darek09

clanlogo
Rütbe: İkinci Komutan
Katıldı: 10/04/2018

Genel istatistik

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar10170373153
Ortalama Seviye8,0910,0010,0310,06
Galibiyetler4649145,71%114,29%929,03%1732,08%
Yenilgiler5393353,03%685,71%2167,74%3464,15%
Berabere12791,26%00,00%13,23%23,77%
Hayatta Kalınan Savaşlar1820317,90%00,00%13,23%35,66%
İmha edilen Tanklar569150,5600,0050,1680,15
Yoketme Oranı0,680,000,170,16
Tespit edilen Tanklar1200291,1881,14260,84460,87
Verilen Hasar799,04146,14655,97603,17
Düşman üssü işgal puanı982740,9700,0000,0000,00
Üs savunma Puanı171020,1700,0000,0000,00
Deneyim493,43213,71309,87322,96
WN7703,24-41,12149,48150,35
WN8707,730,00150,62241,95
Toplam
Savaşlar101703
Ortalama Seviye8,09
Galibiyetler4649145,71%
Yenilgiler5393353,03%
Berabere12791,26%
Hayatta Kalınan Savaşlar1820317,90%
İmha edilen Tanklar569150,56
Yoketme Oranı0,68
Tespit edilen Tanklar1200291,18
Verilen Hasar799,04
Düşman üssü işgal puanı982740,97
Üs savunma Puanı171020,17
Deneyim493,43
WN7703,24
WN8707,73
Son 24 saat
Savaşlar7
Ortalama Seviye10,00
Galibiyetler114,29%
Yenilgiler685,71%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar81,14
Verilen Hasar146,14
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim213,71
WN7-41,12
WN80,00
Son 7 gün
Savaşlar31
Ortalama Seviye10,03
Galibiyetler929,03%
Yenilgiler2167,74%
Berabere13,23%
Hayatta Kalınan Savaşlar13,23%
İmha edilen Tanklar50,16
Yoketme Oranı0,17
Tespit edilen Tanklar260,84
Verilen Hasar655,97
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim309,87
WN7149,48
WN8150,62
Son 30 gün
Savaşlar53
Ortalama Seviye10,06
Galibiyetler1732,08%
Yenilgiler3464,15%
Berabere23,77%
Hayatta Kalınan Savaşlar35,66%
İmha edilen Tanklar80,15
Yoketme Oranı0,16
Tespit edilen Tanklar460,87
Verilen Hasar603,17
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim322,96
WN7150,35
WN8241,95
Oluşturulduğu tarih:
Son Savaş:
Son Güncelleme:

Dünya Haritası Mutlak X

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar26000
Galibiyetler1038,46%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler1350,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere311,54%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar623,08%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar90,3500,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,450,000,000,00
Tespit edilen Tanklar250,9600,0000,0000,00
Verilen Hasar952,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı381,4600,0000,0000,00
Üs savunma Puanı341,3100,0000,0000,00
Deneyim394,380,000,000,00
Toplam
Savaşlar26
Galibiyetler1038,46%
Yenilgiler1350,00%
Berabere311,54%
Hayatta Kalınan Savaşlar623,08%
İmha edilen Tanklar90,35
Yoketme Oranı0,45
Tespit edilen Tanklar250,96
Verilen Hasar952,00
Düşman üssü işgal puanı381,46
Üs savunma Puanı341,31
Deneyim394,38
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Şampiyon VIII

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar16000
Galibiyetler637,50%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler1062,50%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar318,75%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar70,4400,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,540,000,000,00
Tespit edilen Tanklar130,8100,0000,0000,00
Verilen Hasar974,440,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı90,5600,0000,0000,00
Deneyim459,380,000,000,00
Toplam
Savaşlar16
Galibiyetler637,50%
Yenilgiler1062,50%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar318,75%
İmha edilen Tanklar70,44
Yoketme Oranı0,54
Tespit edilen Tanklar130,81
Verilen Hasar974,44
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı90,56
Deneyim459,38
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Orta VI

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar4000
Galibiyetler125,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler375,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar10,2500,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,250,000,000,00
Tespit edilen Tanklar20,5000,0000,0000,00
Verilen Hasar386,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim250,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar4
Galibiyetler125,00%
Yenilgiler375,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar10,25
Yoketme Oranı0,25
Tespit edilen Tanklar20,50
Verilen Hasar386,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim250,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Tank Bölüğü İstatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar2910000
Galibiyetler130544,85%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler155153,30%00,00%00,00%00,00%
Berabere541,86%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar81027,84%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar14190,4900,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,680,000,000,00
Tespit edilen Tanklar24330,8400,0000,0000,00
Verilen Hasar451,200,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı39231,3500,0000,0000,00
Üs savunma Puanı13590,4700,0000,0000,00
Deneyim286,380,000,000,00
Toplam
Savaşlar2910
Galibiyetler130544,85%
Yenilgiler155153,30%
Berabere541,86%
Hayatta Kalınan Savaşlar81027,84%
İmha edilen Tanklar14190,49
Yoketme Oranı0,68
Tespit edilen Tanklar24330,84
Verilen Hasar451,20
Düşman üssü işgal puanı39231,35
Üs savunma Puanı13590,47
Deneyim286,38
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Ekip istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar12744000
Galibiyetler632149,60%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler640950,29%00,00%00,00%00,00%
Berabere140,11%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar418632,85%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar86270,6800,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,010,000,000,00
Tespit edilen Tanklar116780,9200,0000,0000,00
Verilen Hasar1.033,840,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı249581,9600,0000,0000,00
Üs savunma Puanı514864,0400,0000,0000,00
Deneyim682,390,000,000,00
Toplam
Savaşlar12744
Galibiyetler632149,60%
Yenilgiler640950,29%
Berabere140,11%
Hayatta Kalınan Savaşlar418632,85%
İmha edilen Tanklar86270,68
Yoketme Oranı1,01
Tespit edilen Tanklar116780,92
Verilen Hasar1.033,84
Düşman üssü işgal puanı249581,96
Üs savunma Puanı514864,04
Deneyim682,39
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Çatışma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar1053000
Galibiyetler39437,42%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler63560,30%00,00%00,00%00,00%
Berabere242,28%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar23622,41%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar4900,4700,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,600,000,000,00
Tespit edilen Tanklar9460,9000,0000,0000,00
Verilen Hasar686,400,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı11261,0700,0000,0000,00
Üs savunma Puanı8050,7600,0000,0000,00
Deneyim382,880,000,000,00
Toplam
Savaşlar1053
Galibiyetler39437,42%
Yenilgiler63560,30%
Berabere242,28%
Hayatta Kalınan Savaşlar23622,41%
İmha edilen Tanklar4900,47
Yoketme Oranı0,60
Tespit edilen Tanklar9460,90
Verilen Hasar686,40
Düşman üssü işgal puanı11261,07
Üs savunma Puanı8050,76
Deneyim382,88
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Kale savunma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar25000
Galibiyetler624,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler1768,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere28,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar312,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar110,4400,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,500,000,000,00
Tespit edilen Tanklar170,6800,0000,0000,00
Verilen Hasar1.248,240,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı10,0400,0000,0000,00
Deneyim427,240,000,000,00
Toplam
Savaşlar25
Galibiyetler624,00%
Yenilgiler1768,00%
Berabere28,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar312,00%
İmha edilen Tanklar110,44
Yoketme Oranı0,50
Tespit edilen Tanklar170,68
Verilen Hasar1.248,24
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı10,04
Deneyim427,24
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Anzeigen

Tanklar (519)

Tank AdıMTipUlusSeviyeOrtalama HasarOrtalama DeneyimSavaşlarGalibiyetlerWN8
Object 268 Version 4101266,04588458547,04%762,71
Lorraine 40 t 8960,29596404146,80%1012,81
KV-856508,80356355550,83%775,43
Type 62 7468,77561348048,25%924,24
Waffenträger auf Pz. IV91210,59535263246,20%890,53
Object 268101283,61581231542,63%740,32
IS-38772,84424223941,31%685,37
Progetto M40 mod. 65101205,07544206840,86%739,02
Object 261101136,31542177549,92%877,80
Type 5 Heavy101312,56666160343,23%719,46
IS-7101118,07584144744,30%712,57
Object 705A101168,05549119941,12%669,32
G.W. E 100101288,52602119149,29%1041,79
Rhm.-Borsig Waffenträger8848,84568103745,71%694,22
WZ-132-110621,06536100546,57%508,35
Manticore10563,5845491442,12%405,64
ISU-1528953,1250084947,11%882,40
Grille 1510982,2650183337,58%441,56
WZ-111 model 1-491112,5563082544,61%935,51
IS-4101177,4057082541,45%688,48
AMX 13 909509,5446781246,55%573,25
TS-5 81018,1761675648,81%973,59
Jagdpanzer E 100101338,2362174647,32%831,08
M4A1 Sherman5347,9131673150,75%856,62
Jagdpanther7581,3632966448,34%627,92
Object 277101074,7754763939,28%586,28
TVP T 50/51101064,3854862939,43%619,66
Indien-Panzer8770,2746759143,82%856,62
IS7549,8135357745,23%560,30
G.W. Tiger (P)8843,6438656547,61%929,02
T499585,2855155643,53%620,25
E 100101058,4556355337,43%539,17
T-109833,8449254846,35%621,64
T110E4101163,8257454641,03%604,51
M18 Hellcat6396,5628453947,12%514,50
VK 36.01 (H)6447,3635751546,21%629,00
WZ-1317332,2453450248,41%507,73
AMX 50 Foch (155) 101190,6748749846,59%703,74
M26 Pershing8684,7042749242,89%678,24
T9591085,0360349046,94%694,11
Object 70491171,6457048942,54%764,72
G.W. Tiger91007,6649848647,33%944,67
T110E3101173,8361648546,19%632,48
T-54 ltwt.9558,9952446945,84%604,97
LTTB8391,7544246842,95%471,33
T-549802,1457646041,96%575,96
KV-37700,6448745747,05%797,65
ST-I91085,1867045649,78%897,64
FV215b (183) 101230,6856345341,50%696,02
Panhard EBR 10510438,3649645040,00%243,60
Maus101107,7167743644,72%645,30
T-100 LT10518,3648643638,76%321,27
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5198,1821142546,35%327,51
Comet7561,3141440746,44%752,71
T-50576,8722040550,12%102,61
T-448624,2447139046,67%650,88
WZ-132A9653,6855739046,41%780,26
VK 45.02 (P) Ausf. B91020,9765237648,14%829,53
KR-1111164,3259435637,08%465,67
Tiger I7633,1442835246,31%646,88
O-Ho8867,9560435247,16%860,37
E 7591031,1759735043,71%791,16
FV4005 Stage II101383,4952535039,71%842,38
KV-15211,6620834940,97%174,05
KV-48709,2255034542,32%627,58
T110E5101075,2057934038,53%581,46
Type 4 Heavy9913,4963833447,31%658,58
Nashorn6657,1145933048,48%1081,54
1108930,1550932946,20%965,07
SU-122-549836,0853232940,73%551,70
S-517606,1132832641,41%563,91
Tiger II8805,6551432249,69%827,98
AMX 12 t6234,6131832245,96%406,37
Jagdpanzer IV6236,3320532043,75%190,32
WZ-1328489,0452231643,04%621,74
SU-1006502,6136831547,94%776,72
Leopard Prototyp A9743,9457230546,56%494,11
Jagdtiger91175,8261230447,04%863,78
Object 14010836,8154830437,50%398,94
AMX 13 757202,8033430139,20%136,51
60TP Lewandowskiego101226,7259429542,71%656,18
STB-110931,1853129444,22%519,03
Bat.-Châtillon 25 t AP9773,4350829343,34%549,53
Type T-345290,2133428651,05%698,47
DBV-152 101187,1253127440,15%543,39
M46 Patton9790,6355727445,99%541,72
AMX 50 Foch B101197,9660227244,85%696,93
Pz.Kpfw. VII101134,8661327241,91%600,74
M53/M5591127,6855526946,10%1068,87
UDES 15/1610975,0047826640,60%505,93
StuG III Ausf. G5196,0820626544,91%231,42
T-345221,3525226444,32%388,24
Spähpanzer Ru 2519514,8154326445,45%533,73
Rheinmetall Panzerwagen10550,9349726441,29%345,52
Lorraine 155 mle. 518745,5646926347,91%752,65
M41 Walker Bulldog8361,2943426344,49%425,75
T328865,2648326245,04%840,68
SU-1527535,4742325945,56%563,60
VK 45.02 (P) Ausf. A8869,6150725148,21%890,89
AMX 50 1008995,7152025043,60%975,70
Bat.-Châtillon 155 559960,6864225050,80%855,93
M66580,4749324848,79%808,12
T28 Prototype8845,8248424848,39%771,72
Type 586458,4941124546,53%763,32
FV380591024,7152924340,33%908,43
AMX 50 1209927,3557424240,91%625,30
AMX 50 Foch91325,0858423948,12%1072,47
Tortoise9946,3758923641,53%523,36
Lorraine 155 mle. 507616,8032823543,40%629,59
SU-1018582,8342323043,48%457,02
WZ-113G FT101235,5053422940,61%582,41
ARL 446562,3843222846,05%881,56
Ferdinand8752,4846922842,98%573,08
M10 Wolverine5302,0024922756,39%596,60
Cromwell6388,3939322646,46%598,28
T1 Heavy5340,3337422454,46%577,22
Object 4168554,6248522143,44%478,72
T-28478,0113422045,91%60,36
IS-27780,2648122052,73%952,60
Sturer Emil7510,2532622041,82%484,30
Taschenratte11875,7649921943,84%282,11
T297778,6856521350,23%900,14
E 509829,2358821345,07%577,75
T54E191151,8464221148,34%944,43
Emil II91277,0669920847,60%1072,94
Panther II8607,2452920850,96%671,01
G.W. Panther7737,9039420747,83%883,65
AMX 30 1er prototype9861,1857920641,26%588,79
AT 158725,3650820141,79%548,83
Hummel6621,4228920046,00%897,01
VK 30.01 (P)6411,8232820047,50%559,43
Konštrukta T-34/1007526,2944219946,23%665,80
Emil I8899,1364919847,47%833,92
Caernarvon8755,3661219749,75%721,31
AMX M4 mle. 457640,7144719748,73%703,73
Grille5435,2824519650,00%910,19
SU-855275,1024119546,15%449,04
FV4004 Conway91087,7960519446,91%827,03
WZ-111G FT91394,4571119352,85%1169,28
T71 DA7414,7344518645,16%629,98
Conqueror91161,2366618346,99%958,82
Panhard EBR 909400,8459318347,54%386,64
T376291,5235218248,35%600,44
SU-100M17499,8842018144,75%460,12
212A91217,2663017945,25%1043,48
Strv 103-091150,2267117754,24%943,50
FV2078743,5863717656,25%832,84
CS-6310778,1850417541,71%333,65
VK 30.02 (M)6443,6432717452,30%737,64
M4A3E2 Sherman Jumbo6318,9736917145,03%419,52
UDES 038848,6652317039,41%694,26
T25/27544,6146116952,66%667,70
AMX M4 mle. 5191387,8572916949,11%1177,41
A-20579,6717416645,78%71,35
M40/M438909,2561816647,59%915,07
AMX AC mle. 488836,6658816648,80%815,73
Type 5 Chi-Ri7489,3841216543,64%556,13
Škoda T 256390,0537616545,45%600,56
VK 30.02 (D)7520,7647116547,88%676,22
WZ-111-1G FT8897,1858016446,95%845,42
AT 25377,8342516450,00%871,49
Object 43091318,7078216453,05%1257,77
KV-26476,4844816150,31%673,94
Bat.-Châtillon 25 t10857,5052215936,48%422,48
Charioteer8800,9657315950,94%773,54
T207527,7048715844,30%595,78
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4100,8914015847,47%76,51
50TP Tyszkiewicza91333,5671715848,10%1150,09
WZ-1209930,2962315745,86%775,48
BDR G1 B5416,3137415752,23%769,93
T-34-17443,9938915441,56%431,46
A-447537,9046615448,70%720,11
Škoda T 509966,5356415343,14%681,47
WZ-111 model 5A101079,9157715240,79%604,17
M127748,4744115248,68%919,05
AMX M4 mle. 54101023,2154315038,67%496,91
M-V-Y101202,5852515034,67%642,86
SU-86527,6934414944,30%607,42
Panther7443,1840314845,95%486,06
TVP VTU Koncept8495,0351614846,62%450,81
Churchill I5357,4438614850,00%636,98
AMX 65 t8770,8760514847,97%745,39
T288805,1057914744,22%628,15
Type 619959,0463514549,66%786,42
Mäuschen9985,2357114539,31%662,22
SU-14-281233,0473014254,23%1381,98
M5 Stuart4133,0131214250,00%211,27
T25 AT7627,4341314146,81%707,11
Spähpanzer SP I C7267,8838414140,43%248,69
UDES 169987,9660214042,14%719,07
B1452,1215713946,04%62,65
Hotchkiss EBR7305,3547713943,88%451,38
Crusader 5.5-in. SP7649,7548113847,83%861,37
Super Conqueror101137,1063413841,30%648,94
Prototipo Standard B91260,6168113748,18%1123,11
T-437486,0246413643,38%582,03
STA-18693,8358413447,01%752,66
Black Prince7693,5952913351,13%833,27
Pz.Sfl. IVc5301,8525113243,94%489,94
ARL V396414,3729513140,46%527,78
Object 70591164,0166613049,23%959,51
M3 Lee496,4614812951,94%178,98
M2 Medium Tank377,5511812841,41%31,17
Type 3 Chi-Nu5294,5824812744,09%637,61
Type 4 Chi-To6344,0232412441,94%415,31
Challenger7438,4947012441,13%343,58
LHMTV8351,4048712334,96%340,28
Churchill VII6474,2744012242,62%654,67
59-166191,3229912142,98%283,15
O-I6524,2153312156,20%841,86
T216205,1230912141,32%303,24
A-436332,0834612046,67%465,61
Bat.-Châtillon 155 58101035,6957511940,34%745,37
Leopard 110750,6657611947,90%385,02
Crusader6212,8026311844,92%414,31
Ikv 65 Alt II6505,6443311840,68%759,26
Ikv 90 Typ B7550,5348211648,28%607,75
FV217 Badger101020,6958311642,24%483,49
KV-137493,2544111547,83%645,36
AT 86346,8338111454,39%477,32
T-34-2G FT7686,3451311344,25%811,50
T-34-856360,0938211239,29%462,29
Object 430 Version II9882,8064411250,89%778,39
AMX 13 F3 AM6489,1133411149,55%634,29
AT 77574,5946411148,65%532,40
M1039859,8750511034,55%511,56
P.44 Pantera8747,2657610944,95%737,18
O-I Experimental5408,2039410950,46%650,72
MT-256173,1432810944,95%279,87
O-Ni7726,0957710847,22%735,25
Tiger (P)7755,9559610854,63%989,00
AMX AC mle. 467560,8743210859,26%758,88
Centurion Mk. 7/19821,8059310544,76%572,69
M5A1 Stuart4116,8619410149,50%218,08
IS-M8839,3768210154,46%906,97
LTP 3128,9724510055,00%531,29
M36 Jackson6404,643459943,43%460,97
Pz.Kpfw. II263,351499543,16%27,67
Centurion Mk. I8725,446319546,32%809,81
T92 HMC101017,284309541,05%659,85
T57 Heavy101122,175819548,42%680,48
Leo7443,284849443,62%469,12
M446460,833459450,00%661,46
Jagdpanther II8596,735009353,76%504,20
T309580,584809239,13%206,19
Wespe3203,281549046,67%653,04
FV3046366,513198951,69%529,22
SU-122A5259,032148941,57%381,56
Conqueror Gun Carriage10966,494078846,59%667,38
Pz.Kpfw. T 15 3107,252478854,55%330,05
GSR 3301 Setter7292,924348840,91%383,65
D2371,921128739,08%6,56
53TP Markowskiego8962,446858748,28%1014,04
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.444,161698652,33%111,42
Panhard AMD 178B6230,234148652,33%507,33
Achilles6354,664088551,76%505,83
UDES 14 Alt 581004,056538350,60%1167,84
S35 CA5330,352498350,60%604,60
P.43 ter7569,324948151,85%756,25
Type 1 Chi-He4177,092327945,57%343,47
Ikv 1035220,513047842,31%304,76
P.43 bis6408,754387751,95%642,71
T404206,781737740,26%287,58
Valentine3232,452977552,00%797,10
XM551 Sheridan10547,714177330,14%297,33
T 55A 91087,786967258,33%1020,29
MKA 2225,463837153,52%913,73
AMX 404122,701777050,00%312,16
T675217,163076953,62%348,87
AMX 13 10510584,454626934,78%335,17
Char Futur 4 91232,975716947,83%941,03
Centurion Action X10913,885586841,18%499,54
BZ-587582,814136844,12%546,10
Bishop5346,352756850,00%659,24
Škoda T 245259,923026656,06%630,45
SU-263166,441316640,91%239,42
WZ-131G FT6531,484496445,31%778,61
Churchill Gun Carrier6260,582746448,44%279,85
Panhard EBR 75 (FL 10) 8334,715506358,73%470,70
25TP KSUST II5369,923446237,10%716,06
E 50 Ausf. M101014,135126230,65%512,19
Strv 746462,614716144,26%681,71
Object 260 10704,284716139,34%229,76
M415385,292825952,54%545,58
Archer5305,242675957,63%604,86
Matilda4146,402085853,45%261,33
40TP Habicha6552,634505761,40%1095,43
K-91-PT 9735,264155738,60%407,81
AMX 50 B10938,735295635,71%406,05
Strv m/425288,584135560,00%734,13
T-46334,981035545,45%54,50
T28 Concept 7527,854035540,00%527,28
VK 28.016213,854045354,72%502,02
Sherman III5321,663295358,49%808,54
Panhard AML Lynx 6x68293,254615240,38%255,80
Pz.Kpfw. III/IV5285,353085158,82%708,78
Somua SAu 404154,472145143,14%188,64
GSOR 3301 AVR FS9446,085415139,22%374,39
Sav m/434139,842355028,00%110,66
Strv 103B101021,624205038,00%420,91
ST vz. 394175,962314936,73%327,60
Semovente M43 Bassotto6328,732864932,65%237,08
BZ-7510918,984774944,90%437,30
Somua S353198,242724951,02%469,07
M-III-Y8537,865114942,86%353,60
GSOR 1008 8895,335434953,06%766,93
14TP4219,103014852,08%742,60
M75193,192734843,75%461,94
Alecto4156,713234862,50%375,79
Pz.Kpfw. 35 (t)257,601314755,32%158,20
CS-447750,025824751,06%1008,18
Type 2597 Chi-Ha3127,171774751,06%329,13
Object 430U10749,005064744,68%375,71
T56 GMC3111,301304440,91%129,34
Lago4116,452604247,62%169,05
Carro d'assalto P.887820,505674238,10%851,25
Sherman Firefly6284,173074136,59%243,71
B.U.G.I.6525,834764143,90%722,59
Renault UE 57375,441324139,02%2,10
LT vz. 38396,981644050,00%241,66
BT-7459,631244055,00%150,92
VK 30.01 (H)5310,452874045,00%552,96
Valentine AT4144,401744042,50%184,23
Type 97 Chi-Ha3132,692313966,67%447,44
Pz.Kpfw. 38 (t)388,901323948,72%130,59
Pz.Kpfw. II Luchs4123,542793956,41%341,38
Covenanter5174,902643961,54%534,17
SARL 424172,492423941,03%322,69
HWK 128262,154193933,33%150,28
Kunze Panzer 9804,924483839,47%476,15
T-62A10989,085853745,95%671,81
Object 25791220,397173652,78%1136,45
Grant4186,312223548,57%427,97
BZ-1668733,065303540,00%594,90
T1 HMC2113,561123435,29%428,61
Pz.Kpfw. III Ausf. J4146,032823357,58%287,44
Cruiser Mk. III395,181413354,55%305,18
M8A14202,453453351,52%385,65
Vz. 44-17619,974393240,63%554,57
SMV CC-567565,254813256,25%689,32
T-1506327,282783237,50%269,41
M48A5 Patton10764,385033250,00%419,64
SU-76M4158,942163154,84%334,35
Cruiser Mk. IV4201,812553145,16%493,47
CS-5991156,425873141,94%931,08
BZ-689705,234953141,94%369,34
Durchbruchswagen 24194,522773151,61%397,44
M60 10950,774943132,26%423,97
Vickers Medium Mk. III392,571483050,00%182,01
TNH 105/10008434,705263053,33%353,58
VK 16.02 Leopard5166,303163056,67%424,79
ST-II101102,474993050,00%636,15
T-34-85M 6409,834873056,67%586,25
Type 95 Ji-Ro6311,662952927,59%202,79
Marder 38T4244,073132958,62%575,25
Pawlack Tank6459,973922937,93%441,57
leKpz Borkenkäfer11432,483862931,03%114,36
Heavy Tank No. VI 6514,484702948,28%704,02
Renault FT AC277,821122860,71%213,03
T-703154,502052860,71%562,64
M-VI-Y9804,576032842,86%531,99
Renault G15141,442322733,33%83,81
Type 95 Heavy4217,592672744,44%565,30
Pz.Kpfw. III Ausf. E3129,702412759,26%349,07
60G FT5453,154382762,96%979,33
DS PZInż5424,883552653,85%850,86
SU-54121,001432650,00%142,08
SU-76G FT4262,503552665,38%607,04
M-II-Y7830,125222646,15%978,34
IS-2-II8636,544642626,92%421,11
Rinoceronte10821,404362532,00%281,13
Vickers Medium Mk. II298,381412458,33%393,67
AMX 38368,131352441,67%19,89
Bat.-Châtillon 12 t8355,294842445,83%424,74
Renault FT110,701252373,91%261,09
M374215,391832352,17%594,11
SDP 57 Gowika7518,095132352,17%563,56
SDP 58 Kilana8696,055272254,55%628,41
Pz.Kpfw. II Ausf. G3105,592162250,00%252,20
M3 Stuart389,501842045,00%137,97
Leichttraktor127,10722035,00%0,00
SU-182143,301392060,00%877,69
Type 91 Heavy387,101312040,00%33,46
Marder II3145,051752060,00%360,95
KV-1S6428,804092055,00%721,04
CS-538762,375561947,37%888,41
M3G FT3150,682051947,37%272,07
AMX 105 AM mle. 474181,951871952,63%483,53
T-50-2 6382,055051952,63%951,22
Sturmpanzer I Bison3157,061521855,56%501,97
Lorraine 39L AM3168,331881844,44%400,80
T-262126,611131827,78%423,36
Semovente M415227,832611855,56%370,11
SU-85B4187,942781861,11%413,18
M24 Chaffee5113,613131850,00%196,17
Progetto CC55 mod. 548692,594141729,41%408,25
Strv m/40L3105,382591650,00%194,61
Type 95 Ha-Go2112,811621656,25%417,97
Renault FT 75 BS286,331151560,00%449,00
BT-2253,131311533,33%0,54
D1216,13611533,33%0,00
Sturmpanzer II4167,672221566,67%541,08
SMV CC-678662,274861540,00%457,16
Type 3 Ju-Nu6362,334681553,33%371,40
Chi-Ni272,151331346,15%138,48
Cruiser Mk. I1118,082271346,15%449,89
Type 89 I-Go/Chi-Ro2101,851101330,77%159,77
Type 3 Ho-Ni III5433,152721323,08%672,05
StuG IV 5255,692321346,15%430,34
Krupp-Steyr Waffenträger 7647,774721338,46%674,81
Strv fm/21148,251411225,00%0,00
Type 98 Ke-Ni3104,333341258,33%347,86
Kranvagn101401,334331225,00%826,32
Sexton II3132,751461233,33%330,56
Panzerjäger I280,671071250,00%121,35
T3 HMC249,25971258,33%154,91
Universal Carrier 2-pdr282,581741266,67%311,44
P26/404125,362121127,27%31,84
Hotchkiss H35234,00901145,45%34,17
P.435131,732171118,18%0,76
Ikv 723188,092961154,55%490,62
121101092,735601154,55%748,91
Cruiser Mk. II2199,093041154,55%894,01
Type 4 Ju-To7700,916991172,73%793,82
AMX ELC bis536,642831136,36%0,30
IS-3-II91293,278721172,73%1263,83
IS-3A Peregrine 8636,096511163,64%611,38
T1 Cunningham151,201421060,00%202,04
Vickers Mk. E Type B2126,901841060,00%504,34
Pvlvv fm/42244,201741060,00%242,58
MS-1127,70651050,00%77,53
T2 Medium Tank260,701301040,00%51,23
L-60 254,502201040,00%37,79
STA-2 8357,905651070,00%398,22
Centurion Mk. 5/1 RAAC 8619,906371050,00%632,33
Dicker Max 6178,502411050,00%130,21
Pz.Kpfw. IV Schmalturm 6488,205831080,00%898,17
T92 8607,404391030,00%745,52
Somua SM 81350,108491070,00%1436,97
Strv m/382101,78240933,33%206,82
L6/40286,22215944,44%76,68
M14/412150,11272955,56%427,17
M2 Light2114,44175955,56%372,03
Type 5 Ke-Ho4122,11240955,56%281,90
Object 777 Version II 91142,33624933,33%703,29
M56 Scorpion 7532,00380933,33%460,26
BT-7 artillery 3103,11167966,67%371,93
LT vz. 352148,50180850,00%590,75
Renault Otsu1104,63270875,00%506,94
Controcarro 1 Mk. 291239,88624837,50%815,01
VK 20.01 (D)4343,25408862,50%1119,49
T1E6 292,00133837,50%163,89
SU-100Y 6616,25486862,50%983,61
Light Mk. VIC 288,38222862,50%448,50
10TP3182,14178742,86%497,00
AMX 13 105 AM mle. 50576,43112742,86%49,31
SDP 40 Zadymka5303,43384771,43%627,17
Pz.Sfl. IVb477,4381714,29%0,00
AE Phase I 9883,29512771,43%794,25
Vickers Medium Mk. I198,83182666,67%530,39
AT-12185,501936100,00%847,81
SDP 44 Burza6639,177316100,00%1042,96
Lorraine 50 t 9569,50405616,67%233,45
T-29 3301,33356650,00%1133,77
T-45 293,50170616,67%193,71
T7 Combat Car 251,00120666,67%261,22
M2278,00200520,00%113,33
Progetto C50 mod. 669275,80298520,00%0,00
T-26G FT2117,40215540,00%166,74
Pz.Kpfw. I271,80164540,00%67,93
FCM 36255,4080520,00%0,00
T-60250,20206580,00%264,09
Object 26391664,80978580,00%1694,20
T-34 shielded 5348,40387540,00%637,65
Renault NC-31170,00171475,00%373,13
Stuart I-IV375,75254475,00%293,33
Pz.Kpfw. I Ausf. C346,00180450,00%97,08
Matilda IV 5137,25317450,00%145,42
FV201 (A45) 71230,50852475,00%2324,15
M10 RBFM 5625,25459450,00%1375,40
Kolohousenka150,331323100,00%262,68
4TP130,3385333,33%2,23
TNH T Vz. 519477,678103100,00%364,52
M7 Priest377,33113333,33%0,00
Chi-To SP71190,67684366,67%1284,95
Loyd Gun Carriage2150,673043100,00%1185,00
T18 HMC30,0062333,33%0,00
T82 HMC473,67232333,33%0,00
FV230 Canopener10274,00455366,67%261,00
T2 Light Tank 220,67359366,67%249,96
Valentine II 4106,0028630,00%82,80
Fiat 3000161,00186250,00%119,42
M15/42350,002302100,00%264,10
7TP2243,50302250,00%947,88
Type 97 Te-Ke 2130,008620,00%363,70
NC 70 Błyskawica10393,5014020,00%0,00
G.Pz. Mk. VI (e)20,0045250,00%113,16
T-804187,004892100,00%722,06
Renault R3520,00136250,00%72,35
TOG II* 6312,503702100,00%497,30
Pz.Kpfw. T 25 588,50322250,00%106,82
AMX Canon d'assaut 105 81385,509782100,00%1687,11
TKS z n.k.m. 20 mm 2218,0023010,00%1237,69
Mitsu 1085584,005271100,00%985,19
Birch Gun4452,003961100,00%1578,26
Pz.Kpfw. IV Ausf. A3130,008510,00%200,50
Pz.Kpfw. IV Ausf. D4326,0027210,00%825,46
StuG III Ausf. B4116,0010710,00%10,38
AEC Armoured Car5179,0019410,00%100,44
T3E2 Medium Tank 3173,003951100,00%680,34
AMR 35 254,002341100,00%261,00
VK 168.01 Mauerbrecher 8449,0021610,00%187,34
Tetrarch 20,00771100,00%261,00
Excalibur 619,003301100,00%261,00
Valiant 5338,004801100,00%680,82
Pz.Kpfw. II Ausf. D 243,0019510,00%3,10
Super Hellcat 7438,0032110,00%371,37
43 M. Toldi III 389,0014710,00%142,39
Fantôme 9760,009991100,00%673,73

Grafikler

WN8

Anzeigen

Klan Geçmişi

Rütbe: İkinci Komutan
Katıldı: 10/04/2018
Rütbe: İkinci Komutan
Katıldı: 10/04/2018
Ayrıldı: 24/12/2024
Rütbe: Er
Katıldı: 19/06/2013
Ayrıldı: 20/05/2016
Rütbe: İhtiyat
Katıldı: 22/05/2016
Ayrıldı: 30/03/2018