| Tank Adı | M | Tip | Ulus | Seviye | Ortalama Hasar | Ortalama Deneyim | Savaşlar | Galibiyetler | WN8 | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Leopard 1 | 10 | 2141,11 | 723 | 564 | 48,40% | 1677,62 | |||||
| Panhard EBR 75 (FL 10) | 8 | 720,84 | 516 | 494 | 47,77% | 1202,43 | |||||
| Progetto M35 mod. 46 | 8 | 1165,81 | 555 | 343 | 43,44% | 1240,67 | |||||
| Object 705A | 10 | 1963,63 | 703 | 224 | 51,34% | 1477,10 | |||||
| IS-M | 8 | 678,91 | 447 | 179 | 38,55% | 525,49 | |||||
| Leopard Prototyp A | 9 | 1556,01 | 638 | 167 | 50,90% | 1396,14 | |||||
| Object 705 | 9 | 1030,83 | 571 | 153 | 54,90% | 886,55 | |||||
| Kranvagn | 10 | 2030,97 | 698 | 129 | 44,19% | 1407,25 | |||||
| IS | 7 | 523,64 | 327 | 88 | 45,45% | 497,97 | |||||
| Indien-Panzer | 8 | 849,06 | 577 | 88 | 47,73% | 967,26 | |||||
| KV-85 | 6 | 323,02 | 330 | 63 | 52,38% | 389,07 | |||||
| Emil II | 9 | 1616,78 | 826 | 63 | 50,79% | 1475,98 | |||||
| Hummel | 6 | 649,77 | 368 | 57 | 42,11% | 783,11 | |||||
| Jagdpanzer E 100 | 10 | 2065,94 | 623 | 54 | 37,04% | 1176,08 | |||||
| Pz.Kpfw. II Luchs | 4 | 104,62 | 220 | 45 | 51,11% | 218,91 | |||||
| Leo | 7 | 737,29 | 599 | 45 | 55,56% | 1061,01 | |||||
| Jagdpanzer 38(t) Hetzer | 4 | 502,76 | 334 | 42 | 50,00% | 1294,01 | |||||
| Emil I | 8 | 1143,50 | 740 | 42 | 45,24% | 1068,55 | |||||
| T-34-85 | 6 | 482,29 | 307 | 41 | 34,15% | 649,00 | |||||
| VK 30.02 (M) | 6 | 523,78 | 466 | 40 | 67,50% | 997,39 | |||||
| Char Futur 4 | 9 | 1686,39 | 648 | 38 | 39,47% | 1319,73 | |||||
| VK 30.02 (D) | 7 | 519,17 | 573 | 36 | 52,78% | 657,58 | |||||
| Jagdpanzer IV | 6 | 717,35 | 509 | 34 | 47,06% | 1190,57 | |||||
| Jagdtiger | 9 | 2215,29 | 952 | 34 | 67,65% | 1934,37 | |||||
| Jagdpanther | 7 | 1183,70 | 659 | 27 | 44,44% | 1622,54 | |||||
| Strv 74 | 6 | 789,08 | 665 | 26 | 61,54% | 1659,90 | |||||
| StuG III Ausf. G | 5 | 643,50 | 487 | 24 | 58,33% | 1509,52 | |||||
| Pz.Kpfw. 38 (t) n.A. | 4 | 167,83 | 340 | 24 | 54,17% | 495,66 | |||||
| Conqueror | 9 | 1663,79 | 801 | 24 | 45,83% | 1428,02 | |||||
| Ferdinand | 8 | 1836,39 | 979 | 23 | 73,91% | 2061,60 | |||||
| BT-7 | 4 | 131,78 | 221 | 23 | 52,17% | 299,70 | |||||
| Super Conqueror | 10 | 1405,95 | 699 | 22 | 36,36% | 774,74 | |||||
| Sturmpanzer I Bison | 3 | 269,05 | 162 | 21 | 57,14% | 877,50 | |||||
| A-20 | 5 | 104,40 | 239 | 20 | 55,00% | 227,33 | |||||
| LTG | 7 | 625,35 | 598 | 20 | 70,00% | 1477,85 | |||||
| Strv m/42 | 5 | 597,42 | 476 | 19 | 52,63% | 1524,71 | |||||
| VK 28.01 | 6 | 104,82 | 285 | 17 | 58,82% | 208,47 | |||||
| Kanonenjagdpanzer 105 | 8 | 1204,69 | 562 | 16 | 37,50% | 1098,90 | |||||
| T-34-85M | 6 | 416,75 | 455 | 16 | 68,75% | 674,29 | |||||
| MT-25 | 6 | 306,33 | 385 | 15 | 46,67% | 755,98 | |||||
| Caernarvon | 8 | 776,23 | 575 | 13 | 38,46% | 607,58 | |||||
| T-80 | 4 | 122,38 | 182 | 13 | 38,46% | 183,54 | |||||
| Pz.Kpfw. I Ausf. C | 3 | 149,00 | 215 | 10 | 40,00% | 489,50 | |||||
| Lago | 4 | 242,90 | 305 | 10 | 40,00% | 601,59 | |||||
| 14TP | 4 | 131,67 | 229 | 9 | 44,44% | 255,04 | |||||
| Strv m/40L | 3 | 330,22 | 233 | 9 | 44,44% | 1062,51 | |||||
| BT-7 artillery | 3 | 533,78 | 430 | 9 | 22,22% | 2177,45 | |||||
| VK 30.01 (H) | 5 | 240,44 | 211 | 9 | 44,44% | 329,53 | |||||
| T-70 | 3 | 105,88 | 245 | 8 | 87,50% | 407,06 | |||||
| Cromwell B | 6 | 680,00 | 489 | 7 | 57,14% | 1093,89 | |||||
| StuG III Ausf. B | 4 | 482,00 | 397 | 6 | 50,00% | 1279,38 | |||||
| 10TP | 3 | 233,83 | 180 | 6 | 66,67% | 1000,01 | |||||
| Black Prince | 7 | 1313,60 | 899 | 5 | 40,00% | 1598,15 | |||||
| Pz.Kpfw. 38 (t) | 3 | 134,20 | 316 | 5 | 60,00% | 431,31 | |||||
| Grille | 5 | 564,40 | 550 | 5 | 80,00% | 1203,51 | |||||
| VK 16.02 Leopard | 5 | 191,40 | 357 | 5 | 60,00% | 537,89 | |||||
| T-60 | 2 | 56,33 | 84 | 3 | 33,33% | 0,00 | |||||
| Jagdpanther II | 8 | 73,67 | 173 | 3 | 0,00% | 0,00 | |||||
| TKS z n.k.m. 20 mm | 2 | 176,67 | 418 | 3 | 66,67% | 1021,54 | |||||
| WZ-120-1G FT | 8 | 753,50 | 520 | 2 | 50,00% | 687,61 | |||||
| G.Pz. Mk. VI (e) | 2 | 0,00 | 54 | 2 | 50,00% | 113,16 | |||||
| Churchill VII | 6 | 257,50 | 372 | 2 | 50,00% | 252,45 | |||||
| Pz.Kpfw. III Ausf. J | 4 | 0,00 | 184 | 2 | 100,00% | 261,00 | |||||
| 7TP | 2 | 93,50 | 163 | 2 | 100,00% | 341,51 | |||||
| Strv m/38 | 2 | 79,00 | 132 | 2 | 100,00% | 337,65 | |||||
| T-29 | 3 | 212,00 | 278 | 1 | 100,00% | 705,92 | |||||
| M-IV-Y | 8 | 893,00 | 1209 | 1 | 100,00% | 947,21 | |||||
| Dicker Max | 6 | 0,00 | 258 | 1 | 100,00% | 261,00 | |||||
| ARL 44 | 6 | 238,00 | 155 | 1 | 0,00% | 104,27 |
borysm2008
Genel istatistik
| Toplam | Son 24 saat | Son 7 gün | Son 30 gün | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Savaşlar | 3554 | 0 | 30 | 151 | ||||
| Ortalama Seviye | 8,07 | 0,00 | 9,93 | 9,47 | ||||
| Galibiyetler | 1722 | 48,45% | 0 | 0,00% | 12 | 40,00% | 81 | 53,64% |
| Yenilgiler | 1801 | 50,68% | 0 | 0,00% | 18 | 60,00% | 68 | 45,03% |
| Berabere | 31 | 0,87% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 2 | 1,32% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 662 | 18,63% | 0 | 0,00% | 10 | 33,33% | 51 | 33,77% |
| İmha edilen Tanklar | 2327 | 0,65 | 0 | 0,00 | 20 | 0,67 | 123 | 0,81 |
| Yoketme Oranı | 0,80 | 0,00 | 1,00 | 1,23 | ||||
| Tespit edilen Tanklar | 4257 | 1,20 | 0 | 0,00 | 13 | 0,43 | 79 | 0,52 |
| Verilen Hasar | 1.190,38 | 0,00 | 2.161,90 | 2.055,74 | ||||
| Düşman üssü işgal puanı | 1149 | 0,32 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 18 | 0,12 |
| Üs savunma Puanı | 1558 | 0,44 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 566,63 | 0,00 | 681,40 | 807,78 | ||||
| WN7 | 970,22 | 0,00 | 800,08 | 1117,67 | ||||
| WN8 | 1260,08 | 0,00 | 1330,71 | 1605,68 | ||||
| Toplam | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 3554 | |
| Ortalama Seviye | 8,07 | |
| Galibiyetler | 1722 | 48,45% |
| Yenilgiler | 1801 | 50,68% |
| Berabere | 31 | 0,87% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 662 | 18,63% |
| İmha edilen Tanklar | 2327 | 0,65 |
| Yoketme Oranı | 0,80 | |
| Tespit edilen Tanklar | 4257 | 1,20 |
| Verilen Hasar | 1.190,38 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 1149 | 0,32 |
| Üs savunma Puanı | 1558 | 0,44 |
| Deneyim | 566,63 | |
| WN7 | 970,22 | |
| WN8 | 1260,08 | |
| Son 24 saat | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Ortalama Seviye | 0,00 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| WN7 | 0,00 | |
| WN8 | 0,00 | |
| Son 7 gün | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 30 | |
| Ortalama Seviye | 9,93 | |
| Galibiyetler | 12 | 40,00% |
| Yenilgiler | 18 | 60,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 10 | 33,33% |
| İmha edilen Tanklar | 20 | 0,67 |
| Yoketme Oranı | 1,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 13 | 0,43 |
| Verilen Hasar | 2.161,90 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 681,40 | |
| WN7 | 800,08 | |
| WN8 | 1330,71 | |
| Son 30 gün | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 151 | |
| Ortalama Seviye | 9,47 | |
| Galibiyetler | 81 | 53,64% |
| Yenilgiler | 68 | 45,03% |
| Berabere | 2 | 1,32% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 51 | 33,77% |
| İmha edilen Tanklar | 123 | 0,81 |
| Yoketme Oranı | 1,23 | |
| Tespit edilen Tanklar | 79 | 0,52 |
| Verilen Hasar | 2.055,74 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 18 | 0,12 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 807,78 | |
| WN7 | 1117,67 | |
| WN8 | 1605,68 | |
Oluşturulduğu tarih:
Son Savaş:
Son Güncelleme:
Dünya Haritası Mutlak X
| Toplam | Son 24 saat | Son 7 gün | Son 30 gün | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Galibiyetler | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Toplam | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 24 saat | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 7 gün | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 30 gün | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
Dünya Haritası Şampiyon VIII
| Toplam | Son 24 saat | Son 7 gün | Son 30 gün | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Galibiyetler | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Toplam | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 24 saat | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 7 gün | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 30 gün | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
Dünya Haritası Orta VI
| Toplam | Son 24 saat | Son 7 gün | Son 30 gün | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Galibiyetler | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Toplam | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 24 saat | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 7 gün | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 30 gün | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
Tank Bölüğü İstatistikleri
| Toplam | Son 24 saat | Son 7 gün | Son 30 gün | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Galibiyetler | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Toplam | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 24 saat | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 7 gün | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 30 gün | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
Ekip istatistikleri
| Toplam | Son 24 saat | Son 7 gün | Son 30 gün | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Galibiyetler | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Toplam | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 24 saat | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 7 gün | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 30 gün | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
Çatışma istatistikleri
| Toplam | Son 24 saat | Son 7 gün | Son 30 gün | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Galibiyetler | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Toplam | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 24 saat | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 7 gün | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 30 gün | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
Kale savunma istatistikleri
| Toplam | Son 24 saat | Son 7 gün | Son 30 gün | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Galibiyetler | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Toplam | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 24 saat | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 7 gün | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 30 gün | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
Anzeigen
Anzeigen