dominisio05

clanlogo
Rütbe: İhtiyat
Katıldı: 17/08/2021

Genel istatistik

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar9640048297
Ortalama Seviye8,150,008,568,48
Galibiyetler472348,99%00,00%2347,92%14448,48%
Yenilgiler478149,60%00,00%2552,08%15150,84%
Berabere1361,41%00,00%00,00%20,67%
Hayatta Kalınan Savaşlar244125,32%00,00%1327,08%7123,91%
İmha edilen Tanklar73960,7700,00380,792360,79
Yoketme Oranı1,030,001,091,04
Tespit edilen Tanklar95280,9900,00581,212730,92
Verilen Hasar1.356,460,001.755,021.712,77
Düşman üssü işgal puanı45060,4700,00901,881480,50
Üs savunma Puanı29800,3100,0000,00320,11
Deneyim618,440,00865,79783,99
WN71046,440,001127,621109,07
WN81428,120,001629,001703,62
Toplam
Savaşlar9640
Ortalama Seviye8,15
Galibiyetler472348,99%
Yenilgiler478149,60%
Berabere1361,41%
Hayatta Kalınan Savaşlar244125,32%
İmha edilen Tanklar73960,77
Yoketme Oranı1,03
Tespit edilen Tanklar95280,99
Verilen Hasar1.356,46
Düşman üssü işgal puanı45060,47
Üs savunma Puanı29800,31
Deneyim618,44
WN71046,44
WN81428,12
Son 24 saat
Savaşlar0
Ortalama Seviye0,00
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
WN70,00
WN80,00
Son 7 gün
Savaşlar48
Ortalama Seviye8,56
Galibiyetler2347,92%
Yenilgiler2552,08%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar1327,08%
İmha edilen Tanklar380,79
Yoketme Oranı1,09
Tespit edilen Tanklar581,21
Verilen Hasar1.755,02
Düşman üssü işgal puanı901,88
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim865,79
WN71127,62
WN81629,00
Son 30 gün
Savaşlar297
Ortalama Seviye8,48
Galibiyetler14448,48%
Yenilgiler15150,84%
Berabere20,67%
Hayatta Kalınan Savaşlar7123,91%
İmha edilen Tanklar2360,79
Yoketme Oranı1,04
Tespit edilen Tanklar2730,92
Verilen Hasar1.712,77
Düşman üssü işgal puanı1480,50
Üs savunma Puanı320,11
Deneyim783,99
WN71109,07
WN81703,62
Oluşturulduğu tarih:
Son Savaş:
Son Güncelleme:

Dünya Haritası Mutlak X

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar5000
Galibiyetler120,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler480,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar10,2000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,200,000,000,00
Tespit edilen Tanklar20,4000,0000,0000,00
Verilen Hasar1.520,200,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim411,800,000,000,00
Toplam
Savaşlar5
Galibiyetler120,00%
Yenilgiler480,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar10,20
Yoketme Oranı0,20
Tespit edilen Tanklar20,40
Verilen Hasar1.520,20
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim411,80
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Şampiyon VIII

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar0000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler00,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar0,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim0,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Orta VI

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar0000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler00,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar0,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim0,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Tank Bölüğü İstatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar0000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler00,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar0,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim0,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Ekip istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar0000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler00,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar0,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim0,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Çatışma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar78000
Galibiyetler4152,56%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler3646,15%00,00%00,00%00,00%
Berabere11,28%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar2734,62%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar530,6800,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,040,000,000,00
Tespit edilen Tanklar520,6700,0000,0000,00
Verilen Hasar987,410,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı2252,8800,0000,0000,00
Üs savunma Puanı1281,6400,0000,0000,00
Deneyim592,380,000,000,00
Toplam
Savaşlar78
Galibiyetler4152,56%
Yenilgiler3646,15%
Berabere11,28%
Hayatta Kalınan Savaşlar2734,62%
İmha edilen Tanklar530,68
Yoketme Oranı1,04
Tespit edilen Tanklar520,67
Verilen Hasar987,41
Düşman üssü işgal puanı2252,88
Üs savunma Puanı1281,64
Deneyim592,38
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Kale savunma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar6000
Galibiyetler466,67%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler233,33%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar350,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar81,3300,0000,0000,00
Yoketme Oranı2,670,000,000,00
Tespit edilen Tanklar30,5000,0000,0000,00
Verilen Hasar2.290,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı274,5000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim993,830,000,000,00
Toplam
Savaşlar6
Galibiyetler466,67%
Yenilgiler233,33%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar350,00%
İmha edilen Tanklar81,33
Yoketme Oranı2,67
Tespit edilen Tanklar30,50
Verilen Hasar2.290,00
Düşman üssü işgal puanı274,50
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim993,83
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Anzeigen

Tanklar (153)

Tank AdıMTipUlusSeviyeOrtalama HasarOrtalama DeneyimSavaşlarGalibiyetlerWN8
Bat.-Châtillon Bourrasque 81655,41738127251,26%2026,73
Object 277102105,8271160649,67%1680,85
Panhard EBR 105101323,5865551350,49%1656,18
STB-1101929,9166333944,25%1475,54
CS-63102242,1371832449,69%1895,86
T77 81504,4271231050,65%1639,42
Object 252U 81164,2072129551,19%1139,45
Progetto M35 mod. 46 81577,2972229050,34%1907,56
LT-432 8713,6757826346,39%1184,18
Kampfpanzer 50 t 91912,4365726252,29%1653,50
Leopard 1102652,1971525744,75%2106,05
IS-38609,8842624744,94%459,02
Progetto M40 mod. 65101692,7868120850,48%1286,83
T-109715,9144520047,50%463,88
Super Hellcat 7403,4940119145,03%346,12
Object 430U101728,9369017449,43%1311,94
CS-52 LIS 81530,5162117050,00%1830,60
P.44 Pantera8780,3453916540,61%748,60
60TP Lewandowskiego102229,3974216554,55%1688,34
IS-7102745,9993315453,25%2324,11
P.43 bis6433,2735611743,59%588,11
AE Phase I 92228,3793410154,46%2251,89
Tiger-Maus 92012,569229957,58%1849,64
Prototipo Standard B91193,606218550,59%969,63
CS-5381031,416658349,40%1411,53
SU-130PM 81635,617768254,88%1596,13
Leopard Prototyp A91700,087077946,84%1434,24
KR-1113026,449377847,44%2108,23
AMX 12 t6466,384927753,25%1177,60
Strv 746346,193797447,30%442,63
KV-856243,263516944,93%166,21
T-448893,766036847,06%1027,08
T-46334,211006737,31%0,00
CS-5991461,847386147,54%1424,68
Object 43091282,516375945,76%1052,81
KV-1S6194,302975738,60%64,04
STA-181120,256715648,21%1287,82
AMX ELC bis5292,573185442,59%782,81
UDES 14 Alt 58590,154485236,54%383,06
AMX 13 757610,924865248,08%1136,89
Panhard AMD 178B6394,674385145,10%983,80
Lansen C 81390,085834955,10%1668,33
M18 Hellcat6650,334594850,00%976,63
Pz.Kpfw. III/IV5189,001884632,61%222,58
CS-4471059,277024454,55%1539,55
Object 261101253,186714450,00%1023,51
Hotchkiss EBR7536,165264447,73%1007,03
UDES 169695,104424134,15%329,66
Tiger I71483,788234050,00%1770,17
T57 Heavy102632,407904045,00%1902,99
Vickers Medium Mk. I129,62773764,86%207,11
T-34-856579,245033748,65%952,63
Panhard AML Lynx 6x68528,595643751,35%819,81
Strv m/425194,583243655,56%377,84
IS7146,743653432,35%0,50
45TP Habicha7968,387323246,88%1243,55
KV-15146,222783246,88%87,31
T-437742,105983151,61%1098,92
40TP Habicha6393,764542965,52%690,87
M374186,792032842,86%389,48
Lago4145,262212751,85%302,51
Type 4 Chi-To6682,264732748,15%1106,49
T-5491706,747522740,74%1584,78
53TP Markowskiego81375,777292642,31%1420,30
Stuart I-IV324,441282560,00%170,39
B.U.G.I.6665,125552560,00%1096,81
Object 283 91402,364882540,00%1078,08
AMX 50 Foch (155) 101442,504372445,83%825,68
M7 Priest3145,951802236,36%137,11
VK 30.02 (D)71397,959052259,09%2552,44
Pz.Kpfw. 5581550,918302240,91%1236,20
Leo7421,814422142,86%389,26
14TP4113,481852147,62%210,30
M10 Wolverine5356,672732133,33%532,69
Object 25791637,058702157,14%1529,53
Strv m/42-57 Alt A.2 61113,198312166,67%2448,27
T-28420,251232045,00%51,14
P.43 ter7319,003791942,11%213,89
AMX 404111,162471952,63%272,17
VK 20.01 (D)4106,372711952,63%163,62
T-345503,444561855,56%1333,47
DS PZInż5553,442801827,78%1081,65
Pz.Kpfw. II Ausf. G347,001781838,89%0,00
Object 140102516,2210751877,78%2311,64
Type 3 Chi-Nu5732,005461758,82%2267,70
25TP KSUST II5234,413651770,59%524,23
Type 619974,755591643,75%678,81
Cruiser Mk. IV495,131201643,75%62,50
FCM 36239,501151656,25%147,53
AMX 38335,871571560,00%181,67
Strv m/40L3101,211851442,86%109,98
Type 5 Chi-Ri7991,866761450,00%1477,57
Leichttraktor156,43811442,86%26,93
BT-7 artillery 3510,146631464,29%2468,62
Pz.Kpfw. II215,001181361,54%186,71
T25/27636,003971338,46%630,43
Pz.Sfl. IC 4462,383461353,85%1414,24
Grant4154,251621233,33%212,78
Emil I81425,589391283,33%1569,36
Emil II91073,335441233,33%666,25
Cruiser Mk. I176,251441258,33%288,18
Panhard EBR 909828,585891250,00%1082,80
STG 8827,106371050,00%932,86
7TP280,33217944,44%62,95
10TP3150,56338944,44%429,41
SU-76M4254,22254944,44%556,78
Cruiser Mk. III343,78134955,56%123,10
M15/423127,13140850,00%189,99
M415317,63269825,00%226,67
T-703288,00218862,50%1105,25
T-50-2 6198,50323850,00%331,27
T1 HMC25,7162757,14%172,15
Indien-Panzer8720,14441714,29%549,53
122 TM 81542,57697728,57%1477,10
Vickers Medium Mk. II226,3370633,33%0,00
L6/40262,17198666,67%229,80
M2219,0094633,33%0,00
T7 Combat Car 239,33114650,00%111,42
BT-74441,20413540,00%1597,54
BT-2225,6072560,00%172,24
M8A14464,20345580,00%1264,68
TKS z n.k.m. 20 mm 2342,00537475,00%2101,28
50TP Tyszkiewicza91682,00899475,00%1501,53
G.Pz. Mk. VI (e)20,0052450,00%113,16
Strv fm/21161,33156366,67%286,38
Strv m/382125,67263366,67%533,60
T1 Cunningham10,0032333,33%0,00
4TP188,00285366,67%416,73
MS-1124,0059333,33%0,00
Cruiser Mk. II232,67116366,67%244,52
Loyd Gun Carriage213,3348333,33%0,00
T-60217,002503100,00%264,10
T-116 3485,00485333,33%2361,10
T-29 3622,00689366,67%2693,02
T-54 first prototype 8804,00517333,33%734,92
Renault FT190,00131250,00%338,61
P26/40478,50101250,00%100,37
Hotchkiss H35245,50161250,00%73,08
BT-53394,50281250,00%764,49
Black Prince II 71667,50981250,00%2186,07
Heavy Tank No. VI 6856,5032220,00%1028,24
Fiat 3000191,001641100,00%451,36
Pz.Kpfw. 35 (t)20,001610,00%0,00
Renault NC-3110,001310,00%0,00
Valentine3513,004141100,00%1813,25
Pz.Kpfw. I262,0013810,00%3,10
Waffenträger auf E 10010609,0050410,00%82,84
Bat.-Châtillon 12 t8864,0037810,00%1123,75
Convert. Medium Tank T3 3119,0024510,00%91,27
Rheinmetall Skorpion G 80,0018110,00%0,00
M16/43 Sahariano 3430,0021610,00%906,96
Cromwell B 6357,0025110,00%327,57
T-34-85M 6135,002411100,00%261,00

Grafikler

WN8

Anzeigen

Klan Geçmişi

Rütbe: İhtiyat
Katıldı: 17/08/2021
Rütbe: İhtiyat
Katıldı: 17/08/2021
Ayrıldı: 24/12/2024
Rütbe: Er
Katıldı: 22/02/2021
Ayrıldı: 14/08/2021
Rütbe: Acemi
Katıldı: 17/01/2020
Ayrıldı: 17/01/2020
Rütbe: Er
Katıldı: 13/11/2020
Ayrıldı: 14/01/2021
Rütbe: Acemi
Katıldı: 12/03/2020
Ayrıldı: 21/07/2020
Rütbe: Acemi
Katıldı: 24/07/2020
Ayrıldı: 12/11/2020
Rütbe: Er
Katıldı: 15/01/2021
Ayrıldı: 19/02/2021