Yzne

clanlogo
Rütbe: Er
Katıldı: 04/06/2020

Genel istatistik

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar1203920172784
Ortalama Seviye8,370,007,8811,71
Galibiyetler7990966,37%00,00%11365,70%52466,84%
Yenilgiler3894432,35%00,00%5733,14%24931,76%
Berabere15391,28%00,00%21,16%111,40%
Hayatta Kalınan Savaşlar5637446,83%00,00%9555,23%41653,06%
İmha edilen Tanklar2158701,7900,003452,0114881,90
Yoketme Oranı3,370,004,484,04
Tespit edilen Tanklar2079431,7300,002291,339851,26
Verilen Hasar2.520,170,002.788,093.165,83
Düşman üssü işgal puanı874610,7300,00440,26650,08
Üs savunma Puanı1353511,1200,001741,015560,71
Deneyim1.098,680,001.199,781.267,02
WN72275,700,002517,171863,83
WN83994,880,004475,932670,58
Toplam
Savaşlar120392
Ortalama Seviye8,37
Galibiyetler7990966,37%
Yenilgiler3894432,35%
Berabere15391,28%
Hayatta Kalınan Savaşlar5637446,83%
İmha edilen Tanklar2158701,79
Yoketme Oranı3,37
Tespit edilen Tanklar2079431,73
Verilen Hasar2.520,17
Düşman üssü işgal puanı874610,73
Üs savunma Puanı1353511,12
Deneyim1.098,68
WN72275,70
WN83994,88
Son 24 saat
Savaşlar0
Ortalama Seviye0,00
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
WN70,00
WN80,00
Son 7 gün
Savaşlar172
Ortalama Seviye7,88
Galibiyetler11365,70%
Yenilgiler5733,14%
Berabere21,16%
Hayatta Kalınan Savaşlar9555,23%
İmha edilen Tanklar3452,01
Yoketme Oranı4,48
Tespit edilen Tanklar2291,33
Verilen Hasar2.788,09
Düşman üssü işgal puanı440,26
Üs savunma Puanı1741,01
Deneyim1.199,78
WN72517,17
WN84475,93
Son 30 gün
Savaşlar784
Ortalama Seviye11,71
Galibiyetler52466,84%
Yenilgiler24931,76%
Berabere111,40%
Hayatta Kalınan Savaşlar41653,06%
İmha edilen Tanklar14881,90
Yoketme Oranı4,04
Tespit edilen Tanklar9851,26
Verilen Hasar3.165,83
Düşman üssü işgal puanı650,08
Üs savunma Puanı5560,71
Deneyim1.267,02
WN71863,83
WN82670,58
Oluşturulduğu tarih:
Son Savaş:
Son Güncelleme:

Dünya Haritası Mutlak X

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar1507000
Galibiyetler118478,57%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler27818,45%00,00%00,00%00,00%
Berabere452,99%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar89259,19%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar14400,9600,0000,0000,00
Yoketme Oranı2,340,000,000,00
Tespit edilen Tanklar25531,6900,0000,0000,00
Verilen Hasar1.956,950,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı20651,3700,0000,0000,00
Üs savunma Puanı17391,1500,0000,0000,00
Deneyim1.038,580,000,000,00
Toplam
Savaşlar1507
Galibiyetler118478,57%
Yenilgiler27818,45%
Berabere452,99%
Hayatta Kalınan Savaşlar89259,19%
İmha edilen Tanklar14400,96
Yoketme Oranı2,34
Tespit edilen Tanklar25531,69
Verilen Hasar1.956,95
Düşman üssü işgal puanı20651,37
Üs savunma Puanı17391,15
Deneyim1.038,58
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Şampiyon VIII

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar258000
Galibiyetler21181,78%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler4216,28%00,00%00,00%00,00%
Berabere51,94%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar13251,16%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar2530,9800,0000,0000,00
Yoketme Oranı2,010,000,000,00
Tespit edilen Tanklar5472,1200,0000,0000,00
Verilen Hasar1.349,120,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı3341,2900,0000,0000,00
Üs savunma Puanı3021,1700,0000,0000,00
Deneyim1.062,620,000,000,00
Toplam
Savaşlar258
Galibiyetler21181,78%
Yenilgiler4216,28%
Berabere51,94%
Hayatta Kalınan Savaşlar13251,16%
İmha edilen Tanklar2530,98
Yoketme Oranı2,01
Tespit edilen Tanklar5472,12
Verilen Hasar1.349,12
Düşman üssü işgal puanı3341,29
Üs savunma Puanı3021,17
Deneyim1.062,62
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Orta VI

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar101000
Galibiyetler8180,20%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler1514,85%00,00%00,00%00,00%
Berabere54,95%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar6867,33%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar990,9800,0000,0000,00
Yoketme Oranı3,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar1181,1700,0000,0000,00
Verilen Hasar659,540,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı1011,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı130,1300,0000,0000,00
Deneyim762,550,000,000,00
Toplam
Savaşlar101
Galibiyetler8180,20%
Yenilgiler1514,85%
Berabere54,95%
Hayatta Kalınan Savaşlar6867,33%
İmha edilen Tanklar990,98
Yoketme Oranı3,00
Tespit edilen Tanklar1181,17
Verilen Hasar659,54
Düşman üssü işgal puanı1011,00
Üs savunma Puanı130,13
Deneyim762,55
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Tank Bölüğü İstatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar1492000
Galibiyetler117979,02%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler29219,57%00,00%00,00%00,00%
Berabere211,41%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar86557,98%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar15491,0400,0000,0000,00
Yoketme Oranı2,470,000,000,00
Tespit edilen Tanklar16471,1000,0000,0000,00
Verilen Hasar1.627,720,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı12310,8300,0000,0000,00
Üs savunma Puanı18741,2600,0000,0000,00
Deneyim963,210,000,000,00
Toplam
Savaşlar1492
Galibiyetler117979,02%
Yenilgiler29219,57%
Berabere211,41%
Hayatta Kalınan Savaşlar86557,98%
İmha edilen Tanklar15491,04
Yoketme Oranı2,47
Tespit edilen Tanklar16471,10
Verilen Hasar1.627,72
Düşman üssü işgal puanı12310,83
Üs savunma Puanı18741,26
Deneyim963,21
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Ekip istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar1484000
Galibiyetler129387,13%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler18212,26%00,00%00,00%00,00%
Berabere90,61%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar103769,88%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar16861,1400,0000,0000,00
Yoketme Oranı3,770,000,000,00
Tespit edilen Tanklar17271,1600,0000,0000,00
Verilen Hasar1.351,430,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı16881,1400,0000,0000,00
Üs savunma Puanı48363,2600,0000,0000,00
Deneyim1.103,040,000,000,00
Toplam
Savaşlar1484
Galibiyetler129387,13%
Yenilgiler18212,26%
Berabere90,61%
Hayatta Kalınan Savaşlar103769,88%
İmha edilen Tanklar16861,14
Yoketme Oranı3,77
Tespit edilen Tanklar17271,16
Verilen Hasar1.351,43
Düşman üssü işgal puanı16881,14
Üs savunma Puanı48363,26
Deneyim1.103,04
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Çatışma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar2587000
Galibiyetler223286,28%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler34913,49%00,00%00,00%00,00%
Berabere60,23%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar167364,67%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar27961,0800,0000,0000,00
Yoketme Oranı3,060,000,000,00
Tespit edilen Tanklar32621,2600,0000,0000,00
Verilen Hasar1.586,090,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı31781,2300,0000,0000,00
Üs savunma Puanı27031,0400,0000,0000,00
Deneyim1.068,950,000,000,00
Toplam
Savaşlar2587
Galibiyetler223286,28%
Yenilgiler34913,49%
Berabere60,23%
Hayatta Kalınan Savaşlar167364,67%
İmha edilen Tanklar27961,08
Yoketme Oranı3,06
Tespit edilen Tanklar32621,26
Verilen Hasar1.586,09
Düşman üssü işgal puanı31781,23
Üs savunma Puanı27031,04
Deneyim1.068,95
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Kale savunma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar441000
Galibiyetler32172,79%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler12027,21%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar21348,30%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar3180,7200,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,390,000,000,00
Tespit edilen Tanklar5901,3400,0000,0000,00
Verilen Hasar1.788,960,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı7591,7200,0000,0000,00
Üs savunma Puanı1140,2600,0000,0000,00
Deneyim836,770,000,000,00
Toplam
Savaşlar441
Galibiyetler32172,79%
Yenilgiler12027,21%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar21348,30%
İmha edilen Tanklar3180,72
Yoketme Oranı1,39
Tespit edilen Tanklar5901,34
Verilen Hasar1.788,96
Düşman üssü işgal puanı7591,72
Üs savunma Puanı1140,26
Deneyim836,77
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Anzeigen

Tanklar (583)

Tank AdıMTipUlusSeviyeOrtalama HasarOrtalama DeneyimSavaşlarGalibiyetlerWN8
Bat.-Châtillon 25 t103089,361099213270,03%3927,40
T110E5103099,351074143670,61%3615,47
Type 59 82060,231164122570,69%4140,47
E 50 Ausf. M103182,161103107070,56%3840,23
AMX 13 9091828,311168105069,33%4164,05
T95E6 103917,641170103163,43%4496,16
Object 907 103718,48127295869,10%4131,40
STB-1103457,60115194669,24%4249,57
Object 140103261,52116294370,52%3915,92
T-62A103066,86113988173,55%3788,95
T3281754,1991684769,19%2768,83
KV-5 81953,9093383963,05%3329,58
M48A5 Patton103458,56111582768,20%4306,11
Carro da Combattimento 45 t 104158,41127781069,01%4467,39
IS-7102905,84105680469,90%3452,39
TVP T 50/51103705,75118878071,67%4817,91
Conqueror Gun Carriage102723,1176377761,78%3569,72
IS-4103194,52111673471,39%3584,50
VK 72.01 (K) 104121,36117370269,09%4115,49
121B 103562,11113669263,15%4154,96
AMX 50 B103445,27103968864,97%3944,59
Object 261102544,2977867063,13%3260,88
FV215b 103301,65108765667,38%3871,02
T57 Heavy Tank103499,92107964766,92%3942,46
ELC EVEN 90 81391,04105164761,67%3882,48
Spähpanzer Ru 25191931,41116564067,97%4283,81
Centurion Action X103179,11106663368,09%3794,06
M10392310,8382363358,45%3178,10
113103280,42112162469,55%4026,97
T4991934,11111762464,26%4262,80
FV4005 Stage II103370,2195660664,03%3794,96
AMX 13 105102870,81103559661,07%5028,75
Leopard 1103331,48106359066,10%4080,91
Bat.-Châtillon 155 58102190,8572258857,14%2512,96
T92 HMC102612,8878357861,76%3199,41
E 7592715,89114756972,41%3790,84
T34 82049,7799356067,32%3418,30
T-100 LT102650,11113355267,75%4838,05
IS-382290,80116455171,51%3820,30
Cromwell61197,52104554172,64%3540,46
AMX 30 B103334,16112154070,19%4112,39
WZ-13281511,19106653965,49%3712,19
Object 260 103266,60111553572,34%3487,15
M46 Patton92727,64113652263,03%4070,66
T9592680,5897352062,88%3253,78
T110E4103470,6997150366,80%4035,02
T-5492459,77120350071,80%3914,35
Centurion Mk. 7/192772,27114149668,35%3945,06
M26 Pershing81851,9497649266,46%3547,98
Grille 15103698,81101549271,75%4272,25
T2971287,1863349156,82%1988,29
Strv 103B103634,77109049065,31%4022,82
Bat.-Châtillon 25 t AP92263,89104448964,01%3445,12
T3093232,21111048872,13%4463,54
AMX 50 Foch (155) 103542,0498248867,42%3920,40
E 5092977,91122248462,19%4466,87
E 100103270,48106247171,34%3699,81
Object 279 early 104238,08130746471,98%3847,43
M40/M4382288,2583744860,49%3711,50
Kranvagn103629,68114344765,77%3892,52
WZ-111 model 1-492821,55116644166,89%3967,81
Object 41682268,62119543770,71%4669,52
114 SP2 104294,08108943661,47%4123,43
T2881959,9977543456,91%2755,68
121103178,06108543171,23%3742,55
Super Conqueror103810,52120143164,50%4262,74
Object 430U103928,30119742965,03%4799,08
Object 430103128,89111642767,45%3665,47
Maus103166,62110842670,19%3794,15
AMX 50 Foch92907,69113241973,75%3803,15
Conqueror93052,85103041664,18%4360,31
T-1092775,08111041665,63%4134,89
Rheinmetall Panzerwagen102541,74100941663,22%4659,60
Type 6192804,19115441164,72%3853,47
MT-256548,0187941163,50%2172,76
T6982055,18112641070,00%3703,10
M41 Walker Bulldog81507,63118541066,83%4184,51
T54E192916,5993340969,44%4207,91
M4A3E8 Sherman6961,6071240662,07%2463,08
T95/FV4201 Chieftain 104222,54128840571,11%4046,86
T-54 ltwt.91954,04116440369,48%4028,24
Panhard EBR 105102480,34105440266,42%4289,05
AMX 50 10082387,76120039972,93%3840,54
E 25 71851,93114638870,10%4008,68
M60 103653,54115538368,41%4475,46
WZ-111 model 5A103957,11116838265,18%4399,06
T25 AT71358,7559238061,32%2326,72
Leopard Prototyp A92932,76113538065,26%3981,28
Waffenträger auf Pz. IV93580,49119537867,20%4806,35
T2071227,9465836661,48%2309,40
Object 430 Version II92782,78129536476,92%4130,88
Concept 1B 93962,98152236470,33%4794,20
Progetto M40 mod. 65103647,73115136163,99%4388,59
Tortoise93273,02130235869,27%4124,07
T71 DA71597,85121335567,61%5091,81
FV215b (183) 103358,88100735466,95%3463,00
T 55A 93199,82135835473,45%4655,85
WZ-132-1102667,18100135362,32%4549,73
T110E3103467,08103635071,43%3694,83
Object 268 Version 4103728,37112634167,16%4112,10
M53/M5592343,1282333960,77%3431,21
AMX 50 12092909,94111533666,37%4123,19
ST-I92698,96108533665,77%3735,36
Type 4 Heavy92470,38105633066,97%3472,83
Object 70493307,60112433070,30%3915,77
STA-182054,20113832865,55%3973,97
AMX AC mle. 4882244,9298232366,25%3673,87
60TP Lewandowskiego103840,81113932067,81%4184,15
Rhm.-Borsig Waffenträger82720,91116731968,34%4327,18
M24 Chaffee5834,7793831862,26%4195,80
VK 45.02 (P) Ausf. B92423,02104031767,19%3349,03
Jagdtiger93155,96118231566,35%4126,16
Kampfpanzer 50 t 93809,28150831271,47%5045,29
Object 705A103619,82110731164,95%4031,81
Škoda T 5093128,04123530965,70%4326,12
IS-6 82374,44125430772,31%4063,20
Jagdpanzer E 100103340,8396730364,03%3312,80
ISU-15282655,49104929962,88%3680,59
FV4004 Conway92697,21106429965,55%3531,62
KV-481922,72105629769,02%3342,19
LTTB81589,07122029672,30%4559,99
Charioteer82356,61115329270,55%3986,31
K-91103701,18121329268,49%4678,11
212A92697,4987428860,42%3700,98
M66851,2951528451,06%1562,16
AMX 50 Foch B103577,23113427968,46%4031,90
Rinoceronte103550,52105427861,15%3918,98
ST-II103783,10119827668,48%4551,73
Progetto M35 mod. 46 82516,95128027661,96%4464,49
Chieftain/T95 82008,21118827562,18%3950,87
Type 5 Heavy103297,35112527465,69%3427,15
Object 268103732,35104027270,59%4067,15
Lorraine 155 mle. 5182370,7581527159,04%4232,37
Indien-Panzer82175,97119226767,42%4317,38
CS-63103571,59112726662,78%4109,13
LT-432 81758,69119226565,66%4808,43
T-4481858,66110826467,05%3964,96
M41 HMC51312,6243926359,70%2763,44
WZ-12092800,71114525861,63%4348,92
XM551 Sheridan102845,66103225761,87%4668,51
KV-8561402,91100025673,05%3629,89
T-505608,2964425561,18%3045,41
Panhard EBR 75 (FL 10) 81881,34122825269,05%4947,76
M36 Jackson61187,5464625158,96%2707,80
AT 1582121,20116625170,12%3253,05
VK 45.02 (P) Ausf. A82108,08109325164,54%3566,25
leKpz M 41 90 mm GF 81545,61105325163,75%4032,26
Tiger II82200,84111124964,26%3515,42
Object 252U Defender 82229,93115524966,67%3426,00
M54 Renegade 82884,07135224465,57%4636,42
KV-2 (R) 61577,75110724169,29%3758,89
Jagdpanther II82555,06118424072,92%4228,53
KV-151121,0893123666,53%3360,37
Object 277103717,06114323263,36%4161,01
Caernarvon82568,83122823072,17%4584,40
AT 771459,14100923062,17%2655,14
Waffenträger auf E 100103678,76104022969,43%3835,33
STA-2 82135,71125022964,63%4124,35
T-44-100 82280,04129222867,98%4336,77
AMX Chasseur de chars 82023,69125422772,69%4057,13
AMX M4 mle. 54103470,12107422560,00%3562,35
M75680,5766122359,19%3458,91
11082281,33121722272,52%3904,44
Chimera 82851,36146622276,58%4236,09
Manticore102740,59106222268,02%4642,32
Centurion Mk. I82203,94118322170,59%4662,24
Controcarro 3 Minotauro104088,87124221971,23%3873,12
FV380592207,2682321967,58%2884,17
Comet71420,22105321862,84%3130,17
Pz.Kpfw. VII103702,00115721668,98%4638,90
Bat.-Châtillon Bourrasque 82701,20131921660,19%4914,79
SU-15271710,1489421361,97%3409,75
M1271850,7861721353,99%3264,35
Tiger I71937,85118721266,51%4003,44
FV30461062,7967821157,82%2560,76
Bisonte C45 82788,32142421168,72%4194,05
Kunze Panzer 93487,79133420767,15%4988,91
Vz. 55104208,14120820665,05%4420,34
UDES 1693337,56131020465,20%4916,23
8,8 cm Pak 43 Jagdtiger 82053,26115920466,18%3362,85
M4A1 Revalorisé 82086,72110820461,76%3834,08
M18 Hellcat61536,86106420373,89%4305,25
Char Futur 4 93707,37139920364,53%5123,10
Object 268 Version V 103781,88105120263,37%3890,76
FV1066 Senlac 81886,41112320257,43%5263,66
Object 274a 82411,21126420160,70%4046,91
UDES 15/16104114,88125220069,50%5308,27
T-22 medium 103495,18126820069,00%4273,87
FV20781832,6183519966,83%2979,45
G.W. Tiger (P)82304,7891319961,81%3726,77
IS-272008,17117619867,68%4224,46
Type 5861354,14114919773,10%4611,29
Panther II82191,36111019758,88%4206,80
HWK 30 81703,44113519763,45%4550,31
TNH T Vz. 5193516,54133219664,80%4781,84
Object 703 Version II 82750,16141519667,86%4330,50
WZ-132A92296,57107719561,03%5056,64
G.W. Tiger92525,3789619565,64%3287,29
Rheinmetall Skorpion G 82701,70121019566,15%4381,69
AMX AC mle. 4671825,9593019364,25%4090,46
T-34-282021,28115419265,63%4339,17
ISU-152K 82524,67114319265,10%3919,33
AMX 13 57 GF 71508,56121019263,54%4446,15
SU-10182506,99119919168,59%4509,82
KV-261436,97107919168,59%3460,86
AMX 13 57 71950,98144819064,21%5793,87
ARL 4461556,18105318971,43%4240,37
Kirovets-1 82583,71137218959,26%4222,03
Prototipo Standard B93287,45128818868,09%4794,17
FV217 Badger103613,61106718858,51%3654,24
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5947,5389018871,81%3749,30
Kampfpanzer 07 RH 82368,68128518868,62%4650,29
IS71552,9696818755,61%2988,03
SU-122-5492595,28107318765,78%3622,10
GSOR 1008 82641,88128018772,73%4063,19
IS-5 (Object 730) 82250,69123418772,73%3966,68
T1 Heavy Tank5794,1754918653,23%1893,46
GSOR3301 AVR FS92002,45112418664,52%4179,33
Škoda T 27 82290,36117718264,29%3955,12
Škoda T 56 83195,98147018171,27%4532,05
SU-100M171865,69107617965,92%3812,09
Tiger (P)71744,38107717861,24%3493,33
Caliban 82389,91117817861,80%3566,44
AE Phase I 93263,91126217865,17%4430,40
AMX 12 t6791,1681917761,02%2885,02
Type 62 71410,93117117661,36%4299,31
VK 28.0161008,2984617656,25%4557,03
AMX 13 7571335,66110017573,71%4260,04
122 TM 82597,86128617565,71%4351,15
AMX 30 1er prototype93388,70129417265,12%5235,24
Object 70592863,16120317269,19%3579,54
Object 777 Version II 93102,69125717269,19%4102,48
FCM 50 t 81970,29116317162,57%3445,13
Panzer 58 Mutz 82033,67118517061,76%3582,17
Type 5 Chi-Ri71728,60118116976,33%4291,76
Black Prince71747,77115416866,67%3605,49
Sturer Emil71737,6590216861,31%3275,15
Jagdpanther71887,14108316773,05%3833,86
O-Ho82190,31112016759,88%3820,76
M-V-Y103811,81114316757,49%4203,90
S-5171970,3780716664,46%2986,96
Emil II93093,70123716665,06%3923,45
T-15061480,8297916460,98%3579,23
ARL V3961369,8778816358,28%3794,96
VK 100.01 (P)82629,50133516373,62%4879,42
Object 43093169,48133316373,01%4107,20
T77 82625,91121416363,80%4197,39
CS-5993312,10123716259,88%4797,02
CS-52 LIS 82708,93132716266,05%4530,97
Panther71741,58117216162,11%4266,08
Strv 103-092918,59110216165,84%3660,96
AMX M4 mle. 5193496,52137116169,57%4551,00
AMBT 82878,57132716058,75%4307,29
IS-3A 82632,48135615965,41%4302,13
WZ-120-1G FT 82653,60131515964,78%4250,66
Progetto C50 mod. 6693183,99130815867,09%4416,94
SU-10061660,7399715865,19%4650,73
IS-3-II93478,78138315671,15%5294,78
Lorraine 40 t 82568,56125515663,46%4457,26
T25/271933,17102915568,39%4564,64
Pz.Kpfw. V/IV 51465,59138815572,90%3819,54
VK 75.01 (K) 82503,87125015566,45%3841,76
M7 Priest3717,5027615450,00%2288,22
ShPTK-TVP 100 82724,21132915471,43%4289,23
Nashorn61588,2599015368,63%4357,05
Caernarvon Action X 82147,56125815362,09%3639,87
Chrysler K GF 82232,93122915364,05%3870,94
M41D 81773,77111015360,78%5116,02
T-34-171764,55121415271,71%4150,61
T26E4 SuperPershing 81912,49119815267,11%3621,15
KV-4 Kreslavskiy 82352,54120315166,23%3764,88
KV-371905,86109815058,00%3979,56
T-4371707,61114915064,00%4704,09
T23E3 71941,76129615072,67%5252,55
FV4201 Chieftain Proto 93123,91128715066,67%3891,80
Lansen C 82560,91140014967,79%4558,55
Strv S1 82402,77107614863,51%3582,04
IS-3A Peregrine 82832,24150214877,70%3930,22
50TP Tyszkiewicza93002,22118014762,59%4189,88
Object 26393276,16124214767,35%4360,36
50TP prototyp 82454,78123414666,44%3833,36
Centurion Mk. 5/1 RAAC 82224,02136514669,18%4450,02
Rheinmetall Skorpion 82785,05121914663,01%4302,38
Type T-345890,6981814465,97%3865,19
M6A2E1 82456,40124614463,89%3958,60
WZ-111G FT93224,99116714369,93%4030,58
AltProto AMX 30 82718,48147114370,63%4928,10
WZ-13171255,03106614261,97%3428,32
VK 16.02 Leopard5663,5883614269,72%3348,37
T92 81472,75112214260,56%3815,15
E 75 TS 82612,62129814165,96%4287,48
SU-130PM 82823,80122314065,71%4198,58
AMX Canon d'assaut 105 82459,64117114061,43%3932,45
Bat.-Châtillon 12 t81431,68104713961,87%3484,07
TS-5 82887,81138713966,19%4514,38
M5 Stuart4180,9635613845,65%661,78
AMX M4 mle. 4572062,64116513864,49%4601,97
Panhard EBR 9092066,15118313866,67%4619,54
TVP VTU Koncept81859,27108413669,12%3875,12
T42 82511,40123413665,44%4818,55
Gonsalo 82973,85144613467,91%4685,81
Type 64 61146,6096713455,97%3943,29
Type 4 Chi-To61474,50116713372,18%4734,33
AT 861574,69109613364,66%4280,23
Somua SM 82808,72146113372,18%4551,17
SU-8551177,4065613266,67%4110,62
UDES 14 Alt 582720,37128813262,12%4751,18
A-4471511,60109213070,00%3723,82
Object 780 104184,80116713056,92%4045,97
Bofors Tornvagn 82694,92131213064,62%4310,33
Pz.Sfl. IVc51372,6190612968,22%4898,97
Lorraine 155 mle. 5072013,2482912865,63%3442,58
M46 Patton KR 82163,64118712855,47%4377,93
VK 30.01 (P)61269,4096512767,72%3506,90
T-103 82793,94129112765,35%4377,52
Löwe 82271,33125112764,57%3783,36
Pz.Kpfw. IV hydrostat. 51100,16101812774,02%4374,29
112 82285,91127012769,29%3892,82
IS-2M 72209,92133912672,22%4221,91
T3761123,13101412561,60%4297,15
K-91-PT 93153,59124012561,60%4277,17
TOG II* 61234,7097812569,60%2934,32
LHMTV81907,78120312562,40%5122,15
T-34-3 82770,80145712568,80%4680,32
Cobra 93531,41127512466,94%4395,50
O-Ni71881,95116812361,79%3647,15
Type 3 Chi-Nu Kai 5883,5085412358,54%3349,39
59-166877,34100012267,21%3591,22
WZ-113G FT103533,8698112259,02%3587,54
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 61539,93119312273,77%5550,26
EMIL 1951 82818,81138012264,75%4656,53
Strv K 93119,21124112261,48%3899,86
WZ-114 92891,19112112259,02%3588,28
SMV CC-6782523,25120112157,85%4152,52
S35 CA51262,2188812170,25%4405,16
WZ-111 82418,54126212069,17%4275,81
SU-263877,5555311974,79%3471,19
M4A3E8 Thunderbolt VII 61569,61123711958,82%4502,62
Lorraine 50 t 93395,71133311869,49%5226,56
Excalibur 61714,29121611871,19%4164,02
P.44 Pantera82254,21120811761,54%4709,54
T34 B 82253,21112011760,68%3917,99
SU-14-171714,6392211675,00%2719,22
Tiger 131 61416,92102811662,07%3596,71
SU-85I 51565,44120111562,61%5592,68
Progetto CC55 mod. 5482754,05139011468,42%4731,64
G.W. E 100102560,7772011457,02%3045,68
Challenger71741,79104511462,28%3407,70
M-VI-Y93148,56133811467,54%4838,73
SU-100Y 61514,8394211464,91%3750,13
T28 Concept 71825,95111911468,42%3836,11
AT 251102,9886911361,06%3703,88
FV4202 82172,46129011262,50%4140,39
IS-2 72211,55130811271,43%4148,61
ISU-122S 72047,38110511264,29%4414,77
Mäuschen92913,27115611166,67%3595,78
Cromwell B 61605,93127111164,86%4144,58
53TP Markowskiego82697,63130811072,73%4646,10
HWK 1281791,94122311070,00%5218,41
Panther/M10 71637,72116211063,64%3968,33
Leo71852,81125910969,72%4818,84
AMX 65 t81937,72101010959,63%3359,51
Kanonenjagdpanzer 105 82624,56125410968,81%4411,77
TL-1 LPC 82542,46129910964,22%5021,40
M48A2 Räumpanzer 82157,01125210862,04%3923,07
T-34-85 Rudy 61913,71133510862,96%5565,33
AT 15A 71940,37124910867,59%4065,08
Pz.Kpfw. III Ausf. K 5872,6588310865,74%3209,35
WZ-120G FT 92958,22107910857,41%3869,87
O-I61586,24116810774,77%4036,85
T6751166,1799110763,55%4375,70
VK 30.01 (D)61400,24108510763,55%4128,98
SU-122-44 72049,31116210772,90%3972,05
Turtle Mk. I 82630,69138510768,22%4311,27
M4-85 51275,77113410661,32%4242,85
Škoda T 40 61528,79108110658,49%4238,28
KV-220-2 51253,96124110672,64%3821,83
AMX ELC bis5590,7170410563,81%3123,88
T78 61807,56117210560,95%3930,19
King Tiger (Captured) 72122,72136710569,52%4271,55
BDR G1 B51537,18107310467,31%5069,24
Panhard AML Lynx 6x682116,69128010471,15%6511,35
KV-1 shielded 51411,06128310458,65%4148,09
Pz.Kpfw. IV Schmalturm 61413,93107210462,50%3751,80
59-Patton 81824,86117310465,38%3508,22
AMX 13 F3 AM61606,1872110358,25%3319,73
M-III-Y82527,70142510371,84%4582,41
Ram II 5991,67103410373,79%4388,95
Emil I82611,30126610265,69%4729,67
Aufklärungspanzer Panther 71004,2086810257,84%2843,26
GSR 3301 Setter71482,41112710261,76%5335,21
VK 168.01 (P) 82465,31122210070,00%4199,40
leKpz M 41 90 mm 81929,73113910055,00%5725,65
A-4361351,6311369964,65%4396,48
A46 61077,749939962,63%4952,15
CS-5382150,6810549857,14%3821,94
Škoda T 45 71987,6712599858,16%3837,55
TNH 105/100082433,9011879752,58%3926,32
T-34-2G FT71831,0810799768,04%3801,03
Hotchkiss EBR71444,1211159765,98%4800,20
IS-2-II82809,4613819768,04%5532,69
M-IV-Y 82966,0013309756,70%4423,84
Škoda T 2561487,3210719553,68%4329,48
IS-6 B 82643,2913469568,42%4396,95
T25 Pilot Number 1 82319,4013089564,21%4467,16
T-54 first prototype 82359,7313759567,37%4883,01
B.U.G.I.61851,9711619468,09%4916,75
Strv 81 82058,0712259464,89%3744,83
M56 Scorpion 71871,2412109472,34%4294,38
T26E5 82601,6414359464,89%5121,14
M4A1 Sherman51050,2210129378,49%4147,03
Controcarro 1 Mk. 293368,6513669364,52%4907,67
VK 30.02 (M)61632,3412309369,89%4833,32
T-34-85M 61612,9712299365,59%4265,95
Pudel 61392,6511309273,91%3873,70
WZ-111-1G FT82546,8411039267,39%3964,25
ASTRON Rex 105 mm 83111,0715069266,30%4732,83
Pz.Kpfw. IV Ausf. H Ankou 51337,0711959261,96%3694,29
FV201 (A45) 71846,2912079260,87%4046,90
Dicker Max 61601,5910069261,96%4761,47
VK 45.03 71959,1811899267,39%3871,82
M4A3E2 Sherman Jumbo61249,7410269162,64%3508,40
Object 25793283,3312859167,03%4680,55
IS-2 shielded 72242,2612229160,44%4531,67
Strv m/42-57 Alt A.2 61604,9912019169,23%4343,48
WZ-111 Alpine Tiger 82368,5113929172,53%4206,62
KV-1371530,8211119060,00%3926,36
M10 RBFM 51109,479689071,11%3533,24
UDES 0382538,8310938961,80%4000,34
Ferdinand82883,2912498973,03%4203,39
Charlemagne 82989,1114308974,16%3789,70
AMX M4 mle. 49 Liberté 82415,1713018965,17%4399,97
CS-4471882,8313158875,00%4568,92
G.W. Panther71748,617898861,36%2502,25
Object 244 61739,4413178878,41%3841,62
Sherman Firefly61308,2510438766,67%3580,10
LTG71710,2212908772,41%5912,05
Turán III prototípus 51118,8310398770,11%4494,67
M4 Improved 5905,199718667,44%3600,67
T28 Prototype82788,8713508473,81%5000,91
KV-122 71851,1411288466,67%3978,41
Chrysler K 82699,3613468464,29%4570,99
Bretagne Panther 61549,8012368464,29%4298,04
IS-M82486,5812398365,06%4667,43
Krupp-Steyr Waffenträger 72053,1011418360,24%4692,83
AMX M4 mle. 49 82445,2013358365,06%4511,77
StuG III Ausf. G51313,788768259,76%4740,31
Strv 7461710,9312288260,98%5935,56
M3 Lee4221,382418253,66%692,15
StuG IV 5848,107068262,20%3137,17
T1 Cunningham1142,435638177,78%1023,69
Jagdpanzer IV61749,5111278170,37%5983,57
Ikv 1035928,517658162,96%3443,58
Primo Victoria 82206,8513318159,26%4739,99
Hummel61865,227887965,82%3589,04
T-50-2 61212,9410457964,56%4970,01
Churchill I51138,299187861,54%3360,69
Carro d'assalto P.8872213,0414007871,79%5054,67
STG Guard 82514,3812837869,23%5028,19
A-2050,005917762,34%210,99
M374307,221727746,75%1042,16
Churchill Gun Carrier61365,538527762,34%3540,62
T-3451141,2910007660,53%5425,62
STG 82587,9512357668,42%4631,34
T14 51207,7912997572,00%4678,49
SU-861137,257037564,00%1941,43
Achilles61668,9910627565,33%4557,01
T71 CMCD71374,2010967562,67%4262,35
M4A1 FL 10 62052,5513647553,33%5718,72
Vz. 44-172532,3114577470,27%5749,86
O-I Experimental51754,1511437463,51%5210,70
AC 4 Experimental 61699,3012257467,57%4707,37
KV-4 KTTS 82418,3411607455,41%3245,17
M2 Medium Tank3209,252377358,90%879,68
Object 263102918,7710547376,71%2682,97
45TP Habicha72329,3113437256,94%4999,55
WZ-131G FT61648,9411177268,06%4797,10
T26E5 Patriot 82721,7815767275,00%5351,02
Heavy Tank No. VI 61821,8613547180,28%5163,05
Ikv 90 Typ B71802,4910277058,57%4292,73
Sherman III51547,1710997070,00%6800,15
Churchill III 51226,7914337068,57%4491,71
P.43 ter71889,1312266957,97%4302,14
AMX 404322,883896937,68%1442,99
Semovente M43 Bassotto61852,6711156971,01%4721,57
Matilda IV 51510,2514456976,81%6603,89
T26E3 Eagle 7 72500,4914696976,81%6003,98
Pz.Kpfw. III/IV51297,5110646867,65%6154,15
Excelsior 51298,0312606872,06%4753,75
Pz.Kpfw. T 25 51098,3111426768,66%5108,64
M-II-Y72285,8314446672,73%4912,69
P.43 bis61708,8511766561,54%4895,17
40TP Habicha61411,529766561,54%4064,90
Archer51326,828586564,62%5128,06
Sherman VC Firefly 61954,2613786569,23%6236,37
Konštrukta T-34/10072059,5012776465,63%5055,44
25TP KSUST II5876,209306457,81%3707,38
T404384,413346457,81%1046,23
T-34 shielded 51163,4011076365,08%5549,44
Matilda Black Prince 51470,2412666361,90%6208,92
Ikv 65 Alt II61514,629946170,49%4501,76
M10 Wolverine51473,1310576170,49%5749,96
Super Hellcat 72036,6111616159,02%4406,20
60G FT51592,439916068,33%5879,58
DS PZInż51338,5410145954,24%4987,68
Churchill VII61810,8813005974,58%5662,93
Pawlack Tank62000,0813495972,88%5350,47
P.4351348,409595846,55%5532,11
VK 30.02 (D)72167,7214175877,59%5387,58
T-34-8561586,6511605764,91%4961,55
Renault G151655,6011175775,44%7773,98
Spähpanzer SP I C71524,7911785757,89%4821,82
M24E2 Super Chaffee 61518,3912805761,40%7399,04
VK 36.01 (H)62235,5015245678,57%7091,46
Cavalier51220,829855666,07%4795,40
KV-1S61516,8412265669,64%5400,49
Covenanter51417,2512155574,55%10486,78
T2161592,0412945466,67%8406,42
Valiant 51430,8512875278,85%4868,47
Panhard AMD 178B61352,6511025156,86%6308,71
Grille51095,405834862,50%3293,50
Škoda T 2451286,0210934575,56%5883,63
Strv m/4251229,0010734568,89%5416,99
Pz.Kpfw. I Ausf. C3491,987124566,67%3755,40
Type 3 Chi-Nu51461,8010814463,64%6761,52
VK 30.01 (H)51678,8410864463,64%5325,93
SU-122A5850,985874247,62%2009,67
BT-22244,924843958,97%1722,26
Bishop51015,456563855,26%3075,39
Pz.Kpfw. III Ausf. J4576,478283683,33%3100,93
T2 Medium Tank2137,541743545,71%563,08
M3 Stuart3112,152153366,67%491,36
Pz.Kpfw. II Luchs4536,398723375,76%3192,80
Tetrarch 2344,214503366,67%2735,34
Cruiser Mk. III3334,255842864,29%2274,88
M8A14502,864972860,71%1655,71
T1 HMC2169,671342740,74%750,50
SU-54561,314672650,00%1509,31
Wespe3512,383062466,67%2377,44
Crusader61315,6110632365,22%6034,55
SMV CC-64 Vipera 82638,7713442268,18%4226,06
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4698,656832070,00%2531,66
M4461259,538781978,95%2897,37
AMX 383141,781831827,78%399,68
T56 GMC3256,673031855,56%918,47
T-804630,899571888,89%4484,78
Valentine3560,946681764,71%3192,19
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4258,885381764,71%1031,15
T-463136,202121553,33%459,44
Pz.Kpfw. 38 (t)3174,383591338,46%398,99
Light Mk. VIC 2178,234991384,62%1092,66
T-284314,454591154,55%1069,89
LTP 3344,645041136,36%2134,99
SU-182142,402861080,00%906,23
VK 168.01 Mauerbrecher 81525,308441060,00%1828,82
Pz.Kpfw. II2273,11595988,89%1759,19
Pz.Kpfw. II Ausf. J 3365,13572837,50%969,38
D23263,86449757,14%1249,91
105 leFH18B2 51080,00809771,43%2871,36
Vickers Mk. E Type B2349,29590785,71%2219,61
Renault FT AC2267,00341742,86%1090,46
T2 Light Tank 2266,71727771,43%1846,33
Hotchkiss H352166,00233666,67%843,90
Pz.Kpfw. III Ausf. E3266,83521683,33%1123,57
D1282,40184560,00%305,36
Type 2597 Chi-Ha3547,80490520,00%2810,19
Cruiser Mk. I1322,80482560,00%2175,37
Renault UE 573137,20140520,00%220,59
Renault NC-311111,25283475,00%636,92
Leichttraktor11083,509694100,00%11207,88
Renault FT157,00151333,33%73,67
FCM 36 Pak 40 3189,33273333,33%298,23
MS-1196,67154333,33%287,96
AT-12589,5031320,00%2826,78
Pz.Kpfw. B2 740 (f) 4599,5010242100,00%2129,72
T-127 3110,50254250,00%234,74
T1E6 2196,00490250,00%1184,23
Vickers Medium Mk. I1449,005591100,00%3782,54
Renault Otsu10,001931100,00%261,00
M2 Light Tank2173,004601100,00%865,21
Valentine II 4428,007051100,00%2028,93
Pz.Kpfw. T 15 3197,0016310,00%574,00
BT-7 artillery 3275,0026010,00%987,01

Grafikler

WN8

Anzeigen

Klan Geçmişi

Rütbe: Er
Katıldı: 04/06/2020
Rütbe: Er
Katıldı: 13/01/2020
Ayrıldı: 03/06/2020
Rütbe: Yedek Subay
Katıldı: 30/01/2016
Ayrıldı: 15/03/2016
Rütbe: Er
Katıldı: 15/11/2016
Ayrıldı: 09/02/2017
Rütbe: Yedek Subay
Katıldı: 09/02/2017
Ayrıldı: 24/02/2018
Rütbe: Er
Katıldı: 24/02/2018
Ayrıldı: 25/09/2018
Rütbe: Er
Katıldı: 05/01/2019
Ayrıldı: 28/06/2019
Rütbe: Er
Katıldı: 30/07/2019
Ayrıldı: 11/01/2020
Rütbe: İstihbarat Subayı
Katıldı: 23/03/2016
Ayrıldı: 21/09/2016
Rütbe: Personel Subayı
Katıldı: 23/09/2016
Ayrıldı: 13/11/2016
Rütbe: Er
Katıldı: 01/07/2019
Ayrıldı: 19/07/2019
Rütbe: Er
Katıldı: 03/03/2015
Ayrıldı: 05/10/2015
Rütbe: Yedek Subay
Katıldı: 23/02/2015
Ayrıldı: 25/02/2015
Rütbe: Üye Alım Subayı
Katıldı: 24/04/2014
Ayrıldı: 20/02/2015
Rütbe: Er
Katıldı: 27/02/2014