davi141_2018

clanlogo
Rütbe: İkinci Komutan
Katıldı: 29/08/2023

Genel istatistik

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar340752570186
Ortalama Seviye8,029,129,119,37
Galibiyetler1748051,30%1040,00%3550,00%9148,92%
Yenilgiler1612447,32%1456,00%3347,14%9249,46%
Berabere4711,38%14,00%22,86%31,61%
Hayatta Kalınan Savaşlar998129,29%520,00%2130,00%5730,65%
İmha edilen Tanklar292260,86210,84530,761640,88
Yoketme Oranı1,211,051,081,27
Tespit edilen Tanklar361001,06923,682203,143621,95
Verilen Hasar1.253,761.114,481.088,091.514,21
Düşman üssü işgal puanı226170,6630,12721,03920,49
Üs savunma Puanı96100,2800,0000,0000,00
Deneyim702,85790,68797,39798,44
WN71106,171080,861119,471112,68
WN81428,431656,331360,291584,47
Toplam
Savaşlar34075
Ortalama Seviye8,02
Galibiyetler1748051,30%
Yenilgiler1612447,32%
Berabere4711,38%
Hayatta Kalınan Savaşlar998129,29%
İmha edilen Tanklar292260,86
Yoketme Oranı1,21
Tespit edilen Tanklar361001,06
Verilen Hasar1.253,76
Düşman üssü işgal puanı226170,66
Üs savunma Puanı96100,28
Deneyim702,85
WN71106,17
WN81428,43
Son 24 saat
Savaşlar25
Ortalama Seviye9,12
Galibiyetler1040,00%
Yenilgiler1456,00%
Berabere14,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar520,00%
İmha edilen Tanklar210,84
Yoketme Oranı1,05
Tespit edilen Tanklar923,68
Verilen Hasar1.114,48
Düşman üssü işgal puanı30,12
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim790,68
WN71080,86
WN81656,33
Son 7 gün
Savaşlar70
Ortalama Seviye9,11
Galibiyetler3550,00%
Yenilgiler3347,14%
Berabere22,86%
Hayatta Kalınan Savaşlar2130,00%
İmha edilen Tanklar530,76
Yoketme Oranı1,08
Tespit edilen Tanklar2203,14
Verilen Hasar1.088,09
Düşman üssü işgal puanı721,03
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim797,39
WN71119,47
WN81360,29
Son 30 gün
Savaşlar186
Ortalama Seviye9,37
Galibiyetler9148,92%
Yenilgiler9249,46%
Berabere31,61%
Hayatta Kalınan Savaşlar5730,65%
İmha edilen Tanklar1640,88
Yoketme Oranı1,27
Tespit edilen Tanklar3621,95
Verilen Hasar1.514,21
Düşman üssü işgal puanı920,49
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim798,44
WN71112,68
WN81584,47
Oluşturulduğu tarih:
Son Savaş:
Son Güncelleme:

Dünya Haritası Mutlak X

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar117000
Galibiyetler3126,50%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler8572,65%00,00%00,00%00,00%
Berabere10,85%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar1815,38%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar590,5000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,600,000,000,00
Tespit edilen Tanklar990,8500,0000,0000,00
Verilen Hasar1.499,530,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı60,0500,0000,0000,00
Üs savunma Puanı410,3500,0000,0000,00
Deneyim492,340,000,000,00
Toplam
Savaşlar117
Galibiyetler3126,50%
Yenilgiler8572,65%
Berabere10,85%
Hayatta Kalınan Savaşlar1815,38%
İmha edilen Tanklar590,50
Yoketme Oranı0,60
Tespit edilen Tanklar990,85
Verilen Hasar1.499,53
Düşman üssü işgal puanı60,05
Üs savunma Puanı410,35
Deneyim492,34
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Şampiyon VIII

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar4000
Galibiyetler125,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler375,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar30,7500,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,750,000,000,00
Tespit edilen Tanklar51,2500,0000,0000,00
Verilen Hasar938,750,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı112,7500,0000,0000,00
Deneyim426,750,000,000,00
Toplam
Savaşlar4
Galibiyetler125,00%
Yenilgiler375,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar30,75
Yoketme Oranı0,75
Tespit edilen Tanklar51,25
Verilen Hasar938,75
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı112,75
Deneyim426,75
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Orta VI

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar0000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler00,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar0,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim0,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Tank Bölüğü İstatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar0000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler00,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar0,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim0,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Ekip istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar1000
Galibiyetler1100,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler00,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar11,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar510,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim812,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar1
Galibiyetler1100,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar11,00
Verilen Hasar510,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim812,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Çatışma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar4333000
Galibiyetler219350,61%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler206547,66%00,00%00,00%00,00%
Berabere751,73%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar152535,20%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar31520,7300,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,120,000,000,00
Tespit edilen Tanklar40070,9200,0000,0000,00
Verilen Hasar1.009,780,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı56831,3100,0000,0000,00
Üs savunma Puanı70621,6300,0000,0000,00
Deneyim637,640,000,000,00
Toplam
Savaşlar4333
Galibiyetler219350,61%
Yenilgiler206547,66%
Berabere751,73%
Hayatta Kalınan Savaşlar152535,20%
İmha edilen Tanklar31520,73
Yoketme Oranı1,12
Tespit edilen Tanklar40070,92
Verilen Hasar1.009,78
Düşman üssü işgal puanı56831,31
Üs savunma Puanı70621,63
Deneyim637,64
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Kale savunma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar348000
Galibiyetler17149,14%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler17650,57%00,00%00,00%00,00%
Berabere10,29%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar9928,45%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar2000,5700,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,800,000,000,00
Tespit edilen Tanklar2070,5900,0000,0000,00
Verilen Hasar1.445,150,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı4631,3300,0000,0000,00
Üs savunma Puanı1620,4700,0000,0000,00
Deneyim649,530,000,000,00
Toplam
Savaşlar348
Galibiyetler17149,14%
Yenilgiler17650,57%
Berabere10,29%
Hayatta Kalınan Savaşlar9928,45%
İmha edilen Tanklar2000,57
Yoketme Oranı0,80
Tespit edilen Tanklar2070,59
Verilen Hasar1.445,15
Düşman üssü işgal puanı4631,33
Üs savunma Puanı1620,47
Deneyim649,53
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Anzeigen

Tanklar (386)

Tank AdıMTipUlusSeviyeOrtalama HasarOrtalama DeneyimSavaşlarGalibiyetlerWN8
Progetto M35 mod. 46 81432,38838211552,96%1819,17
Rheinmetall Skorpion 81680,47831164153,02%1991,32
ShPTK-TVP 100 81464,23855131653,50%1829,97
Kampfpanzer 50 t 91866,92942121557,04%1827,78
ELC EVEN 90 8666,2479971055,07%1423,18
ISU-15281364,4367270352,77%1431,35
TVP T 50/51102014,1580369253,32%1788,49
T-34-85M 61125,5691165257,67%2382,50
Object 70492089,9482859354,64%1839,25
IS-381286,8372754752,29%1572,84
60TP Lewandowskiego101930,2375053050,00%1400,28
Caernarvon81544,4592850256,37%2051,14
Konštrukta T-34/1007637,4252547748,22%869,22
Löwe 81213,9374446651,29%1458,40
E 7591767,6680243249,07%1706,76
Leopard 1101853,6374741951,31%1460,97
T26E4 SuperPershing 8804,2852141143,07%861,65
Manticore101127,5277339450,25%1379,42
Kunze Panzer 91811,4287331853,14%2040,08
UDES 14 Alt 581120,9567130947,25%1340,49
IS7893,8858930056,67%1219,52
Object 25791326,3178929856,04%1315,86
T110E4102162,1977829657,77%1679,80
Panhard EBR 909759,6975829551,19%1151,86
T328837,8558928948,10%810,95
FV4005 Stage II101483,5158128644,06%1019,82
Cromwell6810,0771028149,82%1736,41
Bat.-Châtillon Bourrasque 81561,5689224349,79%2016,22
Tiger I71001,4569523954,39%1305,33
Škoda T 256332,8734123148,92%467,50
T92 8440,2256422748,46%658,01
Progetto M40 mod. 65101584,6866222546,22%1109,65
Object 268 Version 4102037,2878322350,22%1472,87
LT-432 8778,6472922245,95%1521,72
Object 252U 81690,1196221656,48%2128,11
IS-3-II91463,0569620750,72%1348,95
Waffenträger auf Pz. IV92070,8383920053,00%1993,39
Škoda T 5091115,6262319744,16%855,13
TVP VTU Koncept8583,0545719344,04%527,90
T9592010,9885919151,83%1912,84
Prototipo Standard B91340,6964318144,75%1072,23
Jagdpanzer E 100102195,9978618053,89%1704,67
T297692,1855717647,73%697,77
Concept 1B 91872,2790017654,55%1621,17
Object 43091645,6784217552,57%1523,25
CS-5991891,6388817457,47%2063,33
M661178,9885217262,21%2149,44
Leo7585,5345617048,24%741,82
G.W. Tiger91287,2155516654,22%1292,81
Super Conqueror102042,5282516549,09%1578,09
M40/M4381239,5957516453,66%1488,59
Leopard Prototyp A91277,7866716149,07%1081,12
Object 70591693,7981014852,03%1641,94
P.43 ter7646,5847114648,63%889,39
Panhard EBR 105101038,2175814650,68%1339,19
Progetto C50 mod. 6691596,2284713949,64%1589,14
SU-130PM 81723,1989713554,81%2013,71
M10 RBFM 5486,6746213553,33%929,29
Panther mit 8,8 cm L/71 8681,3457213448,51%747,22
STB-1101435,9268713246,97%1053,14
Object 261101153,3160213241,67%810,17
Comet7372,2543212544,00%378,23
Object 907 101968,1384112551,20%1543,81
Object 277101690,7676612552,00%1298,79
SU-1527770,8750512349,59%988,72
P.44 Pantera8760,8052912247,54%768,94
M53/M5591027,4466812152,07%903,36
Strv 103B102238,8076912050,83%1612,76
50TP prototyp 81501,5091011962,18%1835,58
P.43 bis6457,6450311755,56%795,69
UDES 1691292,0968911751,28%1150,76
CS-52 LIS 81370,8585711557,39%1792,32
FV215b (183) 101648,8069011452,63%1199,68
G.W. Panther7562,1745710943,12%520,83
Strv 103-091792,3774310750,47%1558,44
CS-5381001,7366410746,73%1258,56
Emil II91145,3564210541,90%822,37
VK 30.01 (H)5213,4631810551,43%338,70
T-448953,6168510450,00%1221,92
45TP Habicha7612,844469848,98%633,75
E 100101991,397969847,96%1535,30
Strv 746426,314189742,27%617,07
MKA 2278,354669755,67%1235,01
T-284216,762639651,04%560,60
T499794,156969548,42%1027,93
G.W. Tiger (P)8908,555809450,00%1107,49
IS-2-II81257,007439247,83%1622,84
VK 36.01 (H)6413,243258737,93%443,53
40TP Habicha6343,563958751,72%498,58
Turtle Mk. I 81723,319778758,62%2016,07
SU-14-281139,097058551,76%1440,78
O-I6550,823858349,40%808,61
WZ-12091281,617868253,66%1362,56
Conqueror91193,996648140,74%850,24
WZ-111 model 1-491158,716647949,37%997,02
Crusader6189,012587953,16%404,10
AMX 50 B102053,187717943,04%1569,36
VK 45.02 (P) Ausf. B91569,007727943,04%1389,76
M10391672,828557956,96%1784,16
SU-10181211,327157951,90%1370,94
T-116 3214,713387946,84%816,16
IS-7102104,448427848,72%1722,67
M2 Medium Tank3170,622267755,84%597,63
Controcarro 3 Minotauro102265,808767657,89%1701,60
M48A5 Patton101769,727727553,33%1388,00
KV-856479,164757450,00%698,48
T57 Heavy101966,468527452,70%1560,97
53TP Markowskiego81150,717597354,79%1453,04
UDES 15/16101807,588617360,27%1565,52
KV-1S6309,814047356,16%426,08
AMX 50 1008820,065057240,28%660,56
Centurion Mk. 7/191071,947227255,56%982,66
IS-M8956,696457247,22%951,97
T-34-28950,545947034,29%993,24
T-5491120,036797048,57%1050,67
T1 Heavy5226,352606953,62%298,32
Centurion Action X101695,257026944,93%1206,82
Hummel6357,153036845,59%331,55
Pz.Kpfw. II Luchs4115,031746749,25%235,79
P.435207,642856643,94%305,27
E 5091653,558276654,55%1783,42
Object 26391899,088316657,58%1781,19
Tiger II8816,176286450,00%778,44
Charioteer8853,535546440,63%769,22
A46 6414,775206459,38%1396,82
Durchbruchswagen 24151,651626341,27%172,81
M127928,656186248,39%1123,00
Bat.-Châtillon 155 58101247,767106248,39%1047,38
AMX 50 Foch B102205,297906250,00%1500,86
GSOR 3301 AVR FS9725,586736045,00%880,39
Emil I8982,476645957,63%1111,98
SU-1006624,854775950,85%983,75
IS-27762,805345950,85%836,66
T28 Prototype8847,514015952,54%793,08
Ares 90101844,767825949,15%1343,99
Covenanter5134,282055853,45%293,22
T-345282,793575756,14%704,05
50TP Tyszkiewicza91188,957565561,82%1080,82
Vz. 60S Dravec 102472,559225550,91%1718,67
Lorraine 155 mle. 518841,916595550,91%962,41
Object 705A101591,248025561,82%1273,54
25TP KSUST II5300,944145459,26%651,16
Kranvagn101787,857395444,44%1362,61
Type 6191308,857455455,56%1350,94
VK 16.02 Leopard5183,752945347,17%424,66
Centurion Mk. I8628,755025337,74%500,80
212A91025,236245343,40%824,43
Panther7625,315285238,46%747,03
STA-18935,945885139,22%1101,77
UDES 0381043,926755056,00%1088,24
Grille5263,413244944,90%351,68
Super Hellcat 71183,887094944,90%1993,75
Strv m/425294,213684847,92%646,97
Type 586580,674644847,92%1062,98
A-447623,856064850,00%902,22
Tortoise91753,106904831,25%1248,91
M3 Lee4166,231984753,19%454,43
Sturmpanzer II4182,941954753,19%493,80
LPT-67 Šelma9659,155464738,30%713,13
A-436359,023474740,43%447,21
P26/404186,561874544,44%289,76
AMX ELC bis5190,442544544,44%455,32
T-832 81537,059624463,64%1864,51
KV-15283,883364344,19%365,13
Bat.-Châtillon 155 559895,496034351,16%808,90
Bat.-Châtillon 12 t8619,006824351,16%1082,76
Hotchkiss EBR7329,515204358,14%639,52
Type 64 6598,796444254,76%1605,70
Lorraine 155 mle. 507879,106354047,50%1013,30
Panther II81037,057064055,00%1333,45
T-109981,535154040,00%672,64
VK 30.02 (M)6602,435434052,50%1048,33
Panhard AML Lynx 6x68363,355254042,50%424,05
SU-100Y 6709,204314040,00%907,25
TNH T Vz. 5191490,367763943,59%1199,77
SU-855324,082823852,63%608,64
T309969,505043844,74%664,04
Carro d'assalto P.887968,897073852,63%1299,91
KV-37926,876263844,74%1077,55
Object 4168581,165153839,47%425,98
Lago4145,762473748,65%271,75
Ikv 1035384,923103737,84%708,82
VK 28.016273,303213737,84%475,58
Pz.Kpfw. I Ausf. C3140,393043652,78%560,60
T-437608,806293560,00%999,31
Ikv 90 Typ B71110,886323444,12%1649,31
Indien-Panzer8866,416223450,00%966,93
LHMTV8433,006463452,94%666,88
Type T-345384,553583348,48%868,48
AMX 13 F3 AM6834,485803336,36%1369,15
Object 140101992,278613363,64%1725,07
AMX M4 mle. 54101637,098503366,67%1241,23
1108847,386233256,25%936,27
Black Prince7806,977123253,13%1023,07
CS-4471074,728153275,00%1672,13
Chrysler K 81074,137283253,13%1145,13
T2881346,108123154,84%1627,55
AT 1581360,617933154,84%1417,80
VK 45.02 (P) Ausf. A81124,197563158,06%1225,80
AMX AC mle. 4881249,656673141,94%1198,92
Challenger7931,006243158,06%1245,91
Panhard AMD 178B6260,103733145,16%511,53
O-I Experimental5184,533393056,67%229,95
Maus102018,179153050,00%1647,99
T-54 first prototype 81029,336773040,00%1148,63
LT vz. 38386,831362941,38%105,76
Ikv 65 Alt II6762,454882941,38%1199,57
Progetto CC55 mod. 5481143,076972948,28%1135,61
Vz. 71 Tesák101074,766672924,14%1083,48
T-1506776,105972951,72%1307,90
AMX M4 mle. 5191620,078882958,62%1485,69
ST-II101914,667262941,38%1289,33
Škoda T 56 81519,698122948,28%1528,33
Durendal 102582,038482948,28%1993,24
A-205128,712542853,57%293,62
Type 95 Heavy4243,712882842,86%656,88
SU-85B4273,712362850,00%563,56
M46 Patton9667,825712842,86%360,48
M18 Hellcat6749,435172857,14%1475,24
M446752,434282846,43%1245,00
14TP497,262332744,44%128,08
AMX 13 105 AM mle. 505358,222712729,63%507,69
T25/27726,153912755,56%939,15
Object 777 Version II 91379,266982751,85%1212,31
T-46396,421262638,46%134,40
M41 Walker Bulldog8425,274152626,92%456,32
AMX 50 12091330,806592548,00%1080,29
Sturer Emil71009,325652544,00%1295,80
GSOR the TANK 91568,567232540,00%1516,70
Ram II 5392,485882568,00%1084,49
M4A1 Sherman5509,042982441,67%1194,69
T-34-171085,388332466,67%1833,75
B.U.G.I.6859,636002454,17%1460,38
Pz.Kpfw. III Ausf. E384,672072462,50%213,18
FV4004 Conway91552,007552352,17%1546,69
IS-3A Peregrine 81806,919582347,83%2070,44
S-517603,235422277,27%693,26
AMX 13 909697,866042240,91%803,95
Strv m/42-57 Alt A.2 6645,915292254,55%1066,75
ST vz. 394103,671462142,86%79,52
M15/423176,761662142,86%306,82
T25 AT71170,196722138,10%1473,89
Strv m/40L397,351512045,00%120,31
Sturmpanzer I Bison3162,752052055,00%479,40
SU-86340,352762035,00%191,52
Matilda4405,534501957,89%1162,76
M4A3E8 Sherman6478,533141942,11%706,80
10TP384,741461947,37%143,22
AMX 404206,582831936,84%549,38
Type 71102130,3210051968,42%1831,75
M-VI-Y91422,536521931,58%1012,00
B14256,563781850,00%591,47
Type 5 Chi-Ri7565,225441844,44%633,52
SDP 58 Kilana81067,566111844,44%976,81
E 50 Ausf. M101565,509101866,67%1307,58
Object 780 102267,008371850,00%1932,82
Churchill Crocodile 61501,3910671844,44%2744,53
Jagdpanzer IV61169,597111770,59%2478,65
Rhm.-Borsig Waffenträger81438,417641758,82%1618,55
Bofors Tornvagn 81179,127371752,94%1137,72
Vz. 64 Blesk8548,444621631,25%640,88
BDR G1 B5639,945541650,00%1301,18
Cruiser Mk. IV4122,061491643,75%153,76
Pz.Kpfw. I268,191181637,50%27,60
T110E3101995,888111662,50%1595,45
FV4202 8587,066891662,50%711,64
TT-130M 91555,007941650,00%1217,50
D12111,532371553,33%406,31
Type 4 Chi-To6584,674881533,33%937,32
Type 4 Ju-To71188,208661566,67%1579,14
Type 5 Heavy102467,869381464,29%1765,75
CS-63101865,935701428,57%1217,66
SU-122A5195,712221435,71%164,61
Char Futur 4 91674,008491457,14%1532,09
T207577,774531384,62%795,75
T-34-856711,086851369,23%1516,65
M5A1 Stuart4206,853541361,54%675,02
Bat.-Châtillon 25 t102011,086451330,77%1352,10
M26 Pershing8313,774221346,15%169,00
FV3046451,623031330,77%524,60
AMX 65 t81139,237791353,85%1369,02
AMR 35 2153,312431346,15%569,62
DS PZInż5507,254501275,00%1174,52
Churchill VII6693,005741241,67%1035,55
SDP 60 Gonkiewicza91887,588481258,33%1557,83
IS-4102089,836961225,00%1341,43
NC 70 Błyskawica101198,586691258,33%777,96
E 65 Zwilling 81356,428111258,33%1204,98
Carro da Combattimento 45 t 101885,337581241,67%1427,14
StuG IV 5595,674871258,33%1592,08
M10 Wolverine5710,914981136,36%1830,93
T110E5101367,556831145,45%869,25
AMX 13 10510797,554451127,27%612,22
M-III-Y81018,917231145,45%1002,53
STG 8719,645031145,45%671,10
Vz. 68 Squall 8630,455751136,36%721,13
M56 Scorpion 7549,736441172,73%797,02
GSR 3301 Setter7337,366611163,64%766,52
Strv m/38299,301711060,00%351,79
StuG III Ausf. G5484,204491050,00%1026,23
Vz. 55101723,706741040,00%983,18
TNH 105/100081214,407351040,00%1266,89
SU-54262,703041040,00%413,32
AMX 13 757549,606151050,00%1092,95
Cruiser Mk. III367,801311050,00%121,62
AEC Armoured Car5469,306091080,00%1225,54
Centurion Mk. 5/1 RAAC 8819,606421060,00%965,58
T 55A 91254,506251030,00%844,58
Pz.Kpfw. II284,33155922,22%95,48
Lion 101999,89885955,56%1775,54
Caliban 81171,56676944,44%1125,62
Cromwell B 6683,67749955,56%1279,30
Sherman VC Firefly 6627,67476944,44%800,47
Black Rock 112249,44857944,44%1365,92
ARL 446352,00313862,50%521,45
Churchill I5725,63559837,50%1474,31
AMX 383145,00336862,50%452,00
Somua SAu 404621,75432875,00%1899,40
Bishop5207,00215837,50%167,43
Object 430 Version II9381,38444825,00%56,73
Rambo 91789,25847837,50%1741,60
LT vz. 35269,43156742,86%85,24
Vz. 44-17523,43537757,14%519,49
Type 2597 Chi-Ha3131,14253757,14%375,29
T-26276,14192742,86%145,57
Type 91 Heavy3120,43256771,43%401,98
SU-100M171527,86995757,14%2639,69
H3 9947,86458714,29%436,96
Object 452K 10945,29607742,86%444,50
Panther/M10 7606,71422714,29%742,03
D23117,50259650,00%287,37
Controcarro 1 Mk. 292293,001085666,67%2496,96
SDP 57 Gowika7964,00735650,00%1266,71
G.W. E 100101036,33359616,67%611,48
KV-48784,83628650,00%674,00
G.Pz. Mk. VI (e)248,50168683,33%268,22
K-91101667,00701650,00%1163,51
7TP2178,40229560,00%615,73
MS-11188,80207560,00%953,58
T2 Medium Tank2150,2015850,00%560,22
SU-76M4113,20274580,00%302,98
AMX M4 mle. 457686,40366540,00%753,66
M36 Jackson6920,40599560,00%1674,96
AT 77920,00616560,00%1122,40
M8A14284,80251540,00%462,05
Tiger (P)7267,20420540,00%61,98
Pz.Kpfw. IV Schmalturm 6190,6019050,00%41,06
DZT-159 91383,80908580,00%1110,24
M14/41293,50264450,00%161,08
BT-74201,50278450,00%600,37
BT-2263,00204475,00%296,30
SDP 40 Zadymka5926,50425425,00%1715,04
M-II-Y71748,751213475,00%2815,24
Convert. Medium Tank T3 3415,50615475,00%1311,76
leKpz M 41 90 mm GF 8735,0041340,00%1188,45
Bretagne Panther 6417,75602475,00%676,31
Strv fm/21123,0061333,33%0,00
Rinoceronte101580,0051430,00%981,40
AT-12107,33226366,67%413,82
AMX 12 t6265,675513100,00%629,36
SDP 44 Burza61031,008153100,00%2257,57
FCM 362131,00201333,33%351,61
T6 Medium4673,33440333,33%1743,91
IS-2 shielded 71027,33805366,67%1380,07
Pz.Sfl. IC 4259,33300333,33%470,49
Heavy Tank No. VI 61394,001262366,67%3706,99
T-127 3121,67245333,33%179,78
Kolohousenka10,0074250,00%76,78
TKS z n.k.m. 20 mm 231,505920,00%0,00
Sav m/434109,00156250,00%114,51
WZ-111 model 5A102015,0042620,00%1069,41
AT 15A 774,508220,00%0,00
Pz.Kpfw. III Ausf. K 51189,0012282100,00%4580,24
AMX M4 mle. 49 Liberté 8816,50683250,00%848,56
Fiat 30001118,0010410,00%328,32
4TP1109,002461100,00%529,81
Vickers Mk. E Type B2120,002901100,00%550,47
Leichttraktor10,001101100,00%261,00
VK 30.02 (D)7695,0044410,00%714,96
KV-261496,0010071100,00%3695,42
Somua S353545,0025110,00%1794,14
M3 Light 3127,0015010,00%294,91
Dicker Max 6422,005881100,00%700,78
AE Phase I 9403,0026410,00%43,02
Lorraine 40 t 82000,0089610,00%2505,31
WZ-111 Alpine Tiger 81838,0012501100,00%2619,13

Grafikler

WN8

Anzeigen

Klan Geçmişi

Rütbe: İkinci Komutan
Katıldı: 29/08/2023
Rütbe: İkinci Komutan
Katıldı: 29/08/2023
Ayrıldı: 24/12/2024
Rütbe: İkinci Komutan
Katıldı: 03/03/2023
Ayrıldı: 13/10/2024
Rütbe: Personel Subayı
Katıldı: 17/08/2019
Rütbe: Savaş Komutanı
Katıldı: 07/06/2022
Ayrıldı: 28/08/2022
Rütbe: Acemi
Katıldı: 14/08/2023
Ayrıldı: 29/03/2024
Rütbe: Er
Katıldı: 18/01/2023
Ayrıldı: 02/03/2023
Rütbe: Er
Katıldı: 15/10/2018
Ayrıldı: 03/11/2018
Rütbe: Acemi
Katıldı: 14/07/2019
Ayrıldı: 16/08/2019
Rütbe: Acemi
Katıldı: 04/09/2022
Ayrıldı: 08/09/2022
Rütbe: İkinci Komutan
Katıldı: 09/09/2022
Ayrıldı: 16/01/2023