| Tank Adı | M | Tip | Ulus | Seviye | Ortalama Hasar | Ortalama Deneyim | Savaşlar | Galibiyetler | WN8 | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| T37 | 6 | 480,51 | 392 | 2742 | 49,82% | 1367,15 | |||||
| Cromwell | 6 | 678,50 | 443 | 2560 | 54,22% | 1432,04 | |||||
| M6 | 6 | 961,20 | 508 | 1765 | 52,58% | 1641,14 | |||||
| IS-3 | 8 | 1099,98 | 512 | 1068 | 50,28% | 1245,44 | |||||
| SU-100 | 6 | 761,93 | 401 | 1001 | 58,44% | 1490,90 | |||||
| Pz.Kpfw. II | 2 | 370,02 | 335 | 985 | 52,28% | 1814,13 | |||||
| AMX 50 100 | 8 | 1136,14 | 484 | 932 | 47,64% | 1260,98 | |||||
| VK 30.02 (M) | 6 | 764,14 | 463 | 915 | 52,79% | 1541,81 | |||||
| Škoda T 25 | 6 | 619,16 | 393 | 882 | 48,98% | 1204,47 | |||||
| FV207 | 8 | 847,99 | 463 | 820 | 48,90% | 1035,02 | |||||
| Bat.-Châtillon 155 58 | 10 | 1180,54 | 579 | 649 | 50,85% | 998,21 | |||||
| Bat.-Châtillon 12 t | 8 | 574,00 | 454 | 615 | 49,11% | 964,37 | |||||
| Bat.-Châtillon 155 55 | 9 | 1302,69 | 439 | 600 | 49,00% | 1436,50 | |||||
| T28 Concept | 7 | 890,62 | 445 | 561 | 51,69% | 1257,90 | |||||
| Conqueror | 9 | 1125,13 | 470 | 560 | 46,07% | 921,77 | |||||
| E 100 | 10 | 1437,98 | 556 | 505 | 43,17% | 988,26 | |||||
| T30 | 9 | 1345,87 | 460 | 460 | 45,65% | 1101,69 | |||||
| E 75 | 9 | 1261,11 | 470 | 460 | 45,87% | 1073,13 | |||||
| M4A3E8 Sherman | 6 | 627,99 | 431 | 442 | 54,52% | 1230,08 | |||||
| Nashorn | 6 | 718,19 | 370 | 438 | 47,95% | 1183,48 | |||||
| AMX 50 120 | 9 | 1330,43 | 441 | 437 | 44,16% | 1181,90 | |||||
| Centurion Action X | 10 | 1391,45 | 540 | 419 | 43,20% | 971,08 | |||||
| ISU-152 | 8 | 1248,91 | 432 | 416 | 49,28% | 1253,84 | |||||
| T49 | 9 | 635,68 | 424 | 392 | 48,21% | 811,48 | |||||
| T-50-2 | 6 | 424,10 | 374 | 381 | 47,24% | 1092,82 | |||||
| T-29 | 3 | 367,60 | 341 | 381 | 57,22% | 1455,93 | |||||
| Lorraine 155 mle. 51 | 8 | 1015,03 | 408 | 380 | 56,05% | 1309,12 | |||||
| T-44 | 8 | 550,51 | 398 | 373 | 47,18% | 560,91 | |||||
| UDES 03 | 8 | 1056,16 | 390 | 346 | 43,06% | 974,97 | |||||
| 40TP Habicha | 6 | 735,21 | 449 | 337 | 54,30% | 1459,57 | |||||
| Centurion Mk. 7/1 | 9 | 1185,10 | 496 | 335 | 47,16% | 1058,83 | |||||
| T28 Prototype | 8 | 1052,54 | 425 | 331 | 48,34% | 1124,63 | |||||
| P.44 Pantera | 8 | 903,64 | 489 | 328 | 46,04% | 1025,66 | |||||
| G.W. Tiger (P) | 8 | 1049,25 | 501 | 318 | 51,26% | 1326,59 | |||||
| STA-1 | 8 | 845,40 | 466 | 313 | 48,24% | 982,02 | |||||
| Type 4 Chi-To | 6 | 471,49 | 322 | 311 | 46,62% | 760,04 | |||||
| TVP T 50/51 | 10 | 1476,61 | 627 | 309 | 40,45% | 1006,17 | |||||
| Caernarvon | 8 | 767,63 | 415 | 305 | 45,90% | 706,18 | |||||
| M41 Walker Bulldog | 8 | 616,41 | 408 | 303 | 47,85% | 989,53 | |||||
| Tiger II | 8 | 1086,11 | 475 | 302 | 51,99% | 1293,45 | |||||
| KV-4 | 8 | 849,35 | 522 | 299 | 47,16% | 866,25 | |||||
| O-I Experimental | 5 | 771,02 | 440 | 294 | 53,74% | 1802,67 | |||||
| WZ-131G FT | 6 | 773,04 | 382 | 293 | 45,73% | 1231,43 | |||||
| Type 58 | 6 | 592,78 | 408 | 290 | 53,45% | 1112,56 | |||||
| Pz.Sfl. IVc | 5 | 581,91 | 317 | 286 | 51,05% | 1409,72 | |||||
| G.W. Panther | 7 | 853,90 | 356 | 281 | 51,60% | 1161,87 | |||||
| Crusader 5.5-in. SP | 7 | 740,14 | 328 | 281 | 50,89% | 1157,78 | |||||
| Strv 74 | 6 | 621,90 | 381 | 272 | 43,38% | 1025,69 | |||||
| Centurion Mk. I | 8 | 949,56 | 456 | 272 | 53,31% | 1242,95 | |||||
| M40/M43 | 8 | 1021,75 | 439 | 260 | 51,15% | 1092,19 | |||||
| SU-100M1 | 7 | 943,09 | 454 | 259 | 52,12% | 1278,95 | |||||
| T29 | 7 | 873,06 | 443 | 245 | 53,06% | 1068,44 | |||||
| T25/2 | 7 | 609,60 | 367 | 245 | 44,90% | 698,11 | |||||
| Black Prince | 7 | 546,89 | 392 | 244 | 50,00% | 581,98 | |||||
| M44 | 6 | 668,59 | 339 | 242 | 51,24% | 1254,97 | |||||
| O-Ni | 7 | 888,95 | 480 | 240 | 50,00% | 1168,41 | |||||
| SU-152 | 7 | 916,76 | 389 | 238 | 52,52% | 1312,49 | |||||
| AT 7 | 7 | 797,60 | 416 | 237 | 50,63% | 931,59 | |||||
| Lorraine 155 mle. 50 | 7 | 787,07 | 355 | 235 | 46,38% | 1002,25 | |||||
| T-43 | 7 | 535,55 | 380 | 231 | 48,48% | 713,02 | |||||
| AMX 13 75 | 7 | 585,28 | 383 | 229 | 48,47% | 1166,27 | |||||
| Type 5 Chi-Ri | 7 | 731,70 | 412 | 226 | 45,58% | 1049,38 | |||||
| AMX 12 t | 6 | 379,44 | 340 | 225 | 46,67% | 854,71 | |||||
| T-34-85 | 6 | 425,36 | 300 | 217 | 44,24% | 640,32 | |||||
| Jagdpanther | 7 | 591,42 | 333 | 216 | 46,30% | 613,35 | |||||
| VK 45.02 (P) Ausf. A | 8 | 860,88 | 448 | 216 | 42,59% | 819,65 | |||||
| Super Hellcat | 7 | 735,71 | 397 | 213 | 44,60% | 937,88 | |||||
| AT 8 | 6 | 437,84 | 321 | 207 | 49,76% | 640,50 | |||||
| ARL V39 | 6 | 639,05 | 393 | 207 | 55,07% | 1142,59 | |||||
| Churchill VII | 6 | 313,53 | 292 | 203 | 43,84% | 328,77 | |||||
| Ikv 90 Typ B | 7 | 797,44 | 407 | 202 | 48,51% | 1048,94 | |||||
| Konštrukta T-34/100 | 7 | 728,57 | 415 | 201 | 50,75% | 1053,46 | |||||
| T803 | 11 | 1765,47 | 789 | 201 | 42,29% | 1000,01 | |||||
| Tiger (P) | 7 | 728,75 | 415 | 199 | 46,23% | 870,46 | |||||
| KV-1 | 5 | 483,57 | 330 | 196 | 46,43% | 958,66 | |||||
| Jagdpanzer IV | 6 | 354,04 | 292 | 195 | 45,64% | 432,62 | |||||
| CS-59 | 9 | 929,24 | 614 | 193 | 45,08% | 679,63 | |||||
| CS-53 | 8 | 608,69 | 447 | 191 | 38,22% | 548,67 | |||||
| SU-5 | 4 | 251,53 | 215 | 189 | 57,14% | 599,07 | |||||
| M18 Hellcat | 6 | 355,48 | 258 | 180 | 40,56% | 358,11 | |||||
| StuG III Ausf. G | 5 | 208,18 | 188 | 178 | 45,51% | 266,38 | |||||
| TVP VTU Koncept | 8 | 719,62 | 437 | 178 | 49,44% | 828,66 | |||||
| Fiat 3000 | 1 | 205,54 | 200 | 176 | 43,75% | 1029,71 | |||||
| KV-85 | 6 | 484,69 | 314 | 175 | 44,00% | 648,95 | |||||
| Churchill I | 5 | 239,28 | 221 | 175 | 46,29% | 302,70 | |||||
| Type T-34 | 5 | 335,87 | 270 | 175 | 49,14% | 786,54 | |||||
| IS | 7 | 955,19 | 467 | 174 | 48,28% | 1320,71 | |||||
| ARL 44 | 6 | 616,21 | 368 | 171 | 54,39% | 1044,77 | |||||
| SU-8 | 6 | 543,19 | 284 | 171 | 50,88% | 695,72 | |||||
| Hummel | 6 | 774,79 | 347 | 170 | 46,47% | 1193,10 | |||||
| M41 | 5 | 466,58 | 296 | 168 | 55,36% | 758,12 | |||||
| O-I | 6 | 769,82 | 427 | 168 | 52,98% | 1435,63 | |||||
| Type 61 | 9 | 806,66 | 397 | 167 | 41,32% | 515,42 | |||||
| AMX 13 F3 AM | 6 | 575,86 | 300 | 167 | 49,70% | 835,35 | |||||
| Leopard Prototyp A | 9 | 1066,69 | 611 | 163 | 41,10% | 752,59 | |||||
| VK 30.01 (P) | 6 | 376,78 | 306 | 162 | 51,85% | 499,86 | |||||
| M12 | 7 | 799,19 | 435 | 162 | 51,23% | 1063,77 | |||||
| Pz.Kpfw. IV Schmalturm | 6 | 691,22 | 444 | 159 | 53,46% | 1204,91 | |||||
| Ikv 65 Alt II | 6 | 668,80 | 375 | 158 | 48,73% | 1222,35 | |||||
| Tiger I | 7 | 875,57 | 489 | 156 | 53,85% | 1216,69 | |||||
| FV304 | 6 | 611,78 | 307 | 156 | 53,21% | 1108,49 | |||||
| KR-1 | 11 | 1704,00 | 835 | 156 | 48,08% | 966,31 | |||||
| Comet | 7 | 742,14 | 421 | 154 | 48,70% | 1128,05 | |||||
| Indien-Panzer | 8 | 831,02 | 489 | 153 | 46,41% | 869,82 | |||||
| M4A3E2 Sherman Jumbo | 6 | 543,95 | 379 | 151 | 51,66% | 1034,81 | |||||
| T-34 | 5 | 175,74 | 206 | 149 | 47,65% | 273,92 | |||||
| 59-16 | 6 | 361,22 | 325 | 147 | 38,78% | 859,55 | |||||
| BZ-79 | 11 | 1475,51 | 736 | 147 | 44,22% | 681,09 | |||||
| P.43 ter | 7 | 675,86 | 382 | 146 | 48,63% | 940,51 | |||||
| M4A1 Sherman | 5 | 383,40 | 304 | 145 | 52,41% | 955,84 | |||||
| Pz.Kpfw. III/IV | 5 | 236,50 | 238 | 140 | 46,43% | 468,69 | |||||
| T110E4 | 10 | 1569,35 | 589 | 137 | 45,99% | 1025,80 | |||||
| Pz.Kpfw. IV Ausf. H | 5 | 216,65 | 225 | 137 | 44,53% | 373,89 | |||||
| AMX 13 105 AM mle. 50 | 5 | 349,32 | 243 | 135 | 51,11% | 674,18 | |||||
| AMX M4 mle. 45 | 7 | 689,90 | 418 | 135 | 54,07% | 826,36 | |||||
| Type 3 Chi-Nu | 5 | 256,32 | 235 | 133 | 46,62% | 517,17 | |||||
| VK 100.01 (P) | 8 | 974,12 | 728 | 133 | 56,39% | 1062,17 | |||||
| SU-85 | 5 | 356,68 | 256 | 131 | 51,91% | 727,57 | |||||
| VK 28.01 | 6 | 391,46 | 338 | 128 | 50,78% | 1017,49 | |||||
| Vz. 64 Blesk | 8 | 708,06 | 608 | 127 | 43,31% | 949,26 | |||||
| IS-7 | 10 | 1509,95 | 772 | 125 | 47,20% | 1040,87 | |||||
| P.43 bis | 6 | 559,34 | 370 | 119 | 52,94% | 940,39 | |||||
| VK 30.01 (D) | 6 | 537,72 | 392 | 119 | 56,30% | 1031,39 | |||||
| SU-101 | 8 | 877,80 | 453 | 118 | 44,07% | 844,11 | |||||
| T-150 | 6 | 560,14 | 370 | 115 | 55,65% | 924,87 | |||||
| BZ-75 | 10 | 1480,49 | 699 | 114 | 38,60% | 846,98 | |||||
| SMV CC-67 | 8 | 945,44 | 610 | 113 | 45,13% | 845,80 | |||||
| KV-2 | 6 | 453,40 | 323 | 113 | 53,10% | 697,18 | |||||
| AT 2 | 5 | 261,69 | 246 | 110 | 50,00% | 466,55 | |||||
| VK 30.02 (D) | 7 | 736,39 | 477 | 109 | 46,79% | 1023,37 | |||||
| Ares 75 | 8 | 843,52 | 618 | 107 | 41,12% | 711,63 | |||||
| T-80 | 4 | 111,65 | 193 | 106 | 45,28% | 205,50 | |||||
| BDR G1 B | 5 | 391,60 | 295 | 103 | 49,51% | 688,81 | |||||
| T110E5 | 10 | 1383,06 | 762 | 103 | 46,60% | 887,74 | |||||
| SU-122A | 5 | 380,69 | 240 | 103 | 48,54% | 751,83 | |||||
| Škoda T 50 | 9 | 762,86 | 499 | 100 | 41,00% | 429,15 | |||||
| T67 | 5 | 272,40 | 241 | 97 | 50,52% | 453,02 | |||||
| Object 268 Version 4 | 10 | 1518,79 | 647 | 97 | 47,42% | 928,17 | |||||
| KV-3 | 7 | 924,76 | 466 | 96 | 58,33% | 1207,46 | |||||
| VK 30.01 (H) | 5 | 476,54 | 337 | 95 | 54,74% | 1163,97 | |||||
| Controcarro 1 Mk. 2 | 9 | 1293,23 | 733 | 95 | 52,63% | 1053,77 | |||||
| Škoda T 24 | 5 | 378,68 | 309 | 94 | 56,38% | 1070,28 | |||||
| VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 | 6 | 427,66 | 337 | 94 | 44,68% | 870,34 | |||||
| Jagdpanzer 38(t) Hetzer | 4 | 148,40 | 168 | 93 | 46,24% | 182,28 | |||||
| Bishop | 5 | 395,37 | 228 | 92 | 42,39% | 695,82 | |||||
| BT-7 artillery | 3 | 347,26 | 330 | 88 | 48,86% | 1308,36 | |||||
| Crusader | 6 | 161,09 | 191 | 86 | 41,86% | 220,97 | |||||
| B1 | 4 | 204,26 | 227 | 82 | 52,44% | 476,30 | |||||
| Alecto | 4 | 157,47 | 187 | 81 | 50,62% | 263,26 | |||||
| AMX 105 AM mle. 47 | 4 | 203,49 | 177 | 81 | 51,85% | 586,12 | |||||
| AMX ELC bis | 5 | 269,22 | 277 | 79 | 49,37% | 736,13 | |||||
| M24E2 Super Chaffee | 6 | 339,45 | 358 | 77 | 50,65% | 792,32 | |||||
| VK 16.02 Leopard | 5 | 298,55 | 282 | 76 | 55,26% | 963,99 | |||||
| LHMTV | 8 | 410,27 | 541 | 75 | 49,33% | 610,10 | |||||
| 43 M. Toldi III | 3 | 160,95 | 222 | 75 | 49,33% | 684,72 | |||||
| Type 1 Chi-He | 4 | 201,75 | 205 | 73 | 52,05% | 506,45 | |||||
| M5A1 Stuart | 4 | 313,25 | 310 | 73 | 58,90% | 1257,47 | |||||
| B.U.G.I. | 6 | 546,51 | 361 | 73 | 50,68% | 787,28 | |||||
| Type 95 Ji-Ro | 6 | 684,11 | 367 | 73 | 39,73% | 949,74 | |||||
| Panhard AMD 178B | 6 | 278,96 | 378 | 72 | 54,17% | 698,80 | |||||
| Object 263 | 9 | 1184,96 | 569 | 72 | 41,67% | 789,00 | |||||
| Škoda T 17 | 7 | 439,24 | 481 | 71 | 36,62% | 645,81 | |||||
| M8A1 | 4 | 203,07 | 195 | 71 | 52,11% | 382,00 | |||||
| KV-1SA | 5 | 554,27 | 452 | 71 | 54,93% | 1123,16 | |||||
| M5 Stuart | 4 | 138,38 | 255 | 69 | 53,62% | 281,29 | |||||
| Progetto CC55 mod. 54 | 8 | 936,28 | 642 | 68 | 51,47% | 967,83 | |||||
| Pz.Kpfw. 38 (t) n.A. | 4 | 70,13 | 206 | 68 | 44,12% | 39,24 | |||||
| Super Conqueror | 10 | 1208,58 | 653 | 67 | 40,30% | 689,28 | |||||
| Grille | 5 | 495,08 | 316 | 66 | 53,03% | 1132,94 | |||||
| P.43 | 5 | 325,83 | 274 | 65 | 44,62% | 652,15 | |||||
| Matilda | 4 | 152,95 | 212 | 64 | 59,38% | 331,78 | |||||
| Birch Gun | 4 | 213,08 | 177 | 64 | 45,31% | 647,65 | |||||
| Ikv 103 | 5 | 320,31 | 265 | 62 | 54,84% | 707,74 | |||||
| CS-63 | 10 | 1203,53 | 689 | 62 | 50,00% | 788,31 | |||||
| Covenanter | 5 | 136,77 | 193 | 62 | 50,00% | 280,47 | |||||
| M16/43 Sahariano | 3 | 470,03 | 458 | 62 | 53,23% | 1329,81 | |||||
| Manticore | 10 | 759,20 | 614 | 61 | 45,90% | 673,88 | |||||
| Cruiser Mk. III | 3 | 57,48 | 106 | 60 | 46,67% | 46,73 | |||||
| GSOR 3301 AVR FS | 9 | 473,52 | 553 | 60 | 46,67% | 493,95 | |||||
| Pz.Kpfw. KW I (r) | 5 | 655,17 | 452 | 59 | 40,68% | 1027,10 | |||||
| M24 Chaffee | 5 | 215,93 | 302 | 57 | 59,65% | 639,48 | |||||
| Marder II | 3 | 86,02 | 133 | 56 | 50,00% | 79,08 | |||||
| M3 Lee | 4 | 229,96 | 201 | 54 | 38,89% | 642,81 | |||||
| T-28 | 4 | 223,36 | 228 | 53 | 54,72% | 614,11 | |||||
| AMX 40 | 4 | 152,49 | 222 | 53 | 52,83% | 495,38 | |||||
| T1 Heavy | 5 | 521,29 | 378 | 52 | 50,00% | 1020,78 | |||||
| ST vz. 39 | 4 | 189,78 | 216 | 51 | 45,10% | 443,81 | |||||
| Wespe | 3 | 189,60 | 158 | 50 | 46,00% | 598,82 | |||||
| Sherman III | 5 | 300,44 | 242 | 50 | 48,00% | 613,65 | |||||
| Pz.Kpfw. IV Ausf. F2 | 5 | 435,48 | 418 | 50 | 56,00% | 987,28 | |||||
| DS PZInż | 5 | 431,00 | 287 | 49 | 57,14% | 883,85 | |||||
| Type 95 Heavy | 4 | 258,02 | 263 | 46 | 63,04% | 977,59 | |||||
| M4A3(76)W Sherman | 6 | 814,37 | 489 | 46 | 47,83% | 1315,92 | |||||
| CS-44 | 7 | 788,49 | 559 | 45 | 48,89% | 1063,02 | |||||
| Strv fm/21 | 1 | 99,02 | 183 | 44 | 43,18% | 348,50 | |||||
| 45TP Habicha | 7 | 721,67 | 489 | 42 | 33,33% | 686,42 | |||||
| SU-85B | 4 | 267,62 | 234 | 42 | 57,14% | 632,50 | |||||
| Strv m/42 | 5 | 395,02 | 281 | 41 | 43,90% | 847,92 | |||||
| Light Mk. VIC | 2 | 56,32 | 110 | 41 | 51,22% | 141,68 | |||||
| Sav m/43 | 4 | 150,26 | 191 | 38 | 44,74% | 207,81 | |||||
| Carro d'assalto P.88 | 7 | 708,19 | 465 | 36 | 30,56% | 690,34 | |||||
| Pz.Kpfw. III Ausf. J | 4 | 216,19 | 230 | 36 | 50,00% | 471,47 | |||||
| Pz.Kpfw. II Luchs | 4 | 196,86 | 242 | 36 | 44,44% | 578,55 | |||||
| Pz.Kpfw. I | 2 | 113,83 | 226 | 36 | 66,67% | 533,89 | |||||
| Object 283 | 9 | 928,28 | 563 | 36 | 33,33% | 649,28 | |||||
| TOG II* | 6 | 709,61 | 368 | 36 | 47,22% | 1053,99 | |||||
| Vickers Medium Mk. I | 1 | 39,17 | 107 | 35 | 51,43% | 91,66 | |||||
| Vickers Medium Mk. III | 3 | 80,86 | 147 | 35 | 54,29% | 165,91 | |||||
| M37 | 4 | 226,37 | 200 | 35 | 54,29% | 668,27 | |||||
| Pz.Sfl. IVb | 4 | 357,86 | 268 | 35 | 60,00% | 1346,05 | |||||
| Object 257 | 9 | 1072,43 | 677 | 35 | 42,86% | 815,31 | |||||
| Pz.Kpfw. 38 (t) | 3 | 151,58 | 192 | 33 | 63,64% | 524,12 | |||||
| Lorraine 39L AM | 3 | 96,30 | 132 | 33 | 54,55% | 207,53 | |||||
| SU-26 | 3 | 175,70 | 159 | 33 | 48,48% | 367,18 | |||||
| Valentine AT | 4 | 165,88 | 203 | 33 | 72,73% | 481,88 | |||||
| T-70 | 3 | 43,94 | 119 | 33 | 48,48% | 75,83 | |||||
| 14TP | 4 | 208,63 | 263 | 32 | 46,88% | 633,89 | |||||
| Patton the Tank | 9 | 1070,34 | 696 | 32 | 62,50% | 1080,47 | |||||
| Sexton II | 3 | 93,50 | 130 | 30 | 53,33% | 261,07 | |||||
| SMV CC-56 | 7 | 842,67 | 607 | 30 | 60,00% | 1161,00 | |||||
| D2 | 3 | 123,45 | 145 | 29 | 55,17% | 342,55 | |||||
| Pz.Kpfw. III Ausf. E | 3 | 162,86 | 184 | 29 | 31,03% | 300,36 | |||||
| T7 Combat Car | 2 | 45,76 | 116 | 29 | 41,38% | 31,33 | |||||
| LT vz. 38 | 3 | 148,18 | 166 | 28 | 35,71% | 376,30 | |||||
| Semovente M43 Bassotto | 6 | 538,68 | 449 | 28 | 57,14% | 802,37 | |||||
| GSR 3301 Setter | 7 | 340,32 | 461 | 28 | 46,43% | 576,06 | |||||
| T1 HMC | 2 | 104,12 | 130 | 26 | 46,15% | 406,44 | |||||
| Type 2597 Chi-Ha | 3 | 101,85 | 156 | 26 | 42,31% | 119,96 | |||||
| Controcarro 3 Minotauro | 10 | 1512,00 | 699 | 26 | 53,85% | 917,34 | |||||
| T-116 | 3 | 323,00 | 340 | 26 | 61,54% | 1525,11 | |||||
| P26/40 | 4 | 291,00 | 293 | 25 | 48,00% | 670,13 | |||||
| Gabler’s Destroyer | 5 | 342,56 | 415 | 25 | 68,00% | 1076,47 | |||||
| 25TP KSUST II | 5 | 277,83 | 220 | 24 | 41,67% | 388,53 | |||||
| Pz.Kpfw. I Ausf. C | 3 | 94,29 | 219 | 24 | 41,67% | 218,68 | |||||
| Durchbruchswagen 2 | 4 | 259,17 | 264 | 24 | 41,67% | 506,37 | |||||
| Grant | 4 | 289,52 | 218 | 23 | 43,48% | 785,21 | |||||
| M2 Medium Tank | 3 | 121,70 | 165 | 23 | 52,17% | 322,50 | |||||
| M60 | 10 | 1311,74 | 648 | 23 | 43,48% | 868,01 | |||||
| Mitsu 108 | 5 | 236,41 | 235 | 22 | 40,91% | 166,84 | |||||
| T-34 with L-11 | 4 | 430,77 | 489 | 22 | 63,64% | 1642,90 | |||||
| Lago M38 | 3 | 384,50 | 362 | 22 | 45,45% | 906,13 | |||||
| T3 HMC | 2 | 47,05 | 129 | 21 | 52,38% | 105,56 | |||||
| Chi-Ni | 2 | 112,05 | 154 | 20 | 50,00% | 403,32 | |||||
| 113 Beijing Opera | 10 | 1198,50 | 729 | 20 | 55,00% | 906,99 | |||||
| SU-76M | 4 | 136,21 | 141 | 19 | 36,84% | 121,10 | |||||
| Marder 38T | 4 | 416,16 | 245 | 19 | 36,84% | 981,34 | |||||
| Type 97 Chi-Ha | 3 | 146,89 | 208 | 18 | 77,78% | 543,23 | |||||
| M7 Priest | 3 | 198,50 | 152 | 18 | 33,33% | 307,34 | |||||
| T-45 | 2 | 190,50 | 222 | 18 | 50,00% | 895,21 | |||||
| Vickers Medium Mk. II | 2 | 16,41 | 74 | 17 | 47,06% | 64,42 | |||||
| TKS z n.k.m. 20 mm | 2 | 128,18 | 204 | 17 | 58,82% | 625,85 | |||||
| Renault FT 75 BS | 2 | 48,88 | 87 | 17 | 58,82% | 178,87 | |||||
| T-46 | 3 | 124,47 | 172 | 17 | 47,06% | 359,34 | |||||
| Cruiser Mk. IV | 4 | 129,12 | 163 | 17 | 35,29% | 147,92 | |||||
| GSOR the TANK | 9 | 1099,88 | 710 | 17 | 58,82% | 1101,14 | |||||
| Object 777 Version II | 9 | 1515,88 | 716 | 17 | 41,18% | 1387,98 | |||||
| M15/42 | 3 | 205,81 | 211 | 16 | 56,25% | 533,63 | |||||
| Renault NC-31 | 1 | 82,94 | 115 | 16 | 31,25% | 210,18 | |||||
| Vickers Mk. E Type B | 2 | 38,13 | 86 | 16 | 43,75% | 26,44 | |||||
| Universal Carrier 2-pdr | 2 | 74,69 | 137 | 16 | 56,25% | 185,16 | |||||
| Achilles | 6 | 580,13 | 399 | 16 | 56,25% | 961,42 | |||||
| Lago | 4 | 524,73 | 432 | 15 | 73,33% | 2149,49 | |||||
| Ikv 72 | 3 | 192,00 | 279 | 15 | 46,67% | 409,07 | |||||
| MS-1 | 1 | 19,67 | 105 | 15 | 53,33% | 107,16 | |||||
| Renault UE 57 | 3 | 95,67 | 127 | 15 | 53,33% | 156,95 | |||||
| T-60 | 2 | 34,27 | 125 | 15 | 60,00% | 156,95 | |||||
| KV-1S | 6 | 404,33 | 348 | 15 | 60,00% | 705,81 | |||||
| Panzerjäger I | 2 | 57,07 | 132 | 14 | 78,57% | 261,00 | |||||
| Panzerwagen 39 | 3 | 177,57 | 242 | 14 | 57,14% | 702,39 | |||||
| 60G FT | 5 | 486,57 | 345 | 14 | 42,86% | 790,56 | |||||
| Renault FT AC | 2 | 82,79 | 79 | 14 | 35,71% | 60,93 | |||||
| Valiant | 5 | 357,57 | 279 | 14 | 28,57% | 513,38 | |||||
| T56 GMC | 3 | 118,31 | 174 | 13 | 46,15% | 208,76 | |||||
| M3 Stuart | 3 | 249,50 | 237 | 12 | 50,00% | 957,79 | |||||
| 10TP | 3 | 188,42 | 152 | 12 | 50,00% | 604,65 | |||||
| A-20 | 5 | 222,50 | 248 | 12 | 58,33% | 716,61 | |||||
| SU-18 | 2 | 107,08 | 135 | 12 | 66,67% | 709,94 | |||||
| Type 91 Heavy | 3 | 175,67 | 163 | 12 | 33,33% | 376,03 | |||||
| Staghound Mk. III | 6 | 532,83 | 360 | 12 | 25,00% | 708,61 | |||||
| D1 | 2 | 68,64 | 122 | 11 | 45,45% | 92,22 | |||||
| Leichttraktor | 1 | 39,73 | 81 | 11 | 27,27% | 0,00 | |||||
| AMX 38 | 3 | 252,73 | 305 | 11 | 72,73% | 959,66 | |||||
| G.Pz. Mk. VI (e) | 2 | 70,45 | 118 | 11 | 45,45% | 230,70 | |||||
| Black Prince II | 7 | 946,45 | 632 | 11 | 27,27% | 1071,55 | |||||
| AMX ELC 901 | 6 | 355,64 | 314 | 11 | 18,18% | 682,85 | |||||
| Kolohousenka | 1 | 142,10 | 173 | 10 | 60,00% | 724,94 | |||||
| STA-2 | 8 | 757,20 | 409 | 10 | 60,00% | 1001,30 | |||||
| SU-100Y | 6 | 975,90 | 288 | 10 | 20,00% | 1308,20 | |||||
| Pz.Kpfw. 35 (t) | 2 | 70,78 | 101 | 9 | 33,33% | 98,77 | |||||
| AT-1 | 2 | 76,22 | 91 | 9 | 44,44% | 72,63 | |||||
| AMR 35 | 2 | 100,67 | 129 | 9 | 55,56% | 372,92 | |||||
| Fantôme | 9 | 1613,11 | 857 | 9 | 55,56% | 1639,25 | |||||
| Strv m/40L | 3 | 304,75 | 182 | 8 | 50,00% | 1023,01 | |||||
| M2 Light | 2 | 59,63 | 146 | 8 | 50,00% | 89,05 | |||||
| T2 Medium Tank | 2 | 242,88 | 237 | 8 | 25,00% | 1514,67 | |||||
| Windhund | 8 | 960,88 | 529 | 8 | 50,00% | 922,38 | |||||
| MKA | 2 | 330,00 | 318 | 8 | 37,50% | 1207,92 | |||||
| MTLS-1G14 | 3 | 137,50 | 190 | 8 | 50,00% | 402,94 | |||||
| Strv S1 | 8 | 894,88 | 428 | 8 | 50,00% | 706,41 | |||||
| LT vz. 35 | 2 | 201,29 | 202 | 7 | 42,86% | 866,83 | |||||
| Type 89 I-Go/Chi-Ro | 2 | 77,71 | 114 | 7 | 28,57% | 55,02 | |||||
| SU-76G FT | 4 | 402,14 | 276 | 7 | 57,14% | 862,69 | |||||
| T3E2 Medium Tank | 3 | 281,86 | 272 | 7 | 28,57% | 877,59 | |||||
| Convert. Medium Tank T3 | 3 | 354,86 | 361 | 7 | 42,86% | 938,57 | |||||
| M24 Chaffee No. 594 | 5 | 379,57 | 448 | 7 | 57,14% | 914,01 | |||||
| Tetrarch | 2 | 162,43 | 156 | 7 | 42,86% | 625,45 | |||||
| T26E3 Eagle 7 | 7 | 842,14 | 542 | 7 | 57,14% | 1066,34 | |||||
| Strv m/38 | 2 | 141,17 | 126 | 6 | 16,67% | 416,02 | |||||
| BT-7 | 4 | 161,17 | 164 | 6 | 50,00% | 451,52 | |||||
| BT-2 | 2 | 106,50 | 91 | 6 | 16,67% | 248,82 | |||||
| Stuart I-IV | 3 | 227,00 | 242 | 6 | 50,00% | 891,27 | |||||
| Strv m/31 | 3 | 622,83 | 517 | 6 | 66,67% | 2135,00 | |||||
| AMX 13 (FL 11) | 5 | 405,17 | 393 | 6 | 50,00% | 1138,52 | |||||
| T1 Cunningham | 1 | 117,00 | 90 | 5 | 0,00% | 515,52 | |||||
| Renault FT | 1 | 50,00 | 120 | 5 | 20,00% | 24,62 | |||||
| Type 97 Te-Ke | 2 | 135,20 | 272 | 5 | 100,00% | 679,66 | |||||
| T32 | 8 | 714,00 | 888 | 5 | 100,00% | 734,35 | |||||
| Type 3 Ho-Ni III | 5 | 518,80 | 175 | 5 | 20,00% | 755,41 | |||||
| S35 CA | 5 | 205,00 | 141 | 5 | 20,00% | 146,35 | |||||
| Pz.Kpfw. 38H 735 (f) | 2 | 259,60 | 379 | 5 | 40,00% | 550,68 | |||||
| A7E3 | 3 | 321,60 | 230 | 5 | 0,00% | 865,57 | |||||
| Straussler V–4/40 | 3 | 298,60 | 369 | 5 | 60,00% | 1026,69 | |||||
| Pvlvv fm/42 | 2 | 15,50 | 94 | 4 | 50,00% | 144,09 | |||||
| T-26 | 2 | 90,25 | 156 | 4 | 100,00% | 449,51 | |||||
| FCM 2C | 3 | 565,00 | 423 | 4 | 50,00% | 1862,84 | |||||
| StuG IV | 5 | 208,00 | 163 | 4 | 25,00% | 235,76 | |||||
| M2 | 2 | 70,33 | 131 | 3 | 66,67% | 295,75 | |||||
| Renault Otsu | 1 | 86,00 | 49 | 3 | 0,00% | 138,39 | |||||
| 4TP | 1 | 177,00 | 219 | 3 | 33,33% | 773,50 | |||||
| Hotchkiss H35 | 2 | 251,33 | 361 | 3 | 66,67% | 1424,03 | |||||
| 7TP | 2 | 86,33 | 237 | 3 | 100,00% | 324,82 | |||||
| Semovente M41 | 5 | 288,33 | 110 | 3 | 0,00% | 311,51 | |||||
| T-26G FT | 2 | 203,00 | 188 | 3 | 33,33% | 552,11 | |||||
| Vz. 60S Dravec | 10 | 2137,33 | 898 | 3 | 66,67% | 1330,03 | |||||
| BZ-166 | 8 | 1225,33 | 638 | 3 | 33,33% | 1299,06 | |||||
| BZ-58 | 7 | 1715,33 | 647 | 3 | 33,33% | 2774,54 | |||||
| L-60 | 2 | 197,67 | 381 | 3 | 66,67% | 1165,65 | |||||
| Cruiser Mk. I | 1 | 222,50 | 330 | 2 | 100,00% | 1346,24 | |||||
| IS-6 | 8 | 770,50 | 356 | 2 | 50,00% | 609,18 | |||||
| M103 | 9 | 803,50 | 554 | 2 | 50,00% | 524,71 | |||||
| Somua SAu 40 | 4 | 141,50 | 192 | 2 | 100,00% | 364,85 | |||||
| AEC Armoured Car | 5 | 773,00 | 792 | 2 | 50,00% | 2100,23 | |||||
| AM 39 Gendron-Somua | 2 | 459,50 | 523 | 2 | 50,00% | 2558,55 | |||||
| Pz.Sfl. IC | 4 | 88,50 | 129 | 2 | 50,00% | 113,16 | |||||
| WZ-120-1G FT | 8 | 852,00 | 388 | 2 | 50,00% | 664,01 | |||||
| Chi-Go | 7 | 334,00 | 459 | 2 | 50,00% | 218,59 | |||||
| BZ-68 | 9 | 525,00 | 863 | 1 | 100,00% | 395,26 | |||||
| Pz.Kpfw. II Ausf. D | 2 | 22,00 | 112 | 1 | 0,00% | 0,00 |
demonas89
Genel istatistik
| Toplam | Son 24 saat | Son 7 gün | Son 30 gün | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Savaşlar | 49801 | 0 | 70 | 123 | ||||
| Ortalama Seviye | 6,64 | 0,00 | 8,09 | 8,07 | ||||
| Galibiyetler | 24633 | 49,46% | 0 | 0,00% | 30 | 42,86% | 56 | 45,53% |
| Yenilgiler | 24718 | 49,63% | 0 | 0,00% | 40 | 57,14% | 66 | 53,66% |
| Berabere | 450 | 0,90% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 1 | 0,81% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 12373 | 24,84% | 0 | 0,00% | 11 | 15,71% | 21 | 17,07% |
| İmha edilen Tanklar | 36115 | 0,73 | 0 | 0,00 | 40 | 0,57 | 67 | 0,54 |
| Yoketme Oranı | 0,96 | 0,00 | 0,68 | 0,66 | ||||
| Tespit edilen Tanklar | 46841 | 0,94 | 0 | 0,00 | 73 | 1,04 | 133 | 1,08 |
| Verilen Hasar | 734,16 | 0,00 | 963,60 | 957,33 | ||||
| Düşman üssü işgal puanı | 39792 | 0,80 | 0 | 0,00 | 14 | 0,20 | 41 | 0,33 |
| Üs savunma Puanı | 27210 | 0,55 | 0 | 0,00 | 4 | 0,06 | 7 | 0,06 |
| Deneyim | 412,51 | 0,00 | 634,97 | 641,20 | ||||
| WN7 | 925,19 | 0,00 | 699,00 | 731,33 | ||||
| WN8 | 1064,32 | 0,00 | 937,00 | 1028,95 | ||||
| Toplam | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 49801 | |
| Ortalama Seviye | 6,64 | |
| Galibiyetler | 24633 | 49,46% |
| Yenilgiler | 24718 | 49,63% |
| Berabere | 450 | 0,90% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 12373 | 24,84% |
| İmha edilen Tanklar | 36115 | 0,73 |
| Yoketme Oranı | 0,96 | |
| Tespit edilen Tanklar | 46841 | 0,94 |
| Verilen Hasar | 734,16 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 39792 | 0,80 |
| Üs savunma Puanı | 27210 | 0,55 |
| Deneyim | 412,51 | |
| WN7 | 925,19 | |
| WN8 | 1064,32 | |
| Son 24 saat | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Ortalama Seviye | 0,00 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| WN7 | 0,00 | |
| WN8 | 0,00 | |
| Son 7 gün | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 70 | |
| Ortalama Seviye | 8,09 | |
| Galibiyetler | 30 | 42,86% |
| Yenilgiler | 40 | 57,14% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 11 | 15,71% |
| İmha edilen Tanklar | 40 | 0,57 |
| Yoketme Oranı | 0,68 | |
| Tespit edilen Tanklar | 73 | 1,04 |
| Verilen Hasar | 963,60 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 14 | 0,20 |
| Üs savunma Puanı | 4 | 0,06 |
| Deneyim | 634,97 | |
| WN7 | 699,00 | |
| WN8 | 937,00 | |
| Son 30 gün | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 123 | |
| Ortalama Seviye | 8,07 | |
| Galibiyetler | 56 | 45,53% |
| Yenilgiler | 66 | 53,66% |
| Berabere | 1 | 0,81% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 21 | 17,07% |
| İmha edilen Tanklar | 67 | 0,54 |
| Yoketme Oranı | 0,66 | |
| Tespit edilen Tanklar | 133 | 1,08 |
| Verilen Hasar | 957,33 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 41 | 0,33 |
| Üs savunma Puanı | 7 | 0,06 |
| Deneyim | 641,20 | |
| WN7 | 731,33 | |
| WN8 | 1028,95 | |
Oluşturulduğu tarih:
Son Savaş:
Son Güncelleme:
Dünya Haritası Mutlak X
| Toplam | Son 24 saat | Son 7 gün | Son 30 gün | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Savaşlar | 7 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Galibiyetler | 3 | 42,86% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 4 | 57,14% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 2 | 28,57% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 2 | 0,29 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,40 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Tespit edilen Tanklar | 4 | 0,57 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 1.580,71 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 7 | 1,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 452,71 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Toplam | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 7 | |
| Galibiyetler | 3 | 42,86% |
| Yenilgiler | 4 | 57,14% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 2 | 28,57% |
| İmha edilen Tanklar | 2 | 0,29 |
| Yoketme Oranı | 0,40 | |
| Tespit edilen Tanklar | 4 | 0,57 |
| Verilen Hasar | 1.580,71 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 7 | 1,00 |
| Deneyim | 452,71 | |
| Son 24 saat | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 7 gün | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 30 gün | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
Dünya Haritası Şampiyon VIII
| Toplam | Son 24 saat | Son 7 gün | Son 30 gün | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Savaşlar | 3 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Galibiyetler | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 3 | 100,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Tespit edilen Tanklar | 4 | 1,33 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 278,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 41,33 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Toplam | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 3 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 3 | 100,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 4 | 1,33 |
| Verilen Hasar | 278,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 41,33 | |
| Son 24 saat | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 7 gün | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 30 gün | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
Dünya Haritası Orta VI
| Toplam | Son 24 saat | Son 7 gün | Son 30 gün | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Savaşlar | 10 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Galibiyetler | 3 | 30,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 7 | 70,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 1 | 10,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 3 | 0,30 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,33 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Tespit edilen Tanklar | 11 | 1,10 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 313,90 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 113 | 11,30 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 237,40 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Toplam | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 10 | |
| Galibiyetler | 3 | 30,00% |
| Yenilgiler | 7 | 70,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 1 | 10,00% |
| İmha edilen Tanklar | 3 | 0,30 |
| Yoketme Oranı | 0,33 | |
| Tespit edilen Tanklar | 11 | 1,10 |
| Verilen Hasar | 313,90 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 113 | 11,30 |
| Deneyim | 237,40 | |
| Son 24 saat | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 7 gün | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 30 gün | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
Tank Bölüğü İstatistikleri
| Toplam | Son 24 saat | Son 7 gün | Son 30 gün | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Savaşlar | 10 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Galibiyetler | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 10 | 100,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 1 | 10,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 1 | 0,10 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,11 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Tespit edilen Tanklar | 15 | 1,50 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 243,30 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 58,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Toplam | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 10 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 10 | 100,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 1 | 10,00% |
| İmha edilen Tanklar | 1 | 0,10 |
| Yoketme Oranı | 0,11 | |
| Tespit edilen Tanklar | 15 | 1,50 |
| Verilen Hasar | 243,30 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 58,00 | |
| Son 24 saat | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 7 gün | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 30 gün | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
Ekip istatistikleri
| Toplam | Son 24 saat | Son 7 gün | Son 30 gün | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Savaşlar | 151 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Galibiyetler | 68 | 45,03% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 83 | 54,97% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 53 | 35,10% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 109 | 0,72 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 1,11 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Tespit edilen Tanklar | 191 | 1,26 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 1.076,69 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Düşman üssü işgal puanı | 264 | 1,75 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 666 | 4,41 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 480,70 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Toplam | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 151 | |
| Galibiyetler | 68 | 45,03% |
| Yenilgiler | 83 | 54,97% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 53 | 35,10% |
| İmha edilen Tanklar | 109 | 0,72 |
| Yoketme Oranı | 1,11 | |
| Tespit edilen Tanklar | 191 | 1,26 |
| Verilen Hasar | 1.076,69 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 264 | 1,75 |
| Üs savunma Puanı | 666 | 4,41 |
| Deneyim | 480,70 | |
| Son 24 saat | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 7 gün | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 30 gün | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
Çatışma istatistikleri
| Toplam | Son 24 saat | Son 7 gün | Son 30 gün | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Savaşlar | 661 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Galibiyetler | 314 | 47,50% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 340 | 51,44% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Berabere | 7 | 1,06% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 211 | 31,92% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 368 | 0,56 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,82 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Tespit edilen Tanklar | 555 | 0,84 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 600,55 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Düşman üssü işgal puanı | 907 | 1,37 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 931 | 1,41 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 327,43 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Toplam | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 661 | |
| Galibiyetler | 314 | 47,50% |
| Yenilgiler | 340 | 51,44% |
| Berabere | 7 | 1,06% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 211 | 31,92% |
| İmha edilen Tanklar | 368 | 0,56 |
| Yoketme Oranı | 0,82 | |
| Tespit edilen Tanklar | 555 | 0,84 |
| Verilen Hasar | 600,55 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 907 | 1,37 |
| Üs savunma Puanı | 931 | 1,41 |
| Deneyim | 327,43 | |
| Son 24 saat | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 7 gün | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 30 gün | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
Kale savunma istatistikleri
| Toplam | Son 24 saat | Son 7 gün | Son 30 gün | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Savaşlar | 20 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Galibiyetler | 8 | 40,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 11 | 55,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Berabere | 1 | 5,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 6 | 30,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 5 | 0,25 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,36 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Tespit edilen Tanklar | 14 | 0,70 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 853,85 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 308,25 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Toplam | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 20 | |
| Galibiyetler | 8 | 40,00% |
| Yenilgiler | 11 | 55,00% |
| Berabere | 1 | 5,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 6 | 30,00% |
| İmha edilen Tanklar | 5 | 0,25 |
| Yoketme Oranı | 0,36 | |
| Tespit edilen Tanklar | 14 | 0,70 |
| Verilen Hasar | 853,85 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 308,25 | |
| Son 24 saat | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 7 gün | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 30 gün | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
Anzeigen
Anzeigen