___Killua__

Genel istatistik

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar309322528134
Ortalama Seviye7,419,249,259,04
Galibiyetler1566050,63%1456,00%1553,57%7354,48%
Yenilgiler1487948,10%1144,00%1346,43%6044,78%
Berabere3931,27%00,00%00,00%10,75%
Hayatta Kalınan Savaşlar564318,24%728,00%828,57%3626,87%
İmha edilen Tanklar250310,81251,00291,041170,87
Yoketme Oranı0,991,391,451,19
Tespit edilen Tanklar398371,29341,36351,251751,31
Verilen Hasar1.189,752.207,562.188,321.951,00
Düşman üssü işgal puanı219080,7170,2870,25120,09
Üs savunma Puanı75520,2400,0000,0050,04
Deneyim597,42947,68920,04904,28
WN71137,621414,641377,471282,99
WN81532,572114,842085,811789,98
Toplam
Savaşlar30932
Ortalama Seviye7,41
Galibiyetler1566050,63%
Yenilgiler1487948,10%
Berabere3931,27%
Hayatta Kalınan Savaşlar564318,24%
İmha edilen Tanklar250310,81
Yoketme Oranı0,99
Tespit edilen Tanklar398371,29
Verilen Hasar1.189,75
Düşman üssü işgal puanı219080,71
Üs savunma Puanı75520,24
Deneyim597,42
WN71137,62
WN81532,57
Son 24 saat
Savaşlar25
Ortalama Seviye9,24
Galibiyetler1456,00%
Yenilgiler1144,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar728,00%
İmha edilen Tanklar251,00
Yoketme Oranı1,39
Tespit edilen Tanklar341,36
Verilen Hasar2.207,56
Düşman üssü işgal puanı70,28
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim947,68
WN71414,64
WN82114,84
Son 7 gün
Savaşlar28
Ortalama Seviye9,25
Galibiyetler1553,57%
Yenilgiler1346,43%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar828,57%
İmha edilen Tanklar291,04
Yoketme Oranı1,45
Tespit edilen Tanklar351,25
Verilen Hasar2.188,32
Düşman üssü işgal puanı70,25
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim920,04
WN71377,47
WN82085,81
Son 30 gün
Savaşlar134
Ortalama Seviye9,04
Galibiyetler7354,48%
Yenilgiler6044,78%
Berabere10,75%
Hayatta Kalınan Savaşlar3626,87%
İmha edilen Tanklar1170,87
Yoketme Oranı1,19
Tespit edilen Tanklar1751,31
Verilen Hasar1.951,00
Düşman üssü işgal puanı120,09
Üs savunma Puanı50,04
Deneyim904,28
WN71282,99
WN81789,98
Oluşturulduğu tarih:
Son Savaş:
Son Güncelleme:

Dünya Haritası Mutlak X

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar4000
Galibiyetler250,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler250,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar125,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar20,5000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,670,000,000,00
Tespit edilen Tanklar61,5000,0000,0000,00
Verilen Hasar1.854,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim807,250,000,000,00
Toplam
Savaşlar4
Galibiyetler250,00%
Yenilgiler250,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar125,00%
İmha edilen Tanklar20,50
Yoketme Oranı0,67
Tespit edilen Tanklar61,50
Verilen Hasar1.854,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim807,25
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Şampiyon VIII

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar0000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler00,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar0,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim0,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Orta VI

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar1000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler1100,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar489,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim101,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar1
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler1100,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar489,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim101,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Tank Bölüğü İstatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar0000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler00,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar0,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim0,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Ekip istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar14000
Galibiyetler535,71%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler964,29%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar321,43%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar120,8600,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,090,000,000,00
Tespit edilen Tanklar90,6400,0000,0000,00
Verilen Hasar1.223,140,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı241,7100,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim468,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar14
Galibiyetler535,71%
Yenilgiler964,29%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar321,43%
İmha edilen Tanklar120,86
Yoketme Oranı1,09
Tespit edilen Tanklar90,64
Verilen Hasar1.223,14
Düşman üssü işgal puanı241,71
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim468,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Çatışma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar302000
Galibiyetler15150,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler14447,68%00,00%00,00%00,00%
Berabere72,32%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar9029,80%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar1910,6300,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,900,000,000,00
Tespit edilen Tanklar2150,7100,0000,0000,00
Verilen Hasar664,080,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı3441,1400,0000,0000,00
Üs savunma Puanı3081,0200,0000,0000,00
Deneyim446,760,000,000,00
Toplam
Savaşlar302
Galibiyetler15150,00%
Yenilgiler14447,68%
Berabere72,32%
Hayatta Kalınan Savaşlar9029,80%
İmha edilen Tanklar1910,63
Yoketme Oranı0,90
Tespit edilen Tanklar2150,71
Verilen Hasar664,08
Düşman üssü işgal puanı3441,14
Üs savunma Puanı3081,02
Deneyim446,76
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Kale savunma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar8000
Galibiyetler562,50%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler337,50%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar225,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar50,6300,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,830,000,000,00
Tespit edilen Tanklar91,1300,0000,0000,00
Verilen Hasar1.463,380,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı81,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim728,130,000,000,00
Toplam
Savaşlar8
Galibiyetler562,50%
Yenilgiler337,50%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar225,00%
İmha edilen Tanklar50,63
Yoketme Oranı0,83
Tespit edilen Tanklar91,13
Verilen Hasar1.463,38
Düşman üssü işgal puanı81,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim728,13
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Anzeigen

Tanklar (380)

Tank AdıMTipUlusSeviyeOrtalama HasarOrtalama DeneyimSavaşlarGalibiyetlerWN8
M4A1 Revalorisé 81298,01638176250,85%1686,29
Churchill III 5520,80572105853,02%1128,53
T675406,6530885447,31%839,91
IS-7102492,7784284653,78%2348,47
AE Phase I 92303,91101164055,63%2515,34
Type 64 6711,3553963654,40%1979,50
Vz. 55102841,8093957052,81%2498,30
AMX 13 9091059,5449855451,26%1617,29
Super Conqueror102420,3864154449,82%2068,22
Object 430U102167,0682143953,99%2000,30
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5660,4848643356,35%2140,33
Kranvagn102409,4282041950,12%2104,52
Progetto M40 mod. 65102235,4171436752,59%2009,65
AMX 50 1008952,6053631647,78%939,05
Conqueror91986,8476329556,27%2078,74
Pz.Kpfw. I Ausf. C3138,5225029149,48%565,62
Centurion Action X102004,8772228851,74%1783,17
AMX 13 105101584,7357328648,25%2023,32
IS-381167,6752426749,06%1313,40
STB-1101986,9873925448,03%1669,00
AMX 13 757790,1150323245,69%1592,88
T-4481163,3660123047,39%1528,43
T-345335,1729122945,41%769,84
FV4202 81242,2574422358,30%1798,46
KV-856888,1956122056,36%1618,72
T26E5 Patriot 81375,1984421051,90%1839,17
Bat.-Châtillon 25 t AP91680,8164320848,08%1833,67
Leo7996,6663320152,24%1644,82
SU-10181367,5561719846,97%1647,25
Centurion Mk. 7/191686,0174619749,75%1763,84
Prototipo Standard B91631,0966919445,88%1478,13
Object 43091841,7483719451,03%1906,96
KV-26433,1831318442,39%533,09
Rheinmetall Skorpion G 81248,6160018447,28%1316,95
Strv m/42-57 Alt A.2 6775,5849918247,80%1366,40
Bat.-Châtillon 25 t101685,5359618145,30%1350,01
Panhard EBR 10510832,0957017443,68%753,32
Panhard AML Lynx 6x68731,0549317353,18%1308,11
KV-15440,8329616944,97%762,38
T-34-856491,8537616851,19%885,01
Vz. 68 Squall 8814,2567016652,41%1418,78
Pz.Sfl. IVc5237,8419616542,42%317,61
Object 26391693,7956916448,78%1529,07
Bat.-Châtillon Bourrasque 81628,0382816347,24%1833,81
VK 28.016235,1230416245,68%445,89
TVP T 50/51101969,0266515851,27%1635,27
KV-37782,1342115848,10%922,77
T376420,5939015854,43%1065,22
Panhard EBR 9091011,4658315848,73%1582,32
M2 Light2265,8835615551,61%1313,90
Gonsalo 81778,1198515355,56%2013,54
AMX M4 mle. 457790,3845315246,05%894,94
Hotchkiss EBR7648,3048215046,00%1414,94
O-Ho81341,9164014749,66%1451,32
IS-6 B 81674,6392514653,42%2040,53
T-437769,2545414446,53%1190,35
Ikv 90 Typ B7794,5750614352,45%1093,48
Object 277102397,8182814350,35%2091,04
O-I6826,5049214257,04%1489,89
IS7861,4549213951,80%1132,19
ARL 446527,5638413652,94%817,65
AMX M4 mle. 54102190,5484413551,85%1766,14
XM57 81572,5484413549,63%1420,16
UDES 0381104,7342713240,15%1066,94
T-1506376,7628413246,21%436,00
Nashorn6471,4730213045,38%627,00
AMX ELC bis5325,3334312751,97%989,03
Škoda T 256640,8352212652,38%1263,22
M53/M5591055,0465412653,97%893,31
A-436458,9536712545,60%769,43
Type 586743,8061112457,26%1564,35
O-Ni71083,2476112454,84%1391,82
Ikv 65 Alt II6642,1650912047,50%1089,20
Object 25791635,0872612056,67%1631,71
Strv 746646,7545911952,10%1166,76
Black Prince7693,7254111745,30%809,56
P.43 ter71039,3353011656,03%1861,12
Churchill VII6523,1641611545,22%753,37
SU-130PM 81576,0973311551,30%1587,54
Object 780 102352,1087111449,12%1781,69
Mars 81533,5285811451,75%1768,28
P.44 Pantera81140,5673211358,41%1500,79
Caernarvon81264,7063111350,44%1407,22
Bat.-Châtillon 12 t8783,7650511346,02%1335,21
AMX 12 t6430,0043611047,27%988,52
Leopard Prototyp A91785,0470711047,27%1727,65
Emil I81457,2167710856,48%1746,25
M24 Chaffee5268,4132210644,34%773,23
Panther7813,7660210448,08%1343,91
STG Guard 81507,9877110449,04%1977,64
BT-74122,4719210156,44%324,58
Škoda T 5091917,1775310160,40%1987,28
SU-100M171171,0966710153,47%1812,58
T-1091439,7265010149,50%1260,48
Leopard 1101902,2668510146,53%1448,21
Prototipo 6 81711,2490510152,48%1777,11
DZT-159 91795,919179957,58%1750,60
M5 Stuart4150,542809859,18%346,34
Emil II91939,848049655,21%1925,60
ELC EVEN 90 8703,075499637,50%1232,20
Sturer Emil7478,113399553,68%522,19
Object 274a 81296,898259550,53%1592,82
M41 Walker Bulldog8703,804449247,83%1205,79
P.43 bis6817,686019061,11%1746,40
IS-27891,686218856,82%1172,89
KR-1112868,6210348652,33%2073,40
Renault G15359,123188556,47%1008,07
Škoda T 56 81649,598928552,94%1562,18
M18 Hellcat6394,833138045,00%491,53
FV229 Contender91851,458558046,25%1617,43
Type 6191552,437557948,10%1496,65
M3 Lee4188,352457749,35%533,36
Type T-345286,322787643,42%600,54
M4A3E2 Sherman Jumbo6723,166447660,53%1609,35
UDES 1691619,617487447,30%1590,41
Comet7760,865637452,70%1284,81
SMV CC-64 Vipera 81623,779007354,79%1890,18
Ikv 1035365,243407251,39%774,33
Centurion Mk. I81298,756657251,39%1872,72
VK 30.02 (M)6805,147507261,11%1788,31
Vz. 64 Blesk81036,617136946,38%1839,28
TS-5 81411,297486953,62%1618,39
VK 16.02 Leopard5211,572876852,94%564,29
Type 5 Ka-Ri 81836,598256847,06%1907,68
Cromwell6589,204446660,61%1240,23
T207801,915086657,58%1188,35
Covenanter5137,861726637,88%181,83
11081110,356426547,69%1204,37
MT-256425,863856538,46%1126,43
T-284160,381896456,25%380,59
FV215b (183) 101543,896796450,00%1048,32
Marder 38T4133,451656450,00%164,20
A-447850,005756456,25%1380,17
Object 703 Version II 81492,699046451,56%1607,09
M4A1 Sherman5432,214556347,62%1070,40
Strv m/425419,294156357,14%1136,07
T-804148,952156353,97%432,82
M40/M438823,235266237,10%613,59
M47 Iron Arnie 81407,898266256,45%1824,28
CS-63101620,417356145,90%1229,74
Somua SM 81707,387666145,90%1693,38
Churchill I5382,173066058,33%749,43
M8A14173,271896051,67%301,32
AMX AC mle. 4881196,107905954,24%1424,21
FV217 Badger102282,928595945,76%1612,92
Ares 8591351,597745844,83%1152,24
T1 Heavy5424,443665761,40%853,39
Birch Gun4131,351525745,61%276,47
T-29 3316,353265749,12%1247,57
TVP VTU Koncept8809,824925549,09%917,62
TNH T Vz. 5191954,259265552,73%1828,21
O-I Experimental5475,622885549,09%797,49
SARL 424211,312535554,55%621,89
CS-538966,486745446,30%1202,36
114 SP2 102320,248125457,41%1706,68
Type 3 Chi-Nu5229,472525335,85%365,28
Concept 1B 91965,529185253,85%1818,70
Lorraine 155 mle. 507687,025585145,10%647,35
Spähpanzer SP I C7671,555695145,10%1268,25
AMX M4 mle. 5192015,089815060,00%2062,38
T-54 first prototype 81261,486635040,00%1725,49
Škoda T 245350,493494944,90%809,28
M5A1 Stuart4159,612184944,90%336,94
Progetto CC55 mod. 5481491,458604953,06%1897,77
E 77 92068,4510304965,31%2055,49
MTLS-1G14 3335,203674957,14%1612,68
Toro 91698,458784957,14%1616,25
Konštrukta T-34/1007523,923634850,00%629,97
Durchbruchswagen 24250,522614841,67%507,38
CS-4471331,439614761,70%2735,19
Kampfpanzer 07 RH 81272,897764753,19%1804,33
Char Futur 4 91996,938294641,30%1726,43
AMX M4 mle. 49 Liberté 81386,097684656,52%1881,77
Lago4260,132544551,11%696,28
WZ-111 model 1-491879,338634548,89%1797,46
TNH 105/100081001,737624551,11%1147,43
Tiger 131 6805,826644555,56%1342,26
Type 1 Chi-He4219,342264443,18%490,90
KV-1S6524,113474440,91%785,41
Maus102025,588904355,81%1598,42
Lorraine 155 mle. 518844,476604355,81%903,12
AMX 50 Foch92049,849254358,14%2011,50
Pz.Kpfw. II Luchs4145,002294254,76%409,35
ST vz. 394258,712374151,22%757,40
HWK 30 8715,444994139,02%1030,18
AMX 50 B101968,558014052,50%1463,28
LPT-67 Šelma91333,437924060,00%2144,18
BZ-16681278,907764050,00%1477,39
AMX 50 12091133,395783842,11%879,04
Vz. 60S Dravec 102765,039633852,63%2099,68
M127831,536233852,63%943,79
FV227 Conceiver81369,768023847,37%1474,38
UDES 14 Alt 581333,738183748,65%1640,96
T110E5102421,248593743,24%1810,91
T71 DA7845,435013764,86%1974,28
Charlemagne 81424,658143748,65%1244,26
FV226 Contradictious 81556,468653751,35%1584,59
SFAC 105 81422,147643756,76%1472,06
StuG III Ausf. G5341,892503641,67%553,58
P.435320,922993658,33%783,34
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4236,942363638,89%371,81
E 25 71249,647393655,56%2015,94
SU-855650,714953554,29%1562,03
Crusader6222,862893537,14%429,94
Škoda T 177695,096313545,71%1399,82
T-28E with F-30 4468,714353568,57%1389,68
Felice 91485,267473441,18%1428,62
Marder II3115,941153435,29%102,99
T-50-2 6474,004073455,88%1261,77
Sherman III5496,364613345,45%1349,28
Object 268 Version 4101719,426743351,52%1085,34
UDES 03 Alt 3 91528,527543348,48%1290,78
KV-220-2 5920,488373354,55%1969,39
Type 59 First Warrior 8974,597623246,88%1104,63
VCS 6x6 TS 90 9902,137313256,25%1216,43
M3 Stuart366,971253138,71%0,00
T26E3 Eagle 7 71081,487293154,84%1671,96
SPHT 92312,9710413158,06%1987,08
BZ-587943,237173053,33%1199,70
Object 752 92116,938743043,33%1853,88
Cobra 91338,336853040,00%994,06
Type 4 Heavy92052,249272955,17%1929,92
UDES 15/16101847,187822850,00%1472,20
Matilda4216,782382755,56%511,81
Sav m/434275,302792759,26%763,61
M48A2 Räumpanzer 81468,309002748,15%1758,69
Škoda T 27 81291,267232744,44%1533,59
Bofors Tornvagn 81586,569122751,85%1891,79
Pz.Kpfw. III Ausf. E395,231832646,15%98,30
M66320,162762536,00%216,74
Cruiser Mk. III3136,401592548,00%464,17
45TP Habicha71225,547582445,83%1644,72
Carro d'assalto P.887905,507112454,17%1296,32
Type 95 Heavy4231,792202450,00%588,80
T6981353,758522458,33%1801,52
Vickers Medium Mk. III3109,301332343,48%197,37
SU-1006834,965792343,48%1412,34
WZ-111 model 5A102055,708072347,83%1569,01
T56 GMC397,961412347,83%130,18
Vickers Mk. E Type B246,00782236,36%0,00
STA-18664,004602250,00%708,10
T-463112,681492254,55%343,10
Type 2597 Chi-Ha3131,001922263,64%421,44
M75308,733952268,18%1189,30
GSOR the TANK 91607,326842245,45%1500,25
K-2 81720,3610142268,18%2115,29
Valentine II 4379,094062259,09%1432,79
Lansen C 81105,007242240,91%1207,77
T-44-100 81515,008292245,45%1797,61
LT vz. 383152,521562123,81%374,25
Type 5 Heavy101977,958942161,90%1390,68
Cruiser Mk. IV498,901392142,86%66,18
Pz.Kpfw. IV Ausf. D4281,103372166,67%941,73
TL-7 91722,297742138,10%1443,67
AMX 65 t81261,057662050,00%1469,60
Forest Spirit 81402,656792045,00%1311,40
Vz. 44-171051,217141952,63%1509,40
T3 HMC269,47851926,32%40,13
SU-76M4103,631421952,63%133,61
SU-85B4147,841471926,32%107,81
Char Murat 91642,058601957,89%1713,57
M2 Medium Tank3118,941631850,00%277,22
Valentine3258,942911855,56%897,99
Pz.Kpfw. II293,351181729,41%130,52
SU-263224,762321741,18%490,52
Lorraine 40 t 81633,946831758,82%2094,49
AMX 404199,312551662,50%759,54
M26 Pershing8819,385011618,75%673,18
T404508,192731637,50%1203,35
Type 97 Chi-Ha371,931351540,00%0,00
M3G FT3134,471561540,00%137,65
T54 Heavy Tank 92111,408961546,67%2280,30
P26/404255,642781457,14%628,93
Somua S353139,071631442,86%142,64
Ashbringer 102451,868151442,86%1492,90
Object 168 German 81043,937411464,29%1255,24
Strv m/40L3152,541811353,85%406,38
Archer5268,312151346,15%393,68
Grant4482,424841275,00%1774,37
VK 30.01 (H)5208,172821233,33%187,85
SU-76G FT4223,672091233,33%251,72
ZŤS Vz.63-1 Ogar 91174,256881241,67%690,64
Object 4168860,676091250,00%920,33
Charioteer8838,005311241,67%651,38
BT-7 artillery 3185,252231258,33%682,89
AMX Canon d'assaut 105 81392,507071250,00%1474,73
T1 Cunningham199,551271145,45%390,04
Panzerjäger I2109,641061136,36%166,67
T-5491206,097661172,73%1134,65
T-703146,091651145,45%354,80
TS-54 81558,098581145,45%1663,45
M4 Improved 5708,306271050,00%2364,48
T 54D 91379,408681060,00%1329,49
ASTRON Rex 105 mm 81113,107191040,00%1063,14
Vz. 58 Medvěd 91502,206941030,00%1047,64
M10 RBFM 5616,104571060,00%1363,36
Vercingétorix 91852,508001030,00%1798,22
Rambo 91356,907351050,00%1240,80
D1225,8994955,56%135,77
Sherman Firefly6535,78435933,33%836,97
AT-1248,00100966,67%216,76
VK 30.01 (P)6353,33323944,44%371,72
Universal Carrier 2-pdr266,0097944,44%41,98
Großtraktor - Krupp 3177,56232933,33%443,82
Yong Bing 91901,56789933,33%1406,76
LT vz. 35271,50113850,00%155,36
14TP449,50127837,50%0,00
Progetto C50 mod. 6691841,63882850,00%1765,24
T2971711,881050850,00%2706,62
Type 91 Heavy362,0089825,00%0,00
T2 Medium Tank253,75115862,50%200,15
Renault FT AC2144,50166862,50%534,19
Loyd Gun Carriage224,0038825,00%0,00
Bishop559,63117850,00%99,55
Löwe 8940,00704850,00%1002,27
D2331,0068742,86%12,56
Renault FT 75 BS281,71100742,86%238,04
Wespe348,43101728,57%2,86
Pz.Kpfw. II Ausf. G3334,86272742,86%1326,39
Chieftain Mk. 6 102946,43969728,57%2477,33
AMX 50 Foch B102731,141091785,71%1989,57
FV225 Collector 92029,43918742,86%1420,82
SDP wz 66 Grom 81193,86635742,86%1022,90
Pz.Kpfw. 35 (t)2126,67171666,67%636,11
T-26251,1788633,33%2,11
T92 HMC10614,00545650,00%358,46
Pz.Kpfw. I288,50190650,00%247,35
StuG IV 5284,83243616,67%436,46
Vickers Medium Mk. II261,00110540,00%31,03
TKS z n.k.m. 20 mm 2156,00191540,00%712,16
Hotchkiss H352119,00159520,00%318,28
Cruiser Mk. I1166,40236580,00%936,03
KV-48293,40226520,00%31,12
Achilles6558,80355560,00%1079,87
G.Pz. Mk. VI (e)241,8085540,00%21,98
Pz.Kpfw. IV Ausf. A3131,20206540,00%179,03
Kpz. Erich Konzept I 92317,40847540,00%1986,32
Caernarvon Action X 81880,20956540,00%2603,97
Turtle Mk. I 81226,80633520,00%992,92
10TP3303,00407450,00%1228,99
M415148,00273425,00%0,00
AMX 383114,00185450,00%203,06
Vz. 63P113523,00779425,00%1861,54
Renault UE 573381,50259450,00%1205,76
Panther II8890,00575475,00%1059,23
T-602110,50189475,00%494,02
Object 283 91103,75776450,00%888,45
WZ-120G FT 91803,25805450,00%1391,42
Turán III prototípus 5478,25518475,00%1326,94
Vickers Medium Mk. I184,00129333,33%204,69
Chi-Ni286,331923100,00%420,13
BT-22184,33246333,33%742,89
Stuart I-IV3381,004983100,00%2208,84
Cruiser Mk. II2202,00125333,33%648,75
Somua SAu 404115,33166366,67%288,02
Tortoise91305,00529333,33%671,39
Pz.Kpfw. II Ausf. D 2101,67358366,67%445,85
43 M. Toldi III 3119,6712830,00%273,81
Fantôme 91267,33591333,33%888,75
Kolohousenka120,501422100,00%261,00
Renault FT127,50103250,00%83,60
MS-11146,5012920,00%626,63
Strv 103-09957,00562250,00%589,90
AC 1 Sentinel 4158,508720,00%239,93
8,8 cm Pak 43 Jagdtiger 8228,0021320,00%0,00
T28 Concept 71217,00705250,00%1731,38
Eclipse 92582,50974250,00%3221,15
Renault Otsu10,001910,00%0,00
4TP10,001310,00%0,00
Renault NC-3110,002110,00%0,00
7TP251,0013210,00%0,00
A-205235,0012610,00%623,83
Leichttraktor1173,002291100,00%952,06
Type 97 Te-Ke 286,006810,00%147,63
Sexton II30,003910,00%0,00
SU-1820,003110,00%0,00
Bat.-Châtillon 155 5592650,0013191100,00%2987,27
Windhund 81573,008961100,00%1448,91
T-116 3231,002791100,00%1151,18
T-45 2187,0018010,00%611,20

Grafikler

WN8

Anzeigen

Klan Geçmişi

Rütbe: Acemi
Katıldı: 29/01/2026
Ayrıldı: 19/10/2026
Rütbe: Acemi
Katıldı: 19/04/2025
Ayrıldı: 26/08/2025
Rütbe: Er
Katıldı: 03/12/2024
Ayrıldı: 16/02/2025
Rütbe: Er
Katıldı: 03/12/2024
Ayrıldı: 24/12/2024
Rütbe: Acemi
Katıldı: 14/11/2024
Ayrıldı: 20/11/2024
Rütbe: Er
Katıldı: 15/03/2023
Ayrıldı: 13/11/2024
Rütbe: Savaş Komutanı
Katıldı: 25/11/2022
Ayrıldı: 19/02/2023
Rütbe: Acemi
Katıldı: 23/02/2023
Ayrıldı: 13/03/2023