| Tank Adı | M | Tip | Ulus | Seviye | Ortalama Hasar | Ortalama Deneyim | Savaşlar | Galibiyetler | WN8 | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| M53/M55 | 9 | 1113,15 | 412 | 6201 | 47,96% | 1096,13 | |||||
| T29 | 7 | 837,76 | 446 | 2125 | 50,54% | 982,92 | |||||
| M18 Hellcat | 6 | 489,82 | 310 | 1948 | 47,90% | 718,14 | |||||
| Rhm.-Borsig Waffenträger | 8 | 1100,58 | 395 | 1843 | 46,45% | 1029,06 | |||||
| Leopard Prototyp A | 9 | 935,84 | 404 | 1396 | 42,84% | 647,99 | |||||
| T71 DA | 7 | 365,60 | 346 | 1373 | 45,59% | 546,32 | |||||
| M103 | 9 | 1007,64 | 443 | 1152 | 47,40% | 807,11 | |||||
| T32 | 8 | 825,54 | 437 | 1066 | 46,34% | 788,65 | |||||
| M44 | 6 | 548,55 | 291 | 967 | 45,60% | 847,82 | |||||
| KV-85 | 6 | 469,46 | 314 | 857 | 48,77% | 658,50 | |||||
| FV304 | 6 | 485,47 | 281 | 842 | 49,52% | 775,90 | |||||
| Tiger I | 7 | 659,01 | 395 | 804 | 47,64% | 706,10 | |||||
| M12 | 7 | 743,43 | 327 | 729 | 47,87% | 908,63 | |||||
| Indien-Panzer | 8 | 644,25 | 359 | 674 | 43,62% | 601,15 | |||||
| Leopard 1 | 10 | 698,79 | 421 | 663 | 40,12% | 264,47 | |||||
| FV201 (A45) | 7 | 590,50 | 383 | 649 | 46,53% | 653,50 | |||||
| M41 | 5 | 333,33 | 226 | 614 | 47,56% | 397,07 | |||||
| Tiger II | 8 | 803,75 | 423 | 467 | 50,32% | 782,77 | |||||
| M40/M43 | 8 | 1017,41 | 374 | 377 | 46,95% | 1178,74 | |||||
| Pz.Kpfw. II Luchs | 4 | 95,80 | 190 | 359 | 47,63% | 148,83 | |||||
| Pz.Kpfw. III/IV | 5 | 167,45 | 176 | 340 | 41,47% | 197,14 | |||||
| Sturer Emil | 7 | 584,64 | 306 | 302 | 44,37% | 632,19 | |||||
| T21 | 6 | 112,07 | 264 | 258 | 44,57% | 76,76 | |||||
| VK 30.01 (D) | 6 | 279,28 | 251 | 229 | 44,54% | 301,39 | |||||
| M6 | 6 | 361,15 | 268 | 214 | 46,26% | 355,95 | |||||
| VK 30.02 (D) | 7 | 396,69 | 339 | 203 | 50,74% | 444,15 | |||||
| T110E5 | 10 | 831,80 | 404 | 193 | 40,41% | 378,55 | |||||
| M37 | 4 | 190,42 | 169 | 191 | 48,17% | 511,27 | |||||
| M7 | 5 | 153,65 | 222 | 189 | 52,38% | 408,17 | |||||
| Nashorn | 6 | 374,65 | 244 | 189 | 43,92% | 425,50 | |||||
| VK 30.01 (H) | 5 | 228,62 | 220 | 156 | 46,79% | 349,54 | |||||
| VK 28.01 | 6 | 96,05 | 218 | 154 | 39,61% | 23,68 | |||||
| T40 | 4 | 166,95 | 178 | 153 | 50,98% | 267,32 | |||||
| E 75 | 9 | 563,51 | 442 | 148 | 46,62% | 300,03 | |||||
| M3 Lee | 4 | 107,51 | 156 | 146 | 54,11% | 244,28 | |||||
| KV-1 | 5 | 210,08 | 214 | 135 | 47,41% | 224,77 | |||||
| M10 Wolverine | 5 | 199,39 | 198 | 134 | 48,51% | 258,26 | |||||
| Pz.Kpfw. III Ausf. E | 3 | 74,05 | 136 | 130 | 47,69% | 80,54 | |||||
| VK 36.01 (H) | 6 | 386,06 | 284 | 125 | 44,00% | 433,79 | |||||
| T1 Heavy | 5 | 264,43 | 228 | 120 | 50,83% | 370,77 | |||||
| VK 16.02 Leopard | 5 | 60,22 | 205 | 114 | 46,49% | 80,37 | |||||
| VK 30.02 (M) | 6 | 255,29 | 260 | 111 | 45,95% | 255,21 | |||||
| A-20 | 5 | 58,01 | 142 | 108 | 43,52% | 48,70 | |||||
| Pz.Kpfw. III Ausf. J | 4 | 85,61 | 143 | 106 | 50,00% | 91,82 | |||||
| Pz.Sfl. IVc | 5 | 247,20 | 204 | 106 | 50,00% | 410,78 | |||||
| Bishop | 5 | 257,21 | 207 | 98 | 52,04% | 432,93 | |||||
| T-28 | 4 | 139,52 | 166 | 92 | 53,26% | 289,84 | |||||
| M7 Priest | 3 | 69,37 | 109 | 92 | 48,91% | 140,18 | |||||
| M2 Medium Tank | 3 | 43,34 | 108 | 85 | 40,00% | 0,97 | |||||
| Pz.Kpfw. II | 2 | 35,83 | 140 | 72 | 59,72% | 170,87 | |||||
| Birch Gun | 4 | 194,91 | 150 | 68 | 39,71% | 506,05 | |||||
| Marder 38T | 4 | 203,88 | 194 | 68 | 51,47% | 381,26 | |||||
| Pz.Kpfw. II Ausf. G | 3 | 45,33 | 145 | 61 | 47,54% | 67,96 | |||||
| FV4005 Stage II | 10 | 502,11 | 457 | 61 | 37,70% | 81,21 | |||||
| M5 Stuart | 4 | 21,69 | 173 | 58 | 48,28% | 76,81 | |||||
| VK 20.01 (D) | 4 | 83,74 | 154 | 53 | 50,94% | 101,99 | |||||
| Leichttraktor | 1 | 25,65 | 96 | 46 | 26,09% | 0,00 | |||||
| T3 HMC | 2 | 60,26 | 120 | 46 | 54,35% | 122,22 | |||||
| Škoda T 24 | 5 | 169,37 | 188 | 41 | 39,02% | 176,30 | |||||
| T1 HMC | 2 | 75,90 | 77 | 40 | 30,00% | 160,69 | |||||
| BT-7 | 4 | 81,38 | 148 | 39 | 66,67% | 262,14 | |||||
| Sexton II | 3 | 130,39 | 157 | 38 | 50,00% | 395,57 | |||||
| B1 | 4 | 120,35 | 182 | 34 | 44,12% | 116,52 | |||||
| T2 Medium Tank | 2 | 48,38 | 114 | 32 | 56,25% | 137,56 | |||||
| Marder II | 3 | 129,78 | 115 | 32 | 25,00% | 161,42 | |||||
| T28 Concept | 7 | 488,00 | 373 | 29 | 55,17% | 523,38 | |||||
| T-34-85 | 6 | 235,96 | 259 | 28 | 50,00% | 258,78 | |||||
| M3 Stuart | 3 | 80,37 | 162 | 27 | 55,56% | 195,06 | |||||
| T1 Cunningham | 1 | 57,19 | 142 | 26 | 50,00% | 155,59 | |||||
| T56 GMC | 3 | 33,00 | 102 | 24 | 58,33% | 149,61 | |||||
| LTP | 3 | 95,48 | 141 | 21 | 42,86% | 210,10 | |||||
| T-46 | 3 | 135,05 | 184 | 19 | 42,11% | 381,35 | |||||
| Super Hellcat | 7 | 317,37 | 289 | 19 | 42,11% | 193,45 | |||||
| SU-18 | 2 | 58,63 | 78 | 16 | 37,50% | 75,17 | |||||
| BDR G1 B | 5 | 156,75 | 161 | 16 | 31,25% | 19,24 | |||||
| M24E2 Super Chaffee | 6 | 91,93 | 206 | 14 | 35,71% | 1,70 | |||||
| StuG IV | 5 | 312,79 | 216 | 14 | 50,00% | 645,13 | |||||
| BT-2 | 2 | 46,62 | 111 | 13 | 46,15% | 53,25 | |||||
| MS-1 | 1 | 59,58 | 127 | 12 | 50,00% | 131,61 | |||||
| Panzerjäger I | 2 | 73,00 | 130 | 12 | 66,67% | 235,09 | |||||
| SU-26 | 3 | 39,00 | 129 | 8 | 62,50% | 225,86 | |||||
| Vickers Medium Mk. I | 1 | 46,43 | 108 | 7 | 28,57% | 2,41 | |||||
| M2 Light | 2 | 56,00 | 167 | 7 | 71,43% | 263,95 | |||||
| T-34 | 5 | 60,33 | 84 | 6 | 16,67% | 0,00 | |||||
| Renault Otsu | 1 | 32,80 | 46 | 5 | 20,00% | 0,00 | |||||
| Sturmpanzer I Bison | 3 | 67,20 | 81 | 5 | 40,00% | 0,24 | |||||
| Tiger 131 | 6 | 409,00 | 308 | 5 | 60,00% | 530,42 | |||||
| Vz. 58 Medvěd | 9 | 568,00 | 547 | 5 | 40,00% | 183,46 | |||||
| Light Mk. VIC | 2 | 58,20 | 251 | 5 | 40,00% | 53,24 | |||||
| 43 M. Toldi III | 3 | 142,60 | 184 | 5 | 40,00% | 513,21 | |||||
| D1 | 2 | 20,50 | 76 | 4 | 50,00% | 85,92 | |||||
| Loyd Gun Carriage | 2 | 96,33 | 137 | 3 | 100,00% | 625,23 | |||||
| T-60 | 2 | 70,33 | 210 | 3 | 100,00% | 312,17 | |||||
| Gabler’s Destroyer | 5 | 110,67 | 215 | 3 | 33,33% | 29,30 | |||||
| Löwe | 8 | 103,67 | 171 | 3 | 0,00% | 0,00 | |||||
| T7 Combat Car | 2 | 33,00 | 96 | 3 | 33,33% | 2,55 | |||||
| 8,8 cm Pak 43 Jagdtiger | 8 | 1470,33 | 922 | 3 | 33,33% | 1762,51 | |||||
| Kolohousenka | 1 | 61,00 | 169 | 2 | 100,00% | 298,82 | |||||
| LT vz. 35 | 2 | 0,00 | 31 | 2 | 0,00% | 0,00 | |||||
| Renault NC-31 | 1 | 0,00 | 117 | 2 | 100,00% | 261,00 | |||||
| T-26 | 2 | 6,00 | 41 | 2 | 0,00% | 0,00 | |||||
| AT-1 | 2 | 0,00 | 64 | 2 | 50,00% | 74,55 | |||||
| Pz.Kpfw. II Ausf. D | 2 | 106,00 | 419 | 2 | 100,00% | 536,67 | |||||
| Strv fm/21 | 1 | 81,00 | 200 | 1 | 100,00% | 467,66 | |||||
| Renault FT | 1 | 0,00 | 63 | 1 | 100,00% | 261,00 | |||||
| Type 97 Te-Ke | 2 | 0,00 | 95 | 1 | 100,00% | 261,00 | |||||
| VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 | 6 | 0,00 | 199 | 1 | 100,00% | 261,00 | |||||
| T-50-2 | 6 | 0,00 | 129 | 1 | 0,00% | 0,00 | |||||
| BT-7 artillery | 3 | 64,00 | 279 | 1 | 100,00% | 264,10 | |||||
| M10 RBFM | 5 | 0,00 | 24 | 1 | 0,00% | 0,00 |
_Samir_S
Genel istatistik
| Toplam | Son 24 saat | Son 7 gün | Son 30 gün | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Savaşlar | 30905 | 0 | 75 | 300 | ||||
| Ortalama Seviye | 7,21 | 0,00 | 9,45 | 9,16 | ||||
| Galibiyetler | 14546 | 47,07% | 0 | 0,00% | 26 | 34,67% | 119 | 39,67% |
| Yenilgiler | 16049 | 51,93% | 0 | 0,00% | 45 | 60,00% | 173 | 57,67% |
| Berabere | 310 | 1,00% | 0 | 0,00% | 4 | 5,33% | 8 | 2,67% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 7795 | 25,22% | 0 | 0,00% | 14 | 18,67% | 85 | 28,33% |
| İmha edilen Tanklar | 17196 | 0,56 | 0 | 0,00 | 23 | 0,31 | 85 | 0,28 |
| Yoketme Oranı | 0,74 | 0,00 | 0,38 | 0,40 | ||||
| Tespit edilen Tanklar | 19290 | 0,62 | 0 | 0,00 | 16 | 0,21 | 59 | 0,20 |
| Verilen Hasar | 698,72 | 0,00 | 646,03 | 625,28 | ||||
| Düşman üssü işgal puanı | 18984 | 0,61 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 15 | 0,05 |
| Üs savunma Puanı | 15898 | 0,51 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 21 | 0,07 |
| Deneyim | 349,42 | 0,00 | 478,63 | 510,13 | ||||
| WN7 | 706,12 | 0,00 | 192,05 | 241,56 | ||||
| WN8 | 769,13 | 0,00 | 223,48 | 296,16 | ||||
| Toplam | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 30905 | |
| Ortalama Seviye | 7,21 | |
| Galibiyetler | 14546 | 47,07% |
| Yenilgiler | 16049 | 51,93% |
| Berabere | 310 | 1,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 7795 | 25,22% |
| İmha edilen Tanklar | 17196 | 0,56 |
| Yoketme Oranı | 0,74 | |
| Tespit edilen Tanklar | 19290 | 0,62 |
| Verilen Hasar | 698,72 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 18984 | 0,61 |
| Üs savunma Puanı | 15898 | 0,51 |
| Deneyim | 349,42 | |
| WN7 | 706,12 | |
| WN8 | 769,13 | |
| Son 24 saat | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Ortalama Seviye | 0,00 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| WN7 | 0,00 | |
| WN8 | 0,00 | |
| Son 7 gün | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 75 | |
| Ortalama Seviye | 9,45 | |
| Galibiyetler | 26 | 34,67% |
| Yenilgiler | 45 | 60,00% |
| Berabere | 4 | 5,33% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 14 | 18,67% |
| İmha edilen Tanklar | 23 | 0,31 |
| Yoketme Oranı | 0,38 | |
| Tespit edilen Tanklar | 16 | 0,21 |
| Verilen Hasar | 646,03 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 478,63 | |
| WN7 | 192,05 | |
| WN8 | 223,48 | |
| Son 30 gün | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 300 | |
| Ortalama Seviye | 9,16 | |
| Galibiyetler | 119 | 39,67% |
| Yenilgiler | 173 | 57,67% |
| Berabere | 8 | 2,67% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 85 | 28,33% |
| İmha edilen Tanklar | 85 | 0,28 |
| Yoketme Oranı | 0,40 | |
| Tespit edilen Tanklar | 59 | 0,20 |
| Verilen Hasar | 625,28 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 15 | 0,05 |
| Üs savunma Puanı | 21 | 0,07 |
| Deneyim | 510,13 | |
| WN7 | 241,56 | |
| WN8 | 296,16 | |
Oluşturulduğu tarih:
Son Savaş:
Son Güncelleme:
Dünya Haritası Mutlak X
| Toplam | Son 24 saat | Son 7 gün | Son 30 gün | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Galibiyetler | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Toplam | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 24 saat | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 7 gün | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 30 gün | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
Dünya Haritası Şampiyon VIII
| Toplam | Son 24 saat | Son 7 gün | Son 30 gün | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Savaşlar | 3 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Galibiyetler | 2 | 66,67% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 1 | 33,33% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 2 | 66,67% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 1 | 0,33 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 1,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Tespit edilen Tanklar | 2 | 0,67 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 1.037,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 23 | 7,67 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 466,33 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Toplam | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 3 | |
| Galibiyetler | 2 | 66,67% |
| Yenilgiler | 1 | 33,33% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 2 | 66,67% |
| İmha edilen Tanklar | 1 | 0,33 |
| Yoketme Oranı | 1,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 2 | 0,67 |
| Verilen Hasar | 1.037,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 23 | 7,67 |
| Deneyim | 466,33 | |
| Son 24 saat | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 7 gün | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 30 gün | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
Dünya Haritası Orta VI
| Toplam | Son 24 saat | Son 7 gün | Son 30 gün | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Galibiyetler | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Toplam | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 24 saat | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 7 gün | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 30 gün | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
Tank Bölüğü İstatistikleri
| Toplam | Son 24 saat | Son 7 gün | Son 30 gün | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Savaşlar | 1 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Galibiyetler | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 1 | 100,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Toplam | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 1 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 1 | 100,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 24 saat | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 7 gün | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 30 gün | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
Ekip istatistikleri
| Toplam | Son 24 saat | Son 7 gün | Son 30 gün | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Savaşlar | 201 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Galibiyetler | 70 | 34,83% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 130 | 64,68% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Berabere | 1 | 0,50% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 56 | 27,86% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 79 | 0,39 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,54 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Tespit edilen Tanklar | 149 | 0,74 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 806,16 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Düşman üssü işgal puanı | 146 | 0,73 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 1407 | 7,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 319,94 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Toplam | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 201 | |
| Galibiyetler | 70 | 34,83% |
| Yenilgiler | 130 | 64,68% |
| Berabere | 1 | 0,50% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 56 | 27,86% |
| İmha edilen Tanklar | 79 | 0,39 |
| Yoketme Oranı | 0,54 | |
| Tespit edilen Tanklar | 149 | 0,74 |
| Verilen Hasar | 806,16 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 146 | 0,73 |
| Üs savunma Puanı | 1407 | 7,00 |
| Deneyim | 319,94 | |
| Son 24 saat | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 7 gün | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 30 gün | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
Çatışma istatistikleri
| Toplam | Son 24 saat | Son 7 gün | Son 30 gün | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Savaşlar | 52 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Galibiyetler | 21 | 40,38% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 31 | 59,62% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 15 | 28,85% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 14 | 0,27 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,38 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Tespit edilen Tanklar | 22 | 0,42 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 546,21 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 61 | 1,17 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 259,58 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Toplam | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 52 | |
| Galibiyetler | 21 | 40,38% |
| Yenilgiler | 31 | 59,62% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 15 | 28,85% |
| İmha edilen Tanklar | 14 | 0,27 |
| Yoketme Oranı | 0,38 | |
| Tespit edilen Tanklar | 22 | 0,42 |
| Verilen Hasar | 546,21 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 61 | 1,17 |
| Deneyim | 259,58 | |
| Son 24 saat | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 7 gün | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 30 gün | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
Kale savunma istatistikleri
| Toplam | Son 24 saat | Son 7 gün | Son 30 gün | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Galibiyetler | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Toplam | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 24 saat | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 7 gün | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 30 gün | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
Anzeigen
Anzeigen