besmark_8

clanlogo
Rütbe: İhtiyat
Katıldı: 13/05/2020

Genel istatistik

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar38063000
Ortalama Seviye7,450,000,000,00
Galibiyetler1817347,74%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler1948151,18%00,00%00,00%00,00%
Berabere4091,07%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar1008926,51%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar251010,6600,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,900,000,000,00
Tespit edilen Tanklar263310,6900,0000,0000,00
Verilen Hasar851,080,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı255560,6700,0000,0000,00
Üs savunma Puanı134160,3500,0000,0000,00
Deneyim410,210,000,000,00
WN7806,690,000,000,00
WN8904,070,000,000,00
Toplam
Savaşlar38063
Ortalama Seviye7,45
Galibiyetler1817347,74%
Yenilgiler1948151,18%
Berabere4091,07%
Hayatta Kalınan Savaşlar1008926,51%
İmha edilen Tanklar251010,66
Yoketme Oranı0,90
Tespit edilen Tanklar263310,69
Verilen Hasar851,08
Düşman üssü işgal puanı255560,67
Üs savunma Puanı134160,35
Deneyim410,21
WN7806,69
WN8904,07
Son 24 saat
Savaşlar0
Ortalama Seviye0,00
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
WN70,00
WN80,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Ortalama Seviye0,00
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
WN70,00
WN80,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Ortalama Seviye0,00
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
WN70,00
WN80,00
Oluşturulduğu tarih:
Son Savaş:
Son Güncelleme:

Dünya Haritası Mutlak X

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar50000
Galibiyetler1428,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler3264,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere48,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar1326,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar220,4400,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,590,000,000,00
Tespit edilen Tanklar360,7200,0000,0000,00
Verilen Hasar1.259,080,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı310,6200,0000,0000,00
Üs savunma Puanı190,3800,0000,0000,00
Deneyim325,980,000,000,00
Toplam
Savaşlar50
Galibiyetler1428,00%
Yenilgiler3264,00%
Berabere48,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar1326,00%
İmha edilen Tanklar220,44
Yoketme Oranı0,59
Tespit edilen Tanklar360,72
Verilen Hasar1.259,08
Düşman üssü işgal puanı310,62
Üs savunma Puanı190,38
Deneyim325,98
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Şampiyon VIII

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar103000
Galibiyetler3634,95%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler6159,22%00,00%00,00%00,00%
Berabere65,83%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar2625,24%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar540,5200,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,700,000,000,00
Tespit edilen Tanklar370,3600,0000,0000,00
Verilen Hasar844,640,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı1291,2500,0000,0000,00
Üs savunma Puanı1111,0800,0000,0000,00
Deneyim322,660,000,000,00
Toplam
Savaşlar103
Galibiyetler3634,95%
Yenilgiler6159,22%
Berabere65,83%
Hayatta Kalınan Savaşlar2625,24%
İmha edilen Tanklar540,52
Yoketme Oranı0,70
Tespit edilen Tanklar370,36
Verilen Hasar844,64
Düşman üssü işgal puanı1291,25
Üs savunma Puanı1111,08
Deneyim322,66
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Orta VI

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar0000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler00,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar0,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim0,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Tank Bölüğü İstatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar0000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler00,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar0,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim0,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Ekip istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar1473000
Galibiyetler73049,56%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler74350,44%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar58639,78%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar9870,6700,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,110,000,000,00
Tespit edilen Tanklar11150,7600,0000,0000,00
Verilen Hasar1.069,280,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı33282,2600,0000,0000,00
Üs savunma Puanı73985,0200,0000,0000,00
Deneyim543,660,000,000,00
Toplam
Savaşlar1473
Galibiyetler73049,56%
Yenilgiler74350,44%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar58639,78%
İmha edilen Tanklar9870,67
Yoketme Oranı1,11
Tespit edilen Tanklar11150,76
Verilen Hasar1.069,28
Düşman üssü işgal puanı33282,26
Üs savunma Puanı73985,02
Deneyim543,66
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Çatışma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar1012000
Galibiyetler48948,32%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler46245,65%00,00%00,00%00,00%
Berabere616,03%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar38538,04%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar6260,6200,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar6720,6600,0000,0000,00
Verilen Hasar1.047,780,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı15291,5100,0000,0000,00
Üs savunma Puanı10491,0400,0000,0000,00
Deneyim438,180,000,000,00
Toplam
Savaşlar1012
Galibiyetler48948,32%
Yenilgiler46245,65%
Berabere616,03%
Hayatta Kalınan Savaşlar38538,04%
İmha edilen Tanklar6260,62
Yoketme Oranı1,00
Tespit edilen Tanklar6720,66
Verilen Hasar1.047,78
Düşman üssü işgal puanı15291,51
Üs savunma Puanı10491,04
Deneyim438,18
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Kale savunma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar1393000
Galibiyetler78456,28%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler59142,43%00,00%00,00%00,00%
Berabere181,29%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar49635,61%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar8870,6400,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,990,000,000,00
Tespit edilen Tanklar7960,5700,0000,0000,00
Verilen Hasar1.468,190,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı14771,0600,0000,0000,00
Üs savunma Puanı8620,6200,0000,0000,00
Deneyim544,290,000,000,00
Toplam
Savaşlar1393
Galibiyetler78456,28%
Yenilgiler59142,43%
Berabere181,29%
Hayatta Kalınan Savaşlar49635,61%
İmha edilen Tanklar8870,64
Yoketme Oranı0,99
Tespit edilen Tanklar7960,57
Verilen Hasar1.468,19
Düşman üssü işgal puanı14771,06
Üs savunma Puanı8620,62
Deneyim544,29
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Anzeigen

Tanklar (190)

Tank AdıMTipUlusSeviyeOrtalama HasarOrtalama DeneyimSavaşlarGalibiyetlerWN8
SU-130PM 81303,44544359848,22%1361,48
KV-15406,34319281252,17%788,15
FV4005 Stage II101700,98473204446,23%1191,08
T110E4101513,64438101846,66%925,76
T3091170,8139584542,84%808,50
IS-38882,7246680450,00%888,26
T-448614,0638469348,34%643,75
ST-I91084,3446468048,09%879,37
T92 HMC101196,2141964343,55%946,83
AMX 13 909484,6737264148,67%537,32
Bat.-Châtillon 25 t101646,4055562947,69%1329,65
T-549896,4444356043,57%718,62
IS7688,8238151548,16%818,22
KV-48724,7740950351,29%715,58
Bat.-Châtillon 12 t8468,2338750244,02%678,48
M415246,4620145845,41%211,31
Bat.-Châtillon 25 t AP9917,6238241041,46%712,67
KV-26495,6832940746,68%687,83
M40/M438876,4640639948,12%839,36
Caernarvon8820,4342638243,72%735,01
T28 Prototype8794,0336638145,14%670,66
M53/M5591208,6249138148,29%1192,81
Panhard EBR 10510849,8751737942,74%842,82
T25/27466,0030237746,15%466,54
T 55A 91148,1349136548,22%941,65
T-437427,5133735248,86%502,29
ISU-15281442,9559133851,78%1479,52
Object 705A101538,2156132653,07%1098,51
VK 45.03 7781,0046932653,07%941,05
AMX 13 757360,8834632048,75%578,24
KV-37689,3840231849,37%766,16
Caernarvon Action X 8907,4749431845,60%961,36
M127536,9231731646,20%561,71
T-29 3183,6720131253,21%562,63
Type 4 Heavy91390,9254930846,10%1193,10
Rheinmetall Skorpion G 81000,1141730750,16%967,55
Cromwell6351,5632430049,67%542,85
T297786,6147729647,97%862,96
Conqueror91523,4767828051,43%1451,75
AMX M4 mle. 49 81022,9760527150,18%1172,60
Crusader6246,7825526747,19%576,87
Churchill I5362,9828526747,57%624,65
M18 Hellcat6280,6722925844,19%254,71
T-34-856371,2430225747,86%561,04
M446345,1725625547,84%423,86
SU-10181008,0849224852,02%1079,11
Black Prince7499,4638923944,77%454,00
Tiger I7668,6138123342,06%656,51
Pz.Kpfw. II2111,3220623350,64%316,53
AMX 30 B101358,9849623345,49%1014,16
FV4004 Conway91293,0755923142,86%992,52
M66577,4636722848,68%762,81
Challenger7611,1641522445,54%633,40
Panhard AML Lynx 6x68712,9457322047,73%1264,77
M3 Stuart382,2020821847,25%134,36
Panhard EBR 909647,7657021251,89%893,29
T26E5 Patriot 8833,8751520943,06%831,01
O-I6602,3840720755,07%905,30
Churchill VII6421,1131520640,78%498,81
AMX 12 t6307,9236720357,64%751,19
Hotchkiss EBR7588,7437219748,22%1208,71
T675214,1920518945,50%274,15
O-Ho81278,0158018749,73%1484,27
Charioteer8561,3836418343,72%379,38
T-1506495,5339118146,41%677,58
T57 Heavy101785,7248718144,75%1195,72
Object 140101306,4648118143,09%976,38
T-1091138,8041117741,24%896,13
SU-100M17682,6839717454,02%828,88
Object 26391466,5555817450,57%1262,58
KV-856366,5728817343,35%385,23
T9591505,5175917159,06%1323,82
AT 86313,8924817047,65%339,22
T-50-2 6312,4732017044,12%700,91
E 100101568,9257216747,31%1023,34
Sherman Firefly6353,2831516351,53%513,63
M60 101432,8155016239,51%964,62
Object 43091330,2158215948,43%1196,24
Object 277101757,4957813650,74%1306,02
Super Conqueror101733,7258513448,51%1266,09
Panhard AMD 178B6292,8932513455,97%782,84
M374173,3522313359,40%536,20
AMX ELC bis5137,7020813243,94%235,05
T-345234,8323012445,16%453,46
O-Ni7967,3558912450,81%1183,53
Tiger II8538,5136812138,02%308,90
KV-1S6374,3736212156,20%602,82
TS-5 81111,0359712144,63%1043,50
SU-1006276,9821612039,17%193,86
T1 Heavy5364,9128111845,76%560,43
T328640,8937511646,55%545,11
MTLS-1G14 3199,6023211445,61%669,60
M56 Scorpion 7762,1941011445,61%901,67
Pz.Kpfw. I Ausf. C3132,1618411343,36%430,06
Matilda4143,4419111142,34%152,84
Pz.Kpfw. T 25 5349,7434311058,18%879,33
M2 Medium Tank398,6813810843,52%137,48
T-45 2125,4419010851,85%483,93
SU-855270,8022610350,49%442,66
AT 25244,1924910146,53%391,03
Super Hellcat 7816,344439648,96%1204,78
VK 36.01 (H)6403,423179056,67%579,27
T-28481,291508744,83%51,20
AMX 404101,541678346,99%191,62
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4107,221877738,96%102,74
IS-4101286,314557536,00%679,14
Sherman III5146,312367549,33%201,08
L-60 251,481287533,33%6,72
T2881024,605517247,22%950,56
T110E3101606,504557234,72%834,18
T28 Concept 7505,964037055,71%584,93
SU-85B4176,921866248,39%280,06
M3 Lee4182,932045952,54%527,69
Type 5 Heavy101825,427205947,46%1099,66
A-205121,191955850,00%233,47
Object 268 Version 4102161,555675541,82%1511,88
T1 Cunningham191,391465448,15%378,86
E 759824,126025251,92%603,33
Object 70591116,694875251,92%852,56
M8A14161,901765040,00%159,97
T2 Medium Tank260,771164847,92%109,57
Konštrukta T-34/1007540,045224757,45%773,42
Type 64 6362,384894761,70%900,30
AMX 50 Foch (155) 101393,584114344,19%772,99
Vickers Medium Mk. III374,191154247,62%76,04
T-46348,801054151,22%107,27
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5190,152224050,00%324,63
Škoda T 256394,034373748,65%613,20
Hotchkiss H35286,031453345,45%170,41
BT-74121,311573243,75%202,77
Pz.Kpfw. 38 (t)389,171423043,33%83,97
M5 Stuart4125,472793070,00%361,72
T-34 shielded 5326,032773040,00%554,79
IS-M8313,314012934,48%48,21
Škoda T 509562,154522748,15%330,70
M10 RBFM 5455,592942748,15%759,58
Alecto4137,921652657,69%267,72
Pz.Kpfw. 35 (t)276,501542441,67%151,53
AMX 30 1er prototype9670,795152437,50%340,32
T54E19772,045422352,17%609,38
M7 Priest3119,361592263,64%313,30
M4A1 Revalorisé 8511,734762245,45%394,78
T-26276,801032040,00%127,71
Churchill III 5293,553522060,00%504,17
T-127 3170,252072045,00%448,46
BT-7 artillery 324,851082045,00%69,28
Vickers Medium Mk. I162,471101947,37%134,49
Covenanter583,531411747,06%68,95
T-54 first prototype 8601,243611741,18%492,04
Jagdpanzer 38(t) Hetzer498,941411656,25%151,76
SU-76M4150,441671656,25%318,63
Pz.Kpfw. II Ausf. G397,561991662,50%327,45
VK 20.01 (D)4148,531841540,00%205,89
T1 HMC242,43711435,71%0,00
Leichttraktor163,711241457,14%190,90
Vickers Medium Mk. II288,311061353,85%295,94
Škoda T 245291,852571353,85%665,22
T-62A101451,385881353,85%1147,86
BT-2249,36821127,27%0,00
Cruiser Mk. II2126,401911050,00%443,63
ELC EVEN 90 8525,503121040,00%748,46
AT-12143,33142955,56%468,44
Pz.Kpfw. II Luchs4126,22190933,33%202,81
MS-1132,3844825,00%0,00
AMX 38323,38232875,00%261,00
T56 GMC312,7558825,00%0,00
SU-100Y 6296,00319850,00%323,07
Pz.Kpfw. II Ausf. D 231,57187771,43%261,02
Fiat 3000132,3375616,67%0,00
Strv m/38282,50200666,67%321,85
4TP146,67151666,67%222,70
Object 430U101165,50374616,67%531,23
MKA 283,1785616,67%35,81
Strv fm/21193,80176580,00%518,56
T3 HMC230,6053520,00%0,00
AT 15A 7439,60276520,00%334,23
43 M. Toldi III 336,00105540,00%49,04
TKS z n.k.m. 20 mm 223,7579425,00%0,00
Universal Carrier 2-pdr212,2536425,00%0,00
Bretagne Panther 6375,00490450,00%501,89
Churchill Gun Carrier614,336030,00%0,00
Kolohousenka120,00101250,00%76,78
AMR 35 214,00107250,00%115,81
M24E2 Super Chaffee 6827,00526250,00%3096,26
Tetrarch 224,003620,00%0,00
M750,0014410,00%0,00
T-116 3230,0013310,00%882,65
StuG IV 5193,001961100,00%426,42
AMX Canon d'assaut 105 80,004551100,00%261,00
AMX M4 mle. 49 Liberté 8847,009651100,00%871,61

Grafikler

WN8

Anzeigen

Klan Geçmişi

Rütbe: İhtiyat
Katıldı: 13/05/2020
Rütbe: İhtiyat
Katıldı: 13/05/2020
Ayrıldı: 24/12/2024
Rütbe: Acemi
Katıldı: 08/04/2020
Ayrıldı: 24/04/2020
Rütbe: Acemi
Katıldı: 17/09/2019
Ayrıldı: 17/09/2019
Rütbe: Er
Katıldı: 14/07/2018
Ayrıldı: 05/01/2019
Rütbe: Er
Katıldı: 09/01/2019
Ayrıldı: 02/07/2019
Rütbe: Er
Katıldı: 04/08/2019
Ayrıldı: 06/09/2019
Rütbe: Acemi
Katıldı: 07/01/2019
Ayrıldı: 07/01/2019
Rütbe: Er
Katıldı: 03/07/2019
Ayrıldı: 03/08/2019
Rütbe: Er
Katıldı: 18/09/2019
Ayrıldı: 07/04/2020
Rütbe: Er
Katıldı: 03/03/2018
Ayrıldı: 22/06/2018
Rütbe: Er
Katıldı: 26/06/2018
Ayrıldı: 12/07/2018
Rütbe: Er
Katıldı: 25/11/2017
Ayrıldı: 02/03/2018
Rütbe: İhtiyat
Katıldı: 01/06/2017
Ayrıldı: 08/07/2017
Rütbe: Yedek Subay
Katıldı: 06/04/2016
Ayrıldı: 29/04/2017