exOd1n

clanlogo
Rütbe: İhtiyat
Katıldı: 03/12/2024

Genel istatistik

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar12472804686
Ortalama Seviye8,260,008,008,42
Galibiyetler6419951,47%00,00%2758,70%4451,16%
Yenilgiler5904047,34%00,00%1941,30%4147,67%
Berabere14891,19%00,00%00,00%11,16%
Hayatta Kalınan Savaşlar3187725,56%00,00%817,39%1719,77%
İmha edilen Tanklar1052140,8400,00320,70580,67
Yoketme Oranı1,130,000,840,84
Tespit edilen Tanklar1925201,5400,00761,651031,20
Verilen Hasar1.253,910,001.625,481.630,72
Düşman üssü işgal puanı828650,6600,0000,00400,47
Üs savunma Puanı724150,5800,0000,0000,00
Deneyim572,080,00617,63667,86
WN71168,810,001319,941100,10
WN81476,260,001909,852292,91
Toplam
Savaşlar124728
Ortalama Seviye8,26
Galibiyetler6419951,47%
Yenilgiler5904047,34%
Berabere14891,19%
Hayatta Kalınan Savaşlar3187725,56%
İmha edilen Tanklar1052140,84
Yoketme Oranı1,13
Tespit edilen Tanklar1925201,54
Verilen Hasar1.253,91
Düşman üssü işgal puanı828650,66
Üs savunma Puanı724150,58
Deneyim572,08
WN71168,81
WN81476,26
Son 24 saat
Savaşlar0
Ortalama Seviye0,00
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
WN70,00
WN80,00
Son 7 gün
Savaşlar46
Ortalama Seviye8,00
Galibiyetler2758,70%
Yenilgiler1941,30%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar817,39%
İmha edilen Tanklar320,70
Yoketme Oranı0,84
Tespit edilen Tanklar761,65
Verilen Hasar1.625,48
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim617,63
WN71319,94
WN81909,85
Son 30 gün
Savaşlar86
Ortalama Seviye8,42
Galibiyetler4451,16%
Yenilgiler4147,67%
Berabere11,16%
Hayatta Kalınan Savaşlar1719,77%
İmha edilen Tanklar580,67
Yoketme Oranı0,84
Tespit edilen Tanklar1031,20
Verilen Hasar1.630,72
Düşman üssü işgal puanı400,47
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim667,86
WN71100,10
WN82292,91
Oluşturulduğu tarih:
Son Savaş:
Son Güncelleme:

Dünya Haritası Mutlak X

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar556000
Galibiyetler23141,55%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler29553,06%00,00%00,00%00,00%
Berabere305,40%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar14225,54%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar2850,5100,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,690,000,000,00
Tespit edilen Tanklar11202,0100,0000,0000,00
Verilen Hasar1.074,170,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı7231,3000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı5520,9900,0000,0000,00
Deneyim425,610,000,000,00
Toplam
Savaşlar556
Galibiyetler23141,55%
Yenilgiler29553,06%
Berabere305,40%
Hayatta Kalınan Savaşlar14225,54%
İmha edilen Tanklar2850,51
Yoketme Oranı0,69
Tespit edilen Tanklar11202,01
Verilen Hasar1.074,17
Düşman üssü işgal puanı7231,30
Üs savunma Puanı5520,99
Deneyim425,61
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Şampiyon VIII

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar63000
Galibiyetler2641,27%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler3555,56%00,00%00,00%00,00%
Berabere23,17%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar2336,51%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar280,4400,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,700,000,000,00
Tespit edilen Tanklar1452,3000,0000,0000,00
Verilen Hasar732,730,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı1272,0200,0000,0000,00
Üs savunma Puanı691,1000,0000,0000,00
Deneyim474,140,000,000,00
Toplam
Savaşlar63
Galibiyetler2641,27%
Yenilgiler3555,56%
Berabere23,17%
Hayatta Kalınan Savaşlar2336,51%
İmha edilen Tanklar280,44
Yoketme Oranı0,70
Tespit edilen Tanklar1452,30
Verilen Hasar732,73
Düşman üssü işgal puanı1272,02
Üs savunma Puanı691,10
Deneyim474,14
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Orta VI

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar12000
Galibiyetler541,67%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler650,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere18,33%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar216,67%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar534,4200,0000,0000,00
Verilen Hasar214,830,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı1008,3300,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim331,170,000,000,00
Toplam
Savaşlar12
Galibiyetler541,67%
Yenilgiler650,00%
Berabere18,33%
Hayatta Kalınan Savaşlar216,67%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar534,42
Verilen Hasar214,83
Düşman üssü işgal puanı1008,33
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim331,17
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Tank Bölüğü İstatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar545000
Galibiyetler23543,12%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler28953,03%00,00%00,00%00,00%
Berabere213,85%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar10318,90%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar2530,4600,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,570,000,000,00
Tespit edilen Tanklar15172,7800,0000,0000,00
Verilen Hasar671,090,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı6671,2200,0000,0000,00
Üs savunma Puanı3260,6000,0000,0000,00
Deneyim414,420,000,000,00
Toplam
Savaşlar545
Galibiyetler23543,12%
Yenilgiler28953,03%
Berabere213,85%
Hayatta Kalınan Savaşlar10318,90%
İmha edilen Tanklar2530,46
Yoketme Oranı0,57
Tespit edilen Tanklar15172,78
Verilen Hasar671,09
Düşman üssü işgal puanı6671,22
Üs savunma Puanı3260,60
Deneyim414,42
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Ekip istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar144000
Galibiyetler6343,75%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler7954,86%00,00%00,00%00,00%
Berabere21,39%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar4531,25%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar1240,8600,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,250,000,000,00
Tespit edilen Tanklar3582,4900,0000,0000,00
Verilen Hasar857,940,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı2051,4200,0000,0000,00
Üs savunma Puanı7174,9800,0000,0000,00
Deneyim479,650,000,000,00
Toplam
Savaşlar144
Galibiyetler6343,75%
Yenilgiler7954,86%
Berabere21,39%
Hayatta Kalınan Savaşlar4531,25%
İmha edilen Tanklar1240,86
Yoketme Oranı1,25
Tespit edilen Tanklar3582,49
Verilen Hasar857,94
Düşman üssü işgal puanı2051,42
Üs savunma Puanı7174,98
Deneyim479,65
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Çatışma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar1168000
Galibiyetler56148,03%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler58249,83%00,00%00,00%00,00%
Berabere252,14%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar31126,63%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar6460,5500,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,750,000,000,00
Tespit edilen Tanklar23231,9900,0000,0000,00
Verilen Hasar890,820,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı13571,1600,0000,0000,00
Üs savunma Puanı18701,6000,0000,0000,00
Deneyim514,620,000,000,00
Toplam
Savaşlar1168
Galibiyetler56148,03%
Yenilgiler58249,83%
Berabere252,14%
Hayatta Kalınan Savaşlar31126,63%
İmha edilen Tanklar6460,55
Yoketme Oranı0,75
Tespit edilen Tanklar23231,99
Verilen Hasar890,82
Düşman üssü işgal puanı13571,16
Üs savunma Puanı18701,60
Deneyim514,62
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Kale savunma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar501000
Galibiyetler23847,50%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler25550,90%00,00%00,00%00,00%
Berabere81,60%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar12825,55%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar2300,4600,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,620,000,000,00
Tespit edilen Tanklar6711,3400,0000,0000,00
Verilen Hasar1.094,610,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı3010,6000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı6611,3200,0000,0000,00
Deneyim494,230,000,000,00
Toplam
Savaşlar501
Galibiyetler23847,50%
Yenilgiler25550,90%
Berabere81,60%
Hayatta Kalınan Savaşlar12825,55%
İmha edilen Tanklar2300,46
Yoketme Oranı0,62
Tespit edilen Tanklar6711,34
Verilen Hasar1.094,61
Düşman üssü işgal puanı3010,60
Üs savunma Puanı6611,32
Deneyim494,23
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Anzeigen

Tanklar (515)

Tank AdıMTipUlusSeviyeOrtalama HasarOrtalama DeneyimSavaşlarGalibiyetlerWN8
Type 59 81143,58610508153,61%1648,72
AMX 13 909774,71539420653,04%1210,00
Bat.-Châtillon 25 t101396,49521204647,70%1127,81
WZ-111 81370,32650186654,50%1892,15
T-549997,46542168248,99%909,00
Rheinmetall Skorpion 81504,09624162351,45%1708,28
Type 62 7656,16508133250,53%1498,07
Leopard 1101802,35674121250,17%1512,58
Object 261101758,62484119548,45%1873,50
AMX 13 757402,63364105151,95%770,97
Grille 15102041,53579105149,67%1591,41
Rhm.-Borsig Waffenträger81622,74566104553,40%1916,89
Kampfpanzer 50 t 91967,04923103756,22%1988,50
Spähpanzer Ru 2519857,51510100348,55%1278,23
E 50 Ausf. M101687,2460598249,69%1409,40
Cromwell6806,8554693658,44%1994,75
T-62A101495,8554692646,54%1217,89
STB-1101862,8469790449,23%1620,94
Charioteer Nomad 81403,6466089350,73%1535,85
FV4202 81214,0162283552,22%1851,97
G.W. Panther71247,0744377752,51%1820,01
IS-4101673,3256675352,46%1359,23
T-44-100 81141,6759973353,62%1495,63
Object 268102074,8258673149,25%1596,13
Object 140101612,4461169648,85%1346,81
KV-15525,1835368453,95%1133,93
E 100101845,4858467851,03%1502,67
Bat.-Châtillon 155 58101532,3148766851,20%1555,99
Bat.-Châtillon 155 5591572,7550764551,16%2017,47
MT-256192,7742764054,38%434,18
T-448630,8037363651,10%767,16
T499906,9754862153,14%1386,97
HWK 30 8773,5355761746,03%1405,12
M48A5 Patton101701,0667461649,68%1370,85
Object 430 Version II91435,8963261452,61%1537,99
Char Futur 4 91944,3183061154,50%2051,24
M53/M5591552,9347360748,93%1811,59
Škoda T 27 81238,1569259753,10%1669,74
M4151086,9041559451,01%2279,89
LT-432 8852,0364558852,89%1644,47
IS-7101717,0062658750,77%1423,43
Panther mit 8,8 cm L/71 81107,7463058151,98%1586,95
212A91776,7548457842,04%1975,99
T 55A 91592,5678556156,68%1748,37
G.W. E 100101631,8551556055,54%1574,61
FV215b (183) 101806,9759556048,04%1360,97
Škoda T 5091556,0365255352,08%1549,35
Centurion Mk. 7/191338,6761555149,73%1323,39
FV3046775,8540155054,36%1646,59
T92 HMC101528,7749752346,85%1325,32
M40/M4381595,8848151353,80%2205,01
Leopard Prototyp A91230,2458350949,31%1077,92
Bat.-Châtillon 12 t8766,1453750552,48%1506,14
Panhard EBR 75 (FL 10) 8755,8958950553,07%1376,06
Dicker Max 6845,0044850351,49%1678,11
Lorraine 155 mle. 5181246,0753649753,92%1638,68
SU-86995,2435949651,01%1635,43
T-1506733,1853049654,03%1341,38
T-1091321,5450549645,77%1204,23
IS-381079,7653048950,51%1256,10
AMX 50 12091571,9959947954,49%1602,87
E 5091042,3355447944,47%812,10
Emil II91511,2255247447,47%1394,53
Type 71101792,8679347052,77%1382,96
UDES 0381332,7149446852,35%1511,69
Hummel61052,7134845548,79%1944,68
E 7591219,8246844746,53%1097,07
TVP T 50/51101689,4357343647,25%1426,63
T-54 ltwt.91060,2552743449,77%1718,56
T-34-856253,5323243042,09%233,98
Centurion Action X101684,3360642454,01%1428,21
ISU-15281347,8545342145,13%1448,79
T-103 81360,6264842051,67%1570,95
Bat.-Châtillon 25 t AP9876,9352341450,48%805,37
Bat.-Châtillon Bourrasque 81651,6080141453,86%2238,44
SU-122-5491339,8249141344,31%1215,14
Concept No. 5101630,8161241246,84%1134,39
VK 30.02 (D)7758,7555040855,15%1263,86
T54E191624,0258840756,27%1679,53
T28 Concept 71131,5561240353,35%1862,12
Object 70491856,4055039755,92%1611,63
Tortoise91713,8860439653,54%1488,91
Waffenträger auf Pz. IV91655,1150039349,87%1427,18
SU-14-281292,8646239244,39%1674,01
ELC EVEN 90 8737,9172539057,95%1637,39
M446795,9744538752,20%1562,95
Tiger II8944,2460638547,79%1029,12
G.W. Tiger91495,2443838149,08%1634,76
T-437445,6132237950,66%577,06
Type 4 Heavy91404,7155937750,93%1345,75
Type 6191486,4568637650,27%1533,23
T25 Pilot Number 1 81046,7959037656,38%1460,47
CS-5991636,1774336651,09%1635,06
G.W. Tiger (P)81220,6647136345,18%1556,89
T-345238,5824536246,96%454,80
FV380591133,0444735946,80%1112,31
WZ-111 model 1-491574,0361035549,86%1626,36
Strv 103-091535,1547935450,85%1358,49
SU-1527697,8240434649,71%875,97
T9591951,8782234657,51%1812,85
Rheinmetall Panzerwagen10995,8659233944,25%930,96
TS-54 81322,4581333853,55%1541,90
Object 430U101993,3679033552,24%1746,06
M41 Walker Bulldog8758,0750033447,31%1479,17
M10391383,7454333148,34%1285,22
KV-137335,2929433046,97%351,45
Strv 103B101873,0664932546,15%1272,10
KV-26880,8450732555,38%1789,88
Super Conqueror101777,6675732552,31%1404,26
Object 268 Version 4102024,5869732558,46%1590,49
Jagdpanzer E 100102047,3060332454,63%1635,44
Indien-Panzer81118,3860031959,25%1643,86
IS7753,7540031848,74%966,41
AltProto AMX 30 81296,1374631653,48%1712,08
WZ-12091238,3759631545,71%1197,65
Panther II8768,0947031351,12%918,43
AMX 50 Foch (155) 102013,3560731347,92%1612,85
AMX 30 1er prototype91399,2552731346,96%1389,83
Mittlerer Kpz. Pr. 68 (P) 81228,4762931349,52%1491,19
AMX 50 Foch B102071,0862131254,49%1780,33
SU-1006749,8447031157,23%1540,12
FV4005 Stage II101804,5560030945,63%1403,43
Object 263102028,6657830952,43%1613,72
Conqueror Gun Carriage101376,9458130850,97%1082,13
AMX M4 mle. 5191788,0774930556,72%1839,21
XM551 Sheridan101200,4158630350,83%1337,03
Conqueror91612,1871230250,00%1609,65
STA-181174,7162130051,67%1730,69
Lorraine 155 mle. 5071412,0844030049,67%2208,31
K-91-PT 91621,2269829947,83%1568,03
AMX 50 Foch91530,7359629854,36%1417,21
Object 41681091,2956429652,03%1486,11
FV217 Badger101844,5665729644,26%1236,56
50TP Tyszkiewicza91790,5083329454,08%1741,40
SU-85B4306,8422229447,28%710,98
Kpz. 3 GST Turm 81635,6676429451,02%1773,69
STA-2 81142,4179029357,68%1654,08
AMX 13 105101378,4659529152,58%1826,85
T110E4101979,6770229049,31%1390,12
TVP VTU Koncept81174,2561528853,82%1935,15
Jagdpanther71184,1851228853,82%1860,88
AMX M4 mle. 54101832,0071128848,61%1268,09
SU-855473,1126728752,26%1115,35
AMX AC mle. 4881306,7359828749,83%1540,01
T3091886,6568928652,10%1750,35
WZ-113G FT101959,4764828649,65%1333,83
Škoda T 256699,0248427856,47%1518,16
Jagdtiger91924,4058827453,28%1831,09
Leopard 120 Verbessert111785,8978027453,28%1351,83
AMX 50 B101785,3063927247,43%1334,36
Spähpanzer SP I C7834,2252827153,87%1812,99
IS-3-II91648,5375327048,89%1672,05
WZ-1328805,2353326949,81%1561,25
AMX ELC bis5425,4842226957,62%1636,48
IS-2-II81283,6774526951,30%1606,91
Vickers MBT Mk. 3 101613,8858926851,12%1275,39
Ikv 90 Typ B7873,6442826652,26%1359,08
UDES 1691604,7580326257,63%1761,84
SU-263478,6924226159,77%1706,63
M26 Pershing81083,6752726050,77%1523,87
M1271429,0045126046,15%2246,14
ARL V396692,4539426051,92%1400,83
Object 705A102022,6273926049,62%1656,55
UDES 15/16101872,1962525348,22%1456,80
Strv K 91559,1273125247,22%1505,87
SU-130PM 81631,7173225052,40%1732,90
Type 4 Chi-To6724,5548924947,39%1506,77
AMX 50 10081342,7754624549,80%1621,52
Object 277101927,0874024348,15%1586,76
FV2078924,5147324251,24%1074,26
Object 279 early 102196,7282324257,44%1565,79
SDP 58 Kilana81561,3979024153,94%1797,04
M374442,1722423952,72%1789,21
AMX 65 t8963,7946723950,21%1068,00
T-100 LT101120,8959723946,86%1277,05
E 75 TS 81319,8675823948,54%1536,61
Type 3 Chi-Nu5469,0941123854,20%1492,63
UDES 14 Alt 581220,8071123855,46%1698,14
FV4004 Conway91584,2162423854,20%1478,68
Kunze Panzer 91508,2678723855,04%1576,83
AMX 12 t6300,0941423647,03%631,19
SMV CC-6781404,2653023345,06%1603,76
O-I6914,7052723360,09%1852,60
T110E3102136,1273523054,35%1703,91
121101923,4968222959,83%1760,55
AMX 30 B101704,5661622951,53%1515,67
Leo7915,2049522855,26%1592,39
Centurion Mk. I81033,7463422754,63%1457,71
WZ-132-1101051,0860222646,02%1023,25
Manticore10944,7366922650,88%1079,66
SU-10181225,5752222554,67%1570,35
Mäuschen91783,6565422552,89%1849,69
Ashigaru 101824,9555222548,44%1218,18
Object 70591613,8965521753,92%1633,24
Chimera 81547,1885521752,53%1671,33
VK 100.01 (P)81204,5058221548,37%1409,52
LHMTV8759,3265321550,23%1488,73
WZ-111G FT91635,2370821452,80%1409,67
Object 260 101858,2368421448,60%1318,19
AE Phase I 91733,9674321454,67%1740,91
M46 Patton91470,6771221352,11%1520,33
T110E5101847,3771021355,87%1469,57
Panther7496,6442921254,25%691,71
AT 1581322,8958421147,39%1503,17
M-V-Y102000,7779621159,72%1751,91
T-34-281029,7949721050,95%1420,83
SU-54654,7826920947,85%1917,35
Panhard EBR 909779,5975920856,73%1244,43
Caernarvon Action X 81154,5573520752,66%1466,77
Progetto M40 mod. 65102088,4884820657,77%1867,36
122 TM 81394,1875920656,31%1650,10
Kranvagn101928,7271420351,23%1643,91
T-34-2G FT71048,8349920348,28%1579,01
Concept 1B 91902,6586020254,46%1659,17
Tiger I7583,0349820044,50%532,48
Emil I81411,8960620056,50%1756,41
Object 430101845,0759319949,75%1574,28
Panhard EBR 10510958,6268819952,76%1141,51
TS-5 81432,8167419855,05%1566,79
Cobra 91497,9168019751,27%1367,24
T328994,1550419547,69%1028,90
WZ-132A9858,5457119448,45%1182,43
M54 Renegade 81429,8777319453,61%1620,79
Tiger (P)7999,9754519356,99%1505,62
O-Ho81233,3654719051,58%1541,34
T-22 medium 101553,5674219047,37%1202,12
T-34-85M 6897,2356018555,14%1714,32
AMX AC mle. 467879,6445518350,82%1263,83
Object 452K 101941,6474818355,74%1510,79
VK 36.01 (H)6499,4351418153,59%804,43
Strv 746724,1642718048,89%1482,62
T-505119,6936818053,33%260,07
BT-2273,8611317944,69%135,97
O-Ni71218,6260817961,45%1936,53
DBV-152 101721,5550717950,28%1125,15
Object 268 Version V 101763,4456917846,63%1165,07
AMX 13 F3 AM6831,7637117754,24%1447,40
Löwe 81326,5376317752,54%1606,15
AT 86807,3150217647,16%1521,65
Crusader 5.5-in. SP7930,0935417445,40%1367,32
NC 70 Błyskawica101838,3773417348,55%1384,62
Sturer Emil7960,8244517349,71%1408,49
Object 432U111833,9280317250,00%1333,43
BZ-75101886,4477917149,12%1415,87
Pz.Kpfw. III/IV5204,6134217047,65%367,23
TOG II* 6857,4152617058,82%1746,41
WZ-111-1G FT81280,0851416949,70%1455,84
WZ-1317692,5147716845,83%1521,74
Type 586696,1546116747,90%1562,47
Heavy Tank No. VI 6791,2251016756,29%1516,49
K-91101623,5568116651,81%1281,08
M7 Priest3569,3025116554,55%2042,70
Challenger71137,8665316549,09%1770,98
AMX M4 mle. 49 Liberté 81151,4371416550,30%1381,46
Prototipo Standard B91742,7258816456,71%1886,48
AT 771077,8060216248,77%1454,30
Stinger 102020,0461716247,53%1332,02
11081022,2748816149,69%1104,88
Ferdinand81539,7471416162,11%1872,08
IS-M81178,4354516151,55%1426,05
113101823,7565815944,03%1430,85
Hotchkiss EBR7653,1648715846,20%1479,94
56TP 81457,4481015853,80%1736,62
Type 5 Chi-Ri7820,6456515756,05%1325,96
KV-5 81153,0662215653,21%1270,79
Pz.Kpfw. VII101871,9871515345,10%1357,16
Vz. 55101949,6072515250,00%1430,12
60TP Lewandowskiego102065,4774715255,26%1725,06
Char Murat 91578,1675515149,67%1539,06
Excalibur 6911,3258915050,67%1628,35
A-20537,4014614940,27%18,55
TS-60 91620,7478414955,03%1629,98
leKpz Borkenkäfer111162,8766214938,93%963,63
VK 45.02 (P) Ausf. A8954,7151314847,30%1024,47
Obsidian 81070,3578614850,68%1383,63
Object 777 Version II 91773,6478814854,05%1699,90
Jagdpanzer IV6685,0138414553,79%1322,47
T-34-3 81257,2077314548,97%1550,57
Rinoceronte102135,2272014451,39%1730,18
Nashorn6920,1349814450,69%1939,63
T57 Heavy102184,9272814458,33%1926,13
SU-100M171000,1455614351,05%1508,79
M4A1 Revalorisé 81143,9969614356,64%1486,53
Konštrukta T-34/1007874,2054814251,41%1446,51
Maus101672,1979714256,34%1290,37
GSR 3301 Setter7537,0149614160,28%1329,22
Type T-345426,0539014052,86%1296,12
KPz 3 Projekt 07 HK 91413,7964514047,86%1248,37
Ho-Ri 3102199,5372413960,43%1778,01
CS-63101893,5074513852,90%1559,13
A-436603,2750013859,42%1317,35
S35 CA5638,3644713756,93%1712,84
Chrysler K GF 81386,5566313548,89%1688,24
IS-271223,7262213366,17%2098,74
114 SP2 101911,4162013151,91%1281,26
T2971106,1355813055,38%1594,98
Sturmpanzer II4161,6813613044,62%332,91
T2881584,4875713056,15%1895,93
Waffenträger auf E 100102127,8959313049,23%1561,82
Type 5 Heavy101786,6369612948,84%1221,62
M60 101888,8370312953,49%1575,48
T-50-2 6386,7946612756,69%1033,43
P.44 Pantera81185,9854612649,21%1621,21
T-46345,4010112641,27%17,02
M10 Wolverine5482,9132612652,38%1069,36
Kampfpanzer 07 P(E) 101746,4376712551,20%1439,06
AS-XX 40 t111741,6778512552,00%1307,45
121B 101738,5468912348,78%1499,34
WZ-111 model 5A101926,2370312245,90%1485,40
AMX M4 mle. 4571022,3552812254,10%1556,50
Type 3 Chi-Nu Kai 5472,9535612047,50%1366,32
Grille5684,1029711956,30%1932,00
Charioteer81591,0569811958,82%2181,46
Gryphon 101981,6773511958,82%1487,53
M5A1 Stuart4274,1333011758,97%1040,59
VK 45.02 (P) Ausf. B91652,8166011663,79%1841,99
A-447869,5162211656,03%1493,13
LTTB8615,9855011653,45%1213,53
T207945,6848611348,67%1447,17
AMX 13 105 AM mle. 505623,3634911254,46%1614,04
StuG III Ausf. G5385,9224410852,78%837,75
Vz. 71 Tesák10602,7158110644,34%472,19
XM69 Hacker112100,4782110650,94%1480,08
8,8 cm Pak 43 Jagdtiger 81135,3067510448,08%1277,04
SU-76M466,2811710047,00%69,72
KV-481013,2559510052,00%1121,76
E 65 Zwilling 81591,4069510050,00%1614,47
59-166688,495239952,53%2761,94
Ikv 65 Alt II6807,084019754,64%1636,73
Lion 101737,887339750,52%1500,68
M8A14427,103239654,17%1189,67
Ares 90101512,897119548,42%1047,50
53TP Markowskiego81372,068019452,13%1762,08
Marder II3243,302449463,83%834,02
BT-7439,051029345,16%59,64
T376560,474159246,74%1484,82
T28 Prototype81298,886719153,85%1615,85
Panhard AML Lynx 6x68605,566009142,86%963,63
Object 265T 91460,067688853,41%1301,83
M18 Hellcat6870,524928757,47%1814,76
Pz.Sfl. IVc5677,874258755,17%2025,96
Controcarro 3 Minotauro102028,607978653,49%1482,38
T25 AT71181,986388663,95%1961,03
T-34-17967,586298555,29%1714,93
KV-37785,604138544,71%912,08
ST-I91454,357618454,76%1330,03
Rambo 91539,677968455,95%1472,92
Comet7802,196128350,60%1397,57
ST-II101645,667988254,88%1284,63
LPT-67 Šelma9494,545628043,75%445,53
M4A3E8 Sherman6663,915177853,85%1411,60
SU-122-44 71174,906777860,26%1821,15
Ho-Ri 281551,297047749,35%1851,27
FV230 Canopener101683,977307745,45%1080,16
KV-220-2 5584,545107663,16%1285,26
Ares 7581023,016397356,16%1233,47
45TP Habicha71237,508057265,28%2167,80
Pz.Kpfw. 5581846,277577054,29%1751,85
ARL 446877,364986952,17%1859,08
HWK 128968,045096847,06%2063,29
Fantôme 91262,666956854,41%1183,78
S-517953,183836750,75%1138,97
T-28480,651596642,42%29,75
T1 HMC2190,481436648,48%1164,18
VK 16.02 Leopard5367,053346550,77%1133,52
Patton the Tank 91036,865966546,15%923,96
Pz.Kpfw. II Luchs494,271586346,03%135,03
Object 252U 81259,008176355,56%1350,00
Char Mle. 75 9836,217626262,90%1184,11
Hirschkäfer112036,277926264,52%1540,17
Type 64 6586,086346254,84%1554,23
VK 30.01 (P)6648,404386063,33%1228,96
Object 43091880,756975961,02%2092,75
Windhund 81337,867155952,54%1461,08
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4181,031785851,72%324,28
Controcarro 1 Mk. 291517,146895856,90%1401,16
Crusader6290,232745651,79%806,33
Type 5 Ke-Ho4285,913375655,36%1058,30
Pz.Kpfw. III Ausf. J4180,473445549,09%329,34
M3 Lee4330,062725455,56%1353,06
M36 Jackson6815,313995442,59%1418,74
VK 28.016398,674325160,78%1333,98
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5511,283545048,00%1443,72
T26E5 Patriot 81228,247415050,00%1505,23
M24 Chaffee5354,574314944,90%1196,31
Sherman III5447,734624951,02%1180,46
Progetto C50 mod. 6691606,177664858,33%1551,08
AT 25507,193824852,08%1414,56
MS-1111,36564740,43%0,00
Sherman Firefly6734,524594626,09%1322,68
Bishop5571,743074643,48%1244,54
GSOR the TANK 91407,117384643,48%1311,99
leKpz M 41 90 mm GF 8770,835534645,65%1270,16
Pz.Kpfw. 35 (t)268,471134535,56%92,93
SU-18296,111074551,11%461,68
BDR G1 B5733,604304548,89%1607,48
T404498,243574560,00%1555,80
Panhard AMD 178B6428,404384360,47%1384,75
M4A1 Sherman5529,684404055,00%1604,06
BT-7 artillery 3455,625533956,41%2068,40
StuG IV 5406,922753839,47%827,47
Churchill I5549,463943759,46%1228,55
Somua SAu 404326,812773740,54%837,67
T675614,864103636,11%1430,73
Object 25791584,315783647,22%1593,07
Sturmpanzer I Bison358,74773438,24%0,00
M56 Scorpion 71147,827253464,71%1845,94
Škoda T 45 71266,038733354,55%1757,52
Valentine AT4358,483393167,74%1275,19
Ikv 1035364,502743050,00%846,83
Ares 859939,935733030,00%598,11
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6791,866892958,62%2371,05
105 leFH18B2 5832,324872846,43%1559,90
AMX 404102,292252839,29%112,68
Birch Gun4258,182182850,00%870,36
Object 283 91371,546762846,43%1406,58
Sherman VC Firefly 6905,078152857,14%1855,34
Carro da Combattimento 45 t 101824,376982755,56%1294,82
T1E6 2104,561702737,04%269,43
KV-856714,694032650,00%1041,21
Sav m/434184,192042650,00%365,04
AT-1266,501062657,69%142,93
M24E2 Super Chaffee 6506,156982665,38%1655,55
A46 6434,236592650,00%1369,10
T803111731,387742642,31%964,12
Durendal 101622,565742552,00%1129,97
T1 Cunningham1121,542162462,50%749,52
Matilda4255,582762450,00%548,46
40TP Habicha6936,297172454,17%2433,28
Grant4371,964262356,52%1357,68
10TP3242,223242347,83%1007,04
Leichttraktor128,43642339,13%0,00
Renault FT AC2211,832112365,22%966,96
Valiant 5921,488782352,17%2528,87
M4A1 FL 10 6916,437962347,83%1636,06
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4367,824182263,64%1607,53
T78 61254,419452272,73%2174,10
Pz.Kpfw. 38 (t)3167,952162157,14%545,97
Lorraine 39L AM3403,952542070,00%1732,37
Caernarvon81448,608452050,00%1675,29
T25/271022,654792050,00%1707,16
Super Hellcat 7919,304772040,00%1295,77
Tetrarch 2165,682141931,58%645,37
Ikv 723124,331501855,56%248,24
AMX 38347,672051844,44%44,85
Pvlvv fm/42291,761201741,18%162,79
Panzerjäger I232,76781741,18%1,20
7TP2148,193151662,50%525,85
Alecto4303,632861650,00%758,31
Pz.Kpfw. II296,271381546,67%206,81
M5 Stuart4335,404401580,00%1114,53
T2 Medium Tank2148,732111566,67%782,20
Marder 38T4573,606241553,33%1854,49
T-127 3128,602691553,33%339,97
AMX Chasseur de chars 8962,674471540,00%1309,24
Cruiser Mk. IV4274,772571338,46%800,03
Vickers Medium Mk. II2128,251991250,00%497,27
T-26243,08831250,00%82,06
Pz.Kpfw. III Ausf. E3110,252461250,00%189,82
Renault UE 573273,082621250,00%926,70
FV227 Conceiver81201,929591258,33%1540,15
M2 Medium Tank3204,641961127,27%600,72
Ashbringer 101982,555191154,55%1191,61
Brennos 8993,914991136,36%747,90
M15/423247,702641060,00%725,63
Hotchkiss H35237,601921050,00%73,08
VK 168.01 Mauerbrecher 8577,604361030,00%320,50
Stitch 81436,67881966,67%1573,67
43 M. Toldi III 3131,33217955,56%556,21
Renault FT 75 BS2270,88184862,50%2107,07
Cruiser Mk. III3252,75290837,50%1333,35
T-29 3607,63721862,50%2678,08
T56 GMC3280,14248742,86%829,16
L-60 2115,29205742,86%471,32
Strv fm/21178,33143650,00%246,55
Covenanter5171,33169650,00%376,99
LTP 349,67162666,67%242,37
Fiat 30001225,00278560,00%1414,56
25TP KSUST II5779,40646560,00%2691,99
Vz. 60S Dravec 101770,80697580,00%1172,57
Light Mk. VIC 2170,20267580,00%987,45
Cromwell B 6703,80777560,00%1337,95
Centurion Mk. 5/1 RAAC 81008,20792560,00%1333,50
Vickers Medium Mk. I1118,25183425,00%452,04
M22290,25619475,00%1726,12
Stuart I-IV3209,25227425,00%632,69
T3 HMC2186,25220425,00%676,00
T-116 3531,507594100,00%2561,89
Progetto M35 mod. 46 81451,25718475,00%2043,06
Sexton I 3130,00285475,00%412,29
T7 Combat Car 264,25155425,00%48,60
Renault FT130,33200366,67%229,80
M14/41217,6783333,33%0,00
Vickers Medium Mk. III3102,3313430,00%135,31
Type 97 Te-Ke 2102,672513100,00%499,82
Universal Carrier 2-pdr2293,333723100,00%1742,17
Valentine II 4200,675133100,00%642,78
Char de transition 61233,33906366,67%2277,44
Panther/M10 7590,677013100,00%915,66
Pz.Kpfw. II Ausf. D 234,332253100,00%261,00
M10 RBFM 5643,6734130,00%1223,11
TKS z n.k.m. 20 mm 2180,50308250,00%881,99
L6/402500,00523250,00%2220,24
FV229 Contender92189,501034250,00%1693,09
T-34 shielded 5517,005742100,00%1513,27
T-45 2144,502472100,00%670,84
M2 Light2116,001961100,00%475,73
WZ-131G FT61174,006401100,00%1842,27
AMR 35 225,009010,00%0,00
Pz.Sfl. IC 4719,0028510,00%2576,05
T2 Light Tank 20,004110,00%0,00
Lansen C 8339,005941100,00%338,35
Panzer 58 Mutz 891,0020110,00%0,00
Chi-Go 73558,0018451100,00%8117,95
KB-52 91166,008761100,00%856,36

Grafikler

WN8

Anzeigen

Klan Geçmişi

Rütbe: İhtiyat
Katıldı: 03/12/2024
Rütbe: Er
Katıldı: 03/12/2024
Ayrıldı: 24/12/2024
Rütbe: Personel Subayı
Katıldı: 14/09/2021
Ayrıldı: 30/11/2024
Rütbe: Yedek Subay
Katıldı: 14/03/2014
Ayrıldı: 09/10/2018
Rütbe: Er
Katıldı: 14/10/2018
Ayrıldı: 31/03/2020
Rütbe: Yedek Subay
Katıldı: 22/06/2020
Ayrıldı: 13/09/2021
Rütbe: Acemi
Katıldı: 04/04/2020
Ayrıldı: 19/06/2020