ellipsoid3000

clanlogo
Rütbe: Komutan
Katıldı: 27/02/2025

Genel istatistik

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar3198009240
Ortalama Seviye7,760,0010,009,85
Galibiyetler1638351,23%00,00%444,44%12853,33%
Yenilgiler1520247,54%00,00%555,56%10443,33%
Berabere3951,24%00,00%00,00%83,33%
Hayatta Kalınan Savaşlar753023,55%00,00%444,44%8435,00%
İmha edilen Tanklar246070,7700,0050,562411,00
Yoketme Oranı1,010,001,001,54
Tespit edilen Tanklar399881,2500,00111,223641,52
Verilen Hasar1.254,140,002.237,782.234,12
Düşman üssü işgal puanı200880,6300,0000,00910,38
Üs savunma Puanı134840,4200,0000,001200,50
Deneyim617,380,00724,22900,09
WN71130,280,00919,671374,88
WN81524,920,001602,412221,10
Toplam
Savaşlar31980
Ortalama Seviye7,76
Galibiyetler1638351,23%
Yenilgiler1520247,54%
Berabere3951,24%
Hayatta Kalınan Savaşlar753023,55%
İmha edilen Tanklar246070,77
Yoketme Oranı1,01
Tespit edilen Tanklar399881,25
Verilen Hasar1.254,14
Düşman üssü işgal puanı200880,63
Üs savunma Puanı134840,42
Deneyim617,38
WN71130,28
WN81524,92
Son 24 saat
Savaşlar0
Ortalama Seviye0,00
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
WN70,00
WN80,00
Son 7 gün
Savaşlar9
Ortalama Seviye10,00
Galibiyetler444,44%
Yenilgiler555,56%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar444,44%
İmha edilen Tanklar50,56
Yoketme Oranı1,00
Tespit edilen Tanklar111,22
Verilen Hasar2.237,78
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim724,22
WN7919,67
WN81602,41
Son 30 gün
Savaşlar240
Ortalama Seviye9,85
Galibiyetler12853,33%
Yenilgiler10443,33%
Berabere83,33%
Hayatta Kalınan Savaşlar8435,00%
İmha edilen Tanklar2411,00
Yoketme Oranı1,54
Tespit edilen Tanklar3641,52
Verilen Hasar2.234,12
Düşman üssü işgal puanı910,38
Üs savunma Puanı1200,50
Deneyim900,09
WN71374,88
WN82221,10
Oluşturulduğu tarih:
Son Savaş:
Son Güncelleme:

Dünya Haritası Mutlak X

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar70000
Galibiyetler2738,57%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler3955,71%00,00%00,00%00,00%
Berabere45,71%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar811,43%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar340,4900,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,550,000,000,00
Tespit edilen Tanklar1642,3400,0000,0000,00
Verilen Hasar1.453,010,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı991,4100,0000,0000,00
Üs savunma Puanı731,0400,0000,0000,00
Deneyim602,190,000,000,00
Toplam
Savaşlar70
Galibiyetler2738,57%
Yenilgiler3955,71%
Berabere45,71%
Hayatta Kalınan Savaşlar811,43%
İmha edilen Tanklar340,49
Yoketme Oranı0,55
Tespit edilen Tanklar1642,34
Verilen Hasar1.453,01
Düşman üssü işgal puanı991,41
Üs savunma Puanı731,04
Deneyim602,19
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Şampiyon VIII

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar9000
Galibiyetler222,22%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler555,56%00,00%00,00%00,00%
Berabere222,22%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar333,33%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar40,4400,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,670,000,000,00
Tespit edilen Tanklar101,1100,0000,0000,00
Verilen Hasar876,440,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı657,2200,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim402,890,000,000,00
Toplam
Savaşlar9
Galibiyetler222,22%
Yenilgiler555,56%
Berabere222,22%
Hayatta Kalınan Savaşlar333,33%
İmha edilen Tanklar40,44
Yoketme Oranı0,67
Tespit edilen Tanklar101,11
Verilen Hasar876,44
Düşman üssü işgal puanı657,22
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim402,89
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Orta VI

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar0000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler00,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar0,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim0,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Tank Bölüğü İstatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar3000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler3100,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar31,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar272,670,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim38,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar3
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler3100,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar31,00
Verilen Hasar272,67
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim38,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Ekip istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar4000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler4100,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar20,5000,0000,0000,00
Verilen Hasar1.089,250,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim79,500,000,000,00
Toplam
Savaşlar4
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler4100,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar20,50
Verilen Hasar1.089,25
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim79,50
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Çatışma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar124000
Galibiyetler4637,10%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler7157,26%00,00%00,00%00,00%
Berabere75,65%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar3427,42%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar840,6800,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,930,000,000,00
Tespit edilen Tanklar1200,9700,0000,0000,00
Verilen Hasar1.069,540,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı1010,8100,0000,0000,00
Üs savunma Puanı2471,9900,0000,0000,00
Deneyim493,220,000,000,00
Toplam
Savaşlar124
Galibiyetler4637,10%
Yenilgiler7157,26%
Berabere75,65%
Hayatta Kalınan Savaşlar3427,42%
İmha edilen Tanklar840,68
Yoketme Oranı0,93
Tespit edilen Tanklar1200,97
Verilen Hasar1.069,54
Düşman üssü işgal puanı1010,81
Üs savunma Puanı2471,99
Deneyim493,22
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Kale savunma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar100000
Galibiyetler3838,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler6262,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar3030,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar800,8000,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,140,000,000,00
Tespit edilen Tanklar790,7900,0000,0000,00
Verilen Hasar2.113,380,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı350,3500,0000,0000,00
Üs savunma Puanı1391,3900,0000,0000,00
Deneyim644,550,000,000,00
Toplam
Savaşlar100
Galibiyetler3838,00%
Yenilgiler6262,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar3030,00%
İmha edilen Tanklar800,80
Yoketme Oranı1,14
Tespit edilen Tanklar790,79
Verilen Hasar2.113,38
Düşman üssü işgal puanı350,35
Üs savunma Puanı1391,39
Deneyim644,55
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Anzeigen

Tanklar (421)

Tank AdıMTipUlusSeviyeOrtalama HasarOrtalama DeneyimSavaşlarGalibiyetlerWN8
M4A1 Sherman5335,9627360049,50%763,77
E 7591387,9256958851,36%1241,82
AMX 13 909741,5544652843,56%927,25
T207799,4344149952,71%1224,82
Tiger II8894,1641946847,22%896,45
Grille 15102646,2680342658,92%2105,94
G.W. Panther71116,1940542046,19%1451,75
Leopard 1102215,8979141054,15%1940,10
Jagdpanther7830,4840239249,74%1085,49
Manticore101459,6182938951,67%1932,40
Jagdpanzer IV6434,2831834950,43%643,54
Tiger I7833,8249034647,40%1018,69
Leopard Prototyp A91884,8671533855,03%1890,19
Object 703 Version II 81615,6193833454,19%1919,99
AMX 12 t6353,9134332042,81%752,91
FV4005 Stage II101682,2964231347,28%1217,56
VK 36.01 (H)6297,0728830753,09%367,89
Hummel61012,1134930553,77%1711,34
E 100101947,6876727551,27%1425,16
T25/27643,4434725648,44%770,74
Tortoise92356,7799225662,89%2361,57
Centurion Mk. 7/191750,3186125254,76%1838,90
AMX 13 757498,4840924850,81%925,67
StuG III Ausf. G5303,8123122950,66%570,41
Kanonenjagdpanzer 105 81668,8880022646,46%2010,43
T28 Prototype8980,4539922542,22%838,85
Pz.Kpfw. III/IV5246,4026722445,54%470,38
Jagdpanzer E 100102456,1982522263,51%2069,87
Strv 103B102651,7584722057,27%2141,99
Strv 103-092087,9175321954,79%2001,90
M4A3E8 Sherman6467,9333021246,23%826,41
Bat.-Châtillon 12 t8618,6243920547,32%1004,43
E 50 Ausf. M102154,9589620361,58%1944,80
G.W. Tiger (P)81297,9352120248,51%1619,38
Leopard 120 Verbessert112818,3490820250,50%2366,40
T3091572,4561720148,26%1305,67
T110E4102207,7373620148,76%1651,28
AMX ELC bis5117,6725520052,00%234,49
M18 Hellcat6591,8531119740,10%865,61
Rinoceronte102786,6696719461,34%2450,00
AMX AC mle. 467715,1134719345,60%854,91
ARL V396376,8425918445,65%500,45
Bat.-Châtillon 25 t AP91198,7049717841,57%1047,34
AMX 50 12091440,9056717745,76%1285,88
Waffenträger auf Pz. IV92363,1181717750,85%2144,83
leKpz M 41 90 mm 8742,3765817447,70%1255,96
Emil II91864,6081717154,97%1874,72
T-50-2 6422,3947516152,17%1119,90
AMX 50 10081263,5655416055,63%1437,03
M46 Patton91464,8975016049,38%1368,46
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4115,9313615941,51%44,18
Centurion Action X102032,5578615750,96%1675,87
Indien-Panzer8846,2742915742,04%875,43
Kampfpanzer 07 RH 81538,3792215753,50%2229,15
Rheinmetall Panzerwagen101274,0883415655,13%1588,76
VK 30.02 (D)7611,6139015552,90%866,42
Panhard AML Lynx 6x68503,8151115545,81%721,26
Bat.-Châtillon 25 t101890,6878215448,70%1642,52
Strv 746913,1364715157,62%1943,09
AMX AC mle. 4881071,6743915042,00%1069,18
CS-52 LIS 81475,8486214857,43%1901,96
Panther II81146,7663014344,76%1423,11
T297980,4551814252,82%1292,00
Bat.-Châtillon Bourrasque 81508,1894314058,57%1932,84
Leo7922,3858013754,74%1552,05
M53/M5591497,8675013751,82%1348,91
Grille5580,9326013555,56%1402,09
M127909,6449113546,67%1075,17
Jagdtiger91862,7574213350,38%1751,23
AMX 50 Foch91920,8170513151,91%1813,33
E 5091645,3379812948,84%1669,94
WZ-111 model 5A102523,3098112861,72%2376,42
FV217 Badger102485,2486912456,45%1985,50
M48A5 Patton102110,0090612356,91%1980,42
AMX 50 B102167,3579212150,41%1768,12
AMX 13 105101346,0677212149,59%1701,21
Panhard EBR 10510943,1468811850,00%1004,24
Caernarvon Action X 81486,9196411859,32%2024,86
Charioteer Nomad 81875,4782311844,07%2123,11
Pz.Kpfw. I Ausf. C3300,1042711752,14%1557,52
Achilles6864,3555611451,75%1637,80
AMX M4 mle. 457914,5744211341,59%1100,71
Char Murat 92097,2290611156,76%2211,29
T9591958,1784411059,09%1773,69
FV4202 81135,2274611047,27%1516,41
Cromwell6625,8152210949,54%1228,91
Pz.Kpfw. III Ausf. E380,6512910938,53%0,00
Maus102291,5987010951,38%1855,69
IS-M81033,9861310941,28%1064,42
Progetto M35 mod. 46 81541,2887110951,38%1984,99
113102304,9587410852,78%2079,99
FV4004 Conway91746,0875410856,48%1606,23
Charioteer81223,0955310841,67%1257,60
BT-7 artillery 3475,0160310750,47%2101,60
Emil I81339,6261410546,67%1340,40
T71 DA7948,9882610559,05%2441,95
Spähpanzer Ru 2519960,2980110555,24%1486,51
LTG7635,6964010558,10%1393,25
GSOR 1006 Scheme 791901,8685410555,24%1936,80
Char Futur 4 92173,0595110558,10%2466,07
Challenger71123,0649710448,08%1500,82
Object 140101898,5580510350,49%1563,41
UDES 0381408,7756310247,06%1447,70
AMX 50 Foch B102228,5481610255,88%1868,73
XM551 Sheridan101370,9776410251,96%1671,70
T-54 ltwt.9915,6269110051,00%1250,79
122 TM 81691,6989010052,00%2072,85
M40/M4381441,816709955,56%1690,56
Vz. 55102391,648649856,12%1960,69
IS7816,664449747,42%1004,08
UDES 1691434,057819748,45%1397,78
Vz. 71 Tesák101398,819009557,89%1652,31
Škoda T 5091494,277459447,87%1439,21
Kranvagn102146,978369450,00%1727,12
Pz.Kpfw. III Ausf. J451,851449348,39%75,70
T54E191644,607429352,69%1557,41
KV-481465,907199138,46%1584,56
StuG IV 5575,394589053,33%1456,19
M26 Pershing8706,933938947,19%719,98
Centurion Mk. I8958,516058946,07%1142,17
AT 1581199,486048946,07%1165,40
M4A3E2 Sherman Jumbo6413,153128938,20%545,45
Char Mle. 75 91164,708338856,82%1691,67
STB-1101848,607468745,98%1443,99
Crusader6349,013868645,35%882,72
Conqueror Gun Carriage101414,276388647,67%1161,00
ARL 446791,694048549,41%1424,40
Centurion Mk. 5/1 RAAC 81195,149178560,00%1885,72
T-100 LT10961,607388351,81%1123,78
AMX 13 57 7875,768678353,01%2077,35
M446714,574378254,88%1230,07
T499923,167818253,66%1354,24
ShPTK-TVP 100 81422,397858252,44%1585,67
Pz.Kpfw. 35 (t)286,201428150,62%277,07
GSOR 3301 AVR FS9848,658268159,26%1284,81
KV-15302,532748046,25%428,55
Object 70492245,148317951,90%1873,74
WZ-111 model 1-491971,518867852,56%2044,27
Ho-Ri 3102752,379247865,38%2256,89
FV1066 Senlac 8972,238697852,56%2051,34
M10 Wolverine5420,602767753,25%899,63
leKpz Borkenkäfer111864,299507751,95%2433,68
TNH T Vz. 5192069,929607660,53%2000,77
T-34-856762,535777544,00%1441,88
KV-1S6436,883327548,00%639,79
Hotchkiss EBR7423,035027454,05%790,73
Conqueror91601,248547258,33%1624,14
M75310,903187247,22%1110,83
VK 30.01 (P)6577,683647255,56%890,03
Rhm.-Borsig Waffenträger81236,886377250,00%1270,21
Kampfpanzer 07 P(E) 102259,678747251,39%1833,98
GSOR 1010 FB 81472,317957251,39%1832,85
Comet7748,945527150,70%1193,28
T110E3102188,968057153,52%1621,29
T698994,995927152,11%1198,04
Taschenratte113280,3112297164,79%2259,11
M24E2 Super Chaffee 6712,078466960,87%2607,54
UDES 15/16102435,659146861,76%2218,96
Wespe3256,031786845,59%863,76
Pz.Kpfw. II Luchs4618,535636854,41%3038,80
Concept No. 5102087,407006844,12%1444,56
Object 70591557,248086845,59%1293,86
Ikv 65 Alt II6781,194086735,82%1315,48
Jagdpanther II8706,643476738,81%455,55
VK 16.02 Leopard5671,496576556,92%2663,98
Caliban 81478,468726555,38%1863,61
T 55A 91483,608346552,31%1465,79
Vickers MBT Mk. 3 102145,668796462,50%1949,06
Škoda T 256695,446306355,56%1435,21
TVP T 50/51102276,089116361,90%2247,07
Progetto CC55 mod. 5481741,519666353,97%2263,11
Ho-Ri 192315,118746350,79%2077,60
T110E5102484,518926346,03%2035,60
LTTB8590,654466248,39%952,50
Kampfpanzer 50 t 92243,959966258,06%2198,39
Somua SAu 404239,182106045,00%481,76
Archer5518,633286053,33%1106,89
T216486,003416038,33%1193,85
Tiger-Maus 91924,579186053,33%1809,94
Renault G15312,122835954,24%757,01
IS-4102710,039835855,17%2498,42
Ikv 1035324,532715756,14%677,96
Covenanter5296,213385770,18%1145,34
AMX 30 1er prototype92162,989935759,65%2421,00
AT 86686,895195655,36%1199,45
SU-100Y 61307,098155653,57%2606,80
AMX 13 F3 AM6812,804525543,64%1186,75
S35 CA5479,243155558,18%1207,31
Sturer Emil7848,695475547,27%1068,85
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6649,567195560,00%1801,37
AMX M4 mle. 5192020,309065450,00%1944,98
Super Hellcat 71239,397405444,44%1933,98
P.43 bis6927,646465367,92%2024,03
UDES 14 Alt 581430,608795362,26%1925,26
T2 Medium Tank262,131255246,15%107,71
Strv 107-12113418,2310795267,31%2515,06
O-I6907,656475149,02%1681,18
Marder 38T4332,962665147,06%745,45
Nashorn6564,843295150,98%835,19
IS-3-II91909,828955152,94%1865,37
M5A1 Stuart4242,242165034,00%645,11
AMBT 81798,749675060,00%2327,33
11081365,298144957,14%1686,96
Vz. 44-171124,107884951,02%1499,94
T-448875,867054955,10%1070,82
Valentine3191,222174948,98%582,78
ST-I91776,868624955,10%1724,72
M3 Lee4134,252034858,33%396,93
Caernarvon81434,197264858,33%1879,05
LPT-67 Šelma9993,288044761,70%1518,83
T404362,232544753,19%947,72
Type 63 81542,049694759,57%1944,94
WZ-12091821,439154660,87%1971,72
AMX 404145,241874647,83%387,88
Leichttraktor182,421314548,89%218,30
Ikv 90 Typ B7897,804634548,89%1220,39
T3281535,648544548,89%1915,63
M5 Stuart4115,312454546,67%125,75
WZ-113G FT103232,1610424568,89%2656,88
M60 101527,877174553,33%1254,46
IS-2-II81133,917344548,89%1242,60
ELC EVEN 90 8721,936834548,89%1434,97
Type 5 Heavy102563,458854445,45%1796,02
T92 HMC101533,526664452,27%1236,65
VK 100.01 (P)81420,727934346,51%1492,17
KV-1 shielded 5802,707774355,81%1769,24
KV-5 81677,5310314358,14%2209,90
LHMTV8795,607454358,14%1651,32
KV-856349,832944240,48%314,22
FSV Scheme A7994,057044240,48%1428,99
Marder II3115,761374148,78%164,86
T376683,177314151,22%2292,91
Progetto C50 mod. 6692077,639394052,50%2416,57
M2 Medium Tank391,881624050,00%164,05
AT 25421,983514047,50%1012,83
Super Conqueror101749,688034055,00%1438,81
Ares 90102945,639644060,00%2738,08
P.44 Pantera81336,878973966,67%1909,36
Hirschkäfer112428,107583948,72%1465,56
Strv m/425389,633103847,37%950,07
WZ-132A9722,957493857,89%948,20
XM66F 81748,618553852,63%1866,44
VK 75.01 (K) 81418,057763836,84%1540,72
E 25 71521,0810123759,46%2615,96
Excalibur 61207,567293636,11%1951,32
M415404,293173560,00%635,88
Lago4315,262533450,00%843,75
TNH 105/100081737,979393447,06%2723,60
Pz.Kpfw. 38 (t)343,701213354,55%122,11
T56 GMC3230,551993345,45%701,24
T57 Heavy102485,588743351,52%2176,52
Pz.Sfl. IVc5246,331953354,55%422,57
FV601 Saladin8854,126223333,33%807,80
XM69 Hacker113023,4510043351,52%2111,01
XM57 82059,619753357,58%2265,64
M4A3E8 Thunderbolt VII 61196,2110903375,76%3032,75
AE Phase I 92115,979403351,52%2168,03
Prototipo Standard B91606,697193250,00%1451,03
WZ-132-1101485,818243250,00%1767,06
ISU-15281125,066833250,00%1025,43
AT 771036,097203268,75%1619,69
WZ-1328861,268613170,97%1625,73
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5200,901913141,94%284,57
GSR 3301 Setter7393,535933050,00%678,94
Panther7921,345722944,83%1291,84
Chi-To SP71172,347282941,38%1285,66
WZ-111-1G FT81211,666802944,83%1181,38
SARL 424301,682262839,29%815,39
Pz.Kpfw. II2119,192262751,85%379,87
VK 45.02 (P) Ausf. B91603,748422759,26%1627,36
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4210,742242744,44%571,12
VK 30.02 (M)6592,594622759,26%1126,70
Jagdpanzer E 90 92269,158652748,15%1913,12
M4A1 FL 10 6945,047212740,74%1761,86
Somua SM 81450,226892751,85%1647,27
S-517848,856162653,85%897,68
VK 30.01 (H)5546,734172650,00%1338,98
AMX 38351,731312646,15%58,78
King Tiger (Captured) 7804,275462657,69%1036,36
AMX M4 mle. 54102604,288262540,00%2005,90
T78 61171,087672544,00%2020,35
SMV CC-64 Vipera 81557,217942441,67%1613,35
Toro 91741,888342450,00%1487,96
Turtle Mk. I 82138,4612312479,17%2753,39
Lorraine 39L AM3219,481592356,52%716,10
E 65 Zwilling 81800,399752352,17%1631,99
T-345466,054652245,45%1193,37
Controcarro 1 Mk. 291509,457732250,00%1182,03
IS-7102045,688492250,00%1754,87
T1E6 2231,683212259,09%1358,44
T28 Concept 71391,058602263,64%2493,19
KV-26902,525672142,86%1328,34
Object 430 Version II91093,057932161,90%1161,73
Pz.Kpfw. VII102131,056092025,00%1416,80
50TP Resilient 82005,6511012075,00%2429,94
A-205128,422391947,37%225,92
Progetto M40 mod. 65102290,958761957,89%2150,90
Semovente M43 Bassotto6646,635141947,37%939,70
SU-263290,212621947,37%763,47
Staghound Mk. III6985,057501952,63%2063,23
M54 Renegade 81683,799981957,89%1914,85
T-34-2G FT71170,947621850,00%1653,06
Tiger (P)7693,784091844,44%726,61
KPz 3 Projekt 07 HK 92194,418701752,94%2254,70
Dicker Max 61292,888341758,82%2731,80
Cobra 92108,418861752,94%2125,58
Type T-345312,882251643,75%640,40
G.W. E 100101151,885161631,25%695,88
Durchbruchswagen 24204,812181656,25%463,46
Ares 8591709,447961637,50%1533,62
Object 260 102360,318611643,75%1861,87
Projet Louis 91396,948861643,75%2176,69
Gryphon 102518,068041643,75%1948,52
Lorraine 155 mle. 507842,135581546,67%874,09
Object 268103017,409971580,00%2404,26
M3 Stuart399,431971457,14%295,87
B.U.G.I.6915,715851442,86%1725,56
SMV CC-5671106,078351464,29%1833,22
Vz. 63P112662,507711428,57%1511,20
WZ-111G FT91928,509621471,43%1790,74
KV-1SA 5801,297211435,71%1584,60
T1 Cunningham119,00951369,23%241,82
SU-15271037,156721361,54%1581,90
BZT-70 103364,5410751361,54%2712,45
Ram II 5443,386311376,92%1279,21
BT-7479,921581250,00%102,88
Panzerjäger I269,42691250,00%77,53
M7 Priest3168,251471241,67%272,55
AMX 13 105 AM mle. 505258,751881258,33%466,40
KV-1371236,089601266,67%2307,46
AMX 30 B101753,337011241,67%1193,24
121102140,457841145,45%2044,01
O-Ho81044,646561145,45%845,39
SU-2-122 5416,914511145,45%754,04
M4-85 5813,557811154,55%2111,20
Coccodrillo 102629,508441050,00%1904,83
Valentine AT4164,902111040,00%230,10
ST-II102875,208861050,00%2538,60
Ares 90 C113130,509841040,00%2617,44
Object 752 92581,4011991080,00%2401,54
Concept 1B 91451,007301040,00%914,99
FV226 Contradictious 81741,209851060,00%2318,03
Strv m/40L3246,11279966,67%968,37
WZ-1317942,78981966,67%2444,54
G.W. Tiger91438,33750955,56%1277,30
Ho-Ri Shugo113167,56772922,22%1908,01
AT-FV230 Breaker112955,561030955,56%2440,71
Pz.Kpfw. 5581805,13966850,00%1851,65
Kunze Panzer 92049,50713837,50%1806,07
TBT 92009,00990862,50%1811,77
AT 15A 71049,25581837,50%1172,42
AMX Canon d'assaut 105 81182,75709862,50%1177,98
Sav m/434114,29138742,86%65,26
M374254,71221771,43%910,30
Vz. 64 Blesk81165,14714742,86%1957,06
CS-63102470,141050785,71%2059,21
Semovente M415861,86665771,43%2460,71
KV-371089,00880785,71%1459,36
Object 777 Version II 91898,71822742,86%1503,41
MS-1146,50169683,33%262,51
VK 28.016308,83383650,00%653,16
Ares 7582073,67958650,00%2517,76
Pz.Sfl. IC 4258,33285633,33%574,36
Type 1 Ho-Ni II 4465,33472650,00%915,71
SPHT 92858,671106650,00%2538,45
Durendal 102126,67639633,33%1146,17
SMV CC-6781317,001020580,00%1659,73
NC 70 Błyskawica101590,40879560,00%1155,00
SU-100M171019,608405100,00%1393,06
Gabler’s Destroyer 5647,00617540,00%1992,37
Lion 102112,00793540,00%1908,48
L-60 2103,80358580,00%581,35
Stitch 82002,801036560,00%2423,22
Vickers Medium Mk. I159,5077425,00%54,81
Cruiser Mk. I1212,003184100,00%1102,58
Vz. 60S Dravec 101904,00669425,00%1059,78
BZ-6892316,50978450,00%2705,77
T-602285,50294475,00%1450,45
Object 705A101200,00595425,00%627,06
MKA 2601,5010494100,00%2847,07
Chimera 81145,7541940,00%871,04
T26E3 Eagle 7 71128,00836450,00%1503,71
BZ-176 82345,501060425,00%2519,00
A25 Harry Hopkins I 4571,25749450,00%1561,90
43 M. Toldi III 3137,25225475,00%616,68
T14 5423,33329333,33%584,81
TKS z n.k.m. 20 mm 299,33151333,33%245,59
Hotchkiss H352129,67142333,33%368,35
M2 Light220,002193100,00%262,23
Chieftain/T95 8576,33502366,67%656,10
IS-2 shielded 7733,00519333,33%620,53
Strv m/42-57 Alt A.2 6966,6757130,00%1940,21
Valentine II 4469,00481333,33%1984,92
Löwe 8926,33676366,67%1017,67
Stridsyxa 81397,33673333,33%947,50
OCP Peacekeeper 92462,33901333,33%2315,04
Renault FT130,0087250,00%83,60
Renault Otsu191,001782100,00%417,15
Cruiser Mk. II2191,502662100,00%1015,76
Projekt ION 84787,5022632100,00%7297,36
Pz.Sfl. IVb4352,003602100,00%1142,77
GSOR the TANK 92124,50840250,00%2679,50
ARMT 5542,50554250,00%1084,74
M24 Chaffee No. 594 5563,5056920,00%1690,96
Light Mk. VIC 2141,5010420,00%524,96
LTP 3196,0012620,00%675,95
Valiant 5820,0048720,00%1640,07
T-262144,001701100,00%727,85
Somua S353455,003891100,00%1635,45
Windhund 82596,0011151100,00%2924,23
T3E2 Medium Tank 3177,0023310,00%434,77
SU-130PM 81973,0012901100,00%2656,15
Matilda Black Prince 5166,009310,00%109,00
T7 Combat Car 27,002110,00%0,00
M56 Scorpion 7482,0017110,00%334,54
Pz.Kpfw. IV Schmalturm 6667,0024710,00%1022,21
T-54 first prototype 8762,008421100,00%864,32
Pz.Kpfw. II Ausf. D 20,001421100,00%261,00
WZ-120-1G FT 8843,0045910,00%610,52
Panzer 58 Mutz 81035,009691100,00%1167,50
Straussler V–4/40 3804,009781100,00%3798,66

Grafikler

WN8

Anzeigen

Klan Geçmişi

Rütbe: Komutan
Katıldı: 27/02/2025
Rütbe: Üye Alım Subayı
Katıldı: 30/12/2024
Ayrıldı: 26/02/2025
Rütbe: Yedek Subay
Katıldı: 24/10/2020
Rütbe: İhtiyat
Katıldı: 02/10/2020
Ayrıldı: 23/10/2020