___PRIDE__

clanlogo
Rütbe: Personel Subayı
Katıldı: 11/08/2026

Genel istatistik

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar5623621201427
Ortalama Seviye8,8610,4810,4710,45
Galibiyetler3278858,30%838,10%11255,72%24156,44%
Yenilgiler2275440,46%1361,90%8843,78%18242,62%
Berabere6941,23%00,00%10,50%40,94%
Hayatta Kalınan Savaşlar2103837,41%942,86%8341,29%15937,24%
İmha edilen Tanklar797401,42341,622761,375831,37
Yoketme Oranı2,272,832,342,18
Tespit edilen Tanklar684271,22211,002111,055031,18
Verilen Hasar2.356,583.557,103.401,143.339,76
Düşman üssü işgal puanı419820,75190,90660,331420,33
Üs savunma Puanı473660,8470,33590,291790,42
Deneyim802,16959,521.100,591.093,78
WN71805,941570,371683,601706,68
WN82859,523104,763136,493233,99
Toplam
Savaşlar56236
Ortalama Seviye8,86
Galibiyetler3278858,30%
Yenilgiler2275440,46%
Berabere6941,23%
Hayatta Kalınan Savaşlar2103837,41%
İmha edilen Tanklar797401,42
Yoketme Oranı2,27
Tespit edilen Tanklar684271,22
Verilen Hasar2.356,58
Düşman üssü işgal puanı419820,75
Üs savunma Puanı473660,84
Deneyim802,16
WN71805,94
WN82859,52
Son 24 saat
Savaşlar21
Ortalama Seviye10,48
Galibiyetler838,10%
Yenilgiler1361,90%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar942,86%
İmha edilen Tanklar341,62
Yoketme Oranı2,83
Tespit edilen Tanklar211,00
Verilen Hasar3.557,10
Düşman üssü işgal puanı190,90
Üs savunma Puanı70,33
Deneyim959,52
WN71570,37
WN83104,76
Son 7 gün
Savaşlar201
Ortalama Seviye10,47
Galibiyetler11255,72%
Yenilgiler8843,78%
Berabere10,50%
Hayatta Kalınan Savaşlar8341,29%
İmha edilen Tanklar2761,37
Yoketme Oranı2,34
Tespit edilen Tanklar2111,05
Verilen Hasar3.401,14
Düşman üssü işgal puanı660,33
Üs savunma Puanı590,29
Deneyim1.100,59
WN71683,60
WN83136,49
Son 30 gün
Savaşlar427
Ortalama Seviye10,45
Galibiyetler24156,44%
Yenilgiler18242,62%
Berabere40,94%
Hayatta Kalınan Savaşlar15937,24%
İmha edilen Tanklar5831,37
Yoketme Oranı2,18
Tespit edilen Tanklar5031,18
Verilen Hasar3.339,76
Düşman üssü işgal puanı1420,33
Üs savunma Puanı1790,42
Deneyim1.093,78
WN71706,68
WN83233,99
Oluşturulduğu tarih:
Son Savaş:
Son Güncelleme:

Dünya Haritası Mutlak X

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar1447000
Galibiyetler96866,90%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler45431,38%00,00%00,00%00,00%
Berabere251,73%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar67846,86%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar14070,9700,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,830,000,000,00
Tespit edilen Tanklar18331,2700,0000,0000,00
Verilen Hasar2.018,260,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı8910,6200,0000,0000,00
Üs savunma Puanı9500,6600,0000,0000,00
Deneyim866,740,000,000,00
Toplam
Savaşlar1447
Galibiyetler96866,90%
Yenilgiler45431,38%
Berabere251,73%
Hayatta Kalınan Savaşlar67846,86%
İmha edilen Tanklar14070,97
Yoketme Oranı1,83
Tespit edilen Tanklar18331,27
Verilen Hasar2.018,26
Düşman üssü işgal puanı8910,62
Üs savunma Puanı9500,66
Deneyim866,74
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Şampiyon VIII

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar269000
Galibiyetler16762,08%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler9736,06%00,00%00,00%00,00%
Berabere51,86%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar12144,98%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar2871,0700,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,940,000,000,00
Tespit edilen Tanklar3691,3700,0000,0000,00
Verilen Hasar1.316,210,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı3291,2200,0000,0000,00
Üs savunma Puanı3391,2600,0000,0000,00
Deneyim625,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar269
Galibiyetler16762,08%
Yenilgiler9736,06%
Berabere51,86%
Hayatta Kalınan Savaşlar12144,98%
İmha edilen Tanklar2871,07
Yoketme Oranı1,94
Tespit edilen Tanklar3691,37
Verilen Hasar1.316,21
Düşman üssü işgal puanı3291,22
Üs savunma Puanı3391,26
Deneyim625,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Orta VI

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar43000
Galibiyetler2353,49%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler2046,51%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar1330,23%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar330,7700,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,100,000,000,00
Tespit edilen Tanklar571,3300,0000,0000,00
Verilen Hasar689,280,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı380,8800,0000,0000,00
Üs savunma Puanı912,1200,0000,0000,00
Deneyim471,140,000,000,00
Toplam
Savaşlar43
Galibiyetler2353,49%
Yenilgiler2046,51%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar1330,23%
İmha edilen Tanklar330,77
Yoketme Oranı1,10
Tespit edilen Tanklar571,33
Verilen Hasar689,28
Düşman üssü işgal puanı380,88
Üs savunma Puanı912,12
Deneyim471,14
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Tank Bölüğü İstatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar146000
Galibiyetler9464,38%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler5235,62%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar7249,32%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar1410,9700,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,910,000,000,00
Tespit edilen Tanklar1260,8600,0000,0000,00
Verilen Hasar746,660,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı1370,9400,0000,0000,00
Üs savunma Puanı3112,1300,0000,0000,00
Deneyim403,760,000,000,00
Toplam
Savaşlar146
Galibiyetler9464,38%
Yenilgiler5235,62%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar7249,32%
İmha edilen Tanklar1410,97
Yoketme Oranı1,91
Tespit edilen Tanklar1260,86
Verilen Hasar746,66
Düşman üssü işgal puanı1370,94
Üs savunma Puanı3112,13
Deneyim403,76
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Ekip istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar509000
Galibiyetler36571,71%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler14428,29%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar26652,26%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar4730,9300,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,950,000,000,00
Tespit edilen Tanklar5641,1100,0000,0000,00
Verilen Hasar1.269,730,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı2590,5100,0000,0000,00
Üs savunma Puanı15813,1100,0000,0000,00
Deneyim994,700,000,000,00
Toplam
Savaşlar509
Galibiyetler36571,71%
Yenilgiler14428,29%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar26652,26%
İmha edilen Tanklar4730,93
Yoketme Oranı1,95
Tespit edilen Tanklar5641,11
Verilen Hasar1.269,73
Düşman üssü işgal puanı2590,51
Üs savunma Puanı15813,11
Deneyim994,70
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Çatışma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar4474000
Galibiyetler272860,97%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler170238,04%00,00%00,00%00,00%
Berabere440,98%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar176439,43%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar35030,7800,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,290,000,000,00
Tespit edilen Tanklar57711,2900,0000,0000,00
Verilen Hasar1.646,860,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı36510,8200,0000,0000,00
Üs savunma Puanı63141,4100,0000,0000,00
Deneyim764,380,000,000,00
Toplam
Savaşlar4474
Galibiyetler272860,97%
Yenilgiler170238,04%
Berabere440,98%
Hayatta Kalınan Savaşlar176439,43%
İmha edilen Tanklar35030,78
Yoketme Oranı1,29
Tespit edilen Tanklar57711,29
Verilen Hasar1.646,86
Düşman üssü işgal puanı36510,82
Üs savunma Puanı63141,41
Deneyim764,38
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Kale savunma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar1259000
Galibiyetler65552,03%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler60047,66%00,00%00,00%00,00%
Berabere40,32%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar42533,76%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar10020,8000,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,200,000,000,00
Tespit edilen Tanklar14571,1600,0000,0000,00
Verilen Hasar1.821,440,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı4760,3800,0000,0000,00
Üs savunma Puanı5790,4600,0000,0000,00
Deneyim657,970,000,000,00
Toplam
Savaşlar1259
Galibiyetler65552,03%
Yenilgiler60047,66%
Berabere40,32%
Hayatta Kalınan Savaşlar42533,76%
İmha edilen Tanklar10020,80
Yoketme Oranı1,20
Tespit edilen Tanklar14571,16
Verilen Hasar1.821,44
Düşman üssü işgal puanı4760,38
Üs savunma Puanı5790,46
Deneyim657,97
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Anzeigen

Tanklar (227)

Tank AdıMTipUlusSeviyeOrtalama HasarOrtalama DeneyimSavaşlarGalibiyetlerWN8
FV4005 Stage II102837,56776284358,35%2794,86
AMX 50 B103071,40810196159,41%3228,97
Bat.-Châtillon 25 t102961,00842183662,09%3502,33
IS-381777,92712147556,07%2676,33
T110E4102875,51686142055,00%2746,71
STB-1103023,93911140761,76%3323,12
Object 268102779,34623123954,08%2525,44
T110E5102735,50788122057,54%2763,23
SU-130PM 82291,89965104358,77%2985,08
Object 260 103159,44945103863,87%3237,34
Object 907 103181,10103896163,89%3414,11
WZ-111 model 5A103329,1499993564,49%3623,98
AMX 13 105102311,2087190958,53%3578,85
Object 140103198,3490290264,41%3661,20
121102683,1173288954,67%2805,90
T57 Heavy103291,6589688461,76%3298,77
IS-7102897,3782984656,62%3067,41
WZ-12092109,7080083959,95%2695,69
AMX Chasseur de chars 81780,6293679961,58%3168,01
BZ-79114094,66113679054,43%3034,54
TVP T 50/51103232,8197378262,79%3769,12
Object 430U103388,84101775959,29%3700,71
KV-856901,9850974556,91%1842,78
AMX 67 Imbattable113983,20111773960,08%3360,17
T95/FV4201 Chieftain 103661,34106571762,06%3310,26
AMX 13 9091321,9677564458,54%2674,07
IS7920,0048360452,32%1327,46
Object 268 Version 4103066,5593860460,76%2798,88
E 25 71538,6882958959,59%3049,18
KV-15628,4341858255,50%1529,03
AMX 50 12092119,2867257754,07%2423,09
Vz. 71 Tesák101908,6095856955,18%2662,85
M60 103069,0092454760,33%3445,95
SU-15271272,2054153354,03%2147,45
E 100103079,6892451760,35%3054,16
T-1092043,5762650151,90%2437,92
Lorraine 40 t 81967,6892649157,43%2795,40
Kranvagn103320,16100047161,57%3440,37
M18 Hellcat6833,8146644958,35%1741,35
M4A1 Revalorisé 82164,12106643465,44%3922,52
M10392057,0475742553,65%2227,40
Lorraine 155 mle. 5181329,3346941453,14%1808,27
AMX 50 10081790,9863341249,51%2555,75
Progetto M40 mod. 65103313,09101240962,10%3618,73
T3092175,4267640753,56%2354,00
T4991298,3960740352,36%2081,01
Ares 90 C113539,43108739057,44%3228,87
T25/271030,5148038547,27%1626,63
Bat.-Châtillon 155 5591690,6358038456,77%2172,64
Object 277103279,34101738167,19%3579,70
T-34-281240,4059237453,48%1918,44
ISU-15281874,3560136550,14%2374,23
FV201 (A45) 71330,1877835959,61%2294,31
Object 70492413,9571034556,81%2258,82
KR-1113870,70123634260,53%3248,93
IS-5 (Object 730) 81880,2786433864,20%3063,73
Lorraine 155 mle. 507907,1741833654,46%1332,78
AMX 12 t6521,6150531750,16%1478,27
Bat.-Châtillon 25 t AP92264,4772231164,31%3022,09
M54 Renegade 82186,58109030962,46%2924,58
Black Rock 113675,25109530954,69%3029,15
Type 6192368,7788528260,28%2986,34
Object 279 early 103261,47104827962,01%2682,06
Gorilla113934,70105227263,24%3284,44
SU-10061021,6557026658,65%2446,40
T2971520,3474325159,36%2411,87
Vz. 60S Dravec 103383,82111925160,56%2812,65
T675476,5631425152,99%1187,98
KV-26949,2161324852,02%1891,14
T28 Prototype81700,5775724254,96%2222,17
SU-54459,7823723345,92%1090,51
T-34-171120,9658322955,46%2097,29
AMX 13 757742,0567222856,58%1890,40
Vz. 55103259,77101222055,00%2841,08
T803114052,32126720661,65%3869,75
T 55A 92225,4091320559,51%2804,84
FV4004 Conway92424,1388619759,90%2783,48
T-34-856936,1766019167,54%2300,41
T-345748,5052018965,08%3058,48
STA-181652,6566618951,85%2758,59
S-517881,0249618548,65%1010,09
T-4481591,4069418356,28%2709,63
Charioteer81916,6496018356,83%2527,75
E 7592347,7091218160,77%2731,96
T3281770,9175017960,89%2883,32
Carro da Combattimento 45 t 102937,6194317364,16%2894,22
T-5492259,8498517267,44%2992,62
Ares 90103229,88109317159,65%3356,07
Vz. 63P113661,01115516759,88%3084,59
AMX ELC bis5421,3040115253,95%1623,20
T54E192745,2588615061,33%3609,74
SU-855707,9945814957,05%2091,04
Object 261101617,3066914549,66%1417,32
M41 Walker Bulldog81111,6571914053,57%2404,60
Object 26392492,6988812958,14%2840,69
Type T-345548,6141612757,48%1903,76
Object 43093178,38101112162,81%4552,68
Škoda T 5092997,64118411963,03%3758,93
Char Futur 4 92439,93109911866,95%2564,55
Object 268 Version V 103116,6495511656,90%2853,94
Tiger II81794,45107311572,17%2604,80
Type 5 Chi-Ri71263,9370411356,64%2323,00
Emil II92504,34108711268,75%2993,21
T-54 ltwt.91501,3977011056,36%2561,41
AMX 13 F3 AM6858,2041610451,92%1433,87
Type 586669,7151210455,77%1585,58
ARL 446946,5354010156,44%1965,75
AMX M4 mle. 4571326,0256210152,48%2168,47
SU-263128,2811910045,00%169,69
S35 CA5925,135389854,08%2728,56
SU-10181947,269389558,95%2955,88
Löwe 81610,598939362,37%2314,94
WZ-111 model 1-492773,3211069264,13%3679,72
M4A1 Sherman5754,555089164,84%2757,49
A-436906,244829147,25%2121,03
CS-63103084,7410378959,55%3053,70
Bat.-Châtillon 155 58101650,725808844,32%1547,91
Type 4 Chi-To6929,686528548,24%2043,36
M4A3E2 Sherman Jumbo6815,945568257,32%2180,95
T-284141,501788050,00%263,86
Prototipo Standard B92996,4411728068,75%3778,76
BZ-75103045,389877953,16%2894,18
Emil I82314,2311237857,69%3327,92
M8A14214,621917751,95%431,05
BDR G1 B5566,494527356,16%1168,01
T376875,195797356,16%2990,64
IS-271765,929807166,20%2928,99
AMX 13 105 AM mle. 505388,632657157,75%845,52
LTTB81175,578087072,86%3071,17
Leox 92720,7710817057,14%2905,07
11081833,668446861,76%2611,01
CAV mod. 71113278,2610256851,47%2788,37
Konštrukta T-34/10071446,419386660,61%3150,63
SU-86612,052816636,36%669,37
M40/M4381658,838016546,15%1869,45
Challenger71355,528646270,97%2429,31
M5A1 Stuart4220,633616041,67%648,88
IS-6 82078,3011355666,07%3239,83
Leo71547,069435455,56%3207,23
Tiger I71486,899505366,04%2569,27
Achilles6983,675954942,86%2044,84
P.44 Pantera81944,439624753,19%2821,75
T-4371199,877164753,19%2301,30
M1271162,667004765,96%1795,06
TVP VTU Koncept81743,3810044557,78%3116,46
T-463102,891584560,00%352,11
T28 Concept 71054,495154551,11%1513,80
AMX 404183,702604443,18%503,61
SU-14-281530,308064353,49%2065,15
T-262144,491624355,81%675,60
SU-85B4338,622644254,76%899,65
Škoda T 2561225,468794163,41%3120,93
ARL V3961076,715863850,00%2426,59
T3 HMC2205,652103751,35%934,54
M446987,337143647,22%1753,27
AMX 105 AM mle. 474298,112203562,86%1078,58
Kunze Panzer 92466,497353565,71%2747,32
Fantôme 92262,979133560,00%2919,66
TS-5 82130,219583461,76%2652,64
VK 36.01 (H)6772,616003351,52%1424,38
SU-182121,391293366,67%812,32
M53/M5591906,798643354,55%2019,22
IS-2-II81743,758973256,25%2347,22
Type 3 Chi-Nu5565,843823145,16%1654,75
VK 30.01 (H)5630,715373151,61%1757,19
Archer5733,306543056,67%2042,05
Škoda T 245689,217682867,86%2667,44
Durchbruchswagen 24394,433392853,57%1242,53
SU-122A5329,112162853,57%697,36
TNH T Vz. 5192215,469592657,69%2210,24
T-505276,773442657,69%1018,41
Somua SAu 404391,043112661,54%1170,66
M3 Lee4417,333622458,33%1976,60
SU-100M171838,0011292479,17%4047,33
B14373,003582373,91%1269,38
T56 GMC393,671292152,38%160,34
Lorraine 39L AM3389,002791957,89%1670,29
8,8 cm Pak 43 Jagdtiger 81580,797411957,89%1900,87
MS-1133,89881850,00%77,90
MT-256765,225911872,22%3636,45
M415561,885491758,82%899,24
StuG IV 5660,654021770,59%2107,97
Valentine3394,384541637,50%1600,76
TS-54 81969,9311531457,14%2252,32
TNH 105/100081586,857871338,46%2081,97
Pz.Kpfw. III Ausf. E3288,383211338,46%804,97
AE Phase I 92580,4611121369,23%2887,08
Renault UE 573283,252061250,00%837,07
Alecto4337,333961258,33%918,00
Chimera 82523,4212211266,67%3452,70
AMX 383113,452181154,55%245,68
Object 283 92182,007121181,82%2098,49
AT 25507,00527988,89%1509,18
ST vz. 394345,63348850,00%1071,26
Type 1 Chi-He4328,63452862,50%1084,38
P.43 bis61969,881314862,50%5243,36
Valentine AT4332,38343850,00%849,91
Windhund 8738,75402825,00%441,40
BT-7 artillery 3386,38374850,00%1794,30
T1E6 293,43124742,86%206,22
M2 Light231,8371616,67%0,00
Leichttraktor143,17111666,67%228,77
CS-4471332,33686650,00%2111,31
Strv fm/211202,40396540,00%1104,19
SU-76M4355,20362580,00%1299,28
Black Prince II 71255,001069580,00%1899,60
LTP 3246,203015100,00%1247,64
Renault FT 75 BS262,75121475,00%354,58
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6726,25380425,00%1777,66
Renault FT140,3348366,67%230,82
Type 97 Te-Ke 2115,33191333,33%323,09
Pz.Kpfw. II Ausf. D 2173,67474366,67%962,37
Type 2597 Chi-Ha3136,00158250,00%329,62
L-60 2113,5020920,00%380,24
Light Mk. VIC 2206,00242250,00%989,46
Churchill Crocodile 61973,5018532100,00%4679,65
Renault Otsu123,003610,00%0,00
P.43 ter7950,007951100,00%1609,86
Bat.-Châtillon 12 t8807,0039210,00%1031,38
Gabler’s Destroyer 573,008310,00%0,00
AM 39 Gendron-Somua 2266,006061100,00%1006,76
T-50-2 6888,009781100,00%4079,98
T-34 shielded 5446,004941100,00%996,74
Tiger 131 61069,0011341100,00%1994,73
T-45 2286,005531100,00%1803,74
Škoda T 45 71965,0012721100,00%2866,50
43 M. Toldi III 350,0012810,00%0,00

Grafikler

WN8

Anzeigen

Klan Geçmişi

Rütbe: Personel Subayı
Katıldı: 11/08/2026
Rütbe: Personel Subayı
Katıldı: 14/06/2026
Ayrıldı: 04/08/2026
Rütbe: Er
Katıldı: 18/11/2025
Ayrıldı: 12/06/2026
Rütbe: İstihbarat Subayı
Katıldı: 02/06/2025
Ayrıldı: 10/06/2025
Rütbe: İstihbarat Subayı
Katıldı: 11/07/2024
Ayrıldı: 17/08/2024
Rütbe: Personel Subayı
Katıldı: 03/05/2024
Ayrıldı: 04/07/2024
Rütbe: Personel Subayı
Katıldı: 06/04/2024
Ayrıldı: 30/04/2024
Rütbe: İhtiyat
Katıldı: 14/07/2023
Ayrıldı: 12/08/2023