bigslickdude

clanlogo
Rütbe: İkinci Komutan
Katıldı: 30/10/2016

Genel istatistik

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar19330678113
Ortalama Seviye7,368,679,009,18
Galibiyetler945848,93%233,33%4051,28%5649,56%
Yenilgiler955849,45%466,67%3848,72%5649,56%
Berabere3141,62%00,00%00,00%10,88%
Hayatta Kalınan Savaşlar374519,37%116,67%1721,79%2118,58%
İmha edilen Tanklar151990,7930,50420,54650,58
Yoketme Oranı0,980,600,690,71
Tespit edilen Tanklar302301,5661,00750,96950,84
Verilen Hasar870,84834,331.273,771.261,35
Düşman üssü işgal puanı246041,2700,00260,33260,23
Üs savunma Puanı62910,3300,0000,0000,00
Deneyim483,28374,00564,71581,32
WN71007,72466,90831,05786,62
WN81080,48541,971025,87950,14
Toplam
Savaşlar19330
Ortalama Seviye7,36
Galibiyetler945848,93%
Yenilgiler955849,45%
Berabere3141,62%
Hayatta Kalınan Savaşlar374519,37%
İmha edilen Tanklar151990,79
Yoketme Oranı0,98
Tespit edilen Tanklar302301,56
Verilen Hasar870,84
Düşman üssü işgal puanı246041,27
Üs savunma Puanı62910,33
Deneyim483,28
WN71007,72
WN81080,48
Son 24 saat
Savaşlar6
Ortalama Seviye8,67
Galibiyetler233,33%
Yenilgiler466,67%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar116,67%
İmha edilen Tanklar30,50
Yoketme Oranı0,60
Tespit edilen Tanklar61,00
Verilen Hasar834,33
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim374,00
WN7466,90
WN8541,97
Son 7 gün
Savaşlar78
Ortalama Seviye9,00
Galibiyetler4051,28%
Yenilgiler3848,72%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar1721,79%
İmha edilen Tanklar420,54
Yoketme Oranı0,69
Tespit edilen Tanklar750,96
Verilen Hasar1.273,77
Düşman üssü işgal puanı260,33
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim564,71
WN7831,05
WN81025,87
Son 30 gün
Savaşlar113
Ortalama Seviye9,18
Galibiyetler5649,56%
Yenilgiler5649,56%
Berabere10,88%
Hayatta Kalınan Savaşlar2118,58%
İmha edilen Tanklar650,58
Yoketme Oranı0,71
Tespit edilen Tanklar950,84
Verilen Hasar1.261,35
Düşman üssü işgal puanı260,23
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim581,32
WN7786,62
WN8950,14
Oluşturulduğu tarih:
Son Savaş:
Son Güncelleme:

Dünya Haritası Mutlak X

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar93000
Galibiyetler4346,24%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler4245,16%00,00%00,00%00,00%
Berabere88,60%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar3133,33%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar600,6500,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,970,000,000,00
Tespit edilen Tanklar1291,3900,0000,0000,00
Verilen Hasar1.303,800,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı1922,0600,0000,0000,00
Üs savunma Puanı750,8100,0000,0000,00
Deneyim443,670,000,000,00
Toplam
Savaşlar93
Galibiyetler4346,24%
Yenilgiler4245,16%
Berabere88,60%
Hayatta Kalınan Savaşlar3133,33%
İmha edilen Tanklar600,65
Yoketme Oranı0,97
Tespit edilen Tanklar1291,39
Verilen Hasar1.303,80
Düşman üssü işgal puanı1922,06
Üs savunma Puanı750,81
Deneyim443,67
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Şampiyon VIII

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar1000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler1100,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar33,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar0,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim10,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar1
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler1100,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar33,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim10,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Orta VI

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar0000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler00,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar0,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim0,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Tank Bölüğü İstatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar296000
Galibiyetler13545,61%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler15552,36%00,00%00,00%00,00%
Berabere62,03%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar7023,65%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar1460,4900,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,650,000,000,00
Tespit edilen Tanklar4601,5500,0000,0000,00
Verilen Hasar1.032,250,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı4541,5300,0000,0000,00
Üs savunma Puanı610,2100,0000,0000,00
Deneyim490,490,000,000,00
Toplam
Savaşlar296
Galibiyetler13545,61%
Yenilgiler15552,36%
Berabere62,03%
Hayatta Kalınan Savaşlar7023,65%
İmha edilen Tanklar1460,49
Yoketme Oranı0,65
Tespit edilen Tanklar4601,55
Verilen Hasar1.032,25
Düşman üssü işgal puanı4541,53
Üs savunma Puanı610,21
Deneyim490,49
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Ekip istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar15000
Galibiyetler853,33%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler746,67%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar533,33%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar140,9300,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,400,000,000,00
Tespit edilen Tanklar171,1300,0000,0000,00
Verilen Hasar1.018,600,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim441,270,000,000,00
Toplam
Savaşlar15
Galibiyetler853,33%
Yenilgiler746,67%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar533,33%
İmha edilen Tanklar140,93
Yoketme Oranı1,40
Tespit edilen Tanklar171,13
Verilen Hasar1.018,60
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim441,27
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Çatışma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar0000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler00,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar0,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim0,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Kale savunma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar0000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler00,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar0,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim0,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Anzeigen

Tanklar (165)

Tank AdıMTipUlusSeviyeOrtalama HasarOrtalama DeneyimSavaşlarGalibiyetlerWN8
KV-5 81127,24591251450,44%1397,73
IS-7101528,11610123451,94%1292,37
AMX 13 909623,4443977247,02%800,11
KV-15586,0245268450,73%1333,45
T-549831,2651567247,32%711,66
AMX 50 12091601,9848751645,54%1678,21
T-1506671,7746247052,34%1156,15
IS-381039,9056246546,45%1192,49
T-1091510,8864543642,43%1619,52
VK 45.02 (P) Ausf. B91510,1766841548,92%1578,13
Maus101588,1264235351,27%1233,44
M18 Hellcat6622,0834034942,69%975,36
T-448668,1752334351,90%816,60
AMX 50 10081282,8356333545,67%1543,86
VK 45.02 (P) Ausf. A81265,2670226453,03%1693,21
Tiger II8780,6044323548,09%730,57
ARL 446713,3251822049,09%1302,92
WZ-1317335,5634121446,26%494,96
Matilda IV 5472,8542821260,38%1394,39
IS7880,5458320650,49%1256,38
Tiger (P)7757,4858920351,23%984,97
Bat.-Châtillon 25 t AP9796,1341320144,28%565,80
AMX 50 B101332,3250319339,90%856,19
T-437660,8859919355,44%1074,41
Tiger I7848,1641118242,31%961,03
O-I Experimental5720,1441418247,80%1601,40
AMX 13 757469,5439317358,96%1025,68
KV-856695,7249417245,35%1183,95
VK 30.01 (P)6482,6838217146,78%682,23
T-505151,8128516750,30%372,56
O-Ni7851,0444916453,66%1084,53
AMX M4 mle. 457825,6857416051,88%1082,54
Cromwell6379,6933315451,30%644,72
T-262198,7321515352,94%1123,41
59-166250,5231415342,48%483,60
Type 4 Heavy9965,2160515045,33%671,66
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6357,6437414647,95%703,23
O-Ho8619,3039114140,43%419,22
Pz.Kpfw. VII101569,7261213846,38%1015,04
M60 101252,0056413551,85%857,01
AMX 12 t6308,2427412744,88%658,60
T25 AT7650,4036412746,46%717,43
Churchill I5632,8943812262,30%1734,50
M22 Locust 3154,0627611949,58%483,82
STA-18720,7352511738,46%689,31
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5333,3826911747,01%777,36
Ares 758676,8943211039,09%515,57
Hummel6463,3329410752,34%612,37
Type 619988,3059110647,17%800,86
Type T-345299,1327510551,43%754,59
O-I6687,1638110148,51%1145,78
T14 5363,204179746,39%618,94
M36 Jackson6481,473179652,08%735,00
Type 3 Chi-Nu5351,092689338,71%790,90
Crusader6219,802149336,56%396,45
Grille5435,182559347,31%899,33
T-284200,311998651,16%507,42
AMX ELC bis5299,022898545,88%860,11
Taschenratte112086,857408550,59%1191,83
T25/27549,552998434,52%545,69
Object 268 Version V 101262,455518245,12%707,00
Churchill VII6637,644008156,79%1188,56
BDR G1 B5436,414618151,85%823,05
IS-4101714,195977847,44%1252,63
T-62A10899,103977837,18%471,37
Conqueror9996,455377640,79%636,69
Tetrarch 2176,932657343,84%775,62
Lorraine 155 mle. 518569,074087050,00%503,96
Pz.Kpfw. III Ausf. J4208,672746949,28%428,99
Type 5 Heavy101872,828086851,47%1247,66
IS-2-II8552,313846251,61%453,93
S-517610,023276137,70%507,37
Renault FT AC2347,084196167,21%1894,98
Caernarvon8864,026276053,33%905,75
AMX 13 10510559,454446041,67%386,96
Type 1 Chi-He4208,032205947,46%515,48
AMX 404193,391915940,68%553,29
M10 Wolverine5402,393135759,65%942,78
Covenanter5287,143015657,14%1072,03
T675425,363015660,71%990,17
Mäuschen91020,644405543,64%709,79
KV-137433,875235444,44%516,00
Panhard AMD 178B6289,984405349,06%658,30
Bat.-Châtillon 25 t101176,135325238,46%678,05
E 7591207,106475250,00%991,53
Škoda T 256597,764555149,02%1057,73
Type 5 Chi-Ri7743,366244755,32%1132,10
M5A1 Stuart4238,592924456,82%820,61
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4116,822934456,82%290,89
Lorraine 155 mle. 507461,843464344,19%360,08
Type 95 Heavy4258,642174240,48%676,07
Sturmpanzer II4172,811894259,52%507,50
G.W. Panther7560,293414247,62%524,75
T404525,773163953,85%1591,78
Alecto4327,772793946,15%815,76
T-463151,211653844,74%467,73
Valentine3418,283323655,56%2065,64
B14288,834333560,00%869,53
Pz.Kpfw. II289,401223554,29%254,16
Churchill Gun Carrier6322,612313339,39%328,75
Jagdpanzer E 100102410,157413357,58%1864,08
Super Hellcat 7253,642313330,30%70,40
Škoda T 245535,974223138,71%1377,13
Škoda T 177517,214772962,07%993,94
FV230 Canopener102029,697992955,17%1386,33
Type 4 Chi-To6485,575072853,57%834,34
T56 GMC3264,613382842,86%895,76
14TP4186,372022744,44%520,32
KR-1111095,594812733,33%385,90
M8A14347,582832669,23%1126,61
Ares 859716,924382634,62%356,27
MS-11120,132062466,67%683,62
Super Conqueror101714,135952360,87%1276,27
Type 97 Chi-Ha3249,352312050,00%808,23
Black Prince71066,958082070,00%1851,12
Valentine AT4346,402632050,00%1042,87
Lago4321,112821942,11%879,45
Type 2597 Chi-Ha3272,282311838,89%954,79
D23253,654411758,82%1178,36
AMX 13 F3 AM6803,655731758,82%1200,42
Sturmpanzer I Bison325,25981650,00%90,63
Type 91 Heavy3135,631821656,25%368,13
Strv m/40L3199,072571553,33%653,46
Cruiser Mk. II2322,873171573,33%1901,61
ST vz. 394337,363371450,00%976,09
Strv m/425364,143141442,86%822,22
T207624,214361450,00%781,73
Leichttraktor1107,931801457,14%462,82
AT 25376,692931353,85%812,52
Renault Otsu1165,502521233,33%652,27
BT-7 artillery 380,641411154,55%176,92
Cruiser Mk. I1185,502101040,00%863,25
Type 89 I-Go/Chi-Ro2138,22152933,33%342,60
FV215b (183) 101230,11673977,78%871,15
Vickers Mk. E Type B2125,00167850,00%424,93
Cruiser Mk. III3255,63306887,50%1430,03
SMV CC-64 Vipera 8529,13434837,50%275,53
StuG IV 5167,63231862,50%355,72
Cruiser Mk. IV4221,43289771,43%795,55
Universal Carrier 2-pdr2214,43250785,71%1039,65
Waffenträger auf E 10010781,14612742,86%299,79
Strv m/382176,67175633,33%631,94
Pawlack Tank6850,50651650,00%1539,62
Light Mk. VIC 284,17124633,33%178,64
M-IV-Y 8610,20435560,00%538,24
T-50-2 6208,60277540,00%309,40
T7 Combat Car 211,4037540,00%18,13
Chi-Ni2219,75292475,00%1412,07
Vickers Medium Mk. I168,332763100,00%380,96
D1285,67194366,67%367,24
SU-76M482,33198366,67%243,44
43 M. Toldi III 3266,67266333,33%1056,80
leKpz M 41 90 mm 8467,0021530,00%465,11
Kolohousenka10,0049250,00%76,78
Renault NC-311124,502622100,00%781,44
LTP 3279,00348250,00%1486,15
Strv fm/21198,001911100,00%531,19
Fiat 30001233,001951100,00%1403,65
4TP1222,0022110,00%1025,33
7TP20,001810,00%0,00
Jagdtiger92693,008251100,00%2630,38
Bat.-Châtillon 12 t8173,0015610,00%3,95
MKA 2635,006381100,00%3558,15
Patton the Tank 90,004921100,00%261,00
Valiant 5441,004671100,00%1007,72

Grafikler

WN8

Anzeigen

Klan Geçmişi

Rütbe: İkinci Komutan
Katıldı: 30/10/2016
Rütbe: İkinci Komutan
Katıldı: 30/10/2016
Ayrıldı: 24/12/2024