| Tank Adı | M | Tip | Ulus | Seviye | Ortalama Hasar | Ortalama Deneyim | Savaşlar | Galibiyetler | WN8 | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Progetto M35 mod. 46 | 8 | 1348,51 | 827 | 1484 | 51,55% | 1712,54 | |||||
| IS-7 | 10 | 1365,45 | 583 | 1043 | 44,10% | 917,68 | |||||
| KV-85 | 6 | 393,62 | 307 | 872 | 46,56% | 455,94 | |||||
| Škoda T 56 | 8 | 1938,55 | 984 | 711 | 54,85% | 2147,07 | |||||
| Progetto M40 mod. 65 | 10 | 1834,17 | 717 | 678 | 43,81% | 1491,09 | |||||
| Somua SM | 8 | 1455,10 | 878 | 641 | 52,26% | 1663,78 | |||||
| Object 257 | 9 | 1038,01 | 550 | 586 | 44,71% | 823,57 | |||||
| IS | 7 | 483,31 | 351 | 540 | 42,41% | 420,62 | |||||
| T-44-100 Igrovoy | 8 | 950,35 | 700 | 539 | 47,87% | 1067,55 | |||||
| IS-3 | 8 | 650,50 | 438 | 504 | 43,85% | 509,62 | |||||
| KV-1S | 6 | 201,49 | 228 | 468 | 49,15% | 159,17 | |||||
| Conqueror Gun Carriage | 10 | 1358,85 | 640 | 459 | 50,11% | 1171,69 | |||||
| STB-1 | 10 | 1587,37 | 699 | 417 | 41,73% | 1178,22 | |||||
| TS-5 | 8 | 1230,21 | 791 | 366 | 51,09% | 1262,06 | |||||
| T92 | 8 | 389,62 | 550 | 308 | 42,53% | 513,65 | |||||
| TVP T 50/51 | 10 | 1594,12 | 648 | 233 | 40,77% | 1227,54 | |||||
| EMIL 1951 | 8 | 1150,93 | 714 | 228 | 46,93% | 1122,85 | |||||
| Super Conqueror | 10 | 1656,69 | 725 | 224 | 47,32% | 1166,76 | |||||
| FV215b (183) | 10 | 1379,87 | 585 | 220 | 46,82% | 874,55 | |||||
| T-100 LT | 10 | 731,92 | 613 | 220 | 41,36% | 691,16 | |||||
| AMX M4 mle. 49 Liberté | 8 | 1117,81 | 787 | 207 | 52,17% | 1322,72 | |||||
| Grille 15 | 10 | 1421,24 | 590 | 177 | 45,20% | 899,01 | |||||
| Leopard 1 | 10 | 1596,18 | 705 | 175 | 52,57% | 1254,32 | |||||
| 122 TM | 8 | 1388,54 | 811 | 166 | 50,00% | 1621,42 | |||||
| STA-2 | 8 | 947,18 | 750 | 164 | 56,10% | 1290,36 | |||||
| Nashorn | 6 | 432,97 | 257 | 155 | 41,29% | 495,80 | |||||
| Vz. 55 | 10 | 2031,97 | 813 | 153 | 52,94% | 1512,50 | |||||
| T-44 | 8 | 916,85 | 683 | 151 | 47,02% | 1161,72 | |||||
| Prototipo Standard B | 9 | 1107,32 | 641 | 139 | 46,04% | 860,38 | |||||
| Rhm.-Borsig Waffenträger | 8 | 836,67 | 516 | 138 | 39,86% | 654,75 | |||||
| T-54 ltwt. | 9 | 564,69 | 612 | 137 | 51,09% | 682,59 | |||||
| FV3805 | 9 | 1084,37 | 620 | 134 | 43,28% | 887,67 | |||||
| 60TP Lewandowskiego | 10 | 1937,22 | 780 | 133 | 51,88% | 1443,21 | |||||
| T-10 | 9 | 1185,03 | 661 | 133 | 46,62% | 989,79 | |||||
| Lansen C | 8 | 1128,45 | 733 | 133 | 48,87% | 1303,41 | |||||
| FV207 | 8 | 687,45 | 559 | 130 | 48,46% | 639,00 | |||||
| LTTB | 8 | 341,62 | 528 | 126 | 50,00% | 444,62 | |||||
| MT-25 | 6 | 215,56 | 379 | 122 | 47,54% | 433,55 | |||||
| KV-1 | 5 | 72,12 | 165 | 121 | 40,50% | 13,81 | |||||
| Bat.-Châtillon 25 t | 10 | 1446,89 | 596 | 119 | 42,02% | 1080,30 | |||||
| AMX 50 B | 10 | 1553,52 | 717 | 117 | 53,85% | 1149,01 | |||||
| Bat.-Châtillon 25 t AP | 9 | 1130,63 | 663 | 116 | 48,28% | 1010,99 | |||||
| P.44 Pantera | 8 | 839,67 | 651 | 111 | 53,15% | 998,61 | |||||
| T110E5 | 10 | 1833,87 | 596 | 111 | 45,05% | 1267,37 | |||||
| FV304 | 6 | 426,57 | 252 | 108 | 42,59% | 520,92 | |||||
| T-28 | 4 | 50,22 | 169 | 106 | 46,23% | 62,21 | |||||
| FV230 Canopener | 10 | 1925,24 | 709 | 106 | 54,72% | 1388,06 | |||||
| Caernarvon Action X | 8 | 1046,35 | 797 | 101 | 53,47% | 1197,05 | |||||
| P.43 bis | 6 | 479,00 | 462 | 100 | 45,00% | 720,05 | |||||
| Crusader 5.5-in. SP | 7 | 595,85 | 520 | 100 | 43,00% | 629,64 | |||||
| IS-6 B | 8 | 1358,25 | 797 | 97 | 48,45% | 1507,47 | |||||
| UDES 15/16 | 10 | 1746,93 | 701 | 95 | 46,32% | 1209,99 | |||||
| Waffenträger auf Pz. IV | 9 | 1249,22 | 652 | 95 | 57,89% | 1005,55 | |||||
| IS-3-II | 9 | 1547,46 | 814 | 94 | 50,00% | 1409,58 | |||||
| Progetto CC55 mod. 54 | 8 | 1223,88 | 745 | 92 | 41,30% | 1319,30 | |||||
| Bishop | 5 | 351,05 | 230 | 92 | 51,09% | 689,85 | |||||
| WZ-120-1G FT | 8 | 862,52 | 587 | 92 | 46,74% | 778,95 | |||||
| Kranvagn | 10 | 2061,68 | 791 | 91 | 47,25% | 1594,95 | |||||
| Object 277 | 10 | 1658,84 | 725 | 90 | 43,33% | 1274,17 | |||||
| Tiger (P) | 7 | 874,28 | 643 | 89 | 42,70% | 1052,83 | |||||
| LTG | 7 | 336,01 | 498 | 89 | 48,31% | 519,05 | |||||
| P.43 ter | 7 | 806,97 | 617 | 88 | 42,05% | 1092,93 | |||||
| STA-1 | 8 | 832,32 | 626 | 88 | 50,00% | 997,48 | |||||
| IS-2-II | 8 | 1122,02 | 683 | 88 | 40,91% | 1121,26 | |||||
| T-34 shielded | 5 | 239,65 | 269 | 88 | 45,45% | 373,43 | |||||
| ELC EVEN 90 | 8 | 590,15 | 676 | 88 | 46,59% | 1080,01 | |||||
| VK 100.01 (P) | 8 | 1101,29 | 721 | 86 | 47,67% | 1149,60 | |||||
| UDES 16 | 9 | 1686,95 | 835 | 84 | 48,81% | 1774,76 | |||||
| FV4202 | 8 | 698,29 | 632 | 84 | 51,19% | 771,02 | |||||
| TNH T Vz. 51 | 9 | 1504,11 | 801 | 82 | 50,00% | 1292,96 | |||||
| WZ-120 | 9 | 1176,59 | 698 | 81 | 41,98% | 1006,02 | |||||
| KV-4 | 8 | 1191,71 | 784 | 77 | 53,25% | 1441,03 | |||||
| Sturer Emil | 7 | 415,79 | 396 | 76 | 39,47% | 299,31 | |||||
| IS-5 (Object 730) | 8 | 1104,38 | 751 | 76 | 57,89% | 1270,64 | |||||
| Pz.Kpfw. VII | 10 | 1755,28 | 803 | 75 | 58,67% | 1364,70 | |||||
| T57 Heavy | 10 | 2050,38 | 730 | 74 | 40,54% | 1507,67 | |||||
| Panhard AML Lynx 6x6 | 8 | 456,16 | 660 | 74 | 59,46% | 798,68 | |||||
| Charlemagne | 8 | 1611,39 | 939 | 74 | 62,16% | 1738,13 | |||||
| Maus | 10 | 1617,33 | 752 | 73 | 47,95% | 1242,07 | |||||
| Tiger II | 8 | 1097,99 | 790 | 70 | 60,00% | 1235,14 | |||||
| Object 703 Version II | 8 | 1354,20 | 890 | 70 | 54,29% | 1518,95 | |||||
| WZ-111 model 5A | 10 | 1839,83 | 690 | 69 | 46,38% | 1275,42 | |||||
| Bat.-Châtillon 12 t | 8 | 558,90 | 595 | 69 | 44,93% | 922,16 | |||||
| T69 | 8 | 863,56 | 640 | 66 | 45,45% | 932,94 | |||||
| E 75 | 9 | 1548,20 | 836 | 64 | 57,81% | 1445,47 | |||||
| Panhard EBR 105 | 10 | 331,11 | 475 | 64 | 39,06% | 100,51 | |||||
| Type 61 | 9 | 946,57 | 526 | 63 | 30,16% | 639,85 | |||||
| Jagdtiger | 9 | 1785,38 | 782 | 63 | 49,21% | 1385,15 | |||||
| E 50 | 9 | 1293,66 | 776 | 62 | 51,61% | 1182,95 | |||||
| Strv S1 | 8 | 1391,92 | 679 | 62 | 41,94% | 1412,85 | |||||
| Tortoise | 9 | 1624,12 | 900 | 60 | 56,67% | 1327,73 | |||||
| Centurion Mk. 7/1 | 9 | 1562,51 | 906 | 59 | 61,02% | 1672,18 | |||||
| Leopard Prototyp A | 9 | 929,80 | 577 | 59 | 40,68% | 624,81 | |||||
| Valentine II | 4 | 268,63 | 321 | 59 | 52,54% | 935,64 | |||||
| UDES 03 | 8 | 830,69 | 626 | 58 | 63,79% | 916,96 | |||||
| Marder 38T | 4 | 163,70 | 157 | 57 | 47,37% | 213,53 | |||||
| Kampfpanzer 50 t | 9 | 1783,32 | 924 | 57 | 54,39% | 1607,95 | |||||
| Chrysler K GF | 8 | 1089,91 | 666 | 57 | 43,86% | 1068,58 | |||||
| 53TP Markowskiego | 8 | 929,20 | 657 | 56 | 46,43% | 888,53 | |||||
| TNH 105/1000 | 8 | 1003,59 | 703 | 56 | 51,79% | 1077,39 | |||||
| T110E3 | 10 | 1916,21 | 785 | 56 | 53,57% | 1435,39 | |||||
| Pz.Sfl. IVc | 5 | 384,36 | 249 | 56 | 50,00% | 716,78 | |||||
| T-46 | 3 | 70,02 | 191 | 55 | 47,27% | 92,35 | |||||
| Konštrukta T-34/100 | 7 | 626,54 | 475 | 54 | 35,19% | 697,53 | |||||
| Conqueror | 9 | 1504,11 | 725 | 53 | 45,28% | 1246,40 | |||||
| Leo | 7 | 946,38 | 658 | 52 | 50,00% | 1514,22 | |||||
| Emil I | 8 | 1459,27 | 887 | 52 | 63,46% | 2041,74 | |||||
| T28 Prototype | 8 | 908,98 | 531 | 52 | 34,62% | 693,43 | |||||
| T-50 | 5 | 78,14 | 197 | 51 | 41,18% | 22,36 | |||||
| Strv 103-0 | 9 | 1334,36 | 644 | 50 | 44,00% | 1077,30 | |||||
| UDES 14 Alt 5 | 8 | 1163,62 | 740 | 50 | 46,00% | 1425,15 | |||||
| E 50 Ausf. M | 10 | 1388,38 | 587 | 50 | 42,00% | 916,14 | |||||
| Centurion Action X | 10 | 1437,45 | 572 | 49 | 53,06% | 1082,28 | |||||
| Emil II | 9 | 1533,88 | 799 | 48 | 58,33% | 1366,47 | |||||
| Strv 103B | 10 | 1669,75 | 654 | 48 | 45,83% | 1121,38 | |||||
| Hotchkiss EBR | 7 | 464,50 | 626 | 48 | 62,50% | 1004,70 | |||||
| Type 5 Chi-Ri | 7 | 740,21 | 643 | 47 | 63,83% | 1222,88 | |||||
| T-43 | 7 | 762,81 | 627 | 47 | 46,81% | 1105,48 | |||||
| VK 45.02 (P) Ausf. A | 8 | 1000,34 | 719 | 47 | 55,32% | 1139,44 | |||||
| Object 140 | 10 | 1525,48 | 702 | 46 | 52,17% | 1243,21 | |||||
| ST-II | 10 | 1734,15 | 647 | 46 | 36,96% | 1048,31 | |||||
| IS-M | 8 | 974,84 | 705 | 45 | 53,33% | 1094,73 | |||||
| Manticore | 10 | 662,64 | 645 | 45 | 48,89% | 631,23 | |||||
| Concept 1B | 9 | 1580,76 | 888 | 45 | 53,33% | 1336,05 | |||||
| Ikv 90 Typ B | 7 | 625,30 | 474 | 43 | 39,53% | 677,06 | |||||
| A-20 | 5 | 76,60 | 152 | 42 | 33,33% | 2,38 | |||||
| SU-101 | 8 | 1319,79 | 743 | 42 | 47,62% | 1475,97 | |||||
| AMX AC mle. 48 | 8 | 985,02 | 514 | 42 | 33,33% | 765,81 | |||||
| AMX 50 100 | 8 | 948,56 | 560 | 41 | 36,59% | 714,88 | |||||
| Controcarro 1 Mk. 2 | 9 | 941,00 | 599 | 41 | 36,59% | 525,35 | |||||
| BZ-58 | 7 | 1073,03 | 770 | 40 | 42,50% | 1359,66 | |||||
| Panther II | 8 | 1098,03 | 751 | 39 | 51,28% | 1585,60 | |||||
| Panhard AMD 178B | 6 | 347,29 | 481 | 38 | 52,63% | 853,18 | |||||
| Object 268 Version 4 | 10 | 1914,42 | 730 | 38 | 44,74% | 1339,05 | |||||
| 110 | 8 | 898,35 | 589 | 37 | 32,43% | 777,19 | |||||
| Carro d'assalto P.88 | 7 | 1037,19 | 819 | 37 | 56,76% | 1482,39 | |||||
| Caernarvon | 8 | 1076,05 | 715 | 37 | 43,24% | 1182,86 | |||||
| M18 Hellcat | 6 | 501,97 | 435 | 37 | 54,05% | 707,76 | |||||
| 45TP Habicha | 7 | 864,44 | 658 | 36 | 50,00% | 1118,83 | |||||
| Vz. 44-1 | 7 | 1056,78 | 784 | 36 | 58,33% | 1463,23 | |||||
| Indien-Panzer | 8 | 941,97 | 661 | 34 | 47,06% | 1050,74 | |||||
| LHMTV | 8 | 409,53 | 571 | 34 | 41,18% | 516,97 | |||||
| Rinoceronte | 10 | 1832,55 | 676 | 33 | 51,52% | 1414,78 | |||||
| Löwe | 8 | 489,18 | 409 | 33 | 42,42% | 296,35 | |||||
| Ikv 103 | 5 | 335,41 | 320 | 32 | 34,38% | 580,26 | |||||
| Birch Gun | 4 | 116,34 | 127 | 32 | 43,75% | 188,80 | |||||
| T25/2 | 7 | 824,56 | 587 | 32 | 56,25% | 1171,45 | |||||
| VK 30.02 (M) | 6 | 755,16 | 646 | 32 | 53,13% | 1532,31 | |||||
| TVP VTU Koncept | 8 | 416,16 | 454 | 31 | 41,94% | 300,76 | |||||
| Chi-To SP | 7 | 1547,55 | 546 | 31 | 45,16% | 1914,37 | |||||
| Type 95 Ji-Ro | 6 | 952,74 | 387 | 31 | 38,71% | 1604,69 | |||||
| P.43 | 5 | 265,07 | 346 | 29 | 51,72% | 574,12 | |||||
| T20 | 7 | 715,86 | 591 | 29 | 48,28% | 949,22 | |||||
| CS-53 | 8 | 866,36 | 543 | 28 | 32,14% | 862,44 | |||||
| Object 430U | 10 | 1345,11 | 656 | 28 | 42,86% | 896,12 | |||||
| VK 30.02 (D) | 7 | 825,30 | 736 | 27 | 48,15% | 1388,93 | |||||
| M4A3E8 Sherman | 6 | 452,54 | 434 | 26 | 42,31% | 625,96 | |||||
| ARL 44 | 6 | 605,40 | 544 | 25 | 48,00% | 916,98 | |||||
| IS-2 | 7 | 731,04 | 677 | 25 | 56,00% | 913,13 | |||||
| T110E4 | 10 | 2081,08 | 743 | 25 | 48,00% | 1568,47 | |||||
| Škoda T 50 | 9 | 1201,83 | 669 | 24 | 41,67% | 874,77 | |||||
| 121 | 10 | 299,54 | 352 | 24 | 41,67% | 62,77 | |||||
| Ho-Ri 2 | 8 | 1050,38 | 439 | 24 | 50,00% | 1066,99 | |||||
| Object 705A | 10 | 2204,29 | 702 | 24 | 29,17% | 1657,28 | |||||
| Leopard 120 Verbessert | 11 | 1222,08 | 422 | 24 | 16,67% | 537,45 | |||||
| GSR 3301 Setter | 7 | 296,00 | 429 | 24 | 37,50% | 398,57 | |||||
| Char Futur 4 | 9 | 1856,48 | 836 | 23 | 52,17% | 1827,36 | |||||
| P26/40 | 4 | 196,86 | 255 | 22 | 45,45% | 322,62 | |||||
| Strv 74 | 6 | 960,77 | 608 | 22 | 45,45% | 1952,85 | |||||
| T-34-3 | 8 | 254,18 | 415 | 22 | 50,00% | 142,02 | |||||
| 50TP prototyp | 8 | 977,52 | 685 | 21 | 52,38% | 876,20 | |||||
| WZ-111 model 1-4 | 9 | 1185,00 | 788 | 21 | 57,14% | 1123,21 | |||||
| STG Guard | 8 | 947,19 | 673 | 21 | 47,62% | 1017,92 | |||||
| Schwarzpanzer 58 | 8 | 971,10 | 732 | 21 | 52,38% | 1260,29 | |||||
| Tiger I | 7 | 1147,15 | 786 | 20 | 50,00% | 1495,37 | |||||
| E 75 TS | 8 | 1537,80 | 771 | 20 | 45,00% | 1452,58 | |||||
| Excalibur | 6 | 806,75 | 688 | 20 | 65,00% | 1246,18 | |||||
| M10 RBFM | 5 | 315,50 | 365 | 20 | 45,00% | 416,07 | |||||
| Type 4 Chi-To | 6 | 542,74 | 424 | 19 | 31,58% | 752,21 | |||||
| IS-4 | 10 | 1732,74 | 792 | 19 | 42,11% | 1155,65 | |||||
| T-150 | 6 | 356,95 | 414 | 19 | 36,84% | 338,41 | |||||
| Jagdpanzer E 100 | 10 | 1602,68 | 562 | 19 | 31,58% | 973,35 | |||||
| M-VI-Y | 9 | 1517,37 | 817 | 19 | 57,89% | 1397,91 | |||||
| CS-59 | 9 | 1141,11 | 815 | 18 | 66,67% | 1183,19 | |||||
| KV-13 | 7 | 293,28 | 354 | 18 | 22,22% | 180,14 | |||||
| SU-100M1 | 7 | 957,61 | 622 | 18 | 44,44% | 1186,48 | |||||
| T67 | 5 | 277,33 | 357 | 18 | 44,44% | 417,25 | |||||
| GSOR 3301 AVR FS | 9 | 675,00 | 663 | 18 | 38,89% | 851,29 | |||||
| KV-3 | 7 | 759,71 | 663 | 17 | 58,82% | 995,86 | |||||
| AMX 12 t | 6 | 803,06 | 792 | 17 | 76,47% | 2556,54 | |||||
| T-34-85 | 6 | 491,25 | 456 | 16 | 43,75% | 723,10 | |||||
| SU-100 | 6 | 730,87 | 622 | 15 | 66,67% | 1463,69 | |||||
| WZ-114 | 9 | 1735,87 | 643 | 15 | 26,67% | 1311,31 | |||||
| AE Phase I | 9 | 1273,07 | 615 | 15 | 33,33% | 772,08 | |||||
| Ikv 65 Alt II | 6 | 713,93 | 555 | 14 | 64,29% | 1513,52 | |||||
| Type 58 | 6 | 593,36 | 449 | 14 | 35,71% | 848,49 | |||||
| BZ-166 | 8 | 1475,14 | 709 | 14 | 35,71% | 1565,09 | |||||
| CS-63 | 10 | 883,77 | 421 | 13 | 38,46% | 355,20 | |||||
| AMX M4 mle. 45 | 7 | 1026,08 | 717 | 13 | 53,85% | 1413,39 | |||||
| FV217 Badger | 10 | 1728,38 | 840 | 13 | 76,92% | 1402,11 | |||||
| KV-4 Kreslavskiy | 8 | 998,69 | 813 | 13 | 53,85% | 1026,46 | |||||
| BT-7 | 4 | 59,25 | 119 | 12 | 58,33% | 180,17 | |||||
| Type 3 Chi-Nu | 5 | 522,83 | 512 | 12 | 58,33% | 1713,16 | |||||
| M36 Jackson | 6 | 1152,08 | 776 | 12 | 58,33% | 2389,60 | |||||
| T-26 | 2 | 96,82 | 219 | 11 | 45,45% | 308,84 | |||||
| Type T-34 | 5 | 256,82 | 398 | 11 | 54,55% | 622,24 | |||||
| Panther | 7 | 956,60 | 788 | 10 | 60,00% | 1641,59 | |||||
| Controcarro 3 Minotauro | 10 | 1756,10 | 748 | 10 | 70,00% | 1384,32 | |||||
| AMX 50 Foch (155) | 10 | 1495,10 | 707 | 10 | 50,00% | 968,99 | |||||
| Lorraine 40 t | 8 | 1180,50 | 610 | 10 | 40,00% | 1067,00 | |||||
| M15/42 | 3 | 227,00 | 302 | 9 | 44,44% | 495,10 | |||||
| T25 AT | 7 | 814,89 | 752 | 9 | 77,78% | 1127,74 | |||||
| T-34 | 5 | 248,38 | 389 | 8 | 37,50% | 424,42 | |||||
| King Tiger (Captured) | 7 | 1156,88 | 796 | 8 | 62,50% | 1595,75 | |||||
| 25TP KSUST II | 5 | 16,00 | 298 | 7 | 57,14% | 168,29 | |||||
| AMX 13 75 | 7 | 515,29 | 739 | 7 | 71,43% | 1152,49 | |||||
| Type 3 Ho-Ni III | 5 | 567,29 | 329 | 7 | 85,71% | 1207,65 | |||||
| T-832 | 8 | 0,00 | 240 | 7 | 57,14% | 194,45 | |||||
| T-29 | 3 | 79,14 | 68 | 7 | 14,29% | 0,00 | |||||
| T-103 | 8 | 724,71 | 750 | 7 | 71,43% | 730,40 | |||||
| GSOR 1008 | 8 | 1210,43 | 550 | 7 | 57,14% | 1207,83 | |||||
| AMX ELC bis | 5 | 387,00 | 382 | 6 | 33,33% | 1361,02 | |||||
| M-V-Y | 10 | 1584,50 | 579 | 6 | 50,00% | 996,33 | |||||
| K-2 | 8 | 589,67 | 405 | 6 | 33,33% | 310,86 | |||||
| Object 777 Version II | 9 | 982,50 | 640 | 6 | 83,33% | 786,60 | |||||
| TL-1 LPC | 8 | 905,33 | 525 | 6 | 16,67% | 975,22 | |||||
| T14 | 5 | 248,40 | 177 | 5 | 20,00% | 206,53 | |||||
| SMV CC-67 | 8 | 722,80 | 706 | 5 | 60,00% | 736,82 | |||||
| K-91-PT | 9 | 1193,80 | 660 | 5 | 40,00% | 819,18 | |||||
| M5A1 Stuart | 4 | 540,75 | 453 | 4 | 50,00% | 2001,08 | |||||
| T3E2 Medium Tank | 3 | 99,25 | 199 | 4 | 50,00% | 218,44 | |||||
| Churchill III | 5 | 156,75 | 285 | 4 | 75,00% | 289,64 | |||||
| BT-2 | 2 | 12,67 | 53 | 3 | 33,33% | 0,00 | |||||
| Lago M38 | 3 | 61,67 | 276 | 3 | 66,67% | 261,00 | |||||
| T26E5 | 8 | 1284,33 | 1152 | 3 | 100,00% | 1903,02 | |||||
| 114 SP2 | 10 | 1135,67 | 434 | 3 | 0,00% | 490,51 | |||||
| M4A1 Revalorisé | 8 | 769,00 | 445 | 3 | 66,67% | 807,55 | |||||
| Renault Otsu | 1 | 40,00 | 142 | 2 | 50,00% | 71,62 | |||||
| M4A1 Sherman | 5 | 328,00 | 535 | 2 | 100,00% | 943,16 | |||||
| IS-2 shielded | 7 | 0,00 | 151 | 2 | 0,00% | 0,00 | |||||
| M3 Light | 3 | 119,00 | 101 | 2 | 0,00% | 258,17 | |||||
| Vz. 58 Medvěd | 9 | 2939,00 | 731 | 2 | 0,00% | 2978,09 | |||||
| T 55A | 9 | 713,50 | 766 | 2 | 100,00% | 582,51 | |||||
| Eclipse | 9 | 455,00 | 579 | 2 | 50,00% | 208,61 | |||||
| Kolohousenka | 1 | 53,00 | 120 | 1 | 0,00% | 3,10 | |||||
| Strv fm/21 | 1 | 41,00 | 33 | 1 | 0,00% | 0,00 | |||||
| Fiat 3000 | 1 | 61,00 | 37 | 1 | 0,00% | 36,18 | |||||
| T23E3 | 7 | 563,00 | 713 | 1 | 100,00% | 808,57 | |||||
| T-50-2 | 6 | 4,00 | 274 | 1 | 100,00% | 261,00 | |||||
| Heavy Tank No. VI | 6 | 218,00 | 542 | 1 | 100,00% | 316,61 | |||||
| M16/43 Sahariano | 3 | 0,00 | 17 | 1 | 0,00% | 0,00 | |||||
| A46 | 6 | 176,00 | 169 | 1 | 0,00% | 229,40 | |||||
| Pz.Kpfw. KW I (r) | 5 | 0,00 | 208 | 1 | 100,00% | 261,00 | |||||
| T26E3 Eagle 7 | 7 | 692,00 | 659 | 1 | 100,00% | 853,24 |
_Lusui_
Genel istatistik
| Toplam | Son 24 saat | Son 7 gün | Son 30 gün | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Savaşlar | 21965 | 34 | 333 | 333 | ||||
| Ortalama Seviye | 8,21 | 10,00 | 10,02 | 10,02 | ||||
| Galibiyetler | 10472 | 47,68% | 15 | 44,12% | 160 | 48,05% | 160 | 48,05% |
| Yenilgiler | 11138 | 50,71% | 19 | 55,88% | 170 | 51,05% | 170 | 51,05% |
| Berabere | 355 | 1,62% | 0 | 0,00% | 3 | 0,90% | 3 | 0,90% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 4458 | 20,30% | 7 | 20,59% | 80 | 24,02% | 80 | 24,02% |
| İmha edilen Tanklar | 15808 | 0,72 | 29 | 0,85 | 236 | 0,71 | 236 | 0,71 |
| Yoketme Oranı | 0,90 | 1,07 | 0,93 | 0,93 | ||||
| Tespit edilen Tanklar | 21110 | 0,96 | 38 | 1,12 | 245 | 0,74 | 245 | 0,74 |
| Verilen Hasar | 1.098,30 | 1.661,41 | 1.585,60 | 1.585,60 | ||||
| Düşman üssü işgal puanı | 14771 | 0,67 | 0 | 0,00 | 26 | 0,08 | 26 | 0,08 |
| Üs savunma Puanı | 3829 | 0,17 | 9 | 0,26 | 102 | 0,31 | 102 | 0,31 |
| Deneyim | 629,11 | 726,35 | 722,07 | 722,07 | ||||
| WN7 | 884,15 | 924,75 | 856,77 | 856,77 | ||||
| WN8 | 1096,77 | 1258,48 | 1123,42 | 1123,42 | ||||
| Toplam | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 21965 | |
| Ortalama Seviye | 8,21 | |
| Galibiyetler | 10472 | 47,68% |
| Yenilgiler | 11138 | 50,71% |
| Berabere | 355 | 1,62% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 4458 | 20,30% |
| İmha edilen Tanklar | 15808 | 0,72 |
| Yoketme Oranı | 0,90 | |
| Tespit edilen Tanklar | 21110 | 0,96 |
| Verilen Hasar | 1.098,30 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 14771 | 0,67 |
| Üs savunma Puanı | 3829 | 0,17 |
| Deneyim | 629,11 | |
| WN7 | 884,15 | |
| WN8 | 1096,77 | |
| Son 24 saat | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 34 | |
| Ortalama Seviye | 10,00 | |
| Galibiyetler | 15 | 44,12% |
| Yenilgiler | 19 | 55,88% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 7 | 20,59% |
| İmha edilen Tanklar | 29 | 0,85 |
| Yoketme Oranı | 1,07 | |
| Tespit edilen Tanklar | 38 | 1,12 |
| Verilen Hasar | 1.661,41 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 9 | 0,26 |
| Deneyim | 726,35 | |
| WN7 | 924,75 | |
| WN8 | 1258,48 | |
| Son 7 gün | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 333 | |
| Ortalama Seviye | 10,02 | |
| Galibiyetler | 160 | 48,05% |
| Yenilgiler | 170 | 51,05% |
| Berabere | 3 | 0,90% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 80 | 24,02% |
| İmha edilen Tanklar | 236 | 0,71 |
| Yoketme Oranı | 0,93 | |
| Tespit edilen Tanklar | 245 | 0,74 |
| Verilen Hasar | 1.585,60 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 26 | 0,08 |
| Üs savunma Puanı | 102 | 0,31 |
| Deneyim | 722,07 | |
| WN7 | 856,77 | |
| WN8 | 1123,42 | |
| Son 30 gün | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 333 | |
| Ortalama Seviye | 10,02 | |
| Galibiyetler | 160 | 48,05% |
| Yenilgiler | 170 | 51,05% |
| Berabere | 3 | 0,90% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 80 | 24,02% |
| İmha edilen Tanklar | 236 | 0,71 |
| Yoketme Oranı | 0,93 | |
| Tespit edilen Tanklar | 245 | 0,74 |
| Verilen Hasar | 1.585,60 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 26 | 0,08 |
| Üs savunma Puanı | 102 | 0,31 |
| Deneyim | 722,07 | |
| WN7 | 856,77 | |
| WN8 | 1123,42 | |
Oluşturulduğu tarih:
Son Savaş:
Son Güncelleme:
Dünya Haritası Mutlak X
| Toplam | Son 24 saat | Son 7 gün | Son 30 gün | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Savaşlar | 65 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Galibiyetler | 23 | 35,38% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 39 | 60,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Berabere | 3 | 4,62% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 17 | 26,15% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 45 | 0,69 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,94 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Tespit edilen Tanklar | 42 | 0,65 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 1.655,86 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Düşman üssü işgal puanı | 136 | 2,09 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 84 | 1,29 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 656,54 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Toplam | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 65 | |
| Galibiyetler | 23 | 35,38% |
| Yenilgiler | 39 | 60,00% |
| Berabere | 3 | 4,62% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 17 | 26,15% |
| İmha edilen Tanklar | 45 | 0,69 |
| Yoketme Oranı | 0,94 | |
| Tespit edilen Tanklar | 42 | 0,65 |
| Verilen Hasar | 1.655,86 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 136 | 2,09 |
| Üs savunma Puanı | 84 | 1,29 |
| Deneyim | 656,54 | |
| Son 24 saat | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 7 gün | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 30 gün | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
Dünya Haritası Şampiyon VIII
| Toplam | Son 24 saat | Son 7 gün | Son 30 gün | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Galibiyetler | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Toplam | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 24 saat | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 7 gün | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 30 gün | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
Dünya Haritası Orta VI
| Toplam | Son 24 saat | Son 7 gün | Son 30 gün | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Galibiyetler | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Toplam | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 24 saat | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 7 gün | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 30 gün | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
Tank Bölüğü İstatistikleri
| Toplam | Son 24 saat | Son 7 gün | Son 30 gün | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Galibiyetler | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Toplam | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 24 saat | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 7 gün | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 30 gün | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
Ekip istatistikleri
| Toplam | Son 24 saat | Son 7 gün | Son 30 gün | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Galibiyetler | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Toplam | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 24 saat | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 7 gün | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 30 gün | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
Çatışma istatistikleri
| Toplam | Son 24 saat | Son 7 gün | Son 30 gün | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Savaşlar | 289 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Galibiyetler | 122 | 42,21% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 153 | 52,94% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Berabere | 14 | 4,84% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 89 | 30,80% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 199 | 0,69 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 1,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Tespit edilen Tanklar | 226 | 0,78 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 1.061,24 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Düşman üssü işgal puanı | 687 | 2,38 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 579 | 2,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 603,72 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Toplam | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 289 | |
| Galibiyetler | 122 | 42,21% |
| Yenilgiler | 153 | 52,94% |
| Berabere | 14 | 4,84% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 89 | 30,80% |
| İmha edilen Tanklar | 199 | 0,69 |
| Yoketme Oranı | 1,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 226 | 0,78 |
| Verilen Hasar | 1.061,24 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 687 | 2,38 |
| Üs savunma Puanı | 579 | 2,00 |
| Deneyim | 603,72 | |
| Son 24 saat | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 7 gün | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 30 gün | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
Kale savunma istatistikleri
| Toplam | Son 24 saat | Son 7 gün | Son 30 gün | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Savaşlar | 109 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Galibiyetler | 43 | 39,45% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 65 | 59,63% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Berabere | 1 | 0,92% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 31 | 28,44% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 63 | 0,58 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,81 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Tespit edilen Tanklar | 82 | 0,75 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 1.586,73 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Düşman üssü işgal puanı | 133 | 1,22 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 50 | 0,46 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 624,85 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Toplam | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 109 | |
| Galibiyetler | 43 | 39,45% |
| Yenilgiler | 65 | 59,63% |
| Berabere | 1 | 0,92% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 31 | 28,44% |
| İmha edilen Tanklar | 63 | 0,58 |
| Yoketme Oranı | 0,81 | |
| Tespit edilen Tanklar | 82 | 0,75 |
| Verilen Hasar | 1.586,73 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 133 | 1,22 |
| Üs savunma Puanı | 50 | 0,46 |
| Deneyim | 624,85 | |
| Son 24 saat | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 7 gün | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 30 gün | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
Anzeigen
Anzeigen