_showtime_b1tch_

Genel istatistik

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar21038020321
Ortalama Seviye7,700,0010,0010,07
Galibiyetler1031849,04%00,00%945,00%16049,84%
Yenilgiler1047549,79%00,00%1050,00%15548,29%
Berabere2451,16%00,00%15,00%61,87%
Hayatta Kalınan Savaşlar422920,10%00,00%525,00%5517,13%
İmha edilen Tanklar143740,6800,00140,702340,73
Yoketme Oranı0,860,000,930,88
Tespit edilen Tanklar192590,9200,00281,404331,35
Verilen Hasar1.122,180,002.384,352.245,44
Düşman üssü işgal puanı82520,3900,00261,30300,09
Üs savunma Puanı64960,3100,0000,00100,03
Deneyim578,410,00817,50860,15
WN7954,730,001053,651099,07
WN81196,080,001630,971578,92
Toplam
Savaşlar21038
Ortalama Seviye7,70
Galibiyetler1031849,04%
Yenilgiler1047549,79%
Berabere2451,16%
Hayatta Kalınan Savaşlar422920,10%
İmha edilen Tanklar143740,68
Yoketme Oranı0,86
Tespit edilen Tanklar192590,92
Verilen Hasar1.122,18
Düşman üssü işgal puanı82520,39
Üs savunma Puanı64960,31
Deneyim578,41
WN7954,73
WN81196,08
Son 24 saat
Savaşlar0
Ortalama Seviye0,00
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
WN70,00
WN80,00
Son 7 gün
Savaşlar20
Ortalama Seviye10,00
Galibiyetler945,00%
Yenilgiler1050,00%
Berabere15,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar525,00%
İmha edilen Tanklar140,70
Yoketme Oranı0,93
Tespit edilen Tanklar281,40
Verilen Hasar2.384,35
Düşman üssü işgal puanı261,30
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim817,50
WN71053,65
WN81630,97
Son 30 gün
Savaşlar321
Ortalama Seviye10,07
Galibiyetler16049,84%
Yenilgiler15548,29%
Berabere61,87%
Hayatta Kalınan Savaşlar5517,13%
İmha edilen Tanklar2340,73
Yoketme Oranı0,88
Tespit edilen Tanklar4331,35
Verilen Hasar2.245,44
Düşman üssü işgal puanı300,09
Üs savunma Puanı100,03
Deneyim860,15
WN71099,07
WN81578,92
Oluşturulduğu tarih:
Son Savaş:
Son Güncelleme:

Dünya Haritası Mutlak X

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar4000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler4100,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar125,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar20,5000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,670,000,000,00
Tespit edilen Tanklar51,2500,0000,0000,00
Verilen Hasar1.199,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim198,250,000,000,00
Toplam
Savaşlar4
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler4100,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar125,00%
İmha edilen Tanklar20,50
Yoketme Oranı0,67
Tespit edilen Tanklar51,25
Verilen Hasar1.199,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim198,25
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Şampiyon VIII

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar0000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler00,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar0,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim0,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Orta VI

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar0000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler00,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar0,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim0,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Tank Bölüğü İstatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar0000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler00,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar0,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim0,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Ekip istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar27000
Galibiyetler1140,74%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler1659,26%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar1244,44%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar120,4400,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,800,000,000,00
Tespit edilen Tanklar180,6700,0000,0000,00
Verilen Hasar893,850,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı1174,3300,0000,0000,00
Deneyim376,890,000,000,00
Toplam
Savaşlar27
Galibiyetler1140,74%
Yenilgiler1659,26%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar1244,44%
İmha edilen Tanklar120,44
Yoketme Oranı0,80
Tespit edilen Tanklar180,67
Verilen Hasar893,85
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı1174,33
Deneyim376,89
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Çatışma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar65000
Galibiyetler2030,77%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler4467,69%00,00%00,00%00,00%
Berabere11,54%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar2436,92%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar440,6800,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,070,000,000,00
Tespit edilen Tanklar610,9400,0000,0000,00
Verilen Hasar2.125,620,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı620,9500,0000,0000,00
Üs savunma Puanı2513,8600,0000,0000,00
Deneyim565,260,000,000,00
Toplam
Savaşlar65
Galibiyetler2030,77%
Yenilgiler4467,69%
Berabere11,54%
Hayatta Kalınan Savaşlar2436,92%
İmha edilen Tanklar440,68
Yoketme Oranı1,07
Tespit edilen Tanklar610,94
Verilen Hasar2.125,62
Düşman üssü işgal puanı620,95
Üs savunma Puanı2513,86
Deneyim565,26
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Kale savunma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar0000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler00,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar0,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim0,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Anzeigen

Tanklar (411)

Tank AdıMTipUlusSeviyeOrtalama HasarOrtalama DeneyimSavaşlarGalibiyetlerWN8
M41 Walker Bulldog8520,8038365347,93%768,15
Strv S1 81141,2452358546,67%1136,08
Tiger II8698,6538857142,56%621,30
Jagdpanther7571,3932152745,35%613,71
Concept 1B 92183,0197851154,21%1843,59
Tiger I7580,0635447546,53%603,39
G.W. Panther7526,2129927342,49%437,60
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5172,3219725946,72%252,34
Super Conqueror102628,4598125855,43%2199,07
T376323,1630825547,84%719,73
Leopard 1101820,8570723148,05%1357,59
Char Futur 4 91695,8181623154,55%1573,19
Super Hellcat 7517,2334221448,60%580,75
VK 36.01 (H)6275,1530020445,10%243,01
T110E5102165,6280020045,00%1631,75
Jagdpanzer IV6312,4728419947,24%374,67
Progetto M35 mod. 46 81338,0379319755,33%1597,30
Centurion Action X101954,1171319643,37%1423,83
KV-856420,7330319552,31%554,56
Object 452K 102194,5785818853,19%1661,85
E 759988,1950018245,05%740,38
FV4005 Stage II101365,9856517443,10%946,22
Hummel6313,2822717349,13%315,44
Škoda T 56 81644,0387517250,58%1661,75
KR-1112814,1297516746,71%1876,33
Bat.-Châtillon Bourrasque 81140,0472116651,81%1273,47
Vz. 60S Dravec 102561,31100116559,39%1892,04
P.44 Pantera81195,6372715949,06%1533,70
M24 Chaffee5199,5525215048,00%500,66
SU-130PM 81280,6170014751,02%1356,72
Charioteer8858,0248014647,95%741,07
IS7682,8047414542,07%716,40
Strv 103B102050,2169414349,65%1411,07
Object 277101894,6378913852,17%1526,63
AE Phase I 91650,1583913754,01%1555,39
60TP Lewandowskiego101757,8565213640,44%1105,63
Gryphon 102455,2691913259,09%1961,42
T499577,8641912834,38%539,37
Object 703 Version II 81157,3081612857,03%1325,36
Pz.Kpfw. II Luchs477,2117812641,27%21,63
T-34-85M 61028,0878112657,94%2023,82
Type 3 Chi-Nu5216,8521512548,00%431,82
StuG III Ausf. G5186,2119712345,53%206,04
Grille5258,5920112347,97%389,20
WZ-120-1G FT 81223,7767312346,34%1282,47
KV-15216,5323312245,90%239,10
StuG IV 5516,7946412049,17%1297,18
IS-7102233,6382011845,76%1865,81
E 50 Ausf. M101970,4078711650,86%1531,98
P.43 bis6771,5760311553,91%1505,78
E 25 71002,1268211550,43%1392,77
M54 Renegade 81121,5768211550,43%1130,93
IS-381091,9468811345,13%1084,23
Type 6892388,53100711258,93%2352,57
53TP Markowskiego8952,8364410944,04%927,04
M-V-Y102026,7282610949,54%1589,88
Coccodrillo 101930,0978910845,37%1337,26
Hotchkiss EBR7536,9959810850,93%1124,27
T92 HMC101339,7565210648,11%1025,99
M60 102185,2983010454,81%1864,47
FV230 Canopener102463,3794110158,42%1996,16
FV4201 Chieftain Proto 91573,9485110056,00%1567,30
Kranvagn102378,777879744,33%1784,38
25TP KSUST II5187,311879644,79%216,88
Leopard Prototyp A91381,975849638,54%1050,41
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.469,621589147,25%66,15
Type 71102770,559019149,45%2229,97
T-284126,361588846,59%181,42
M46 Patton91211,016788847,73%1047,12
Conqueror91419,647428552,94%1242,25
FV217 Badger102409,788878558,82%1945,42
Type 1 Chi-He4145,402078350,60%294,22
Emil II91704,448438254,88%1535,75
ShPTK-TVP 100 81275,157148245,12%1261,02
O-I Experimental5468,543228053,75%859,66
KV-1S6325,592648048,75%409,66
Challenger7715,144647951,90%861,69
BT-7 artillery 3129,332047954,43%385,73
Controcarro 1 Mk. 291993,968547844,87%1913,87
TL-1 LPC 8959,416677847,44%1143,40
Object 261101351,437417754,55%1133,56
E 5091304,017437746,75%1140,80
Object 70591652,738707757,14%1751,02
Caernarvon Action X 81231,748297755,84%1619,56
FV215b 101952,367597447,30%1428,92
Kampfpanzer 50 t 91694,759227364,38%1505,63
AMX M4 mle. 54101875,407477244,44%1231,08
Bisonte C45 81392,648697258,33%1521,46
T2971095,618567065,71%1575,90
Kampfpanzer 67101969,517237035,71%1346,43
M5 Stuart489,202246957,97%164,73
M26 Pershing8885,686596956,52%1088,33
T404248,452556959,42%610,18
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4139,941776851,47%203,49
Pz.Sfl. IVb4227,941786845,59%594,50
Rheinmetall Panzerwagen101051,157126845,59%1111,55
IS-3-II92063,438906850,00%2026,42
LT-432 8643,215826838,24%1051,03
SU-855548,413066646,97%1199,36
TVP T 50/51101574,387116552,31%1191,92
Emil I81161,646786437,50%1170,40
Object 430U102134,758536456,25%1795,08
TS-60 92045,648806448,44%1816,42
Type 95 Heavy4226,712106352,38%637,03
Prototipo 6 81351,758116353,97%1276,84
T28 Concept 71058,847336360,32%1692,64
14TP482,971496050,00%127,17
STB-1102051,888216053,33%1750,78
Renault Otsu194,861765853,45%307,37
UDES 15/16102017,558525862,07%1626,22
45TP Habicha7902,956865653,57%1281,51
AMX M4 mle. 5191807,438855653,57%1559,11
Jagdpanther II8482,272775532,73%184,15
G.W. Tiger (P)8720,354035541,82%592,61
Caernarvon81146,817745457,41%1332,95
BZ-176 81442,948755455,56%1370,75
Type 6191520,286805339,62%1263,85
M-VI-Y91484,218345354,72%1558,21
Object 252U 81200,558145358,49%1334,48
Leo7849,796215246,15%1291,66
Škoda T 5091495,157315251,92%1295,49
Strv 103-091793,696805242,31%1365,50
T-448825,716365147,06%927,21
Covenanter579,141635150,98%106,81
Jagdpanzer E 100101318,866035149,02%809,20
T57 Heavy102200,387285038,00%1559,41
Waffenträger auf E 100101669,366675054,00%988,52
Ho-Ri 3102725,108454953,06%1965,61
M48A5 Patton101582,396644936,73%1082,81
FV4202 8667,335024953,06%781,77
Pz.Kpfw. 38 (t)362,981294757,45%149,31
Panther7844,705614639,13%1154,51
WZ-111 model 1-492003,098734647,83%2266,60
CS-63101818,248324658,70%1466,52
VK 30.01 (P)6324,002494647,83%348,25
Jagdtiger91263,935944645,65%919,16
Char Mle. 75 9882,637354656,52%1157,43
Matilda4168,182124542,22%222,70
FV4004 Conway9833,605854560,00%659,58
P.43 ter7662,406634365,12%1031,26
T3091348,565864334,88%874,89
Object 268 Version V 102008,956784344,19%1280,62
TS-5 81249,057504353,49%1183,15
Vickers Medium Mk. III356,431104245,24%41,28
Panther/M10 7905,637484158,54%1619,58
M10 RBFM 5622,175384148,78%1279,35
Type 4 Chi-To6793,256164045,00%1526,44
M-II-Y7909,636234037,50%1075,06
SU-1527543,055063953,85%644,16
DBV-152 102004,156923951,28%1146,59
Renault UE 57396,511303938,46%47,74
Indien-Panzer8803,664523828,95%673,14
AMX 13 57 7671,217153847,37%1193,60
Prototipo Standard B9842,005343735,14%453,67
Type 586744,627253759,46%1669,54
Grant4118,331533641,67%139,72
IS-27973,587083647,22%1140,51
Grille 15101962,587783661,11%1552,51
Manticore10795,835413633,33%602,48
SU-100M17986,236973560,00%1522,44
Churchill I5432,033793450,00%756,28
Marder II3136,181623452,94%289,28
AMX M4 mle. 4571161,357293441,18%1636,10
Panther II8995,185383432,35%1045,48
Somua SAu 404100,211433447,06%75,65
Centurion Mk. 5/1 RAAC 8990,036543441,18%1128,27
Pz.Kpfw. II Ausf. D 289,092463464,71%391,17
M446709,395663348,48%1062,93
ISU-152K 81002,855643345,45%873,04
STG 8938,827233375,76%1186,62
121B 101689,217563348,48%1361,39
T803112786,9710053354,55%1959,78
Pz.Kpfw. III Ausf. E391,841423246,88%96,82
Object 752 92298,889273246,88%1920,05
Ashbringer 102571,638823250,00%1671,16
SU-1006846,296023151,61%1624,93
SMV CC-6781329,457783151,61%1536,64
Carro d'assalto P.887995,837203053,33%1438,18
Panhard EBR 10510819,276473056,67%819,27
Lion 101544,575913033,33%945,29
GSOR 1008 81461,137043040,00%1358,25
Vz. 55101763,936132924,14%934,06
TNH T Vz. 5191753,938152948,28%1456,50
AMX ELC bis5245,312382955,17%732,43
M24E2 Super Chaffee 6311,174602944,83%603,00
Felice 91356,257442853,57%1296,60
Panhard AMD 178B6160,712442853,57%308,73
Black Prince7976,416942751,85%1217,53
Taschenratte112336,749512744,44%1304,67
CS-52 LIS 81392,786682733,33%1594,84
SDP wz 66 Grom 81788,639262759,26%2025,89
Sentinelle 91796,008572751,85%1462,74
M3 Stuart374,961502657,69%192,97
T207908,387032669,23%1567,81
SDP 58 Kilana81384,237852657,69%1477,64
Cruiser Mk. IV466,621122642,31%22,13
Pz.Kpfw. II Ausf. G354,961602653,85%126,71
T-703117,961852680,77%455,94
Panhard AML Lynx 6x68604,085632642,31%963,26
SMV CC-64 Vipera 81172,737752657,69%1411,49
Strv 746567,764752544,00%924,59
TNH 105/100081215,807242544,00%1296,08
Controcarro 3 Minotauro102011,568482564,00%1453,13
T-437979,927042548,00%1442,84
Sherman III5251,962312540,00%405,44
T1 Cunningham163,291092450,00%194,65
Škoda T 256759,506262450,00%1473,83
T-46375,921362450,00%144,36
VK 30.02 (D)71044,756092441,67%1480,84
Chi-To SP71477,838612441,67%1896,60
Type 5 Chi-Ri7798,395892347,83%1134,36
Churchill VII6816,096912356,52%1605,18
Wespe393,831282356,52%245,85
M10 Wolverine5298,042302339,13%434,62
E 77 91744,398612356,52%1612,96
AAT60 81454,658992356,52%1833,27
Turtle Mk. I 81263,837202334,78%1007,95
Pz.Kpfw. II272,361372250,00%125,60
STA-18785,055562240,91%759,12
Ikv 723102,821142250,00%134,59
M2 Medium Tank3104,911272250,00%214,45
T-109917,505512245,45%699,00
Mars 81087,327072250,00%1105,26
Lansen C 81033,097392259,09%1210,81
T-22 medium 101583,416942245,45%1098,93
Type T-345493,524812161,90%1400,00
Durchbruchswagen 24161,141932147,62%278,96
Matilda Black Prince 5642,107032166,67%1944,67
WZ-120G FT 91496,627972166,67%1224,49
Bat.-Châtillon 25 t101666,506052030,00%1168,52
T-62A101173,654722040,00%698,15
Object 705A101487,107052045,00%1060,52
XM69 Hacker112578,359472055,00%1729,41
Lorraine 50 t 91349,656582035,00%1167,72
HWK 30 8551,354772040,00%686,97
Stinger 102248,008052050,00%1281,11
TVP VTU Koncept8708,585381936,84%638,97
T28 Prototype81512,326991942,11%1553,51
Chieftain/T95 81232,747911952,63%1811,33
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6501,374931942,11%1160,36
Progetto M40 mod. 65101416,225691838,89%831,16
SDP 60 Gonkiewicza92070,788161850,00%1910,87
K-91-PT 91850,838511844,44%1691,79
Rambo 91909,787881838,89%1477,89
Stuart I-IV394,531441741,18%119,19
T56 GMC365,291471752,94%104,45
XM57 81637,248441758,82%1380,55
Sturer Emil7950,885531637,50%1110,94
T25/271435,948791668,75%2532,44
Pawlack Tank61226,759141681,25%2426,51
AMBT 81533,507641650,00%1806,84
Kunze Panzer 91118,816761650,00%878,33
Leichttraktor132,00971566,67%228,77
UDES 0381067,805201533,33%904,07
VK 16.02 Leopard586,531971546,67%82,26
AMX 50 B102213,338381553,33%1561,05
AMX 30 B101378,674601520,00%831,72
VK 75.01 (K) 81076,678021553,33%1226,29
T-345447,434891471,43%1287,65
T-34-856625,216031464,29%1242,67
VK 30.01 (H)5566,933061442,86%1264,78
ELC EVEN 90 8453,075131442,86%726,90
Vickers Medium Mk. II246,62901353,85%124,06
Lago4395,463351330,77%1158,38
Strv m/425528,544271338,46%1416,46
SMV CC-5671656,1511161369,23%3392,65
E 100102572,389341353,85%2161,14
Cromwell61203,678811266,67%2794,22
Konštrukta T-34/1007801,335421241,67%989,12
T-262132,421611250,00%515,23
Centurion Mk. 7/191702,838031258,33%1687,33
Nashorn61012,926371258,33%2009,16
Object 25791663,757291241,67%1197,68
E 65 Zwilling 81538,008601241,67%1485,04
M415389,363991163,64%607,62
SU-76M492,452221163,64%216,24
Ho-Ri 191648,096491136,36%1293,68
VK 45.02 (P) Ausf. B91915,458181145,45%1750,99
BZ-75101980,558991163,64%1377,25
T110E4102152,368001154,55%1514,94
Object 268 Version 4102209,098971163,64%1671,07
M-III-Y81543,558001136,36%1857,58
Object 43091850,007541154,55%1798,11
Object 283 91636,4510411181,82%1877,72
40TP Habicha6326,002701040,00%329,41
T1 Heavy5838,206791060,00%2009,11
ISU-1528694,905411050,00%525,91
G.Pz. Mk. VI (e)220,20791050,00%114,04
T71 DA7475,502911020,00%589,16
Panhard EBR 909538,405121040,00%528,01
Ares 90101031,608031070,00%696,79
Pz.Kpfw. 35 (t)269,44117944,44%128,32
M3 Lee4163,33162944,44%353,90
M5A1 Stuart4214,56359933,33%551,98
NC 70 Błyskawica101842,56821966,67%1386,01
M18 Hellcat6879,89744988,89%1582,93
T-100 LT10964,22702944,44%876,09
FV4025 Contriver112390,22787933,33%1044,89
M22 Locust 3417,44503933,33%1619,94
KV-2 (R) 6358,56294944,44%313,40
122 TM 8900,67521922,22%772,46
M2 Light231,0078850,00%89,05
BZ-1668838,63740875,00%846,89
BZ-79112045,38845837,50%1035,75
E 75 TS 81347,63730837,50%1229,37
Vz. 68 Squall 8450,38596850,00%579,19
50TP Tyszkiewicza91337,14706757,14%1142,69
M40/M4381291,14528728,57%1035,24
M127914,14624742,86%979,51
T-804101,00109742,86%130,78
Pz.Kpfw. Neu112390,861030757,14%1595,67
Fauteur112317,861047771,43%1403,12
Vickers Medium Mk. I168,83154666,67%343,58
MS-11109,00136666,67%570,23
Progetto CC55 mod. 548720,17488650,00%564,17
Bat.-Châtillon 155 58101290,50801666,67%1088,27
Pz.Kpfw. VII101957,83897683,33%1525,59
ST-II101268,17601633,33%591,51
M-IV-Y 81243,83797650,00%1412,70
EMIL 1951 81427,33737633,33%1526,32
Type 63 81292,6745160,00%1037,38
T-54 first prototype 81164,83521666,67%1642,92
SFAC 105 81214,67605633,33%895,36
10TP3123,80145560,00%405,37
Type 97 Chi-Ha3180,20134540,00%369,39
AMX 40491,60191560,00%258,45
WZ-111 model 5A101964,20703560,00%1435,36
Cruiser Mk. III3100,40181540,00%236,34
T-60234,80113520,00%0,48
Rhm.-Borsig Waffenträger81619,20696560,00%1621,14
M47 Iron Arnie 8863,20773560,00%926,99
M4-85 5431,00442520,00%852,27
Type 5 Ka-Ri 81211,60661540,00%917,27
Stridsyxa 81964,401077560,00%2419,03
ARL 446632,00559475,00%1042,03
Sav m/434109,75111425,00%21,96
O-I6321,00242450,00%365,00
Maus101434,50724450,00%807,17
Type 5781493,25817450,00%1659,35
M8A14418,50272450,00%989,66
LTTB8910,75540425,00%1528,84
LTG71380,75876450,00%3607,88
FV225 Collector 91633,75601425,00%1158,35
T 54D 91959,25684450,00%1597,21
ASTRON Rex 105 mm 81457,25962475,00%1651,11
T-50-2 6435,50430425,00%980,79
Patton the Tank 9959,00482425,00%621,51
Heavy Tank No. VI 61025,5052240,00%1828,16
AMX ELC 901 6396,00448425,00%765,88
M4A1 FL 10 6502,50364425,00%507,13
SPHT 92012,75877450,00%1484,29
50TP prototyp 8954,00681366,67%1099,96
P26/404542,00367333,33%1467,32
7TP2108,67154366,67%365,11
T328267,3318730,00%0,00
Cruiser Mk. I1194,67177366,67%1155,29
113102022,331056366,67%2021,49
T2 Medium Tank291,00194366,67%471,04
Vz. 71 Tesák101649,3311143100,00%1757,59
T54E192453,67722333,33%1704,62
VK 30.02 (M)6368,33388366,67%706,56
IS-M8402,00452333,33%148,53
Windhund 81743,00525333,33%1429,57
ERAC 105 Proto 91360,3311013100,00%2418,88
Tortoise91094,00730366,67%804,25
Dicker Max 6584,00512366,67%1048,31
T 55A 9869,0032530,00%451,81
114 SP2 101378,3342730,00%629,02
GSOR 1010 FB 81201,00764366,67%1557,52
43 M. Toldi III 3514,00569333,33%2560,65
Renault FT1131,00140250,00%653,77
D120,0074250,00%85,92
Type 91 Heavy3108,002172100,00%356,06
UDES 14 Alt 58169,00450250,00%135,20
SZDV Vz. 50 81144,00691250,00%977,66
UDES 169860,5028820,00%446,84
Centurion Mk. I8549,50576250,00%569,93
CC-46 Pancernik 92435,50793250,00%1969,36
SDT-58 Vlkodav 91522,50722250,00%1205,23
Universal Carrier 2-pdr2183,50184250,00%648,68
G.W. E 100101360,50501250,00%1034,74
STK-2113805,501067250,00%2212,80
AMX 65 t8754,5048620,00%578,57
T-54 ltwt.9350,00538250,00%303,27
Concept No. 5101606,508872100,00%1035,69
Pz.Kpfw. 558808,50730250,00%503,75
Lago M38 3463,00676250,00%1339,53
Caliban 81281,5010552100,00%1736,45
STA-2 8944,509712100,00%1236,81
Pz.Kpfw. B2 740 (f) 4765,0063620,00%1942,08
Vz. 62 Jasan 9959,50722250,00%618,62
Pz.Kpfw. T 15 3218,00311250,00%735,12
Valiant 582,50188250,00%98,72
T78 6566,00448250,00%723,11
Renault FT 75 BS215,004710,00%0,00
Panzerjäger I247,001741100,00%264,10
Sherman Firefly6222,004051100,00%368,51
T3 HMC2312,003611100,00%1663,64
SU-85B40,002710,00%0,00
CS-5992442,0061510,00%1772,77
SU-1018104,0033010,00%0,00
M53/M559511,0020110,00%177,35
MT-256346,005511100,00%1126,56
Mäuschen92460,0012291100,00%1957,45
Jagdpanzer E 90 92852,0059610,00%2503,52
Obsidian 81336,0010921100,00%1737,87
Kampfpanzer 07 RH 8466,0036810,00%296,49
Matilda IV 5567,007971100,00%1803,74
Projet Louis 9367,007851100,00%422,80
Rheinmetall Skorpion 8544,0038110,00%218,39
FV226 Contradictious 81945,0074110,00%2314,48

Grafikler

WN8

Anzeigen

Klan Geçmişi

Rütbe: Acemi
Katıldı: 01/10/2024
Ayrıldı: 26/06/2025
Rütbe: İhtiyat
Katıldı: 01/10/2024
Ayrıldı: 24/12/2024
Rütbe: İhtiyat
Katıldı: 13/04/2024
Ayrıldı: 29/09/2024
Rütbe: Er
Katıldı: 07/12/2020
Ayrıldı: 08/04/2024
Rütbe: Acemi
Katıldı: 22/10/2014
Ayrıldı: 22/10/2014