aigo

clanlogo
Rütbe: Er
Katıldı: 25/02/2025

Genel istatistik

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar4024207180
Ortalama Seviye6,840,0010,009,33
Galibiyetler1854446,08%00,00%457,14%7843,33%
Yenilgiler2126952,85%00,00%342,86%10055,56%
Berabere4291,07%00,00%00,00%21,11%
Hayatta Kalınan Savaşlar710317,65%00,00%00,00%2011,11%
İmha edilen Tanklar206540,5100,0030,43730,41
Yoketme Oranı0,620,000,430,46
Tespit edilen Tanklar336330,8400,0091,291640,91
Verilen Hasar641,550,001.181,571.174,18
Düşman üssü işgal puanı410241,0200,0000,0000,00
Üs savunma Puanı94490,2300,0000,0000,00
Deneyim377,710,00733,29674,46
WN7665,970,00801,00580,06
WN8675,870,00827,75768,03
Toplam
Savaşlar40242
Ortalama Seviye6,84
Galibiyetler1854446,08%
Yenilgiler2126952,85%
Berabere4291,07%
Hayatta Kalınan Savaşlar710317,65%
İmha edilen Tanklar206540,51
Yoketme Oranı0,62
Tespit edilen Tanklar336330,84
Verilen Hasar641,55
Düşman üssü işgal puanı410241,02
Üs savunma Puanı94490,23
Deneyim377,71
WN7665,97
WN8675,87
Son 24 saat
Savaşlar0
Ortalama Seviye0,00
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
WN70,00
WN80,00
Son 7 gün
Savaşlar7
Ortalama Seviye10,00
Galibiyetler457,14%
Yenilgiler342,86%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar30,43
Yoketme Oranı0,43
Tespit edilen Tanklar91,29
Verilen Hasar1.181,57
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim733,29
WN7801,00
WN8827,75
Son 30 gün
Savaşlar180
Ortalama Seviye9,33
Galibiyetler7843,33%
Yenilgiler10055,56%
Berabere21,11%
Hayatta Kalınan Savaşlar2011,11%
İmha edilen Tanklar730,41
Yoketme Oranı0,46
Tespit edilen Tanklar1640,91
Verilen Hasar1.174,18
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim674,46
WN7580,06
WN8768,03
Oluşturulduğu tarih:
Son Savaş:
Son Güncelleme:

Dünya Haritası Mutlak X

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar23000
Galibiyetler730,43%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler1669,57%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar417,39%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar70,3000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,370,000,000,00
Tespit edilen Tanklar160,7000,0000,0000,00
Verilen Hasar730,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı80,3500,0000,0000,00
Deneyim210,130,000,000,00
Toplam
Savaşlar23
Galibiyetler730,43%
Yenilgiler1669,57%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar417,39%
İmha edilen Tanklar70,30
Yoketme Oranı0,37
Tespit edilen Tanklar160,70
Verilen Hasar730,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı80,35
Deneyim210,13
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Şampiyon VIII

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar5000
Galibiyetler120,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler360,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere120,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar240,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar10,2000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,330,000,000,00
Tespit edilen Tanklar20,4000,0000,0000,00
Verilen Hasar712,600,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim265,800,000,000,00
Toplam
Savaşlar5
Galibiyetler120,00%
Yenilgiler360,00%
Berabere120,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar240,00%
İmha edilen Tanklar10,20
Yoketme Oranı0,33
Tespit edilen Tanklar20,40
Verilen Hasar712,60
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim265,80
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Orta VI

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar4000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler4100,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar71,7500,0000,0000,00
Verilen Hasar298,250,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim55,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar4
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler4100,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar71,75
Verilen Hasar298,25
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim55,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Tank Bölüğü İstatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar368000
Galibiyetler13937,77%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler22160,05%00,00%00,00%00,00%
Berabere82,17%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar9525,82%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar1660,4500,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,610,000,000,00
Tespit edilen Tanklar2870,7800,0000,0000,00
Verilen Hasar477,130,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı4641,2600,0000,0000,00
Üs savunma Puanı3050,8300,0000,0000,00
Deneyim254,030,000,000,00
Toplam
Savaşlar368
Galibiyetler13937,77%
Yenilgiler22160,05%
Berabere82,17%
Hayatta Kalınan Savaşlar9525,82%
İmha edilen Tanklar1660,45
Yoketme Oranı0,61
Tespit edilen Tanklar2870,78
Verilen Hasar477,13
Düşman üssü işgal puanı4641,26
Üs savunma Puanı3050,83
Deneyim254,03
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Ekip istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar114000
Galibiyetler4640,35%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler6657,89%00,00%00,00%00,00%
Berabere21,75%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar3732,46%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar460,4000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,600,000,000,00
Tespit edilen Tanklar630,5500,0000,0000,00
Verilen Hasar749,080,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı1851,6200,0000,0000,00
Üs savunma Puanı2151,8900,0000,0000,00
Deneyim324,110,000,000,00
Toplam
Savaşlar114
Galibiyetler4640,35%
Yenilgiler6657,89%
Berabere21,75%
Hayatta Kalınan Savaşlar3732,46%
İmha edilen Tanklar460,40
Yoketme Oranı0,60
Tespit edilen Tanklar630,55
Verilen Hasar749,08
Düşman üssü işgal puanı1851,62
Üs savunma Puanı2151,89
Deneyim324,11
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Çatışma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar468000
Galibiyetler19942,52%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler26456,41%00,00%00,00%00,00%
Berabere51,07%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar15633,33%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar2380,5100,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,760,000,000,00
Tespit edilen Tanklar2950,6300,0000,0000,00
Verilen Hasar713,630,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı11212,4000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı7941,7000,0000,0000,00
Deneyim364,480,000,000,00
Toplam
Savaşlar468
Galibiyetler19942,52%
Yenilgiler26456,41%
Berabere51,07%
Hayatta Kalınan Savaşlar15633,33%
İmha edilen Tanklar2380,51
Yoketme Oranı0,76
Tespit edilen Tanklar2950,63
Verilen Hasar713,63
Düşman üssü işgal puanı11212,40
Üs savunma Puanı7941,70
Deneyim364,48
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Kale savunma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar11000
Galibiyetler436,36%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler763,64%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar327,27%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar50,4500,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,630,000,000,00
Tespit edilen Tanklar70,6400,0000,0000,00
Verilen Hasar888,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim580,730,000,000,00
Toplam
Savaşlar11
Galibiyetler436,36%
Yenilgiler763,64%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar327,27%
İmha edilen Tanklar50,45
Yoketme Oranı0,63
Tespit edilen Tanklar70,64
Verilen Hasar888,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim580,73
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Anzeigen

Tanklar (339)

Tank AdıMTipUlusSeviyeOrtalama HasarOrtalama DeneyimSavaşlarGalibiyetlerWN8
KV-15471,20331224852,98%962,95
T297860,77449129748,57%981,02
KV-856621,89364119648,24%1005,52
KV-26569,11340108648,71%853,21
Tiger II8819,63392106140,15%746,49
IS-38893,04440104946,52%867,61
Tiger I7611,0934199141,98%576,51
E 100101266,6646687944,25%813,24
SU-1006553,3730985349,00%858,86
Churchill III 5386,4141183244,71%635,75
S-517562,4629481047,41%557,41
E 7591007,2741264244,70%796,22
AMX ELC bis5165,0925158948,22%360,56
M1039939,2441257945,08%672,11
T3091100,4538252341,68%751,60
ISU-1528899,7238351646,71%809,58
Cromwell6380,0929548144,70%530,46
AMX 12 t6298,7730148153,64%664,64
T-34-85M 6441,3631347143,95%481,58
Taschenratte111957,7991446347,52%1059,58
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5214,9020746046,74%384,61
T28 Prototype8801,5838445541,76%634,93
Type 4 Heavy9877,5942342548,00%644,56
T110E4101269,8644541945,58%753,27
SU-1527509,7031736943,90%490,91
M18 Hellcat6458,0029936843,21%603,60
WZ-1317301,2332633042,73%359,72
Type 5 Heavy101744,7474031446,82%1053,22
O-I6598,5535431145,34%921,83
Object 70491079,8340429944,82%686,17
M5A1 Stuart4191,9422627647,10%502,70
T328767,3041426343,73%661,92
IS-2 shielded 7752,9148125846,51%790,83
O-Ho8668,8838525143,03%495,23
T25/27611,2437425152,19%766,68
AMX 13 757371,0232725042,40%514,21
Hummel6596,8927824845,97%770,75
VK 36.01 (H)6321,6025423643,22%314,83
StuG III Ausf. G5180,8018222645,13%194,33
SU-855309,6122022149,77%572,54
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4204,7518721645,83%357,77
IS7704,4939721349,30%876,71
Pz.Kpfw. II2111,4015521343,66%276,14
Marder II3219,2118921253,30%599,74
BT-7481,8513220943,54%52,17
ARL 446492,7630120542,93%629,86
60TP Lewandowskiego101567,6068020346,80%985,03
Charioteer8396,5337420241,09%162,67
Jagdpanzer E 100101380,7865019253,13%906,25
Ikv 65 Alt II6312,4324519050,53%393,78
O-Ni7796,7942818848,40%940,49
Lorraine 155 mle. 507523,3328718540,54%404,77
T675237,7122018143,65%307,72
Challenger7491,8931518041,67%382,43
VK 100.01 (P)8702,0448717945,81%582,07
T9591429,9971617851,12%1073,17
T110E5101071,2460717745,20%580,21
Pz.Kpfw. III Ausf. J472,3415417345,66%53,23
FV215b (183) 101066,8262517350,87%625,96
Ikv 90 Typ B7426,3625616940,83%342,94
G.W. Panther7589,5032116743,71%556,47
AMX 50 1008553,7940516448,17%418,91
WZ-1328332,1533516443,29%331,81
VK 30.01 (P)6429,2429516248,15%570,35
59-166164,7326915949,69%273,73
Leichttraktor136,587215640,38%0,00
Grille5448,1121915644,87%871,22
BT-22116,5614715340,52%343,13
Škoda T 256338,9630115146,36%446,96
T1 Heavy5358,2128215152,32%603,10
SU-130PM 8859,6757515045,33%681,43
Tiger (P)7577,4236414837,84%480,01
Pz.Kpfw. 35 (t)296,6315214652,74%371,20
Centurion Mk. 7/19760,0357014440,97%459,68
Patton the Tank 9660,2047414336,36%353,72
FV226 Contradictious 81093,6263213948,20%938,06
BDR G1 B5257,2922613046,15%295,94
G.W. E 100101016,9664413048,46%743,20
M66408,2633612744,88%413,15
Ferdinand8532,4443012739,37%267,28
AT 25277,6626712748,03%523,29
FV4004 Conway9735,3141812733,86%326,84
FV4005 Stage II10689,9145112741,73%261,78
Mäuschen9948,0260912248,36%683,00
Maus101307,1055312135,54%740,56
50TP Tyszkiewicza91202,9669912050,00%965,42
BZ-587698,6145812045,00%692,34
Crusader6198,3522411850,00%407,11
O-I Experimental5487,3032911851,69%880,99
G.W. Tiger (P)8500,2635511747,86%385,65
Jagdpanzer IV6280,3924211648,28%313,23
M415326,6820911547,83%384,21
Type T-345241,8323611548,70%502,73
Comet7465,3536411547,83%540,08
FV4025 Contriver111565,9170811040,91%739,25
TNH T Vz. 519979,0653310937,61%568,93
M75154,1320010445,19%338,98
Alecto4180,2617810454,81%374,66
Rhm.-Borsig Waffenträger8770,7741410436,54%466,33
FV230 Canopener101484,3878310152,48%893,45
Ares 90101114,9362010143,56%584,77
T-284259,162139944,44%715,50
Coccodrillo 101326,436359838,78%673,06
FV229 Contender91026,246639856,12%813,77
T404242,242049653,13%495,70
Achilles6345,682989338,71%333,87
M10 RBFM 5300,253199343,01%354,45
Škoda T 245238,902079243,48%413,39
Ikv 1035240,252179247,83%404,30
Versuchspanzer 5791009,616289238,04%539,62
Char Futur 4 91134,636369239,13%763,91
Type 71101215,877159150,55%708,29
Centurion Mk. I8572,405289040,00%434,49
Lorraine 40 t 8515,783008938,20%293,13
M5 Stuart4125,742158853,41%219,74
Carro da Combattimento 45 t 101471,997228750,57%930,95
Pz.Kpfw. III Ausf. E382,551398645,35%61,74
ARL V396243,202468652,33%278,14
BZ-1668689,115248538,82%476,86
Type 586540,363998454,76%989,25
53TP Markowskiego8753,326258146,91%660,01
VK 16.02 Leopard5184,192158137,04%317,62
Grille 15101171,145708042,50%590,03
Ho-Ri 28758,774547939,24%593,99
T376250,323057951,90%495,56
Somua SAu 404162,641527838,46%186,68
AMX 13 909411,602997534,67%283,23
T110E3101279,736587552,00%766,28
M4A1 Sherman5227,042107338,36%324,84
M24 Chaffee5171,742117241,67%324,75
TNH 105/10008688,015747146,48%614,09
Sturmpanzer II4246,011607142,25%692,22
S35 CA5367,942407146,48%602,50
Pz.Kpfw. 38 (t)397,841417040,00%90,43
VK 30.02 (M)6304,243017048,57%371,71
FV227 Conceiver8775,335836947,83%739,92
Jagdtiger91069,216246845,59%697,10
TS-54 8940,216786749,25%816,65
KV-37718,523626636,36%685,38
STK-2111685,747706648,48%872,18
Concept No. 5101097,085576640,91%537,10
Vz. 60S Dravec 101472,716926544,62%725,67
T-50-2 6304,922576541,54%556,74
Super Hellcat 7297,603036540,00%138,56
M374244,221706448,44%783,86
Škoda T 56 8914,165456435,94%569,89
AMX 404140,712056352,38%408,88
Pz.Sfl. IVb4229,832006355,56%646,38
SMV CC-678665,815896250,00%578,78
Vz. 44-17740,635686040,00%713,32
Ares 859924,137526056,67%762,14
45TP Habicha7644,794795846,55%660,97
M24E2 Super Chaffee 6268,093525843,10%490,13
Vz. 55101330,846785740,35%735,10
SU-85B4258,452185658,93%630,68
M3 Lee4167,701805455,56%480,92
SU-100M17611,404045354,72%713,43
T-46370,141265145,10%72,45
Type 95 Heavy4125,161775152,94%269,40
Object 26810729,223385139,22%233,70
GSOR the TANK 9914,245455149,02%697,84
IS-2-II8618,294405141,18%433,04
P.435230,802765064,00%577,60
Sturer Emil7547,424605052,00%626,05
Covenanter5120,411994946,94%192,01
G.W. Tiger9671,186154955,10%545,40
AT 77416,573354946,94%288,48
M446297,902084946,94%296,21
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6320,673774942,86%542,35
Rheinmetall Skorpion G 8474,222814928,57%173,77
Ares 758785,966354847,92%718,46
Controcarro 1 Mk. 291298,156404641,30%896,21
Marder 38T4212,892114553,33%428,28
T-109572,644124429,55%215,09
Sav m/434144,771984362,79%345,63
Pz.Kpfw. 5581593,149014348,84%1338,29
M10 Wolverine5249,612044153,66%430,01
VK 30.01 (H)5305,752574052,50%616,67
BT-7 artillery 363,541273951,28%129,41
GSOR 1010 FB 8521,414043933,33%260,75
Pz.Kpfw. II Luchs470,971373844,74%50,59
M8A14133,971923860,53%259,32
T-103 8724,844463836,84%485,96
UDES 038368,812643737,84%102,86
AT 86266,192693754,05%293,33
Waffenträger auf Pz. IV9852,864843743,24%455,30
A-20527,471713650,00%109,80
AMX AC mle. 488486,144243638,89%259,59
Fantôme 9859,446263650,00%644,99
B14123,971693540,00%78,15
Semovente M43 Bassotto6421,174083545,71%469,09
Lorraine 155 mle. 518553,604423534,29%309,58
FV224 Chopper7824,006173542,86%824,14
ASTRON Rex 105 mm 8909,035493444,12%719,82
Ho-Ri 19961,634303234,38%471,56
AMX M4 mle. 457534,844003256,25%550,98
T2881033,917623259,38%1174,91
ISU-122-2 8869,386203256,25%779,89
T-34-3 8736,846323246,88%678,21
T25 AT7606,874743141,94%611,65
KV-1S6304,072343043,33%328,27
M-III-Y8952,706423043,33%814,24
AE Phase I 91070,376143040,00%659,90
Chieftain/T95 8680,795842941,38%662,68
ST vz. 394125,932102857,14%289,33
SU-14-28749,293362842,86%604,75
Churchill VII6514,894812853,57%817,20
25TP KSUST II5202,411832722,22%185,93
AT-1291,741102748,15%180,57
Valentine AT4166,221622751,85%329,36
LT vz. 383100,231622646,15%220,25
Type 2597 Chi-Ha3203,311902638,46%581,58
Pawlack Tank6517,504942653,85%720,28
M-II-Y7636,274952642,31%533,01
Jagdpanther7184,243012552,00%137,42
LPT-67 Šelma9470,045302548,00%418,16
T56 GMC395,241472552,00%153,62
Durchbruchswagen 24167,882232544,00%247,88
T803111196,567352548,00%586,05
P26/404201,291842441,67%303,80
AMX 50 1209560,503432425,00%178,52
Wespe3187,421372437,50%470,24
Centurion Action X10976,925472429,17%424,66
Renault UE 573149,881552454,17%380,19
Tiger 131 6565,424182437,50%576,97
IS-7101133,915832343,48%627,25
Bat.-Châtillon 12 t8478,643712240,91%595,27
SMV CC-567627,625522138,10%654,46
Black Prince II 7887,196172128,57%972,52
14TP485,101282030,00%18,69
AMX 38384,151822065,00%242,87
Chi-To SP7939,806942055,00%1063,97
Pz.Sfl. IVc5144,951192015,00%33,67
Waffenträger auf E 10010732,504042025,00%155,66
T-29 3217,552082045,00%636,68
Nashorn6298,632521936,84%194,17
FV601 Saladin8892,796241942,11%919,28
40TP Habicha6345,673091861,11%586,43
Sexton II395,221211861,11%327,18
Indien-Panzer8946,336781855,56%1059,42
Sturmpanzer I Bison3259,001751747,06%874,82
AMX AC mle. 467334,763451735,29%153,26
M2 Light272,9494166,25%34,27
DS PZInż5328,442021643,75%488,95
M36 Jackson6680,815111643,75%926,37
Object 25791328,137421650,00%1030,75
Kampfpanzer 67101764,256451637,50%1008,54
56TP 8626,134391625,00%382,69
Ikv 72362,471031533,33%0,00
M2 Medium Tank3119,271491533,33%189,69
T3 HMC280,001481573,33%358,92
SU-76M4133,271271540,00%105,18
Object 283 9525,474211526,67%194,68
T1 HMC2157,001251442,86%725,11
Controcarro 3 Minotauro101606,937431450,00%1054,10
Ares 90 C111168,507711457,14%736,35
AMX ELC 901 6379,214171450,00%908,23
T1 Cunningham152,541111353,85%158,72
WZ-132A9217,623951330,77%0,00
Type 95 Ji-Ro6663,925311369,23%1126,30
Sherman III5514,314921369,23%1426,93
Windhund 8461,925691369,23%439,51
Stridsyxa 8923,316661353,85%743,00
Type 5 Ke-Ho4140,251361225,00%179,08
T-26269,081191250,00%167,18
Vz. 64 Blesk8475,086311258,33%717,64
Škoda T 177510,425731258,33%979,47
M4A3(76)W Sherman 6361,333901233,33%282,68
T1E6 2117,421781250,00%414,54
SU-100Y 6421,082631241,67%407,94
M3 Stuart3177,182011154,55%618,10
Konštrukta T-34/1007204,182521136,36%11,14
Panhard AML Lynx 6x68140,186281181,82%261,32
Hotchkiss H352100,601691060,00%369,60
Panzerjäger I265,401101050,00%77,53
B.U.G.I.6297,602751050,00%316,95
Cruiser Mk. III379,50911020,00%106,29
M4A3E2 Sherman Jumbo6451,103671010,00%608,89
Heavy Tank No. VI 6399,203471020,00%362,01
Chrysler MTC 2TC 81056,205941030,00%884,83
Dicker Max 6324,002741030,00%239,31
ISU-122S 7276,802211040,00%86,17
M4A1 Revalorisé 8688,504611070,00%747,27
AMX 13 F3 AM6447,00283922,22%432,92
Cruiser Mk. IV4124,89166933,33%124,20
Renault FT AC2157,44152944,44%461,37
Pz.Kpfw. IV hydrostat. 5266,33246944,44%389,12
Cromwell B 6375,11388933,33%410,42
StuG IV 5436,56272944,44%1016,88
TKS z n.k.m. 20 mm 229,88109837,50%3,10
leKpz M 41 90 mm GF 8554,25450825,00%649,64
D2372,71135757,14%144,32
MS-1146,43151785,71%265,60
VK 30.02 (D)7710,57507742,86%840,82
Gabler’s Destroyer 5303,29479771,43%824,62
T7 Combat Car 270,29119728,57%74,37
M4A3E8 Sherman6137,17176650,00%103,72
T-50526,50174633,33%0,00
Tetrarch 231,0070633,33%0,05
T28 Concept 7851,83456633,33%826,73
WZ-111 model 6 8830,17488633,33%527,18
Strv fm/21118,40127560,00%163,51
Renault FT1119,20176560,00%631,08
Type 95 Ha-Go29,80101580,00%261,00
P.43 bis6209,40264560,00%287,86
Cruiser Mk. I190,6096540,00%202,43
VK 28.016120,4018150,00%38,02
Hotchkiss EBR7631,20682560,00%1364,95
Valentine II 4161,60332580,00%562,07
Cruiser Mk. II229,0040425,00%0,00
Type 3 Ho-Ni III5283,00296450,00%406,90
AEC Armoured Car5138,50328475,00%276,37
T-34 shielded 5411,75253425,00%885,57
43 M. Toldi III 351,50169450,00%154,17
Panhard AMD 178B6107,3310330,00%3,07
T71 CMCD70,00235333,33%0,00
MKA 2117,33204366,67%421,67
Light Mk. VIC 20,0089366,67%261,00
M15/423361,504312100,00%1288,11
Semovente M4150,00126250,00%111,42
T23E3 7163,506602100,00%261,00
G.Pz. Mk. VI (e)20,0051250,00%113,16
Pz.Kpfw. IV Ausf. F2 5348,5023720,00%481,59
T26E3 Eagle 7 7742,5035120,00%881,33
Pz.Kpfw. II Ausf. D 261,501762100,00%284,57
Chi-Go 71166,0040320,00%1155,18
T14 5340,0021210,00%385,25
Vickers Medium Mk. I10,001511100,00%261,00
D120,001271100,00%261,00
Churchill I5422,0026410,00%571,05
Type 97 Te-Ke 20,001610,00%0,00
M3G FT384,006810,00%0,00
Staghound Mk. III6464,0024510,00%500,13
Pz.Sfl. IC 4856,0048510,00%2187,38
L-60 238,001321100,00%261,00
M16/43 Sahariano 3189,005391100,00%528,21
Pz.Kpfw. IV Schmalturm 60,006410,00%0,00
FCM 2C 3538,0044310,00%1706,38
Valiant 50,003481100,00%261,00

Grafikler

WN8

Anzeigen

Klan Geçmişi

Rütbe: Er
Katıldı: 25/02/2025
Rütbe: Acemi
Katıldı: 21/02/2025
Ayrıldı: 24/02/2025
Rütbe: Yedek Subay
Katıldı: 10/02/2025
Ayrıldı: 20/02/2025
Rütbe: Yedek Subay
Katıldı: 04/01/2023
Ayrıldı: 09/02/2025
Rütbe: Yedek Subay
Katıldı: 04/01/2023
Ayrıldı: 24/12/2024
Rütbe: Acemi
Katıldı: 07/08/2017
Ayrıldı: 29/03/2024
Rütbe: Yedek Subay
Katıldı: 01/08/2014
Ayrıldı: 03/08/2017
Rütbe: Acemi
Katıldı: 07/08/2017
Ayrıldı: 03/01/2023
Rütbe: Acemi
Katıldı: 15/05/2014