_MATYS_

clanlogo
Rütbe: Komutan
Katıldı: 26/09/2025

Genel istatistik

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar432431882351
Ortalama Seviye8,819,789,629,58
Galibiyetler2106848,72%950,00%3947,56%18452,42%
Yenilgiler2157049,88%950,00%4150,00%16045,58%
Berabere6051,40%00,00%22,44%71,99%
Hayatta Kalınan Savaşlar1211328,01%738,89%2328,05%11332,19%
İmha edilen Tanklar352720,82261,44700,853641,04
Yoketme Oranı1,132,361,191,53
Tespit edilen Tanklar407940,94181,00891,093731,06
Verilen Hasar1.542,872.252,612.149,762.157,40
Düşman üssü işgal puanı388760,9000,00330,403741,07
Üs savunma Puanı126090,2900,0070,09730,21
Deneyim745,59846,89811,49896,73
WN71048,371426,781124,731305,08
WN81411,331963,071966,292015,43
Toplam
Savaşlar43243
Ortalama Seviye8,81
Galibiyetler2106848,72%
Yenilgiler2157049,88%
Berabere6051,40%
Hayatta Kalınan Savaşlar1211328,01%
İmha edilen Tanklar352720,82
Yoketme Oranı1,13
Tespit edilen Tanklar407940,94
Verilen Hasar1.542,87
Düşman üssü işgal puanı388760,90
Üs savunma Puanı126090,29
Deneyim745,59
WN71048,37
WN81411,33
Son 24 saat
Savaşlar18
Ortalama Seviye9,78
Galibiyetler950,00%
Yenilgiler950,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar738,89%
İmha edilen Tanklar261,44
Yoketme Oranı2,36
Tespit edilen Tanklar181,00
Verilen Hasar2.252,61
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim846,89
WN71426,78
WN81963,07
Son 7 gün
Savaşlar82
Ortalama Seviye9,62
Galibiyetler3947,56%
Yenilgiler4150,00%
Berabere22,44%
Hayatta Kalınan Savaşlar2328,05%
İmha edilen Tanklar700,85
Yoketme Oranı1,19
Tespit edilen Tanklar891,09
Verilen Hasar2.149,76
Düşman üssü işgal puanı330,40
Üs savunma Puanı70,09
Deneyim811,49
WN71124,73
WN81966,29
Son 30 gün
Savaşlar351
Ortalama Seviye9,58
Galibiyetler18452,42%
Yenilgiler16045,58%
Berabere71,99%
Hayatta Kalınan Savaşlar11332,19%
İmha edilen Tanklar3641,04
Yoketme Oranı1,53
Tespit edilen Tanklar3731,06
Verilen Hasar2.157,40
Düşman üssü işgal puanı3741,07
Üs savunma Puanı730,21
Deneyim896,73
WN71305,08
WN82015,43
Oluşturulduğu tarih:
Son Savaş:
Son Güncelleme:

Dünya Haritası Mutlak X

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar198000
Galibiyetler5427,27%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler13568,18%00,00%00,00%00,00%
Berabere94,55%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar3919,70%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar1240,6300,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,780,000,000,00
Tespit edilen Tanklar1860,9400,0000,0000,00
Verilen Hasar1.687,800,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı820,4100,0000,0000,00
Üs savunma Puanı330,1700,0000,0000,00
Deneyim546,410,000,000,00
Toplam
Savaşlar198
Galibiyetler5427,27%
Yenilgiler13568,18%
Berabere94,55%
Hayatta Kalınan Savaşlar3919,70%
İmha edilen Tanklar1240,63
Yoketme Oranı0,78
Tespit edilen Tanklar1860,94
Verilen Hasar1.687,80
Düşman üssü işgal puanı820,41
Üs savunma Puanı330,17
Deneyim546,41
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Şampiyon VIII

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar0000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler00,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar0,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim0,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Orta VI

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar0000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler00,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar0,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim0,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Tank Bölüğü İstatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar0000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler00,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar0,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim0,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Ekip istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar0000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler00,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar0,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim0,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Çatışma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar151000
Galibiyetler5939,07%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler8757,62%00,00%00,00%00,00%
Berabere53,31%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar4328,48%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar910,6000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,840,000,000,00
Tespit edilen Tanklar1170,7700,0000,0000,00
Verilen Hasar796,230,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı1561,0300,0000,0000,00
Üs savunma Puanı260,1700,0000,0000,00
Deneyim500,540,000,000,00
Toplam
Savaşlar151
Galibiyetler5939,07%
Yenilgiler8757,62%
Berabere53,31%
Hayatta Kalınan Savaşlar4328,48%
İmha edilen Tanklar910,60
Yoketme Oranı0,84
Tespit edilen Tanklar1170,77
Verilen Hasar796,23
Düşman üssü işgal puanı1561,03
Üs savunma Puanı260,17
Deneyim500,54
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Kale savunma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar18000
Galibiyetler1372,22%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler527,78%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar1055,56%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar110,6100,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,380,000,000,00
Tespit edilen Tanklar40,2200,0000,0000,00
Verilen Hasar2.395,610,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim1.112,610,000,000,00
Toplam
Savaşlar18
Galibiyetler1372,22%
Yenilgiler527,78%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar1055,56%
İmha edilen Tanklar110,61
Yoketme Oranı1,38
Tespit edilen Tanklar40,22
Verilen Hasar2.395,61
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim1.112,61
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Anzeigen

Tanklar (478)

Tank AdıMTipUlusSeviyeOrtalama HasarOrtalama DeneyimSavaşlarGalibiyetlerWN8
Progetto M35 mod. 46 81141,67710104248,08%1234,15
Rheinmetall Skorpion G 81119,5462085144,30%1108,17
TVP T 50/51102055,8778577248,83%1815,09
Object 703 Version II 81356,5583474749,40%1452,50
Object 252U Defender 81066,7568074645,71%1037,19
CS-52 LIS 81313,7978658652,73%1671,32
Škoda T 56 81611,9186255549,73%1648,49
Vz. 55102464,9683254445,22%1905,14
IS-6 B 8740,1358753644,40%612,19
Super Conqueror102112,3782647047,02%1626,56
Bat.-Châtillon Bourrasque 81247,6374346347,52%1383,76
60TP Lewandowskiego101624,9171944947,44%1077,20
T-34-85M 6549,6750844147,62%741,74
Object 907 101992,1585142751,05%1572,63
114 SP2 102332,3774542052,62%1734,13
Lion 102069,1774540945,97%1774,67
Grille 15101867,6763539046,67%1261,78
Kpz. Erich Konzept I 92097,9789937755,44%1977,35
SU-130PM 81293,4071437151,75%1356,82
50TP Tyszkiewicza91065,4767036149,31%827,14
M54 Renegade 81296,3178136048,61%1321,09
Object 780 102526,1784234544,93%2006,67
Bisonte C45 81410,6585232354,18%1524,11
Char Futur 4 91875,1385331752,05%1790,83
122 TM 81493,4984031653,80%1903,23
IS-7101850,0177531246,15%1379,80
Manticore101101,3968930049,67%1152,44
Kampfpanzer 50 t 91826,2786228150,18%1589,65
MBT-B 102625,1687227553,09%1956,09
Vickers MBT Mk. 3 102023,5972927046,67%1604,21
Somua SM 81347,7082726854,48%1456,83
Strv K 91650,0083126651,88%1552,32
STB-1101736,5975126550,19%1346,38
Type 59 81222,9283126350,57%1604,96
Kranvagn101937,6381225252,78%1558,85
Prototipo 6 81696,7188225253,57%1689,91
Leopard 1101814,7472224950,20%1427,41
Type 5 Heavy102354,8986424551,43%1718,29
Škoda T 27 81099,5872124454,10%1396,66
50TP prototyp 81263,3780824356,38%1513,75
AMX 50 Foch (155) 102253,7176023851,26%1820,41
Concept No. 5102006,6674223250,00%1651,77
Object 277102002,5779623249,14%1592,18
E 77 91955,2585923247,41%1788,12
53TP Markowskiego8525,9552123145,45%370,96
AMX M4 mle. 49 8907,9368323144,59%914,42
Concept 1B 91955,4792522755,51%1687,64
SDT-58 Vlkodav 91862,3684322546,67%1797,00
CC-46 Pancernik 91964,1890022454,91%1868,01
TS-5 8996,6870622252,70%927,07
Object 430U101723,2975622148,42%1361,50
Progetto M40 mod. 65101649,0970521946,58%1261,29
ShPTK-TVP 100 81485,4083721856,88%1805,13
CS-63101964,5572721445,33%1503,12
Ares 90102109,0977121143,13%1588,81
Kampfpanzer 07 RH 81113,7870920746,38%1348,84
121B 101859,3875920347,78%1525,74
Vz. 60S Dravec 102944,0094020244,06%2129,73
BZ-176 81639,4688720147,26%1584,31
Conqueror91591,5181519953,27%1461,07
Ho-Ri 3102409,2481219854,04%1796,60
ASTRON Rex 105 mm 81497,1984519752,28%1751,42
AMX 50 B102123,9873719445,36%1666,90
FV4005 Stage II101347,7854819440,72%823,37
XM57 81935,1595919358,03%2015,34
T-448494,1547619138,22%371,61
Bat.-Châtillon 25 t101762,8767919041,58%1361,51
E 25 7583,2248518447,28%644,31
Ares 90 C112741,1889818047,78%2195,03
GSOR 1008 81392,3475918054,44%1460,18
T-54 first prototype 8880,0266218042,22%980,76
E 75 TS 81119,6373317851,69%1174,34
Kame 92048,7191617858,43%1967,79
Löwe 81113,7075017750,28%1213,47
T 55A 91784,5488317754,24%1836,81
Cobra 92101,0490217557,14%2074,55
Predatore 91954,2585017450,57%1723,18
Panhard EBR 10510765,1567217247,67%730,84
Kampfpanzer 07 P(E) 101960,5285917253,49%1692,80
AMX 50 1008760,2353817140,35%589,10
Object 140101793,8575717145,61%1423,10
VK 75.01 (K) 81320,3080716750,30%1595,87
112 8921,5770216744,31%913,06
T297865,0964416448,17%949,41
WZ-114 92134,9890716445,12%2032,07
Object 452K 102302,2282316342,94%1814,60
Rinoceronte101992,0576216048,75%1483,72
Controcarro 3 Minotauro102121,9287815957,23%1689,56
FV4201 Chieftain Proto 91656,5781715947,17%1680,69
T110E3101907,4270415745,86%1313,83
TNH T Vz. 5192009,9490715455,19%2078,21
M10391005,2059615239,47%675,96
EMIL 1951 81584,4696115160,93%1997,40
Tiger (P)7630,3356614750,34%675,24
Coccodrillo 102412,6178514542,07%1658,56
Black Rock 112537,5395714351,05%1781,12
Rhm.-Borsig Waffenträger81148,4158114240,85%1000,42
GSOR 1010 FB 81336,7974614250,00%1597,30
T 54D 91757,8584014151,77%1825,59
Object 274a 81188,4071714139,72%1259,17
BZ-75102373,9081214045,00%1839,19
T110E5101877,6478913747,45%1353,47
VK 100.01 (P)8722,1860313644,12%608,56
Kunze Panzer 91726,5478613645,59%1647,05
Object 705A101536,0965013537,78%919,11
Object 752 91749,0490513559,26%1456,41
T77 81285,3872813145,04%1349,74
AE Phase I 91669,9885713154,96%1618,08
Object 43091003,6962713046,15%738,35
FV230 Canopener102591,3792413055,38%2164,33
IS-3-II91599,1175513045,38%1442,53
E 100101437,7166312942,64%913,47
CS-5991442,6973412851,56%1385,80
Lorraine 40 t 81379,9574912749,61%1638,38
T26E5 81035,0376412549,60%1175,06
KR-1112890,9599212445,97%1917,06
40TP Habicha6168,6329612245,08%84,16
IS-3A 81549,1883612242,62%1626,06
Škoda T 5091295,3364612140,50%982,35
Char Murat 91814,4377412047,50%1660,70
FV217 Badger102140,2684611948,74%1590,20
AMX M4 mle. 54102127,8275111944,54%1546,93
T-100 LT10929,6273211954,62%1085,04
Jagdpanzer E 100101794,9866511844,92%1253,57
O-Ni7695,9458511748,72%832,41
AMBT 81475,7483211756,41%1737,69
SU-1006307,4134711649,14%333,89
Jagdtiger91258,7858411637,93%857,17
45TP Habicha7303,4536511538,26%99,39
E 50 Ausf. M101866,3271411440,35%1477,96
T-44-100 81210,6875011447,37%1430,95
ST-II101713,9672211340,71%1196,11
FV215b (183) 101854,3372411153,15%1567,97
M-IV-Y 81350,4586711157,66%1668,77
VK 45.02 (P) Ausf. B91582,5280911057,27%1583,18
AltProto AMX 30 81560,0490910950,46%2062,08
T-437439,6144010841,67%429,86
WZ-120-1G FT 81087,8269610756,07%1263,80
Maus101685,4871910640,57%1068,05
Leopard Prototyp A91540,0865510644,34%1255,48
Centurion Action X101743,1677610555,24%1388,64
O-Ho8691,8761110449,04%587,09
T3091526,1771010349,51%1272,93
E 5091574,4179210355,34%1532,79
Object 268 Version 4101665,7569910346,60%1191,12
Schwertwal 102686,8595510357,28%2074,17
WZ-113G FT102167,2178410250,98%1416,57
Type 4 Heavy9824,1358310044,00%524,47
DBV-152 102190,8870110049,00%1428,08
Tortoise91711,9689010061,00%1564,12
AMX 67 Imbattable112640,778929949,49%1864,26
AMX 50 1209972,295899845,92%719,40
Type 71102339,739209852,04%1819,41
Tiger-Maus 91765,768409746,39%1600,52
E 7591277,027249648,96%1095,69
T110E4102256,277669650,00%1561,85
AMX 13 57 7635,027129652,08%1256,15
UDES 1691121,806309446,81%872,31
Strv S1 8998,605609446,81%847,66
Lansen C 81368,708219444,68%1682,02
BZT-70 102941,158909343,01%2009,59
Vz. 62 Jasan 92080,609239251,09%1794,39
Centurion Mk. 7/191446,216889139,56%1257,03
BZ-79113202,5910009153,85%1870,28
Ambassador 92152,719439154,95%1848,36
Turtle Mk. I 81534,279528957,30%1801,31
Durendal 102575,239328859,09%2086,43
Mäuschen91049,207128754,02%858,20
M-V-Y101695,367688745,98%1182,93
DZT-159 91905,749418757,47%1911,34
Prototipo Standard B91333,696688648,84%1165,45
Object 590 91507,477748648,84%1417,86
AMX 50 Foch91762,537848550,59%1618,75
Gorilla112758,939348554,12%2048,57
Progetto C50 mod. 6691747,408358451,19%1777,49
SU-100M17581,654938448,81%617,65
Char Mle. 75 9740,636228442,86%805,56
FV4025 Contriver112867,529888353,01%1925,30
T-832 81770,009538353,01%1947,01
SPHT 92185,479558355,42%1750,47
Caernarvon Action X 81268,118808252,44%1672,60
Taschenratte112562,619478045,00%1450,63
SMV CC-64 Vipera 81459,468657852,56%1825,07
Gryphon 102240,388257846,15%1684,77
Chrysler K 81081,087097745,45%1103,90
121101695,326587444,59%1234,11
TL-7 91786,417527441,89%1494,09
VCS 6x6 TS 90 9853,697017444,59%1112,81
T328894,776127343,84%785,07
T57 Heavy101870,607547352,05%1324,61
Cromwell B 6463,895367356,16%804,28
M60 101424,116617247,22%1009,21
Waffenträger auf Pz. IV91537,656087240,28%1125,54
Mittlerer Kpz. Pr. 68 (P) 81355,177807252,78%1772,80
M66139,942917040,00%13,32
ISU-15281234,306257044,29%1187,45
T-1091399,466827042,86%1165,32
Type 5 Ka-Ri 81615,258146855,88%1706,02
WZ-111 model 1-491953,468416749,25%1978,53
T1 Heavy5126,391886740,30%8,70
Type 63 81549,369336752,24%1840,58
Jagdpanzer E 90 92016,858416651,52%1762,68
Object 268 Version V 101774,126376642,42%1188,77
ISU-152K 81160,506336445,31%1122,83
Panther mit 8,8 cm L/71 81091,176836443,75%1312,92
Strv 103-091217,765486339,68%794,46
Forest Spirit 81687,837456346,03%1594,72
KJPZ TIII Jäger 91571,787106344,44%1261,54
Pz.Kpfw. VII101548,636806243,55%962,95
SU-1018833,205726152,46%805,93
UDES 15/16101616,487216050,00%1171,59
Object 26110975,005845942,37%611,61
T54 Heavy Tank 91484,177755950,85%1484,88
M2 Medium Tank376,571865853,45%134,87
Emil I81193,146785743,86%1265,47
Vz. 58 Medvěd 92087,009145653,57%1905,25
T9591362,936975540,00%851,07
Emil II91406,967215450,00%1139,75
Strv 103B101953,656335433,33%1229,14
M46 Patton91370,286855444,44%1157,89
Buryan 92033,429205352,83%1586,55
O-I6380,334735257,69%550,47
Super Hellcat 7617,985055248,08%732,80
Bat.-Châtillon 25 t AP91111,106344944,90%969,86
Vz. 63P112603,319004946,94%1637,16
KV-4 KTTS 81370,128584965,31%1706,71
SFAC 105 81601,768054959,18%1606,57
M40/M438769,085484843,75%698,13
LT-432 8571,025474835,42%721,92
AAT60 81680,199044761,70%1974,94
Strv 746333,303784641,30%361,92
O-I Experimental5224,133654560,00%328,81
WZ-111 model 5A101705,027124544,44%1240,58
FV215b 101172,646364546,67%735,31
TS-54 81453,879384553,33%1713,17
T-103 81292,337084546,67%1274,70
Type 6191631,828024447,73%1588,65
Tiger II8990,737234454,55%1134,27
T92 HMC101305,485954450,00%1090,44
M3 Lee447,861214325,58%0,00
Bat.-Châtillon 12 t8510,865364346,51%701,31
E 65 Zwilling 81523,798754351,16%1278,47
Bofors Tornvagn 81369,108274252,38%1622,00
Strv m/425250,323684151,22%521,49
Felice 91626,248314158,54%1774,81
Vz. 71 Tesák101304,028324151,22%1478,95
Bat.-Châtillon 155 58101121,156484143,90%760,56
XM69 Hacker112408,159054151,22%1739,20
Hirschkäfer112068,857364146,34%1394,88
T26E4 SuperPershing 8884,937144047,50%1034,77
IS-6 8185,563053941,03%37,21
T28 Prototype81147,626863946,15%1147,11
Object 25791220,957063946,15%918,88
M10 RBFM 5471,974803961,54%963,16
T-345127,452703836,84%51,14
Tiger I7914,266213844,74%1036,71
UDES 14 Alt 58629,264943839,47%502,14
T71 DA7513,475213847,37%895,26
GSOR 1006 Scheme 791144,116243847,37%810,88
FV226 Contradictious 81579,329223857,89%1564,55
Pz.Kpfw. Neu112758,3010193751,35%1880,46
Panhard AML Lynx 6x68401,535163644,44%535,21
AS-XX 40 t111619,587113644,44%1047,49
Object 777 Version II 91638,097713542,86%1350,96
M6A2E1 81585,098673545,71%1946,56
KV-220-2 5207,513613545,71%134,36
Controcarro 1 Mk. 292148,069093444,12%2091,11
Chieftain Mk. 6 101791,417773455,88%1363,78
Lorraine 50 t 91793,218593447,06%1913,17
T-50-2 6134,353203455,88%231,79
56TP 81615,658623452,94%1739,17
Waffenträger auf E 100102111,457363351,52%1367,49
AMX 50 Foch B101917,766873339,39%1385,93
Kampfpanzer 67101763,977023330,30%1109,25
Panhard EBR 909397,034933141,94%314,54
Object 70591018,396313141,94%662,03
Object 26391068,425873141,94%708,76
Caernarvon81288,937853043,33%1404,86
Krupp-Steyr Waffenträger 7597,834293036,67%602,35
Object 268102005,386732941,38%1265,52
AMX 13 105101301,727162955,17%1419,25
Executor112300,287512941,38%1427,78
Leopard 120 Verbessert111890,247682948,28%1227,11
Wz. 64GC Bzyg 102313,598782958,62%1725,56
KV-122 7937,896682853,57%1339,04
T803112123,048982839,29%1349,01
AMX 12 t6347,224412748,15%846,42
Kanonenjagdpanzer 105 81610,677732740,74%2043,16
Vz. 64 Blesk8768,626562653,85%1214,78
M47 Iron Arnie 81430,929002661,54%1818,54
SDP wz 66 Grom 81181,156742638,46%943,45
NC 70 Błyskawica101752,927022548,00%1235,01
BZ-58-2 92211,289512564,00%2170,01
K-91101419,716522450,00%1076,64
FV2078737,225542343,48%678,56
AMX ELC bis5294,703682347,83%834,86
Object 70491637,686922240,91%1174,16
Chieftain/T95 8964,278262268,18%1356,65
Centurion Mk. 5/1 RAAC 81061,957512250,00%1317,59
Object 244 6890,687252259,09%1314,06
T78 6959,647092263,64%1431,96
ZŤS Vz.63-1 Ogar 92042,678212142,86%1658,83
AT 158900,906942157,14%856,56
AMX AC mle. 488816,336002152,38%791,91
M48A5 Patton101753,527882147,62%1460,85
Caliban 8939,818312171,43%1150,02
Serpente 92034,337672138,10%1433,65
T28 Concept 71024,957872161,90%1601,19
Type 62 7908,509192065,00%2318,85
113101543,207272050,00%1233,20
IS-4101564,357082040,00%1066,70
Ares 8591508,507782045,00%1391,39
FV4202 81281,857902040,00%1913,66
M56 Scorpion 7724,905912055,00%944,86
Nergal 81533,308762045,00%1665,94
AMX 13 909636,955481942,11%660,99
Kpz. 3 GST Turm 81629,328631957,89%1711,67
Object 283 91431,636661936,84%1191,64
H3 91901,328001947,37%1559,28
Lago490,171811833,33%0,00
G.W. Panther7612,614761844,44%563,39
SU-100Y 6748,614641833,33%1052,82
Stridsyxa 81758,598531752,94%1707,83
ELC EVEN 90 8615,415281729,41%933,17
Yong Bing 91673,947041729,41%1086,77
LPT-67 Šelma9646,636431656,25%791,99
STK-2112737,818981643,75%1694,17
Ares 7581378,199191662,50%1803,53
XM66F 81755,067701637,50%1762,83
Toro 91273,196971643,75%914,68
Saryuda 91867,258031650,00%1497,00
Vz. 68 Squall 8431,873771513,33%404,37
Charioteer Nomad 81468,075771533,33%1291,97
Conqueror Gun Carriage101092,005211442,86%656,51
KPz 3 Projekt 07 HK 91385,366051442,86%944,46
Patton the Tank 91646,368231457,14%1983,74
Panther/M10 7681,297381464,29%1126,22
Nemesis 81336,078651457,14%1611,60
Turán III prototípus 5236,363591457,14%485,04
Terrifiant 92194,5710911471,43%1776,15
105 leFH18B2 5278,853161353,85%411,41
B.U.G.I.6937,546421361,54%1669,53
WZ-219111053,087361338,46%885,54
Object 432U111887,776901330,77%1186,06
TS-6 91889,549931361,54%1849,51
Obsidian 81199,338551258,33%1569,83
Strv fm/21184,551111136,36%209,95
CS-67 Szakal111645,738271154,55%1178,83
Pz.Kpfw. 38H 735 (f) 2525,737351163,64%1873,89
Udarniy 81928,009641145,45%2243,40
Strv m/40L375,202081070,00%261,00
STA-18749,506081050,00%820,42
M5 Stuart4170,802651030,00%251,52
VK 168.01 Mauerbrecher 8814,004501030,00%615,34
Husarz 81402,906181030,00%1087,75
Dicker Max 6477,703751040,00%609,20
Chimera 81422,507681050,00%1263,18
ISU-122S 7967,506881070,00%1487,71
SU-1527539,33406922,22%458,61
T-34-85686,00215933,33%0,00
HWK 30 81078,56692955,56%1703,64
LTP 359,78144933,33%0,06
T-34-3 81275,00758944,44%1503,20
Type 64 6574,00573955,56%1331,78
Sentinelle 91178,78638944,44%722,73
25TP KSUST II57,63191825,00%0,00
Ferdinand8596,00416825,00%307,52
Ho-Ri Shugo111465,13633837,50%663,76
KV-1SA 5650,88662850,00%1176,04
Strv 81 81312,75949850,00%1604,31
AT 15A 7672,50745875,00%981,77
AMX Canon d'assaut 105 8790,63633850,00%718,86
Hummel6333,43394757,14%400,49
Pvlvv fm/42238,43108742,86%73,68
AMX 38395,43245742,86%74,20
IS-M8761,43621757,14%852,13
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6784,71708757,14%2129,37
K-91-PT 91633,43730742,86%1451,64
Ashigaru 101995,43776757,14%1363,34
King Tiger (Captured) 7904,00550728,57%857,55
KV-2 (R) 6740,14707757,14%1177,11
Pudel 6796,50617633,33%1402,64
SDP 58 Kilana81476,00975683,33%1856,99
PTZ-78111495,83706650,00%644,83
Bretagne Panther 6579,33602666,67%1016,39
Fantôme 91447,33518633,33%1035,37
7TP246,6084540,00%0,00
T2 Medium Tank253,80159560,00%178,56
FV4004 Conway9881,40692560,00%762,68
T-60249,00209560,00%159,15
K-2 81279,80926560,00%1556,16
Heavy Tank No. VI 6770,80681560,00%1297,76
TBT 92373,00964560,00%1871,45
UDES 03 Alt 3 91808,60793540,00%1769,63
TKS z n.k.m. 20 mm 2175,00300425,00%781,49
Centurion Mk. I8911,75674475,00%1081,23
KV-26920,50672475,00%1714,60
Somua S353165,25193425,00%221,78
AT-FV230 Breaker111186,0036240,00%483,35
Leichter Kpz. 70 (K) 8893,2540640,00%1089,25
SU-2-122 5242,00292450,00%371,30
ISU-122-2 8729,75564450,00%532,72
Jagdtiger Prototype 8464,5024340,00%133,89
M16/43 Sahariano 3521,00581450,00%1413,87
SU-85I 5579,75529450,00%1075,99
Projet Louis 91655,25759450,00%1993,81
M4A3E8 Thunderbolt VII 6938,50624450,00%1632,83
M4A1 FL 10 6792,75575450,00%1184,24
Strv m/38290,33221333,33%131,06
Hotchkiss H35256,00289366,67%215,78
Sturmpanzer II4292,67367366,67%979,74
M75163,67317333,33%300,15
M36 Jackson6280,33222333,33%182,84
T-80470,00328366,67%247,62
GSOR the TANK 91067,67797366,67%1095,16
Kanonenjagdpanzer 2 81370,3343130,00%1029,76
AM 39 Gendron-Somua 276,67157333,33%18,82
Carro da Combattimento 45 t 101312,67617333,33%620,11
Strv m/42-57 Alt A.2 61282,3355230,00%2243,50
BZ-72-1 101205,67484333,33%642,75
WZ-111 model 6 81314,6748830,00%999,12
Lorraine 120 Alby 81019,6710323100,00%938,34
Renault FT183,00246250,00%337,49
14TP40,001952100,00%261,00
Sturmpanzer I Bison3181,503302100,00%665,31
Leichttraktor10,0042250,00%82,83
MS-1114,001342100,00%261,00
CAV mod. 7111788,5022220,00%218,35
T25 AT7842,508632100,00%1188,44
T698525,50477250,00%505,81
FV225 Collector 91717,0055920,00%933,18
Panhard EBR 75 (FL 10) 8270,50652250,00%259,10
M48A2 Räumpanzer 81342,0035120,00%1308,24
Lätt Stridsfordon 120 91518,509332100,00%1117,31
Škoda T 40 6510,5037520,00%792,93
AC 4 Experimental 6911,00596250,00%1361,35
Object 168 German 81085,0032520,00%865,36
Sherman VC Firefly 6145,004032100,00%261,00
Miel 8717,5027020,00%413,23
AMX 13 (FL 11) 5413,508312100,00%1673,12
StuG IV 5387,00272250,00%729,61
TT-130M 91238,50653250,00%876,27
Rambo 91483,50725250,00%1286,51
OCP Peacekeeper 91878,0010662100,00%1539,26
M3 Stuart30,005410,00%0,00
T1 Cunningham10,001010,00%0,00
Renault Otsu1185,006691100,00%988,13
4TP10,001461100,00%261,00
Renault NC-3110,001981100,00%261,00
10TP30,006810,00%0,00
T34 8544,0027310,00%306,40
Type 97 Te-Ke 2126,0015610,00%344,22
SU-1820,002910,00%0,00
T-2620,001810,00%0,00
Type 89 I-Go/Chi-Ro270,001501100,00%280,41
T-26G FT232,002310,00%0,00
SU-2630,001510,00%0,00
T-7030,001701100,00%261,00
T499103,006091100,00%261,00
Windhund 8562,008551100,00%556,05
KV-1 shielded 5740,009331100,00%1315,55
TS-60 91446,0010521100,00%1326,42
M4-85 5501,0024010,00%787,03
AMR 35 2126,003891100,00%592,05
T-116 335,009810,00%0,00
MKA 20,002611100,00%261,00
T-29 3209,003751100,00%695,97
M24E2 Super Chaffee 6453,0028210,00%856,65
Sexton I 3126,0016810,00%137,45
Char de transition 6855,0053910,00%1323,00
T92 80,0050910,00%0,00
IS-5 (Object 730) 8711,0047910,00%578,06
Kirovets-1 8886,0010851100,00%991,58
M4A1 Revalorisé 80,0022810,00%0,00
59-Patton 8467,0019210,00%283,71
Object 265T 91518,0040810,00%937,20
IMT 8333,006061100,00%307,08
Vercingétorix 91921,0055210,00%1267,39

Grafikler

WN8

Anzeigen

Klan Geçmişi

Rütbe: Komutan
Katıldı: 26/09/2025
Rütbe: Acemi
Katıldı: 06/01/2025
Ayrıldı: 25/09/2025
Rütbe: Er
Katıldı: 26/01/2022
Ayrıldı: 04/01/2025
Rütbe: Er
Katıldı: 26/01/2022
Ayrıldı: 24/12/2024
Rütbe: İkinci Komutan
Katıldı: 08/02/2020
Ayrıldı: 25/01/2022
Rütbe: Acemi
Katıldı: 24/01/2019
Ayrıldı: 18/02/2019
Rütbe: Acemi
Katıldı: 26/02/2019
Ayrıldı: 02/03/2019