_MATYS_

clanlogo
Rütbe: Komutan
Katıldı: 26/09/2025

Genel istatistik

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar43225064333
Ortalama Seviye8,810,009,589,57
Galibiyetler2105948,72%00,00%3046,88%17552,55%
Yenilgiler2156149,88%00,00%3250,00%15145,35%
Berabere6051,40%00,00%23,13%72,10%
Hayatta Kalınan Savaşlar1210628,01%00,00%1625,00%10631,83%
İmha edilen Tanklar352460,8200,00440,693381,02
Yoketme Oranı1,130,000,921,49
Tespit edilen Tanklar407760,9400,00711,113551,07
Verilen Hasar1.542,570,002.120,832.152,26
Düşman üssü işgal puanı388760,9000,00330,523741,12
Üs savunma Puanı126090,2900,0070,11730,22
Deneyim745,550,00801,53899,42
WN71048,200,001039,571298,39
WN81411,050,001938,352013,84
Toplam
Savaşlar43225
Ortalama Seviye8,81
Galibiyetler2105948,72%
Yenilgiler2156149,88%
Berabere6051,40%
Hayatta Kalınan Savaşlar1210628,01%
İmha edilen Tanklar352460,82
Yoketme Oranı1,13
Tespit edilen Tanklar407760,94
Verilen Hasar1.542,57
Düşman üssü işgal puanı388760,90
Üs savunma Puanı126090,29
Deneyim745,55
WN71048,20
WN81411,05
Son 24 saat
Savaşlar0
Ortalama Seviye0,00
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
WN70,00
WN80,00
Son 7 gün
Savaşlar64
Ortalama Seviye9,58
Galibiyetler3046,88%
Yenilgiler3250,00%
Berabere23,13%
Hayatta Kalınan Savaşlar1625,00%
İmha edilen Tanklar440,69
Yoketme Oranı0,92
Tespit edilen Tanklar711,11
Verilen Hasar2.120,83
Düşman üssü işgal puanı330,52
Üs savunma Puanı70,11
Deneyim801,53
WN71039,57
WN81938,35
Son 30 gün
Savaşlar333
Ortalama Seviye9,57
Galibiyetler17552,55%
Yenilgiler15145,35%
Berabere72,10%
Hayatta Kalınan Savaşlar10631,83%
İmha edilen Tanklar3381,02
Yoketme Oranı1,49
Tespit edilen Tanklar3551,07
Verilen Hasar2.152,26
Düşman üssü işgal puanı3741,12
Üs savunma Puanı730,22
Deneyim899,42
WN71298,39
WN82013,84
Oluşturulduğu tarih:
Son Savaş:
Son Güncelleme:

Dünya Haritası Mutlak X

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar198000
Galibiyetler5427,27%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler13568,18%00,00%00,00%00,00%
Berabere94,55%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar3919,70%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar1240,6300,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,780,000,000,00
Tespit edilen Tanklar1860,9400,0000,0000,00
Verilen Hasar1.687,800,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı820,4100,0000,0000,00
Üs savunma Puanı330,1700,0000,0000,00
Deneyim546,410,000,000,00
Toplam
Savaşlar198
Galibiyetler5427,27%
Yenilgiler13568,18%
Berabere94,55%
Hayatta Kalınan Savaşlar3919,70%
İmha edilen Tanklar1240,63
Yoketme Oranı0,78
Tespit edilen Tanklar1860,94
Verilen Hasar1.687,80
Düşman üssü işgal puanı820,41
Üs savunma Puanı330,17
Deneyim546,41
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Şampiyon VIII

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar0000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler00,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar0,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim0,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Orta VI

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar0000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler00,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar0,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim0,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Tank Bölüğü İstatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar0000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler00,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar0,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim0,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Ekip istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar0000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler00,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar0,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim0,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Çatışma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar151000
Galibiyetler5939,07%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler8757,62%00,00%00,00%00,00%
Berabere53,31%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar4328,48%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar910,6000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,840,000,000,00
Tespit edilen Tanklar1170,7700,0000,0000,00
Verilen Hasar796,230,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı1561,0300,0000,0000,00
Üs savunma Puanı260,1700,0000,0000,00
Deneyim500,540,000,000,00
Toplam
Savaşlar151
Galibiyetler5939,07%
Yenilgiler8757,62%
Berabere53,31%
Hayatta Kalınan Savaşlar4328,48%
İmha edilen Tanklar910,60
Yoketme Oranı0,84
Tespit edilen Tanklar1170,77
Verilen Hasar796,23
Düşman üssü işgal puanı1561,03
Üs savunma Puanı260,17
Deneyim500,54
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Kale savunma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar18000
Galibiyetler1372,22%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler527,78%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar1055,56%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar110,6100,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,380,000,000,00
Tespit edilen Tanklar40,2200,0000,0000,00
Verilen Hasar2.395,610,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim1.112,610,000,000,00
Toplam
Savaşlar18
Galibiyetler1372,22%
Yenilgiler527,78%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar1055,56%
İmha edilen Tanklar110,61
Yoketme Oranı1,38
Tespit edilen Tanklar40,22
Verilen Hasar2.395,61
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim1.112,61
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Anzeigen

Tanklar (478)

Tank AdıMTipUlusSeviyeOrtalama HasarOrtalama DeneyimSavaşlarGalibiyetlerWN8
Progetto M35 mod. 46 81141,67710104248,08%1234,10
Rheinmetall Skorpion G 81119,5462085144,30%1108,16
TVP T 50/51102055,8778577248,83%1815,00
Object 703 Version II 81356,5583474749,40%1452,49
Object 252U Defender 81066,7568074645,71%1037,18
CS-52 LIS 81313,7978658652,73%1671,34
Škoda T 56 81611,9186255549,73%1648,46
Vz. 55102464,9683254445,22%1905,11
IS-6 B 8740,1358753644,40%612,20
Super Conqueror102112,3782647047,02%1626,58
Bat.-Châtillon Bourrasque 81247,6374346347,52%1383,70
60TP Lewandowskiego101624,9171944947,44%1077,19
T-34-85M 6549,6750844147,62%741,74
Object 907 101992,1585142751,05%1572,58
114 SP2 102332,3774542052,62%1733,44
Lion 102069,1774540945,97%1774,65
Grille 15101867,6763539046,67%1261,78
Kpz. Erich Konzept I 92097,9789937755,44%1977,16
SU-130PM 81293,4071437151,75%1356,75
50TP Tyszkiewicza91065,4767036149,31%827,14
M54 Renegade 81296,3178136048,61%1321,12
Object 780 102526,1784234544,93%2006,63
Bisonte C45 81410,6585232354,18%1524,11
Char Futur 4 91875,1385331752,05%1790,81
122 TM 81493,4984031653,80%1903,17
IS-7101850,0177531246,15%1379,79
Manticore101101,3968930049,67%1152,35
Kampfpanzer 50 t 91826,2786228150,18%1589,66
MBT-B 102625,1687227553,09%1956,01
Vickers MBT Mk. 3 102023,5972927046,67%1604,22
Somua SM 81347,7082726854,48%1456,81
Strv K 91650,0083126651,88%1552,15
STB-1101736,5975126550,19%1346,39
Type 59 81222,9283126350,57%1604,86
Kranvagn101937,6381225252,78%1558,83
Prototipo 6 81696,7188225253,57%1689,81
Leopard 1101814,7472224950,20%1427,43
Type 5 Heavy102354,8986424551,43%1718,23
Škoda T 27 81099,5872124454,10%1396,64
50TP prototyp 81263,3780824356,38%1513,88
AMX 50 Foch (155) 102253,7176023851,26%1820,40
Concept No. 5102006,6674223250,00%1651,70
Object 277102002,5779623249,14%1592,17
E 77 91955,2585923247,41%1788,07
53TP Markowskiego8525,9552123145,45%370,96
AMX M4 mle. 49 8907,9368323144,59%914,46
Concept 1B 91955,4792522755,51%1687,67
SDT-58 Vlkodav 91862,3684322546,67%1797,27
CC-46 Pancernik 91964,1890022454,91%1868,21
TS-5 8996,6870622252,70%927,05
Object 430U101723,2975622148,42%1361,52
Progetto M40 mod. 65101649,0970521946,58%1261,23
ShPTK-TVP 100 81485,4083721856,88%1805,06
CS-63101964,5572721445,33%1503,05
Ares 90102109,0977121143,13%1588,70
Kampfpanzer 07 RH 81113,7870920746,38%1348,93
121B 101859,3875920347,78%1525,72
Vz. 60S Dravec 102944,0094020244,06%2129,51
BZ-176 81639,4688720147,26%1584,24
Conqueror91591,5181519953,27%1461,09
Ho-Ri 3102409,2481219854,04%1796,50
ASTRON Rex 105 mm 81497,1984519752,28%1749,74
AMX 50 B102123,9873719445,36%1666,89
FV4005 Stage II101347,7854819440,72%823,67
XM57 81935,1595919358,03%2015,28
T-448494,1547619138,22%371,63
Bat.-Châtillon 25 t101762,8767919041,58%1361,41
E 25 7583,2248518447,28%644,29
Ares 90 C112741,1889818047,78%2194,70
GSOR 1008 81392,3475918054,44%1460,21
T-54 first prototype 8880,0266218042,22%980,73
E 75 TS 81119,6373317851,69%1174,31
Kame 92048,7191617858,43%1967,60
Löwe 81113,7075017750,28%1213,43
T 55A 91784,5488317754,24%1836,80
Cobra 92101,0490217557,14%2074,58
Predatore 91963,7985417350,87%1736,07
Panhard EBR 10510765,1567217247,67%730,77
Kampfpanzer 07 P(E) 101960,5285917253,49%1692,62
AMX 50 1008760,2353817140,35%589,12
Object 140101793,8575717145,61%1423,17
VK 75.01 (K) 81320,3080716750,30%1596,10
112 8921,5770216744,31%912,99
T297865,0964416448,17%949,38
WZ-114 92134,9890716445,12%2032,02
Object 452K 102302,2282316342,94%1814,38
Rinoceronte101992,0576216048,75%1483,72
Controcarro 3 Minotauro102121,9287815957,23%1689,46
FV4201 Chieftain Proto 91656,5781715947,17%1680,63
T110E3101907,4270415745,86%1313,84
TNH T Vz. 5192009,9490715455,19%2078,23
M10391005,2059615239,47%675,97
EMIL 1951 81584,4696115160,93%1997,30
Tiger (P)7630,3356614750,34%675,23
Coccodrillo 102412,6178514542,07%1658,30
Black Rock 112537,5395714351,05%1780,92
Rhm.-Borsig Waffenträger81148,4158114240,85%1000,39
GSOR 1010 FB 81336,7974614250,00%1597,25
T 54D 91757,8584014151,77%1825,23
Object 274a 81188,4071714139,72%1259,21
BZ-75102373,9081214045,00%1839,10
T110E5101877,6478913747,45%1353,45
VK 100.01 (P)8722,1860313644,12%608,54
Kunze Panzer 91726,5478613645,59%1647,06
Object 705A101536,0965013537,78%919,10
Object 752 91749,0490513559,26%1456,42
T77 81285,3872813145,04%1349,80
AE Phase I 91669,9885713154,96%1618,63
Object 43091003,6962713046,15%738,34
FV230 Canopener102591,3792413055,38%2164,29
IS-3-II91599,1175513045,38%1442,48
E 100101437,7166312942,64%913,45
CS-5991442,6973412851,56%1385,74
Lorraine 40 t 81379,9574912749,61%1638,36
T26E5 81035,0376412549,60%1175,06
KR-1112890,9599212445,97%1916,90
40TP Habicha6168,6329612245,08%84,15
IS-3A 81549,1883612242,62%1626,10
Škoda T 5091295,3364612140,50%982,33
Char Murat 91814,4377412047,50%1660,68
FV217 Badger102140,2684611948,74%1590,19
T-100 LT10929,6273211954,62%1085,15
Jagdpanzer E 100101794,9866511844,92%1253,54
O-Ni7695,9458511748,72%832,43
AMBT 81475,7483211756,41%1737,65
SU-1006307,4134711649,14%333,90
Jagdtiger91258,7858411637,93%857,16
45TP Habicha7303,4536511538,26%99,39
AMX M4 mle. 54102132,3374311543,48%1536,50
E 50 Ausf. M101866,3271411440,35%1478,15
T-44-100 81210,6875011447,37%1430,98
ST-II101713,9672211340,71%1196,14
FV215b (183) 101854,3372411153,15%1567,94
M-IV-Y 81350,4586711157,66%1668,78
VK 45.02 (P) Ausf. B91582,5280911057,27%1583,18
AltProto AMX 30 81560,0490910950,46%2061,89
T-437439,6144010841,67%429,88
WZ-120-1G FT 81087,8269610756,07%1263,82
Maus101685,4871910640,57%1068,02
Leopard Prototyp A91540,0865510644,34%1255,53
Centurion Action X101743,1677610555,24%1388,60
O-Ho8691,8761110449,04%587,06
T3091526,1771010349,51%1272,90
E 5091574,4179210355,34%1532,78
Object 268 Version 4101665,7569910346,60%1191,14
Schwertwal 102686,8595510357,28%2074,65
WZ-113G FT102167,2178410250,98%1416,53
Type 4 Heavy9824,1358310044,00%524,46
DBV-152 102190,8870110049,00%1427,67
Tortoise91711,9689010061,00%1564,09
AMX 67 Imbattable112640,778929949,49%1864,20
AMX 50 1209972,295899845,92%719,39
Type 71102339,739209852,04%1819,28
Tiger-Maus 91765,768409746,39%1600,52
E 7591277,027249648,96%1095,96
T110E4102256,277669650,00%1562,00
AMX 13 57 7635,027129652,08%1256,53
UDES 1691121,806309446,81%872,32
Strv S1 8998,605609446,81%847,65
Lansen C 81368,708219444,68%1681,92
BZT-70 102941,158909343,01%2009,78
Centurion Mk. 7/191446,216889139,56%1257,06
BZ-79113202,5910009153,85%1869,97
Ambassador 92152,719439154,95%1846,95
Vz. 62 Jasan 92073,899338952,81%1810,74
Turtle Mk. I 81534,279528957,30%1801,30
Mäuschen91049,207128754,02%858,17
M-V-Y101695,367688745,98%1183,83
DZT-159 91905,749418757,47%1911,27
Prototipo Standard B91333,696688648,84%1165,42
Object 590 91507,477748648,84%1417,80
AMX 50 Foch91762,537848550,59%1618,74
Gorilla112758,939348554,12%2048,34
Progetto C50 mod. 6691747,408358451,19%1777,82
SU-100M17581,654938448,81%617,63
Char Mle. 75 9740,636228442,86%805,59
FV4025 Contriver112867,529888353,01%1925,31
T-832 81770,009538353,01%1946,99
SPHT 92185,479558355,42%1750,38
Caernarvon Action X 81268,118808252,44%1672,58
Taschenratte112562,619478045,00%1450,40
SMV CC-64 Vipera 81459,468657852,56%1824,99
Gryphon 102240,388257846,15%1684,67
Durendal 102579,609327858,97%2046,99
Chrysler K 81081,087097745,45%1103,95
121101695,326587444,59%1234,12
TL-7 91786,417527441,89%1493,98
VCS 6x6 TS 90 9853,697017444,59%1113,81
T328894,776127343,84%785,07
T57 Heavy101870,607547352,05%1324,60
Cromwell B 6463,895367356,16%804,28
M60 101424,116617247,22%1010,16
Waffenträger auf Pz. IV91537,656087240,28%1125,51
Mittlerer Kpz. Pr. 68 (P) 81355,177807252,78%1772,06
M66139,942917040,00%13,32
ISU-15281234,306257044,29%1187,43
T-1091399,466827042,86%1165,32
Type 5 Ka-Ri 81615,258146855,88%1705,95
WZ-111 model 1-491953,468416749,25%1978,58
T1 Heavy5126,391886740,30%8,70
Type 63 81549,369336752,24%1840,60
Jagdpanzer E 90 92016,858416651,52%1762,51
Object 268 Version V 101774,126376642,42%1188,81
ISU-152K 81160,506336445,31%1122,81
Panther mit 8,8 cm L/71 81091,176836443,75%1312,91
Strv 103-091217,765486339,68%794,45
Forest Spirit 81687,837456346,03%1594,58
KJPZ TIII Jäger 91571,787106344,44%1261,74
Pz.Kpfw. VII101548,636806243,55%962,92
SU-1018833,205726152,46%805,95
UDES 15/16101616,487216050,00%1171,55
Object 26110975,005845942,37%611,58
T54 Heavy Tank 91484,177755950,85%1485,14
M2 Medium Tank376,571865853,45%134,90
Emil I81193,146785743,86%1265,45
Vz. 58 Medvěd 92087,009145653,57%1905,10
T9591362,936975540,00%851,07
Emil II91406,967215450,00%1139,74
Strv 103B101953,656335433,33%1229,09
M46 Patton91370,286855444,44%1157,85
Buryan 92033,429205352,83%1586,58
O-I6380,334735257,69%550,48
Super Hellcat 7617,985055248,08%732,80
Bat.-Châtillon 25 t AP91111,106344944,90%969,88
Vz. 63P112603,319004946,94%1638,97
KV-4 KTTS 81370,128584965,31%1706,71
SFAC 105 81601,768054959,18%1606,58
M40/M438769,085484843,75%698,12
LT-432 8571,025474835,42%721,89
AAT60 81680,199044761,70%1974,76
Strv 746333,303784641,30%361,91
O-I Experimental5224,133654560,00%328,80
WZ-111 model 5A101705,027124544,44%1240,57
FV215b 101172,646364546,67%735,29
TS-54 81453,879384553,33%1713,10
T-103 81292,337084546,67%1274,63
Type 6191631,828024447,73%1588,65
Tiger II8990,737234454,55%1134,25
T92 HMC101305,485954450,00%1090,45
M3 Lee447,861214325,58%0,00
Bat.-Châtillon 12 t8510,865364346,51%701,28
E 65 Zwilling 81523,798754351,16%1278,44
Bofors Tornvagn 81369,108274252,38%1622,04
Strv m/425250,323684151,22%521,48
Felice 91626,248314158,54%1774,56
Vz. 71 Tesák101304,028324151,22%1478,94
Bat.-Châtillon 155 58101121,156484143,90%760,50
XM69 Hacker112408,159054151,22%1738,97
Hirschkäfer112068,857364146,34%1394,79
T26E4 SuperPershing 8884,937144047,50%1034,75
IS-6 8185,563053941,03%37,21
T28 Prototype81147,626863946,15%1147,08
Object 25791220,957063946,15%918,84
M10 RBFM 5471,974803961,54%963,20
T-345127,452703836,84%51,14
Tiger I7914,266213844,74%1036,73
UDES 14 Alt 58629,264943839,47%502,13
T71 DA7513,475213847,37%895,28
GSOR 1006 Scheme 791144,116243847,37%810,85
FV226 Contradictious 81579,329223857,89%1564,54
Pz.Kpfw. Neu112758,3010193751,35%1880,23
Panhard AML Lynx 6x68401,535163644,44%535,19
AS-XX 40 t111619,587113644,44%1047,46
Object 777 Version II 91638,097713542,86%1351,76
M6A2E1 81585,098673545,71%1946,55
KV-220-2 5207,513613545,71%134,38
Controcarro 1 Mk. 292148,069093444,12%2091,14
Chieftain Mk. 6 101791,417773455,88%1363,92
Lorraine 50 t 91793,218593447,06%1913,24
T-50-2 6134,353203455,88%231,79
56TP 81615,658623452,94%1739,12
Waffenträger auf E 100102111,457363351,52%1367,50
AMX 50 Foch B101917,766873339,39%1385,91
Kampfpanzer 67101763,977023330,30%1109,36
Panhard EBR 909397,034933141,94%314,56
Object 70591018,396313141,94%662,01
Object 26391068,425873141,94%708,76
Caernarvon81288,937853043,33%1404,84
Krupp-Steyr Waffenträger 7597,834293036,67%602,54
Object 268102005,386732941,38%1265,55
AMX 13 105101301,727162955,17%1419,27
Executor112300,287512941,38%1427,98
Leopard 120 Verbessert111890,247682948,28%1227,09
Wz. 64GC Bzyg 102313,598782958,62%1725,94
KV-122 7937,896682853,57%1339,24
T803112123,048982839,29%1348,86
AMX 12 t6347,224412748,15%846,41
Kanonenjagdpanzer 105 81610,677732740,74%2043,17
Vz. 64 Blesk8768,626562653,85%1214,87
M47 Iron Arnie 81430,929002661,54%1818,48
SDP wz 66 Grom 81181,156742638,46%943,53
NC 70 Błyskawica101752,927022548,00%1235,13
BZ-58-2 92211,289512564,00%2170,08
K-91101419,716522450,00%1076,55
FV2078737,225542343,48%678,48
AMX ELC bis5294,703682347,83%834,85
Object 70491637,686922240,91%1174,15
Chieftain/T95 8964,278262268,18%1356,75
Centurion Mk. 5/1 RAAC 81061,957512250,00%1317,51
Object 244 6890,687252259,09%1314,17
T78 6959,647092263,64%1431,92
ZŤS Vz.63-1 Ogar 92042,678212142,86%1658,95
AT 158900,906942157,14%856,53
AMX AC mle. 488816,336002152,38%791,92
M48A5 Patton101753,527882147,62%1460,80
Caliban 8939,818312171,43%1150,03
Serpente 92034,337672138,10%1433,39
T28 Concept 71024,957872161,90%1601,13
Type 62 7908,509192065,00%2319,01
113101543,207272050,00%1233,20
IS-4101564,357082040,00%1066,70
Ares 8591508,507782045,00%1391,28
FV4202 81281,857902040,00%1913,65
M56 Scorpion 7724,905912055,00%944,84
Nergal 81533,308762045,00%1665,73
AMX 13 909636,955481942,11%661,01
Kpz. 3 GST Turm 81629,328631957,89%1711,53
Object 283 91431,636661936,84%1191,79
H3 91901,328001947,37%1559,32
Lago490,171811833,33%0,00
G.W. Panther7612,614761844,44%563,38
SU-100Y 6748,614641833,33%1052,81
Stridsyxa 81758,598531752,94%1707,82
ELC EVEN 90 8615,415281729,41%933,17
Yong Bing 91673,947041729,41%1086,41
LPT-67 Šelma9646,636431656,25%792,00
STK-2112737,818981643,75%1694,04
Ares 7581378,199191662,50%1803,41
XM66F 81755,067701637,50%1762,92
Toro 91273,196971643,75%914,65
Saryuda 91867,258031650,00%1497,01
Vz. 68 Squall 8431,873771513,33%404,43
Charioteer Nomad 81468,075771533,33%1292,01
Conqueror Gun Carriage101092,005211442,86%656,46
KPz 3 Projekt 07 HK 91385,366051442,86%944,46
Patton the Tank 91646,368231457,14%1982,74
Panther/M10 7681,297381464,29%1126,22
Nemesis 81336,078651457,14%1611,52
Turán III prototípus 5236,363591457,14%485,01
Terrifiant 92194,5710911471,43%1776,34
105 leFH18B2 5278,853161353,85%411,41
B.U.G.I.6937,546421361,54%1669,54
WZ-219111053,087361338,46%884,47
Object 432U111887,776901330,77%1186,10
TS-6 91889,549931361,54%1849,40
Obsidian 81199,338551258,33%1569,80
Strv fm/21184,551111136,36%210,10
CS-67 Szakal111645,738271154,55%1178,63
Pz.Kpfw. 38H 735 (f) 2525,737351163,64%1873,76
Udarniy 81928,009641145,45%2244,65
Strv m/40L375,202081070,00%261,00
STA-18749,506081050,00%820,43
M5 Stuart4170,802651030,00%251,81
VK 168.01 Mauerbrecher 8814,004501030,00%615,35
Husarz 81402,906181030,00%1088,30
Dicker Max 6477,703751040,00%609,17
Chimera 81422,507681050,00%1263,23
ISU-122S 7967,506881070,00%1487,34
SU-1527539,33406922,22%458,60
T-34-85686,00215933,33%0,00
HWK 30 81078,56692955,56%1703,70
LTP 359,78144933,33%0,06
T-34-3 81275,00758944,44%1503,15
Type 64 6574,00573955,56%1331,81
Sentinelle 91178,78638944,44%722,76
25TP KSUST II57,63191825,00%0,00
Ferdinand8596,00416825,00%307,49
Ho-Ri Shugo111465,13633837,50%663,88
KV-1SA 5650,88662850,00%1176,05
Strv 81 81312,75949850,00%1604,19
AT 15A 7672,50745875,00%981,61
AMX Canon d'assaut 105 8790,63633850,00%718,87
Hummel6333,43394757,14%400,49
Pvlvv fm/42238,43108742,86%73,68
AMX 38395,43245742,86%74,28
IS-M8761,43621757,14%852,12
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6784,71708757,14%2129,33
K-91-PT 91633,43730742,86%1451,63
Ashigaru 101995,43776757,14%1363,13
King Tiger (Captured) 7904,00550728,57%857,49
KV-2 (R) 6740,14707757,14%1176,99
Pudel 6796,50617633,33%1402,56
SDP 58 Kilana81476,00975683,33%1856,98
PTZ-78111495,83706650,00%644,78
Bretagne Panther 6579,33602666,67%1016,40
Fantôme 91447,33518633,33%1035,23
7TP246,6084540,00%0,00
T2 Medium Tank253,80159560,00%178,48
FV4004 Conway9881,40692560,00%762,68
T-60249,00209560,00%160,03
K-2 81279,80926560,00%1557,28
Heavy Tank No. VI 6770,80681560,00%1297,43
TBT 92373,00964560,00%1871,44
UDES 03 Alt 3 91808,60793540,00%1769,78
TKS z n.k.m. 20 mm 2175,00300425,00%781,30
Centurion Mk. I8911,75674475,00%1081,20
KV-26920,50672475,00%1714,61
Somua S353165,25193425,00%221,78
AT-FV230 Breaker111186,0036240,00%483,25
Leichter Kpz. 70 (K) 8893,2540640,00%1089,15
SU-2-122 5242,00292450,00%371,16
ISU-122-2 8729,75564450,00%532,88
Jagdtiger Prototype 8464,5024340,00%133,89
M16/43 Sahariano 3521,00581450,00%1413,34
SU-85I 5579,75529450,00%1076,07
Projet Louis 91655,25759450,00%1992,37
M4A3E8 Thunderbolt VII 6938,50624450,00%1633,17
M4A1 FL 10 6792,75575450,00%1184,22
Strv m/38290,33221333,33%131,02
Hotchkiss H35256,00289366,67%215,78
Sturmpanzer II4292,67367366,67%979,61
M75163,67317333,33%300,13
M36 Jackson6280,33222333,33%182,85
T-80470,00328366,67%247,62
GSOR the TANK 91067,67797366,67%1095,11
Kanonenjagdpanzer 2 81370,3343130,00%1029,45
AM 39 Gendron-Somua 276,67157333,33%18,85
Carro da Combattimento 45 t 101312,67617333,33%620,02
Strv m/42-57 Alt A.2 61282,3355230,00%2243,42
BZ-72-1 101205,67484333,33%642,87
WZ-111 model 6 81314,6748830,00%998,91
Lorraine 120 Alby 81019,6710323100,00%938,22
Renault FT183,00246250,00%337,70
14TP40,001952100,00%261,00
Sturmpanzer I Bison3181,503302100,00%665,40
Leichttraktor10,0042250,00%82,83
MS-1114,001342100,00%261,00
CAV mod. 7111788,5022220,00%218,18
T25 AT7842,508632100,00%1188,42
T698525,50477250,00%505,81
FV225 Collector 91717,0055920,00%934,15
Panhard EBR 75 (FL 10) 8270,50652250,00%259,08
M48A2 Räumpanzer 81342,0035120,00%1308,41
Lätt Stridsfordon 120 91518,509332100,00%1117,17
Škoda T 40 6510,5037520,00%792,91
AC 4 Experimental 6911,00596250,00%1361,13
Object 168 German 81085,0032520,00%865,23
Sherman VC Firefly 6145,004032100,00%261,00
Miel 8717,5027020,00%413,11
AMX 13 (FL 11) 5413,508312100,00%1673,49
StuG IV 5387,00272250,00%729,58
TT-130M 91238,50653250,00%876,28
Rambo 91483,50725250,00%1286,49
OCP Peacekeeper 91878,0010662100,00%1539,51
M3 Stuart30,005410,00%0,00
T1 Cunningham10,001010,00%0,00
Renault Otsu1185,006691100,00%989,20
4TP10,001461100,00%261,00
Renault NC-3110,001981100,00%261,00
10TP30,006810,00%0,00
T34 8544,0027310,00%306,37
Type 97 Te-Ke 2126,0015610,00%343,96
SU-1820,002910,00%0,00
T-2620,001810,00%0,00
Type 89 I-Go/Chi-Ro270,001501100,00%280,43
T-26G FT232,002310,00%0,00
SU-2630,001510,00%0,00
T-7030,001701100,00%261,00
T499103,006091100,00%261,00
Windhund 8562,008551100,00%556,01
KV-1 shielded 5740,009331100,00%1315,68
TS-60 91446,0010521100,00%1326,47
M4-85 5501,0024010,00%787,10
AMR 35 2126,003891100,00%592,01
T-116 335,009810,00%0,00
MKA 20,002611100,00%261,00
T-29 3209,003751100,00%696,01
M24E2 Super Chaffee 6453,0028210,00%856,56
Sexton I 3126,0016810,00%137,27
Char de transition 6855,0053910,00%1323,14
T92 80,0050910,00%0,00
IS-5 (Object 730) 8711,0047910,00%577,98
Kirovets-1 8886,0010851100,00%991,65
M4A1 Revalorisé 80,0022810,00%0,00
59-Patton 8467,0019210,00%283,68
Object 265T 91518,0040810,00%936,98
IMT 8333,006061100,00%307,02
Vercingétorix 91921,0055210,00%1267,52

Grafikler

WN8

Anzeigen

Klan Geçmişi

Rütbe: Komutan
Katıldı: 26/09/2025
Rütbe: Acemi
Katıldı: 06/01/2025
Ayrıldı: 25/09/2025
Rütbe: Er
Katıldı: 26/01/2022
Ayrıldı: 04/01/2025
Rütbe: Er
Katıldı: 26/01/2022
Ayrıldı: 24/12/2024
Rütbe: İkinci Komutan
Katıldı: 08/02/2020
Ayrıldı: 25/01/2022
Rütbe: Acemi
Katıldı: 24/01/2019
Ayrıldı: 18/02/2019
Rütbe: Acemi
Katıldı: 26/02/2019
Ayrıldı: 02/03/2019