devasto

clanlogo
Rütbe: Komutan
Katıldı: 31/01/2021

Genel istatistik

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar2751203211
Ortalama Seviye8,150,008,008,40
Galibiyetler1420551,63%00,00%133,33%11253,08%
Yenilgiler1297247,15%00,00%266,67%9645,50%
Berabere3351,22%00,00%00,00%31,42%
Hayatta Kalınan Savaşlar821529,86%00,00%00,00%6530,81%
İmha edilen Tanklar252850,9200,0010,331990,94
Yoketme Oranı1,310,000,331,36
Tespit edilen Tanklar302591,1000,0041,332861,36
Verilen Hasar1.383,850,00953,332.040,08
Düşman üssü işgal puanı360401,3100,0000,001570,74
Üs savunma Puanı162480,5900,0000,00560,27
Deneyim687,810,00568,33987,20
WN71211,100,00520,011446,80
WN81641,150,001464,022196,46
Toplam
Savaşlar27512
Ortalama Seviye8,15
Galibiyetler1420551,63%
Yenilgiler1297247,15%
Berabere3351,22%
Hayatta Kalınan Savaşlar821529,86%
İmha edilen Tanklar252850,92
Yoketme Oranı1,31
Tespit edilen Tanklar302591,10
Verilen Hasar1.383,85
Düşman üssü işgal puanı360401,31
Üs savunma Puanı162480,59
Deneyim687,81
WN71211,10
WN81641,15
Son 24 saat
Savaşlar0
Ortalama Seviye0,00
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
WN70,00
WN80,00
Son 7 gün
Savaşlar3
Ortalama Seviye8,00
Galibiyetler133,33%
Yenilgiler266,67%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar10,33
Yoketme Oranı0,33
Tespit edilen Tanklar41,33
Verilen Hasar953,33
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim568,33
WN7520,01
WN81464,02
Son 30 gün
Savaşlar211
Ortalama Seviye8,40
Galibiyetler11253,08%
Yenilgiler9645,50%
Berabere31,42%
Hayatta Kalınan Savaşlar6530,81%
İmha edilen Tanklar1990,94
Yoketme Oranı1,36
Tespit edilen Tanklar2861,36
Verilen Hasar2.040,08
Düşman üssü işgal puanı1570,74
Üs savunma Puanı560,27
Deneyim987,20
WN71446,80
WN82196,46
Oluşturulduğu tarih:
Son Savaş:
Son Güncelleme:

Dünya Haritası Mutlak X

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar1426000
Galibiyetler70249,23%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler67547,34%00,00%00,00%00,00%
Berabere493,44%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar48634,08%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar9200,6500,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,980,000,000,00
Tespit edilen Tanklar15051,0600,0000,0000,00
Verilen Hasar1.709,020,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı26751,8800,0000,0000,00
Üs savunma Puanı10610,7400,0000,0000,00
Deneyim740,210,000,000,00
Toplam
Savaşlar1426
Galibiyetler70249,23%
Yenilgiler67547,34%
Berabere493,44%
Hayatta Kalınan Savaşlar48634,08%
İmha edilen Tanklar9200,65
Yoketme Oranı0,98
Tespit edilen Tanklar15051,06
Verilen Hasar1.709,02
Düşman üssü işgal puanı26751,88
Üs savunma Puanı10610,74
Deneyim740,21
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Şampiyon VIII

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar126000
Galibiyetler7660,32%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler4535,71%00,00%00,00%00,00%
Berabere53,97%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar6047,62%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar1050,8300,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,590,000,000,00
Tespit edilen Tanklar1200,9500,0000,0000,00
Verilen Hasar1.257,630,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı1291,0200,0000,0000,00
Üs savunma Puanı1991,5800,0000,0000,00
Deneyim763,560,000,000,00
Toplam
Savaşlar126
Galibiyetler7660,32%
Yenilgiler4535,71%
Berabere53,97%
Hayatta Kalınan Savaşlar6047,62%
İmha edilen Tanklar1050,83
Yoketme Oranı1,59
Tespit edilen Tanklar1200,95
Verilen Hasar1.257,63
Düşman üssü işgal puanı1291,02
Üs savunma Puanı1991,58
Deneyim763,56
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Orta VI

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar0000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler00,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar0,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim0,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Tank Bölüğü İstatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar0000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler00,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar0,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim0,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Ekip istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar695000
Galibiyetler36652,66%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler32947,34%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar22932,95%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar3970,5700,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,850,000,000,00
Tespit edilen Tanklar8391,2100,0000,0000,00
Verilen Hasar969,970,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı13121,8900,0000,0000,00
Üs savunma Puanı23173,3300,0000,0000,00
Deneyim718,590,000,000,00
Toplam
Savaşlar695
Galibiyetler36652,66%
Yenilgiler32947,34%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar22932,95%
İmha edilen Tanklar3970,57
Yoketme Oranı0,85
Tespit edilen Tanklar8391,21
Verilen Hasar969,97
Düşman üssü işgal puanı13121,89
Üs savunma Puanı23173,33
Deneyim718,59
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Çatışma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar2218000
Galibiyetler109549,37%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler106047,79%00,00%00,00%00,00%
Berabere632,84%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar71832,37%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar13890,6300,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,930,000,000,00
Tespit edilen Tanklar25311,1400,0000,0000,00
Verilen Hasar1.170,340,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı24411,1000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı28361,2800,0000,0000,00
Deneyim618,140,000,000,00
Toplam
Savaşlar2218
Galibiyetler109549,37%
Yenilgiler106047,79%
Berabere632,84%
Hayatta Kalınan Savaşlar71832,37%
İmha edilen Tanklar13890,63
Yoketme Oranı0,93
Tespit edilen Tanklar25311,14
Verilen Hasar1.170,34
Düşman üssü işgal puanı24411,10
Üs savunma Puanı28361,28
Deneyim618,14
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Kale savunma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar3979000
Galibiyetler207852,22%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler186246,80%00,00%00,00%00,00%
Berabere390,98%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar123130,94%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar27160,6800,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,990,000,000,00
Tespit edilen Tanklar46941,1800,0000,0000,00
Verilen Hasar1.663,960,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı30610,7700,0000,0000,00
Üs savunma Puanı41351,0400,0000,0000,00
Deneyim735,060,000,000,00
Toplam
Savaşlar3979
Galibiyetler207852,22%
Yenilgiler186246,80%
Berabere390,98%
Hayatta Kalınan Savaşlar123130,94%
İmha edilen Tanklar27160,68
Yoketme Oranı0,99
Tespit edilen Tanklar46941,18
Verilen Hasar1.663,96
Düşman üssü işgal puanı30610,77
Üs savunma Puanı41351,04
Deneyim735,06
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Anzeigen

Tanklar (299)

Tank AdıMTipUlusSeviyeOrtalama HasarOrtalama DeneyimSavaşlarGalibiyetlerWN8
Löwe 81200,74663355049,97%1496,72
Rheinmetall Skorpion G 81743,3480689950,72%2108,30
Strv S1 81719,9971988657,00%2288,68
Škoda T 5091649,8577767351,41%1693,48
M10391473,5871160950,08%1469,24
E 25 7670,2452759447,64%816,11
SU-130PM 81752,1978456455,67%2095,39
FV215b (183) 101705,1761850747,14%1262,06
E 5091553,6373845152,55%1560,88
Object 268101897,2866140547,90%1399,02
AMX M4 mle. 49 81239,7479939149,62%1557,22
TVP T 50/51101684,1866735542,25%1388,56
T-54 first prototype 81021,6969833150,45%1372,65
Bat.-Châtillon Bourrasque 81565,8292228757,84%2224,70
Škoda T 40 6692,5358127349,45%1387,45
Tiger II81150,7749127149,82%1497,29
T2971070,7854926650,75%1422,92
T95E6 102400,2489026353,99%2270,18
Type 64 6733,0363326258,02%2248,96
Progetto M35 mod. 46 81478,3278825350,20%1819,74
E 7591287,2848025147,41%1223,96
S-517750,5051324252,48%851,12
ISU-15281428,1964224251,65%1697,11
E 100101621,3466024044,58%1172,15
T110E3102414,0874823453,42%2063,51
Ferdinand81304,6270122955,90%1427,60
Object 70491859,7871922650,88%1637,32
IS-381362,0562022258,11%1663,52
Tiger 131 61440,8299822157,01%3092,14
Bat.-Châtillon 25 t101467,7560921639,81%1085,88
Strv 103B102447,9683721558,14%2249,56
T110E5101677,3570721349,77%1325,96
Spähpanzer Ru 2519734,2766120749,28%1028,55
Super Hellcat 71405,6083120754,59%2673,42
Lorraine 40 t 81684,3682619152,88%2148,51
Churchill III 5415,2740719046,32%780,92
DBV-152 102697,7781218954,50%1877,42
212A91581,4260618548,65%1567,29
SU-1527716,0940518450,00%909,96
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5257,7622918348,63%507,06
Tiger I7893,0045117944,69%1146,76
Object 140101815,3778817653,41%1612,58
M53/M5591623,7273416756,89%1791,48
Type 4 Heavy91732,6076315952,20%1719,55
Jagdtiger91897,9273515846,84%1763,51
T3281173,0772415354,25%1504,09
Object 25791575,9656414147,52%1583,31
KV-856467,2336113749,64%664,17
Jagdpanther7814,4748013757,66%1108,74
King Tiger (Captured) 71659,70103413258,33%2620,72
AMX 13 757334,4142812737,80%412,55
G.W. Tiger91522,9361412650,79%1482,14
Conqueror Gun Carriage101489,5568912351,22%1283,85
M60 102103,3183012152,07%1953,04
AMX 13 909656,7061911948,74%830,35
Emil II91774,3370011550,43%1683,44
G.W. Panther71043,8871911351,33%1565,00
Konštrukta T-34/1007794,9651311147,75%1174,28
VK 36.01 (H)6403,0829611051,82%546,27
T95/FV4201 Chieftain 102452,5392411055,45%1800,34
AT 1581265,6277910758,88%1590,39
T110E4102417,5181310654,72%1928,71
Panhard EBR 10510914,7764010641,51%979,86
Jagdpanzer IV6531,7336810557,14%986,70
T26E4 SuperPershing 81259,2681810458,65%1767,66
Object 907 102005,0481310449,04%1536,37
Caernarvon Action X 81315,0070010450,00%1647,53
SU-14-281213,5469510353,40%1359,51
Object 261101541,0254310352,43%1377,19
Bat.-Châtillon 25 t AP91201,8760310241,18%1023,04
Object 703 Version II 81648,4193510154,46%1926,12
Leopard Prototyp A91675,316469645,83%1500,25
Pz.Kpfw. III Ausf. J478,261569548,42%77,30
Emil I81542,337939448,94%1887,83
Centurion Mk. 7/191371,546809344,09%1206,16
Leopard 1102139,257319349,46%1629,76
Lansen C 81414,797779245,65%1680,08
Škoda T 56 81865,549669156,04%2022,68
Cromwell6680,895898950,56%1469,89
Object 252U Defender 81533,748508459,52%1871,69
Tiger (P)71207,837788367,47%2043,73
T3091960,787238247,56%1850,04
Maus101982,768228058,75%1686,74
Versuchspanzer 5792185,6610417960,76%2185,46
AMX 50 12091770,097727650,00%1751,89
StuG III Ausf. G5425,992677456,76%1006,47
Object 26391962,628457455,41%2107,29
IS7831,276127346,58%1131,07
Mäuschen91961,668137353,42%1995,42
AMX 13 57 7803,628637357,53%1755,80
Hummel6486,153747236,11%530,81
Pz.Kpfw. 35 (t)2153,152097250,00%757,88
G.W. E 100101518,497367156,34%1534,34
SU-10181234,526467156,34%1397,32
ELC EVEN 90 8826,178207157,75%1751,60
VK 45.02 (P) Ausf. A81194,797077064,29%1638,04
FV2078934,616647051,43%1042,80
Ares 7581514,879187050,00%1859,79
Strv 103-092343,848366947,83%2554,12
O-Ni71082,354906848,53%1421,18
VK 45.02 (P) Ausf. B91622,436396842,65%1417,92
FV380591334,316676841,18%1282,48
AMX 13 105101075,326646643,94%1239,07
VK 100.01 (P)81463,088916656,06%1804,73
Object 277101969,387136645,45%1586,08
SMV CC-6781409,528216454,69%1698,87
Object 41681776,569556357,14%2706,61
Object 43091620,267816248,39%1455,31
Prototipo Standard B91673,467336150,82%1677,14
VK 72.01 (K) 102295,528816051,67%1521,92
T1 Heavy5566,983505954,24%1185,08
STB-1102072,157705952,54%1845,76
LT-432 8850,688205961,02%1775,58
SU-10061005,526225853,45%2094,16
Pz.Kpfw. III Ausf. E3159,211705843,10%293,48
T-54 ltwt.9970,148545863,79%1662,63
AMX AC mle. 4881803,498965754,39%2328,10
FV217 Badger101950,706575749,12%1506,85
Pz.Kpfw. 5582111,9310945759,65%2155,08
FV4004 Conway91819,667745651,79%1828,63
Strv 746714,494345550,91%1275,62
Super Conqueror102194,717265547,27%1809,37
VK 168.01 Mauerbrecher 81397,767835556,36%1964,98
P.44 Pantera81360,337275451,85%1871,57
T-62A101843,838185455,56%1503,30
Spähpanzer SP I C7546,915445446,30%940,03
Charioteer81762,576915352,83%2327,89
Progetto M40 mod. 65102227,087645150,98%1795,72
LTTB8644,497795160,78%1292,58
AE Phase I 91935,788365158,82%2067,85
Sturmpanzer II4245,481495044,00%685,67
Rhm.-Borsig Waffenträger81589,406845038,00%1473,00
KV-371431,889824963,27%2236,06
Bisonte C45 81649,889604957,14%2115,16
Type 71102601,4610344866,67%2372,02
G.W. Tiger (P)81056,405974845,83%1318,15
Kampfpanzer 07 P(E) 101884,027054858,33%1625,85
M26 Pershing81161,916634746,81%1436,30
M40/M4381704,878144757,45%2253,93
SU-100M171218,626954763,83%2043,69
Panther7557,933904645,65%781,40
KV-15521,354514656,52%1186,94
TNH 105/100081224,227624553,33%1670,40
O-I6846,585624562,22%1781,82
TVP VTU Koncept8590,755784450,00%669,01
KV-137462,054754245,24%540,53
Waffenträger auf Pz. IV92184,508764257,14%2006,83
AMX 50 10081573,229134160,98%1974,66
Conqueror91953,637884165,85%2238,21
IS-7102262,718224158,54%2097,75
T25 AT7859,785324143,90%1132,53
Churchill VII6881,854984047,50%1598,17
AMX 50 Foch92219,037774037,50%1811,14
Panhard AMD 178B6427,233904042,50%1113,63
M1271011,727843951,28%1339,73
AMX M4 mle. 54101913,957913946,15%1481,77
Škoda T 177879,298043847,37%2298,16
AMX 30 1er prototype91357,927793756,76%1401,22
M-III-Y81882,8911363772,97%2598,50
Progetto C50 mod. 6691559,819183661,11%1500,59
T-34-856670,295853548,57%1230,91
Cromwell B 61036,008323554,29%2156,27
Jagdpanzer E 100101767,296953455,88%1304,35
AMX M4 mle. 5191774,188393444,12%1427,44
T 55A 91678,267993447,06%1717,31
WZ-111 model 1-491593,067623342,42%1310,93
M36 Jackson6559,824903342,42%834,45
M-VI-Y91814,189073354,55%2057,97
EMIL 1951 81701,068603360,61%2219,62
Leo71071,447163256,25%1882,21
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4333,162503268,75%1025,33
Churchill I5330,382843246,88%558,48
Škoda T 245432,844513148,39%1281,93
Type 5 Heavy102106,457443148,39%1312,31
T-5491208,847513154,84%1244,29
IS-4102433,238643043,33%1983,51
HWK 128469,175222948,28%652,69
Caernarvon81631,437842860,71%2593,90
T-4481248,367162850,00%1792,53
Panther II8813,866132850,00%1071,19
P.43 ter71380,418032748,15%2447,13
11081175,118582762,96%1356,21
Object 752 92035,4110302759,26%1779,74
T25 Pilot Number 1 8831,264712733,33%809,29
KV-26765,425852650,00%1292,58
UDES 0381786,889322580,00%2450,72
Sturer Emil7825,165972560,00%1120,46
IS-M81736,5610362572,00%2399,66
T2071538,049722454,17%2599,97
Pz.Kpfw. 38 (t)3159,331962458,33%513,57
Ikv 65 Alt II6809,174952458,33%1507,63
KV-481657,0010262462,50%2604,78
T54E191937,429122475,00%1965,23
Pz.Kpfw. VII102664,049312462,50%2460,64
Strv m/425501,094982356,52%1573,97
Crusader 5.5-in. SP7787,137372352,17%1123,79
Bofors Tornvagn 81763,839402352,17%2334,85
M10 RBFM 5562,224782378,26%1264,10
P.43 bis6798,096992254,55%1862,91
TNH T Vz. 5191888,058652254,55%1926,98
Ashigaru 102471,417272259,09%1944,93
O-Ho81079,297052142,86%1214,02
M446873,626452147,62%1461,83
Windhund 81495,958102060,00%1589,87
Progetto CC55 mod. 5481809,8410181968,42%2345,96
AMX 30 B102054,638531963,16%1785,91
Pz.Kpfw. II2103,281291844,44%230,96
Leichttraktor150,001181844,44%34,18
M66365,062861662,50%476,02
Kranvagn102220,0010121668,75%1946,14
Comet71068,758091668,75%1829,66
leKpz M 41 90 mm 8779,316281643,75%1574,09
Object 430U101638,276741540,00%1000,33
Sherman VC Firefly 6888,475511533,33%1278,25
T-1091304,937141464,29%1324,41
StuG IV 5368,003571457,14%894,11
Vz. 55102787,698531346,15%2116,43
M75118,082831353,85%264,83
Marder II3411,622791353,85%1481,47
Bat.-Châtillon 12 t8533,384991353,85%812,62
Kunze Panzer 91690,318111346,15%1749,57
T28 Prototype82311,0810211258,33%3372,43
Chieftain/T95 81474,179351258,33%2136,23
M54 Renegade 81489,508761250,00%1576,94
Black Prince71159,364991145,45%1822,82
M5 Stuart499,642441154,55%142,07
AMX AC mle. 4671407,919591181,82%2490,60
IS-5 (Object 730) 81487,9110361172,73%2180,94
IS-3A 81561,9110561190,91%1804,98
WZ-111 Alpine Tiger 81199,648681163,64%1502,86
M415420,804191050,00%551,62
Vz. 60S Dravec 103582,9010571060,00%2456,61
T92 HMC101809,408581070,00%1579,60
Object 70593054,4013591080,00%3445,26
Ares 8591566,507711050,00%1446,17
Ikv 1035440,78483955,56%1131,68
Ikv 90 Typ B7730,89274933,33%710,12
SMV CC-5671388,78911966,67%2145,84
M48A5 Patton102167,33760944,44%1561,79
T6981009,11701966,67%1168,08
Hotchkiss EBR71039,67844988,89%2869,38
T-100 LT101449,44902966,67%1874,80
Heavy Tank No. VI 61447,67971977,78%2331,86
LHMTV8407,00536933,33%390,68
Bretagne Panther 61256,221072988,89%2553,23
M3 Lee4196,00143825,00%439,00
Pz.Kpfw. IV Ausf. F2 5834,00446825,00%2384,35
Tetrarch 2185,88180850,00%829,06
LTP 3160,75296850,00%657,19
Somua SM 81410,75866850,00%1612,34
WZ-111 8858,00707742,86%808,89
O-I Experimental5350,86235728,57%417,35
Centurion Mk. I81507,29801757,14%2401,26
Caliban 81235,861075785,71%1652,93
VK 75.01 (K) 81322,14928757,14%1528,18
Sturmpanzer I Bison3208,33156650,00%707,06
VK 30.02 (D)7561,00420666,67%930,21
M-II-Y71028,33976683,33%1450,16
WZ-120-1G FT 81493,00750650,00%1518,37
IS-271971,801423580,00%3011,63
Pz.Kpfw. II Luchs417,40207540,00%6,66
STK-2112066,40703560,00%1127,69
Kampfpanzer 67102728,00989560,00%2654,24
T-29 3298,603655100,00%1152,19
Ashbringer 101723,40703540,00%1037,93
T-34-85M 61410,60951560,00%2742,64
Char Futur 4 91273,60655540,00%1004,03
Vickers Medium Mk. I144,504440,00%0,00
Valentine3378,75403425,00%1679,86
AMX 50 B101502,50643450,00%985,38
Rheinmetall Panzerwagen101824,75860450,00%2903,08
Object 777 Version II 91579,759834100,00%1704,60
Carro da Combattimento 45 t 101858,50932475,00%1347,44
Projet Louis 9811,50711450,00%1006,82
Cruiser Mk. I178,337530,00%151,94
E 50 Ausf. M102699,67941366,67%2506,05
Waffenträger auf E 100101748,33763366,67%1089,78
T28 Concept 7500,33497366,67%705,07
MS-110,001420,00%0,00
Type 586964,507992100,00%1850,51
Controcarro 1 Mk. 291419,5041920,00%819,62
T57 Heavy103490,001177250,00%3760,58
FV230 Canopener101309,0010152100,00%953,50
ASTRON Rex 105 mm 81299,00763250,00%1228,43
MKA 2561,006882100,00%3529,14
122 TM 82045,00800250,00%2604,96
Renault NC-31196,002051100,00%542,73
T-2840,007910,00%0,00
AMX 12 t6733,007951100,00%2367,91
Cruiser Mk. II2310,007710,00%1111,05
Centurion Action X101631,0010311100,00%1419,88
FV4005 Stage II104395,0012721100,00%4098,51
Object 268 Version 4102681,0011341100,00%2221,35
GSOR the TANK 9667,008961100,00%559,60
Object 780 102881,0011541100,00%2486,23
XM69 Hacker114082,0016461100,00%2836,26
T1E6 2331,005251100,00%2099,92
Pz.Kpfw. II Ausf. D 210,006310,00%0,00
T78 60,0017410,00%0,00

Grafikler

WN8

Anzeigen

Klan Geçmişi

Rütbe: Komutan
Katıldı: 31/01/2021
Rütbe: Komutan
Katıldı: 31/01/2021
Ayrıldı: 24/12/2024
Rütbe: Er
Katıldı: 25/11/2019
Ayrıldı: 11/12/2019
Rütbe: Er
Katıldı: 17/09/2020
Ayrıldı: 27/11/2020
Rütbe: Er
Katıldı: 31/01/2018
Ayrıldı: 23/07/2018
Rütbe: Savaş Komutanı
Katıldı: 24/09/2018
Ayrıldı: 07/02/2019
Rütbe: Acemi
Katıldı: 28/11/2020
Ayrıldı: 30/01/2021
Rütbe: Yedek Subay
Katıldı: 22/06/2019
Ayrıldı: 15/11/2019
Rütbe: İkinci Komutan
Katıldı: 29/06/2017
Ayrıldı: 28/01/2018
Rütbe: İkinci Komutan
Katıldı: 26/07/2018
Ayrıldı: 22/09/2018
Rütbe: İkinci Komutan
Katıldı: 08/02/2019
Ayrıldı: 21/06/2019
Rütbe: İkinci Komutan
Katıldı: 12/12/2019
Ayrıldı: 15/09/2020
Rütbe: İkinci Komutan
Katıldı: 29/01/2015
Ayrıldı: 28/06/2017
Rütbe: İstihbarat Subayı
Katıldı: 27/04/2014
Ayrıldı: 22/01/2015