Zerman5

Genel istatistik

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar374040258326
Ortalama Seviye6,520,006,476,49
Galibiyetler2120456,69%00,00%15760,85%19559,82%
Yenilgiler1564541,83%00,00%10038,76%12738,96%
Berabere5551,48%00,00%10,39%41,23%
Hayatta Kalınan Savaşlar1314935,15%00,00%8934,50%11033,74%
İmha edilen Tanklar445481,1900,003831,485001,53
Yoketme Oranı1,840,002,272,31
Tespit edilen Tanklar669101,7900,006282,437842,40
Verilen Hasar1.032,350,001.412,011.413,49
Düşman üssü işgal puanı566711,5200,002220,862330,71
Üs savunma Puanı496761,3300,002961,153521,08
Deneyim575,630,00905,92912,08
WN71596,950,002045,962046,59
WN82123,610,003428,843426,06
Toplam
Savaşlar37404
Ortalama Seviye6,52
Galibiyetler2120456,69%
Yenilgiler1564541,83%
Berabere5551,48%
Hayatta Kalınan Savaşlar1314935,15%
İmha edilen Tanklar445481,19
Yoketme Oranı1,84
Tespit edilen Tanklar669101,79
Verilen Hasar1.032,35
Düşman üssü işgal puanı566711,52
Üs savunma Puanı496761,33
Deneyim575,63
WN71596,95
WN82123,61
Son 24 saat
Savaşlar0
Ortalama Seviye0,00
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
WN70,00
WN80,00
Son 7 gün
Savaşlar258
Ortalama Seviye6,47
Galibiyetler15760,85%
Yenilgiler10038,76%
Berabere10,39%
Hayatta Kalınan Savaşlar8934,50%
İmha edilen Tanklar3831,48
Yoketme Oranı2,27
Tespit edilen Tanklar6282,43
Verilen Hasar1.412,01
Düşman üssü işgal puanı2220,86
Üs savunma Puanı2961,15
Deneyim905,92
WN72045,96
WN83428,84
Son 30 gün
Savaşlar326
Ortalama Seviye6,49
Galibiyetler19559,82%
Yenilgiler12738,96%
Berabere41,23%
Hayatta Kalınan Savaşlar11033,74%
İmha edilen Tanklar5001,53
Yoketme Oranı2,31
Tespit edilen Tanklar7842,40
Verilen Hasar1.413,49
Düşman üssü işgal puanı2330,71
Üs savunma Puanı3521,08
Deneyim912,08
WN72046,59
WN83426,06
Oluşturulduğu tarih:
Son Savaş:
Son Güncelleme:

Dünya Haritası Mutlak X

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar4000
Galibiyetler125,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler250,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere125,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar125,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar20,5000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,670,000,000,00
Tespit edilen Tanklar30,7500,0000,0000,00
Verilen Hasar1.894,750,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı5914,7500,0000,0000,00
Deneyim611,250,000,000,00
Toplam
Savaşlar4
Galibiyetler125,00%
Yenilgiler250,00%
Berabere125,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar125,00%
İmha edilen Tanklar20,50
Yoketme Oranı0,67
Tespit edilen Tanklar30,75
Verilen Hasar1.894,75
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı5914,75
Deneyim611,25
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Şampiyon VIII

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar3000
Galibiyetler266,67%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler133,33%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar266,67%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar20,6700,0000,0000,00
Yoketme Oranı2,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar62,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar962,670,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı6120,3300,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim826,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar3
Galibiyetler266,67%
Yenilgiler133,33%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar266,67%
İmha edilen Tanklar20,67
Yoketme Oranı2,00
Tespit edilen Tanklar62,00
Verilen Hasar962,67
Düşman üssü işgal puanı6120,33
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim826,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Orta VI

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar0000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler00,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar0,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim0,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Tank Bölüğü İstatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar1714000
Galibiyetler126373,69%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler41924,45%00,00%00,00%00,00%
Berabere321,87%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar62936,70%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar11240,6600,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,040,000,000,00
Tespit edilen Tanklar54103,1600,0000,0000,00
Verilen Hasar423,590,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı31601,8400,0000,0000,00
Üs savunma Puanı21901,2800,0000,0000,00
Deneyim562,770,000,000,00
Toplam
Savaşlar1714
Galibiyetler126373,69%
Yenilgiler41924,45%
Berabere321,87%
Hayatta Kalınan Savaşlar62936,70%
İmha edilen Tanklar11240,66
Yoketme Oranı1,04
Tespit edilen Tanklar54103,16
Verilen Hasar423,59
Düşman üssü işgal puanı31601,84
Üs savunma Puanı21901,28
Deneyim562,77
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Ekip istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar120000
Galibiyetler7562,50%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler4537,50%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar4638,33%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar840,7000,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,140,000,000,00
Tespit edilen Tanklar1140,9500,0000,0000,00
Verilen Hasar838,570,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı3983,3200,0000,0000,00
Üs savunma Puanı2502,0800,0000,0000,00
Deneyim687,890,000,000,00
Toplam
Savaşlar120
Galibiyetler7562,50%
Yenilgiler4537,50%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar4638,33%
İmha edilen Tanklar840,70
Yoketme Oranı1,14
Tespit edilen Tanklar1140,95
Verilen Hasar838,57
Düşman üssü işgal puanı3983,32
Üs savunma Puanı2502,08
Deneyim687,89
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Çatışma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar139000
Galibiyetler5741,01%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler7856,12%00,00%00,00%00,00%
Berabere42,88%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar3928,06%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar1030,7400,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,030,000,000,00
Tespit edilen Tanklar1080,7800,0000,0000,00
Verilen Hasar1.329,530,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı620,4500,0000,0000,00
Üs savunma Puanı750,5400,0000,0000,00
Deneyim623,220,000,000,00
Toplam
Savaşlar139
Galibiyetler5741,01%
Yenilgiler7856,12%
Berabere42,88%
Hayatta Kalınan Savaşlar3928,06%
İmha edilen Tanklar1030,74
Yoketme Oranı1,03
Tespit edilen Tanklar1080,78
Verilen Hasar1.329,53
Düşman üssü işgal puanı620,45
Üs savunma Puanı750,54
Deneyim623,22
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Kale savunma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar0000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler00,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar0,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim0,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Anzeigen

Tanklar (242)

Tank AdıMTipUlusSeviyeOrtalama HasarOrtalama DeneyimSavaşlarGalibiyetlerWN8
MT-256458,22604308563,60%1741,22
M48A5 Patton102263,60673223152,80%2276,19
VK 16.02 Leopard5589,55564142560,63%2881,44
M46 Patton91753,17675140152,46%2125,59
Pz.Kpfw. III Ausf. J4460,52429118163,51%2113,20
Valentine II 4460,52499115960,91%2309,86
LTTB81045,2670393557,11%2674,79
T207826,2942384054,40%1342,42
KV-15605,1839373355,12%1369,53
M24 Chaffee5654,8769368657,58%3112,62
T-505406,8847865259,82%1930,44
M26 Pershing81242,4248760056,67%1941,73
M4A3E8 Sherman6680,0844557054,39%1591,44
FCM 50 t 81541,5176951158,90%2385,81
T110E3102532,2466650656,92%2248,52
T-54 ltwt.91395,6876748954,60%2733,60
T2881451,1954547547,79%1705,77
Panther mit 8,8 cm L/71 81462,5975643347,58%2194,53
Bat.-Châtillon 25 t AP91606,7463340851,96%1815,82
SU-54572,6828538652,07%1829,06
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4395,9227538551,95%1100,92
Rheinmetall Panzerwagen101479,1975936254,70%2019,85
Spähpanzer Ru 25191160,4773034953,58%2187,81
S-5171134,9340533851,78%1649,50
SU-1006718,4933033853,55%1383,44
T9592011,4170528555,79%1907,98
SU-86870,8031227048,15%1427,88
AMX 13 F3 AM61012,7549726656,39%1722,29
AMX 13 909852,0869826462,12%1396,20
T-5491705,3977526453,79%2008,53
IS7862,1446025551,76%1242,86
212A91297,2350724846,77%1183,43
T25 AT71113,0043824759,92%1854,89
Caliban 81839,5196224253,72%2280,85
M10 Wolverine5699,4734423356,22%1991,84
SU-855448,1923322248,65%1004,78
SU-263457,5625122254,95%1717,82
E 50 Ausf. M102607,7193622259,46%2709,28
T-1506664,9638522049,09%1065,37
K-91-PT 92282,37100621958,90%2716,87
A-205455,2854421758,53%2402,09
M75414,8839421650,46%1806,56
Bat.-Châtillon 25 t102116,6777021452,34%1985,02
KV-481017,1659021352,11%1163,71
M36 Jackson6805,5637921260,38%1614,02
Pz.Kpfw. I Ausf. C3326,9549121164,93%2351,58
IS-381546,4871621066,19%2227,91
Marder II3374,9427021053,33%1363,66
KV-261131,6772420365,02%2657,84
Pz.Kpfw. II2289,7348320262,87%1708,62
T3 HMC2338,2937120062,00%2075,97
Object 277102728,8994618958,20%2788,80
LTG71098,0373618763,64%3520,30
AMX 13 757663,5844418653,23%1542,41
M5 Stuart4220,5631218352,46%1002,48
VK 30.01 (H)51027,8464318262,09%3058,37
E 25 71508,92105917864,04%3050,49
Manticore101643,2681117654,55%2378,81
T-284335,4228217257,56%1128,62
IS-4102573,2391116355,21%2468,14
T-832 82067,44111916159,63%2737,74
E 5092240,5898015965,41%2854,77
T71 DA71176,9884015760,51%3337,07
E 7592472,44104114959,73%3063,03
M446869,8155414658,22%1795,84
ARL 446856,7748614555,17%1814,19
T-4481124,5959414060,71%1730,20
T1 Cunningham160,1227312869,53%344,72
T-345333,7127612657,14%924,84
Grille5653,3433612556,80%1819,87
Cromwell6916,8764812357,72%2462,69
Aufklärungspanzer Panther 7788,0062911853,39%2060,18
T-100 LT101684,2389211861,02%2489,33
Matilda IV 5724,9563811758,12%2433,39
M1271012,5351611650,86%1551,60
AT-12184,9715811450,88%666,82
Cruiser Mk. II2307,3139111361,06%1558,92
Object 430U102788,1994811357,52%2824,25
T-34-856945,8954911156,76%2395,54
T3282337,79121511060,91%3638,26
Pz.Kpfw. S35 739 (f) 3448,5446711060,00%1733,48
Pz.Kpfw. II Luchs4290,8233010767,29%1341,83
AMX 12 t6287,0828410752,34%641,70
Ram II 5710,8554610762,62%2787,09
Hotchkiss H352251,9040210657,55%1524,27
AMX ELC bis5565,1347610450,96%2390,79
StuG III Ausf. G5496,5029910242,16%1180,00
M10392754,04119810269,61%3569,47
Panther71152,2562810149,50%2236,75
AMX 13 105 AM mle. 505605,6030110147,52%1490,67
VK 28.016634,2774610058,00%2298,47
ST-I91495,9068110049,00%1497,85
BT-22236,002999959,60%1561,61
GSOR3301 AVR FS9966,198239654,17%1742,12
KV-856892,385389456,38%1911,28
Comet71067,487609460,64%2349,19
AMX M4 mle. 4571288,905499452,13%2143,70
S35 CA5748,404129459,57%2230,32
MS-1169,011369354,84%239,76
T404275,642259256,52%652,67
AT 86708,896009260,87%1470,27
T675875,646249258,70%2907,20
KV-137886,705569055,56%1686,30
LT-432 81217,119399053,33%3108,47
SU-85B4300,392238959,55%791,13
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6810,426348961,80%2714,22
BT-7 artillery 3367,164258861,36%1810,24
BDR G1 B5500,953718452,38%1012,96
Crusader6636,865748362,65%2490,05
KV-371224,177518355,42%2020,73
Pz.Kpfw. III/IV5474,483678366,27%1699,75
T-4371195,887888367,47%2745,65
Heavy Tank No. VI 61072,706958251,22%2003,72
A-4471163,366878045,00%2195,42
Object 43092496,2610518058,75%2866,40
T-463124,451697339,73%302,01
Lorraine 155 mle. 507783,255217347,95%852,04
M7 Priest3395,322266850,00%1265,36
M3 Stuart3197,342716759,70%919,51
Panhard AML Lynx 6x68739,995636741,79%1270,82
B14480,265166659,09%2003,42
Covenanter5820,038306668,18%4735,27
Hotchkiss EBR7777,955696654,55%2027,93
Panhard AMD 178B6638,125936560,00%2305,41
Tiger II81953,1410026355,56%2773,95
M2 Medium Tank3201,182176241,94%652,47
Centurion Mk. I8900,364845942,37%1034,04
O-I6890,045685459,26%1632,23
Wespe3260,151665455,56%989,39
Type 5 Ka-Ri 81894,859075457,41%2010,82
M41 HMC5555,114095358,49%996,63
T-1091558,838165354,72%1495,11
CS-63102380,278475253,85%2007,70
Renault UE 573474,633665255,77%2093,40
T1 HMC2156,511665145,10%883,87
SU-76M4188,101455139,22%353,69
Turtle Mk. I 81632,769595056,00%1705,19
Object 252U 81903,5910544961,22%2375,58
BT-74126,521934850,00%483,93
O-Ni71049,217284870,83%1583,88
O-I Experimental5641,914744755,32%1214,83
HWK 30 81241,878614751,06%2773,88
AMX 404221,042134645,65%863,17
Leichttraktor158,761144562,22%187,50
Panther II81698,408414546,67%2423,62
T-50-2 6876,008354557,78%3075,36
LHMTV8884,318074264,29%1892,14
T110E5102968,499414151,22%2719,44
IS-2M 71440,329094156,10%1968,04
Vickers Medium Mk. I1198,652444060,00%1355,65
Renault FT 75 BS2209,052644060,00%1618,52
Pz.Kpfw. III Ausf. E393,921423943,59%74,25
Alecto4441,334693958,97%1604,33
Object 41681669,338343953,85%2206,21
Lorraine 39L AM3444,762243855,26%2061,12
GSR 3301 Setter7568,637003557,14%1417,70
SU-18299,241033438,24%345,32
M2 Light Tank2179,762563357,58%828,74
M3 Lee4166,471733243,75%401,29
Type 95 Heavy4473,845313256,25%2049,65
T-262187,752153256,25%978,56
T2 Light Tank 2240,725193271,88%1446,21
M4A2E4 Sherman 5721,847253154,84%2879,04
Somua SAu 404346,502112842,86%933,01
ARL V396676,502752853,57%1301,99
TS-54 82370,4612472860,71%3196,47
Sturmpanzer II4273,222002751,85%931,50
AltProto AMX 30 81618,709722751,85%2373,99
Tiger I71750,2710972661,54%3162,15
Valentine AT4347,152652638,46%1278,97
AT 25578,694812657,69%1662,43
M4A1 Sherman5598,244722548,00%1868,97
Sturmpanzer I Bison3176,961452544,00%458,10
M4A3E2 Sherman Jumbo61018,648562564,00%2449,71
T376835,207312556,00%2520,37
AMX M4 mle. 5192581,728782540,00%2765,36
T2971736,1710902462,50%2837,98
Kunze Panzer 92539,5410372462,50%2825,49
T2 Medium Tank2209,912702343,48%1211,70
Renault FT AC2176,001432330,43%542,30
Tiger (P)71476,839672360,87%2824,40
T-34 shielded 5799,275812259,09%2023,45
CS-5381677,679012157,14%2464,73
T-703452,855372075,00%2783,53
T-602256,403902070,00%1752,38
Panzerjäger I2212,211931947,37%852,69
Type 98 Ke-Ni3308,673511850,00%1594,89
VK 30.01 (P)6845,336491838,89%1701,05
KV-1S6752,176791844,44%1998,20
Tetrarch 2115,881601735,29%332,88
StuG IV 5648,594801752,94%1781,99
Matilda4660,254961662,50%2649,70
D12140,202591566,67%723,93
Type 91 Heavy3256,001991533,33%796,31
T56 GMC3215,001621533,33%562,27
Spähpanzer SP I C71090,276221560,00%2852,11
T1E6 2185,802691546,67%953,88
T 55A 92184,139291553,33%2279,38
Hummel6742,435131464,29%1295,27
Type 5 Ke-Ho4346,143161450,00%1365,74
M374232,641561442,86%655,97
Renault FT145,771281346,15%51,17
Churchill I5467,464951346,15%1008,57
AMX 383228,924881384,62%1166,44
Object 261101373,546521338,46%886,16
VK 45.02 (P) Ausf. A81715,319781361,54%2467,09
Pz.Kpfw. IV Ausf. A3288,382421338,46%1022,42
Cruiser Mk. I1148,921891258,33%688,05
CS-5991420,338791266,67%1403,11
Pz.Kpfw. II Ausf. G3527,676921266,67%3537,28
Vickers Medium Mk. II2145,091381154,55%601,16
M66915,647491154,55%1677,92
Type 95 Ji-Ro6662,645091145,45%1008,46
CS-52 LIS 82654,2713931172,73%4201,92
Pz.Kpfw. 35 (t)299,44160955,56%411,26
O-Ho8603,78325911,11%346,86
TS-5 81240,33817955,56%1343,58
Chi-Ni2218,75410837,50%1101,56
A25 Harry Hopkins I 4896,251076875,00%2817,95
T-804327,14470742,86%1335,26
T-45 2341,86432785,71%1915,08
Vickers Mk. E Type B2222,33271683,33%1177,83
Pz.Kpfw. 38 (t)3415,00377650,00%2140,85
Sexton II3317,17262650,00%1403,57
CS-4471909,331267683,33%3822,29
M24E2 Super Chaffee 6933,83746650,00%3210,77
SMV CC-64 Vipera 81150,20818560,00%1307,37
TKS z n.k.m. 20 mm 2396,00525475,00%2942,21
AM 39 Gendron-Somua 2460,758484100,00%2484,26
Birch Gun4479,67387366,67%2593,66
Renault R352123,00268333,33%332,60
StuG III Ausf. B4483,00420333,33%1189,19
KV-1SA 5975,00501333,33%2173,46
56TP 82447,0013363100,00%3739,35
Bofors Tornvagn 82497,33959333,33%3111,32
Pz.Kpfw. KW I (r) 5766,67715366,67%1536,87
Type 97 Te-Ke 2570,505362100,00%2767,06
M3 Light 319,5091250,00%124,85
T7 Combat Car 260,003532100,00%273,64
Pz.Kpfw. I275,002921100,00%302,83
Object 283 91367,009441100,00%1388,60
Super Hellcat 70,008310,00%0,00

Grafikler

WN8

Anzeigen

Klan Geçmişi

Rütbe: Er
Katıldı: 06/03/2023
Ayrıldı: 14/05/2024
Rütbe: Er
Katıldı: 30/10/2022
Ayrıldı: 05/03/2023