emiledieu

clanlogo
Rütbe: Yedek Subay
Katıldı: 18/12/2018

Genel istatistik

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar5316915136265
Ortalama Seviye7,399,479,388,97
Galibiyetler2383744,83%746,67%5540,44%10640,00%
Yenilgiler2864653,88%746,67%7454,41%14755,47%
Berabere6861,29%16,67%75,15%124,53%
Hayatta Kalınan Savaşlar1412626,57%213,33%3122,79%6725,28%
İmha edilen Tanklar258030,4940,27820,601670,63
Yoketme Oranı0,660,310,780,84
Tespit edilen Tanklar339180,6470,47700,511090,41
Verilen Hasar664,74926,331.083,901.017,52
Düşman üssü işgal puanı1038951,9500,00400,291570,59
Üs savunma Puanı159790,3000,0000,0000,00
Deneyim506,11622,53594,31592,17
WN7590,70433,11553,46556,09
WN8618,86563,87643,10663,57
Toplam
Savaşlar53169
Ortalama Seviye7,39
Galibiyetler2383744,83%
Yenilgiler2864653,88%
Berabere6861,29%
Hayatta Kalınan Savaşlar1412626,57%
İmha edilen Tanklar258030,49
Yoketme Oranı0,66
Tespit edilen Tanklar339180,64
Verilen Hasar664,74
Düşman üssü işgal puanı1038951,95
Üs savunma Puanı159790,30
Deneyim506,11
WN7590,70
WN8618,86
Son 24 saat
Savaşlar15
Ortalama Seviye9,47
Galibiyetler746,67%
Yenilgiler746,67%
Berabere16,67%
Hayatta Kalınan Savaşlar213,33%
İmha edilen Tanklar40,27
Yoketme Oranı0,31
Tespit edilen Tanklar70,47
Verilen Hasar926,33
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim622,53
WN7433,11
WN8563,87
Son 7 gün
Savaşlar136
Ortalama Seviye9,38
Galibiyetler5540,44%
Yenilgiler7454,41%
Berabere75,15%
Hayatta Kalınan Savaşlar3122,79%
İmha edilen Tanklar820,60
Yoketme Oranı0,78
Tespit edilen Tanklar700,51
Verilen Hasar1.083,90
Düşman üssü işgal puanı400,29
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim594,31
WN7553,46
WN8643,10
Son 30 gün
Savaşlar265
Ortalama Seviye8,97
Galibiyetler10640,00%
Yenilgiler14755,47%
Berabere124,53%
Hayatta Kalınan Savaşlar6725,28%
İmha edilen Tanklar1670,63
Yoketme Oranı0,84
Tespit edilen Tanklar1090,41
Verilen Hasar1.017,52
Düşman üssü işgal puanı1570,59
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim592,17
WN7556,09
WN8663,57
Oluşturulduğu tarih:
Son Savaş:
Son Güncelleme:

Dünya Haritası Mutlak X

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar38000
Galibiyetler1231,58%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler2463,16%00,00%00,00%00,00%
Berabere25,26%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar718,42%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar80,2100,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,260,000,000,00
Tespit edilen Tanklar150,3900,0000,0000,00
Verilen Hasar795,210,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı40,1100,0000,0000,00
Deneyim401,790,000,000,00
Toplam
Savaşlar38
Galibiyetler1231,58%
Yenilgiler2463,16%
Berabere25,26%
Hayatta Kalınan Savaşlar718,42%
İmha edilen Tanklar80,21
Yoketme Oranı0,26
Tespit edilen Tanklar150,39
Verilen Hasar795,21
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı40,11
Deneyim401,79
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Şampiyon VIII

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar75000
Galibiyetler2229,33%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler5168,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere22,67%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar1925,33%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar260,3500,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,460,000,000,00
Tespit edilen Tanklar520,6900,0000,0000,00
Verilen Hasar647,880,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı600,8000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim426,110,000,000,00
Toplam
Savaşlar75
Galibiyetler2229,33%
Yenilgiler5168,00%
Berabere22,67%
Hayatta Kalınan Savaşlar1925,33%
İmha edilen Tanklar260,35
Yoketme Oranı0,46
Tespit edilen Tanklar520,69
Verilen Hasar647,88
Düşman üssü işgal puanı600,80
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim426,11
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Orta VI

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar0000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler00,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar0,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim0,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Tank Bölüğü İstatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar0000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler00,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar0,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim0,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Ekip istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar4000
Galibiyetler125,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler375,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar250,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar20,5000,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar30,7500,0000,0000,00
Verilen Hasar185,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı123,0000,0000,0000,00
Deneyim355,750,000,000,00
Toplam
Savaşlar4
Galibiyetler125,00%
Yenilgiler375,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar250,00%
İmha edilen Tanklar20,50
Yoketme Oranı1,00
Tespit edilen Tanklar30,75
Verilen Hasar185,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı123,00
Deneyim355,75
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Çatışma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar234000
Galibiyetler9038,46%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler13457,26%00,00%00,00%00,00%
Berabere104,27%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar7933,76%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar1050,4500,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,680,000,000,00
Tespit edilen Tanklar1320,5600,0000,0000,00
Verilen Hasar628,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı4271,8200,0000,0000,00
Üs savunma Puanı2561,0900,0000,0000,00
Deneyim456,400,000,000,00
Toplam
Savaşlar234
Galibiyetler9038,46%
Yenilgiler13457,26%
Berabere104,27%
Hayatta Kalınan Savaşlar7933,76%
İmha edilen Tanklar1050,45
Yoketme Oranı0,68
Tespit edilen Tanklar1320,56
Verilen Hasar628,00
Düşman üssü işgal puanı4271,82
Üs savunma Puanı2561,09
Deneyim456,40
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Kale savunma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar0000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler00,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar0,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim0,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Anzeigen

Tanklar (394)

Tank AdıMTipUlusSeviyeOrtalama HasarOrtalama DeneyimSavaşlarGalibiyetlerWN8
M40/M438969,0661264847,22%949,89
ISU-1528883,8655764747,45%738,89
T-34-85M 6497,7151458648,81%661,44
Strv 103B101161,9858257344,15%611,36
Centurion Mk. 7/19888,1959051242,97%618,41
Leopard Prototyp A9747,8553250642,69%450,54
Jagdpanzer E 100101109,6458250248,01%613,65
Churchill I5221,2626549749,90%279,99
Nashorn6591,5042149047,14%865,57
Rhm.-Borsig Waffenträger8847,0353747745,49%657,35
T26E5 8516,4755746742,18%353,85
Strv 107-12111380,8460046336,72%574,96
Leopard 1101091,3954844040,45%582,55
Conqueror9644,6453843938,04%284,96
M56 Scorpion 7704,3153743944,42%790,67
IS-38783,9658743644,95%677,66
WZ-111-1G FT81008,8457242641,31%911,77
Waffenträger auf Pz. IV91168,8160441947,49%817,89
SU-14-28933,8059241845,22%824,24
Jagdpanther II8740,6951341541,93%535,41
VK 30.02 (M)6532,9452141551,81%906,58
K-91-PT 91091,4664841545,78%837,81
Kunze Panzer 91019,2260140243,28%730,15
UDES 14 Alt 58688,5755139444,42%621,14
Leo7380,1742137639,63%313,82
Tiger II8756,3059537247,31%680,94
Bat.-Châtillon 12 t8303,5049136944,44%322,47
Hummel6525,1841035448,87%643,44
AMX 65 t8672,7057134447,38%584,98
AMX M4 mle. 457731,8355834344,02%784,81
Strv 103-09830,0650633441,62%470,80
LTTB8326,5647933243,37%346,03
Pawlack Tank6686,3053033249,10%1007,18
Churchill VII6271,3026332736,39%182,38
Jagdtiger9973,9954732741,28%568,54
Konštrukta T-34/1007644,1454132445,68%840,67
Matilda4140,2018432145,17%163,31
KV-137506,8950131242,63%580,31
KR-1111433,5275530644,12%695,20
BZ-587830,2958629744,78%895,66
Matilda Black Prince 5240,9332529242,81%354,71
T-549680,5953629040,34%410,68
KV-48732,3761429048,28%669,91
T-345220,0331528845,83%376,45
StuG III Ausf. B4119,9816428745,64%80,80
T-109938,6562428445,07%688,84
UDES 169829,1457328242,91%562,42
T-34-2G FT7789,6756028248,23%977,80
MT-256204,5138627745,85%412,90
Panther7544,7653427646,38%683,27
ST-I9928,0467327549,09%667,08
STB-110973,0854027435,40%462,49
Caernarvon8402,0545727337,00%143,38
Bat.-Châtillon 155 559804,5959627048,52%643,98
Pz.Kpfw. III/IV5212,3832326944,24%352,36
A-436317,8943126850,00%459,02
T-34-17654,2260326549,43%859,07
K-91101066,0459026541,51%593,15
AMX AC mle. 488838,9056826347,15%750,84
Leichttraktor156,0315125942,08%20,02
Object 277101156,2365925944,02%674,43
IS-7101273,2973925848,06%823,33
FV2078676,8650025844,96%596,42
Manticore10649,8155525243,65%498,89
Char Futur 4 91228,2468025048,80%920,92
M10391106,4468724746,15%831,74
Black Prince7370,4843424643,90%244,77
Bat.-Châtillon 25 t AP91077,1362524643,90%877,16
T54E19788,0457724541,63%458,65
SU-100M17782,8758524356,38%1001,67
P.44 Pantera8743,5852124237,60%662,36
Spähpanzer SP I C7330,5148523945,61%418,04
Object 14010803,9857123643,22%402,87
Indien-Panzer8436,3943323531,49%229,03
T3091074,1461823346,78%733,75
Lorraine 155 mle. 507565,3052023350,64%587,49
Object 430 Version II9850,1560423347,64%642,09
1108802,1664723150,22%752,51
UDES 15/1610975,7755123138,10%460,83
Lorraine 155 mle. 518656,5251322640,71%499,00
Type 4 Chi-To6280,8238922550,67%361,10
Grille 15101231,5259322245,05%688,35
IS-5 (Object 730) 8674,9857122241,44%506,14
Škoda T 256312,9537322140,27%348,67
Type 4 Heavy9767,6855922138,46%412,62
VK 30.01 (D)6282,3838322044,09%300,11
M10 RBFM 5494,1450922051,36%905,14
CS-599918,6362921944,29%661,68
HWK 128422,3950621839,45%454,82
Emil I8457,1849021244,81%263,62
Lago4141,9920020942,11%199,46
UDES 038620,0046620942,11%405,60
Bat.-Châtillon 155 5810868,9255420942,58%563,29
STA-18568,1550220841,83%485,71
Jagdpanzer IV6338,0639420747,34%434,18
Vickers Medium Mk. III362,5513320643,20%23,96
GSR 3301 Setter7266,9843720543,90%345,35
M46 Patton9850,8762520448,04%623,22
VK 100.01 (P)8986,9167320345,32%966,76
KPz 3 Projekt 07 HK 91038,5060920345,81%762,43
IS7566,2849019937,19%484,16
Vz. 44-17810,3265719951,26%984,45
Semovente M43 Bassotto6723,9047719553,85%1137,97
T297568,7350419242,71%492,97
SDP 44 Burza6709,9551119147,64%1123,78
Panhard AML Lynx 6x68286,9346619147,12%300,38
KV-26595,1847619041,05%780,31
M48A5 Patton10958,7459218842,02%500,76
Super Hellcat 7683,3753718648,92%823,89
IS-4101207,3265618538,92%657,05
VK 30.01 (P)6656,8053018542,16%926,69
50TP Tyszkiewicza9992,0863217940,78%632,84
Object 4168646,5353217944,13%592,07
VK 30.02 (D)7389,7445517640,34%339,04
T-34-28777,9258817543,43%805,23
AMX 13 F3 AM6467,6142417543,43%487,75
TVP VTU Koncept8747,4551517436,78%694,60
WZ-1328473,4050717238,95%551,31
Object 4309993,7163417244,77%711,63
Progetto CC55 mod. 548936,8166117146,20%864,89
ARL 446375,7643116946,15%471,06
AMX 50 Foch91002,8056416735,93%569,23
53TP Markowskiego8803,0861416643,37%713,53
FSV Scheme A7674,8561916553,33%932,58
Emil II9712,1752016435,37%322,80
T28 Prototype8866,2958816347,85%742,27
Ikv 90 Typ B7428,4839516239,51%336,31
Type 3 Ju-Nu6952,7569416252,47%1384,13
T288854,1161716148,45%736,22
GSOR 1006 Scheme 79864,0860915946,54%559,91
AMX ELC bis5160,5432015851,27%395,88
FV217 Badger101230,2062915842,41%609,12
40TP Habicha6571,9251215751,59%975,47
Pz.Kpfw. III Ausf. J4143,0725315440,26%124,19
Centurion Mk. I8569,1852315441,56%515,37
Object 7059992,8265415446,75%686,60
AMX 13 757302,9943215338,56%382,89
S-517775,9556215147,02%868,25
SU-1018600,5846415133,77%382,45
AMX 13 909544,6354114938,26%531,76
LTG7348,6448414944,97%513,89
T328557,6653114842,57%385,39
T110E4101423,6463114843,92%785,55
Panhard AMD 178B6170,3034714842,57%225,29
FV230 Canopener101172,2869214844,59%578,31
AMX 50 1008875,5059314742,86%721,88
WZ-113G FT101357,3959714739,46%617,72
BZ-1668979,0463314738,78%862,71
Strv 746271,6636314639,04%232,61
CS-538598,9051514641,10%543,20
Jagdpanther7563,1046114441,67%569,33
Panhard EBR 909504,3960814445,83%560,90
Type 619869,8262214148,23%668,82
Progetto M35 mod. 46 8620,1952614042,14%454,51
Type 5 Ke-Ho4144,0428013748,18%298,12
Type 95 Ji-Ro6629,0645713542,96%913,96
Object 2579851,0168513554,07%670,63
T-29 3187,6431213559,26%620,17
Object 777 Version II 9931,9760913440,30%548,44
Strv m/40L3103,7720513353,38%229,46
M446606,2053813251,52%921,94
GSOR 3301 AVR FS9491,6455113240,15%467,79
DS PZInż5428,0841213051,54%832,73
Challenger7884,5758812942,64%1108,05
M127715,7261412852,34%942,16
IS-27887,9264712747,24%1015,60
BZ-6891055,5768512747,24%715,62
StuG IV 5312,1334812749,61%607,08
M66379,7942612544,80%371,46
Hotchkiss EBR7261,9847512552,00%389,92
AT 158724,9154512447,58%572,64
Carro d'assalto P.887748,8360912349,59%896,90
CS-6310914,0555712236,89%400,17
E 7591010,8658612038,33%627,16
T-804121,6427611954,62%326,82
A46 6241,5541311944,54%520,26
T376402,9550011852,54%1055,83
Mäuschen9956,4666511849,15%647,54
SMV CC-678687,1455511743,59%540,73
AMX M4 mle. 5191167,7765911644,83%806,65
Marder II373,7712211543,48%20,57
AMX 12 t6203,2632411439,47%253,33
59-166323,1840811340,71%635,17
Conqueror Gun Carriage101041,9463311250,00%723,50
T1 Heavy5264,2737911147,75%334,56
T9591432,1167511144,14%983,67
Progetto C50 mod. 669980,5869011050,91%782,86
Panzerjäger I292,5713511046,36%150,95
VK 16.02 Leopard5217,0537011049,09%549,16
Type 5 Chi-Ri7415,9548410746,73%465,63
Marder 38T4105,6415310745,79%56,96
T-34 shielded 5342,2844110650,94%674,90
AT 86316,8741910450,00%360,27
StuG III Ausf. G5146,7322810350,49%162,64
T-448656,8551410334,95%605,88
SMV CC-567688,8055110247,06%765,32
Type 586445,8247810146,53%709,98
AT 77577,3354510159,41%622,84
Type 64 6334,714369948,48%672,06
SU-1006611,084769843,88%913,87
Panther/M10 7488,185089848,98%569,78
Panther II8799,005379734,02%731,06
T25 AT7668,385469647,92%763,24
AMX 105 AM mle. 474159,712029540,00%281,37
Charioteer8760,775059538,95%530,15
M-VI-Y9826,776259344,09%551,23
Chi-To SP7692,474869239,13%521,07
TNH T Vz. 519875,785949141,76%529,84
IS-M8547,054749134,07%330,53
VK 36.01 (H)6542,025298952,81%845,18
Vz. 64 Blesk8503,915978955,06%754,84
T14 5487,056088846,59%857,12
M-II-Y7687,135798847,73%704,66
Strv m/425194,082518747,13%303,42
25TP KSUST II5302,363678750,57%586,18
M-III-Y8613,515188740,23%420,35
P.43 bis6379,874288640,70%450,49
Ikv 65 Alt II6307,983338542,35%328,51
O-Ho8639,545818541,18%446,23
WZ-131G FT6632,065178554,12%1093,00
M41 Walker Bulldog8406,645988550,59%552,34
SU-855406,833928349,40%857,16
Vickers Medium Mk. II263,511148141,98%63,16
SU-85B4303,173208144,44%651,92
Type 98 Ke-Ni3113,192097948,10%300,17
AMX 13 105 AM mle. 505182,392847945,57%173,74
T25/27717,064997936,71%773,68
LHMTV8336,975287748,05%391,90
P26/404250,913727549,33%559,44
Ikv 1035153,932367440,54%96,37
Škoda T 245238,623447352,05%515,71
Type 3 Chi-Nu5195,633207341,10%283,20
CS-447688,005407342,47%791,23
Somua SAu 404531,794067252,78%1560,69
Pz.Sfl. IVc5404,594207054,29%887,29
T110E3101414,335766936,23%695,37
Alecto4181,512576841,18%256,73
T28 Concept 7719,945326842,65%832,79
Cromwell6429,144496640,91%585,57
ST vz. 394163,112866544,62%323,71
Type 89 I-Go/Chi-Ro2121,571876553,85%383,84
Sturer Emil7568,895006555,38%679,48
A-447566,695046544,62%657,78
BDR G1 B5174,422886437,50%53,89
FV224 Chopper7978,177266454,69%1098,06
MTLS-1G14 3140,302936159,02%482,95
Churchill Crocodile 6721,416406150,82%1024,62
BZ-75101287,706596046,67%727,49
SU-1527682,324855942,37%734,09
M10 Wolverine5491,924365955,93%1046,14
45TP Habicha7722,435685844,83%764,04
M26 Pershing8554,665165839,66%398,56
FV380591022,316895850,00%893,31
Object 430U10916,585655738,60%406,83
T-703151,202645648,21%446,03
Excalibur 6625,255085639,29%823,30
WZ-1317472,964745529,09%720,20
Sav m/434170,002295442,59%219,93
O-Ni7583,415645450,00%550,10
Maus10936,395975431,48%372,03
Object 70491462,026785343,40%982,46
P.435267,964165257,69%660,96
AT 25193,083295259,62%350,90
T-54 ltwt.9737,006135246,15%835,80
Crusader6221,243495062,00%584,52
FV601 Saladin8619,985614948,98%562,62
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6311,843974951,02%608,01
TNH 105/10008652,275724845,83%560,71
Type 91 Heavy3132,172034860,42%405,72
VK 28.016336,354534843,75%754,85
T71 CMCD7441,105624845,83%840,82
Windhund 8795,584774839,58%538,20
Renault NC-311123,232514753,19%594,91
P.43 ter7568,065404748,94%743,80
Ares 758609,515364736,17%384,17
Vickers Medium Mk. I146,431164650,00%78,28
Bat.-Châtillon 25 t10981,175654634,78%477,91
AMX 50 Foch B101019,295464535,56%431,87
D23141,662424452,27%392,59
M36 Jackson6560,954774450,00%831,26
Staghound Mk. III6590,095274443,18%921,17
M374170,512234341,86%388,88
Pz.Kpfw. III Ausf. E376,212104344,19%50,43
T698562,525374240,48%443,65
M3 Lee4167,442754143,90%397,96
M24E2 Super Chaffee 6260,563944143,90%521,44
Renault FT 75 BS283,051384042,50%249,97
Lorraine 39L AM3121,881444042,50%190,04
B14145,822933951,28%250,40
AMX 13 (FL 11) 5291,414713951,28%863,60
M415290,003343839,47%238,17
GSOR the TANK 9733,615793844,74%490,15
T-1506534,324783745,95%710,79
M18 Hellcat6732,545953770,27%1357,63
AMX 404133,502423644,44%290,10
Pz.Kpfw. IV Ausf. F2 5443,175533658,33%1011,73
Renault Otsu169,261653452,94%148,02
VK 30.01 (H)5377,624223450,00%757,81
T-50-2 6241,884403441,18%417,95
PTZ-78111769,456173336,36%741,17
SU-122A5289,063023345,45%479,02
Fantôme 91103,426693348,48%897,71
Vickers Mk. E Type B2112,002473043,33%292,40
SU-86473,103963036,67%396,01
O-I61016,416482927,59%1585,40
T-26G FT2180,382322951,72%494,95
14TP493,042192842,86%95,58
T-34-856304,543872850,00%409,22
M5A1 Stuart4240,042962828,57%641,25
B.U.G.I.6540,614782846,43%787,98
Durchbruchswagen 2481,862002832,14%0,00
Pz.Sfl. IC 4275,813502650,00%666,04
SDP 57 Gowika7785,964622548,00%859,16
KV-37432,584622437,50%252,43
L-60 279,832562466,67%427,41
60G FT5420,573842352,17%821,54
Valentine AT4161,042182339,13%189,11
M8A14372,962902343,48%788,17
T207256,574032138,10%81,58
Object 283 9769,304752055,00%650,98
T1 HMC291,892011963,16%490,13
T1 Cunningham131,89891838,89%0,00
SU-76M4200,061971833,33%319,40
BZ-58-2 91247,007701850,00%947,64
Type 2597 Chi-Ha3238,063081741,18%724,67
Achilles6382,124481764,71%653,92
LT vz. 383115,312121643,75%243,96
M4A1 Sherman5402,634381656,25%939,84
E 100101459,567031643,75%956,77
Ikv 723126,932561553,33%244,14
MS-1160,271601533,33%63,40
Strv S1 8709,535111553,33%570,82
ELC EVEN 90 8469,534731540,00%574,56
M7 Priest3139,791801442,86%189,05
Renault FT130,691151346,15%50,57
M4A3E8 Sherman6288,623741338,46%268,58
Rinoceronte101300,385451330,77%645,90
T2 Medium Tank270,001791338,46%97,86
212A91001,235581338,46%679,18
M2 Medium Tank392,332311275,00%335,85
Universal Carrier 2-pdr2140,002131241,67%373,24
T-116 3203,422701233,33%659,31
TKS z n.k.m. 20 mm 2111,272471145,45%458,10
7TP2134,092171136,36%278,55
D1229,361161145,45%45,83
AT-1292,361251136,36%108,89
AMX 383127,402491050,00%255,21
SU-76G FT4374,803381060,00%805,52
Centurion Action X10870,006211040,00%413,46
Mitsu 1085393,103361030,00%397,34
Kanonenjagdpanzer 105 8709,205521050,00%575,32
STA-2 8312,104371030,00%84,26
SU-100Y 6592,502641040,00%671,66
T-54 first prototype 8727,707401070,00%939,98
WZ-120-1G FT 81578,105461040,00%1492,65
Panzer 58 Mutz 8715,405871060,00%820,44
M15/423188,67253944,44%353,50
10TP370,56226944,44%54,25
Type T-345328,11458966,67%985,35
Valiant 5357,56437933,33%533,12
Chi-Go 7616,00535933,33%484,08
4TP170,75193837,50%89,98
Pz.Kpfw. II242,38168825,00%0,00
Pz.Kpfw. II Ausf. G3232,50249825,00%701,24
FCM 36247,63178850,00%89,84
FV4025 Contriver111029,25658837,50%345,87
T-34 with L-11 4235,38438862,50%786,55
G.Pz. Mk. VI (e)224,2971757,14%181,69
AMX ELC 901 6273,29424742,86%434,82
Kolohousenka137,3373616,67%0,00
Strv fm/211133,17203633,33%512,65
Pvlvv fm/42256,17175666,67%261,33
Loyd Gun Carriage20,0036616,67%0,00
T-60233,17195683,33%261,00
MKA 2163,67349666,67%657,99
LT vz. 35263,80167560,00%213,03
Type 5 Heavy10683,80502520,00%139,85
Semovente M415331,00256540,00%466,17
Pz.Kpfw. II Luchs4334,40461580,00%1422,79
KV-1SA 5318,40379520,00%327,71
Tetrarch 295,80221560,00%396,90
Fiat 3000197,50276475,00%524,27
L6/402107,25171425,00%133,24
AMR 35 274,75108425,00%64,79
43 M. Toldi III 3147,75496475,00%764,75
BT-7 artillery 3134,33363366,67%472,70
Strv m/38234,501872100,00%261,00
WZ-111G FT9704,00534250,00%359,56
Tiger 131 6975,5050120,00%1279,94
M16/43 Sahariano 3476,5041220,00%1115,55
Type 95 Ha-Go294,001861100,00%412,76
M4A3(76)W Sherman 6217,004831100,00%316,84
T-45 2486,008551100,00%3054,98
FCM 2C 3114,004081100,00%315,32

Grafikler

WN8

Anzeigen

Klan Geçmişi

Rütbe: Yedek Subay
Katıldı: 18/12/2018
Rütbe: Yedek Subay
Katıldı: 18/12/2018
Ayrıldı: 24/12/2024
Rütbe: Er
Katıldı: 29/04/2018
Ayrıldı: 26/08/2018