blackman46

clanlogo
Rütbe: İkinci Komutan
Katıldı: 13/04/2019

Genel istatistik

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar28441000
Ortalama Seviye7,460,000,000,00
Galibiyetler1419149,90%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler1396949,12%00,00%00,00%00,00%
Berabere2810,99%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar619121,77%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar202920,7100,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,910,000,000,00
Tespit edilen Tanklar315671,1100,0000,0000,00
Verilen Hasar1.082,530,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı111120,3900,0000,0000,00
Üs savunma Puanı89620,3200,0000,0000,00
Deneyim523,670,000,000,00
WN71014,840,000,000,00
WN81325,700,000,000,00
Toplam
Savaşlar28441
Ortalama Seviye7,46
Galibiyetler1419149,90%
Yenilgiler1396949,12%
Berabere2810,99%
Hayatta Kalınan Savaşlar619121,77%
İmha edilen Tanklar202920,71
Yoketme Oranı0,91
Tespit edilen Tanklar315671,11
Verilen Hasar1.082,53
Düşman üssü işgal puanı111120,39
Üs savunma Puanı89620,32
Deneyim523,67
WN71014,84
WN81325,70
Son 24 saat
Savaşlar0
Ortalama Seviye0,00
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
WN70,00
WN80,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Ortalama Seviye0,00
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
WN70,00
WN80,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Ortalama Seviye0,00
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
WN70,00
WN80,00
Oluşturulduğu tarih:
Son Savaş:
Son Güncelleme:

Dünya Haritası Mutlak X

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar80000
Galibiyetler3341,25%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler4455,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere33,75%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar2126,25%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar310,3900,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,530,000,000,00
Tespit edilen Tanklar700,8800,0000,0000,00
Verilen Hasar1.443,410,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı670,8400,0000,0000,00
Üs savunma Puanı390,4900,0000,0000,00
Deneyim556,240,000,000,00
Toplam
Savaşlar80
Galibiyetler3341,25%
Yenilgiler4455,00%
Berabere33,75%
Hayatta Kalınan Savaşlar2126,25%
İmha edilen Tanklar310,39
Yoketme Oranı0,53
Tespit edilen Tanklar700,88
Verilen Hasar1.443,41
Düşman üssü işgal puanı670,84
Üs savunma Puanı390,49
Deneyim556,24
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Şampiyon VIII

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar65000
Galibiyetler2436,92%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler4163,08%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar1726,15%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar370,5700,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,770,000,000,00
Tespit edilen Tanklar300,4600,0000,0000,00
Verilen Hasar820,370,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı300,4600,0000,0000,00
Üs savunma Puanı270,4200,0000,0000,00
Deneyim342,250,000,000,00
Toplam
Savaşlar65
Galibiyetler2436,92%
Yenilgiler4163,08%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar1726,15%
İmha edilen Tanklar370,57
Yoketme Oranı0,77
Tespit edilen Tanklar300,46
Verilen Hasar820,37
Düşman üssü işgal puanı300,46
Üs savunma Puanı270,42
Deneyim342,25
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Orta VI

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar154000
Galibiyetler6340,91%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler9159,09%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar2415,58%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar600,3900,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,460,000,000,00
Tespit edilen Tanklar2031,3200,0000,0000,00
Verilen Hasar548,410,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı980,6400,0000,0000,00
Üs savunma Puanı880,5700,0000,0000,00
Deneyim348,080,000,000,00
Toplam
Savaşlar154
Galibiyetler6340,91%
Yenilgiler9159,09%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar2415,58%
İmha edilen Tanklar600,39
Yoketme Oranı0,46
Tespit edilen Tanklar2031,32
Verilen Hasar548,41
Düşman üssü işgal puanı980,64
Üs savunma Puanı880,57
Deneyim348,08
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Tank Bölüğü İstatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar0000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler00,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar0,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim0,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Ekip istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar60000
Galibiyetler2338,33%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler3761,67%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar1728,33%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar250,4200,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,580,000,000,00
Tespit edilen Tanklar420,7000,0000,0000,00
Verilen Hasar792,680,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı641,0700,0000,0000,00
Üs savunma Puanı2554,2500,0000,0000,00
Deneyim411,270,000,000,00
Toplam
Savaşlar60
Galibiyetler2338,33%
Yenilgiler3761,67%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar1728,33%
İmha edilen Tanklar250,42
Yoketme Oranı0,58
Tespit edilen Tanklar420,70
Verilen Hasar792,68
Düşman üssü işgal puanı641,07
Üs savunma Puanı2554,25
Deneyim411,27
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Çatışma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar4451000
Galibiyetler214948,28%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler224850,51%00,00%00,00%00,00%
Berabere541,21%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar99022,24%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar19760,4400,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,570,000,000,00
Tespit edilen Tanklar61771,3900,0000,0000,00
Verilen Hasar573,040,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı33460,7500,0000,0000,00
Üs savunma Puanı31320,7000,0000,0000,00
Deneyim367,530,000,000,00
Toplam
Savaşlar4451
Galibiyetler214948,28%
Yenilgiler224850,51%
Berabere541,21%
Hayatta Kalınan Savaşlar99022,24%
İmha edilen Tanklar19760,44
Yoketme Oranı0,57
Tespit edilen Tanklar61771,39
Verilen Hasar573,04
Düşman üssü işgal puanı33460,75
Üs savunma Puanı31320,70
Deneyim367,53
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Kale savunma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar270000
Galibiyetler10538,89%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler16460,74%00,00%00,00%00,00%
Berabere10,37%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar4918,15%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar1220,4500,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,550,000,000,00
Tespit edilen Tanklar2020,7500,0000,0000,00
Verilen Hasar1.355,040,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı2440,9000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı260,1000,0000,0000,00
Deneyim554,610,000,000,00
Toplam
Savaşlar270
Galibiyetler10538,89%
Yenilgiler16460,74%
Berabere10,37%
Hayatta Kalınan Savaşlar4918,15%
İmha edilen Tanklar1220,45
Yoketme Oranı0,55
Tespit edilen Tanklar2020,75
Verilen Hasar1.355,04
Düşman üssü işgal puanı2440,90
Üs savunma Puanı260,10
Deneyim554,61
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Anzeigen

Tanklar (241)

Tank AdıMTipUlusSeviyeOrtalama HasarOrtalama DeneyimSavaşlarGalibiyetlerWN8
Leopard 1101824,91576134945,96%1424,03
Progetto M35 mod. 46 81583,3783480250,37%1923,60
T-1506810,6248972853,30%1471,93
IS-381216,8255268252,20%1413,26
E 100102124,3867059053,05%1805,60
Grille 15102019,0958555950,45%1484,95
Škoda T 40 6766,3352055350,99%1525,77
KV-856614,0036451849,03%929,18
T-54 ltwt.9950,0853450953,44%1388,28
Leopard Prototyp A91239,7248749847,59%1047,88
O-I6791,9451148456,20%1436,39
E 7591096,0446244349,21%869,18
T-5491485,6864443848,63%1498,86
M18 Hellcat6602,5036243047,67%942,24
T376468,6243540352,85%1224,44
M446747,1747739751,64%1262,09
T92 HMC101572,3060938850,52%1374,21
VK 16.02 Leopard5234,7628238646,11%554,49
Tiger (P)7951,1650137248,12%1215,29
Cromwell6630,6847036852,72%1254,77
Indien-Panzer8642,9135735242,33%583,87
Centurion Action X101849,6469033545,97%1358,06
Tiger II8825,0339833445,81%789,89
T-34-856480,2933332646,63%762,91
T-345371,0929031849,69%954,31
VK 30.02 (D)7377,9334230547,21%379,04
Sturer Emil7936,9743529348,81%1267,66
Waffenträger auf Pz. IV91580,3549929148,11%1310,98
SU-130PM 81548,1064528348,76%1530,36
Pz.Sfl. IVc5408,1324027945,88%778,24
VK 30.01 (P)6505,8635027651,81%767,39
FV215b (183) 101746,8958027548,36%1212,93
T-1091628,1064927344,69%1608,87
Bat.-Châtillon 12 t8792,7761327249,26%1443,69
M53/M5591554,5265226749,44%1568,18
Nashorn6639,5036526249,24%1021,01
Tiger I7712,6736925643,75%733,89
WZ-111 model 1-492423,85102924562,04%3007,39
VK 30.01 (D)6332,8629123447,01%445,63
T297990,3246923154,55%1282,56
M40/M4381249,4862022152,49%1447,80
M127975,2547322152,94%1303,39
VK 28.016271,0329721743,32%535,12
Type 4 Heavy91841,7780021052,86%1912,19
Emil II91948,0272820457,84%2037,26
IS7678,9138620052,00%793,23
Škoda T 5091668,1967319646,43%1537,79
T3281151,4759019553,85%1309,22
Progetto M40 mod. 65101998,4570418947,62%1535,83
AMX 13 757900,7958618946,56%2105,73
Škoda T 256620,2346117948,04%1138,07
Object 25791876,7862117958,10%2010,58
Konštrukta T-34/1007896,3544717853,37%1534,93
Pz.Kpfw. III/IV5212,7020217849,44%395,44
LTTB8581,5143217850,56%935,30
Object 277102217,4772817753,67%1904,63
T26E4 SuperPershing 81159,5770017458,62%1529,47
Emil I81328,7166716950,89%1531,12
T25 Pilot Number 1 81026,6959916755,69%1338,62
Pz.Kpfw. T 25 5460,4141416555,76%1237,93
Rhm.-Borsig Waffenträger81428,4671416254,32%1485,83
M41 Walker Bulldog8670,9047516256,17%1166,03
T-100 LT101084,0252716140,37%1234,79
KV-15519,7035715251,32%1034,38
AMX 30 1er prototype91863,5578014853,38%1938,34
VK 30.01 (H)5290,2426314639,04%471,33
O-Ho81303,4362514548,97%1491,82
Object 140101968,4869614547,59%1689,65
Grille5424,9925714047,14%810,89
VK 36.01 (H)6432,0831713844,93%569,83
Pz.Kpfw. III Ausf. J480,6715213240,91%10,04
Kranvagn102275,8273712254,92%2020,38
Pz.Kpfw. I Ausf. C3159,0028012250,00%674,05
Super Conqueror102169,4882611550,43%1514,31
AMX 12 t6606,8453911353,98%1652,98
Vz. 55101970,2870311139,64%1238,68
UDES 14 Alt 581028,5463010844,44%1099,73
TNH T Vz. 5191315,8049910747,66%1003,40
Pz.Kpfw. III Ausf. E383,1212510734,58%2,15
TVP VTU Koncept81036,7766410552,38%1387,75
Type 6191511,8576410450,96%1320,75
M66545,9342910146,53%682,58
Leo7948,1546110154,46%1689,56
11081299,767299949,49%1405,51
T 55A 92369,1010419965,66%3003,18
STA-181237,497379550,53%1647,18
Conqueror91981,069379355,91%1927,10
Durchbruchswagen 2497,791569143,96%44,48
M54 Renegade 81444,337368953,93%1655,20
50TP Tyszkiewicza91641,677748647,67%1412,44
T1 Heavy5374,642618540,00%529,36
T675298,262458451,19%520,98
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5224,422168343,37%383,03
M48A5 Patton102072,308578156,79%1579,46
Pz.Sfl. IVb4256,152168146,91%687,25
StuG III Ausf. G5376,202517949,37%738,91
VK 100.01 (P)81664,869467959,49%2292,78
KV-1S6511,233847558,67%935,99
Object 252U 81406,757237549,33%1533,80
M415363,502377445,95%435,67
Rinoceronte102120,307747347,95%1509,91
M24 Chaffee5207,372517339,73%419,27
Škoda T 56 81438,176727152,11%1351,79
Pz.Kpfw. 38 (t)382,931237037,14%31,91
Strv 746824,166386852,94%1577,95
STB-1101784,316736842,65%1276,33
M-III-Y81306,438476755,22%1627,77
TNH 105/10008982,835956637,88%916,74
Progetto C50 mod. 6691244,066496642,42%946,20
53TP Markowskiego81189,987616555,38%1254,06
T-4481351,317636558,46%2111,62
O-Ni71384,979596465,63%2211,53
SU-855286,982176342,86%423,91
M374253,601766333,33%705,96
O-I Experimental5442,583046246,77%704,75
Škoda T 245299,183306147,54%688,02
Pz.Kpfw. II Luchs4118,952066137,70%162,30
T-29 3370,704576155,74%1697,98
P.43 ter71022,426746046,67%1636,16
Crusader6269,582696053,33%736,22
IS-7102281,688056055,00%1887,24
Prototipo Standard B91725,547575950,85%1630,83
leKpz M 41 90 mm GF 81138,576985851,72%2260,03
FV230 Canopener102007,287775743,86%1248,41
T-284252,692475560,00%789,39
TVP T 50/51101817,986285442,59%1368,14
Progetto CC55 mod. 5481308,357285444,44%1392,96
Centurion Mk. 7/191322,208185464,81%1286,12
Marder 38T4243,652165453,70%501,14
Lorraine 40 t 81190,566725248,08%1394,46
T6981461,088455054,00%1973,61
Bat.-Châtillon 25 t AP91150,296324841,67%987,56
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.489,351754641,30%41,10
ISU-152K 81399,436264454,55%1519,25
45TP Habicha71079,777404351,16%1547,22
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4174,761523836,84%184,30
T-505161,422363850,00%395,08
Carro d'assalto P.8871043,927113650,00%1475,84
M5 Stuart4120,142113641,67%97,47
StuG III Ausf. B4248,612243650,00%512,68
T-34-85M 6952,815743650,00%1603,39
P.44 Pantera81422,118283560,00%2042,30
T-463122,141933548,57%336,61
Type T-345629,495303554,29%1977,62
Object 43091989,148463545,71%1899,83
Caernarvon Action X 81111,577793551,43%1248,56
P.435426,674123342,42%1070,61
M3 Lee4211,302163354,55%619,50
Marder II3181,422033369,70%583,86
M8A14219,362513348,48%404,82
ST vz. 394232,382283250,00%594,25
P.43 bis6967,537253259,38%2160,72
Caernarvon81372,728453259,38%1479,05
BT-7 artillery 3110,941663253,13%278,83
43 M. Toldi III 3121,502503243,75%428,72
Type 586750,945933151,61%1485,30
Object 703 Version II 81660,938372951,72%1871,70
LT-432 81028,937892958,62%2335,23
Lago4290,253992846,43%810,72
T26E5 81031,647162842,86%1096,00
Pz.Kpfw. 35 (t)248,701342751,85%99,04
WZ-111 model 5A101781,595472740,74%1164,25
Covenanter5308,733552665,38%1207,91
MT-256237,423552646,15%494,69
Strv m/425477,833712425,00%1020,59
M7 Priest3146,001402433,33%125,21
M-II-Y71399,678892454,17%2028,88
25TP KSUST II5613,615772360,87%1801,92
IS-271091,335882133,33%1132,07
Type 95 Heavy4242,702482065,00%843,76
M-VI-Y91149,256322045,00%818,90
Pz.Kpfw. II220,791031942,11%15,64
Leichttraktor127,501171872,22%261,00
AMX 404123,652111741,18%224,62
M5A1 Stuart4321,824661758,82%1175,98
VK 30.02 (M)6919,126881741,18%1959,91
E 25 71477,248191776,47%2592,19
Type 64 6459,005491776,47%1287,90
DBV-152 101851,445321643,75%1032,16
AMX ELC bis5367,202921533,33%973,68
AMX 13 57 71697,648221471,43%4216,74
Wespe3135,001281330,77%233,58
Pz.Kpfw. I280,382101361,54%306,53
P26/404562,254251275,00%2027,83
40TP Habicha6964,927491266,67%2132,03
M15/423208,182151163,64%579,16
Centurion Mk. I8806,365691154,55%850,60
Löwe 81504,557581163,64%1921,16
T56 GMC328,701391080,00%261,00
VK 168.01 Mauerbrecher 81751,2010271080,00%2276,70
14TP4244,67429966,67%957,68
LT vz. 383130,25128825,00%239,56
XM69 Hacker112026,50822862,50%1374,24
Panhard EBR 75 (FL 10) 8321,88469862,50%462,92
T28 Concept 7888,25544850,00%1048,85
105 leFH18B2 5718,29496757,14%1427,49
Panzerjäger I284,57127757,14%198,69
Pawlack Tank61052,14708742,86%1592,72
M4A1 Revalorisé 81143,00728757,14%1397,68
10TP3381,33320650,00%1336,60
Sexton II3127,17150650,00%376,92
TS-54 81370,67654633,33%1050,91
T-34 shielded 5465,17256633,33%891,69
StuG IV 5301,00178633,33%440,66
Super Hellcat 7960,83588666,67%1605,89
Renault NC-31112,0087540,00%0,00
Rheinmetall Skorpion G 82267,20759540,00%2930,91
Stone Sentinel 81330,20874560,00%1472,46
Kolohousenka198,25157475,00%533,13
Strv m/40L3280,75517475,00%1218,66
T1 HMC297,50123450,00%435,78
Vz. 44-17696,25631425,00%701,94
AMX 30 B101524,009014100,00%1124,33
Patton the Tank 91585,50870475,00%1585,52
T-45 2292,00503475,00%1763,00
Light Mk. VIC 213,75104450,00%110,55
Charioteer Nomad 81230,50654450,00%1108,40
7TP2148,00187366,67%507,27
60TP Lewandowskiego103563,0013293100,00%3272,38
Loyd Gun Carriage2133,00171366,67%925,32
Valentine II 4493,007093100,00%2079,50
Strv fm/211277,50324250,00%1351,18
Renault Otsu10,0046250,00%70,89
M14/412184,00228250,00%599,19
4TP157,00102250,00%88,15
T-262135,50314250,00%613,92
T3 HMC2293,50272250,00%1428,37
M-V-Y103849,0013232100,00%2767,23
GSOR the TANK 91076,009582100,00%1032,39
KV-220-2 5333,50599250,00%424,36
Fiat 30001203,002461100,00%1025,62
Strv m/382209,003571100,00%1151,16
TKS z n.k.m. 20 mm 2220,003611100,00%1140,74
T1 Cunningham10,005510,00%0,00
M4 Improved 5880,0040410,00%2310,71
Object 283 9313,007671100,00%264,34
T-50-2 6532,008431100,00%1304,88
MTLS-1G14 3555,005091100,00%3004,72
M56 Scorpion 7662,0038310,00%655,88
Pz.Kpfw. II Ausf. D 276,009310,00%89,25
Turán III prototípus 5102,006381100,00%261,00

Grafikler

WN8

Anzeigen

Klan Geçmişi

Rütbe: İkinci Komutan
Katıldı: 13/04/2019
Rütbe: İkinci Komutan
Katıldı: 13/04/2019
Ayrıldı: 24/12/2024
Rütbe: Er
Katıldı: 27/01/2019
Ayrıldı: 12/04/2019
Rütbe: Acemi
Katıldı: 23/01/2018
Ayrıldı: 29/01/2018
Rütbe: Er
Katıldı: 04/01/2017
Ayrıldı: 22/01/2017
Rütbe: İkinci Komutan
Katıldı: 10/11/2018
Ayrıldı: 25/12/2018
Rütbe: Er
Katıldı: 31/12/2018
Ayrıldı: 26/01/2019
Rütbe: Acemi
Katıldı: 02/12/2016
Ayrıldı: 09/12/2016
Rütbe: Acemi
Katıldı: 10/02/2018
Ayrıldı: 20/02/2018
Rütbe: Er
Katıldı: 02/02/2018
Ayrıldı: 08/02/2018
Rütbe: Er
Katıldı: 03/01/2018
Ayrıldı: 20/01/2018
Rütbe: Acemi
Katıldı: 22/02/2018
Ayrıldı: 08/11/2018
Rütbe: Er
Katıldı: 22/09/2016
Ayrıldı: 29/11/2016
Rütbe: Er
Katıldı: 12/09/2016
Ayrıldı: 01/01/1970
Rütbe: Er
Katıldı: 07/03/2016
Ayrıldı: 22/03/2016
Rütbe: İkinci Komutan
Katıldı: 12/12/2015
Ayrıldı: 04/03/2016
Rütbe: Acemi
Katıldı: 02/11/2015
Ayrıldı: 05/12/2015
Rütbe: Komutan
Katıldı: 19/09/2015
Ayrıldı: 30/10/2015
Rütbe: Er
Katıldı: 06/08/2015
Ayrıldı: 17/09/2015