Zoohaan

clanlogo
Rütbe: İkinci Komutan
Katıldı: 19/02/2016

Genel istatistik

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar12139000
Ortalama Seviye7,060,000,000,00
Galibiyetler586648,32%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler613250,51%00,00%00,00%00,00%
Berabere1411,16%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar277922,89%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar85750,7100,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,920,000,000,00
Tespit edilen Tanklar127191,0500,0000,0000,00
Verilen Hasar841,260,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı163131,3400,0000,0000,00
Üs savunma Puanı58680,4800,0000,0000,00
Deneyim440,030,000,000,00
WN7923,310,000,000,00
WN81094,030,000,000,00
Toplam
Savaşlar12139
Ortalama Seviye7,06
Galibiyetler586648,32%
Yenilgiler613250,51%
Berabere1411,16%
Hayatta Kalınan Savaşlar277922,89%
İmha edilen Tanklar85750,71
Yoketme Oranı0,92
Tespit edilen Tanklar127191,05
Verilen Hasar841,26
Düşman üssü işgal puanı163131,34
Üs savunma Puanı58680,48
Deneyim440,03
WN7923,31
WN81094,03
Son 24 saat
Savaşlar0
Ortalama Seviye0,00
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
WN70,00
WN80,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Ortalama Seviye0,00
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
WN70,00
WN80,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Ortalama Seviye0,00
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
WN70,00
WN80,00
Oluşturulduğu tarih:
Son Savaş:
Son Güncelleme:

Dünya Haritası Mutlak X

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar3000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler3100,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar10,3300,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,330,000,000,00
Tespit edilen Tanklar31,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar1.224,330,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim95,330,000,000,00
Toplam
Savaşlar3
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler3100,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar10,33
Yoketme Oranı0,33
Tespit edilen Tanklar31,00
Verilen Hasar1.224,33
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim95,33
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Şampiyon VIII

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar6000
Galibiyetler466,67%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler233,33%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar466,67%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar40,6700,0000,0000,00
Yoketme Oranı2,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar111,8300,0000,0000,00
Verilen Hasar980,330,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı71,1700,0000,0000,00
Üs savunma Puanı457,5000,0000,0000,00
Deneyim548,830,000,000,00
Toplam
Savaşlar6
Galibiyetler466,67%
Yenilgiler233,33%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar466,67%
İmha edilen Tanklar40,67
Yoketme Oranı2,00
Tespit edilen Tanklar111,83
Verilen Hasar980,33
Düşman üssü işgal puanı71,17
Üs savunma Puanı457,50
Deneyim548,83
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Orta VI

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar2000
Galibiyetler150,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler150,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar150,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar10,5000,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar113,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim126,500,000,000,00
Toplam
Savaşlar2
Galibiyetler150,00%
Yenilgiler150,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar150,00%
İmha edilen Tanklar10,50
Yoketme Oranı1,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar113,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim126,50
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Tank Bölüğü İstatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar51000
Galibiyetler1325,49%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler3874,51%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar611,76%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar90,1800,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,200,000,000,00
Tespit edilen Tanklar661,2900,0000,0000,00
Verilen Hasar444,920,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı280,5500,0000,0000,00
Deneyim191,040,000,000,00
Toplam
Savaşlar51
Galibiyetler1325,49%
Yenilgiler3874,51%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar611,76%
İmha edilen Tanklar90,18
Yoketme Oranı0,20
Tespit edilen Tanklar661,29
Verilen Hasar444,92
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı280,55
Deneyim191,04
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Ekip istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar390000
Galibiyetler16843,08%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler21555,13%00,00%00,00%00,00%
Berabere71,79%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar12933,08%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar2390,6100,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,920,000,000,00
Tespit edilen Tanklar4941,2700,0000,0000,00
Verilen Hasar854,750,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı13283,4100,0000,0000,00
Üs savunma Puanı9672,4800,0000,0000,00
Deneyim407,310,000,000,00
Toplam
Savaşlar390
Galibiyetler16843,08%
Yenilgiler21555,13%
Berabere71,79%
Hayatta Kalınan Savaşlar12933,08%
İmha edilen Tanklar2390,61
Yoketme Oranı0,92
Tespit edilen Tanklar4941,27
Verilen Hasar854,75
Düşman üssü işgal puanı13283,41
Üs savunma Puanı9672,48
Deneyim407,31
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Çatışma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar18000
Galibiyetler738,89%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler1161,11%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar633,33%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar90,5000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,750,000,000,00
Tespit edilen Tanklar80,4400,0000,0000,00
Verilen Hasar572,560,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı492,7200,0000,0000,00
Üs savunma Puanı160,8900,0000,0000,00
Deneyim273,390,000,000,00
Toplam
Savaşlar18
Galibiyetler738,89%
Yenilgiler1161,11%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar633,33%
İmha edilen Tanklar90,50
Yoketme Oranı0,75
Tespit edilen Tanklar80,44
Verilen Hasar572,56
Düşman üssü işgal puanı492,72
Üs savunma Puanı160,89
Deneyim273,39
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Kale savunma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar2000
Galibiyetler150,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler150,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar31,5000,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,500,000,000,00
Tespit edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar581,500,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim286,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar2
Galibiyetler150,00%
Yenilgiler150,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar31,50
Yoketme Oranı1,50
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar581,50
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim286,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Anzeigen

Tanklar (134)

Tank AdıMTipUlusSeviyeOrtalama HasarOrtalama DeneyimSavaşlarGalibiyetlerWN8
T26E4 SuperPershing 8930,0553097346,97%1158,93
Löwe 81119,6855273248,36%1292,09
T110E5101634,9749961744,41%1252,68
M10391264,9251158146,30%1125,28
E 100101786,6850541150,36%1405,34
KV-15677,2146934358,60%1822,42
Pz.Kpfw. T 25 5356,7834733154,38%907,76
AMX 12 t6347,9237333050,00%799,47
T297705,0441832947,11%758,94
Tiger II81271,7363932554,77%1702,99
E 7591542,6857531350,48%1516,65
STA-181031,8146831252,88%1404,16
M18 Hellcat6500,5928829647,30%735,91
T328823,4843328344,17%755,48
VK 100.01 (P)81051,6650723449,57%1200,80
AMX 13 909725,4346420845,19%927,82
Type 5 Chi-Ri7911,8346119748,73%1505,53
T675211,6020417145,03%265,99
M4A1 Sherman5231,4521716543,64%382,84
M4A3E2 Sherman Jumbo6336,6128616239,51%388,55
AMX 13 757574,2948215347,71%1148,12
Bat.-Châtillon 12 t8552,6436815248,03%875,00
KV-856684,0638514551,03%1164,10
Tiger I7962,7464414054,29%1389,35
T25/27631,1340713546,67%740,88
KV-26839,9851512948,06%1463,63
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5418,9032412448,39%1178,44
53TP Markowskiego81005,6264312245,08%1000,82
AMX 13 F3 AM6580,8833212051,67%799,88
45TP Habicha71035,8648211752,99%1563,87
Bat.-Châtillon 25 t AP91056,5758511140,54%874,29
GSOR 1008 81319,2067411043,64%1357,85
Lorraine 155 mle. 507677,7236510949,54%748,58
AMX ELC bis5208,1430010742,99%498,53
M7 Priest3351,8820310445,19%902,41
E 5091384,0160510246,08%1163,92
AMX 50 10081052,0053010139,60%977,56
Panther II8879,5544910151,49%1023,77
A-447759,855559951,52%1157,65
M8A14118,231539544,21%70,06
Jagdpanzer E 100101487,956599246,74%900,18
VK 36.01 (H)6682,485258942,70%1128,98
40TP Habicha6492,183978952,81%841,96
ARL 446718,934268652,33%1321,05
T-345437,743348454,76%1381,97
Type 619812,733737934,18%486,65
Type 3 Chi-Nu5342,713127254,17%942,42
M415379,472427237,50%401,95
A-436592,204626654,55%1265,45
IS7927,826136543,08%1131,64
M374188,201456549,23%516,68
Pz.Sfl. IVc5553,313996250,00%1347,40
VK 30.02 (M)6609,874486051,67%1154,83
AT 25390,353095745,61%861,15
Marder 38T4358,433095457,41%981,06
Mäuschen91101,694525437,04%732,68
Type 4 Chi-To6597,044675143,14%979,45
AMX 404156,982425056,00%526,03
Type 5781016,905674965,31%1120,56
Type 5 Ke-Ho4339,303074656,52%1328,06
M3 Lee4158,861944461,36%519,39
Alecto4190,052164348,84%365,90
50TP Tyszkiewicza9986,696204257,14%810,53
Panther7623,494634148,78%928,99
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4133,831914035,00%82,21
Vickers Medium Mk. I196,621193941,03%297,71
Pz.Kpfw. III/IV5353,353143743,24%795,53
IS-M8919,585533647,22%883,37
M2 Medium Tank350,62983435,29%0,55
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4111,121933441,18%131,53
StuG III Ausf. G5360,302093348,48%616,43
T1 HMC2104,761123351,52%469,72
BDR G1 B5480,003293262,50%952,16
60TP Lewandowskiego101711,746003141,94%1154,13
Marder II3112,971492944,83%131,84
T56 GMC3103,141462860,71%262,22
T1 Cunningham1101,692062653,85%507,57
AT 86498,963222330,43%708,70
Leichttraktor169,451392236,36%81,32
Valentine AT4205,951702231,82%368,08
AMX M4 mle. 457700,214411947,37%809,82
M3 Stuart3120,892091866,67%481,48
SU-76M4105,171481844,44%62,53
B14285,882991764,71%883,72
VK 30.01 (H)5598,943241631,25%1542,62
Panzerjäger I2102,561561662,50%334,40
Strv m/40L3224,201691520,00%576,28
BT-74115,472141560,00%333,79
10TP3229,402081553,33%861,28
M5A1 Stuart4281,073181553,33%1047,45
T3 HMC286,131201546,67%174,11
Type 4 Ju-To7706,674881540,00%696,47
M75114,711791442,86%166,21
Lorraine 155 mle. 518762,934371450,00%666,28
Type 98 Ke-Ni3181,542221353,85%697,87
Rheinmetall Skorpion G 8942,623661338,46%769,94
T-463212,922511266,67%993,85
Pz.Kpfw. 38 (t)3118,921231241,67%181,02
M5 Stuart431,002761163,64%213,18
VK 30.01 (P)6455,642891145,45%521,67
Cruiser Mk. III310,10641050,00%75,29
T2 Medium Tank275,78155955,56%264,42
D2398,86127742,86%124,69
Vickers Medium Mk. II215,5789742,86%26,97
AT-1270,57106742,86%36,74
Type 3 Ju-Nu61030,71508771,43%1683,36
Nashorn6460,00300757,14%727,24
Type 95 Ha-Go2102,17138650,00%323,00
T-28466,00165666,67%246,68
Vickers Mk. E Type B2158,50159650,00%569,20
Sturmpanzer I Bison367,33105650,00%89,84
Super Hellcat 7791,50395616,67%858,21
Strv m/382114,00164540,00%246,81
Renault NC-31164,4093540,00%83,40
D1265,80108540,00%32,06
Universal Carrier 2-pdr2147,40209560,00%597,39
P26/404281,00212450,00%582,45
M2 Light250,2593475,00%261,00
G.Pz. Mk. VI (e)271,751444100,00%416,14
M24E2 Super Chaffee 6258,25461450,00%574,75
14TP428,6796333,33%0,00
Bat.-Châtillon 25 t101107,33504333,33%595,65
E 50 Ausf. M101195,00628366,67%971,00
BT-22262,50146250,00%1257,29
A-20553,00173250,00%108,82
SU-18259,5078250,00%178,79
Pz.Kpfw. III Ausf. J4106,006020,00%10,11
T-26281,50150250,00%250,16
Strv fm/211236,0026110,00%1324,26
SDP 44 Burza6994,009801100,00%1797,44
Light Mk. VIC 20,001310,00%0,00
T7 Combat Car 20,001821100,00%261,00
LTP 3194,0013010,00%621,34
Pz.Kpfw. II Ausf. D 20,002461100,00%261,00

Grafikler

WN8

Anzeigen

Klan Geçmişi

Rütbe: İkinci Komutan
Katıldı: 19/02/2016
Rütbe: İkinci Komutan
Katıldı: 19/02/2016
Ayrıldı: 24/12/2024
Rütbe: İkinci Komutan
Katıldı: 15/02/2014
Ayrıldı: 13/10/2024
Rütbe: Er
Katıldı: 26/05/2015
Ayrıldı: 03/01/2016