_Skillful

clanlogo
Rütbe: Yedek Subay
Katıldı: 28/06/2026

Genel istatistik

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar41796126971465
Ortalama Seviye8,8010,1710,6410,47
Galibiyetler2214052,97%433,33%36752,65%78953,86%
Yenilgiler1907645,64%866,67%31745,48%65244,51%
Berabere5801,39%00,00%131,87%241,64%
Hayatta Kalınan Savaşlar779418,65%18,33%13218,94%26618,16%
İmha edilen Tanklar398800,9570,586450,9312480,85
Yoketme Oranı1,170,641,141,04
Tespit edilen Tanklar599651,43302,5012511,7926741,83
Verilen Hasar1.887,581.600,752.651,492.483,86
Düşman üssü işgal puanı140880,3400,001530,222970,20
Üs savunma Puanı80230,1900,001830,261830,12
Deneyim781,36682,67942,78928,44
WN71342,71795,821333,911293,43
WN81988,515690,692273,532142,27
Toplam
Savaşlar41796
Ortalama Seviye8,80
Galibiyetler2214052,97%
Yenilgiler1907645,64%
Berabere5801,39%
Hayatta Kalınan Savaşlar779418,65%
İmha edilen Tanklar398800,95
Yoketme Oranı1,17
Tespit edilen Tanklar599651,43
Verilen Hasar1.887,58
Düşman üssü işgal puanı140880,34
Üs savunma Puanı80230,19
Deneyim781,36
WN71342,71
WN81988,51
Son 24 saat
Savaşlar12
Ortalama Seviye10,17
Galibiyetler433,33%
Yenilgiler866,67%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar18,33%
İmha edilen Tanklar70,58
Yoketme Oranı0,64
Tespit edilen Tanklar302,50
Verilen Hasar1.600,75
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim682,67
WN7795,82
WN85690,69
Son 7 gün
Savaşlar697
Ortalama Seviye10,64
Galibiyetler36752,65%
Yenilgiler31745,48%
Berabere131,87%
Hayatta Kalınan Savaşlar13218,94%
İmha edilen Tanklar6450,93
Yoketme Oranı1,14
Tespit edilen Tanklar12511,79
Verilen Hasar2.651,49
Düşman üssü işgal puanı1530,22
Üs savunma Puanı1830,26
Deneyim942,78
WN71333,91
WN82273,53
Son 30 gün
Savaşlar1465
Ortalama Seviye10,47
Galibiyetler78953,86%
Yenilgiler65244,51%
Berabere241,64%
Hayatta Kalınan Savaşlar26618,16%
İmha edilen Tanklar12480,85
Yoketme Oranı1,04
Tespit edilen Tanklar26741,83
Verilen Hasar2.483,86
Düşman üssü işgal puanı2970,20
Üs savunma Puanı1830,12
Deneyim928,44
WN71293,43
WN82142,27
Oluşturulduğu tarih:
Son Savaş:
Son Güncelleme:

Dünya Haritası Mutlak X

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar0000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler00,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar0,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim0,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Şampiyon VIII

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar0000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler00,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar0,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim0,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Orta VI

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar0000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler00,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar0,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim0,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Tank Bölüğü İstatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar0000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler00,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar0,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim0,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Ekip istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar63000
Galibiyetler3758,73%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler2641,27%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar3047,62%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar600,9500,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,820,000,000,00
Tespit edilen Tanklar300,4800,0000,0000,00
Verilen Hasar1.529,380,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı921,4600,0000,0000,00
Üs savunma Puanı3134,9700,0000,0000,00
Deneyim844,670,000,000,00
Toplam
Savaşlar63
Galibiyetler3758,73%
Yenilgiler2641,27%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar3047,62%
İmha edilen Tanklar600,95
Yoketme Oranı1,82
Tespit edilen Tanklar300,48
Verilen Hasar1.529,38
Düşman üssü işgal puanı921,46
Üs savunma Puanı3134,97
Deneyim844,67
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Çatışma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar33000
Galibiyetler1339,39%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler2060,61%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar1030,30%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar190,5800,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,830,000,000,00
Tespit edilen Tanklar180,5500,0000,0000,00
Verilen Hasar1.809,700,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı441,3300,0000,0000,00
Üs savunma Puanı120,3600,0000,0000,00
Deneyim625,300,000,000,00
Toplam
Savaşlar33
Galibiyetler1339,39%
Yenilgiler2060,61%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar1030,30%
İmha edilen Tanklar190,58
Yoketme Oranı0,83
Tespit edilen Tanklar180,55
Verilen Hasar1.809,70
Düşman üssü işgal puanı441,33
Üs savunma Puanı120,36
Deneyim625,30
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Kale savunma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar5000
Galibiyetler480,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler120,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar480,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar51,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı5,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar10,2000,0000,0000,00
Verilen Hasar2.802,600,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı204,0000,0000,0000,00
Deneyim958,400,000,000,00
Toplam
Savaşlar5
Galibiyetler480,00%
Yenilgiler120,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar480,00%
İmha edilen Tanklar51,00
Yoketme Oranı5,00
Tespit edilen Tanklar10,20
Verilen Hasar2.802,60
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı204,00
Deneyim958,40
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Anzeigen

Tanklar (393)

Tank AdıMTipUlusSeviyeOrtalama HasarOrtalama DeneyimSavaşlarGalibiyetlerWN8
Rheinmetall Skorpion G 81667,61764207350,84%1925,48
Strv S1 81942,63747128653,97%2530,15
FV4005 Stage II102002,44620124152,22%1569,71
Object 140102256,12726103751,78%2096,86
SU-130PM 81902,78879103256,30%2260,58
Panhard EBR 105101167,9772578151,09%1333,07
Object 261101492,1661666947,23%1193,61
T57 Heavy102456,2975166254,23%2021,38
Progetto M40 mod. 65102124,4777062852,55%1824,29
Strv 103B102522,4073857555,65%2098,02
Vz. 71 Tesák101635,7680157151,84%2008,45
AMX 13 105101328,0667555750,99%1501,08
MBT-B 103113,0794253655,97%2405,42
T71 DA7862,3662349457,09%2322,17
Rinoceronte102431,4481247949,27%1921,90
M2 Light2442,0764042868,69%2954,47
ISU-15281348,4151442050,00%1402,67
Object 268102510,4966342050,24%1992,92
AMX 50 Foch B102361,6268738050,00%1823,74
T-4481362,1563836952,03%2075,12
VCS 6x6 TS 90 91181,5977836350,14%1802,25
Strv 103-092213,1066835156,13%2276,00
FV217 Badger102468,2280134757,06%2011,18
T-345752,7057733759,05%2796,53
Black Rock 113603,74106933754,60%2783,98
Object 430U102265,2779833353,15%1944,39
Bat.-Châtillon 25 t102356,6886732255,90%2199,69
Conqueror Gun Carriage101405,6963530651,31%1066,73
XM66F 81714,3285230148,84%1979,60
SPHT 92844,23109929757,91%2551,59
TVP T 50/51101954,8978028954,67%1632,78
T-5491740,8471428753,66%1962,73
GSOR 1008 81659,1980027948,39%1779,83
Object 703 Version II 81855,23102527858,63%2255,61
T-127 3488,5561027864,03%2590,29
Projet Louis 91454,7288627553,09%2244,68
AS-XX 40 t112690,3093127155,35%2464,83
Vz. 55102590,2190027056,30%2073,18
UDES 15/16102125,8779925549,41%1694,87
XM57 82020,5293625152,59%2068,24
Type 5 Heavy103743,14108824654,88%3229,13
Ho-Ri 3102420,8678224654,88%1836,11
Hirschkäfer113029,2784824151,87%2314,80
Kranvagn102153,3978122347,09%1601,33
Object 43092104,5792322057,27%2308,18
Object 70492419,8875721660,19%2345,55
E 50 Ausf. M101941,4268521450,00%1595,04
Jagdpanzer E 100102853,4786321158,77%2355,47
Bat.-Châtillon 12 t8714,2560121049,52%1239,90
VK 168.01 (P) 81325,7271620850,96%1635,12
T1 Cunningham1345,2659420169,65%3371,61
WZ-111 model 5A102519,8689419056,32%2182,97
T6981188,3573518858,51%1507,12
AMX 50 Foch (155) 102569,0681118555,14%2090,08
121101946,6068918354,64%1734,14
FV4004 Conway91583,7762218144,20%1319,32
BZT-70 103250,7697418053,33%2362,44
AMX M4 mle. 54102512,9086217852,25%1926,62
SU-15271116,9948317652,27%1809,77
FV4025 Contriver113470,74106517655,68%2484,65
Churchill III 5752,5081217558,29%1894,37
T54E191987,2984817455,17%2084,11
UDES 0381678,6172717343,93%2057,89
Controcarro 3 Minotauro102498,1883717258,72%1972,03
Executor113003,7288517244,77%2200,32
AMX 50 Foch92511,4996517157,89%2715,80
KJPZ TIII Jäger 92389,7595117056,47%2300,59
IS-7103073,88104316660,84%2814,63
Ares 90 C112640,1793516351,53%2036,55
ELC EVEN 90 8738,9075416349,08%1459,19
NC 70 Błyskawica102300,7373816246,30%1727,10
SFAC 105 82446,34101816061,25%2794,11
BZ-75102406,9985715655,77%1833,37
Cobra 92102,2691915560,00%2023,80
Charioteer81366,2269315347,71%1459,94
DZT-159 92203,7993315354,90%2126,29
AMX 50 B102548,9092414162,41%2194,24
Pz.Kpfw. II2409,5962214060,71%2705,06
AMX AC mle. 4881213,5063613941,73%1248,11
Rheinmetall Panzerwagen101603,7579513847,83%1853,88
T803113083,67102313855,07%2326,21
leKpz Borkenkäfer111538,7985913754,01%1612,91
Gryphon 102747,9592613755,47%2169,73
M48A5 Patton102296,8282713246,97%1859,81
M-V-Y102388,5487213154,20%1955,79
Leopard 120 Verbessert112464,0382312548,80%1969,02
Leopard 1102347,9081012448,39%1995,47
Toro 92006,2190312251,64%2049,98
60TP Lewandowskiego102755,7184212146,28%2034,97
Vz. 58 Medvěd 92189,3392912049,17%2061,00
Leo71094,6166411942,02%1627,48
Ares 90102628,7593211957,14%2411,11
AMX 13 909972,0764011744,44%1422,81
WZ-132-1101284,9673811648,28%1305,10
Jagdpanzer E 90 92497,1494211453,51%2189,64
KR-1112777,8989611144,14%1760,77
Controcarro 1 Mk. 292094,4791111052,73%1947,12
FV230 Canopener103579,72112010961,47%3192,48
Object 752 92060,3695510852,78%1829,09
Leichttraktor1298,9052910573,33%2165,89
Grille 15102653,5886310566,67%2030,66
Škoda T 5091637,2475710445,19%1457,88
T216504,0044110448,08%1472,13
SDP 60 Gonkiewicza92228,5893510362,14%2212,05
Buryan 92553,6099710151,49%2166,12
Type 586846,2358810055,00%1852,18
Challenger71501,9880210050,00%2376,86
Concept No. 5102488,7482410051,00%1951,00
Type 71102849,199859855,10%2373,53
AMX 67 Imbattable112583,588669748,45%1663,04
CC-46 Pancernik 92459,489259645,83%2161,94
Ares 8592292,2010229656,25%2593,81
Ashigaru 102347,697129642,71%1521,38
Ikv 65 Alt II6781,194409340,86%1347,08
WZ-219111989,038279343,01%2130,72
LPT-67 Šelma91171,147329253,26%1825,08
Vz. 64 Blesk8839,736659153,85%1447,35
TS-54 81531,668489140,66%1567,37
Emil II91844,857768842,05%1532,13
Panther II81125,026268845,45%1376,84
UDES 1691641,928168655,81%1647,46
T110E5102473,879088648,84%1933,93
Pz.Kpfw. Neu113455,0511138555,29%2578,95
SMV CC-6781581,278208450,00%1909,29
Gorilla113102,089038453,57%2020,23
Taschenratte113417,1011838460,71%2459,87
CAV mod. 71112476,128788350,60%1892,01
AT 1581342,057668354,22%1528,85
G.W. Tiger91573,247138246,34%1333,39
T-34-856899,806498145,68%1912,67
Fauteur113011,469828151,85%2027,53
Ikv 90 Typ B7996,615968043,75%1384,07
Panhard AML Lynx 6x68598,835348040,00%795,39
Panther7911,666477951,90%1485,98
Conqueror92463,1410187954,43%2437,64
WZ-132A9986,677167853,85%1297,90
ARL V396668,814807839,74%1092,97
FV226 Contradictious 81567,358667850,00%1625,51
Serpente 92314,789517757,14%2040,73
STA-181035,216767644,74%1218,76
CS-63102182,938437651,32%1905,88
Object 277102803,578957455,41%2425,87
Vz. 63P113132,2910027352,05%2126,62
WZ-113G FT103092,968497346,58%2259,54
BZ-6891674,058267353,42%1487,23
FV3046634,123747339,73%984,24
Progetto C50 mod. 6691790,908237247,22%1727,06
Crusader 5.5-in. SP71081,246937254,17%1606,84
Maus102838,7310047159,15%2322,52
STK-2113049,109557146,48%2141,99
WZ-111 model 1-491738,648067048,57%1543,35
T-103 81433,437067038,57%1472,93
SU-10181475,627666952,17%1832,76
Panhard EBR 909927,887396955,07%1369,50
ST-II102780,769676857,35%2649,92
Prototipo Standard B91601,827576750,75%1477,70
CS-67 Szakal112335,009266654,55%1732,77
T9592203,989526659,09%2003,19
UDES 03 Alt 3 91990,088666653,03%1832,93
T110E4102929,958196553,85%2284,64
Spähpanzer Ru 25191208,757666546,15%1819,11
AMX 50 12091731,307316442,19%1489,48
Ho-Ri 281275,446626347,62%1278,50
K-91101910,447736344,44%1440,17
Kame 92021,868926353,97%1776,81
Ferdinand81269,976656243,55%1116,54
M53/M5591449,466806145,90%1280,82
Waffenträger auf Pz. IV92240,058056152,46%1857,84
T4991098,887256050,00%1516,11
FV229 Contender92215,379566058,33%2078,24
Škoda T 56 81674,258276045,00%1489,07
Emil I81594,318805959,32%1909,91
Coccodrillo 102788,449835961,02%2217,51
FV227 Conceiver81394,617735944,07%1571,49
Tortoise92575,4410475957,63%2806,73
Type 6191924,419565862,07%2073,71
AMX 12 t6633,144615844,83%1777,16
HWK 128973,177455850,00%1821,90
STB-1102273,188695754,39%1909,10
BZ-587889,826885756,14%1102,86
SU-855780,166095662,50%2205,11
Strv 107-12112715,669665662,50%1865,58
SU-1006897,046295550,91%1814,37
IS-381497,758525552,73%1773,02
T-54 ltwt.91056,767495552,73%1510,20
TNH T Vz. 5192155,269255451,85%2050,00
Vz. 60S Dravec 103246,3110335450,00%2387,21
Rhm.-Borsig Waffenträger81921,448085446,30%2099,77
Škoda T 256692,986135354,72%1384,64
Semovente M43 Bassotto6920,655075230,77%1384,86
AMX 13 757750,967775269,23%1796,50
T92 HMC101699,967165251,92%1382,58
Kampfpanzer 67102845,3511165267,31%2543,26
FV215b (183) 102316,757215149,02%1669,05
T-4371242,949405070,00%2579,25
E 509954,635554940,82%656,93
M-III-Y81406,618094946,94%1644,44
IS-3-II92039,789734963,27%1975,96
T-34-171123,137484864,58%2017,70
Carro d'assalto P.8871222,428334856,25%1937,81
M-VI-Y91671,357664839,58%1588,48
BZ-16681284,817324746,81%1449,24
FV2078905,046444748,94%938,00
G.W. Tiger (P)81381,177534751,06%1556,77
XM69 Hacker113262,0411064768,09%2478,50
Ikv 1035446,853594650,00%1046,79
Hotchkiss EBR7452,335354656,52%862,05
Manticore101177,487214645,65%1229,31
11081633,699084562,22%1949,73
AT 771020,848024564,44%1415,70
Object 430 Version II91787,429274560,00%2025,50
Wz. 64GC Bzyg 102797,139984562,22%2361,15
P.43 ter7779,895724450,00%1120,57
Progetto CC55 mod. 5481260,437674454,55%1323,40
SDP 58 Kilana81901,689234461,36%2208,70
VK 45.02 (P) Ausf. B92888,2012054461,36%3627,99
Type 6892612,0710894454,55%2297,68
WZ-12091086,357084351,16%995,21
WZ-1328918,727424351,16%1732,87
Bat.-Châtillon 155 5591343,777584360,47%1365,31
53TP Markowskiego81394,907884252,38%1587,73
TNH 105/100081400,487434238,10%1565,23
Object 590 92273,798924240,48%2307,79
Type T-345685,054214156,10%2069,34
Centurion Mk. 7/191732,858744156,10%1773,20
M40/M4381103,156664148,78%1125,14
SDP 57 Gowika71210,106664141,46%1660,41
M46 Patton91745,767994141,46%1747,81
Mäuschen92488,2910264160,98%2554,57
AMX M4 mle. 49 Liberté 81253,278224165,85%1669,44
IS-271049,337024050,00%1362,44
M75411,983414037,50%1387,73
Jagdtiger92172,678543953,85%1984,96
Char Futur 4 91749,317673956,41%1508,63
FV380591055,764483847,37%843,64
Gonsalo 81476,138313852,63%1403,16
Konštrukta T-34/1007853,785823740,54%1181,80
Jagdpanther7930,036313756,76%1217,66
Centurion Mk. I81160,567963652,78%1398,51
BZ-79112721,0010043658,33%1677,41
T-1091742,258283658,33%1591,31
Object 252U 81629,148803647,22%1871,30
WZ-120G FT 92776,5610353652,78%2405,17
SMV CC-5671524,699043554,29%2473,67
IS-M81310,948163557,14%1639,03
M-II-Y71215,208413554,29%1869,19
Yong Bing 92088,009883562,86%2028,84
T3091910,767643345,45%1564,69
SDT-58 Vlkodav 92137,008663345,45%1982,09
212A9991,035143333,33%640,49
E 7592564,159923351,52%2500,84
Leichter Kpz. 70 (K) 81083,097613345,45%1716,28
TBT 91732,826983330,30%1154,12
Type 95 Ji-Ro6456,313213231,25%425,96
Lorraine 155 mle. 5181140,286533240,63%1056,86
CS-5991643,228343256,25%1536,89
LHMTV8977,417873256,25%1895,14
T2882001,779983161,29%2549,98
AT 86974,557093158,06%1896,11
IS-2-II81522,558403151,61%1759,49
VK 30.01 (H)5436,604443050,00%894,13
Leopard Prototyp A92208,479633060,00%2326,19
Ares 7582248,4712223066,67%3595,38
Versuchspanzer 5792308,079673046,67%2131,66
O-Ni71169,147772962,07%1484,72
VK 30.02 (M)6661,076332968,97%1391,82
AMX 65 t81455,628572958,62%1934,37
LTTB8869,907402948,28%1457,66
Object 432U112186,009912968,97%1752,00
Ho-Ri 192305,398072839,29%1978,22
Type 5781745,369042857,14%1908,47
M41 Walker Bulldog8812,796922846,43%1342,38
Tiger II82290,5911452759,26%3497,54
Pz.Kpfw. IV Ausf. D4316,703572759,26%1051,66
Pawlack Tank6926,077332762,96%1572,41
TVP VTU Koncept8636,885492646,15%633,13
WZ-1317577,196232650,00%969,68
Sturer Emil71457,657092646,15%2083,43
Object 25792404,2710632665,38%2900,57
Type 5 Chi-Ri71229,048272560,00%2256,30
P.43 bis6760,805212532,00%1342,93
O-Ho81368,728762560,00%1706,01
Ho-Ri Shugo112225,008552556,00%1433,08
ST-I92186,2410282560,00%2247,87
Tiger (P)71568,489572560,00%2336,20
Waffenträger auf E 100102494,047602552,00%1899,43
45TP Habicha71224,717822450,00%1695,61
Chi-To SP71460,638652454,17%1851,58
FV224 Chopper71236,009062466,67%1658,44
AMX 50 10081372,268632360,87%1759,05
VK 45.02 (P) Ausf. A81871,5210142360,87%2342,48
PTZ-78113084,658632347,83%1876,18
Black Prince71637,5910222250,00%2679,48
Valentine3445,454952272,73%2180,14
GSR 3301 Setter7560,097012254,55%1220,23
AMX Canon d'assaut 105 81053,415182263,64%1115,79
P.435440,764392152,38%1056,40
Alecto4384,522632142,86%1014,00
Type 4 Ju-To71263,387782133,33%1619,29
Object 70592552,109832147,62%2620,15
Mars 81558,197822142,86%1579,42
Vz. 44-171235,858082055,00%1725,58
Škoda T 177908,206602040,00%1831,67
Archer5520,854022045,00%986,39
SU-100Y 61188,207922065,00%2387,87
Caernarvon81560,799581957,89%2049,85
AMX ELC bis5325,053811942,11%1018,19
P26/404336,944171855,56%875,33
Type 3 Ju-Nu6916,896491838,89%1315,10
Spähpanzer SP I C71252,729611861,11%3145,52
Object 268 Version 4103168,509471861,11%2565,32
K-2 81289,508761861,11%1682,82
M5 Stuart4184,243191752,94%408,74
AT 25660,066431747,06%1773,90
S35 CA5620,534991770,59%1512,98
40TP Habicha6923,945841643,75%1566,22
SZDV Vz. 50 82077,449961662,50%2433,77
SU-100M171027,506961662,50%1411,36
T28 Prototype82734,4411611668,75%3871,07
Object 26391840,388531662,50%1776,14
AT-FV230 Breaker111818,948291650,00%1072,92
BV-111112229,077441540,00%1430,88
Kpz. 3 GST Turm 81807,278711540,00%1735,93
Saryuda 93187,0710641560,00%3157,34
AE Phase I 91752,408061546,67%1676,55
25TP KSUST II5428,863961428,57%859,31
Sexton II3180,571941428,57%522,00
G.W. Panther71201,868761457,14%1535,04
T 54D 91230,435811435,71%828,53
Strv m/425409,544351369,23%1136,88
ARL 446780,154651323,08%1029,76
ISU-122-2 82832,0812041376,92%3063,19
Kanonenjagdpanzer 2 81910,758341250,00%2196,78
WZ-111 model 6 82436,5012371266,67%2852,79
AMX 404223,093791145,45%757,82
Achilles6637,645861172,73%1217,64
Kpz. Erich Konzept I 91898,188041154,55%1489,50
GSOR 3301 AVR FS91287,007651145,45%1977,52
Tiger I71882,109631050,00%2676,33
50TP Tyszkiewicza91721,609101040,00%1431,05
KV-481094,805641030,00%939,79
Lätt Stridsfordon 120 92361,78843944,44%1956,79
Chrysler K GF 81701,331024955,56%2188,21
Lago4458,38350850,00%1322,84
T207592,88455825,00%560,70
VK 36.01 (H)61585,631034875,00%3403,17
Type 4 Heavy92749,881317887,50%3569,64
59-166722,508148100,00%2397,59
VK 30.01 (P)61362,75742837,50%2405,22
AMX AC mle. 467542,00354837,50%474,17
KV-372419,0014697100,00%4631,98
Loyd Gun Carriage284,14159771,43%533,71
Super Conqueror101757,00981771,43%1432,69
E 77 91921,67934650,00%1579,76
Object 777 Version II 91058,17683650,00%813,47
Carro da Combattimento 45 t 102049,67707633,33%1327,84
Sav m/434491,80486560,00%1731,15
O-I6908,00543540,00%1238,35
SDP 40 Zadymka5825,60547540,00%2029,62
Cruiser Mk. II2291,20281560,00%1651,27
Birch Gun4306,004065100,00%1238,12
Tetrarch 2374,80407560,00%2593,94
M3 Stuart3153,50225450,00%491,20
M15/423483,00524450,00%1627,79
VK 100.01 (P)8616,00640475,00%638,81
EMIL 1951 81683,25915450,00%2182,40
Vz. 62 Jasan 91787,75850450,00%1137,98
GSOR 1010 FB 8439,5030140,00%169,70
Terrifiant 93617,751456475,00%4172,97
Hummel61005,338833100,00%1542,02
SU-182188,00163366,67%1270,69
Universal Carrier 2-pdr2136,339030,00%341,86
Somua SAu 404202,33263333,33%292,25
Bishop5292,67323366,67%667,42
Pz.Kpfw. IV Ausf. A3424,336363100,00%1653,24
Kunze Panzer 92111,67845366,67%1869,00
T-29 3250,67238366,67%963,70
SDP wz 66 Grom 81576,67629333,33%1391,34
Lorraine 120 Alby 81569,00688333,33%950,90
Type 97 Chi-Ha3372,00275250,00%1180,37
G.W. E 100101017,0030720,00%527,02
FV225 Collector 91796,50777250,00%1120,84
AMR 35 227,003020,00%0,00
Pz.Kpfw. III Ausf. E3675,009061100,00%3033,71
BZ-58-2 92667,0077310,00%2528,70
Black Prince II 7751,0010441100,00%895,41
T-116 356,002781100,00%261,00
Matilda LVT 40,008910,00%0,00
BT-SV 3335,0028210,00%872,37
Alembic 81374,0050410,00%1306,01
T1E6 2403,0042510,00%2192,32
BT-7 artillery 30,001441100,00%261,00
43 M. Toldi III 3184,004261100,00%1010,21

Grafikler

WN8

Anzeigen

Klan Geçmişi

Rütbe: Yedek Subay
Katıldı: 28/06/2026
Rütbe: Er
Katıldı: 25/06/2026
Ayrıldı: 26/06/2026
Rütbe: Acemi
Katıldı: 06/06/2026
Ayrıldı: 24/06/2026
Rütbe: İhtiyat
Katıldı: 30/05/2026
Ayrıldı: 05/06/2026
Rütbe: Acemi
Katıldı: 07/03/2026
Ayrıldı: 27/05/2026
Rütbe: İhtiyat
Katıldı: 16/02/2026
Ayrıldı: 05/03/2026
Rütbe: Acemi
Katıldı: 11/02/2026
Ayrıldı: 15/02/2026
Rütbe: Acemi
Katıldı: 29/12/2025
Ayrıldı: 08/02/2026
Rütbe: Er
Katıldı: 29/11/2024
Ayrıldı: 27/12/2025
Rütbe: Savaş Komutanı
Katıldı: 29/11/2024
Ayrıldı: 24/12/2024
Rütbe: Er
Katıldı: 24/09/2024
Ayrıldı: 27/11/2024
Rütbe: Yedek Subay
Katıldı: 01/11/2022
Ayrıldı: 24/09/2024