ergometor

clanlogo
Rütbe: Er
Katıldı: 17/09/2017

Genel istatistik

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar42871036224
Ortalama Seviye7,660,006,726,06
Galibiyetler2111649,25%00,00%2261,11%12053,57%
Yenilgiler2108949,19%00,00%1336,11%9843,75%
Berabere6661,55%00,00%12,78%62,68%
Hayatta Kalınan Savaşlar1348931,46%00,00%1541,67%8839,29%
İmha edilen Tanklar334880,7800,00371,032571,15
Yoketme Oranı1,140,001,761,89
Tespit edilen Tanklar301880,7000,00310,861530,68
Verilen Hasar1.086,280,00971,671.132,00
Düşman üssü işgal puanı309840,7200,0000,002231,00
Üs savunma Puanı157030,3700,0030,081430,64
Deneyim666,920,00727,33753,16
WN7972,070,001273,241439,81
WN81209,870,001534,902135,16
Toplam
Savaşlar42871
Ortalama Seviye7,66
Galibiyetler2111649,25%
Yenilgiler2108949,19%
Berabere6661,55%
Hayatta Kalınan Savaşlar1348931,46%
İmha edilen Tanklar334880,78
Yoketme Oranı1,14
Tespit edilen Tanklar301880,70
Verilen Hasar1.086,28
Düşman üssü işgal puanı309840,72
Üs savunma Puanı157030,37
Deneyim666,92
WN7972,07
WN81209,87
Son 24 saat
Savaşlar0
Ortalama Seviye0,00
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
WN70,00
WN80,00
Son 7 gün
Savaşlar36
Ortalama Seviye6,72
Galibiyetler2261,11%
Yenilgiler1336,11%
Berabere12,78%
Hayatta Kalınan Savaşlar1541,67%
İmha edilen Tanklar371,03
Yoketme Oranı1,76
Tespit edilen Tanklar310,86
Verilen Hasar971,67
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı30,08
Deneyim727,33
WN71273,24
WN81534,90
Son 30 gün
Savaşlar224
Ortalama Seviye6,06
Galibiyetler12053,57%
Yenilgiler9843,75%
Berabere62,68%
Hayatta Kalınan Savaşlar8839,29%
İmha edilen Tanklar2571,15
Yoketme Oranı1,89
Tespit edilen Tanklar1530,68
Verilen Hasar1.132,00
Düşman üssü işgal puanı2231,00
Üs savunma Puanı1430,64
Deneyim753,16
WN71439,81
WN82135,16
Oluşturulduğu tarih:
Son Savaş:
Son Güncelleme:

Dünya Haritası Mutlak X

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar62000
Galibiyetler2032,26%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler3861,29%00,00%00,00%00,00%
Berabere46,45%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar1524,19%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar310,5000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,660,000,000,00
Tespit edilen Tanklar590,9500,0000,0000,00
Verilen Hasar1.798,180,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı671,0800,0000,0000,00
Üs savunma Puanı170,2700,0000,0000,00
Deneyim548,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar62
Galibiyetler2032,26%
Yenilgiler3861,29%
Berabere46,45%
Hayatta Kalınan Savaşlar1524,19%
İmha edilen Tanklar310,50
Yoketme Oranı0,66
Tespit edilen Tanklar590,95
Verilen Hasar1.798,18
Düşman üssü işgal puanı671,08
Üs savunma Puanı170,27
Deneyim548,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Şampiyon VIII

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar0000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler00,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar0,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim0,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Orta VI

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar0000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler00,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar0,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim0,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Tank Bölüğü İstatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar0000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler00,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar0,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim0,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Ekip istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar85000
Galibiyetler3945,88%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler4654,12%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar2934,12%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar270,3200,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,480,000,000,00
Tespit edilen Tanklar710,8400,0000,0000,00
Verilen Hasar983,160,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı2242,6400,0000,0000,00
Üs savunma Puanı3464,0700,0000,0000,00
Deneyim660,950,000,000,00
Toplam
Savaşlar85
Galibiyetler3945,88%
Yenilgiler4654,12%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar2934,12%
İmha edilen Tanklar270,32
Yoketme Oranı0,48
Tespit edilen Tanklar710,84
Verilen Hasar983,16
Düşman üssü işgal puanı2242,64
Üs savunma Puanı3464,07
Deneyim660,95
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Çatışma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar176000
Galibiyetler7944,89%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler9151,70%00,00%00,00%00,00%
Berabere63,41%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar5933,52%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar930,5300,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,790,000,000,00
Tespit edilen Tanklar1060,6000,0000,0000,00
Verilen Hasar1.137,570,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı1270,7200,0000,0000,00
Üs savunma Puanı140,0800,0000,0000,00
Deneyim567,970,000,000,00
Toplam
Savaşlar176
Galibiyetler7944,89%
Yenilgiler9151,70%
Berabere63,41%
Hayatta Kalınan Savaşlar5933,52%
İmha edilen Tanklar930,53
Yoketme Oranı0,79
Tespit edilen Tanklar1060,60
Verilen Hasar1.137,57
Düşman üssü işgal puanı1270,72
Üs savunma Puanı140,08
Deneyim567,97
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Kale savunma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar6000
Galibiyetler466,67%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler233,33%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar233,33%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar30,5000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,750,000,000,00
Tespit edilen Tanklar40,6700,0000,0000,00
Verilen Hasar1.221,830,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı20,3300,0000,0000,00
Deneyim771,170,000,000,00
Toplam
Savaşlar6
Galibiyetler466,67%
Yenilgiler233,33%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar233,33%
İmha edilen Tanklar30,50
Yoketme Oranı0,75
Tespit edilen Tanklar40,67
Verilen Hasar1.221,83
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı20,33
Deneyim771,17
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Anzeigen

Tanklar (277)

Tank AdıMTipUlusSeviyeOrtalama HasarOrtalama DeneyimSavaşlarGalibiyetlerWN8
Strv S1 81298,56675250250,88%1377,50
Rheinmetall Skorpion G 81092,87633171847,90%1056,57
Strv 103-091478,79657116947,05%1220,44
Jagdpanther II81143,43641104350,24%1113,40
Progetto M35 mod. 46 81162,1070694548,57%1236,10
Semovente M43 Bassotto61086,8070589653,35%2099,67
Löwe 8967,8471789649,55%1024,12
Kanonenjagdpanzer 105 81296,4072388149,83%1410,09
SU-130PM 81285,4469179048,99%1309,26
UDES 0381390,6170274851,20%1510,94
VK 100.01 (P)8982,6572366251,36%1048,46
E 7591173,2067765447,86%951,49
T78 61156,1379162757,89%1853,70
Lorraine 40 t 8860,5060961348,61%888,61
Chi-To SP71327,4082658257,56%1714,28
WZ-131G FT61130,4974856559,12%2382,32
M56 Scorpion 71114,1270454149,91%1565,61
WZ-120-1G FT 81246,9172153347,28%1287,25
50TP prototyp 81124,3772253149,72%1215,77
Emil II91394,9772751848,65%1198,56
Waffenträger auf Pz. IV91436,0465951351,27%1123,08
Excalibur 61049,3274151054,90%1757,89
E 25 71067,1374450551,88%1556,90
T-34-85M 6922,7369147348,84%1479,17
T34 8881,8265145051,11%923,48
Lansen C 81055,1671845048,00%1155,13
Škoda T 256854,3963844651,12%1713,59
M446574,5049543449,54%847,74
Jagdtiger91517,5669143150,81%1207,89
AMX Canon d'assaut 105 81435,8473942446,46%1502,05
STG 8983,9564640447,77%1106,38
T-34-3 8780,9962038844,07%781,03
Caernarvon Action X 8965,9273438050,26%1086,34
Turtle Mk. I 81320,3881337352,82%1332,57
T-109954,4560237241,67%706,14
TS-5 81208,9174537149,33%1182,68
IS-38815,1963536850,27%796,81
ST-I91182,3765334640,17%888,84
WZ-111 8993,0971133949,56%1075,26
UDES 1691245,4370733549,85%1128,71
STA-2 8907,2368531549,52%1148,31
VK 30.01 (H)5568,8247030346,53%1402,62
Prototipo Standard B91461,8570430245,70%1290,15
Strv 103B101709,5065030247,02%1116,96
CS-52 LIS 81208,9671929747,14%1343,18
T26E5 8938,3673129649,32%1040,23
SU-10061035,9065229150,86%1919,93
Tiger II8786,2961027849,64%806,57
KV-48702,7063327153,14%719,76
WZ-111-1G FT81425,1670025745,91%1467,24
Bat.-Châtillon Bourrasque 81259,8872525048,00%1324,51
Strv 746763,1858924648,78%1397,43
M53/M5591185,3162223943,51%996,18
SDP 44 Burza6918,4361123348,93%1637,21
M18 Hellcat61125,1869922448,66%2066,63
IS-6 8789,3260121947,95%732,02
53TP Markowskiego81156,1069521645,37%1202,48
M40/M438957,6059121646,30%880,33
VK 36.01 (H)6767,2461121449,07%1251,89
SU-15271178,6869121349,77%1834,04
IS7499,8650621144,55%468,85
Cromwell B 6941,9973020845,67%1772,00
leKpz M 41 90 mm GF 8522,7257920352,71%828,80
FV4004 Conway91445,9663820241,09%1150,67
M4A1 FL 10 6927,1772819654,59%1673,50
Conqueror91439,5672719246,35%1200,30
M661196,8679319149,74%2123,52
Škoda T 27 8906,0159119141,36%935,86
Bisonte C45 81269,6080918448,91%1281,01
M127653,6050218351,91%811,51
Dicker Max 6919,6264717549,71%1639,08
Tiger I7638,5055617149,71%713,83
Tiger (P)7553,0551717044,71%520,29
E 5091236,9169716346,01%1023,35
Object 26391280,2067416345,40%1039,80
Type 5 Ka-Ri 81499,1475116150,93%1408,17
VK 75.01 (K) 81195,6075516149,69%1349,60
Object 43091255,1669515650,00%1006,43
VK 30.02 (M)6371,6541615441,56%482,25
KV-15443,8743215347,71%835,28
Leopard Prototyp A91516,5075915156,29%1408,92
M4A3(76)W Sherman 6856,0171715150,33%1471,83
Škoda T 56 81602,4988315150,99%1578,17
VK 30.01 (P)6406,8144514848,65%557,31
KV-856464,3646414749,66%658,33
T-54 first prototype 8946,2870614442,36%1079,45
KV-37681,4155814348,25%749,49
GSOR 1008 81472,5575713949,64%1419,22
Charioteer Nomad 81309,2169913650,00%1339,24
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5266,3028212250,00%571,32
M10 RBFM 5879,8975212254,10%1949,35
Emil I8714,2263112055,83%666,25
Pz.Kpfw. 38 (K) 5810,7267612045,00%1699,82
SU-100I 5991,2371011849,15%1997,27
WZ-111 model 1-491331,5870611748,72%1214,00
T-1506424,7446611751,28%571,82
Pudel 6962,1475111650,86%1801,65
ELC EVEN 90 8407,9556511545,22%555,59
T-103 81260,7376111152,25%1476,24
M54 Renegade 81075,0868211044,55%1014,20
AMX 30 1er prototype91434,1975510851,85%1295,64
KV-1S6310,7840510246,08%367,89
Grille 15101494,645869944,44%923,12
E 100101183,286169740,21%701,05
Centurion Mk. 5/1 RAAC 81067,796899641,67%1216,28
212A9850,886679556,84%708,24
Object 274a 81091,837319444,68%1229,76
ShPTK-TVP 100 81092,517079451,06%1073,65
Centurion Mk. 7/191266,136689343,01%1065,86
Object 25791251,587119251,09%1075,32
T-448712,195799147,25%743,53
Leo7525,985319050,00%664,48
Kranvagn101231,386209037,78%677,18
M415368,033469054,44%513,05
ARL V396952,436499054,44%1803,31
Object 252U 81168,087439053,33%1160,97
IS-7101229,996548944,94%747,23
Tortoise91573,918128953,93%1333,52
SU-10181133,656488646,51%1180,12
T-44-100 8992,196418440,48%1057,41
E 75 TS 81050,406788043,75%1032,73
AMX M4 mle. 49 8922,846898047,50%914,25
Strv m/425275,244007857,69%676,21
Churchill Crocodile 6760,426917852,56%1150,12
Mäuschen91244,036807746,75%954,22
Škoda T 5091254,406507244,44%980,35
Durchbruchswagen 24104,191626942,03%38,47
T2971145,847836847,06%1336,77
M374240,152056741,79%651,07
T675917,246166663,64%2274,99
Panther7476,454796439,06%496,78
Jagdpanther7770,005356152,46%976,91
Pz.Kpfw. IV Ausf. D4131,751766145,90%192,10
IS-4101381,256835940,68%910,76
GSOR 1010 FB 81085,186045740,35%1102,01
T-5491001,496605545,45%800,87
Rhm.-Borsig Waffenträger81262,706655453,70%1244,78
LT-432 8438,415355440,74%548,81
SMV CC-64 Vipera 81219,197115350,94%1321,09
Char de transition 6979,477255345,28%1591,15
Pz.Kpfw. III Ausf. E381,881675253,85%139,09
Object 252U Defender 81114,717335253,85%1305,77
UDES 14 Alt 581154,366925048,00%1311,05
VK 168.01 Mauerbrecher 8797,785514942,86%666,85
AMX 13 57 GF 7608,826644934,69%1038,56
50TP Tyszkiewicza91255,546824845,83%979,46
K-91-PT 91497,087334843,75%1285,88
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4132,191524734,04%71,23
Maus101215,687114746,81%749,93
Object 703 Version II 81171,387424546,67%1169,92
Marder II3152,451854461,36%408,58
T-28469,932124348,84%88,53
Char Futur 4 91470,147164348,84%1172,53
StuG III Ausf. G5308,853574153,66%566,75
T9591513,208304158,54%1373,28
Object 7059917,566504151,22%666,65
SDP wz 66 Grom 8971,376444148,78%828,68
Bofors Tornvagn 81395,338613961,54%1579,11
FV1066 Senlac 8558,317073958,97%1012,70
WZ-111G FT91675,877253847,37%1370,14
UDES 15/16101147,385013729,73%571,10
Kunze Panzer 91514,766603737,84%1214,25
M7 Priest3125,401433548,57%202,24
Kanonenjagdpanzer 2 81077,475213426,47%923,27
Kampfpanzer 07 RH 8852,127213452,94%969,36
AMBT 81386,098093354,55%1604,82
Type 64 6492,705433342,42%989,16
T-115 51189,1810603372,73%2654,31
Lago4269,003593256,25%846,60
Type 63 81251,448483262,50%1458,37
AMX 50 12091257,686483145,16%1016,07
VK 45.02 (P) Ausf. B91274,876803145,16%1024,05
Jagdpanzer E 100101312,876963161,29%966,77
122 TM 81394,558663158,06%1853,40
T-46390,571423043,33%160,47
WZ-111 model 5A101394,276553040,00%822,25
Type 5781163,837863053,33%1221,34
T26E4 SuperPershing 8847,608183066,67%1059,03
Pawlack Tank61167,678853066,67%2499,11
Object 705A101601,406813043,33%1083,99
Pz.Kpfw. IV Ausf. A389,551382948,28%98,80
Super Conqueror101666,297262846,43%1102,83
Stridsyxa 81437,568472748,15%1438,14
StuG III Ausf. B4192,462972661,54%426,08
Tiger 131 61029,387232642,31%1698,35
CS-538805,005822548,00%934,72
Controcarro 1 Mk. 291488,807332540,00%1101,28
T-437532,164682536,00%567,75
Ho-Ri 191783,726912540,00%1220,98
AMX ELC 901 6475,765942552,00%1322,80
Object 268 Version 4101428,927382445,83%965,29
T3091423,837362352,17%1230,25
Progetto M40 mod. 65101311,045592334,78%702,51
STB-1101303,596162227,27%843,19
Object 430U101420,006912254,55%980,24
Strv m/40L3263,523032147,62%866,74
M10 Wolverine5856,756272050,00%2320,18
Marder 38T4140,001882055,00%221,58
Ares 758944,655762025,00%806,89
Caernarvon81004,116711936,84%926,34
113101246,535911936,84%717,01
Jagdpanzer E 90 91309,116161936,84%796,93
IS-3A 81241,797091936,84%1056,20
AE Phase I 91314,378171968,42%1224,51
Progetto C50 mod. 6691226,226431838,89%912,61
Bat.-Châtillon 25 t AP9646,004821735,29%329,16
Manticore10651,885231735,29%417,49
60TP Lewandowskiego101259,636551643,75%751,39
Charioteer81334,386501643,75%1266,46
Windhund 81571,817181643,75%1591,45
Char Murat 91253,006851637,50%885,83
BZ-176 8953,566891643,75%628,88
Jagdpanzer IV6468,214751464,29%905,84
SU-76G FT41095,156641353,85%3330,38
BZ-5871149,386631338,46%1197,94
T110E5101534,856821338,46%995,36
M48A5 Patton101114,464301315,38%546,64
IS-M81065,926831361,54%1378,60
Pz.Kpfw. T 15 366,771921353,85%129,22
Object 277101153,007561258,33%851,09
Pz.Kpfw. II2103,451911163,64%390,89
T57 Heavy101306,825921136,36%719,66
T-832 81310,737401145,45%1181,29
Panzerjäger I283,901431060,00%223,00
FV217 Badger101908,408071060,00%1266,16
K-91101237,78704955,56%846,67
M47 Iron Arnie 81276,44824955,56%1543,11
Lorraine 120 Alby 81837,00806944,44%1648,90
Chi-Go 71427,221009966,67%2186,97
Type 6191312,88623837,50%1106,11
T-262115,25179850,00%419,91
KPz 3 Projekt 07 HK 91275,75599837,50%815,88
AMX 50 B10893,43630742,86%462,05
Centurion Action X101330,86518728,57%707,90
BZ-6891189,00608728,57%769,28
T110E4101601,43601728,57%882,59
M-IV-Y 81208,71450714,29%905,76
M48A2 Räumpanzer 81089,00578728,57%955,36
TVP T 50/51101248,83724666,67%945,42
Bat.-Châtillon 25 t10805,17522633,33%350,84
T2 Medium Tank2143,00152616,67%552,51
Leopard 1101755,50694650,00%1296,18
Fantôme 91532,00648633,33%1271,86
ISU-122-2 8745,00582560,00%711,87
Tetrarch 2196,40284540,00%813,43
T1 Cunningham169,00174475,00%436,89
Vz. 55101799,25895475,00%1173,82
Leichttraktor1474,007744100,00%3412,04
E 50 Ausf. M101722,009744100,00%1366,07
T110E3101907,25729425,00%1045,60
Panhard EBR 10510524,50519450,00%404,93
Pz.Kpfw. VII101792,75582425,00%877,64
Rheinmetall Panzerwagen10266,50597475,00%261,00
STA-18840,00631333,33%741,15
MS-11338,006603100,00%2962,61
Object 14010960,0047230,00%452,81
AMX M4 mle. 54101178,0010503100,00%875,86
GSOR the TANK 9524,33624366,67%436,62
Object 752 91715,67617333,33%1246,86
Pz.Kpfw. 5582282,001197366,67%2515,73
T-29 3179,00231333,33%421,79
TS-6 9751,33642366,67%593,19
L-60 273,67271333,33%133,06
TBT 92204,3310633100,00%1824,00
StuG IV 568,00265366,67%264,10
FV226 Contradictious 8959,0035330,00%563,38
Yong Bing 91409,33855366,67%1073,14
Strv fm/21130,00138250,00%76,78
Strv m/38291,003952100,00%400,49
Prototipo 6 81658,0060420,00%1346,71
Projet Louis 9313,50657250,00%235,94
VCS 6x6 TS 90 91121,009632100,00%1792,51
Vickers Medium Mk. I10,001010,00%0,00
Renault NC-311122,006810,00%400,78
T-116 356,0016810,00%0,00
T-34 shielded 50,0010710,00%0,00
Sentinelle 92037,0074910,00%1786,95

Grafikler

WN8

Anzeigen

Klan Geçmişi

Rütbe: Er
Katıldı: 17/09/2017
Rütbe: Er
Katıldı: 17/09/2017
Ayrıldı: 24/12/2024
Rütbe: Acemi
Katıldı: 19/06/2016
Ayrıldı: 07/06/2017