belac035

clanlogo
Rütbe: İkinci Komutan
Katıldı: 20/03/2023

Genel istatistik

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar86695092313
Ortalama Seviye8,250,008,688,95
Galibiyetler4338150,04%00,00%4346,74%16352,08%
Yenilgiler4229148,78%00,00%4751,09%14345,69%
Berabere10231,18%00,00%22,17%72,24%
Hayatta Kalınan Savaşlar2351827,13%00,00%2527,17%7925,24%
İmha edilen Tanklar741140,8500,00910,992590,83
Yoketme Oranı1,170,001,361,11
Tespit edilen Tanklar885681,0200,001111,214221,35
Verilen Hasar1.302,620,001.672,411.603,72
Düşman üssü işgal puanı486720,5600,001001,091670,53
Üs savunma Puanı308820,3600,0000,00630,20
Deneyim629,480,00812,83857,27
WN71082,590,001156,941153,17
WN81403,360,001676,681606,14
Toplam
Savaşlar86695
Ortalama Seviye8,25
Galibiyetler4338150,04%
Yenilgiler4229148,78%
Berabere10231,18%
Hayatta Kalınan Savaşlar2351827,13%
İmha edilen Tanklar741140,85
Yoketme Oranı1,17
Tespit edilen Tanklar885681,02
Verilen Hasar1.302,62
Düşman üssü işgal puanı486720,56
Üs savunma Puanı308820,36
Deneyim629,48
WN71082,59
WN81403,36
Son 24 saat
Savaşlar0
Ortalama Seviye0,00
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
WN70,00
WN80,00
Son 7 gün
Savaşlar92
Ortalama Seviye8,68
Galibiyetler4346,74%
Yenilgiler4751,09%
Berabere22,17%
Hayatta Kalınan Savaşlar2527,17%
İmha edilen Tanklar910,99
Yoketme Oranı1,36
Tespit edilen Tanklar1111,21
Verilen Hasar1.672,41
Düşman üssü işgal puanı1001,09
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim812,83
WN71156,94
WN81676,68
Son 30 gün
Savaşlar313
Ortalama Seviye8,95
Galibiyetler16352,08%
Yenilgiler14345,69%
Berabere72,24%
Hayatta Kalınan Savaşlar7925,24%
İmha edilen Tanklar2590,83
Yoketme Oranı1,11
Tespit edilen Tanklar4221,35
Verilen Hasar1.603,72
Düşman üssü işgal puanı1670,53
Üs savunma Puanı630,20
Deneyim857,27
WN71153,17
WN81606,14
Oluşturulduğu tarih:
Son Savaş:
Son Güncelleme:

Dünya Haritası Mutlak X

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar159000
Galibiyetler7245,28%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler8654,09%00,00%00,00%00,00%
Berabere10,63%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar5232,70%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar990,6200,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,930,000,000,00
Tespit edilen Tanklar850,5300,0000,0000,00
Verilen Hasar1.894,620,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı1330,8400,0000,0000,00
Üs savunma Puanı360,2300,0000,0000,00
Deneyim707,870,000,000,00
Toplam
Savaşlar159
Galibiyetler7245,28%
Yenilgiler8654,09%
Berabere10,63%
Hayatta Kalınan Savaşlar5232,70%
İmha edilen Tanklar990,62
Yoketme Oranı0,93
Tespit edilen Tanklar850,53
Verilen Hasar1.894,62
Düşman üssü işgal puanı1330,84
Üs savunma Puanı360,23
Deneyim707,87
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Şampiyon VIII

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar11000
Galibiyetler654,55%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler545,45%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar545,45%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar100,9100,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,670,000,000,00
Tespit edilen Tanklar80,7300,0000,0000,00
Verilen Hasar1.201,090,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı312,8200,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim695,450,000,000,00
Toplam
Savaşlar11
Galibiyetler654,55%
Yenilgiler545,45%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar545,45%
İmha edilen Tanklar100,91
Yoketme Oranı1,67
Tespit edilen Tanklar80,73
Verilen Hasar1.201,09
Düşman üssü işgal puanı312,82
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim695,45
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Orta VI

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar14000
Galibiyetler642,86%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler857,14%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar642,86%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar120,8600,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,500,000,000,00
Tespit edilen Tanklar100,7100,0000,0000,00
Verilen Hasar743,140,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı463,2900,0000,0000,00
Üs savunma Puanı40,2900,0000,0000,00
Deneyim375,860,000,000,00
Toplam
Savaşlar14
Galibiyetler642,86%
Yenilgiler857,14%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar642,86%
İmha edilen Tanklar120,86
Yoketme Oranı1,50
Tespit edilen Tanklar100,71
Verilen Hasar743,14
Düşman üssü işgal puanı463,29
Üs savunma Puanı40,29
Deneyim375,86
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Tank Bölüğü İstatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar0000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler00,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar0,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim0,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Ekip istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar275000
Galibiyetler13649,45%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler13950,55%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar10638,55%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar1710,6200,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,010,000,000,00
Tespit edilen Tanklar1990,7200,0000,0000,00
Verilen Hasar1.150,030,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı5832,1200,0000,0000,00
Üs savunma Puanı12024,3700,0000,0000,00
Deneyim531,510,000,000,00
Toplam
Savaşlar275
Galibiyetler13649,45%
Yenilgiler13950,55%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar10638,55%
İmha edilen Tanklar1710,62
Yoketme Oranı1,01
Tespit edilen Tanklar1990,72
Verilen Hasar1.150,03
Düşman üssü işgal puanı5832,12
Üs savunma Puanı12024,37
Deneyim531,51
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Çatışma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar10205000
Galibiyetler581456,97%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler416740,83%00,00%00,00%00,00%
Berabere2242,20%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar407139,89%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar82070,8000,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,340,000,000,00
Tespit edilen Tanklar82310,8100,0000,0000,00
Verilen Hasar1.341,470,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı167501,6400,0000,0000,00
Üs savunma Puanı151071,4800,0000,0000,00
Deneyim658,550,000,000,00
Toplam
Savaşlar10205
Galibiyetler581456,97%
Yenilgiler416740,83%
Berabere2242,20%
Hayatta Kalınan Savaşlar407139,89%
İmha edilen Tanklar82070,80
Yoketme Oranı1,34
Tespit edilen Tanklar82310,81
Verilen Hasar1.341,47
Düşman üssü işgal puanı167501,64
Üs savunma Puanı151071,48
Deneyim658,55
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Kale savunma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar2154000
Galibiyetler110151,11%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler102847,73%00,00%00,00%00,00%
Berabere251,16%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar66130,69%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar15390,7100,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,030,000,000,00
Tespit edilen Tanklar17520,8100,0000,0000,00
Verilen Hasar1.634,290,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı24261,1300,0000,0000,00
Üs savunma Puanı22501,0400,0000,0000,00
Deneyim688,620,000,000,00
Toplam
Savaşlar2154
Galibiyetler110151,11%
Yenilgiler102847,73%
Berabere251,16%
Hayatta Kalınan Savaşlar66130,69%
İmha edilen Tanklar15390,71
Yoketme Oranı1,03
Tespit edilen Tanklar17520,81
Verilen Hasar1.634,29
Düşman üssü işgal puanı24261,13
Üs savunma Puanı22501,04
Deneyim688,62
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Anzeigen

Tanklar (493)

Tank AdıMTipUlusSeviyeOrtalama HasarOrtalama DeneyimSavaşlarGalibiyetlerWN8
Bat.-Châtillon Bourrasque 81578,43858798653,79%2052,44
ShPTK-TVP 100 81440,56738215648,28%1561,10
Object 140101851,43700183247,87%1555,38
SU-130PM 81427,00679174550,43%1439,34
T25 Pilot Number 1 8931,02586168952,28%1211,04
AMX 13 909630,21519153448,70%843,12
KV-37821,10486145151,48%1012,69
IS-381233,59576133750,11%1446,66
KV-856668,78410131050,38%1072,71
M66891,78548124754,21%1531,36
Bat.-Châtillon 25 t101500,82642122044,84%1181,11
Jagdpanzer E 100101936,47552119147,10%1453,70
Panhard EBR 10510936,48670112746,85%1022,22
Char Futur 4 91891,92799101052,08%1798,65
T376538,3251799753,86%1648,08
M40/M4381058,5249785150,18%1177,02
IS-4101699,0361182247,81%1284,46
E 100102006,9571781848,78%1638,23
Cromwell6568,0345877652,32%1167,16
T-448900,9448973852,44%1230,17
TVP T 50/51101956,9967968949,06%1613,35
T95/FV4201 Chieftain 102590,4291368754,00%1914,67
STB-1101867,3871566852,99%1564,48
Tiger I7937,8654566051,82%1173,69
IS-7102132,8883562951,51%1854,10
Kampfpanzer 50 t 91884,8984962454,33%1722,38
Spähpanzer Ru 2519710,4350962345,10%935,87
Ferdinand81295,1854661748,95%1428,46
T297736,4142260744,48%752,88
Bat.-Châtillon 12 t8622,1750160148,25%1045,86
T28 Concept 7951,7252058251,89%1357,11
FV4005 Stage II101557,3258657748,18%1072,71
T110E4101899,9958657648,96%1410,52
T92 HMC101467,9658756947,28%1250,78
T9591934,3276356958,88%1792,26
Object 261101070,3453156145,45%730,66
Leopard 1102018,0166454547,16%1529,10
Progetto M40 mod. 65101960,7770452953,88%1645,67
AMX Chasseur de chars 8791,2652152843,75%873,95
WZ-111 model 5A101746,4867251746,81%1325,33
Leopard Prototyp A91905,2777250250,40%1893,66
Object 279 early 102601,2095250153,89%1842,50
T499683,5945450043,20%814,66
Caernarvon81237,3065749750,70%1458,59
Super Conqueror101810,0369048945,19%1325,01
Rheinmetall Panzerwagen10867,5460448946,63%832,51
Kunze Panzer 91658,7171747052,77%1631,18
T3091606,1064043951,25%1406,30
O-I6705,8447643354,04%1269,52
T-5491134,4949343245,60%1086,98
Type 5 Heavy101961,7873842648,83%1355,20
KV-48897,5148741850,24%984,47
Kranvagn102105,4675941348,91%1666,30
IS-3A Peregrine 81567,9487139754,91%1734,64
M127528,3530139443,65%490,84
Object 907 102405,8591139253,83%2011,59
M53/M5591007,4652538946,27%816,16
ST-I91234,4560238355,09%1115,72
Object 277102015,0275837450,27%1685,22
114 SP2 102084,2465437454,55%1484,71
AMX 50 B102375,1680836454,40%2031,82
AMX M4 mle. 54102553,0485036447,53%2175,81
Jagdpanther7946,9543634847,70%1241,36
Strv 103B101797,2759434247,08%1192,27
60TP Lewandowskiego102257,0078133451,80%1808,88
M10391141,7158731650,00%985,57
T25/27824,1842331549,21%1155,96
Prototipo Standard B91727,3977531348,88%1657,29
M41 Walker Bulldog8499,9544130945,63%750,49
Object 430U101940,0879530652,61%1711,50
E 7591237,3557229746,46%1083,43
KV-15376,8827929748,82%698,23
Manticore101131,2471429546,10%1259,85
Bat.-Châtillon 25 t AP91268,0865129446,94%1285,41
VK 28.016276,1735529343,69%593,95
AltProto AMX 30 81283,8175329147,42%1448,78
Stone Sentinel 81619,2494228953,63%1741,38
Object 777 Version II 91959,2692428052,50%1980,75
Jagdtiger91660,3960827550,18%1486,55
Tiger II81065,8249927347,99%1183,31
Type 4 Heavy91388,0764027146,86%1218,18
Object 260 101963,1477226750,94%1495,34
Cobra 91780,7376826653,76%1663,08
Concept 1B 91981,8889226454,55%1692,50
Maus102087,8277126352,09%1659,44
AMX 13 757601,6749226148,28%1200,29
AE Phase I 91799,6381825750,97%1738,98
Vz. 55102463,2083825352,17%1996,07
Grille 15101674,6559325347,04%1115,58
Bat.-Châtillon 155 5810851,3654324943,37%527,54
VK 100.01 (P)81232,7968224955,42%1603,33
FV215b (183) 101796,2361224747,77%1198,29
50TP prototyp 81555,5678224645,12%1761,99
IS7534,5232424342,39%513,57
WZ-111 model 1-491322,6161024052,92%1293,99
T110E3102042,8069724050,83%1463,79
CS-63101879,4769123244,40%1475,62
T-1506426,5828723245,26%553,29
T-1091429,4757423045,65%1306,97
Conqueror91450,9354722650,00%1319,61
1108810,1455722053,64%813,81
WZ-114 91553,1373521846,33%1383,78
Škoda T 5091494,2877821254,25%1450,07
AMX 65 t8954,8853521250,00%992,92
AMX 50 Foch91884,3866220852,40%1757,58
Object 43091577,7580020253,47%1583,68
M446507,2432220146,77%733,44
T3281133,4456519654,08%1383,34
T28 Prototype81198,6845319449,48%1198,31
T-34-85M 6892,2360218552,43%1492,46
BZ-75102107,5082217947,49%1627,51
Progetto C50 mod. 6691573,9874817645,45%1470,60
E 50 Ausf. M101785,7975917554,86%1471,98
Strv 103-091660,6770017451,15%1416,41
M18 Hellcat6507,4440617447,13%737,03
M415279,1820117346,82%287,27
Controcarro 3 Minotauro102272,3069917343,93%1563,46
Mäuschen91717,1769816761,08%1732,43
VK 36.01 (H)6408,9931416656,02%628,93
T-345301,7928216549,09%680,48
Type 3 Chi-Nu5163,0418316544,24%213,58
Strv 746701,3649216549,09%1316,72
Churchill VII6371,3131116550,91%510,16
Crusader6139,1418616339,26%121,38
AMX 12 t6444,0942516346,63%1070,31
T-437713,9944115852,53%1064,63
AMX 13 105101144,4267415450,00%1299,89
T26E4 SuperPershing 81216,1274915151,66%1597,87
Object 283 91579,5975214748,98%1625,84
Konštrukta T-34/1007808,5047314544,83%1232,03
T2881254,6355514551,03%1347,76
T207749,7043114440,28%965,34
Jagdpanzer IV6500,7731114339,86%681,16
FV380591066,4861014344,76%841,07
Nergal 81679,8693914253,52%1982,80
UDES 038818,6746814141,84%617,54
Object 252U 81588,5289714150,35%1831,57
UDES 15/16101927,4571413943,17%1439,11
StuG III Ausf. G5169,6117513741,61%134,34
Panhard AML Lynx 6x68488,7255013752,55%730,99
M3 Lee4135,0619013650,74%315,62
Charioteer81060,3859413647,79%987,29
M4A3E2 Sherman Jumbo6499,5337713551,85%879,12
Object 25791616,0767013545,19%1575,93
T803112535,4995013250,00%1892,73
Stinger 102523,6992013156,49%1915,87
T-34-856613,8541913052,31%1178,65
KV-26770,0249712945,74%1251,05
VK 75.01 (K) 81321,3269712853,13%1635,41
Controcarro 1 Mk. 291596,9963712748,82%1324,13
M24 Chaffee5223,9225112744,88%570,29
O-Ho81016,9053612651,59%1107,66
Kampfpanzer 07 P(E) 102148,1078312644,44%1771,46
T1 Heavy5313,6228212558,40%558,93
AMX 50 12091322,7570512553,60%1130,68
T-54 ltwt.9838,3764412548,80%1120,09
Object 268 Version 4102033,2676912556,80%1652,49
TNH T Vz. 5191912,0787412452,42%1835,27
BZ-58-2 92021,6885612348,78%2022,56
XM551 Sheridan10854,7255312339,84%760,77
LPT-67 Šelma9781,5964812047,50%1003,65
Centurion Action X101997,6972511947,90%1580,35
T 55A 91235,5454911949,58%1113,11
AMX 50 10081165,4768511846,61%1173,90
Type T-345337,3133011648,28%803,66
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5162,9119511646,55%224,08
S-517704,8259111451,75%735,09
Waffenträger auf Pz. IV91830,6369011447,37%1538,48
KV-5 81448,5893311454,39%1770,53
CS-5991576,1476811050,91%1510,55
FV3046451,3837511054,55%680,43
T-100 LT10996,5460611046,36%1035,82
Ares 90102060,7184110954,13%1645,36
Churchill I5353,0928510851,85%659,56
T675312,8330410749,53%580,52
O-Ni71074,7161510657,55%1581,93
Covenanter577,1616710650,00%97,26
TS-54 81537,4292910652,83%1773,61
Rinoceronte101832,1064410548,57%1379,30
Object 705A101752,5973410547,62%1298,01
Object 26391683,6984110561,90%1657,00
T110E5102273,4190610449,04%1850,38
G.W. Tiger (P)81031,4366610447,12%1103,53
AMX 50 Foch B101745,9966910447,12%1185,44
FV230 Canopener102138,5481610343,69%1430,42
P.44 Pantera8917,346119946,46%985,76
Type 3 Chi-Nu Kai 5376,113669959,60%998,26
M-VI-Y91223,936819838,78%971,83
TS-5 81567,927569749,48%1600,48
Type 1 Chi-He4112,151799351,61%183,68
Ikv 65 Alt II6549,823429354,84%944,38
T-80493,221549244,57%119,05
Pz.Kpfw. VII102148,528179254,35%1692,14
M4A1 Sherman5251,252439145,05%434,64
Panhard AMD 178B6235,923289047,78%478,44
STA-18995,266848950,56%1158,58
SU-14-281233,096658947,19%1397,22
Object 452K 102233,697898946,07%1638,98
M374216,382068851,14%666,97
G.W. Panther7793,404668856,82%1037,06
IS-2-II81294,927048845,45%1673,71
WZ-111G FT91847,907868752,87%1538,50
G.W. Tiger91228,205258750,57%1152,79
AMX AC mle. 4881111,686458744,83%1079,37
AMX ELC bis5172,842408748,28%383,40
T57 Heavy102252,177868747,13%1862,62
Emil II91414,207468645,35%1147,25
Tiger (P)7855,534698543,53%979,30
Ares 8591602,418498549,41%1475,15
Black Prince7805,475198345,78%1033,13
Bat.-Châtillon 155 5591105,376668350,60%1014,18
UDES 1691767,368558153,09%1953,62
Vickers MBT Mk. 3 101835,416378144,44%1351,87
Centurion Mk. 7/191378,137708046,25%1255,35
Ikv 90 Typ B7634,903617937,97%677,46
Ho-Ri 192126,388027946,84%1861,88
AMX M4 mle. 457790,086077955,70%1068,20
Spähpanzer SP I C7610,195387953,16%1129,97
SU-1006648,015397848,72%1119,29
CS-5381194,867077753,25%1625,00
E 5091574,218077754,55%1551,51
SU-10181146,326407648,68%1193,34
FV2078968,766617657,89%1065,38
Ashigaru 101979,887147553,33%1299,57
Matilda4122,411737441,89%77,37
VK 30.02 (M)6545,274317454,05%978,76
Object 70591495,018007456,76%1390,63
212A91435,387387352,05%1490,33
Versuchspanzer 5791629,738537353,42%1340,09
Rheinmetall Skorpion G 8839,415177339,73%612,32
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4199,102077263,89%511,65
53TP Markowskiego81478,578247254,17%1974,26
UDES 14 Alt 581316,867457163,38%1669,10
Chimera 81394,796277157,75%1389,89
50TP Tyszkiewicza91567,508487058,57%1583,59
45TP Habicha7850,485856952,17%1022,95
FV215b 101490,756236944,93%1063,93
WZ-111-1G FT81132,905836940,58%949,95
Pz.Kpfw. 5581972,2810006946,38%2043,20
Ho-Ri 3102168,187016842,65%1373,69
Challenger7853,695706852,94%1108,10
Leo7847,906126747,76%1210,55
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.463,212366659,09%171,80
T-284135,522036560,00%345,63
M46 Patton91153,287646457,81%1064,05
SU-100M171060,785696454,69%1513,17
Rhm.-Borsig Waffenträger81198,596006442,19%1033,11
Gryphon 102169,638156347,62%1439,25
Ares 7581360,689216267,74%1716,13
Ikv 1035264,072876045,00%454,57
Type 586562,314615955,93%1148,18
40TP Habicha6500,284315747,37%794,79
Panhard EBR 909709,636535745,61%932,58
IS-3-II91488,918355759,65%1578,65
Somua SM 81198,357125749,12%1120,29
VK 30.01 (H)5457,793405642,86%992,47
Centurion Mk. I8870,596405653,57%982,18
M-IV-Y 81519,348335646,43%1803,71
T1 Cunningham166,331285549,09%211,34
Strv m/425298,753525549,09%701,22
P.43 ter71153,297675554,55%2011,56
SU-85B4225,222315552,73%468,16
Crusader 5.5-in. SP7787,336065444,44%1053,63
K-91101815,528335457,41%1534,03
B14124,361985339,62%75,60
T2 Medium Tank263,981105352,83%173,80
AT 15A 71102,746675354,72%1723,11
VK 16.02 Leopard5210,123355246,15%481,39
VK 45.02 (P) Ausf. B91543,388185259,62%1503,90
Pz.Kpfw. I Ausf. C368,251425234,62%52,14
P.43 bis6698,475495137,25%1085,77
SU-26389,001195154,90%156,54
Bishop5323,942115135,29%495,74
Lago4203,022424946,94%454,74
Škoda T 256517,495414959,18%985,14
FV229 Contender91704,739154959,18%1620,40
Obsidian 81453,5510154965,31%2134,26
StuG IV 5319,612774942,86%621,98
Sav m/434153,691954843,75%198,00
BZ-6891683,407774843,75%1565,64
Vz. 60S Dravec 102506,969614757,45%1766,81
Valentine AT4116,891334736,17%60,09
GSOR 1006 Scheme 791244,496634746,81%938,01
Panther7770,747104667,39%1298,26
AMX 404190,852294656,52%680,17
Škoda T 177822,746404647,83%1860,05
Cruiser Mk. IV4112,241944564,44%312,07
Hotchkiss EBR7485,315654548,89%946,71
GSOR 3301 AVR FS9849,914824551,11%1065,34
Progetto CC55 mod. 5481123,117224445,45%1138,22
Type 5 Chi-Ri7838,305854353,49%1357,56
Type 97 Chi-Ha3110,021524348,84%194,78
Sturmpanzer I Bison392,511044337,21%65,03
BDR G1 B5313,303294351,16%459,36
VK 30.01 (P)6668,984454245,24%982,16
Lorraine 155 mle. 518863,405974250,00%847,51
Object 70491414,126474250,00%999,81
M8A14142,572594254,76%240,76
L-60 287,242514250,00%324,08
Marder II3142,341604153,66%301,38
Cruiser Mk. III389,541284148,78%221,63
SU-855405,152634035,00%679,50
M5 Stuart4158,232574045,00%248,06
Object 430 Version II91251,656314042,50%985,74
Pawlack Tank61074,607764065,00%2104,67
T26E5 8979,837574055,00%1107,34
Škoda T 245370,543033930,77%833,49
WZ-1328748,745773943,59%1122,41
Carro da Combattimento 45 t 102047,088183958,97%1737,56
Emil I81106,426473847,37%1063,15
O-I Experimental5566,894623863,16%1191,28
Durendal 101969,088053855,26%1359,51
Ho-Ri 281094,246883751,35%1207,33
Vz. 71 Tesák101388,328743756,76%1657,65
IS-2 shielded 7915,705753745,95%1071,24
Super Hellcat 71074,225943751,35%1709,03
FV227 Conceiver81357,089213669,44%1636,34
CS-52 LIS 81411,977563647,22%1633,87
Löwe 81049,507543650,00%1125,70
ST vz. 394221,942833542,86%481,87
M2 Medium Tank356,201103548,57%76,27
Churchill III 51035,4311103557,14%2758,94
Comet7752,186033447,06%1071,88
Type 71101900,328863458,82%1351,75
Carro d'assalto P.8871019,368363357,58%1504,42
Sturmpanzer II4155,701613345,45%302,90
BZ-16681394,098563348,48%1780,31
FSV Scheme A7794,705723351,52%1190,07
Type 4 Chi-To6511,665033253,13%922,87
Pz.Kpfw. 38 (t)393,691653246,88%138,55
M7 Priest3131,501433243,75%179,77
WZ-132A91050,698013262,50%1607,27
Type 6891446,478923259,38%1374,62
TVP VTU Koncept8561,454463145,16%554,06
Vickers Medium Mk. III356,581363154,84%125,02
T-463130,941543135,48%305,23
SDP 60 Gonkiewicza91427,977023151,61%1171,01
Lorraine 155 mle. 507787,355833141,94%761,13
Type 5781163,907673151,61%1301,46
Light Mk. VIC 2127,452323148,39%514,20
Pz.Kpfw. II Ausf. D 272,741983141,94%94,33
WZ-120-1G FT 8884,745123129,03%724,81
Leox 91758,298873158,06%1579,69
IS-27896,135243046,67%1091,21
T-50-2 6488,036593063,33%1466,70
Strv m/40L3133,452002941,38%245,15
ARL 446389,314012948,28%479,43
SMV CC-678961,075952937,93%773,53
Pz.Kpfw. II Luchs442,281732951,72%112,67
SDP 58 Kilana81133,246142937,93%964,93
T54E191043,246332941,38%695,56
IS-M81085,866812941,38%1186,36
P.435495,394442857,14%1365,12
M5A1 Stuart4157,253182842,86%318,92
Vz. 64 Blesk8598,615982850,00%870,39
T404120,322162864,29%246,02
T-34-2G FT71183,437102857,14%1802,99
SU-76M4209,701902748,15%437,21
Universal Carrier 2-pdr278,961042748,15%137,85
Saryuda 91667,048422751,85%1526,76
25TP KSUST II5120,922872642,31%34,69
SDP 57 Gowika71360,127792653,85%1926,82
Achilles6622,426012665,38%1242,16
T-703128,311552630,77%223,44
TT-130M 91577,127942650,00%1430,03
Black Rock 111671,967492650,00%1026,57
Vickers Medium Mk. II243,92832544,00%36,46
Type 95 Heavy4208,441772540,00%446,66
Chi-Ni275,541052420,83%115,74
WZ-12091110,466922445,83%928,75
SDP 44 Burza6931,386512450,00%1728,47
FV217 Badger102130,888392445,83%1515,53
14TP4142,912862360,87%464,98
Ikv 723156,962112347,83%307,97
AMX AC mle. 467855,836102347,83%1065,06
D23126,272042268,18%495,51
P26/404210,052332245,45%374,03
Durchbruchswagen 24150,322012245,45%198,53
Kampfpanzer 67102400,369852259,09%2190,98
TNH 105/100081019,297482152,38%1139,02
Hummel6715,654792055,00%1086,33
Marder 38T4238,502312035,00%374,01
KV-1SA 5782,106162035,00%1611,22
Wz. 64GC Bzyg 101561,508552055,00%1092,40
GSOR the TANK 91313,326731936,84%1284,80
SU-100Y 6834,004671942,11%1208,48
M-V-Y101664,118991855,56%1351,42
LTC II 91411,006941844,44%1444,00
Fantôme 91475,507201838,89%1197,04
M3 Stuart3127,562091643,75%293,84
G.Pz. Mk. VI (e)242,44891637,50%3,10
LTG7656,257731668,75%1535,67
D1267,27971533,33%38,68
SMV CC-5671228,137011540,00%1705,46
Alecto4146,872391560,00%318,72
FV601 Saladin81025,937891560,00%1249,11
Pz.Kpfw. IV Ausf. F2 51191,6011141580,00%3969,96
Object 244 61061,138071566,67%1941,68
T3 HMC2119,291301435,71%307,52
AT 1581573,628741353,85%2080,56
Type 4 Ju-To71044,467741346,15%1274,61
Pvlvv fm/422103,501631275,00%432,98
Birch Gun4137,251901266,67%483,86
Pz.Kpfw. I239,501421258,33%189,15
K-91-PT 91580,926421233,33%1289,04
TS-60 91393,837801258,33%1252,26
Leichttraktor144,1898119,09%3,10
AT-1239,36851154,55%114,18
Pz.Kpfw. 35 (t)287,501571040,00%203,42
T1 HMC277,401131060,00%382,66
SU-18274,801061050,00%282,19
AMX 383241,204331040,00%658,85
VK 168.01 Mauerbrecher 8953,604591050,00%970,15
IS-2 7755,906071050,00%906,48
ELC EVEN 90 8955,407731060,00%2051,51
Sexton II3204,89284933,33%784,07
Panzerjäger I2207,89175955,56%757,50
T-262193,22156933,33%800,06
SU-5422,3378933,33%0,00
T56 GMC311,22114966,67%221,70
ERAC 105 Proto 9739,56583955,56%917,36
Strv m/382114,50182837,50%265,46
TKS z n.k.m. 20 mm 2129,1318680,00%432,10
10TP3140,13163837,50%307,40
Type 91 Heavy3142,88115825,00%231,81
Windhund 8926,63448825,00%649,91
MKA 2347,25474850,00%1419,27
Heavy Tank No. VI 6802,50603850,00%1336,79
Vickers Medium Mk. I143,86105771,43%261,00
Valentine3222,43294728,57%636,29
T-26G FT269,14113728,57%0,00
Kanonenjagdpanzer 105 8778,00365728,57%549,56
Valentine II 4139,57418771,43%474,54
King Tiger (Captured) 71074,57475728,57%1462,53
Strv fm/211129,67193633,33%493,69
MS-1111,6763650,00%77,53
T-60230,83135650,00%70,89
HWK 128538,00494666,67%877,91
M-III-Y81044,00525616,67%931,68
Excalibur 6668,33402666,67%1018,05
WZ-120G FT 92372,67848633,33%1673,74
Loyd Gun Carriage297,40125560,00%568,98
Black Prince II 71297,601016560,00%2256,17
Lago M38 3701,60752560,00%2114,61
MTLS-1G14 3225,80262520,00%706,67
M3 Light 3200,00345520,00%647,09
FV4202 8149,40556560,00%229,80
Centurion Mk. 5/1 RAAC 81108,40951580,00%1611,67
AMX ELC 901 6532,40569560,00%1578,67
M4A3E8 Thunderbolt VII 6794,20548560,00%1563,02
Churchill Crocodile 61207,201023580,00%1817,93
Eclipse 9910,80532540,00%499,01
CC-46 Pancernik 91276,25654450,00%811,69
ARL V39620,50158425,00%2,48
AMR 35 2184,75259450,00%682,70
Patton the Tank 9965,00910475,00%998,26
Ashbringer 102537,2512604100,00%2120,64
TOG II* 61393,25917450,00%2633,20
M56 Scorpion 7523,50593475,00%686,08
Valiant 5741,50485425,00%1422,93
BT-7 artillery 30,00100425,00%0,00
Turán III prototípus 5214,50303450,00%331,06
T14 5328,67439333,33%362,70
M15/423218,672543100,00%690,17
Pz.Kpfw. II225,335630,00%0,00
Type 89 I-Go/Chi-Ro2151,3312530,00%407,85
T-29 3249,67407366,67%857,91
T-45 2452,67703366,67%2780,66
Strv m/42-57 Alt A.2 6272,0024430,00%166,78
KV-220-2 5275,67552366,67%448,82
M10 RBFM 5721,0041230,00%1345,26
Fiat 30001183,50312250,00%971,70
Renault FT173,00102250,00%247,41
4TP183,00273250,00%246,32
Renault NC-3118,5084250,00%85,14
7TP2253,502822100,00%993,54
Renault FT AC2131,00296250,00%384,49
Renault UE 573138,50223250,00%273,94
Archer567,00153250,00%107,11
Waffenträger auf E 100101665,0042220,00%705,70
A46 6640,00561250,00%2157,21
T92 8297,00504250,00%351,80
43 M. Toldi III 321,001802100,00%261,00
112 8591,50517250,00%462,50
Kolohousenka1195,0011810,00%817,85
Hotchkiss H352395,006761100,00%2741,83
Type 97 Te-Ke 24,004410,00%0,00
M3G FT3327,0028210,00%792,54
M4 Improved 5490,0076710,00%1302,54
Tetrarch 2323,004841100,00%2033,88
Cromwell B 61508,0088210,00%3797,26
LTP 3482,007771100,00%2550,85
AMX Canon d'assaut 105 82415,0050610,00%1995,45

Grafikler

WN8

Anzeigen

Klan Geçmişi

Rütbe: İkinci Komutan
Katıldı: 20/03/2023
Rütbe: İkinci Komutan
Katıldı: 20/03/2023
Ayrıldı: 24/12/2024
Rütbe: Personel Subayı
Katıldı: 29/12/2022
Ayrıldı: 13/10/2024
Rütbe: Personel Subayı
Katıldı: 14/02/2015
Rütbe: Er
Katıldı: 13/01/2015
Ayrıldı: 01/02/2015
Rütbe: Personel Subayı
Katıldı: 14/02/2015
Ayrıldı: 29/03/2024
Rütbe: Üye Alım Subayı
Katıldı: 17/02/2023
Ayrıldı: 19/03/2023
Rütbe: Acemi
Katıldı: 20/09/2014
Ayrıldı: 31/10/2014
Rütbe: Acemi
Katıldı: 08/09/2014