bubajan1

clanlogo
Rütbe: Er
Katıldı: 02/01/2026

Genel istatistik

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar19579017139
Ortalama Seviye7,710,004,594,76
Galibiyetler947348,38%00,00%952,94%7151,08%
Yenilgiler988750,50%00,00%847,06%6647,48%
Berabere2191,12%00,00%00,00%21,44%
Hayatta Kalınan Savaşlar498725,47%00,00%529,41%3827,34%
İmha edilen Tanklar131090,6700,00181,061250,90
Yoketme Oranı0,900,001,501,24
Tespit edilen Tanklar182200,9300,0070,41550,40
Verilen Hasar972,940,00633,71567,32
Düşman üssü işgal puanı106640,5400,0000,001401,01
Üs savunma Puanı66710,3400,0000,0070,05
Deneyim471,380,00322,41308,52
WN7880,530,001092,83936,88
WN81016,130,001494,071218,80
Toplam
Savaşlar19579
Ortalama Seviye7,71
Galibiyetler947348,38%
Yenilgiler988750,50%
Berabere2191,12%
Hayatta Kalınan Savaşlar498725,47%
İmha edilen Tanklar131090,67
Yoketme Oranı0,90
Tespit edilen Tanklar182200,93
Verilen Hasar972,94
Düşman üssü işgal puanı106640,54
Üs savunma Puanı66710,34
Deneyim471,38
WN7880,53
WN81016,13
Son 24 saat
Savaşlar0
Ortalama Seviye0,00
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
WN70,00
WN80,00
Son 7 gün
Savaşlar17
Ortalama Seviye4,59
Galibiyetler952,94%
Yenilgiler847,06%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar529,41%
İmha edilen Tanklar181,06
Yoketme Oranı1,50
Tespit edilen Tanklar70,41
Verilen Hasar633,71
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim322,41
WN71092,83
WN81494,07
Son 30 gün
Savaşlar139
Ortalama Seviye4,76
Galibiyetler7151,08%
Yenilgiler6647,48%
Berabere21,44%
Hayatta Kalınan Savaşlar3827,34%
İmha edilen Tanklar1250,90
Yoketme Oranı1,24
Tespit edilen Tanklar550,40
Verilen Hasar567,32
Düşman üssü işgal puanı1401,01
Üs savunma Puanı70,05
Deneyim308,52
WN7936,88
WN81218,80
Oluşturulduğu tarih:
Son Savaş:
Son Güncelleme:

Dünya Haritası Mutlak X

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar3000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler3100,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar10,3300,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,330,000,000,00
Tespit edilen Tanklar10,3300,0000,0000,00
Verilen Hasar1.429,670,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim101,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar3
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler3100,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar10,33
Yoketme Oranı0,33
Tespit edilen Tanklar10,33
Verilen Hasar1.429,67
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim101,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Şampiyon VIII

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar2000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler2100,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar150,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar21,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı2,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar10,5000,0000,0000,00
Verilen Hasar1.359,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim215,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar2
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler2100,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar150,00%
İmha edilen Tanklar21,00
Yoketme Oranı2,00
Tespit edilen Tanklar10,50
Verilen Hasar1.359,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim215,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Orta VI

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar0000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler00,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar0,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim0,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Tank Bölüğü İstatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar1000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler1100,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar22,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar0,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim21,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar1
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler1100,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar22,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim21,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Ekip istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar22000
Galibiyetler418,18%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler1881,82%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar731,82%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar60,2700,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,400,000,000,00
Tespit edilen Tanklar130,5900,0000,0000,00
Verilen Hasar595,770,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı120,5500,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim175,550,000,000,00
Toplam
Savaşlar22
Galibiyetler418,18%
Yenilgiler1881,82%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar731,82%
İmha edilen Tanklar60,27
Yoketme Oranı0,40
Tespit edilen Tanklar130,59
Verilen Hasar595,77
Düşman üssü işgal puanı120,55
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim175,55
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Çatışma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar34000
Galibiyetler2058,82%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler1338,24%00,00%00,00%00,00%
Berabere12,94%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar1029,41%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar200,5900,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,830,000,000,00
Tespit edilen Tanklar682,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar456,850,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı491,4400,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim386,820,000,000,00
Toplam
Savaşlar34
Galibiyetler2058,82%
Yenilgiler1338,24%
Berabere12,94%
Hayatta Kalınan Savaşlar1029,41%
İmha edilen Tanklar200,59
Yoketme Oranı0,83
Tespit edilen Tanklar682,00
Verilen Hasar456,85
Düşman üssü işgal puanı491,44
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim386,82
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Kale savunma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar13000
Galibiyetler215,38%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler1184,62%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar215,38%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar50,3800,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,450,000,000,00
Tespit edilen Tanklar30,2300,0000,0000,00
Verilen Hasar1.238,380,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı282,1500,0000,0000,00
Üs savunma Puanı30,2300,0000,0000,00
Deneyim335,150,000,000,00
Toplam
Savaşlar13
Galibiyetler215,38%
Yenilgiler1184,62%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar215,38%
İmha edilen Tanklar50,38
Yoketme Oranı0,45
Tespit edilen Tanklar30,23
Verilen Hasar1.238,38
Düşman üssü işgal puanı282,15
Üs savunma Puanı30,23
Deneyim335,15
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Anzeigen

Tanklar (206)

Tank AdıMTipUlusSeviyeOrtalama HasarOrtalama DeneyimSavaşlarGalibiyetlerWN8
Strv 103B101922,03603265149,98%1358,12
T26E4 SuperPershing 8817,38491110446,01%914,57
ISU-15281094,1445854748,99%1014,77
Object 140101393,3563254450,92%1048,22
T-1091101,9145049346,86%898,82
WZ-1328601,9642541746,76%960,79
AMX ELC bis5200,1429439752,14%539,22
Object 430U101312,3355439545,82%872,09
IS-381159,0849038949,61%1324,56
Bat.-Châtillon 12 t8546,8841038143,83%853,53
Centurion Mk. I8735,6840937445,45%795,87
KV-856562,0335134850,00%904,68
Leopard 1101848,4162433648,81%1358,51
STB-1101777,4766733449,10%1448,88
Pz.Kpfw. I Ausf. C3178,2828831751,42%836,44
Bat.-Châtillon 25 t AP91053,1848031547,94%944,52
FV4005 Stage II101533,1251028949,83%1090,44
Strv 103-091296,3853628848,96%1023,26
WZ-1317488,1640725144,62%853,75
Comet7500,6636925047,60%628,36
Bat.-Châtillon Bourrasque 81105,0768824852,42%1257,47
Panhard EBR 10510725,4958924046,25%666,55
KV-15388,3428922244,14%667,91
T25/27658,8937322048,64%823,55
59-166277,0433221848,17%650,32
Škoda T 56 81481,6668921747,00%1431,63
IS-7101095,1448519743,15%653,87
T2 Medium Tank2114,7817119649,49%458,90
Super Conqueror101523,8462119343,01%979,58
Object 70491195,5547519147,64%770,16
Object 277101603,4062319045,79%1135,37
Cromwell6302,3027417845,51%386,80
T26E5 8849,0660517050,00%855,05
E 7591537,4477116753,29%1440,09
AMX 13 757472,1440716645,18%872,07
M18 Hellcat6421,1430516250,00%595,41
M446508,9331016149,07%785,66
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4532,7028815653,85%1457,65
IS7588,7138315547,10%659,78
Centurion Mk. 7/191238,9160615148,34%1101,34
AMX 12 t6233,8031514751,02%476,35
M127614,1643814346,15%599,84
T1 Cunningham192,2115114143,97%359,01
Crusader6248,3227313251,52%621,09
Panhard EBR 909494,1556113246,97%532,96
T3 HMC2134,9416411947,06%444,77
E 100101732,2771011947,90%1210,70
SU-85I 5360,4524411936,97%514,15
Bat.-Châtillon 25 t10937,2750511846,61%594,65
Lorraine 155 mle. 518701,3044611543,48%561,49
Nashorn6343,4424211541,74%333,03
T28 Prototype8716,4734811337,17%501,84
Progetto C50 mod. 6691360,7265411250,00%1245,04
T675273,9125810754,21%509,14
T1 Heavy5425,4333310242,16%682,42
Tiger II81061,9164210143,56%1032,78
M24 Chaffee5291,3037510058,00%1028,75
Object 252U Defender 81107,536959951,52%1138,09
Škoda T 5091059,946199345,16%828,83
FV215b (183) 101168,125209246,74%637,76
M2 Medium Tank394,931618651,16%191,06
T56 GMC3113,781718648,84%209,11
WZ-132A9426,564568252,44%459,17
Covenanter5177,522557963,29%539,85
M66463,473147744,16%499,58
Type T-345326,802597542,67%742,08
FV217 Badger102343,909677161,97%1868,52
Pz.Sfl. IVc5365,942687060,00%859,98
Centurion Action X101367,455006637,88%821,86
AMX 404155,202246556,92%502,98
M8A14260,852086540,00%464,32
KV-26357,973416555,38%469,63
A-447530,743646145,90%676,75
Taschenratte111558,207456051,67%838,03
Indien-Panzer8630,754575938,98%508,58
M3 Lee4180,722125757,89%602,39
M415234,511845735,09%103,11
T-284116,611765646,43%149,86
M5A1 Stuart4110,422125242,31%132,80
KV-137429,733855244,23%499,71
BT-7 artillery 3272,473335135,29%832,83
Type 63 81330,008684856,25%1750,82
VK 100.01 (P)81319,488754660,87%1531,21
Škoda T 245345,453284047,50%771,48
M374273,542653961,54%1041,42
Marder 38T4273,892343754,05%643,71
Charioteer81168,736923754,05%1237,13
Super Hellcat 7664,893363748,65%766,83
VK 30.02 (D)7512,645273638,89%532,21
BZ-75102366,609503560,00%1843,76
ST vz. 394172,252103246,88%372,26
SU-85B4186,591583243,75%248,29
T1 HMC284,031063148,39%303,26
BZ-79112504,068393148,39%1392,76
Char Futur 4 91139,036973154,84%905,90
Pz.Kpfw. II Luchs4213,172983050,00%706,84
Coccodrillo 101877,077763043,33%1409,21
T376222,402883036,67%280,13
Škoda T 256536,974612941,38%776,69
Maus102286,419112951,72%1644,96
M5 Stuart4123,072932846,43%152,13
Type 3 Chi-Nu Kai 5376,433222850,00%902,77
Type 5 Chi-Ri7666,935602740,74%758,24
P.43 bis6892,267292759,26%1937,73
Vz. 55102541,047392737,04%1741,12
Leopard Prototyp A9729,485342740,74%415,46
VK 30.02 (M)6441,934322751,85%694,36
Type 6191473,696712650,00%1298,28
Cruiser Mk. IV4200,732172650,00%510,82
Strv m/40L3149,882112544,00%340,81
Type 4 Chi-To6678,605202536,00%1089,61
AMX 38372,081552445,83%57,33
AT-FV230 Breaker112341,1710312365,22%1652,40
SU-1006815,144062240,91%1192,78
TKS z n.k.m. 20 mm 2220,743741957,89%1216,03
LT vz. 383138,172241855,56%450,44
T-463157,501821855,56%579,05
M7 Priest390,721381855,56%207,01
M3 Stuart395,001811752,94%246,23
Tiger (P)7929,826131741,18%996,50
Type 3 Chi-Nu5384,443971650,00%882,03
Type 1 Chi-He4182,252661662,50%536,44
Type 2597 Chi-Ha362,561351662,50%193,25
T-50-2 6371,884471662,50%992,60
Tiger I71027,207181546,67%1378,56
P.435187,003031546,67%278,95
Achilles6844,205511553,33%1472,99
MT-256510,506101457,14%1709,28
LTG7962,507301442,86%2182,93
T28 Concept 7755,217001471,43%1116,86
AE Phase I 91392,146731457,14%1172,35
Ikv 723133,001971353,85%277,47
Archer5214,311561323,08%204,36
VK 36.01 (H)6984,927931258,33%1836,37
MS-1188,451151145,45%253,88
BZT-70 101413,096471136,36%627,14
WZ-111 Alpine Tiger 8850,094101118,18%737,98
SU-76M4222,202201060,00%569,29
Marder II3177,502051060,00%510,17
IS-6 8897,006311060,00%1010,24
Pz.Kpfw. II Ausf. D 290,101961050,00%260,15
43 M. Toldi III 376,001611050,00%233,87
Vickers Medium Mk. I148,44123966,67%221,93
STA-18442,67749988,89%540,64
Pvlvv fm/42282,67136955,56%263,49
Lorraine 39L AM385,22157966,67%263,58
StuG IV 5499,78337966,67%1168,64
T-29 3301,00357862,50%1143,97
Light Mk. VIC 273,63144875,00%386,31
Renault FT 75 BS270,71144742,86%166,18
M15/423274,71238742,86%686,82
Loyd Gun Carriage278,83104633,33%239,86
LTTB8699,67473633,33%1044,90
Strv m/382119,20255580,00%555,02
BT-74131,60236560,00%405,38
Panther7755,40519540,00%1147,97
Sav m/43476,60118540,00%9,96
Sexton II367,00130540,00%10,53
XM66F 8757,60470540,00%502,46
Renault Otsu188,25162450,00%232,85
Type 97 Chi-Ha3239,006054100,00%990,28
Type 97 Te-Ke 2316,25511475,00%2063,23
Panzerjäger I286,251584100,00%334,90
T297382,00473475,00%428,67
T-448582,00544450,00%545,39
Renault FT AC264,25135425,00%1,50
Pz.Kpfw. I2138,25184450,00%456,06
FV4004 Conway91425,75762475,00%1134,64
T18 HMC373,25113450,00%160,26
AMR 35 2214,75318475,00%1085,10
T-45 2277,254584100,00%1398,16
AC 1 Sentinel 411,50154475,00%261,00
AMX 13 (FL 11) 5482,75630475,00%1987,18
M14/412522,67405366,67%2325,01
Hotchkiss H352126,00147333,33%339,05
M2 Light23,6770333,33%0,00
T-262201,33271366,67%1277,55
AT-1298,6793333,33%144,83
Cruiser Mk. III3115,67242366,67%519,05
Pz.Kpfw. IV Ausf. F2 5326,33353366,67%693,53
T-116 3153,67181333,33%346,94
Projet Louis 91163,0050230,00%1344,09
Valiant 5368,0017530,00%481,58
Kolohousenka154,00150250,00%80,89
Fiat 30001351,504362100,00%1997,36
Vickers Mk. E Type B2160,00233250,00%570,68
Leichttraktor1113,00242250,00%433,62
Churchill VII6592,0032220,00%790,83
Panzerwagen 39 320,00138250,00%257,86
AT 158672,00705250,00%495,93
T3E2 Medium Tank 3106,5012020,00%174,93
AMX M4 mle. 49 8916,50688250,00%917,72
BT-22229,002751100,00%1241,39
4TP1100,002821100,00%484,62
P26/4041196,007591100,00%4341,87
Renault NC-3110,001321100,00%261,00
14TP446,002151100,00%261,00
Renault UE 573188,003341100,00%637,20
Gabler’s Destroyer 50,0014110,00%0,00
Object 43091246,0026910,00%731,29
GSOR the TANK 91497,0028210,00%1014,35
Convert. Medium Tank T3 338,002361100,00%261,00
M24E2 Super Chaffee 6654,008601100,00%2258,77
L-60 2123,003611100,00%653,47
Löwe 80,004171100,00%261,00
FCM 2C 3520,0031510,00%1231,61

Grafikler

WN8

Anzeigen

Klan Geçmişi

Rütbe: Er
Katıldı: 02/01/2026
Rütbe: Acemi
Katıldı: 17/12/2023
Ayrıldı: 25/12/2025
Rütbe: Acemi
Katıldı: 17/12/2023
Ayrıldı: 24/12/2024
Rütbe: Yedek Subay
Katıldı: 22/12/2021
Rütbe: Personel Subayı
Katıldı: 25/04/2014
Ayrıldı: 08/03/2021
Rütbe: İhtiyat
Katıldı: 10/03/2021
Ayrıldı: 15/04/2021