| Tank Adı | M | Tip | Ulus | Seviye | Ortalama Hasar | Ortalama Deneyim | Savaşlar | Galibiyetler | WN8 | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Object 257 | 9 | 1452,12 | 779 | 335 | 47,46% | 1239,05 | |||||
| Bat.-Châtillon 25 t | 10 | 1445,78 | 693 | 301 | 45,51% | 987,93 | |||||
| IS-3 | 8 | 1091,02 | 772 | 279 | 54,12% | 1144,62 | |||||
| Somua SM | 8 | 1270,18 | 787 | 262 | 46,95% | 1161,52 | |||||
| Škoda T 45 | 7 | 1041,57 | 755 | 255 | 49,80% | 1254,97 | |||||
| IS-7 | 10 | 1603,21 | 739 | 224 | 42,41% | 1032,76 | |||||
| T26E3 Eagle 7 | 7 | 999,48 | 725 | 220 | 51,36% | 1343,48 | |||||
| Bat.-Châtillon 25 t AP | 9 | 1331,25 | 742 | 216 | 50,93% | 1210,05 | |||||
| CS-52 LIS | 8 | 1071,13 | 698 | 213 | 48,36% | 1128,81 | |||||
| Bat.-Châtillon 12 t | 8 | 542,85 | 614 | 193 | 44,56% | 771,74 | |||||
| E 75 | 9 | 1303,08 | 743 | 193 | 47,15% | 1062,19 | |||||
| E 100 | 10 | 1539,90 | 707 | 176 | 40,91% | 985,32 | |||||
| Strv 103-0 | 9 | 1388,93 | 676 | 172 | 43,02% | 1041,27 | |||||
| Versuchspanzer 57 | 9 | 1428,11 | 769 | 170 | 47,06% | 1043,75 | |||||
| T95 | 9 | 1479,78 | 772 | 168 | 49,40% | 1048,37 | |||||
| AMX 13 75 | 7 | 483,26 | 588 | 158 | 48,73% | 836,17 | |||||
| G.W. Panther | 7 | 763,74 | 571 | 124 | 42,74% | 744,66 | |||||
| Kampfpanzer 67 | 10 | 1597,57 | 683 | 114 | 37,72% | 901,15 | |||||
| Pz.Kpfw. 55 | 8 | 1313,89 | 835 | 114 | 50,88% | 1064,62 | |||||
| KV-1S | 6 | 1080,32 | 775 | 114 | 52,63% | 2129,65 | |||||
| Tiger I | 7 | 1272,65 | 851 | 104 | 55,77% | 1714,12 | |||||
| Tiger II | 8 | 1201,55 | 782 | 98 | 53,06% | 1303,76 | |||||
| IS | 7 | 1371,69 | 864 | 94 | 48,94% | 2044,44 | |||||
| T25 AT | 7 | 1012,22 | 623 | 81 | 44,44% | 1254,66 | |||||
| T28 | 8 | 1193,23 | 746 | 79 | 53,16% | 1274,31 | |||||
| Strv 103B | 10 | 1565,12 | 626 | 77 | 38,96% | 878,31 | |||||
| Ikv 90 Typ B | 7 | 1037,25 | 667 | 77 | 51,95% | 1506,71 | |||||
| Lansen C | 8 | 1062,89 | 655 | 75 | 36,00% | 985,22 | |||||
| G.W. Tiger (P) | 8 | 819,14 | 604 | 70 | 45,71% | 790,91 | |||||
| Type 62 | 7 | 576,51 | 590 | 68 | 48,53% | 1066,56 | |||||
| Windhund | 8 | 933,77 | 543 | 65 | 44,62% | 766,84 | |||||
| VK 36.01 (H) | 6 | 767,41 | 655 | 64 | 51,56% | 1237,72 | |||||
| UDES 03 | 8 | 1093,75 | 678 | 60 | 56,67% | 1189,95 | |||||
| Tiger (P) | 7 | 1204,44 | 827 | 57 | 49,12% | 1678,76 | |||||
| Hummel | 6 | 638,30 | 475 | 53 | 35,85% | 723,66 | |||||
| AMX 12 t | 6 | 516,92 | 587 | 51 | 54,90% | 1397,01 | |||||
| M36 Jackson | 6 | 783,00 | 553 | 48 | 47,92% | 1242,02 | |||||
| K-91-PT | 9 | 1152,64 | 632 | 45 | 44,44% | 796,38 | |||||
| AMX ELC bis | 5 | 333,86 | 381 | 44 | 38,64% | 1002,56 | |||||
| Ikv 65 Alt II | 6 | 805,53 | 524 | 43 | 46,51% | 1385,57 | |||||
| Grille | 5 | 452,98 | 414 | 43 | 53,49% | 849,71 | |||||
| KV-1 | 5 | 895,46 | 663 | 41 | 48,78% | 2054,17 | |||||
| VK 100.01 (P) | 8 | 1060,46 | 763 | 39 | 53,85% | 1192,50 | |||||
| M10 Wolverine | 5 | 574,50 | 441 | 34 | 47,06% | 1223,92 | |||||
| T-28 | 4 | 641,45 | 452 | 33 | 42,42% | 2129,79 | |||||
| Sav m/43 | 4 | 400,70 | 336 | 33 | 45,45% | 1005,85 | |||||
| Tiger 131 | 6 | 843,47 | 673 | 30 | 50,00% | 1266,14 | |||||
| VK 30.01 (P) | 6 | 1067,97 | 718 | 30 | 46,67% | 1672,30 | |||||
| T-62A | 10 | 1157,25 | 696 | 28 | 50,00% | 782,01 | |||||
| TS-5 | 8 | 1117,70 | 719 | 27 | 44,44% | 1024,80 | |||||
| StuG III Ausf. B | 4 | 489,96 | 375 | 27 | 44,44% | 1263,55 | |||||
| T110E3 | 10 | 1786,50 | 771 | 24 | 54,17% | 1188,55 | |||||
| Ikv 103 | 5 | 584,62 | 424 | 21 | 42,86% | 1290,56 | |||||
| Pz.Kpfw. IV Ausf. H | 5 | 482,22 | 443 | 18 | 50,00% | 1261,04 | |||||
| Chi-Go | 7 | 770,69 | 616 | 16 | 43,75% | 751,13 | |||||
| M8A1 | 4 | 541,27 | 431 | 15 | 53,33% | 1425,41 | |||||
| M4A1 FL 10 | 6 | 378,90 | 394 | 10 | 30,00% | 304,39 | |||||
| AMX 40 | 4 | 595,56 | 529 | 9 | 66,67% | 3329,58 | |||||
| Object 703 Version II | 8 | 442,33 | 469 | 9 | 33,33% | 137,54 | |||||
| Vz. 60S Dravec | 10 | 911,38 | 494 | 8 | 25,00% | 248,48 | |||||
| Pz.Kpfw. III Ausf. J | 4 | 622,88 | 641 | 8 | 75,00% | 2170,39 | |||||
| AMX 38 | 3 | 406,63 | 381 | 8 | 62,50% | 1433,24 | |||||
| BT-5 | 3 | 542,80 | 526 | 5 | 100,00% | 1599,25 | |||||
| Pz.Kpfw. III Ausf. E | 3 | 769,40 | 606 | 5 | 60,00% | 3635,27 | |||||
| Type 95 Ha-Go | 2 | 694,00 | 577 | 4 | 75,00% | 3981,32 | |||||
| Saryuda | 9 | 956,50 | 546 | 4 | 50,00% | 583,77 | |||||
| M3 Stuart | 3 | 295,75 | 397 | 4 | 100,00% | 1208,91 | |||||
| FCM 36 | 2 | 397,50 | 369 | 4 | 50,00% | 1925,05 | |||||
| Renault Otsu | 1 | 623,00 | 632 | 1 | 100,00% | 4717,54 | |||||
| Renault FT | 1 | 216,00 | 293 | 1 | 100,00% | 1256,20 | |||||
| T14 | 5 | 0,00 | 218 | 1 | 0,00% | 0,00 |
d_enchik_55
Genel istatistik
| Toplam | Son 24 saat | Son 7 gün | Son 30 gün | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Savaşlar | 5894 | 2 | 194 | 776 | ||||
| Ortalama Seviye | 7,96 | 8,50 | 8,78 | 8,34 | ||||
| Galibiyetler | 2810 | 47,68% | 1 | 50,00% | 102 | 52,58% | 375 | 48,32% |
| Yenilgiler | 2997 | 50,85% | 0 | 0,00% | 88 | 45,36% | 389 | 50,13% |
| Berabere | 87 | 1,48% | 1 | 50,00% | 4 | 2,06% | 12 | 1,55% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 1087 | 18,44% | 2 | 100,00% | 65 | 33,51% | 187 | 24,10% |
| İmha edilen Tanklar | 3337 | 0,57 | 2 | 1,00 | 129 | 0,66 | 477 | 0,61 |
| Yoketme Oranı | 0,69 | 0,00 | 1,00 | 0,81 | ||||
| Tespit edilen Tanklar | 6983 | 1,18 | 0 | 0,00 | 139 | 0,72 | 723 | 0,93 |
| Verilen Hasar | 1.135,42 | 2.721,50 | 1.430,32 | 1.300,13 | ||||
| Düşman üssü işgal puanı | 5217 | 0,89 | 0 | 0,00 | 319 | 1,64 | 1024 | 1,32 |
| Üs savunma Puanı | 558 | 0,09 | 0 | 0,00 | 20 | 0,10 | 20 | 0,03 |
| Deneyim | 696,38 | 1.142,50 | 804,54 | 744,61 | ||||
| WN7 | 869,45 | 1447,20 | 959,17 | 888,28 | ||||
| WN8 | 1131,71 | 2549,97 | 1224,46 | 1189,77 | ||||
| Toplam | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 5894 | |
| Ortalama Seviye | 7,96 | |
| Galibiyetler | 2810 | 47,68% |
| Yenilgiler | 2997 | 50,85% |
| Berabere | 87 | 1,48% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 1087 | 18,44% |
| İmha edilen Tanklar | 3337 | 0,57 |
| Yoketme Oranı | 0,69 | |
| Tespit edilen Tanklar | 6983 | 1,18 |
| Verilen Hasar | 1.135,42 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 5217 | 0,89 |
| Üs savunma Puanı | 558 | 0,09 |
| Deneyim | 696,38 | |
| WN7 | 869,45 | |
| WN8 | 1131,71 | |
| Son 24 saat | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 2 | |
| Ortalama Seviye | 8,50 | |
| Galibiyetler | 1 | 50,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 1 | 50,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 2 | 100,00% |
| İmha edilen Tanklar | 2 | 1,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 2.721,50 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 1.142,50 | |
| WN7 | 1447,20 | |
| WN8 | 2549,97 | |
| Son 7 gün | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 194 | |
| Ortalama Seviye | 8,78 | |
| Galibiyetler | 102 | 52,58% |
| Yenilgiler | 88 | 45,36% |
| Berabere | 4 | 2,06% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 65 | 33,51% |
| İmha edilen Tanklar | 129 | 0,66 |
| Yoketme Oranı | 1,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 139 | 0,72 |
| Verilen Hasar | 1.430,32 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 319 | 1,64 |
| Üs savunma Puanı | 20 | 0,10 |
| Deneyim | 804,54 | |
| WN7 | 959,17 | |
| WN8 | 1224,46 | |
| Son 30 gün | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 776 | |
| Ortalama Seviye | 8,34 | |
| Galibiyetler | 375 | 48,32% |
| Yenilgiler | 389 | 50,13% |
| Berabere | 12 | 1,55% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 187 | 24,10% |
| İmha edilen Tanklar | 477 | 0,61 |
| Yoketme Oranı | 0,81 | |
| Tespit edilen Tanklar | 723 | 0,93 |
| Verilen Hasar | 1.300,13 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 1024 | 1,32 |
| Üs savunma Puanı | 20 | 0,03 |
| Deneyim | 744,61 | |
| WN7 | 888,28 | |
| WN8 | 1189,77 | |
Oluşturulduğu tarih:
Son Savaş:
Son Güncelleme:
Dünya Haritası Mutlak X
| Toplam | Son 24 saat | Son 7 gün | Son 30 gün | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Galibiyetler | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Toplam | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 24 saat | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 7 gün | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 30 gün | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
Dünya Haritası Şampiyon VIII
| Toplam | Son 24 saat | Son 7 gün | Son 30 gün | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Galibiyetler | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Toplam | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 24 saat | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 7 gün | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 30 gün | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
Dünya Haritası Orta VI
| Toplam | Son 24 saat | Son 7 gün | Son 30 gün | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Galibiyetler | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Toplam | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 24 saat | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 7 gün | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 30 gün | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
Tank Bölüğü İstatistikleri
| Toplam | Son 24 saat | Son 7 gün | Son 30 gün | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Galibiyetler | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Toplam | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 24 saat | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 7 gün | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 30 gün | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
Ekip istatistikleri
| Toplam | Son 24 saat | Son 7 gün | Son 30 gün | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Galibiyetler | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Toplam | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 24 saat | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 7 gün | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 30 gün | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
Çatışma istatistikleri
| Toplam | Son 24 saat | Son 7 gün | Son 30 gün | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Galibiyetler | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Toplam | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 24 saat | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 7 gün | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 30 gün | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
Kale savunma istatistikleri
| Toplam | Son 24 saat | Son 7 gün | Son 30 gün | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Galibiyetler | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Toplam | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 24 saat | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 7 gün | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 30 gün | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
Anzeigen
Anzeigen