ady88

clanlogo
Rütbe: İkinci Komutan
Katıldı: 22/09/2022

Genel istatistik

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar60411013105
Ortalama Seviye7,940,0010,009,90
Galibiyetler2953448,89%00,00%538,46%4845,71%
Yenilgiler3017249,94%00,00%861,54%5451,43%
Berabere7051,17%00,00%00,00%32,86%
Hayatta Kalınan Savaşlar1136018,80%00,00%17,69%1716,19%
İmha edilen Tanklar416160,6900,0090,69670,64
Yoketme Oranı0,850,000,750,76
Tespit edilen Tanklar670651,1100,00161,231441,37
Verilen Hasar1.052,620,001.422,771.250,50
Düşman üssü işgal puanı314280,5200,0000,0000,00
Üs savunma Puanı189850,3100,0000,0000,00
Deneyim468,140,00433,23456,12
WN7928,920,00704,22761,50
WN81135,350,001271,801017,02
Toplam
Savaşlar60411
Ortalama Seviye7,94
Galibiyetler2953448,89%
Yenilgiler3017249,94%
Berabere7051,17%
Hayatta Kalınan Savaşlar1136018,80%
İmha edilen Tanklar416160,69
Yoketme Oranı0,85
Tespit edilen Tanklar670651,11
Verilen Hasar1.052,62
Düşman üssü işgal puanı314280,52
Üs savunma Puanı189850,31
Deneyim468,14
WN7928,92
WN81135,35
Son 24 saat
Savaşlar0
Ortalama Seviye0,00
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
WN70,00
WN80,00
Son 7 gün
Savaşlar13
Ortalama Seviye10,00
Galibiyetler538,46%
Yenilgiler861,54%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar17,69%
İmha edilen Tanklar90,69
Yoketme Oranı0,75
Tespit edilen Tanklar161,23
Verilen Hasar1.422,77
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim433,23
WN7704,22
WN81271,80
Son 30 gün
Savaşlar105
Ortalama Seviye9,90
Galibiyetler4845,71%
Yenilgiler5451,43%
Berabere32,86%
Hayatta Kalınan Savaşlar1716,19%
İmha edilen Tanklar670,64
Yoketme Oranı0,76
Tespit edilen Tanklar1441,37
Verilen Hasar1.250,50
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim456,12
WN7761,50
WN81017,02
Oluşturulduğu tarih:
Son Savaş:
Son Güncelleme:

Dünya Haritası Mutlak X

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar83000
Galibiyetler1113,25%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler7185,54%00,00%00,00%00,00%
Berabere11,20%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar2530,12%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar130,1600,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,220,000,000,00
Tespit edilen Tanklar690,8300,0000,0000,00
Verilen Hasar1.005,460,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı140,1700,0000,0000,00
Üs savunma Puanı70,0800,0000,0000,00
Deneyim153,830,000,000,00
Toplam
Savaşlar83
Galibiyetler1113,25%
Yenilgiler7185,54%
Berabere11,20%
Hayatta Kalınan Savaşlar2530,12%
İmha edilen Tanklar130,16
Yoketme Oranı0,22
Tespit edilen Tanklar690,83
Verilen Hasar1.005,46
Düşman üssü işgal puanı140,17
Üs savunma Puanı70,08
Deneyim153,83
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Şampiyon VIII

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar4000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler4100,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar125,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar20,5000,0000,0000,00
Verilen Hasar300,250,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim37,250,000,000,00
Toplam
Savaşlar4
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler4100,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar125,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar20,50
Verilen Hasar300,25
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim37,25
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Orta VI

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar0000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler00,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar0,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim0,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Tank Bölüğü İstatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar0000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler00,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar0,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim0,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Ekip istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar95000
Galibiyetler4850,53%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler4547,37%00,00%00,00%00,00%
Berabere22,11%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar2526,32%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar530,5600,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,760,000,000,00
Tespit edilen Tanklar770,8100,0000,0000,00
Verilen Hasar1.056,060,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı951,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı4404,6300,0000,0000,00
Deneyim425,450,000,000,00
Toplam
Savaşlar95
Galibiyetler4850,53%
Yenilgiler4547,37%
Berabere22,11%
Hayatta Kalınan Savaşlar2526,32%
İmha edilen Tanklar530,56
Yoketme Oranı0,76
Tespit edilen Tanklar770,81
Verilen Hasar1.056,06
Düşman üssü işgal puanı951,00
Üs savunma Puanı4404,63
Deneyim425,45
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Çatışma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar144000
Galibiyetler6343,75%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler7854,17%00,00%00,00%00,00%
Berabere32,08%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar4732,64%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar670,4700,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,690,000,000,00
Tespit edilen Tanklar1270,8800,0000,0000,00
Verilen Hasar520,920,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı3302,2900,0000,0000,00
Üs savunma Puanı1360,9400,0000,0000,00
Deneyim225,740,000,000,00
Toplam
Savaşlar144
Galibiyetler6343,75%
Yenilgiler7854,17%
Berabere32,08%
Hayatta Kalınan Savaşlar4732,64%
İmha edilen Tanklar670,47
Yoketme Oranı0,69
Tespit edilen Tanklar1270,88
Verilen Hasar520,92
Düşman üssü işgal puanı3302,29
Üs savunma Puanı1360,94
Deneyim225,74
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Kale savunma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar0000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler00,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar0,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim0,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Anzeigen

Tanklar (304)

Tank AdıMTipUlusSeviyeOrtalama HasarOrtalama DeneyimSavaşlarGalibiyetlerWN8
AMX 30 1er prototype91544,38629338749,84%1511,55
M53/M5591493,89501270650,44%1606,34
Object 261101345,07586206449,47%1088,68
Škoda T 256643,10435187448,88%1239,20
E 25 7834,80446184848,11%1150,56
AMX 13 909684,02437177547,15%846,69
T1 Heavy5615,74423169651,18%1350,97
KV-856665,75390164249,39%1073,73
IS-381194,76491145749,90%1374,84
VK 30.01 (D)6661,97434129453,71%1367,07
T-1091380,46499129147,71%1296,36
Rhm.-Borsig Waffenträger81259,08443116549,70%1271,17
Grille 15101685,54451110449,09%1195,19
T3091627,74506110147,96%1421,55
IS-7101610,07492105447,82%1234,05
FV4005 Stage II101518,08534101649,02%1126,21
TVP T 50/51101562,9855789548,38%1206,30
Char Futur 4 91551,4162488051,25%1354,05
T28 Prototype81262,6849283751,25%1416,99
Bat.-Châtillon 25 t101505,9747575947,56%1166,84
T110E5101783,9252872745,94%1370,46
Kanonenjagdpanzer 105 81188,2764066750,82%1259,13
IS7675,4838364248,13%791,66
Carro da Combattimento 45 t 101603,3959663947,57%1061,18
M10 RBFM 5632,4348862954,85%1307,12
G.W. Tiger (P)8896,9035261847,90%1031,12
Waffenträger auf E 100102070,1252561650,32%1487,80
T92 HMC101575,8645960048,50%1415,37
M4A3(76)W Sherman 6660,2955359450,00%1040,98
T-50-2 6437,7641452350,48%1134,89
Super Hellcat 7768,1347051550,49%1093,37
T-345304,5725047648,32%716,48
ISU-15281086,1841145550,99%1097,93
T-34-856370,0427542947,79%537,91
Bat.-Châtillon 25 t AP91124,3443941748,44%996,28
T-5491302,9652539546,08%1348,00
T 55A 91635,9774938656,22%1678,05
T-448943,6047035350,14%1244,50
M10391263,8747335248,86%1086,68
Pz.Sfl. IVc5373,6325534051,47%771,80
M40/M4381187,8943833649,11%1274,30
AMX ELC bis5279,9830233651,19%856,87
STG Guard 8996,8353832449,69%1177,65
Object 70491477,4145032248,14%1111,63
AMX 13 757360,7634129746,13%532,24
121101315,8754129646,96%912,32
T-62A101250,3446229145,36%865,03
Leopard Prototyp A91161,2645928949,48%958,05
Pz.Kpfw. VII101704,7371028650,70%1202,21
Jagdpanzer E 100101737,1356928349,47%1139,44
G.W. Tiger91428,9449928153,74%1502,41
Bat.-Châtillon 155 58101056,7752927949,46%804,02
AMX 50 Foch (155) 101593,7651827844,60%1036,29
M127954,2735727546,55%1251,99
T2971057,7747826847,39%1317,34
Cobra 91252,7563825945,17%954,89
IS-2 shielded 7905,8959125551,76%1030,06
WZ-1328509,3836125044,40%657,64
Object 268101519,2149124247,93%960,85
G.W. Panther7699,4134323648,73%757,97
Progetto M40 mod. 65101405,8152923444,02%939,08
Panhard EBR 10510305,4743022941,05%88,86
T25/27737,3339022750,22%971,30
AE Phase I 91407,2865222243,24%1137,87
T-437777,4744921752,07%1250,13
T110E4101439,6556721450,00%919,58
Manticore10685,6742321345,07%563,15
KR-1111432,7758821344,60%688,31
Indien-Panzer8626,1241121247,64%618,57
Object 705A101485,2254820943,54%959,78
Maus101352,4458420842,31%831,34
Sturer Emil7724,7035620349,75%906,16
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5197,0618920248,51%328,53
Controcarro 3 Minotauro101530,8855420146,27%888,34
AMX 13 105101004,4751020146,77%970,56
Leo7618,4537619948,74%806,53
T3281125,0651619855,56%1349,20
KV-26502,0135019848,48%728,07
Lorraine 40 t 8968,7047619449,48%1006,75
SU-1527796,9838519348,19%1076,87
T71 DA7685,4152019349,22%1318,61
Object 277101276,3151119239,58%723,30
Konštrukta T-34/1007497,0334419146,60%585,51
KV-15348,1524418842,02%506,68
Centurion Mk. 7/19925,8056818646,24%702,25
WZ-1317435,7838017454,60%797,35
Object 70591054,1346217345,66%767,02
Centurion Mk. I8745,2246517254,07%879,29
Comet7471,2536717151,46%615,91
UDES 14 Alt 58848,7642317044,12%867,75
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4106,2117216844,05%127,31
Nashorn6607,7532015450,00%1012,81
Škoda T 5091256,3952715250,00%1113,05
59-166347,9130715247,37%871,84
Emil I8932,0951014948,99%924,50
IS-M8766,5140514942,95%651,04
Leopard 1101167,9951114844,59%708,65
SU-130PM 81050,0158214047,86%864,32
M18 Hellcat6550,4435013543,70%787,02
AMX 12 t6341,0932013445,52%668,05
SU-855382,5530512749,61%782,69
Jagdpanther II8861,4451312652,38%798,11
VK 100.01 (P)8721,3946512449,19%635,80
Hummel6512,4131511847,46%636,32
Crusader6333,6631311353,10%970,65
FV215b (183) 101354,9867011258,93%997,58
Cromwell6458,2935911154,05%811,39
SU-1006622,0537910945,87%984,36
AMX 13 F3 AM6649,5439610955,96%955,56
T675322,9523110934,86%464,48
TVP VTU Koncept8526,3535110839,81%409,22
Centurion Action X101122,5148610845,37%678,88
Strv 746371,8127310545,71%471,11
WZ-1209715,6946910450,96%548,46
Bat.-Châtillon 155 5591117,5557410050,00%1078,74
Panzer 58 Mutz 8785,2855710051,00%918,24
Kranvagn101375,825959748,45%896,36
Marder 38T4207,122039452,13%395,52
T-284176,831779349,46%385,27
M446678,973379246,74%1135,11
Object 777 Version II 91596,847259147,25%1385,62
Sturmpanzer II4236,951948748,28%655,06
AT 25393,133588653,49%915,91
P.43 ter7708,604048440,48%864,10
M415487,272788353,01%797,72
M66506,333778248,78%612,35
Pz.Kpfw. III Ausf. J4187,332138250,00%346,47
M24E2 Super Chaffee 6451,464768146,91%1181,31
Škoda T 245375,853017848,72%960,85
Ikv 65 Alt II6414,542517844,87%508,56
T57 Heavy101302,766557851,28%837,96
A-20593,651837749,35%133,66
FV215b 101040,374717642,11%593,16
60TP Lewandowskiego101406,125477345,21%844,94
Ikv 1035353,312697150,70%784,32
M374370,582577154,93%1305,02
Covenanter5179,482327142,25%366,02
T1 Cunningham178,091197037,14%214,88
P.43 bis6569,343887052,86%1010,58
Pz.Kpfw. III/IV5307,762506850,00%737,13
T698856,045026741,79%861,61
M3 Lee4194,412026659,09%634,88
AT 86374,943426654,55%521,94
Projet Louis 9753,305996646,97%802,29
M48A2 Räumpanzer 81054,726006556,92%1148,73
Tiger 131 6526,143816553,85%741,33
Vz. 71 Tesák10837,735386330,16%616,16
ELC EVEN 90 8236,703136333,33%140,86
Strv m/425248,932275846,55%458,40
T110E3101561,406465855,17%1023,03
Tortoise91405,697195851,72%1060,00
VK 30.02 (D)7705,494565754,39%1099,53
Grille5327,232305655,36%608,75
NC 70 Błyskawica101076,555545641,07%497,99
Type T-345404,223715554,55%1230,83
P.44 Pantera8936,414765448,15%1003,49
Lago4216,492125343,40%483,55
Pz.Kpfw. III Ausf. E3142,101755251,92%331,33
T3 HMC2108,211245240,38%226,38
AMX 50 B101441,785354934,69%750,68
ST vz. 394210,752414850,00%541,64
M5A1 Stuart4186,422674856,25%557,13
M2 Medium Tank3113,131554847,92%232,43
AMX 404159,381764740,43%379,62
T-46377,171124744,68%95,75
BT-7486,561214540,00%35,73
P.435363,383094553,33%856,68
Alecto4243,272094537,78%457,27
Sav m/434293,522434447,73%687,55
M8A14164,472184353,49%287,72
StuG III Ausf. B4243,881964341,86%404,13
Pz.Kpfw. 38 (t)3111,331404247,62%209,87
StuG IV 5440,223174141,46%974,39
MTLS-1G14 3175,622113938,46%481,56
P26/404156,451823844,74%214,72
Emil II9932,616073850,00%648,37
CS-52 LIS 8748,395893650,00%675,30
AMX 105 AM mle. 474281,032123560,00%948,84
XM551 Sheridan10448,573943531,43%161,91
Vz. 60S Dravec 101124,125703348,48%501,08
IS-6 B 8853,885263246,88%779,87
Excalibur 6608,163403243,75%695,23
Convert. Medium Tank T3 346,231723161,29%177,03
Kunze Panzer 9887,193803129,03%536,52
KV-1 shielded 5427,104383043,33%612,36
LT vz. 383150,591742937,93%388,83
FV217 Badger101404,796482944,83%792,48
BT-7 artillery 3359,624542948,28%1431,31
Löwe 8808,574332853,57%756,15
STB-1101384,266522770,37%1049,78
Šotek 8681,854632740,74%391,02
Pz.Kpfw. 35 (t)266,151042638,46%82,28
Sturmpanzer I Bison3113,581322650,00%236,11
VK 30.01 (P)6144,192032650,00%102,88
AMX 30 B101704,967662642,31%1311,32
Char de transition 6438,123712650,00%565,94
Pz.Sfl. IC 442,841602548,00%95,28
8,8 cm Pak 43 Jagdtiger 81150,206692540,00%1199,94
Type 3 Chi-Nu Kai 5299,792392445,83%556,33
BT-2232,61832343,48%27,73
Panzerwagen 39 341,23982213,64%0,00
Lago M38 3112,051592236,36%16,34
Pz.Kpfw. II246,951012142,86%22,26
Panzerjäger I276,52992147,62%87,33
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4190,951462050,00%327,43
G.W. E 100101320,004782065,00%1116,84
KV-1SA 5503,803962035,00%759,44
Lorraine 39L AM3190,111351833,33%365,33
IS-6 8918,334461855,56%872,48
Type 2597 Chi-Ha3187,471961747,06%596,98
Marder II3105,181291752,94%168,56
TS-60 91026,886701752,94%818,21
Vickers Medium Mk. II290,56891625,00%186,60
Strv m/40L3123,192051650,00%277,22
Strv S1 8716,945171650,00%548,02
T-26295,571021428,57%245,36
ERAC 105 Proto 9381,214251428,57%220,22
Vickers Mk. E Type B292,151301369,23%390,02
M7 Priest3141,312481369,23%382,48
AMX 13 (FL 11) 5219,463411353,85%620,94
M15/423141,671671241,67%188,54
Ikv 723141,422281258,33%348,18
T56 GMC3143,671321241,67%250,17
Lorraine 50 t 9543,084381241,67%245,31
TKS z n.k.m. 20 mm 2125,001891154,55%595,05
AMX 38367,271351145,45%52,30
FV230 Canopener10903,365721136,36%313,27
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6142,802281060,00%255,59
T28 Concept 7575,702621020,00%519,39
Fantôme 9699,905571050,00%456,80
M16/43 Sahariano 384,11154944,44%0,00
Churchill Crocodile 6644,44541933,33%764,03
7TP256,63112862,50%181,94
10TP371,63129850,00%109,72
T1 HMC2148,13138850,00%690,06
O-I Experimental5231,75212837,50%151,80
Windhund 81374,50663850,00%1395,18
Object 283 9837,25525850,00%697,68
T-45 2225,25303862,50%1262,20
Vickers Medium Mk. I183,0057714,29%190,03
Cruiser Mk. IV4186,71290771,43%613,97
Pz.Kpfw. IV Ausf. F2 585,86191742,86%46,95
Patton the Tank 9424,00531757,14%307,23
Object 268 Version V 10923,57476757,14%545,43
Pz.Kpfw. II Ausf. D 277,00265757,14%244,65
AMX M4 mle. 49 Liberté 8707,00500757,14%669,39
M14/41283,17125650,00%110,37
Pvlvv fm/42282,83153650,00%205,05
Leichttraktor116,1751633,33%0,00
Chieftain/T95 8673,50600650,00%653,24
GSOR the TANK 91390,00612650,00%1072,43
T-34 with L-11 4324,83333650,00%1001,71
leKpz M 41 90 mm GF 8128,50334633,33%0,00
Excelsior 5307,83357633,33%353,73
Hotchkiss H35225,80122560,00%158,70
Cruiser Mk. III335,4096540,00%0,00
T-703103,60214560,00%308,60
M60 10542,00353520,00%102,09
Renault FT 75 BS2118,001984100,00%722,62
14TP428,50149475,00%261,00
MS-110,0052450,00%78,28
Type 91 Heavy3159,25204475,00%576,31
Lorraine 155 mle. 518786,50494450,00%733,63
FV3046542,75414450,00%730,62
Char Mle. 75 9210,00401450,00%134,24
LT vz. 352121,00266366,67%551,78
Strv m/382151,67330366,67%644,40
Vickers Medium Mk. III335,334630,00%0,00
Type 89 I-Go/Chi-Ro2130,673973100,00%564,52
T-29 3186,33239333,33%372,16
Škoda T 45 71037,33529333,33%1097,57
Kolohousenka144,501022100,00%261,00
Fiat 3000143,001572100,00%264,10
Renault FT136,001382100,00%261,00
Type 97 Te-Ke 248,00167250,00%99,55
11310655,007522100,00%446,74
T2 Medium Tank2133,002342100,00%739,97
SDP 60 Gonkiewicza9740,50558250,00%435,89
Bat.-Châtillon 12 t8504,0018920,00%627,34
Gabler’s Destroyer 5186,503472100,00%490,57
T3E2 Medium Tank 387,50200250,00%168,51
AMR 35 2103,009720,00%194,71
T1E6 275,50124250,00%179,70
Valiant 5119,00328250,00%99,55
T78 6584,00391250,00%612,55
Straussler V–4/40 3234,00400250,00%754,23
Chi-Go 7606,0015420,00%412,07
Strv fm/2110,002421100,00%261,00
Renault Otsu130,001771100,00%261,00
4TP1180,004251100,00%1095,80
Renault NC-31184,001131100,00%451,22
M3G FT30,003210,00%0,00
SDP 58 Kilana8517,0026310,00%207,06
FV224 Chopper7703,007531100,00%746,42
Black Prince II 7140,006021100,00%261,00
ARMT 51671,0015471100,00%4456,97
T-116 3239,004611100,00%953,87
M24 Chaffee No. 594 5769,0060010,00%2265,91
L-60 275,006031100,00%392,65
T7 Combat Car 2192,0016510,00%676,65
LTP 399,007510,00%181,69
AMX ELC 901 60,004110,00%0,00
Pz.Kpfw. IV Schmalturm 6504,0018410,00%656,23
43 M. Toldi III 3442,006591100,00%3006,12

Grafikler

WN8

Anzeigen

Klan Geçmişi

Rütbe: İkinci Komutan
Katıldı: 22/09/2022
Rütbe: Savaş Komutanı
Katıldı: 22/09/2022
Ayrıldı: 24/12/2024