drunkchicken

clanlogo
Rütbe: Er
Katıldı: 16/09/2024

Genel istatistik

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar600230447
Ortalama Seviye6,420,007,258,17
Galibiyetler3257654,27%00,00%250,00%2655,32%
Yenilgiler2660944,33%00,00%250,00%2144,68%
Berabere8381,40%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar1698128,29%00,00%125,00%919,15%
İmha edilen Tanklar639851,0700,0000,00170,36
Yoketme Oranı1,490,000,000,45
Tespit edilen Tanklar908701,5100,0020,50501,06
Verilen Hasar954,700,00840,75940,26
Düşman üssü işgal puanı529750,8800,0000,0000,00
Üs savunma Puanı539660,9000,0000,0000,00
Deneyim539,930,00605,50706,53
WN71400,050,00489,53776,01
WN81639,630,001267,24968,10
Toplam
Savaşlar60023
Ortalama Seviye6,42
Galibiyetler3257654,27%
Yenilgiler2660944,33%
Berabere8381,40%
Hayatta Kalınan Savaşlar1698128,29%
İmha edilen Tanklar639851,07
Yoketme Oranı1,49
Tespit edilen Tanklar908701,51
Verilen Hasar954,70
Düşman üssü işgal puanı529750,88
Üs savunma Puanı539660,90
Deneyim539,93
WN71400,05
WN81639,63
Son 24 saat
Savaşlar0
Ortalama Seviye0,00
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
WN70,00
WN80,00
Son 7 gün
Savaşlar4
Ortalama Seviye7,25
Galibiyetler250,00%
Yenilgiler250,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar125,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar20,50
Verilen Hasar840,75
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim605,50
WN7489,53
WN81267,24
Son 30 gün
Savaşlar47
Ortalama Seviye8,17
Galibiyetler2655,32%
Yenilgiler2144,68%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar919,15%
İmha edilen Tanklar170,36
Yoketme Oranı0,45
Tespit edilen Tanklar501,06
Verilen Hasar940,26
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim706,53
WN7776,01
WN8968,10
Oluşturulduğu tarih:
Son Savaş:
Son Güncelleme:

Dünya Haritası Mutlak X

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar68000
Galibiyetler3348,53%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler3044,12%00,00%00,00%00,00%
Berabere57,35%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar2130,88%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar330,4900,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,700,000,000,00
Tespit edilen Tanklar640,9400,0000,0000,00
Verilen Hasar1.217,900,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı360,5300,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim520,130,000,000,00
Toplam
Savaşlar68
Galibiyetler3348,53%
Yenilgiler3044,12%
Berabere57,35%
Hayatta Kalınan Savaşlar2130,88%
İmha edilen Tanklar330,49
Yoketme Oranı0,70
Tespit edilen Tanklar640,94
Verilen Hasar1.217,90
Düşman üssü işgal puanı360,53
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim520,13
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Şampiyon VIII

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar17000
Galibiyetler635,29%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler1164,71%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar635,29%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar60,3500,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,550,000,000,00
Tespit edilen Tanklar160,9400,0000,0000,00
Verilen Hasar699,650,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı90,5300,0000,0000,00
Deneyim359,350,000,000,00
Toplam
Savaşlar17
Galibiyetler635,29%
Yenilgiler1164,71%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar635,29%
İmha edilen Tanklar60,35
Yoketme Oranı0,55
Tespit edilen Tanklar160,94
Verilen Hasar699,65
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı90,53
Deneyim359,35
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Orta VI

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar13000
Galibiyetler646,15%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler753,85%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar753,85%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar141,0800,0000,0000,00
Yoketme Oranı2,330,000,000,00
Tespit edilen Tanklar201,5400,0000,0000,00
Verilen Hasar668,460,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı786,0000,0000,0000,00
Deneyim312,920,000,000,00
Toplam
Savaşlar13
Galibiyetler646,15%
Yenilgiler753,85%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar753,85%
İmha edilen Tanklar141,08
Yoketme Oranı2,33
Tespit edilen Tanklar201,54
Verilen Hasar668,46
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı786,00
Deneyim312,92
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Tank Bölüğü İstatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar1658000
Galibiyetler112767,97%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler49930,10%00,00%00,00%00,00%
Berabere321,93%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar70042,22%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar12820,7700,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,340,000,000,00
Tespit edilen Tanklar19061,1500,0000,0000,00
Verilen Hasar881,950,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı21331,2900,0000,0000,00
Üs savunma Puanı13980,8400,0000,0000,00
Deneyim623,810,000,000,00
Toplam
Savaşlar1658
Galibiyetler112767,97%
Yenilgiler49930,10%
Berabere321,93%
Hayatta Kalınan Savaşlar70042,22%
İmha edilen Tanklar12820,77
Yoketme Oranı1,34
Tespit edilen Tanklar19061,15
Verilen Hasar881,95
Düşman üssü işgal puanı21331,29
Üs savunma Puanı13980,84
Deneyim623,81
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Ekip istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar77000
Galibiyetler5470,13%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler2329,87%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar3140,26%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar390,5100,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,850,000,000,00
Tespit edilen Tanklar640,8300,0000,0000,00
Verilen Hasar777,960,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı1201,5600,0000,0000,00
Üs savunma Puanı2272,9500,0000,0000,00
Deneyim529,960,000,000,00
Toplam
Savaşlar77
Galibiyetler5470,13%
Yenilgiler2329,87%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar3140,26%
İmha edilen Tanklar390,51
Yoketme Oranı0,85
Tespit edilen Tanklar640,83
Verilen Hasar777,96
Düşman üssü işgal puanı1201,56
Üs savunma Puanı2272,95
Deneyim529,96
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Çatışma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar331000
Galibiyetler16951,06%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler16148,64%00,00%00,00%00,00%
Berabere10,30%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar10732,33%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar1590,4800,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,710,000,000,00
Tespit edilen Tanklar2920,8800,0000,0000,00
Verilen Hasar808,670,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı7402,2400,0000,0000,00
Üs savunma Puanı6021,8200,0000,0000,00
Deneyim509,270,000,000,00
Toplam
Savaşlar331
Galibiyetler16951,06%
Yenilgiler16148,64%
Berabere10,30%
Hayatta Kalınan Savaşlar10732,33%
İmha edilen Tanklar1590,48
Yoketme Oranı0,71
Tespit edilen Tanklar2920,88
Verilen Hasar808,67
Düşman üssü işgal puanı7402,24
Üs savunma Puanı6021,82
Deneyim509,27
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Kale savunma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar9000
Galibiyetler444,44%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler555,56%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar111,11%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar20,2200,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,250,000,000,00
Tespit edilen Tanklar121,3300,0000,0000,00
Verilen Hasar1.847,560,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı192,1100,0000,0000,00
Deneyim777,220,000,000,00
Toplam
Savaşlar9
Galibiyetler444,44%
Yenilgiler555,56%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar111,11%
İmha edilen Tanklar20,22
Yoketme Oranı0,25
Tespit edilen Tanklar121,33
Verilen Hasar1.847,56
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı192,11
Deneyim777,22
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Anzeigen

Tanklar (401)

Tank AdıMTipUlusSeviyeOrtalama HasarOrtalama DeneyimSavaşlarGalibiyetlerWN8
E 25 71014,51539186251,29%1636,08
IS-381338,74726115063,57%1839,02
Marder II3563,59506114765,65%2719,64
105 leFH18B2 5767,37444101456,11%1811,49
M18 Hellcat6956,77574100861,90%2154,38
FV3046855,4639296654,14%1761,68
MT-256223,4749191551,04%507,49
T34 81358,9464388553,11%1783,44
Object 70491809,8854786751,56%1565,37
M4A1 Sherman5585,2246185955,76%1968,75
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5568,6048080858,42%1821,12
FCM 36 Pak 40 3502,3445877660,31%1918,75
T-127 3408,7756573763,77%2188,28
Tetrarch 2359,3650671464,99%2844,45
Pz.Kpfw. 35 (t)2332,6451270964,03%2732,85
StuG III Ausf. G5799,0252368258,65%2686,89
Rheinmetall Skorpion G 81105,9362966346,15%1049,33
G.W. Panther71581,8957265751,60%2450,88
T-34-28864,1252359650,34%1090,48
T-1506898,4360058459,08%1835,68
Bat.-Châtillon 155 58101643,9938856849,47%1660,64
IS-6 81383,3259856255,52%1741,68
Rhm.-Borsig Waffenträger81727,5257753550,09%2086,80
M2 Light2281,4635952763,00%1613,32
Pz.Kpfw. T 25 5626,4359451458,95%2086,15
M36 Jackson6915,3159850056,80%1911,90
T404622,0351949063,47%2272,52
SU-54992,6945747657,56%3755,01
Bat.-Châtillon 155 5591712,1250347045,96%2004,59
SU-855804,2551045760,18%2490,09
M1271000,5839444748,99%1374,13
ISU-15281602,7460444654,04%1915,89
Tiger I71036,2558343053,02%1527,23
T-5491173,6465642247,87%1125,13
T3281351,2673841352,30%1838,27
AMX 50 10081440,3169239453,81%1838,11
M10391725,5569337947,23%1936,67
Pz.Kpfw. IV Schmalturm 6759,2152737951,72%1575,30
T3091918,7464636050,28%1991,18
Bat.-Châtillon 25 t101627,2361635850,00%1436,59
VK 28.016414,3342235752,94%1170,47
Grille5871,0848335658,71%2638,53
KV-15658,0551435656,18%1529,44
S-5171724,2766434557,10%2575,31
T-1092029,1375234252,92%2615,72
Waffenträger auf Pz. IV91740,7960933750,74%1622,03
KV-856819,8261732564,92%1642,33
AMX 13 909785,1561232252,80%1167,55
Object 261101668,6339232250,00%1577,88
T25 AT71045,8251932253,73%1585,79
AT 771264,5065332260,56%2064,62
Bat.-Châtillon 25 t AP91124,8657432149,53%1076,31
G.W. Tiger91628,5655832149,53%1835,73
T2 Light Tank 2149,1739732059,69%696,98
SU-14-281272,3050431557,78%1603,16
T6981029,5558031554,60%1355,35
Centurion Mk. 7/191554,0453031355,27%1603,66
T26E4 SuperPershing 8970,6555731049,68%1288,69
Cromwell6627,0356830957,61%1333,90
AMX AC mle. 4881390,3859429850,67%1674,78
T110E5101977,6263229545,76%1628,27
Type 5 Ka-Ri 81195,2268629452,04%1017,81
E 7591969,2973929051,38%2420,22
8,8 cm Pak 43 Jagdtiger 81229,9858428954,33%1626,97
Tiger II81282,4365528645,10%1701,26
O-I Experimental5826,8646728554,39%1997,79
Dicker Max 6876,4245728550,18%1753,73
212A91679,9554028359,36%1795,46
Pz.Kpfw. III Ausf. J4196,3026227655,43%449,96
SU-10061122,9265227462,41%2651,52
XM57 81271,4572527353,85%1139,00
Lorraine 39L AM3740,0946426464,77%4290,88
BT-22258,7028426358,17%1659,70
59-166248,9440926250,38%544,01
Caernarvon8979,3951826147,13%1064,54
VK 36.01 (H)6628,4156625853,88%1055,73
Type 586637,4552925554,51%1263,47
T110E4101947,0557325349,41%1415,12
T-4481043,1166325251,59%1559,79
Jagdpanther71240,6559824851,61%2010,94
T675702,1451924857,66%2155,12
T2881353,2655824750,20%1568,91
Hummel6977,7343124447,13%1695,43
T-505144,2043424254,96%371,20
T2971017,5769324156,02%1383,14
A-436481,4439423751,48%897,19
T-34-856569,4247323150,22%1067,14
Lorraine 155 mle. 5181608,7656423051,74%2150,77
O-I6706,0346822952,84%1214,07
ELC EVEN 90 8549,2363722845,61%899,34
AMX 13 F3 AM61182,9160622652,21%2315,64
E 5091505,6570222657,96%1571,67
VK 30.01 (H)5689,9552122248,65%2020,78
IS-7101842,4763522148,87%1606,83
T207988,1560621754,84%1703,99
M10 Wolverine5614,8450121554,88%1686,29
M26 Pershing81154,3270521459,35%1736,52
T54E191325,1151020951,20%1189,14
AMX 50 Foch91362,6059120750,72%1028,81
SU-130PM 81190,9275020554,15%1217,33
Type 4 Chi-To6705,8557920346,80%1409,90
Sturer Emil71187,4147520353,69%2022,99
VK 16.02 Leopard5169,8231620149,75%412,04
VK 45.02 (P) Ausf. B91416,1364519654,08%1416,87
SU-100M171018,4947519454,12%1531,29
T-34-85M 6694,4860819449,48%1066,69
Centurion Mk. I8961,7254919250,52%1307,79
Panther II8940,8663419154,45%1280,76
AMX M4 mle. 4571120,5265218852,13%1733,57
Lorraine 155 mle. 5071588,3761218648,39%2304,69
Centurion Action X101565,4243918545,95%1108,16
Crusader 5.5-in. SP7870,1537018253,30%1356,30
ARL 446820,1659117750,85%1690,39
SU-14-17996,1942017756,50%1538,44
T-345380,2942817454,60%1119,76
M40/M4381019,9954717258,14%1121,69
M4A3E2 Sherman Jumbo6570,0354417050,00%1128,35
IS-271025,4065716852,38%1414,10
G.W. E 100101869,9250416453,05%1858,07
M4A3E8 Sherman6638,6247316356,44%1369,11
M24 Chaffee5442,4257316144,72%1530,82
STA-18926,5747415937,74%1039,32
T376437,6641915959,12%1237,29
Panther7770,4358715855,06%1228,93
SU-122A5634,2535715558,71%1863,33
IS7989,6667915253,29%1519,04
Leichttraktor1291,9749915259,21%2112,10
VK 45.02 (P) Ausf. A81434,0770615154,30%2003,03
AT 1581200,0853315048,67%1227,57
Black Prince71078,8066114955,70%1672,43
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4395,7729614854,05%1136,26
Nashorn61197,0363914658,90%2680,12
M53/M5591229,0667714549,66%1083,59
SU-85B4441,8337014156,03%1268,24
Maus101737,0156813945,32%1281,47
Type 5 Chi-Ri7681,6051613652,94%1100,46
AMX 13 105 AM mle. 505908,4042413552,59%2876,82
MS-11193,6127413159,54%1281,08
T71 DA7536,5551113148,85%964,56
11081027,9645812849,22%1087,66
Tiger (P)71136,5563112850,00%1711,07
Pz.Kpfw. 38H 735 (f) 2392,8752612751,18%1602,68
IS-4101940,4264812548,80%1556,47
T-437731,7054912251,64%1142,60
M4151228,5550012152,07%2452,43
Type T-345533,7237812152,89%1710,02
Semovente M43 Bassotto6716,0854212051,67%1133,66
Ho-Ri 191316,8566111747,01%970,13
M7 Priest3638,2136911654,31%2594,41
Strv 103B101406,8159711640,52%729,24
T-62A101198,4749411642,24%811,96
SU-15271249,0262811357,52%2181,49
ARL V396846,1048411346,02%1834,68
SDP 58 Kilana8893,4359710745,79%775,90
M46 Patton91047,1963310743,93%897,80
Prototipo 6 81075,2967010744,86%902,93
M75496,5349810552,38%2344,16
AMX AC mle. 4671031,5362510556,19%1800,69
T-34-17809,6365610463,46%1370,88
T3 HMC2351,9343710360,19%2348,08
BDR G1 B5744,4453810351,46%1797,57
M8A14620,8356510366,02%2413,27
Matilda4707,1368510065,00%3206,17
Chi-To SP7889,4662010047,00%918,98
Pz.Sfl. IVc5757,914619951,52%2376,93
Pz.Kpfw. I Ausf. C3341,075799855,10%2470,28
Churchill VII6777,516429752,58%1520,02
SU-86821,044579456,38%1388,65
Panzerjäger I2248,732429362,37%1153,26
M5 Stuart4208,093669253,26%499,50
M66609,513749046,67%828,34
VK 30.01 (P)6443,964548946,07%626,92
Renault NC-311243,933228854,55%1719,60
Jagdpanzer IV6668,974788854,55%1264,09
VK 20.01 (D)4419,433928755,17%1691,94
Pz.Sfl. IVb4560,553748557,65%2356,36
WZ-111-1G FT81120,226368339,76%997,86
Type 4 Heavy91516,987998252,44%1387,40
Wespe3369,262348257,32%1700,58
AT 25731,305948263,41%2406,58
Škoda T 256451,734418138,27%630,86
AT 86796,555558062,50%1599,72
Comet7950,646707860,26%1775,56
SDP 57 Gowika7682,765407848,72%751,86
SU-100I 5682,335577844,87%1213,69
AMX 12 t6356,133807748,05%888,42
FV2078939,217217757,14%1066,56
UDES 038729,285117544,00%564,83
53TP Markowskiego8762,895787443,24%630,05
Jagdtiger91320,387007455,41%1043,48
Birch Gun4361,882917452,70%1592,82
Vickers Medium Mk. III3400,704217360,27%2067,25
Strv 103-09961,306097353,42%680,67
Ikv 65 Alt II6535,654027240,28%722,68
T28 Concept 71003,074936955,07%1558,12
Crusader6464,224756847,06%1548,98
ShPTK-TVP 100 8839,595666841,18%656,18
Alecto4663,664216753,73%2861,64
KV-26957,246296753,73%1882,78
T25/27763,514336753,73%1013,31
Bishop5739,164276767,16%2254,66
AMX 13 757539,866446665,15%1343,88
Tiger 131 6796,266346646,97%1213,99
T1E6 2220,534046459,38%1279,53
Churchill I5777,196156350,79%2009,28
Tortoise91358,357676253,23%1012,63
O-Ho81557,578276048,33%1782,57
FV227 Conceiver8833,326956051,67%816,88
T9591533,807635950,85%1226,09
VK 30.02 (M)6713,055725959,32%1624,17
FV224 Chopper7725,516145949,15%747,87
WZ-111 81073,845195846,55%1114,61
Indien-Panzer8999,605885738,60%1005,69
M5A1 Stuart4356,294405658,93%1449,32
KV-1S6746,475005556,36%1734,77
Pz.Kpfw. 38 (K) 5575,476145552,73%1103,55
Pz.Kpfw. III/IV5594,265795455,56%2270,26
Type 95 Ji-Ro6517,454105341,51%650,49
Object 703 Version II 81193,537805354,72%1177,77
T-284269,083685251,92%765,16
45TP Habicha7807,776095251,92%912,33
M3 Lee4337,564025259,62%1468,74
T216380,544735257,69%963,35
Type 5781105,027615158,82%1222,69
Turtle Mk. I 81056,006705137,25%825,53
BT-7498,441925052,00%191,15
Ho-Ri 28898,586355056,00%904,46
Manticore10793,606335040,00%731,38
Ikv 90 Typ B7597,535004946,94%732,88
VK 30.02 (D)7579,885454845,83%699,65
Valentine AT4395,734484858,33%1424,82
StuG IV 5396,063594768,09%1076,56
Pz.Kpfw. II2123,641694548,89%402,30
Vickers Mk. E Type B2278,315314568,89%1731,77
Universal Carrier 2-pdr2257,314174557,78%1347,27
T-703398,373804365,12%2305,50
Type 3 Chi-Nu5336,503384240,48%694,83
25TP KSUST II5333,193754254,76%730,20
SU-263306,952414148,78%862,77
Heavy Tank No. VI 6951,417944156,10%1770,76
Pz.Kpfw. II Luchs4118,731964047,50%250,93
S35 CA5763,035104055,00%2259,11
Pz.Kpfw. II Ausf. G3314,804014055,00%1595,38
VK 30.01 (D)6664,505524050,00%1450,55
FV4202 8784,304094032,50%767,16
O-Ni71046,216763943,59%1156,70
T-832 81111,957693956,41%1127,59
LTP 3383,895053857,89%2653,41
Somua SM 8937,666373836,84%738,03
Škoda T 245317,783493751,35%698,37
Covenanter5411,114663756,76%1618,94
LTTB8383,435523751,35%522,54
Progetto M35 mod. 46 8699,865113735,14%460,66
Type 4 Ju-To7871,196993658,33%1212,79
WZ-131G FT6702,144863537,14%1012,03
Type 3 Ju-Nu6887,596373444,12%1265,83
Somua SAu 404378,033953464,71%1241,15
BZT-70 102018,507703444,12%1119,26
Type 3 Chi-Nu Kai 5477,914143452,94%1314,43
B.U.G.I.6525,554883351,52%804,63
Type 3 Ho-Ni III5340,733523357,58%694,11
Marder 38T4554,765483351,52%1859,83
Strv 746659,385333240,63%1150,13
14TP4168,422533138,71%331,80
M48A2 Räumpanzer 8913,618043164,52%1157,20
M10 RBFM 5513,525683154,84%1022,72
ST vz. 394243,332393046,67%641,34
A-205121,533133050,00%239,80
E 65 Zwilling 81108,576593033,33%759,07
40TP Habicha6461,145092962,07%813,69
Ikv 1035338,523602948,28%714,83
T56 GMC3445,175502965,52%2254,40
Vickers Medium Mk. I1218,742862759,26%1429,92
AMX 50 Foch B101743,308482770,37%1260,55
Type 2597 Chi-Ha3489,656852673,08%3035,70
SDP 40 Zadymka5433,773702657,69%806,89
T-602270,043822673,08%1790,16
Kpz. 3 GST Turm 81326,387392650,00%1240,63
Hotchkiss H352283,363212552,00%1607,15
BZ-5871237,428172441,67%1691,07
B14392,045942378,26%1398,67
P.44 Pantera8712,914722330,43%611,76
SU-182290,481892360,87%2442,24
Valentine3435,356202369,57%2315,19
Cruiser Mk. IV4372,095922378,26%1641,63
Cruiser Mk. III3263,523382343,48%1412,74
122 TM 81063,575752334,78%821,65
Sturmpanzer I Bison3205,681512250,00%611,75
DS PZInż5312,003792254,55%576,80
SDP 44 Burza6689,324862245,45%1106,76
FV229 Contender91028,647402250,00%730,96
Cruiser Mk. II2331,434202157,14%1833,11
T110E3101786,909122166,67%1258,40
Leo7819,706692060,00%1225,07
Pz.Kpfw. III Ausf. E3115,751612045,00%160,54
Jagdpanzer E 90 91157,707342055,00%894,17
Type 1 Ho-Ni II 4343,203092015,00%487,77
T7 Combat Car 2151,002752065,00%856,37
T-463197,792141931,58%695,26
Sav m/434230,792571947,37%455,40
Conqueror91082,637941968,42%955,56
T1 Heavy5757,836941855,56%1914,31
AltProto AMX 30 8917,227741866,67%1102,13
AMX 404230,002551747,06%822,60
60G FT5404,593641752,94%800,27
Loyd Gun Carriage2104,291641747,06%560,44
Pz.Kpfw. 5581096,007871752,94%935,61
Jagdpanzer E 100101050,874901520,00%460,99
Hotchkiss EBR7269,534071540,00%304,75
Lansen C 8584,335431546,67%490,37
Kolohousenka1120,862091464,29%625,15
M374478,293911464,29%2284,99
T92 HMC101388,696021338,46%1109,67
SU-1018926,855691338,46%818,70
SU-76G FT4370,173151258,33%750,41
AMX ELC bis5292,833331241,67%754,60
Super Hellcat 7709,584661241,67%765,31
T1 Cunningham1108,912051154,55%608,88
CC-46 Pancernik 91100,457001154,55%882,76
Renault UE 573326,552391145,45%1157,88
BZ-1668661,274791127,27%416,64
T-804236,182421127,27%723,41
TS-54 8880,917071154,55%802,13
SDP wz 66 Grom 8859,096961154,55%761,44
AE Phase I 91231,367571163,64%1029,20
KV-37846,106581050,00%893,66
Object 752 91443,308191060,00%1190,33
SMV CC-64 Vipera 81016,107761070,00%1120,12
Husarz 8604,204741030,00%291,83
Bat.-Châtillon Bourrasque 8839,807701070,00%994,42
Terrifiant 91291,408481070,00%828,67
D23216,44395955,56%904,12
10TP3119,22219966,67%455,11
Object 268101181,56718944,44%661,46
Pz.Kpfw. T 15 3168,44252966,67%717,77
Renault Otsu1110,75183850,00%360,49
Renault FT 75 BS2263,50187875,00%1940,53
Pvlvv fm/422171,75235862,50%799,48
M2 Medium Tank3244,13333837,50%908,65
Coccodrillo 101791,00589825,00%912,28
Pawlack Tank61041,00729850,00%1602,57
K-2 8727,63713862,50%763,33
M3 Light 3119,63300862,50%500,34
TOG II* 6555,25350825,00%600,56
Light Mk. VIC 2121,50297875,00%703,02
M3 Stuart3204,57448757,14%864,46
Cruiser Mk. I1191,00335771,43%1166,93
Mitsu 1085501,86421757,14%841,87
Škoda T 56 81318,57600728,57%888,50
CS-52 LIS 81112,43657728,57%976,12
FV1066 Senlac 8222,86382728,57%95,05
Lorraine 40 t 8745,57689757,14%809,98
Vickers Medium Mk. II2364,83409666,67%2990,73
T-262129,50178666,67%684,83
DBV-152 101267,00821683,33%816,92
Stridsyxa 81288,67675633,33%939,91
D12159,60351560,00%686,57
T1 HMC2257,803475100,00%1633,77
Ho-Ri 3101818,60771540,00%1189,89
E 100101319,80609540,00%742,14
Windhund 8514,00566560,00%470,28
KV-1SA 5505,20711580,00%1162,14
T-45 2115,20141540,00%301,19
Predatore 9941,20678560,00%662,43
AT-1239,003140,00%0,00
Renault FT AC2128,752614100,00%558,17
T78 6460,75436425,00%398,99
Strv fm/211122,672273100,00%735,43
TKS z n.k.m. 20 mm 274,67134333,33%116,40
T2 Medium Tank2179,33303366,67%941,18
FV215b (183) 101140,00719366,67%732,83
Panhard AMD 178B6159,675353100,00%400,34
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6580,33617366,67%1631,83
Kpz. Erich Konzept I 92468,00944366,67%2371,12
E 77 91713,3352230,00%1345,19
LT-432 8695,33664366,67%1241,62
Pz.Sfl. IC 4294,33356333,33%749,85
4TP186,00172250,00%233,74
7TP218,50126250,00%74,55
UDES 15/1610473,509222100,00%311,16
Vz. 60S Dravec 10471,0026420,00%0,00
Pz.Kpfw. IV Ausf. F2 5466,00574250,00%999,60
Patton the Tank 9839,5031820,00%484,56
Saryuda 9523,00457250,00%240,48
Cromwell B 6480,5027220,00%536,51
Ashigaru 10803,509442100,00%482,08
Char Futur 4 9715,00649250,00%440,49
AMX 13 57 GF 7482,509692100,00%978,70
Fiat 30001120,0012710,00%339,11
Renault FT1317,005281100,00%2165,19
Panzerwagen 39 3115,009210,00%188,43
E 50 Ausf. M10365,008011100,00%261,00
M16/43 Sahariano 3380,005671100,00%1171,07
EMIL 1951 8330,006501100,00%296,06
Projet Louis 91485,0011281100,00%1756,80
Pz.Kpfw. II Ausf. D 288,0016910,00%145,24
Churchill Crocodile 6990,0010951100,00%1778,32
WZ-120G FT 9571,0028210,00%108,17
43 M. Toldi III 3658,0010801100,00%5915,33
Object 265T 91148,009621100,00%901,86
Fantôme 91014,009511100,00%942,35

Grafikler

WN8

Anzeigen

Klan Geçmişi

Rütbe: Er
Katıldı: 16/09/2024
Rütbe: Er
Katıldı: 16/09/2024
Ayrıldı: 24/12/2024
Rütbe: Acemi
Katıldı: 16/05/2024
Ayrıldı: 15/09/2024
Rütbe: Acemi
Katıldı: 31/03/2024
Ayrıldı: 16/05/2024
Rütbe: Acemi
Katıldı: 07/12/2015
Ayrıldı: 28/12/2015
Rütbe: Acemi
Katıldı: 08/02/2015
Ayrıldı: 28/02/2015
Rütbe: Levazım Subayı
Katıldı: 10/01/2016
Ayrıldı: 31/10/2016
Rütbe: Er
Katıldı: 19/07/2015
Ayrıldı: 23/08/2015
Rütbe: Acemi
Katıldı: 10/11/2016
Ayrıldı: 14/11/2016
Rütbe: Er
Katıldı: 08/09/2014
Ayrıldı: 30/11/2014
Rütbe: Er
Katıldı: 05/05/2014