bembule

clanlogo
Rütbe: Acemi
Katıldı: 07/04/2016

Genel istatistik

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar93370022
Ortalama Seviye7,240,000,007,82
Galibiyetler417744,74%00,00%00,00%731,82%
Yenilgiler506954,29%00,00%00,00%1463,64%
Berabere910,97%00,00%00,00%14,55%
Hayatta Kalınan Savaşlar175718,82%00,00%00,00%14,55%
İmha edilen Tanklar36790,3900,0000,0050,23
Yoketme Oranı0,490,000,000,24
Tespit edilen Tanklar99851,0700,0000,00160,73
Verilen Hasar497,560,000,00354,45
Düşman üssü işgal puanı44640,4800,0000,0000,00
Üs savunma Puanı29710,3200,0000,0000,00
Deneyim422,150,000,00426,23
WN7536,340,000,00161,56
WN8461,710,000,00109,09
Toplam
Savaşlar9337
Ortalama Seviye7,24
Galibiyetler417744,74%
Yenilgiler506954,29%
Berabere910,97%
Hayatta Kalınan Savaşlar175718,82%
İmha edilen Tanklar36790,39
Yoketme Oranı0,49
Tespit edilen Tanklar99851,07
Verilen Hasar497,56
Düşman üssü işgal puanı44640,48
Üs savunma Puanı29710,32
Deneyim422,15
WN7536,34
WN8461,71
Son 24 saat
Savaşlar0
Ortalama Seviye0,00
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
WN70,00
WN80,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Ortalama Seviye0,00
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
WN70,00
WN80,00
Son 30 gün
Savaşlar22
Ortalama Seviye7,82
Galibiyetler731,82%
Yenilgiler1463,64%
Berabere14,55%
Hayatta Kalınan Savaşlar14,55%
İmha edilen Tanklar50,23
Yoketme Oranı0,24
Tespit edilen Tanklar160,73
Verilen Hasar354,45
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim426,23
WN7161,56
WN8109,09
Oluşturulduğu tarih:
Son Savaş:
Son Güncelleme:

Dünya Haritası Mutlak X

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar1000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler1100,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar11,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar0,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim27,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar1
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler1100,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar11,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim27,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Şampiyon VIII

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar5000
Galibiyetler240,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler360,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar120,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar30,6000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,750,000,000,00
Tespit edilen Tanklar10,2000,0000,0000,00
Verilen Hasar596,400,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim451,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar5
Galibiyetler240,00%
Yenilgiler360,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar120,00%
İmha edilen Tanklar30,60
Yoketme Oranı0,75
Tespit edilen Tanklar10,20
Verilen Hasar596,40
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim451,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Orta VI

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar0000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler00,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar0,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim0,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Tank Bölüğü İstatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar71000
Galibiyetler1521,13%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler5678,87%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar811,27%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar240,3400,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,380,000,000,00
Tespit edilen Tanklar981,3800,0000,0000,00
Verilen Hasar464,460,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı150,2100,0000,0000,00
Deneyim273,890,000,000,00
Toplam
Savaşlar71
Galibiyetler1521,13%
Yenilgiler5678,87%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar811,27%
İmha edilen Tanklar240,34
Yoketme Oranı0,38
Tespit edilen Tanklar981,38
Verilen Hasar464,46
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı150,21
Deneyim273,89
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Ekip istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar876000
Galibiyetler36842,01%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler46152,63%00,00%00,00%00,00%
Berabere475,37%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar26029,68%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar3710,4200,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,600,000,000,00
Tespit edilen Tanklar8921,0200,0000,0000,00
Verilen Hasar548,620,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı24252,7700,0000,0000,00
Üs savunma Puanı11541,3200,0000,0000,00
Deneyim439,220,000,000,00
Toplam
Savaşlar876
Galibiyetler36842,01%
Yenilgiler46152,63%
Berabere475,37%
Hayatta Kalınan Savaşlar26029,68%
İmha edilen Tanklar3710,42
Yoketme Oranı0,60
Tespit edilen Tanklar8921,02
Verilen Hasar548,62
Düşman üssü işgal puanı24252,77
Üs savunma Puanı11541,32
Deneyim439,22
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Çatışma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar11000
Galibiyetler545,45%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler654,55%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar436,36%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar40,3600,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,570,000,000,00
Tespit edilen Tanklar100,9100,0000,0000,00
Verilen Hasar485,180,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı484,3600,0000,0000,00
Deneyim246,640,000,000,00
Toplam
Savaşlar11
Galibiyetler545,45%
Yenilgiler654,55%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar436,36%
İmha edilen Tanklar40,36
Yoketme Oranı0,57
Tespit edilen Tanklar100,91
Verilen Hasar485,18
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı484,36
Deneyim246,64
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Kale savunma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar0000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler00,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar0,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim0,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Anzeigen

Tanklar (97)

Tank AdıMTipUlusSeviyeOrtalama HasarOrtalama DeneyimSavaşlarGalibiyetlerWN8
T-549719,60526109045,96%537,71
FCM 50 t 8583,6447582941,98%448,93
Object 4168649,5848780844,18%620,23
T-62A10839,0451358541,71%460,60
T-34-3 8560,7246445242,92%433,25
Excelsior 5290,9233045049,78%419,25
112 8577,3446842338,53%383,58
A-447504,5842939142,46%554,85
Cromwell6281,9928932047,50%351,75
Matilda Black Prince 5327,0434129450,00%677,75
1108680,3153529149,48%624,08
M4A1 Revalorisé 8519,9247828245,74%423,43
AMX Chasseur de chars 8508,6547426442,80%438,54
AMX AC mle. 488444,0639719543,59%245,80
T34 8558,3845818245,05%413,56
T71 DA7304,0345417047,06%405,03
Comet7332,7034615839,24%255,37
IS-27514,7546613451,49%498,46
M374219,7423212342,28%550,16
Covenanter5131,1718711551,30%266,73
AMX 13 757240,8842111239,29%216,29
Object 430 Version II9799,5951310646,23%623,66
AMX AC mle. 467454,7037910639,62%361,10
Crusader6138,6516310538,10%116,16
Type T-345235,223427862,82%614,14
WZ-111 model 1-49614,764757540,00%289,81
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5294,083037352,05%650,15
Cruiser Mk. III373,921127241,67%80,92
Type 586336,834077146,48%443,93
A-436260,793977150,70%333,92
T1 Cunningham1114,032686863,24%726,52
Cruiser Mk. IV4154,701935655,36%400,12
Pz.Kpfw. 38 (t)372,731715156,86%143,61
AMX 13 909338,334115131,37%184,58
AMX ELC bis5119,483024839,58%124,09
AMX 12 t6154,323904748,94%221,47
T2 Light Tank 272,742064250,00%157,86
S35 CA5326,053074047,50%585,88
M5 Stuart4131,382703732,43%113,37
VK 30.01 (P)6268,513233540,00%185,65
ARL V396135,552183336,36%2,34
T-345322,733913357,58%851,39
M415188,792453345,45%102,83
Škoda T 245257,463442646,15%556,16
M5A1 Stuart4196,052892050,00%531,81
43 M. Toldi III 341,721321833,33%0,00
Vickers Medium Mk. I131,29601729,41%0,00
M75227,133991546,67%636,00
Škoda T 256242,623541330,77%162,91
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4176,082251225,00%368,17
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6294,172411241,67%417,20
BT-7 artillery 3132,002441163,64%447,69
Pz.Kpfw. I247,271561136,36%0,40
LTP 352,201491070,00%264,08
AMX Canon d'assaut 105 8742,404961040,00%497,69
M24E2 Super Chaffee 6171,56173911,11%170,29
Super Hellcat 7571,8919190,00%509,95
Somua SAu 404137,38184862,50%317,41
Pz.Kpfw. 35 (t)244,50113825,00%0,00
Pz.Kpfw. T 25 589,75165837,50%0,07
Pz.Kpfw. II Ausf. G390,13144837,50%81,70
M446188,71204742,86%71,67
Bat.-Châtillon 12 t8234,00217728,57%107,78
Renault NC-31122,1476757,14%147,13
Vickers Medium Mk. II279,8354616,67%122,63
Pz.Kpfw. II285,83189633,33%117,21
Renault FT148,2080540,00%8,17
Cruiser Mk. I1102,60185540,00%282,07
8,8 cm Pak 43 Jagdtiger 8371,60280540,00%148,85
T7 Combat Car 222,2095540,00%18,13
Matilda4120,75119450,00%144,25
Fiat 3000167,755840,00%70,92
KV-1SA 5396,756364100,00%768,67
M7 Priest342,50225475,00%261,00
AMX 40485,003174100,00%296,22
M22121,25257475,00%633,45
Pz.Kpfw. II Ausf. D 264,67147333,33%35,18
Strv fm/211107,0012230,00%374,91
T-29 37,67122366,67%255,11
Panzerjäger I217,33118366,67%221,70
Leichttraktor1156,003093100,00%845,12
AMX 38313,00143250,00%93,03
Sexton II30,002020,00%0,00
FCM 2C 3225,5013620,00%379,42
Renault Otsu143,5090250,00%70,89
Vickers Mk. E Type B290,00223250,00%217,08
G.Pz. Mk. VI (e)20,00951100,00%261,00
Panzerwagen 39 3373,006201100,00%2179,96
Loyd Gun Carriage20,001610,00%0,00
Universal Carrier 2-pdr20,001310,00%0,00
T-703220,003371100,00%819,98
L-60 259,001611100,00%305,59
T216442,007651100,00%1102,79
Renault UE 57358,003610,00%0,00
Light Mk. VIC 219,001091100,00%261,00
Pz.Kpfw. IV Ausf. F2 591,009210,00%0,00
4TP150,001831100,00%261,00

Grafikler

WN8

Anzeigen

Klan Geçmişi

Rütbe: Acemi
Katıldı: 07/04/2016
Rütbe: Acemi
Katıldı: 07/04/2016
Ayrıldı: 24/12/2024
Rütbe: Acemi
Katıldı: 12/12/2014
Ayrıldı: 25/01/2015
Rütbe: Levazım Subayı
Katıldı: 28/01/2015
Ayrıldı: 04/04/2016
Rütbe: Er
Katıldı: 06/02/2014