___OFF_NIK__

clanlogo
Rütbe: İkinci Komutan
Katıldı: 20/09/2022

Genel istatistik

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar50311363507
Ortalama Seviye8,3510,009,739,47
Galibiyetler2682753,32%266,67%3555,56%25951,08%
Yenilgiler2255944,84%133,33%2539,68%23446,15%
Berabere9251,84%00,00%34,76%142,76%
Hayatta Kalınan Savaşlar1636432,53%266,67%2133,33%14428,40%
İmha edilen Tanklar525001,0420,67540,864280,84
Yoketme Oranı1,552,001,291,18
Tespit edilen Tanklar577291,15113,671001,598571,69
Verilen Hasar1.634,561.388,001.701,861.612,91
Düşman üssü işgal puanı370960,7400,001001,593850,76
Üs savunma Puanı223090,4400,0000,00210,04
Deneyim790,041.096,33853,24816,15
WN71353,031335,611172,211120,25
WN81913,311586,571642,971584,31
Toplam
Savaşlar50311
Ortalama Seviye8,35
Galibiyetler2682753,32%
Yenilgiler2255944,84%
Berabere9251,84%
Hayatta Kalınan Savaşlar1636432,53%
İmha edilen Tanklar525001,04
Yoketme Oranı1,55
Tespit edilen Tanklar577291,15
Verilen Hasar1.634,56
Düşman üssü işgal puanı370960,74
Üs savunma Puanı223090,44
Deneyim790,04
WN71353,03
WN81913,31
Son 24 saat
Savaşlar3
Ortalama Seviye10,00
Galibiyetler266,67%
Yenilgiler133,33%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar266,67%
İmha edilen Tanklar20,67
Yoketme Oranı2,00
Tespit edilen Tanklar113,67
Verilen Hasar1.388,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim1.096,33
WN71335,61
WN81586,57
Son 7 gün
Savaşlar63
Ortalama Seviye9,73
Galibiyetler3555,56%
Yenilgiler2539,68%
Berabere34,76%
Hayatta Kalınan Savaşlar2133,33%
İmha edilen Tanklar540,86
Yoketme Oranı1,29
Tespit edilen Tanklar1001,59
Verilen Hasar1.701,86
Düşman üssü işgal puanı1001,59
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim853,24
WN71172,21
WN81642,97
Son 30 gün
Savaşlar507
Ortalama Seviye9,47
Galibiyetler25951,08%
Yenilgiler23446,15%
Berabere142,76%
Hayatta Kalınan Savaşlar14428,40%
İmha edilen Tanklar4280,84
Yoketme Oranı1,18
Tespit edilen Tanklar8571,69
Verilen Hasar1.612,91
Düşman üssü işgal puanı3850,76
Üs savunma Puanı210,04
Deneyim816,15
WN71120,25
WN81584,31
Oluşturulduğu tarih:
Son Savaş:
Son Güncelleme:

Dünya Haritası Mutlak X

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar338000
Galibiyetler17150,59%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler15746,45%00,00%00,00%00,00%
Berabere102,96%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar9728,70%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar1960,5800,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,810,000,000,00
Tespit edilen Tanklar1810,5400,0000,0000,00
Verilen Hasar1.523,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı210,0600,0000,0000,00
Üs savunma Puanı1270,3800,0000,0000,00
Deneyim731,750,000,000,00
Toplam
Savaşlar338
Galibiyetler17150,59%
Yenilgiler15746,45%
Berabere102,96%
Hayatta Kalınan Savaşlar9728,70%
İmha edilen Tanklar1960,58
Yoketme Oranı0,81
Tespit edilen Tanklar1810,54
Verilen Hasar1.523,00
Düşman üssü işgal puanı210,06
Üs savunma Puanı1270,38
Deneyim731,75
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Şampiyon VIII

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar0000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler00,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar0,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim0,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Orta VI

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar0000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler00,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar0,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim0,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Tank Bölüğü İstatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar0000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler00,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar0,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim0,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Ekip istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar29000
Galibiyetler1655,17%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler1344,83%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar1241,38%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar170,5900,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar230,7900,0000,0000,00
Verilen Hasar1.056,380,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı280,9700,0000,0000,00
Üs savunma Puanı2217,6200,0000,0000,00
Deneyim843,690,000,000,00
Toplam
Savaşlar29
Galibiyetler1655,17%
Yenilgiler1344,83%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar1241,38%
İmha edilen Tanklar170,59
Yoketme Oranı1,00
Tespit edilen Tanklar230,79
Verilen Hasar1.056,38
Düşman üssü işgal puanı280,97
Üs savunma Puanı2217,62
Deneyim843,69
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Çatışma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar1402000
Galibiyetler55939,87%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler82859,06%00,00%00,00%00,00%
Berabere151,07%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar36726,18%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar7240,5200,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,700,000,000,00
Tespit edilen Tanklar13680,9800,0000,0000,00
Verilen Hasar1.564,940,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı22091,5800,0000,0000,00
Üs savunma Puanı44273,1600,0000,0000,00
Deneyim637,470,000,000,00
Toplam
Savaşlar1402
Galibiyetler55939,87%
Yenilgiler82859,06%
Berabere151,07%
Hayatta Kalınan Savaşlar36726,18%
İmha edilen Tanklar7240,52
Yoketme Oranı0,70
Tespit edilen Tanklar13680,98
Verilen Hasar1.564,94
Düşman üssü işgal puanı22091,58
Üs savunma Puanı44273,16
Deneyim637,47
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Kale savunma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar13000
Galibiyetler430,77%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler969,23%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar323,08%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar60,4600,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,600,000,000,00
Tespit edilen Tanklar90,6900,0000,0000,00
Verilen Hasar1.537,920,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı120,9200,0000,0000,00
Üs savunma Puanı302,3100,0000,0000,00
Deneyim449,380,000,000,00
Toplam
Savaşlar13
Galibiyetler430,77%
Yenilgiler969,23%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar323,08%
İmha edilen Tanklar60,46
Yoketme Oranı0,60
Tespit edilen Tanklar90,69
Verilen Hasar1.537,92
Düşman üssü işgal puanı120,92
Üs savunma Puanı302,31
Deneyim449,38
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Anzeigen

Tanklar (351)

Tank AdıMTipUlusSeviyeOrtalama HasarOrtalama DeneyimSavaşlarGalibiyetlerWN8
E 5092572,35947451358,76%3180,55
Rheinmetall Skorpion G 81738,07843167255,98%2143,14
FV4005 Stage II101920,71683160150,34%1458,39
ELC EVEN 90 8837,23850136556,26%1852,98
M4A1 Revalorisé 81738,54876118754,76%2562,27
Super Conqueror102502,79851117953,77%2209,69
SU-130PM 81785,35832105053,05%2110,05
Strv S1 81867,5278291553,44%2307,54
Pz.Kpfw. T 25 5552,9050884155,77%1585,21
Strv 103B102434,2279183651,20%1878,98
FCM 50 t 81228,0177980949,81%1515,05
AMX 13 105101207,1076979654,15%1454,52
M48A5 Patton102735,4784172050,83%2704,88
Panhard EBR 75 (FL 10) 8780,8376871453,78%1457,41
Object 140102482,6884169655,75%2451,31
Somua SM 81611,4185968551,39%1832,04
XM57 82115,0698768358,13%2164,33
BZ-176 81658,9292967453,12%1652,87
ShPTK-TVP 100 81461,0275564847,07%1596,91
Cromwell6805,6864560252,82%1781,61
GSOR 1008 81577,9979258551,11%1683,78
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5735,4662757659,90%2446,58
E 50 Ausf. M102108,0177457250,00%1752,51
T92 8536,3472854651,10%958,94
Grille 15101944,3867450245,82%1383,28
Bat.-Châtillon Bourrasque 81380,6785044651,79%1786,17
114 SP2 102251,3974544049,09%1664,54
T95/FV4201 Chieftain 102261,7785240850,49%1486,85
Bat.-Châtillon 12 t8893,2577639954,64%1804,85
Charioteer Nomad 81591,3473138943,96%1556,95
Manticore101171,0578437149,60%1396,93
T-5491753,3385336353,99%1928,49
T77 81629,4782835851,68%1895,22
Pz.Kpfw. B2 740 (f) 4771,4386035567,32%3220,96
Object 261101496,2269933948,67%1234,13
T-4481416,6884132655,21%2206,72
Type 64 6710,6470431558,73%2194,99
M40/M4381190,6271830847,73%1284,27
Bisonte C45 81520,3387830651,31%1682,44
AMX 50 Foch B102122,3379230452,96%1618,05
TVP T 50/51102085,2277129850,00%1831,00
Kampfpanzer 07 RH 81223,5880626552,45%1696,33
Turtle Mk. I 81507,5086426157,47%1562,09
VK 30.01 (P)61022,1958626055,00%2121,11
T57 Heavy102302,8084625953,28%1735,81
LT-432 8674,9673325452,36%1274,97
Type 5 Heavy102419,3889824847,58%1706,47
Churchill III 5518,7649924551,02%1084,45
Caernarvon Action X 81361,8082624150,21%1678,12
Cobra 91767,7480023947,28%1560,87
Progetto M35 mod. 46 81422,8680423550,64%1655,51
Kranvagn102043,6576723450,43%1621,29
Maus102152,1088623355,79%1781,96
DBV-152 102375,2078322354,26%1600,59
T3091588,7673622153,39%1426,22
FV215b 102144,4577522151,13%1908,11
Panther II8928,8969021950,68%1088,34
Škoda T 5091952,6083320652,91%2101,67
T92 HMC101749,6872520653,88%1469,01
T675619,2852420653,40%1537,11
H3 92073,6692020353,20%1982,86
HWK 128586,1060719747,72%938,06
Škoda T 56 81802,0898219264,06%1892,11
Vz. 55102150,6977418945,50%1542,99
T 55A 91748,8283317951,40%1866,64
Conqueror92224,5790217553,71%2313,92
T110E4101983,1776017546,86%1372,40
Object 279 early 102138,4382417549,71%1305,94
M53/M5591623,3576216850,60%1711,24
AMX 13 57 7800,6590916860,12%1810,89
AMX 50 Foch (155) 101968,5472516450,00%1423,74
FV4004 Conway92750,6799715561,94%3502,67
STB-1102155,1678415350,98%1817,64
Object 752 92136,8194315353,59%1970,11
Tortoise91962,0185115250,66%1617,46
VK 30.02 (M)6673,8846115158,94%1412,54
Panther7776,5263914953,02%1238,48
AE Phase I 91850,0381414447,22%1795,14
AMX 13 909999,8170514344,06%1488,67
SMV CC-64 Vipera 81538,3685614252,11%1754,58
Mäuschen91665,1975814143,97%1388,03
SDP wz 66 Grom 81428,2473614147,52%1413,52
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4758,6558713558,52%2523,44
T-345567,6050013455,22%1877,85
Strv 746778,7765613351,13%1540,91
Panhard EBR 10510836,6470913052,31%915,54
Emil II92005,1185212948,06%1960,68
VK 30.01 (H)5534,9138712853,13%1303,61
M46 Patton92517,6998712755,12%2994,06
Rhm.-Borsig Waffenträger81727,0172912647,62%1801,53
M22 Locust 3418,8159212663,49%2226,95
Object 43091863,2586712457,26%1864,57
E 75 TS 81514,5991112462,90%1969,41
Bat.-Châtillon 25 t101976,4880412247,54%1647,88
TS-5 81673,1788212250,00%1820,17
Rheinmetall Panzerwagen10874,2873612051,67%895,03
KV-4 KTTS 81381,2378511853,39%1568,62
Emil I81580,4691411764,96%2069,18
Leo71269,2581211555,65%2223,25
AMX 12 t6584,3345711455,26%1792,45
EMIL 1951 81637,9186711350,44%1840,74
AMX ELC bis5370,5051611252,68%1271,21
Kampfpanzer 50 t 91914,6889811161,26%1784,19
Kanonenjagdpanzer 105 81382,8870911145,05%1371,33
Leopard 1102362,7382610851,85%1848,22
AMX 13 7571122,3266510559,05%3357,23
Lion 101956,4974610448,08%1653,04
Kampfpanzer 07 P(E) 101863,3481610350,49%1485,25
IS71157,4674810254,90%1684,53
Bofors Tornvagn 81300,6374310245,10%1323,66
TNH T Vz. 5191665,4471010138,61%1237,18
AMX 50 Foch91778,4172910142,57%1434,31
FV4201 Chieftain Proto 91803,128289945,45%1663,54
M54 Renegade 81522,417919845,92%1581,67
HWK 30 8788,436929749,48%1503,85
Škoda T 27 81396,198029755,67%1828,55
Škoda T 256859,767189560,00%2014,08
Controcarro 1 Mk. 291663,228599458,51%1592,56
FV20781137,107279447,87%1261,31
50TP prototyp 81886,5210059161,54%2616,49
T-34-856738,736679151,65%1517,61
Progetto M40 mod. 65101997,256989139,56%1497,34
T-4371198,268759055,56%2237,98
Progetto CC55 mod. 5481365,127658948,31%1487,31
Object 268 Version 4102089,587938956,18%1580,06
AMX 50 B102054,948338854,55%1597,80
SU-100M171414,508718660,47%2435,94
SU-14-281393,837898458,33%1523,31
Tiger (P)71036,456418454,76%1436,12
SMV CC-6781025,126568342,17%848,81
T54E191952,428328350,60%1862,35
Matilda4571,165768055,00%2177,93
VK 28.016657,466528056,25%2168,10
M1271037,187997951,90%1304,14
T26E4 SuperPershing 81255,488467953,16%1716,86
FV201 (A45) 71183,438207956,96%1977,10
M26 Pershing81601,148647860,26%2226,89
BZ-16681158,307227750,65%1188,25
VK 100.01 (P)81448,427827754,55%1878,66
IS-2-II81344,917267748,05%1460,02
AMX M4 mle. 49 81393,198537750,65%1657,19
Concept 1B 91801,559437659,21%1466,71
Object 25792001,199667360,27%2268,01
Chimera 81558,278307350,68%1552,30
Crusader6453,764947252,78%1477,58
Progetto C50 mod. 6691598,938017252,78%1403,12
FV217 Badger102322,468297250,00%1691,74
Spähpanzer SP I C7939,887427258,33%2124,39
60TP Lewandowskiego101814,547147140,85%1134,18
Ho-Ri 3102474,038236962,32%1812,99
Valentine II 4450,866006956,52%1827,44
Durendal 102402,818116949,28%1716,57
AMX AC mle. 4881202,477166854,41%1489,88
Object 260 101959,157606848,53%1331,09
Object 70591520,097996758,21%1327,94
Strv m/42-57 Alt A.2 6984,057036552,31%2207,20
SU-10061080,317226459,38%2132,33
Waffenträger auf Pz. IV91428,315816440,63%993,13
T2071442,059136363,49%2784,83
Ashigaru 102269,947566346,03%1552,29
Controcarro 3 Minotauro101834,478026250,00%1375,22
212A91532,637446254,84%1593,06
ZŤS Vz.63-1 Ogar 91835,578846152,46%1598,68
KV-1S6626,486056053,33%1218,45
IS-381359,938295957,63%1607,93
A-447818,767095955,93%1255,18
Object 41681132,216665846,55%1269,26
SFAC 105 81178,556205844,83%953,58
M24 Chaffee5509,776115657,14%1774,85
Object 26391704,827765552,73%1547,73
Object 452K 102319,498025540,00%1562,15
Panther/M10 71132,188455569,09%2233,39
Strv m/425531,355295455,56%1673,45
M415399,874035455,56%579,07
TNH 105/10008936,086025343,40%907,28
M446703,946265358,49%1125,52
Strv 107-12112257,298425257,69%1390,39
SU-10181267,387435257,69%1670,18
Ares 8591592,127465238,46%1415,92
Wz. 64GC Bzyg 102156,508755257,69%1557,38
NC 70 Błyskawica101805,427455048,00%1266,46
AMX M4 mle. 54102155,167575040,00%1519,80
WZ-111 model 1-491572,638254955,10%1425,45
Pz.Kpfw. 5581690,209584957,14%1592,40
FV230 Canopener101969,288944757,45%1346,38
Saryuda 91929,388644751,06%1632,20
Sentinelle 91695,728424753,19%1415,82
Vz. 71 Tesák101307,488804656,52%1617,59
M4A3E2 Sherman Jumbo6872,307754656,52%1917,33
IS-271234,297974557,78%2187,57
LHMTV8334,555494445,45%372,27
IS-3A 81422,869274456,82%1649,41
Char Futur 4 91874,989644372,09%1886,14
Lorraine 155 mle. 518894,835624242,86%811,83
T6981411,437604245,24%1790,88
T28 Prototype81070,666754153,66%1097,41
Kpz. Erich Konzept I 91931,007884040,00%1503,36
Type 586804,366203948,72%726,01
Ho-Ri 192209,729023964,10%2048,11
Durchbruchswagen 24342,133513953,85%971,86
T-505288,974323847,37%918,76
Ares 7581118,787573754,05%1250,74
Kpz. 3 GST Turm 81618,498563759,46%1748,24
T-28E with F-30 4677,736743770,27%2288,49
VCS 6x6 TS 90 9913,688083751,35%1281,39
Leopard Prototyp A91857,508103647,22%1746,22
KV-1SA 5887,537943658,33%1964,55
Prototipo 6 81499,747883545,71%1289,42
M4A1 Sherman5641,596543461,76%2211,16
M18 Hellcat6970,646063348,48%1776,73
Waffenträger auf E 100101725,855583333,33%880,35
TS-54 81679,7610093360,61%1838,13
Tiger 131 6887,475433240,63%1319,78
Šotek 81351,638143259,38%1414,34
ST-I91328,395973145,16%1065,20
IS-M8889,975793141,94%790,67
M-V-Y102088,617833135,48%1410,03
ISU-152K 81127,686483138,71%1046,13
GSOR 3301 AVR FS9884,556703145,16%1282,27
KV-37864,876753053,33%960,33
Škoda T 245465,144842944,83%1278,64
MS-11189,342682968,97%1240,69
Vz. 60S Dravec 102396,729402948,28%1793,77
M8A14354,142952955,17%843,92
T-832 81344,727392937,93%1274,72
FV4202 8809,287582965,52%1092,26
FV215b (183) 101411,256502850,00%917,04
Lago4369,484742748,15%1181,87
K-91101994,198992762,96%1720,17
M47 Iron Arnie 81286,307512751,85%1422,29
KV-8561140,857722642,31%2360,38
XM66F 81572,277952650,00%1504,98
K-91-PT 91954,799462462,50%2026,75
M4A1 FL 10 61049,088102458,33%1837,77
BT-74225,222342352,17%708,94
VK 16.02 Leopard5397,173672369,57%1431,80
Fantôme 91659,788552356,52%1725,38
Pawlack Tank61208,058532250,00%2569,14
Coccodrillo 101873,676502138,10%1021,49
STA-2 81004,196032138,10%1142,85
Alembic 81521,678592157,14%1572,23
Prototipo Standard B91521,758422065,00%1477,65
Rinoceronte101910,257432045,00%1265,83
KV-15721,956592060,00%1742,00
M-VI-Y91151,907452050,00%910,54
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6453,204822055,00%641,00
Object 274a 81096,805272030,00%580,89
S-517874,747051952,63%931,21
WZ-111 model 5A102275,588651952,63%1873,49
BZ-6891398,847741952,63%1122,30
Object 705A101881,587511952,63%1426,37
TL-7 91998,117941936,84%1793,22
Jagdtiger Prototype 81421,689091973,68%1510,00
T28 Concept 71408,168221952,63%2382,71
Leox 91856,9510551978,95%1851,98
Centurion Action X101848,117401850,00%1458,81
Vickers Medium Mk. I1202,352741770,59%1427,80
T1 Cunningham1474,358421776,47%5460,69
Type 71102049,769711758,82%1485,88
Super Hellcat 7810,766701764,71%1175,91
Object 777 Version II 91349,568911662,50%1249,98
Strv m/40L3123,732471553,33%302,35
M5 Stuart4182,803011533,33%280,86
SU-85B4385,934821586,67%1119,76
T-54 first prototype 81109,007241540,00%1219,35
Gryphon 102010,477451540,00%1157,95
M7 Priest3149,863041450,00%284,84
Object 430 Version II9870,796911457,14%718,26
Pz.Kpfw. III Ausf. E3242,852621353,85%786,51
Object 283 91292,087221346,15%1174,91
VK 168.01 (P) 81459,087941346,15%1682,78
IS-4101672,258731258,33%1243,18
Taschenratte111602,507841241,67%731,37
T-127 3334,834371250,00%1184,23
Husarz 81464,339731275,00%1541,07
T-284499,646151154,55%2010,46
ST-62 Version 2 102571,458491145,45%2032,50
T-44-100 81401,558721154,55%1880,77
Vercingétorix 91530,457521145,45%1212,78
Type T-345555,004811060,00%1603,70
KV-26743,704901050,00%1127,87
Obsidian 81276,408131050,00%1699,08
Nergal 81591,408431050,00%1600,78
Konštrukta T-34/1007386,00365933,33%267,20
Chieftain/T95 81029,00935988,89%1351,39
Object 430U101505,11612933,33%922,22
AMBT 81425,44703944,44%1398,93
Carro da Combattimento 45 t 101832,44759944,44%1159,10
Sherman VC Firefly 6794,00720966,67%1655,75
Black Rock 111976,56855944,44%1103,83
Leichttraktor1211,25291875,00%1183,84
VK 75.01 (K) 81076,13736837,50%894,28
T26E5 81450,501019875,00%2073,01
M10 RBFM 5697,13673850,00%1516,73
121B 101643,25771850,00%1287,47
Ashbringer 101522,57718742,86%791,97
T1 HMC228,33121650,00%106,25
Churchill I5636,83567650,00%1284,08
Ikv 723403,17368683,33%1627,80
Sav m/434220,17309666,67%597,45
Caernarvon81328,83598633,33%1116,12
MT-256451,17537666,67%1561,89
LTG7760,50724666,67%1717,22
Object 590 91661,17659633,33%1277,30
SU-855782,60489540,00%1700,69
Renault FT1103,40221560,00%555,27
ST vz. 394243,80401580,00%820,73
T-463515,20451560,00%2583,43
IS-7101168,8042350,00%555,39
Tetrarch 2307,80309560,00%1892,23
Buryan 92043,00940560,00%1489,51
Kolohousenka1202,00263475,00%1310,59
M2 Light2257,25385425,00%973,09
Pz.Kpfw. 38 (t)3386,50438425,00%1626,90
Pz.Kpfw. IV Ausf. D4255,00353450,00%714,37
Object 277101891,00648425,00%1260,24
KV-1 shielded 5512,75515475,00%1027,22
Chrysler MTC 2TC 82208,2513784100,00%2806,94
TT-130M 92146,75747425,00%1797,22
KB-52 91736,50910450,00%1454,23
M5A1 Stuart4216,00254366,67%752,89
Object 907 10669,00732366,67%433,66
KPz 3 Projekt 07 HK 9871,0035730,00%425,29
TS-60 9939,67751366,67%753,21
T78 6707,33505333,33%797,67
Rambo 91211,33835333,33%955,92
M374248,00403250,00%731,97
Pz.Kpfw. II Luchs4102,5015320,00%92,44
BZ-7510884,5060720,00%342,76
Sherman III5210,0018520,00%256,02
GSOR the TANK 91211,5039420,00%767,97
ERAC 105 Proto 9632,50643250,00%656,20
T-103 8225,00431250,00%134,24
M24E2 Super Chaffee 6430,00583250,00%1090,22
Stitch 8919,5010952100,00%1037,91
LTP 3132,5015520,00%336,54
Excalibur 6876,507502100,00%1372,68
Chrysler K 8156,0020620,00%0,00
Strv m/382170,004581100,00%816,21
105 leFH18B2 51339,0010581100,00%351,41
Renault G15112,006310,00%6,36
SU-263518,0024010,00%1579,60
AMX 30 1er prototype91316,0029610,00%1085,94
Pz.Kpfw. IV Ausf. F2 5556,007051100,00%1597,38
Pz.Sfl. IC 4565,007111100,00%1611,58
56TP 82976,0013801100,00%4298,85
leKpz M 41 90 mm GF 81193,0032010,00%1584,24
Matilda LVT 4230,004771100,00%104,56
AMX 13 (FL 11) 5103,007810,00%33,11
T34 B 8763,0036510,00%669,58
Churchill Crocodile 6437,0024210,00%328,47

Grafikler

WN8

Anzeigen

Klan Geçmişi

Rütbe: İkinci Komutan
Katıldı: 20/09/2022
Rütbe: İkinci Komutan
Katıldı: 20/09/2022
Ayrıldı: 24/12/2024