ccangur

clanlogo
Rütbe: Üye Alım Subayı
Katıldı: 19/09/2026

Genel istatistik

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar48548058234
Ortalama Seviye7,470,009,489,38
Galibiyetler2318247,75%00,00%2848,28%11448,72%
Yenilgiler2479951,08%00,00%2950,00%11850,43%
Berabere5671,17%00,00%11,72%20,85%
Hayatta Kalınan Savaşlar1070922,06%00,00%1627,59%6527,78%
İmha edilen Tanklar278080,5700,00290,501160,50
Yoketme Oranı0,730,000,690,69
Tespit edilen Tanklar449690,9300,00480,832421,03
Verilen Hasar826,990,001.312,521.274,43
Düşman üssü işgal puanı220160,4500,0000,001470,63
Üs savunma Puanı191030,3900,0000,0040,02
Deneyim443,870,00561,24558,72
WN7788,090,00718,59748,68
WN8894,790,00869,59929,25
Toplam
Savaşlar48548
Ortalama Seviye7,47
Galibiyetler2318247,75%
Yenilgiler2479951,08%
Berabere5671,17%
Hayatta Kalınan Savaşlar1070922,06%
İmha edilen Tanklar278080,57
Yoketme Oranı0,73
Tespit edilen Tanklar449690,93
Verilen Hasar826,99
Düşman üssü işgal puanı220160,45
Üs savunma Puanı191030,39
Deneyim443,87
WN7788,09
WN8894,79
Son 24 saat
Savaşlar0
Ortalama Seviye0,00
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
WN70,00
WN80,00
Son 7 gün
Savaşlar58
Ortalama Seviye9,48
Galibiyetler2848,28%
Yenilgiler2950,00%
Berabere11,72%
Hayatta Kalınan Savaşlar1627,59%
İmha edilen Tanklar290,50
Yoketme Oranı0,69
Tespit edilen Tanklar480,83
Verilen Hasar1.312,52
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim561,24
WN7718,59
WN8869,59
Son 30 gün
Savaşlar234
Ortalama Seviye9,38
Galibiyetler11448,72%
Yenilgiler11850,43%
Berabere20,85%
Hayatta Kalınan Savaşlar6527,78%
İmha edilen Tanklar1160,50
Yoketme Oranı0,69
Tespit edilen Tanklar2421,03
Verilen Hasar1.274,43
Düşman üssü işgal puanı1470,63
Üs savunma Puanı40,02
Deneyim558,72
WN7748,68
WN8929,25
Oluşturulduğu tarih:
Son Savaş:
Son Güncelleme:

Dünya Haritası Mutlak X

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar103000
Galibiyetler3433,01%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler6462,14%00,00%00,00%00,00%
Berabere54,85%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar2423,30%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar470,4600,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,590,000,000,00
Tespit edilen Tanklar900,8700,0000,0000,00
Verilen Hasar1.235,300,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı1441,4000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı980,9500,0000,0000,00
Deneyim388,870,000,000,00
Toplam
Savaşlar103
Galibiyetler3433,01%
Yenilgiler6462,14%
Berabere54,85%
Hayatta Kalınan Savaşlar2423,30%
İmha edilen Tanklar470,46
Yoketme Oranı0,59
Tespit edilen Tanklar900,87
Verilen Hasar1.235,30
Düşman üssü işgal puanı1441,40
Üs savunma Puanı980,95
Deneyim388,87
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Şampiyon VIII

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar4000
Galibiyetler125,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler375,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar30,7500,0000,0000,00
Verilen Hasar548,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim175,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar4
Galibiyetler125,00%
Yenilgiler375,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar30,75
Verilen Hasar548,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim175,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Orta VI

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar0000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler00,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar0,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim0,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Tank Bölüğü İstatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar8000
Galibiyetler112,50%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler787,50%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar225,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar10,1300,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,170,000,000,00
Tespit edilen Tanklar40,5000,0000,0000,00
Verilen Hasar324,880,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim103,880,000,000,00
Toplam
Savaşlar8
Galibiyetler112,50%
Yenilgiler787,50%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar225,00%
İmha edilen Tanklar10,13
Yoketme Oranı0,17
Tespit edilen Tanklar40,50
Verilen Hasar324,88
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim103,88
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Ekip istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar3000
Galibiyetler133,33%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler266,67%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar133,33%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar41,3300,0000,0000,00
Yoketme Oranı2,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar10,3300,0000,0000,00
Verilen Hasar2.022,330,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı20,6700,0000,0000,00
Deneyim218,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar3
Galibiyetler133,33%
Yenilgiler266,67%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar133,33%
İmha edilen Tanklar41,33
Yoketme Oranı2,00
Tespit edilen Tanklar10,33
Verilen Hasar2.022,33
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı20,67
Deneyim218,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Çatışma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar308301964
Galibiyetler129141,87%00,00%736,84%2539,06%
Yenilgiler170155,17%00,00%1263,16%3960,94%
Berabere912,95%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar80926,24%00,00%526,32%1320,31%
İmha edilen Tanklar11170,3600,0040,21230,36
Yoketme Oranı0,490,000,290,45
Tespit edilen Tanklar25030,8100,0070,37350,55
Verilen Hasar1.157,510,001.590,841.522,25
Düşman üssü işgal puanı51471,6700,0080,42270,42
Üs savunma Puanı45251,4700,00382,002073,23
Deneyim476,800,00460,79529,06
Toplam
Savaşlar3083
Galibiyetler129141,87%
Yenilgiler170155,17%
Berabere912,95%
Hayatta Kalınan Savaşlar80926,24%
İmha edilen Tanklar11170,36
Yoketme Oranı0,49
Tespit edilen Tanklar25030,81
Verilen Hasar1.157,51
Düşman üssü işgal puanı51471,67
Üs savunma Puanı45251,47
Deneyim476,80
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar19
Galibiyetler736,84%
Yenilgiler1263,16%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar526,32%
İmha edilen Tanklar40,21
Yoketme Oranı0,29
Tespit edilen Tanklar70,37
Verilen Hasar1.590,84
Düşman üssü işgal puanı80,42
Üs savunma Puanı382,00
Deneyim460,79
Son 30 gün
Savaşlar64
Galibiyetler2539,06%
Yenilgiler3960,94%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar1320,31%
İmha edilen Tanklar230,36
Yoketme Oranı0,45
Tespit edilen Tanklar350,55
Verilen Hasar1.522,25
Düşman üssü işgal puanı270,42
Üs savunma Puanı2073,23
Deneyim529,06

Kale savunma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar2154006
Galibiyetler115853,76%00,00%00,00%116,67%
Yenilgiler97845,40%00,00%00,00%583,33%
Berabere180,84%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar57026,46%00,00%00,00%116,67%
İmha edilen Tanklar9170,4300,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,580,000,000,00
Tespit edilen Tanklar17270,8000,0000,0010,17
Verilen Hasar1.323,860,000,00990,00
Düşman üssü işgal puanı20980,9700,0000,0000,00
Üs savunma Puanı8600,4000,0000,0000,00
Deneyim593,160,000,00221,17
Toplam
Savaşlar2154
Galibiyetler115853,76%
Yenilgiler97845,40%
Berabere180,84%
Hayatta Kalınan Savaşlar57026,46%
İmha edilen Tanklar9170,43
Yoketme Oranı0,58
Tespit edilen Tanklar17270,80
Verilen Hasar1.323,86
Düşman üssü işgal puanı20980,97
Üs savunma Puanı8600,40
Deneyim593,16
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar6
Galibiyetler116,67%
Yenilgiler583,33%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar116,67%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar10,17
Verilen Hasar990,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim221,17
Anzeigen

Tanklar (329)

Tank AdıMTipUlusSeviyeOrtalama HasarOrtalama DeneyimSavaşlarGalibiyetlerWN8
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5327,78259128249,30%751,92
Bat.-Châtillon 12 t8556,58433114545,76%810,61
StuG III Ausf. G5479,8028697151,08%1134,50
Lorraine 40 t 81030,8947785049,06%1098,80
T297938,1650676649,22%1104,98
LT-432 8600,2548967947,28%923,19
Excalibur 6740,4847265251,38%1125,04
60TP Lewandowskiego101417,7461865048,77%914,62
Jagdpanther7750,2034063047,62%898,42
Ferdinand8934,4037162645,05%817,98
Tiger II8814,1844261648,05%776,02
Object 140101255,4060155243,30%803,28
T110E5101385,2464353147,08%913,49
Tiger I7629,4032952843,75%615,36
WZ-111-1G FT81037,6645051346,00%993,78
VK 30.02 (D)7594,1238550843,31%735,94
AMX 50 1008877,9339049643,35%784,97
Miel 81040,0057246150,33%1007,76
Indien-Panzer8837,1739645243,58%900,72
1108667,1148445147,45%573,02
Object 277101416,0962044841,07%895,33
T-100 LT10772,3352340746,19%698,78
Bat.-Châtillon 25 t101331,6958439849,75%1001,52
Strv 103-091305,4547039648,23%1037,12
Cromwell6521,4136539248,21%885,14
Strv 746620,1137338947,81%1118,35
Rhm.-Borsig Waffenträger81345,1145438748,58%1400,46
AMX 13 757606,4640738350,91%1228,41
Waffenträger auf Pz. IV91487,3747538047,11%1212,39
Hummel6630,3727237846,30%813,21
AMX AC mle. 467732,7637436549,59%944,14
AMX 30 1er prototype9796,4743336043,06%521,49
UDES 0381093,7044835448,31%1123,83
T288879,0147534949,00%804,30
AT 158880,3742734845,69%820,87
M18 Hellcat6564,6233734649,13%884,28
Nashorn6722,0736834649,13%1224,29
Škoda T 256570,9637634050,88%1025,06
Emil II91132,5652334047,94%897,52
Char Futur 4 91428,8558834050,29%1145,90
53TP Markowskiego8736,8343333846,45%627,69
Centurion Action X101325,1764033547,46%922,91
Tortoise91368,4862633250,60%1078,50
Emil I8925,4545032249,38%914,01
AE Phase I 91230,1164932247,20%1014,30
AMX AC mle. 4881032,1941231344,73%1052,46
Object 703 Version II 81012,9061731148,55%971,50
T675503,7532629953,51%1191,29
VK 36.01 (H)6359,4126529745,45%397,66
AT 77902,0246729755,22%1157,55
GSOR 1008 81300,9954429548,81%1286,43
Vz. 55101256,8751729438,10%650,59
Charioteer8891,9845829044,14%833,87
Panther II8646,6944128950,52%681,98
Prototipo Standard B9987,3451028146,62%709,86
M66752,0139726847,76%1160,01
Type 5 Chi-Ri7682,3740426448,86%933,76
50TP Tyszkiewicza91101,3449925646,48%828,27
UDES 14 Alt 58892,5752025350,59%988,87
Jagdtiger91158,0343125144,22%777,04
T110E4101323,7757625143,43%731,03
Leo7593,1842523849,58%810,16
Ikv 90 Typ B7635,3532923743,46%733,51
ARL V396478,6129023748,10%739,99
AMX 13 F3 AM6594,8433823442,74%778,47
T1 Heavy5565,7538423353,65%1196,40
E 509863,2644223243,10%573,72
TVP T 50/51101066,8353222450,00%698,73
Centurion Mk. I8755,4251022445,98%806,71
LTTB8503,5641122444,64%684,60
Lorraine 155 mle. 518812,7245522350,67%785,65
STB-1101079,9054122041,82%626,09
P.44 Pantera8825,6645121954,34%954,59
Bat.-Châtillon 25 t AP91013,6948821948,86%878,39
Grille 15101330,8850921941,10%760,99
Jagdpanzer IV6470,3028621855,05%795,96
Škoda T 245418,8331321646,30%1124,81
T25 AT7631,8837321151,66%721,66
FV3046507,8729221048,10%786,34
Leopard 1101364,8056520848,08%930,35
Kunze Panzer 91247,0051220541,46%970,45
Type 3 Chi-Nu Kai 5431,8233820449,02%1127,78
Challenger7768,5540120248,51%925,96
IS-27687,1044519848,48%762,64
AT 86491,9237919757,87%775,65
Pz.Kpfw. VII101609,3673419647,45%980,41
FV4202 8744,7448919448,45%804,08
STA-18651,1939719346,11%671,07
AT 25440,2531119347,15%1009,58
P.43 ter7644,2237319243,23%818,09
Sturer Emil7851,9648819044,21%1114,02
VK 16.02 Leopard5263,5328718641,40%626,41
T3281068,7763418349,18%1145,07
Jagdpanther II8983,2844618354,10%1007,60
T-34-85M 6848,4358018148,62%1376,48
Panther7620,3742718053,89%879,11
Konštrukta T-34/1007621,3138317948,04%799,63
T26E5 Patriot 8878,6855617951,96%928,46
Kranvagn101461,1856717746,33%979,50
M36 Jackson6578,8235517354,91%933,04
Vz. 71 Tesák101062,4864216847,02%1026,92
E 100101343,1361616841,07%829,64
Controcarro 3 Minotauro101275,4658716748,50%729,22
FV229 Contender91270,7161216447,56%952,39
T-549703,9043516244,44%493,11
T110E3101540,3059516150,31%1012,86
FV230 Canopener101375,6073116152,17%855,45
G.W. Panther7812,4644215949,69%936,86
T-34-2G FT7770,0341915861,39%1145,46
45TP Habicha7677,8039015745,86%777,99
Lorraine 155 mle. 507812,7942015747,13%890,87
T9591432,0170415749,68%1097,21
Tiger (P)7966,1749415550,32%1267,94
Strv 103B101380,4953615044,67%792,12
Spähpanzer SP I C7585,9639215041,33%888,59
WZ-131G FT6662,6234114943,62%1020,08
T-54 ltwt.9621,0753914942,28%653,33
Grille5425,8123914757,82%938,97
UDES 15/16101394,4157614650,68%951,45
AMX 50 Foch (155) 101477,8158314549,66%935,93
Leopard Prototyp A91200,9253514544,14%907,55
TNH T Vz. 5191200,1764614445,83%914,02
TVP VTU Koncept8672,0843114340,56%634,01
CS-63101222,1454614340,56%715,37
CS-5991010,8459214346,85%800,83
T28 Prototype81178,8263614257,04%1342,73
AMX M4 mle. 457706,9146014151,77%813,17
Crusader 5.5-in. SP7659,1342514139,72%770,15
Object 268 Version 4101464,6165114050,00%961,81
B.U.G.I.6679,3349413943,17%1030,50
VK 30.01 (D)6478,3735513946,04%752,19
SDP 60 Gonkiewicza91224,3665413855,07%997,83
VK 30.02 (M)6460,3634313348,12%717,81
LPT-67 Šelma9708,4261113145,04%740,84
VK 100.01 (P)8860,6057613042,31%769,21
Type 3 Chi-Nu5329,1125912946,51%764,29
ARL 446635,4134712346,34%1023,21
Centurion Mk. 7/191155,1660612351,22%1001,46
VK 30.01 (P)6646,3342712257,38%1046,29
Ikv 65 Alt II6637,5533211944,54%1056,37
Vz. 64 Blesk8614,0459311938,66%773,77
UDES 1691197,1752311944,54%983,75
Ikv 1035269,3822111741,88%426,60
P.43 bis6515,0936411648,28%783,36
Type 4 Chi-To6514,6538811650,86%902,46
Achilles6601,5235511145,05%1033,80
WZ-113G FT101239,0149810944,04%584,10
Vz. 60S Dravec 101359,4564010844,44%651,77
AMX 12 t6469,3137810753,27%1182,30
S35 CA5544,9432910753,27%1219,88
Conqueror91285,9466010356,31%1138,38
SU-1018792,3654610148,51%705,60
FV215b (183) 101103,014529946,46%621,31
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.495,421859748,45%130,06
25TP KSUST II5382,913029648,96%827,87
Pz.Kpfw. III/IV5310,952799562,11%857,76
Somua SAu 404219,781869545,26%424,22
Bishop5337,622649543,16%568,98
FV227 Conceiver8869,445699547,37%791,32
SMV CC-678927,905279440,43%855,09
IS-38959,435129435,11%843,52
Marder 38T4355,712699444,68%804,78
Pz.Sfl. IVc5581,943279352,69%1456,53
T-1091184,076729043,33%921,83
TOG II* 6685,644088861,36%1210,61
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4209,361788748,28%375,27
VK 45.02 (P) Ausf. A8752,564168749,43%731,34
FV2078874,794328639,53%846,92
Spähpanzer Ru 2519535,343528639,53%505,44
Type 586460,263318548,24%736,24
NC 70 Błyskawica101116,125818344,58%595,97
TNH 105/10008948,745928246,34%992,98
AMX 13 105 AM mle. 505316,522548243,90%492,06
VK 30.01 (H)5438,233038153,09%1051,21
Sturmpanzer II4301,111878052,50%1046,14
BZ-75101445,046898048,75%878,66
VK 28.016290,093338052,50%708,41
VK 20.01 (D)4164,262008046,25%319,37
FV224 Chopper7885,055117748,05%892,93
Crusader6285,712547343,84%644,06
CS-538739,165797346,58%836,35
BDR G1 B5378,253147248,61%602,82
ELC EVEN 90 8393,265017245,83%519,19
IS7664,924777139,44%651,81
Type T-345391,693147149,30%1071,68
P.435328,072907052,86%767,17
Pz.Kpfw. II Luchs4164,402326747,76%423,51
Type 1 Chi-He4240,272296642,42%585,79
AAT60 81054,426516657,58%1095,89
60G FT5454,542966553,85%963,37
T3091286,634876450,00%1028,71
CS-447864,436016357,14%1285,59
Archer5484,763256250,00%1101,24
Super Conqueror101323,846506253,23%926,60
Pz.Kpfw. 5581377,396206144,26%1056,73
Super Hellcat 7690,983825940,68%761,14
Birch Gun4202,831715850,00%611,29
Pz.Kpfw. T 25 5381,143295754,39%911,62
Strv m/425365,453105660,71%978,03
M10 Wolverine5343,232915660,71%740,39
MBT-B 101655,476285536,36%913,00
Cobra 91221,656435543,64%819,18
Caernarvon8781,096265442,59%689,42
Valentine3275,602975360,38%1089,37
T404248,232785341,51%414,36
Durchbruchswagen 24151,592205156,86%317,77
Lago4308,162905052,00%1040,01
AMX ELC bis5193,322665050,00%479,59
Pz.Kpfw. 35 (t)256,631084938,78%26,80
Krupp-Steyr Waffenträger 7935,355394948,98%1242,29
Type 619879,854424748,94%654,23
SU-855585,673564542,22%1228,76
M8A14291,232504461,36%756,16
Matilda LVT 4603,146294452,27%1403,13
Škoda T 177482,585774348,84%827,33
Covenanter5163,652224351,16%395,75
Sav m/434183,002074250,00%349,03
M4A3(76)W Sherman 6714,766034245,24%1068,65
M56 Scorpion 7880,215324257,14%1244,38
StuG IV 5350,672484250,00%761,09
M3 Lee4245,122204151,22%841,17
B14226,732444050,00%499,77
Marder II3231,601944042,50%549,01
WZ-111G FT91416,205264042,50%986,54
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6409,634794050,00%857,17
ST vz. 394258,582473855,26%733,99
P26/404201,552293844,74%347,05
E 7591128,506013650,00%922,65
Pz.Sfl. IVb4195,281773644,44%452,52
M5A1 Stuart4288,113053551,43%969,96
Vercingétorix 91240,066143444,12%938,04
AMX 105 AM mle. 474221,122573366,67%831,20
Pz.Kpfw. 38 (t)3103,391353151,61%207,01
Valentine AT4168,001693151,61%340,29
Renault UE 573153,971623050,00%348,79
Leichttraktor149,75942853,57%114,10
M3G FT3262,392022853,57%739,72
SU-76G FT4509,643262853,57%1288,21
T25/27755,324392850,00%1025,18
Kanonenjagdpanzer 105 8859,394292842,86%663,82
T3 HMC2173,301702737,04%597,51
SU-100M17761,777522669,23%1168,30
Sexton II3108,761512548,00%292,72
SMV CC-567686,724572544,00%691,01
SDP 58 Kilana8921,485372540,00%776,73
Object 26391120,244172540,00%697,04
D23133,581622450,00%360,82
Sturmpanzer I Bison390,251202450,00%144,13
AMX 404108,502092466,67%386,47
Lorraine 39L AM3109,081312437,50%92,75
M24E2 Super Chaffee 6449,133582450,00%1056,60
Object Kust 81002,634892445,83%842,12
M15/423201,132182356,52%537,57
IS-6 8572,323812240,91%335,56
M1039686,146552152,38%458,11
LT vz. 383169,801912045,00%498,47
Pz.Kpfw. III Ausf. E3124,002002065,00%381,15
Windhund 8720,174461850,00%564,25
Patton the Tank 9746,674641822,22%409,81
Vz. 44-17950,415241752,94%1173,19
Type 2597 Chi-Ha3251,532331735,29%839,64
M2 Medium Tank3128,291531741,18%250,23
Semovente M415460,762351723,53%822,81
Cruiser Mk. III389,351331729,41%166,93
SU-76M4462,442781631,25%1145,95
T56 GMC3209,132361662,50%696,06
50TP prototyp 8871,865581478,57%969,94
SU-1006819,505611450,00%1332,72
T-26G FT274,361161442,86%17,85
SDP 40 Zadymka5411,432141442,86%591,38
Universal Carrier 2-pdr2157,711581435,71%469,58
Carro da Combattimento 45 t 101724,795871442,86%1130,03
Ikv 723231,232611346,15%564,17
Pz.Kpfw. II Ausf. G370,082011258,33%165,75
Object 283 9719,754431241,67%458,33
E 75 TS 8862,675321225,00%662,16
Cruiser Mk. IV4199,272721190,91%633,46
TKS z n.k.m. 20 mm 2187,402581040,00%920,95
Type 97 Chi-Ha3143,302471070,00%495,07
Panzerjäger I231,40551020,00%0,48
Renault FT AC2132,601601060,00%479,08
Alecto4360,603201080,00%1103,63
Progetto M35 mod. 46 8445,104681060,00%437,62
Strv S1 81164,903801040,00%1051,68
Centurion Mk. 5/1 RAAC 81106,304951040,00%1184,78
T-54 first prototype 8825,605901060,00%1122,92
TS-5 81155,107391060,00%1130,70
112 8924,805731060,00%1115,53
Strv m/40L3235,89323966,67%961,40
Vickers Mk. E Type B2127,44147933,33%359,55
Semovente M43 Bassotto6905,00407955,56%1435,73
Cruiser Mk. II2148,44225966,67%645,97
Gabler’s Destroyer 5334,33459966,67%1042,11
D1299,00165875,00%480,97
Pvlvv fm/42255,00102825,00%0,00
T2 Medium Tank282,50155837,50%182,94
KV-15310,88478862,50%581,16
KV-1S6220,0026180,00%102,23
LT vz. 352111,00155757,14%437,16
M7 Priest377,86153771,43%261,00
Chi-Ni297,33160633,33%227,28
T1 Cunningham163,17123650,00%193,74
T-602161,83170616,67%476,40
Object 25791067,17528650,00%840,55
Char de transition 6628,67507633,33%720,61
Dicker Max 6316,50303650,00%359,20
HWK 128270,40331560,00%383,62
T28 Concept 7769,20473540,00%969,96
AMX 13 (FL 11) 5149,80236520,00%187,77
Vickers Medium Mk. I1105,75115450,00%424,28
Renault NC-31149,5090450,00%84,62
KV-1SA 5736,33762366,67%1705,63
Lorraine 50 t 91888,0041430,00%1407,26
Pz.Kpfw. M 15 3345,67481366,67%1291,92
Churchill III 5480,33871366,67%1072,18
Pz.Kpfw. II Ausf. D 2104,33331366,67%459,51
Cruiser Mk. I1258,00275250,00%1451,88
T-703260,503862100,00%974,07
Waffenträger auf E 10010832,00307250,00%371,68
Pz.Kpfw. 35 R 2255,5028020,00%516,36
M3 Light 30,0061250,00%120,29
M10 RBFM 5507,5016920,00%664,26
Strv fm/21158,003051100,00%308,09
Pz.Kpfw. II2117,0010610,00%232,51
GSOR the TANK 9817,0024210,00%427,88
BT-53320,004201100,00%758,60
Valentine II 4575,0045910,00%2107,54
Bat.-Châtillon Bourrasque 8427,006621100,00%410,05
M4A1 Revalorisé 80,001531100,00%261,00

Grafikler

WN8

Anzeigen

Klan Geçmişi

Rütbe: Üye Alım Subayı
Katıldı: 19/09/2026
Rütbe: Personel Subayı
Katıldı: 22/08/2020
Ayrıldı: 16/09/2026
Rütbe: Personel Subayı
Katıldı: 22/08/2020
Ayrıldı: 24/12/2024