___ZaRaThos___

clanlogo
Rütbe: Komutan
Katıldı: 18/11/2024

Genel istatistik

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar41093051157
Ortalama Seviye8,150,009,9610,21
Galibiyetler2257454,93%00,00%2752,94%8050,96%
Yenilgiler1794643,67%00,00%2447,06%7547,77%
Berabere5731,39%00,00%00,00%21,27%
Hayatta Kalınan Savaşlar1230529,94%00,00%2039,22%5031,85%
İmha edilen Tanklar426481,0400,00651,271871,19
Yoketme Oranı1,480,002,101,75
Tespit edilen Tanklar521121,2700,00521,021520,97
Verilen Hasar1.762,430,003.121,163.158,72
Düşman üssü işgal puanı443661,0800,0000,0000,00
Üs savunma Puanı241120,5900,0000,0000,00
Deneyim722,730,00965,78953,45
WN71474,740,001587,871478,52
WN82150,210,002820,562770,45
Toplam
Savaşlar41093
Ortalama Seviye8,15
Galibiyetler2257454,93%
Yenilgiler1794643,67%
Berabere5731,39%
Hayatta Kalınan Savaşlar1230529,94%
İmha edilen Tanklar426481,04
Yoketme Oranı1,48
Tespit edilen Tanklar521121,27
Verilen Hasar1.762,43
Düşman üssü işgal puanı443661,08
Üs savunma Puanı241120,59
Deneyim722,73
WN71474,74
WN82150,21
Son 24 saat
Savaşlar0
Ortalama Seviye0,00
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
WN70,00
WN80,00
Son 7 gün
Savaşlar51
Ortalama Seviye9,96
Galibiyetler2752,94%
Yenilgiler2447,06%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar2039,22%
İmha edilen Tanklar651,27
Yoketme Oranı2,10
Tespit edilen Tanklar521,02
Verilen Hasar3.121,16
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim965,78
WN71587,87
WN82820,56
Son 30 gün
Savaşlar157
Ortalama Seviye10,21
Galibiyetler8050,96%
Yenilgiler7547,77%
Berabere21,27%
Hayatta Kalınan Savaşlar5031,85%
İmha edilen Tanklar1871,19
Yoketme Oranı1,75
Tespit edilen Tanklar1520,97
Verilen Hasar3.158,72
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim953,45
WN71478,52
WN82770,45
Oluşturulduğu tarih:
Son Savaş:
Son Güncelleme:

Dünya Haritası Mutlak X

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar135000
Galibiyetler7051,85%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler6245,93%00,00%00,00%00,00%
Berabere32,22%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar5037,04%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar810,6000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,950,000,000,00
Tespit edilen Tanklar1180,8700,0000,0000,00
Verilen Hasar1.856,250,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı2231,6500,0000,0000,00
Üs savunma Puanı1260,9300,0000,0000,00
Deneyim506,890,000,000,00
Toplam
Savaşlar135
Galibiyetler7051,85%
Yenilgiler6245,93%
Berabere32,22%
Hayatta Kalınan Savaşlar5037,04%
İmha edilen Tanklar810,60
Yoketme Oranı0,95
Tespit edilen Tanklar1180,87
Verilen Hasar1.856,25
Düşman üssü işgal puanı2231,65
Üs savunma Puanı1260,93
Deneyim506,89
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Şampiyon VIII

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar38000
Galibiyetler1744,74%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler1744,74%00,00%00,00%00,00%
Berabere410,53%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar1026,32%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar160,4200,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,570,000,000,00
Tespit edilen Tanklar671,7600,0000,0000,00
Verilen Hasar746,370,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı461,2100,0000,0000,00
Üs savunma Puanı170,4500,0000,0000,00
Deneyim398,740,000,000,00
Toplam
Savaşlar38
Galibiyetler1744,74%
Yenilgiler1744,74%
Berabere410,53%
Hayatta Kalınan Savaşlar1026,32%
İmha edilen Tanklar160,42
Yoketme Oranı0,57
Tespit edilen Tanklar671,76
Verilen Hasar746,37
Düşman üssü işgal puanı461,21
Üs savunma Puanı170,45
Deneyim398,74
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Orta VI

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar7000
Galibiyetler457,14%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler342,86%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar228,57%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar40,5700,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,800,000,000,00
Tespit edilen Tanklar10,1400,0000,0000,00
Verilen Hasar411,860,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı142,0000,0000,0000,00
Deneyim324,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar7
Galibiyetler457,14%
Yenilgiler342,86%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar228,57%
İmha edilen Tanklar40,57
Yoketme Oranı0,80
Tespit edilen Tanklar10,14
Verilen Hasar411,86
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı142,00
Deneyim324,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Tank Bölüğü İstatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar747000
Galibiyetler39152,34%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler33945,38%00,00%00,00%00,00%
Berabere172,28%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar25133,60%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar4670,6300,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,940,000,000,00
Tespit edilen Tanklar5390,7200,0000,0000,00
Verilen Hasar461,540,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı20322,7200,0000,0000,00
Üs savunma Puanı4500,6000,0000,0000,00
Deneyim325,640,000,000,00
Toplam
Savaşlar747
Galibiyetler39152,34%
Yenilgiler33945,38%
Berabere172,28%
Hayatta Kalınan Savaşlar25133,60%
İmha edilen Tanklar4670,63
Yoketme Oranı0,94
Tespit edilen Tanklar5390,72
Verilen Hasar461,54
Düşman üssü işgal puanı20322,72
Üs savunma Puanı4500,60
Deneyim325,64
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Ekip istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar558000
Galibiyetler31456,27%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler23341,76%00,00%00,00%00,00%
Berabere111,97%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar23642,29%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar4320,7700,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,340,000,000,00
Tespit edilen Tanklar5811,0400,0000,0000,00
Verilen Hasar1.347,440,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı12032,1600,0000,0000,00
Üs savunma Puanı24644,4200,0000,0000,00
Deneyim698,040,000,000,00
Toplam
Savaşlar558
Galibiyetler31456,27%
Yenilgiler23341,76%
Berabere111,97%
Hayatta Kalınan Savaşlar23642,29%
İmha edilen Tanklar4320,77
Yoketme Oranı1,34
Tespit edilen Tanklar5811,04
Verilen Hasar1.347,44
Düşman üssü işgal puanı12032,16
Üs savunma Puanı24644,42
Deneyim698,04
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Çatışma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar33000
Galibiyetler1648,48%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler1751,52%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar927,27%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar120,3600,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,500,000,000,00
Tespit edilen Tanklar621,8800,0000,0000,00
Verilen Hasar926,790,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı531,6100,0000,0000,00
Deneyim316,480,000,000,00
Toplam
Savaşlar33
Galibiyetler1648,48%
Yenilgiler1751,52%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar927,27%
İmha edilen Tanklar120,36
Yoketme Oranı0,50
Tespit edilen Tanklar621,88
Verilen Hasar926,79
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı531,61
Deneyim316,48
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Kale savunma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar0000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler00,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar0,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim0,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Anzeigen

Tanklar (277)

Tank AdıMTipUlusSeviyeOrtalama HasarOrtalama DeneyimSavaşlarGalibiyetlerWN8
KV-856774,77414212051,08%1446,43
Bat.-Châtillon Bourrasque 82216,141159176463,78%3258,24
E 25 71074,74543166253,73%1791,85
E 100102227,53635135353,14%1892,29
IS-7102192,26674114653,66%1894,30
Leopard 1102171,92581108050,83%1991,38
Rheinmetall Skorpion G 82013,8688490855,84%2474,02
XM57 82549,70112982662,35%2999,46
UDES 15/16102864,8891970354,91%2608,17
T-54 ltwt.91131,5559160052,50%1795,71
KV-15624,0241759251,01%1503,07
Grille 15102821,8676158358,83%2392,03
IS-381246,5054255052,18%1537,24
Charioteer Nomad 82148,0394554358,75%2719,97
Pz.Kpfw. III/IV5226,1922951143,64%426,25
AMX Chasseur de chars 81375,8069950349,70%1959,92
Leopard Prototyp A91263,3554346750,11%1092,48
VK 36.01 (H)6449,8932243648,39%635,85
E 7591481,6866143250,46%1356,34
T-1091686,1561742353,19%1667,74
FV215b 102935,8989941853,11%2925,27
Tiger II81147,0853040546,42%1295,99
Centurion Action X102761,5787640456,44%2696,34
T-5491742,2771640360,55%2080,09
Jagdpanther71015,1645138253,40%1479,77
Spähpanzer SP I C71098,8159938255,76%2392,73
Spähpanzer Ru 25191240,0768837655,85%2083,95
FV4005 Stage II102667,7574937452,94%2368,55
T-62A102414,6587236656,83%2409,91
SU-130PM 81995,9088934055,88%2318,52
Waffenträger auf Pz. IV92756,0188933959,88%2769,96
Object 140102225,7278733954,57%2117,31
Object 430U102766,7191233854,14%2563,33
AMX 13 57 71019,04102833761,42%2623,16
Indien-Panzer8977,0149533549,55%1239,56
M4A1 Revalorisé 81783,5784333358,86%2602,64
Object 70492926,63102832863,11%2768,30
121102754,6587031856,60%2628,19
G.W. Panther71061,5246531853,77%1439,10
VK 30.02 (D)7625,7940331647,78%891,71
Carro da Combattimento 45 t 103168,2899729658,45%2952,49
ISU-15281094,2241728648,25%1014,07
Charioteer82012,7287228660,49%2634,67
Type 59 81810,7497528155,16%2766,26
G.W. Tiger (P)81100,4048928150,89%1307,18
GSOR 1006 Scheme 792714,64106728159,43%3180,81
Bat.-Châtillon 25 t102479,4084827653,62%2320,53
Centurion Mk. 7/192571,58100327157,56%2937,25
T-100 LT101403,1777226550,57%1987,32
Concept No. 5103098,6693125060,80%2669,50
M48A5 Patton102634,5187524552,24%2498,76
BZ-79114147,22116023658,05%3007,36
AMX 50 B102956,1788923356,22%2691,92
M41 Walker Bulldog8950,4368823359,23%2020,73
Jagdtiger92278,2486223159,31%2242,24
Bat.-Châtillon 25 t AP92089,0287222357,85%2565,12
Jagdpanther II81528,0764722156,56%1687,28
Tiger I7894,5346821952,97%1088,93
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4420,6135721957,08%1341,72
IS7794,6743621848,17%957,57
Conqueror92408,24101721762,67%2611,34
T26E4 SuperPershing 81536,6884021353,52%2172,92
XM69 Hacker113926,93113621357,28%3473,48
K-91102983,36104221062,38%2930,96
T-34-3 81774,8495320557,56%2290,42
AMX 13 105101864,8178619860,61%2576,13
T2 Light Tank 274,7126019349,74%165,70
Type 64 6719,6870019153,93%2098,85
SU-15271062,2448419055,26%1626,67
Hummel6650,4327918344,26%865,90
KV-26820,8251817556,57%1525,34
STB-1102850,4792617360,12%2874,00
FV4025 Contriver113697,37108917253,49%2816,85
Taschenratte113966,33127616561,21%3014,20
Panhard EBR 105101192,2071616153,42%1474,05
T110E5103406,61114115962,89%3240,96
LTTB8731,0651215954,09%1394,46
SU-1006690,0741815764,97%1377,16
Grille5482,6023715743,31%919,91
FV230 Canopener102960,01102415757,32%2510,81
Löwe 81603,4372115554,19%2173,68
Pz.Kpfw. III Ausf. J495,2417315347,71%73,85
Object 277102744,3385415349,67%2572,35
T110E4103581,01100815162,25%3067,44
Škoda T 56 82411,97108814259,15%2653,00
CS-52 LIS 82151,6696214154,61%2917,51
T-44-100 Igrovoy 82002,73109214059,29%3168,09
Object 268102948,6281513954,68%2274,46
AMX ELC bis5207,4431113351,88%553,30
Super Conqueror102493,6080013051,54%2273,49
Bat.-Châtillon 12 t81225,8670813051,54%2676,91
AMX 12 t6468,8940612858,59%1302,27
M46 Patton92326,1392312858,59%2589,20
T-50556,5122512744,88%54,34
Jagdpanzer E 100102593,1073912450,00%2027,24
T92 8725,4683712258,20%1523,93
AMX 13 9091599,8078112051,67%2903,11
113102545,0087911655,17%2320,92
T54E192053,6692111562,61%2303,80
StuG III Ausf. G5515,1730711248,21%1280,60
AMX 50 10081534,7072910755,14%1906,10
ARL 446766,5852210550,48%1457,64
FV4004 Conway92315,0980410460,58%2481,42
122 TM 82006,059839860,20%2746,59
T57 Heavy102616,138619558,95%2216,56
Jagdpanzer IV6615,034019159,34%1229,50
AMX 13 757993,266748750,57%2440,15
AMX M4 mle. 54103016,3010158661,63%2729,45
Durendal 103324,339218549,41%2504,58
WZ-13281130,867208452,38%2078,76
Stridsyxa 82622,6712338465,48%3424,30
Super Hellcat 71484,559208363,86%2667,67
FCM 36 Pak 40 3311,772747462,16%879,51
VK 28.016464,923377437,84%1104,52
M5A1 Stuart480,292027354,79%137,76
Challenger71431,487937349,32%2239,14
T 55A 92637,4310247262,50%3350,50
T78 61668,7311037174,65%3355,69
Char Futur 4 92403,069917052,86%2448,91
Churchill I5249,512346844,12%299,92
T3092221,968196746,27%1909,12
Object 43092357,199586749,25%2450,51
Executor113916,4811386770,15%3125,75
Pz.Kpfw. B2 740 (f) 4651,257326764,18%2237,59
T1 Cunningham138,803506666,67%219,02
BZ-75103131,1511076666,67%2680,39
Strv S1 81926,867976657,58%2225,22
Sturmpanzer II4162,051636550,77%409,54
T-54 first prototype 81801,1511096563,08%2938,49
SU-85B4302,082616445,31%672,76
WZ-1317968,818346267,74%2853,46
WZ-111 model 5A102796,608896256,45%2667,33
MT-256370,563396253,23%1011,85
AE Phase I 92676,0210786251,61%2796,87
Rheinmetall Panzerwagen101942,149415955,93%2621,76
Kampfpanzer 50 t 92896,5811935962,71%3007,78
KR-1113682,7010975655,36%2786,42
BDR G1 B5558,563315448,15%1029,74
BV-111113326,239255248,08%2532,34
Gorilla113488,739395251,92%2466,42
VK 30.01 (H)5500,923465139,22%1023,40
Object 252U Defender 81543,067075154,90%1671,17
WZ-12092099,547995042,00%2074,68
Pz.Kpfw. II Luchs4100,981655060,00%281,97
T376742,527195058,00%2285,47
Object 260 102437,847885044,00%1898,53
Maus102974,0811444862,50%2910,61
T-284124,541774654,35%244,04
Object 703 Version II 81990,4111174669,57%2526,05
M4A2E4 Sherman 5300,633424639,13%653,81
Type 63 81806,619534656,52%2210,69
Pz.Kpfw. III Ausf. E3111,801534548,89%189,03
Object 430 Version II91967,959144459,09%2069,94
FV601 Saladin81571,938514454,55%2141,67
VK 16.02 Leopard5422,773834355,81%1428,80
AS-XX 40 t113155,029294353,49%2527,24
SU-855386,832864254,76%904,75
ISU-122-2 81909,589244050,00%2116,38
Cobra 92162,289304060,00%2304,27
Concept 1B 92561,9811544072,50%2561,83
Rhm.-Borsig Waffenträger82015,088263948,72%2088,26
Object 780 102933,929213961,54%2606,91
UDES 14 Alt 582417,479803865,79%4129,81
Crusader 5.5-in. SP7727,266023844,74%797,50
IS-3A 81916,899643857,89%2266,61
Type T-345277,242653754,05%645,12
Marder II3214,051713745,95%578,65
Hotchkiss EBR7941,897993663,89%2696,53
T3282226,8310223537,14%2933,95
T803113817,3411823562,86%3171,79
FV201 (A45) 7872,244993470,59%1415,93
Cromwell6806,357383167,74%2003,32
WZ-111 model 1-491848,778623158,06%1808,95
AMX M4 mle. 4571164,357973170,97%1676,52
SU-263254,841613148,39%618,11
AMX M4 mle. 5192672,4311953073,33%2944,68
M2 Light239,073432871,43%261,00
Sturmpanzer I Bison379,391192850,00%101,44
Vz. 60S Dravec 102979,7310982665,38%2327,72
S-517758,086442552,00%791,36
T3 HMC2164,641782548,00%625,42
Hirschkäfer112241,247212548,00%1445,21
Pz.Kpfw. I Ausf. C3158,172362445,83%656,38
leKpz M 41 90 mm GF 8781,006912454,17%1319,82
M3 Stuart3152,702232352,17%511,27
Object 41681690,749842369,57%2598,66
Object 590 92267,8710332360,87%2796,31
T-463107,411442240,91%223,14
60TP Lewandowskiego103083,9110412272,73%2872,27
Vz. 68 Squall 8823,507722259,09%1460,87
Type 2597 Chi-Ha347,621042138,10%0,00
59-166881,558882075,00%3543,74
T404104,701562040,00%0,00
TBT 92375,809372050,00%1901,22
MS-1174,281291833,33%150,78
Pz.Kpfw. II254,821701764,71%214,59
Leichttraktor157,241381741,18%16,80
WZ-132-1101362,826541741,18%1255,88
SU-76M4275,242411764,71%892,02
T28 Concept 71096,695421662,50%1821,46
Centurion Mk. 5/1 RAAC 81461,637211637,50%1737,71
T26E5 81251,947191631,25%1443,41
M26 Pershing81305,717631442,86%1943,40
Ares 90103180,5710471457,14%2785,93
T-50-2 6866,939041464,29%3344,20
Type 6192424,469981361,54%3290,80
UDES 1692428,928471346,15%2416,23
HWK 1281159,157341353,85%2324,12
Black Rock 112785,319561353,85%1796,82
M18 Hellcat61623,5810181266,67%3932,24
TS-54 81352,926681216,67%1321,60
E 75 TS 81033,337311250,00%1005,32
Caernarvon81177,558771163,64%1490,00
T-26297,401971070,00%526,43
ELC EVEN 90 8755,006721040,00%1270,25
AT-1287,33145944,44%129,18
Universal Carrier 2-pdr269,1172922,22%25,85
G.W. Tiger91427,00722955,56%1205,29
VK 30.02 (M)6445,00277933,33%574,31
Waffenträger auf E 100101975,89637933,33%1090,10
Staghound Mk. III61326,001003966,67%3195,31
Strv m/42-57 Alt A.2 61071,00677977,78%2379,03
Panzerjäger I2148,38160850,00%438,03
Centurion Mk. I81269,38533812,50%1209,02
T25/271199,50868887,50%2002,37
Object 752 92308,131150887,50%1870,01
Tiger 131 61176,13750862,50%2535,64
AMX 13 (FL 11) 5441,25602862,50%1733,37
M10 Wolverine5794,00589771,43%1907,17
VK 168.01 (P) 81196,86746742,86%1240,17
BT-7 artillery 389,43164742,86%105,66
T56 GMC3151,33150666,67%495,55
ASTRON Rex 105 mm 82030,831034666,67%2833,63
M10 RBFM 5796,00798666,67%1815,13
Lorraine 40 t 81447,33718650,00%1492,74
AMX M4 mle. 49 81793,33842666,67%2195,24
Pz.Kpfw. 35 (t)2162,60198560,00%799,38
Vickers Mk. E Type B298,00168540,00%185,72
Kanonenjagdpanzer 105 82254,20629520,00%2395,66
T25 Pilot Number 1 81476,40856580,00%2419,22
StuG IV 5372,20235520,00%726,62
King Tiger (Captured) 71533,4011205100,00%2791,81
Vickers Medium Mk. I148,5048425,00%0,00
FV3046693,75606475,00%1318,72
WZ-120-1G FT 81723,75805425,00%1885,36
Strv fm/21152,6799333,33%18,19
BT-22107,67190333,33%260,94
T34 82324,331101333,33%3325,23
Pz.Kpfw. 38 (t)3306,003583100,00%1456,52
Churchill VII6970,67546333,33%1830,98
Panhard AML Lynx 6x68756,00416333,33%935,12
Patton the Tank 91246,0035930,00%966,55
Churchill III 5726,00663333,33%1397,12
T1E6 264,33134366,67%275,73
LTP 3185,00167333,33%620,82
Somua SM 81109,67809366,67%1177,02
Renault FT157,507320,00%62,69
Hotchkiss H35244,506920,00%0,00
Sav m/434120,0012520,00%43,95
M24 Chaffee5162,50281250,00%347,14
Object 25791562,5034920,00%1029,41
KV-220-2 51219,009052100,00%2598,56
Cromwell B 6717,50792250,00%1389,98
T26E3 Eagle 7 71633,009922100,00%2210,68
SPHT 92018,00760250,00%1203,95
Type 62 72161,0025081100,00%10092,52
SU-540,004110,00%0,00
T-34 shielded 5522,007171100,00%1530,87
L-60 273,003481100,00%381,76
Valentine II 4304,004971100,00%1126,41
T7 Combat Car 248,007210,00%0,00
FV4202 81364,009861100,00%1564,92
Chimera 82544,00101710,00%3635,34
IS-2 71620,008971100,00%1873,81
Chrysler K 81006,008281100,00%1000,66
112 8840,008241100,00%856,41
SU-100I 51207,0010861100,00%2491,19

Grafikler

WN8

Anzeigen

Klan Geçmişi

Rütbe: Komutan
Katıldı: 18/11/2024
Rütbe: Komutan
Katıldı: 18/11/2024
Ayrıldı: 24/12/2024
Rütbe: Acemi
Katıldı: 14/11/2024
Ayrıldı: 16/11/2024
Rütbe: Yedek Subay
Katıldı: 02/07/2024
Ayrıldı: 13/11/2024