___V1K___

clanlogo
Rütbe: Er
Katıldı: 02/09/2021

Genel istatistik

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar877290112523
Ortalama Seviye8,460,008,358,57
Galibiyetler4937456,28%00,00%6759,82%33163,29%
Yenilgiler3757642,83%00,00%4540,18%18635,56%
Berabere7790,89%00,00%00,00%61,15%
Hayatta Kalınan Savaşlar2654130,25%00,00%4136,61%20338,81%
İmha edilen Tanklar1133421,2900,002031,817911,51
Yoketme Oranı1,850,002,862,47
Tespit edilen Tanklar1857012,1200,002181,9510101,93
Verilen Hasar1.925,110,002.184,452.274,89
Düşman üssü işgal puanı437790,5000,00230,21990,19
Üs savunma Puanı818850,9300,001090,974740,91
Deneyim643,090,00886,50868,38
WN71765,170,002137,032010,42
WN82781,440,003573,883459,96
Toplam
Savaşlar87729
Ortalama Seviye8,46
Galibiyetler4937456,28%
Yenilgiler3757642,83%
Berabere7790,89%
Hayatta Kalınan Savaşlar2654130,25%
İmha edilen Tanklar1133421,29
Yoketme Oranı1,85
Tespit edilen Tanklar1857012,12
Verilen Hasar1.925,11
Düşman üssü işgal puanı437790,50
Üs savunma Puanı818850,93
Deneyim643,09
WN71765,17
WN82781,44
Son 24 saat
Savaşlar0
Ortalama Seviye0,00
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
WN70,00
WN80,00
Son 7 gün
Savaşlar112
Ortalama Seviye8,35
Galibiyetler6759,82%
Yenilgiler4540,18%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar4136,61%
İmha edilen Tanklar2031,81
Yoketme Oranı2,86
Tespit edilen Tanklar2181,95
Verilen Hasar2.184,45
Düşman üssü işgal puanı230,21
Üs savunma Puanı1090,97
Deneyim886,50
WN72137,03
WN83573,88
Son 30 gün
Savaşlar523
Ortalama Seviye8,57
Galibiyetler33163,29%
Yenilgiler18635,56%
Berabere61,15%
Hayatta Kalınan Savaşlar20338,81%
İmha edilen Tanklar7911,51
Yoketme Oranı2,47
Tespit edilen Tanklar10101,93
Verilen Hasar2.274,89
Düşman üssü işgal puanı990,19
Üs savunma Puanı4740,91
Deneyim868,38
WN72010,42
WN83459,96
Oluşturulduğu tarih:
Son Savaş:
Son Güncelleme:

Dünya Haritası Mutlak X

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar878004
Galibiyetler47453,99%00,00%00,00%125,00%
Yenilgiler37843,05%00,00%00,00%375,00%
Berabere262,96%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar32436,90%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar5510,6300,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,990,000,000,00
Tespit edilen Tanklar6790,7700,0000,0020,50
Verilen Hasar1.507,930,000,00929,00
Düşman üssü işgal puanı7920,9000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı6790,7700,0000,0000,00
Deneyim536,580,000,00415,00
Toplam
Savaşlar878
Galibiyetler47453,99%
Yenilgiler37843,05%
Berabere262,96%
Hayatta Kalınan Savaşlar32436,90%
İmha edilen Tanklar5510,63
Yoketme Oranı0,99
Tespit edilen Tanklar6790,77
Verilen Hasar1.507,93
Düşman üssü işgal puanı7920,90
Üs savunma Puanı6790,77
Deneyim536,58
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar4
Galibiyetler125,00%
Yenilgiler375,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar20,50
Verilen Hasar929,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim415,00

Dünya Haritası Şampiyon VIII

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar351000
Galibiyetler22062,68%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler11933,90%00,00%00,00%00,00%
Berabere123,42%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar17148,72%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar2410,6900,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,340,000,000,00
Tespit edilen Tanklar3230,9200,0000,0000,00
Verilen Hasar1.058,710,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı6671,9000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı4341,2400,0000,0000,00
Deneyim519,290,000,000,00
Toplam
Savaşlar351
Galibiyetler22062,68%
Yenilgiler11933,90%
Berabere123,42%
Hayatta Kalınan Savaşlar17148,72%
İmha edilen Tanklar2410,69
Yoketme Oranı1,34
Tespit edilen Tanklar3230,92
Verilen Hasar1.058,71
Düşman üssü işgal puanı6671,90
Üs savunma Puanı4341,24
Deneyim519,29
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Orta VI

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar54000
Galibiyetler3361,11%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler2037,04%00,00%00,00%00,00%
Berabere11,85%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar2138,89%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar380,7000,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,150,000,000,00
Tespit edilen Tanklar400,7400,0000,0000,00
Verilen Hasar686,430,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı310,5700,0000,0000,00
Üs savunma Puanı530,9800,0000,0000,00
Deneyim424,440,000,000,00
Toplam
Savaşlar54
Galibiyetler3361,11%
Yenilgiler2037,04%
Berabere11,85%
Hayatta Kalınan Savaşlar2138,89%
İmha edilen Tanklar380,70
Yoketme Oranı1,15
Tespit edilen Tanklar400,74
Verilen Hasar686,43
Düşman üssü işgal puanı310,57
Üs savunma Puanı530,98
Deneyim424,44
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Tank Bölüğü İstatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar221000
Galibiyetler12355,66%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler9342,08%00,00%00,00%00,00%
Berabere52,26%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar7533,94%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar1680,7600,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,150,000,000,00
Tespit edilen Tanklar1980,9000,0000,0000,00
Verilen Hasar621,910,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı3631,6400,0000,0000,00
Üs savunma Puanı1460,6600,0000,0000,00
Deneyim363,880,000,000,00
Toplam
Savaşlar221
Galibiyetler12355,66%
Yenilgiler9342,08%
Berabere52,26%
Hayatta Kalınan Savaşlar7533,94%
İmha edilen Tanklar1680,76
Yoketme Oranı1,15
Tespit edilen Tanklar1980,90
Verilen Hasar621,91
Düşman üssü işgal puanı3631,64
Üs savunma Puanı1460,66
Deneyim363,88
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Ekip istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar364000
Galibiyetler19353,02%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler15342,03%00,00%00,00%00,00%
Berabere184,95%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar15642,86%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar2300,6300,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,110,000,000,00
Tespit edilen Tanklar4141,1400,0000,0000,00
Verilen Hasar1.076,430,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı10012,7500,0000,0000,00
Üs savunma Puanı6591,8100,0000,0000,00
Deneyim518,090,000,000,00
Toplam
Savaşlar364
Galibiyetler19353,02%
Yenilgiler15342,03%
Berabere184,95%
Hayatta Kalınan Savaşlar15642,86%
İmha edilen Tanklar2300,63
Yoketme Oranı1,11
Tespit edilen Tanklar4141,14
Verilen Hasar1.076,43
Düşman üssü işgal puanı10012,75
Üs savunma Puanı6591,81
Deneyim518,09
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Çatışma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar2062000
Galibiyetler140568,14%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler63530,80%00,00%00,00%00,00%
Berabere221,07%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar93945,54%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar15500,7500,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,380,000,000,00
Tespit edilen Tanklar20601,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar1.209,540,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı27731,3400,0000,0000,00
Üs savunma Puanı17070,8300,0000,0000,00
Deneyim550,540,000,000,00
Toplam
Savaşlar2062
Galibiyetler140568,14%
Yenilgiler63530,80%
Berabere221,07%
Hayatta Kalınan Savaşlar93945,54%
İmha edilen Tanklar15500,75
Yoketme Oranı1,38
Tespit edilen Tanklar20601,00
Verilen Hasar1.209,54
Düşman üssü işgal puanı27731,34
Üs savunma Puanı17070,83
Deneyim550,54
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Kale savunma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar391000
Galibiyetler18447,06%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler20351,92%00,00%00,00%00,00%
Berabere41,02%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar11729,92%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar2620,6700,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,960,000,000,00
Tespit edilen Tanklar2500,6400,0000,0000,00
Verilen Hasar1.573,250,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı1440,3700,0000,0000,00
Üs savunma Puanı2890,7400,0000,0000,00
Deneyim489,280,000,000,00
Toplam
Savaşlar391
Galibiyetler18447,06%
Yenilgiler20351,92%
Berabere41,02%
Hayatta Kalınan Savaşlar11729,92%
İmha edilen Tanklar2620,67
Yoketme Oranı0,96
Tespit edilen Tanklar2500,64
Verilen Hasar1.573,25
Düşman üssü işgal puanı1440,37
Üs savunma Puanı2890,74
Deneyim489,28
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Anzeigen

Tanklar (121)

Tank AdıMTipUlusSeviyeOrtalama HasarOrtalama DeneyimSavaşlarGalibiyetlerWN8
T71 DA71349,297141268959,82%4096,79
Bat.-Châtillon Bourrasque 82320,99921810261,64%3664,50
Grille 15103147,30582766057,26%3163,99
KV-8561063,77529755656,71%2294,00
Spähpanzer Ru 25191711,71644741155,88%3441,59
Panhard EBR 105102027,11688609855,51%2948,21
TVP T 50/51102733,01639594856,49%2906,03
Rhm.-Borsig Waffenträger82063,85644361458,30%2742,62
Progetto M40 mod. 65102772,47721332656,79%2869,51
T57 Heavy Tank102209,33554279648,25%1872,71
Leopard 1102597,44656190754,43%2536,17
T-62A102618,57624137456,77%2838,54
Object 140102152,66602111953,26%2054,42
Bat.-Châtillon 25 t102524,17641100753,92%2815,57
IS-381273,2251795053,68%1536,73
Tiger II8769,7137890545,19%700,56
T-1091543,0850978652,16%1567,58
Škoda T 2561059,4156173757,94%2850,32
T376952,4659468755,17%3261,35
Tiger I7723,7136961245,10%816,88
T-54 ltwt.91700,9863260058,17%3226,91
T-5491568,3158659952,92%1858,60
AMX 13 9091335,4554955153,90%2309,66
Waffenträger auf E 100102563,0054255051,09%1989,05
WZ-13281510,7263149861,04%3703,52
Strv 103B102547,9559147751,99%2081,29
Waffenträger auf Pz. IV91889,0362039553,42%1765,05
VK 36.01 (H)6450,1629537947,23%632,20
T-448917,1150137946,44%1200,82
M2 Light Tank282,6216934846,55%151,65
T6981073,3963132646,63%1397,11
Bat.-Châtillon 25 t AP91914,8355632552,62%2233,33
T54E191388,8568632245,65%1212,41
WZ-111 model 1-491950,3659931957,05%2096,79
E 7591636,2870728759,23%1662,23
IS-7101876,4556428156,23%1662,73
T-100 LT101840,6158927754,87%2731,26
Rheinmetall Panzerwagen102260,3854126852,24%3212,96
Škoda T 5092211,5864926755,81%2409,34
IS7975,0743622949,34%1332,72
Pz.Kpfw. III/IV5253,5420422945,85%513,64
AMX 13 105101897,8257920054,00%2575,24
T216170,0229119753,30%314,06
Konštrukta T-34/10071236,7751619354,40%2366,34
T-437971,6451719362,18%1831,34
Chieftain/T95 81392,8757818254,40%2015,36
Progetto M35 mod. 46 81960,9294217260,47%2852,34
Panhard EBR 9091397,4855016552,73%2506,93
TVP VTU Koncept81463,4463416357,06%2390,02
M60 102227,3856215745,86%1943,72
Panhard AML Lynx 6x681363,3458414552,41%3068,16
KV-15366,9427914445,83%595,06
E 100102011,8552313350,38%1594,54
AMX M4 mle. 4571208,2853912846,09%1828,25
Pz.Kpfw. III Ausf. J4104,8815112147,11%121,55
M75187,7022012147,11%489,73
AMX 50 10081630,0356310946,79%2103,99
AMX 13 757842,9150710955,96%1920,38
LTTB8978,2573210653,77%2037,32
Leopard Prototyp A92368,487318653,49%2775,82
Object 907 102725,026468350,60%2417,87
T-284122,571807456,76%268,40
Spähpanzer SP I C71148,827847452,70%2687,92
Vz. 55102468,537937345,21%1889,79
Object 277102342,766007266,67%2236,13
Hotchkiss EBR71055,175767057,14%2570,70
Pz.Kpfw. II Ausf. G362,391416646,97%61,43
Progetto C50 mod. 6692057,469036561,54%2330,83
MT-256452,844916350,79%1241,29
Škoda T 245562,494515942,37%1755,47
Progetto CC55 mod. 5481788,598555955,93%2357,18
IS-5 (Object 730) 81771,836925957,63%2676,95
Prototipo Standard B92226,198165862,07%2725,90
CS-63102264,246695839,66%1713,15
113102271,146085752,63%2108,04
Cobra 92330,357575150,98%2252,08
11081021,754924443,18%956,48
Leichttraktor144,791134344,19%28,20
T-34-85M 61121,865054346,51%1977,37
Pz.Kpfw. III Ausf. E381,151394146,34%61,57
T95/FV4201 Chieftain 102409,616984156,10%1757,63
Sturer Emil7778,853024045,00%889,36
WZ-111 model 5A101957,155123444,12%1415,40
Pz.Kpfw. II240,611113138,71%0,00
T1 Cunningham199,241582948,28%442,63
Char Futur 4 92089,296002853,57%2091,47
STB-1101978,595142748,15%1636,96
Pz.Kpfw. II Luchs492,421602450,00%146,72
FV4005 Stage II101282,384232437,50%700,42
T-463111,301442343,48%249,34
KV-137176,004772157,14%170,86
Rinoceronte102915,7510161675,00%2536,12
Pz.Kpfw. I Ausf. C310,531461560,00%186,52
Manticore101551,275801533,33%1536,80
59-166430,793641435,71%977,24
M5 Stuart465,622451369,23%262,04
Nashorn6239,171951250,00%226,82
VK 28.016258,452051127,27%394,54
Light Mk. VIC 232,801321060,00%204,70
Pz.Kpfw. I256,67135955,56%159,40
Panhard AMD 178B6296,44222922,22%537,08
T-26284,75102825,00%178,05
MS-1117,6778650,00%81,30
AMX 50 B102018,60781560,00%1852,31
Marder 38T4110,60173520,00%6,04
KV-1S6756,50516475,00%1875,90
LTP 336,2579425,00%0,00
Vickers Medium Mk. I134,3351333,33%0,00
Object 2611034,00379366,67%261,00
Concept No. 5102327,67787333,33%1873,91
T25 Pilot Number 1 8961,3337430,00%1106,07
Super Conqueror10773,0015620,00%218,34
Object 780 101766,0025720,00%794,62
T7 Combat Car 236,001792100,00%261,00
Renault NC-3110,00651100,00%261,00
Panzerjäger I20,006510,00%0,00
T23E3 70,0012010,00%0,00
Pz.Sfl. IVc50,004610,00%0,00
AMX 65 t8607,0017410,00%359,35
Kunze Panzer 9795,005751100,00%621,87
121B 101692,0013910,00%887,61

Grafikler

WN8

Anzeigen

Klan Geçmişi

Rütbe: Er
Katıldı: 02/09/2021
Rütbe: Er
Katıldı: 01/08/2021
Ayrıldı: 15/08/2021
Rütbe: İhtiyat
Katıldı: 01/10/2020
Ayrıldı: 26/12/2020
Rütbe: Er
Katıldı: 06/10/2018
Ayrıldı: 20/01/2019
Rütbe: İhtiyat
Katıldı: 20/03/2020
Ayrıldı: 05/09/2020
Rütbe: İstihbarat Subayı
Katıldı: 18/07/2021
Ayrıldı: 31/07/2021
Rütbe: Üye Alım Subayı
Katıldı: 26/08/2021
Ayrıldı: 01/09/2021
Rütbe: İstihbarat Subayı
Katıldı: 27/12/2020
Ayrıldı: 17/07/2021
Rütbe: Yedek Subay
Katıldı: 14/08/2017
Ayrıldı: 17/04/2018
Rütbe: Acemi
Katıldı: 27/12/2019
Ayrıldı: 28/12/2019
Rütbe: Acemi
Katıldı: 26/01/2020
Ayrıldı: 15/03/2020
Rütbe: Er
Katıldı: 22/05/2017
Ayrıldı: 12/08/2017
Rütbe: Er
Katıldı: 16/10/2016
Ayrıldı: 29/04/2017
Rütbe: Acemi
Katıldı: 03/05/2017
Ayrıldı: 20/05/2017
Rütbe: Er
Katıldı: 29/08/2016
Ayrıldı: 13/10/2016
Rütbe: Acemi
Katıldı: 23/05/2016
Ayrıldı: 28/08/2016
Rütbe: Er
Katıldı: 05/10/2014
Ayrıldı: 19/05/2016