_Taker

clanlogo
Rütbe: Yedek Subay
Katıldı: 01/03/2021

Genel istatistik

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar103439665144
Ortalama Seviye6,5110,009,789,85
Galibiyetler5851356,57%350,00%3350,77%7753,47%
Yenilgiler4337741,93%350,00%3249,23%6746,53%
Berabere15491,50%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar4741645,84%233,33%3350,77%7250,00%
İmha edilen Tanklar1540081,4930,50440,68990,69
Yoketme Oranı2,750,751,381,38
Tespit edilen Tanklar1182661,1400,0010,0220,01
Verilen Hasar1.226,581.638,171.321,321.278,41
Düşman üssü işgal puanı1031721,0000,0000,00550,38
Üs savunma Puanı1464721,4200,00661,02660,46
Deneyim769,19608,33723,08718,67
WN71766,09683,54819,91794,62
WN82211,061244,851048,99958,07
Toplam
Savaşlar103439
Ortalama Seviye6,51
Galibiyetler5851356,57%
Yenilgiler4337741,93%
Berabere15491,50%
Hayatta Kalınan Savaşlar4741645,84%
İmha edilen Tanklar1540081,49
Yoketme Oranı2,75
Tespit edilen Tanklar1182661,14
Verilen Hasar1.226,58
Düşman üssü işgal puanı1031721,00
Üs savunma Puanı1464721,42
Deneyim769,19
WN71766,09
WN82211,06
Son 24 saat
Savaşlar6
Ortalama Seviye10,00
Galibiyetler350,00%
Yenilgiler350,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar233,33%
İmha edilen Tanklar30,50
Yoketme Oranı0,75
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar1.638,17
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim608,33
WN7683,54
WN81244,85
Son 7 gün
Savaşlar65
Ortalama Seviye9,78
Galibiyetler3350,77%
Yenilgiler3249,23%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar3350,77%
İmha edilen Tanklar440,68
Yoketme Oranı1,38
Tespit edilen Tanklar10,02
Verilen Hasar1.321,32
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı661,02
Deneyim723,08
WN7819,91
WN81048,99
Son 30 gün
Savaşlar144
Ortalama Seviye9,85
Galibiyetler7753,47%
Yenilgiler6746,53%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar7250,00%
İmha edilen Tanklar990,69
Yoketme Oranı1,38
Tespit edilen Tanklar20,01
Verilen Hasar1.278,41
Düşman üssü işgal puanı550,38
Üs savunma Puanı660,46
Deneyim718,67
WN7794,62
WN8958,07
Oluşturulduğu tarih:
Son Savaş:
Son Güncelleme:

Dünya Haritası Mutlak X

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar40000
Galibiyetler2050,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler1947,50%00,00%00,00%00,00%
Berabere12,50%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar1640,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar290,7300,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,210,000,000,00
Tespit edilen Tanklar270,6800,0000,0000,00
Verilen Hasar1.427,750,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı160,4000,0000,0000,00
Deneyim763,980,000,000,00
Toplam
Savaşlar40
Galibiyetler2050,00%
Yenilgiler1947,50%
Berabere12,50%
Hayatta Kalınan Savaşlar1640,00%
İmha edilen Tanklar290,73
Yoketme Oranı1,21
Tespit edilen Tanklar270,68
Verilen Hasar1.427,75
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı160,40
Deneyim763,98
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Şampiyon VIII

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar18000
Galibiyetler1161,11%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler633,33%00,00%00,00%00,00%
Berabere15,56%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar1055,56%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar130,7200,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,630,000,000,00
Tespit edilen Tanklar110,6100,0000,0000,00
Verilen Hasar839,330,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı1005,5600,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim713,280,000,000,00
Toplam
Savaşlar18
Galibiyetler1161,11%
Yenilgiler633,33%
Berabere15,56%
Hayatta Kalınan Savaşlar1055,56%
İmha edilen Tanklar130,72
Yoketme Oranı1,63
Tespit edilen Tanklar110,61
Verilen Hasar839,33
Düşman üssü işgal puanı1005,56
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim713,28
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Orta VI

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar0000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler00,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar0,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim0,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Tank Bölüğü İstatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar0000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler00,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar0,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim0,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Ekip istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar13000
Galibiyetler969,23%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler430,77%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar861,54%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar110,8500,0000,0000,00
Yoketme Oranı2,200,000,000,00
Tespit edilen Tanklar20,1500,0000,0000,00
Verilen Hasar756,310,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı171,3100,0000,0000,00
Deneyim809,460,000,000,00
Toplam
Savaşlar13
Galibiyetler969,23%
Yenilgiler430,77%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar861,54%
İmha edilen Tanklar110,85
Yoketme Oranı2,20
Tespit edilen Tanklar20,15
Verilen Hasar756,31
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı171,31
Deneyim809,46
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Çatışma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar79000
Galibiyetler2936,71%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler4455,70%00,00%00,00%00,00%
Berabere67,59%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar3240,51%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar600,7600,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,280,000,000,00
Tespit edilen Tanklar320,4100,0000,0000,00
Verilen Hasar949,560,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı220,2800,0000,0000,00
Üs savunma Puanı1992,5200,0000,0000,00
Deneyim490,330,000,000,00
Toplam
Savaşlar79
Galibiyetler2936,71%
Yenilgiler4455,70%
Berabere67,59%
Hayatta Kalınan Savaşlar3240,51%
İmha edilen Tanklar600,76
Yoketme Oranı1,28
Tespit edilen Tanklar320,41
Verilen Hasar949,56
Düşman üssü işgal puanı220,28
Üs savunma Puanı1992,52
Deneyim490,33
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Kale savunma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar14000
Galibiyetler857,14%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler642,86%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar750,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar191,3600,0000,0000,00
Yoketme Oranı2,710,000,000,00
Tespit edilen Tanklar50,3600,0000,0000,00
Verilen Hasar1.861,210,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı20,1400,0000,0000,00
Deneyim883,430,000,000,00
Toplam
Savaşlar14
Galibiyetler857,14%
Yenilgiler642,86%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar750,00%
İmha edilen Tanklar191,36
Yoketme Oranı2,71
Tespit edilen Tanklar50,36
Verilen Hasar1.861,21
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı20,14
Deneyim883,43
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Anzeigen

Tanklar (692)

Tank AdıMTipUlusSeviyeOrtalama HasarOrtalama DeneyimSavaşlarGalibiyetlerWN8
Leichttraktor1364,78552717269,28%3083,18
Pz.Kpfw. V/IV 51390,111256708064,90%3022,18
Rheinmetall Skorpion G 81880,95870259855,20%2472,94
Object 261101463,02717255551,43%1305,82
Tetrarch 2344,47466165863,27%2455,44
Pz.Kpfw. II Ausf. J 3700,921053151866,01%2395,16
T1 Cunningham1254,52471112265,69%2358,03
E 25 71398,34864107856,59%2624,27
Löwe 81293,68749105350,05%1615,29
Rhm.-Borsig Waffenträger81639,1876692453,46%2142,01
T-44-100 81681,0791291857,30%2672,56
STB-1101825,5170891246,49%1603,58
Spähpanzer Ru 25191201,1576889651,67%2257,01
Kanonenjagdpanzer 105 81681,7582885352,87%2156,21
SU-130PM 81868,5386673054,79%2361,33
TVP T 50/51102458,1584270054,43%2552,28
Charioteer Nomad 81695,1680566354,15%2055,48
HWK 30 81166,3779965050,92%2641,90
TS-5 81579,6888160354,89%1877,55
T675989,1286656861,62%3523,94
Grille 15102192,7972052652,47%1827,59
T26E4 SuperPershing 81375,6081851952,79%2032,21
Kampfpanzer 07 RH 81417,9983251350,68%2130,82
STA-181386,7379651152,25%2166,72
LT-432 81079,5982651052,94%2441,25
SU-14-281516,1380550354,67%1937,02
Leopard 1102126,5272749246,75%1814,91
Strv S1 81866,7086848661,11%2497,91
G.W. Panther7950,1754847050,64%1326,80
Forest Spirit 81771,6082046751,18%2003,10
M4461060,4076344653,36%2304,63
T3 HMC2348,2725642359,81%1939,55
AMX 13 9091061,1372341048,78%1735,91
King Tiger (Captured) 71247,5980439752,64%1935,12
E 75 TS 81745,0592438557,14%2461,78
T28 Prototype81474,7373838454,17%1794,89
E 100102013,8078937950,40%1666,92
G.W. E 100101844,6773636952,03%1771,13
Type 64 6996,2588036858,42%3510,17
BT-SV 3424,2954536758,04%1996,81
Object 252U 81532,4685236555,62%1874,88
M53/M5591537,6776536353,44%1670,96
T25/271052,5562136249,45%1743,09
Bat.-Châtillon 25 t102045,7374635947,91%1936,56
T92 HMC101821,2970535753,50%1791,05
leKpz M 41 90 mm GF 81286,1586234956,45%3318,02
Jagdpanzer E 100102162,1275234257,89%1782,01
Škoda T 5092053,2182034051,47%2190,90
Charioteer81755,5184333357,36%2466,91
T110E4102022,9968132146,11%1553,66
Panzer 58 Mutz 81596,2489331854,72%2550,15
Bat.-Châtillon 155 5591317,3072331750,47%1473,40
Panther mit 8,8 cm L/71 81342,7678131751,74%2048,46
VK 100.01 (P)81536,1989731059,03%2247,90
TL-7 91946,9283830850,32%1857,57
Pz.Kpfw. S35 739 (f) 3467,8566029863,76%1739,84
FV20781152,4476029453,06%1349,72
Type 6191438,7971429145,70%1462,51
T-1091745,1179729056,21%1791,53
ShPTK-TVP 100 81578,2881628950,17%1903,63
FV215b (183) 102155,1068828445,07%1651,38
MT-256621,3864928250,00%2539,84
BZ-5871419,1985828153,74%2143,85
FV4005 Stage II101996,9669927952,69%1560,72
Waffenträger auf E 100102256,7968827847,48%1611,60
KV-1 shielded 5991,1395427661,59%2483,31
T28 Concept 71188,8274527655,80%1905,48
Tiger II81309,8975827356,78%1646,22
Waffenträger auf Pz. IV92056,9478327351,65%2104,05
ISU-15281382,6468227251,47%1473,59
T3091726,6275227151,29%1629,06
Lorraine 155 mle. 5181236,2077726553,58%1562,46
ARL 446898,8366226458,71%1780,40
E 7591545,3778126354,37%1580,37
ELC EVEN 90 8850,6075026252,67%2084,04
T-127 3445,0557826054,23%2282,88
G.W. Tiger91640,8472325848,84%1704,35
212A91785,5481225756,42%2003,50
Škoda T 45 71298,6689725659,38%2032,48
M41D 81158,4881425453,94%2707,46
WZ-13281083,5179625253,57%2476,04
FV4004 Conway91949,4777425151,39%2147,89
Char Futur 4 92378,5293924856,05%2713,08
Caernarvon Action X 81452,6187024651,63%1939,37
Cromwell6783,7465424546,12%1728,02
Leopard Prototyp A91858,3976023946,86%1984,35
P.44 Pantera81596,8087023558,30%2627,94
IS-381370,7777123351,07%1815,83
T-34-85M 61143,1275922957,64%2163,54
Bisonte C45 81876,49101322857,89%2617,36
TVP VTU Koncept81305,4975422649,12%1985,71
Chi-To SP71629,1987822653,10%2321,28
SDP 57 Gowika71436,0775622449,11%2166,26
T2 Light Tank 2154,7535322050,45%642,93
AT 86869,1561321755,76%1804,58
CS-4471435,1886621655,09%2849,74
Škoda T 15A 4888,7487521662,04%2005,27
WZ-131G FT61049,9572021659,26%2520,67
Object 268 Version 4102279,1676921552,56%1847,46
Excelsior 5614,2060921550,70%1298,78
Lago4518,3859521358,22%2243,53
Bat.-Châtillon 25 t AP91557,1675221250,94%1834,67
Conqueror Gun Carriage101788,9572121252,83%1747,96
Type 5 Chi-Ri71056,9777021152,61%2087,47
AT 1581465,4177921151,66%1890,31
LTTB8982,6279421153,55%2324,58
FV224 Chopper71355,3787321157,35%1898,83
M26 Pershing81395,4281420952,15%2069,17
Type 4 Chi-To6804,3965220754,59%1898,76
M36 Jackson6836,8942120649,51%1630,73
SU-100Y 6992,2867120651,94%1915,56
Škoda T 40 6909,5666820551,71%1926,00
Carro d'assalto P.8871292,4083720453,92%2008,28
M10 Wolverine5644,2038420457,35%1801,80
T25 AT71059,4354020356,65%1596,38
M-II-Y71430,7387820352,22%2203,18
53TP Markowskiego81592,6581020049,50%2041,89
Bat.-Châtillon 155 58101495,2266320044,00%1268,21
Strv 103-092264,0383519856,06%2534,24
SU-10181499,0780519856,06%2090,86
WZ-111 81156,7475019753,30%1370,13
Progetto M35 mod. 46 81597,1283719751,27%2188,72
Hotchkiss EBR71012,7075619554,36%3002,79
Cromwell B 61003,5081019554,36%2443,23
Centurion Mk. 5/1 RAAC 81464,6090119454,64%2325,59
T-34-856781,3266019358,03%1761,91
AMX ELC 901 6684,7775318953,97%2418,01
M54 Renegade 81604,2985418852,66%1933,08
Škoda T 27 81656,0890418758,82%2725,70
Bat.-Châtillon 12 t81079,7781818550,81%2588,21
M3 Light 3259,2326518546,49%1343,55
Škoda T 1771003,9379418452,17%2628,61
G.W. Tiger (P)81264,3372218352,46%1757,81
FV380591359,4171618252,75%1394,44
Carro da Combattimento 45 t 101892,0175318247,80%1381,61
GSOR 1008 81953,9090618254,40%2563,40
GSOR 3301 AVR FS91245,1377918149,17%2354,19
AMX 13 57 71038,7290218155,25%2693,10
AT 771163,9675918057,78%1796,60
Bat.-Châtillon Bourrasque 82092,55108517963,69%3332,32
Panhard EBR 75 (FL 10) 8936,0272117852,81%1831,51
AE Phase I 91792,4081817853,37%1779,29
Ikv 90 Typ B71023,8864217745,20%1579,75
M41 Walker Bulldog8990,1882517753,11%2135,22
Maus102195,5176617646,02%1703,15
Leo71167,0479717358,96%2409,08
Strv 103B102238,0974717352,02%1828,26
T4991314,3975817153,22%2454,68
T6981470,6083617054,71%2298,79
KPz 3 Projekt 07 HK 91752,3671016946,15%1702,61
UDES 0381532,5477216853,57%1983,15
ASTRON Rex 105 mm 81790,5195516855,95%2403,22
Mäuschen92145,4489016752,10%2335,94
FV4202 81385,6088316655,42%2094,95
Tortoise91941,7777016350,31%1692,85
Pz.Kpfw. T 25 5693,2867516357,06%2370,24
Hummel6733,5953616050,63%1127,54
Emil II91799,3884516053,75%1702,45
Type 4 Ju-To71361,4881416049,38%1979,69
WZ-111 model 1-491740,8077615949,69%1749,91
FCM 36 Pak 40 3535,9663015967,30%2005,93
Centurion Mk. I81285,8179615957,86%1863,24
T-5491827,0785415957,23%2242,24
T-345557,8049115750,96%1752,62
SU-14-17980,3565915756,05%1648,01
P.43 ter71332,5590315662,18%2858,72
Ashigaru 101997,7475715552,90%1452,13
Churchill VII6878,0869715351,63%1884,50
Object 41681722,3987015354,25%2478,04
Pz.Kpfw. I Ausf. C3183,6837315147,68%869,67
Tiger (P)71129,6674715053,33%1718,32
Heavy Tank No. VI 61040,7580015063,33%2280,16
Jagdpanther II81545,5778814955,03%1822,99
Object 260 102111,8379314951,68%1761,29
Type 59 81434,8486114755,10%2098,18
Strv m/425630,9652714550,34%2240,91
AMX Canon d'assaut 105 81612,5082814555,17%1980,61
Škoda T 256788,4766414456,94%1864,80
WZ-111-1G FT81609,4778414452,08%2004,61
M4A3E2 Sherman Jumbo6917,1777514458,33%2335,27
Panhard AML Lynx 6x68916,4073414457,64%1985,16
ARMT 5969,4385214361,54%3125,15
M18 Hellcat6984,0948614153,90%2072,84
T376920,1686114158,87%3323,33
Semovente M415859,5964214064,29%2566,75
IS71021,8472713958,27%1471,96
UDES 14 Alt 581758,5393413966,91%3030,93
Pz.Kpfw. II Luchs4298,0949413949,64%1160,62
Pz.Sfl. IVc5743,6860213855,07%2317,67
T-54 ltwt.91330,6282113856,52%2469,57
Super Conqueror101979,3676313750,36%1483,03
Kpz. 3 GST Turm 81629,8584313759,85%1866,90
Type 1 Chi-He4464,7044113556,30%1710,61
SU-15271105,5466913554,07%1799,93
AMX 12 t6656,6964613548,89%2211,24
Krupp-Steyr Waffenträger 71421,4579213556,30%2503,92
Type 4 Heavy91545,5674413447,76%1422,76
AMX AC mle. 4881368,4276413454,48%1756,86
T9591975,3885913352,63%1844,24
Panhard EBR 909977,2771713250,00%1605,55
T78 61324,2684513253,79%2537,61
WZ-120-1G FT 81680,6583413251,52%2056,16
AMX M4 mle. 5191900,3679613148,85%1746,94
Panhard AMD 178B6593,6464313160,31%2016,74
Grant4415,6848613055,38%1747,83
AMX 13 757668,8765713047,69%1497,73
AMBT 81955,7887213046,92%2596,62
P.43 bis6970,7173712956,59%2296,50
Konštrukta T-34/10071051,5269912645,24%1862,03
Jagdpanther71499,0386212558,40%2607,81
Object 279 early 102260,2693812561,60%1705,13
IS-2 71599,1693912555,20%2611,79
AMX 50 Foch B102184,9376912450,81%1663,96
Churchill III 5820,33101212466,13%2200,39
M15/423500,4559712365,85%2336,93
Lorraine 155 mle. 5071036,0067512346,34%1516,14
AMX M4 mle. 49 81398,8885312356,10%1810,68
T3281329,1783812259,02%1649,82
Object 430 Version II91646,4175012250,00%1815,31
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5530,3456412263,11%1629,83
Strv 746853,2666612147,93%1840,24
Excalibur 61177,6585012165,29%2616,69
T-4481611,6789612055,83%2578,10
VK 45.02 (P) Ausf. B91480,4576412055,83%1484,01
AT 25504,8151112061,67%1344,04
WZ-132A91290,3875711947,90%1997,49
Aufklärungspanzer Panther 7717,1474711957,14%1818,12
IMT 81605,1084111953,78%2031,53
AM 39 Gendron-Somua 2324,7248511865,25%1736,00
IS-2M 71406,3687511758,12%2058,42
Type 3 Chi-Nu Kai 5650,9168111761,54%2323,75
T92 8898,5481911752,99%2172,32
AMX 50 12091836,5974911545,22%1696,88
A-436837,6176411562,61%2012,67
T54E192122,3691711554,78%2341,22
SU-10061163,3077611459,65%2644,05
Type 586984,7876211361,06%2421,04
SDP 44 Burza61077,2665011352,21%2131,05
AMX 50 Foch (155) 102028,0964011338,05%1387,89
Pz.Kpfw. KW I (r) 51075,1894311359,29%2277,45
Emil I81223,0773111245,54%1449,79
DS PZInż5990,9171411257,14%2882,38
UDES 1691932,0283011258,04%2081,50
M40/M4381459,1580011253,57%1905,35
Pz.Kpfw. 38H 735 (f) 2802,74102911265,18%3432,20
AMX 50 10081490,3173011145,95%1697,86
Panther II81462,1382011152,25%2140,49
45TP Habicha71312,8381010955,96%2184,64
Grille5516,4843910947,71%1162,71
ST-I91876,0186910955,96%2025,68
Panther/M10 71248,7685110956,88%2662,54
WZ-12091575,9374810849,07%1746,09
KV-137973,9574910853,70%1858,04
Comet7890,8771510752,34%1527,59
Type 3 Ju-Nu61353,5485210753,27%2557,92
M1271067,3671710750,47%1461,66
S-5171174,3266410643,40%1534,07
AMX ELC bis5416,2839210650,94%1482,36
WZ-13171101,7183510557,14%3147,32
O-Ho81109,4867410441,35%1127,30
IS-3A 81656,7189110450,00%2097,27
M66961,7070710355,34%1612,79
KV-26824,6967010354,37%1623,28
Cromwell Applique 5854,1678810357,28%2089,48
M4A3(76)W Sherman 61132,5686410359,22%2360,09
EMIL 1951 81860,8093910357,28%2610,92
SU-85I 51443,61110510367,96%4862,14
M4A3E8 Thunderbolt VII 61126,2787810357,28%2678,20
LTG71156,0187810164,36%3129,51
Jagdpanzer IV61161,6682010060,00%3091,28
T-34-281406,8683510065,00%2105,14
Vz. 44-171416,3891110060,00%2305,90
Alecto4509,9749410061,00%1951,77
AMX AC mle. 4671013,7062610049,00%1616,09
AMX 65 t81217,1570710049,00%1396,03
CS-5381507,928419959,60%2412,67
Covenanter5548,795349950,51%2324,68
M10391662,407739949,49%1538,77
T-15061099,987819959,60%2297,03
ISU-152K 81764,028389952,53%2320,66
CS-52 LIS 81717,399209965,66%2415,87
O-Ni71196,948049856,12%1877,11
KV-371188,838109861,22%1847,24
SMV CC-64 Vipera 81513,298219852,04%1844,04
Crusader 5.5-in. SP71021,457719753,61%1700,81
VK 30.01 (P)6610,645139650,00%1059,25
T-34-171031,877209447,87%1868,01
Type 3 Chi-Nu5664,096039451,06%2321,73
Centurion Mk. 7/191530,807799450,00%1632,16
Jagdtiger91884,847609450,00%1752,46
T2881913,059319456,38%2215,69
E 50 Ausf. M102219,007189441,49%1833,27
LHMTV81079,147829454,26%2281,55
Ikv 65 Alt II6925,335799350,54%2146,04
S35 CA5942,447419373,12%2865,85
StuG III Ausf. G5826,506369251,09%2516,70
Object 70492153,927859245,65%2124,28
WZ-111G FT91973,297819251,09%1657,68
BT-7 artillery 3392,515319264,13%1924,07
M4A1 Revalorisé 81380,597539150,55%1732,58
105 leFH18B2 5850,166589058,89%2120,11
M22 Locust 3362,845739062,22%2093,91
Strv K 91855,968779052,22%2062,05
Pudel 6886,537618861,36%1817,77
T-34-2G FT71297,627668755,17%2268,12
Matilda4655,286858666,28%2770,91
Black Prince71067,377468652,33%1493,95
O-I Experimental5933,557228653,49%2165,88
T-505565,976668666,28%2824,38
T57 Heavy102253,108118659,30%1862,61
IS-M81385,608028652,33%1726,15
Matilda IV 5765,727268659,30%2467,01
O-I6971,047288549,41%1927,25
AMX 50 Foch92141,448608552,94%2152,78
Pz.Kpfw. B2 740 (f) 4578,317048561,18%1955,66
StuG IV 5655,995198554,12%2015,44
Progetto M40 mod. 65102283,937478446,43%1887,97
SU-86866,656108444,05%1240,99
Kampfpanzer 50 t 92106,959398458,33%2250,64
Strv m/42-57 Alt A.2 61109,138048461,90%2483,25
Crusader6381,184198351,81%1192,40
T2971380,399168362,65%2233,88
T82 HMC4458,183928251,22%1847,97
Panhard EBR 105101105,468128263,41%1524,87
AMX 404281,173358150,62%1138,74
MS-11192,912048150,62%1111,27
KV-151031,868868165,43%3226,66
T71 DA71126,028808162,96%3289,57
Ram II 5836,937958159,26%3048,87
T110E3101821,847468050,00%1257,61
Churchill I5751,786647958,23%1922,60
TOG II* 6976,147207963,29%2051,22
SU-100I 5994,387277959,49%2035,48
Type 62 7988,449107857,69%2746,40
VK 16.02 Leopard5259,084347841,03%710,84
AMX 30 1er prototype91818,188347853,85%2145,62
Lansen C 81686,649087848,72%2504,26
Char de transition 61083,287747856,41%2067,63
Lorraine 40 t 81719,369797864,10%2668,05
L-60 2205,454477650,00%1256,29
Primo Victoria 81510,178817655,26%2477,98
Caernarvon81472,928257549,33%1965,97
LTP 3317,994027553,33%1696,98
ISU-122S 71348,657757561,33%2168,78
Bretagne Panther 61056,648457560,00%2526,00
M4A1 Sherman5841,088207468,92%3492,40
SU-182210,923647468,92%1539,09
SU-100M171458,427977448,65%2537,00
T216880,858737459,46%3539,22
Spähpanzer SP I C7870,977657456,76%2263,15
Pz.Kpfw. III/IV5821,417517360,27%3383,33
A-4471275,008907369,86%2769,33
Object 140101872,737077342,47%1531,37
Pawlack Tank61412,329027358,90%2907,59
SU-2-122 5759,196517365,75%2159,94
AT 15A 71225,307917356,16%2219,82
GSR 3301 Setter7910,267487349,32%2265,59
G.Pz. Mk. VI (e)2101,671997255,56%570,91
AEC Armoured Car5792,746197254,17%2195,87
IS-2-II81650,318627256,94%2275,01
E 5092121,189317154,93%2380,81
ARL V396945,526047150,70%1957,37
KV-220-2 5730,527637156,34%1599,78
T1 HMC2114,292017050,00%518,21
M4A1 FL 10 61365,509517068,57%3092,79
M10 RBFM 5763,447037065,71%1999,40
Sturer Emil71116,806306944,93%1753,79
Pz.Kpfw. IV Schmalturm 61211,428716959,42%2882,51
T 55A 91757,888006944,93%1852,53
Churchill Crocodile 61216,939146953,62%2265,73
T-115 51251,2210396965,22%2671,57
Valentine3389,635466870,59%1860,95
Pz.Kpfw. 38 (K) 51010,979326867,65%2818,30
Cobra 91448,537456848,53%1290,76
Tiger I71029,787086752,24%1501,48
Panther71388,709476770,15%2934,24
Birch Gun4405,004056759,70%1945,99
M56 Scorpion 71323,187936749,25%2255,61
Prototipo Standard B92223,679066654,55%2427,04
VK 30.01 (H)5702,566666665,15%2180,50
IS-271203,567946662,12%1794,56
Sturmpanzer II4380,733776656,06%1412,92
AMX 13 F3 AM6934,807226656,06%1564,58
FV3046719,155296659,09%1369,64
11081220,056726540,00%1335,92
Type 89 I-Go/Chi-Ro2227,634366567,69%1211,80
SU-122A5417,544006544,62%828,55
SU-122-44 71375,838136558,46%2403,74
T-28E with F-30 4735,757356564,62%2601,62
SU-855637,145336462,50%1804,07
A-205357,534096460,94%1342,58
50TP Tyszkiewicza91893,618906459,38%1994,88
VK 30.02 (M)6974,068046470,31%2411,72
LT vz. 383327,084466361,90%1658,74
Type T-345631,605876355,56%2078,01
B.U.G.I.61243,817746251,61%2961,89
FV217 Badger102051,477176248,39%1439,90
AC 1 Sentinel 4461,795646256,45%2061,84
Super Hellcat 71418,798416250,00%2727,58
14TP4444,775426157,38%2142,82
Sturmpanzer I Bison3305,743516149,18%1112,73
Loyd Gun Carriage2137,342986162,30%1050,07
FSV Scheme A71325,498576150,82%2554,65
Ikv 1035705,786066050,00%2328,00
Ferdinand81601,987706055,00%1737,24
SARL 424421,974196043,33%1633,09
IS-2 shielded 71593,529056060,00%2471,46
M4-85 5850,588136058,33%2572,46
A46 6860,088756060,00%3837,01
Dicker Max 61144,278056060,00%2500,61
M24 Chaffee5572,156695945,76%2346,59
T-34 shielded 5686,476565955,93%2186,96
Sexton II3220,932805853,45%896,07
Sherman Firefly61040,887745858,62%2528,97
VK 45.02 (P) Ausf. A81364,508095853,45%1698,50
VK 75.01 (K) 81580,109005863,79%2104,47
T14 5736,467765761,40%1898,77
Chi-Ni2227,322455750,88%1296,53
SMV CC-5671514,678605754,39%2598,20
Somua S353385,335125766,67%1381,11
XM551 Sheridan101467,377555756,14%1938,64
40TP Habicha6971,827625664,29%2369,34
SU-54350,524125657,14%865,85
SDP 40 Zadymka5853,665185650,00%2243,43
IS-7102103,488185651,79%1963,97
T1 Heavy5676,606375552,73%1556,32
AMX M4 mle. 4571275,077635550,91%1926,76
T404512,933805572,73%1883,62
Nashorn61172,787285554,55%2853,10
Jagdtiger Prototype 81672,608255552,73%1812,32
BT-74262,854105466,67%1101,48
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4492,834935459,26%1575,33
M24 Chaffee No. 594 5947,178905453,70%3525,38
Pz.Kpfw. III Ausf. K 5597,027045470,37%2000,52
59-166790,007955364,15%3263,97
BDR G1 B5761,265815349,06%1613,23
HWK 1281007,007625347,17%2197,47
Object 26391854,727825352,83%1807,64
Škoda T 245603,855355251,92%1963,63
Vz. 55102337,778745253,85%1811,64
M415604,105395255,77%1049,04
FCM 362235,544355244,23%1234,92
Sherman VC Firefly 61226,568715250,00%2923,95
P26/404559,496225164,71%2169,45
Renault G15529,925395150,98%1724,61
M75740,617485160,78%4115,14
Object 703 Version II 81546,108475143,14%1771,88
D23376,484685058,00%1817,62
B14461,985055058,00%1656,39
Pvlvv fm/422236,644005064,00%1222,35
AMX 383188,423695064,00%677,41
Bishop5727,405255050,00%2063,12
KV-1S6880,327425058,00%2022,09
KV-1SA 5946,728155054,00%2511,75
Concept 1B 91847,389135060,00%1710,88
KV-856804,516304953,06%1397,70
Wespe3265,533154961,22%1043,84
Type 95 Ji-Ro61130,416214948,98%2051,12
Pz.Kpfw. VII102074,617504946,94%1582,49
T71 CMCD71023,967954955,10%2845,43
Staghound Mk. III61017,277394953,06%2286,96
Turán III prototípus 5694,146724961,22%2205,37
M4A3E8 Sherman6734,967274858,33%1721,22
25TP KSUST II5741,216824845,83%2535,90
TNH 105/100081604,358454852,08%1943,68
KV-481224,947864852,08%1528,33
Challenger71560,179374864,58%2821,81
Object 70591536,608264860,42%1603,32
Type 5 Ka-Ri 81669,927524850,00%1624,27
Chrysler K 81781,529964866,67%2394,98
T2071459,219924761,70%3084,16
Type 97 Chi-Ha3381,153464765,96%1743,46
Lorraine 39L AM3269,403244751,06%922,14
Semovente M43 Bassotto61306,348094761,70%2670,02
VK 45.03 71386,779304759,57%2256,74
Hirschkäfer111783,355964632,61%972,17
Type 97 Te-Ke 2261,694694562,22%1811,14
T-4371124,807504546,67%2181,02
Achilles61116,678274566,67%2786,95
8,8 cm Pak 43 Jagdtiger 81581,769164560,00%2174,83
T26E3 Eagle 7 71526,738954546,67%2643,43
VK 30.02 (D)71108,458324456,82%2112,79
CS-63102312,027494450,00%2050,39
AMX 105 AM mle. 474486,934264454,55%1898,92
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6887,667774461,36%2872,63
M-IV-Y 81703,809764468,18%2156,80
T1E6 2166,412334456,82%810,90
Matilda Black Prince 5679,646084456,82%1958,57
FV201 (A45) 71282,739154463,64%2126,16
AC 4 Experimental 61131,008044454,55%2344,29
P.435729,516934348,84%2795,30
Mitsu 10851142,057794360,47%3055,33
Renault UE 573377,794194365,12%1518,93
VK 36.01 (H)6797,487164261,90%1725,79
M3 Lee4506,676114273,81%2559,69
Type 3 Ho-Ni III51003,866134261,90%2801,45
Marder 38T4645,835084254,76%2400,15
122 TM 81959,4810214266,67%2692,50
Type 95 Ha-Go2326,662924151,22%1910,56
SU-85B4727,936844165,85%2726,53
Pz.Kpfw. IV Ausf. F2 5884,568164156,10%2571,19
Tiger 131 61254,398014143,90%2126,39
Charlemagne 81758,159424160,98%1896,77
Progetto CC55 mod. 5481871,709044042,50%2414,81
Object 283 91433,836934047,50%1457,61
T-50-2 6605,267013966,67%1908,53
KV-122 71461,909633969,23%2736,96
Pz.Kpfw. IV hydrostat. 5970,567853956,41%2688,50
T-26G FT2216,083353865,79%841,42
T18 HMC3212,132573852,63%1059,47
Object 268 Version V 102049,377183857,89%1494,60
T7 Combat Car 2151,342223844,74%670,73
Valiant 51033,719463868,42%2857,53
BT-22202,381973745,95%897,59
7TP2351,765283764,86%1848,11
Progetto C50 mod. 6691715,818543754,05%1710,26
SU-263214,383503754,05%551,92
VK 28.016542,437503767,57%1910,68
Indien-Panzer81308,198673764,86%2048,90
T25 Pilot Number 1 81467,818483748,65%2256,89
M4 Improved 5667,617683666,67%2505,42
Sherman III5788,927953666,67%2980,51
WZ-114 92034,318303644,44%2186,89
Pz.Kpfw. III Ausf. E3374,945533571,43%1557,02
T56 GMC3367,433773557,14%1515,65
Archer5791,916183568,57%2443,47
AMR P.103 2417,005623560,00%1831,14
TKS z n.k.m. 20 mm 2206,413893455,88%1372,59
T6 Medium41015,886963470,59%3233,63
BT-53700,915683473,53%2368,80
Chimera 81822,659273450,00%2346,55
Renault NC-311249,302943342,42%1564,60
Type 5 Ke-Ho4385,454203369,70%1679,06
AMX 13 105 AM mle. 505747,554953348,48%1780,69
Cruiser Mk. IV4375,855423372,73%1555,59
Churchill Gun Carrier6994,826083342,42%2308,56
Gabler’s Destroyer 5643,096913357,58%2266,43
60G FT5920,036053246,88%2645,25
M46 Patton91723,098083250,00%1799,32
IS-6 81226,787513256,25%1455,02
AMX 13 (FL 11) 5741,067723262,50%3002,68
M24E2 Super Chaffee 61095,399523170,97%4208,68
Type 1 Ho-Ni II 4806,066773154,84%2018,87
Vickers 6 ton 2474,325853158,06%2026,49
M2 Light2189,834723070,00%948,49
Cruiser Mk. III3325,103063050,00%1898,48
MTLS-1G14 3402,135943066,67%2390,27
Großtraktor - Krupp 3383,275053056,67%1734,48
M5 Stuart4364,697022962,07%1328,66
VK 30.01 (D)61012,329702882,14%2593,95
Sexton I 3375,394132857,14%1503,78
Renault R35/FCM 36 2589,397792871,43%1858,20
Cruiser Mk. II2282,224472759,26%1523,13
Cavalier51082,488692572,00%3927,52
M5A1 Stuart4603,387692466,67%3242,37
Type 2597 Chi-Ha3335,133312470,83%1600,71
FV4201 Chieftain Proto 91781,968202454,17%1879,94
ST vz. 394562,135662352,17%2570,08
AltProto AMX 30 81414,268912360,87%1791,99
50TP prototyp 81536,688882263,64%2093,59
Vickers Mk. E Type B2327,503822268,18%2027,74
Type 5 Heavy101630,367312245,45%1028,60
AT-12328,683482268,18%1782,54
Object 277102166,867312231,82%1666,03
112 81369,917772245,45%1745,46
M22321,815482161,90%2241,97
Ikv 723402,574962152,38%1505,19
Conqueror91925,248312157,14%2064,29
Durchbruchswagen 24421,385892180,95%1585,49
Type 98 Ke-Ni3339,703362065,00%2051,06
Type 95 Heavy4441,205592060,00%1997,91
Valentine AT4303,803352070,00%1001,64
CS-5992130,407272040,00%2154,76
Pz.Kpfw. I2160,002382030,00%569,21
Strv fm/211198,054021957,89%1296,67
Marder II3426,113461957,89%1658,68
Strv m/31 3713,427381947,37%2685,71
BZ-176 81771,638551942,11%1890,37
Renault FT1177,332361855,56%1183,42
M374511,724251855,56%1936,98
T34 B 81283,678581861,11%1825,06
Stuart I-IV3276,124541758,82%1424,77
Type 91 Heavy3298,823981764,71%1129,44
Object 705A101741,357651752,94%1306,52
VK 168.01 (P) 81359,008361752,94%1681,41
Kolohousenka1219,504391656,25%1343,42
Vz. 64 Blesk8597,566861656,25%976,31
ERAC 105 Proto 91307,068911668,75%2082,15
T77 81601,317341637,50%1625,97
T-284868,538571560,00%4260,64
Vickers Medium Mk. III3314,873711553,33%1372,11
Panzerjäger I2350,934641560,00%1795,74
M7 Priest3286,933001540,00%687,27
Pz.Sfl. IVb4431,203681546,67%1324,93
AMR 35 2350,275471566,67%2314,20
M16/43 Sahariano 3710,877441553,33%2822,03
Fiat 30001278,644521435,71%1892,62
4TP1219,714141457,14%1147,15
10TP3386,865531478,57%1897,71
SU-76M4440,435611471,43%1486,47
SU-76G FT4955,938001450,00%3101,01
T-703417,366281478,57%2313,82
FCM 50 t 81079,296251435,71%1029,56
Cruiser Mk. I1299,313501353,85%1898,56
Valentine II 4630,778851392,31%3218,93
M3A3 Stuart 3715,777131353,85%2361,70
L6/402210,085341266,67%889,43
Pz.Kpfw. 35 (t)2277,583921258,33%1847,52
T-262298,833241266,67%2004,52
WZ-111 model 5A101920,338251250,00%1532,44
Light Mk. VIC 2272,334031275,00%2136,45
Vickers Medium Mk. II2187,002101136,36%761,84
T-463433,005711145,45%2524,21
M8A14710,098071190,91%2546,60
ST-II101946,558621163,64%1566,72
FCM 2C 3532,646341154,55%2175,33
A25 Harry Hopkins I 4669,916541136,36%2141,98
D12211,602981070,00%1291,12
Rinoceronte102470,608401050,00%2104,36
Somua SAu 404687,307571080,00%2735,35
T-602340,104721070,00%2014,39
Pz.Kpfw. IV Ausf. D4730,806611060,00%3063,38
Object 430U102271,208431060,00%2050,46
Pz.Kpfw. II Ausf. D 2122,604401060,00%555,67
Vickers Medium Mk. I1374,56409977,78%3049,57
Strv m/382381,44542955,56%2498,28
Pz.Kpfw. II2253,22335955,56%1167,82
Pz.Kpfw. 38 (t)3393,56557977,78%1973,02
Pz.Kpfw. IV Ausf. A3423,89639955,56%1895,48
T-45 2413,117199100,00%3086,62
Hotchkiss H352196,00274875,00%1090,34
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4407,25576862,50%1660,25
Universal Carrier 2-pdr2303,00291850,00%1470,97
Pz.Kpfw. II Ausf. G3294,50396825,00%1303,07
AAT60 82085,3812238100,00%2633,08
Renault FT AC2277,71265742,86%1305,92
Renault R352392,43753785,71%2410,55
60TP Lewandowskiego102036,00667650,00%1360,42
Tiger-Maus 91556,67822650,00%1427,74
A-32 4735,67740666,67%1774,28
Somua SM 81747,17984683,33%2304,69
Kirovets-1 81303,33794633,33%1328,99
43 M. Toldi III 3231,675626100,00%1429,07
LT vz. 352395,80747580,00%3035,80
Rheinmetall Panzerwagen10874,60473520,00%630,39
IS-3-II91970,80898560,00%2115,01
Pz.Sfl. IC 4604,60747560,00%2383,95
59-Patton 81210,20751540,00%1788,97
M3 Stuart3410,50501425,00%2028,60
Renault FT 75 BS2200,75497475,00%1556,54
Pz.Kpfw. III Ausf. J4667,50840475,00%2685,29
T2 Medium Tank2435,00648425,00%3434,10
Panzerwagen 39 3635,25630450,00%3631,28
T3E2 Medium Tank 3485,50536450,00%2318,90
Char Mle. 75 9862,00566450,00%1073,78
Convert. Medium Tank T3 3527,75687450,00%1862,25
T-116 3346,50598475,00%1884,35
Kunze Panzer 91490,75707450,00%1511,72
Straussler V–4/40 3710,00833450,00%2990,58
Strv m/40L3693,679293100,00%3715,02
Sav m/434578,33813366,67%1963,82
M3G FT3800,339193100,00%4502,62
Chieftain Mk. 6 101766,6710443100,00%1508,90
Rheinmetall Begleitwagen 3968,00941333,33%2345,64
Windhund 8976,678273100,00%933,25
Pz.Kpfw. T 15 3658,679443100,00%4287,16
Gryphon 101659,33747366,67%1094,06
Chi-Go 7871,3346230,00%977,86
Renault Otsu1235,5037120,00%1246,01
M14/412594,0010962100,00%3879,02
Kranvagn101469,00711250,00%1094,44
M2 Medium Tank3708,0012352100,00%5109,52
VK 20.01 (D)41040,5011872100,00%5714,86
StuG III Ausf. B41233,5010892100,00%4284,98
Object 752 93023,5075220,00%2843,68
XM66F 8968,5010142100,00%966,18
T-34 with L-11 41372,501638250,00%7155,29
IT-3 4994,00985250,00%4081,79
Pz.Kpfw. 35 R 2764,0012222100,00%3714,77
Object 252U Defender 82554,0014772100,00%3580,05
AMX 50 B101244,0043110,00%541,93
Centurion Action X102212,0010411100,00%2069,58
Object 26810857,0036510,00%256,26
T-8041064,0012031100,00%6274,72
GSOR the TANK 9405,0024010,00%77,09
Pz.Kpfw. M 15 3914,0011061100,00%5484,71
MKA 2802,0013531100,00%5556,92
T-29 3575,007521100,00%2245,26
Lago M38 3941,0010651100,00%3113,02
56TP 81322,009561100,00%1231,05
Matilda LVT 41607,0016011100,00%5778,79
A7E3 3927,009831100,00%4762,83

Grafikler

WN8

Anzeigen

Klan Geçmişi

Rütbe: Yedek Subay
Katıldı: 01/03/2021
Rütbe: Yedek Subay
Katıldı: 01/03/2021
Ayrıldı: 24/12/2024
Rütbe: Acemi
Katıldı: 25/04/2017
Ayrıldı: 09/05/2017
Rütbe: Er
Katıldı: 25/08/2017
Ayrıldı: 28/02/2021
Rütbe: Er
Katıldı: 07/12/2013
Ayrıldı: 01/01/2017