Yzne

clanlogo
Rütbe: Er
Katıldı: 11/03/2023

Genel istatistik

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar1331410129599
Ortalama Seviye8,400,009,489,11
Galibiyetler8806566,14%00,00%8465,12%35959,93%
Yenilgiler4332532,54%00,00%4434,11%23238,73%
Berabere17511,32%00,00%10,78%81,34%
Hayatta Kalınan Savaşlar6247246,92%00,00%6651,16%28146,91%
İmha edilen Tanklar2395341,8000,002612,0211851,98
Yoketme Oranı3,390,004,143,73
Tespit edilen Tanklar2273411,7100,002031,578761,46
Verilen Hasar2.562,730,003.397,223.026,01
Düşman üssü işgal puanı912580,6900,00810,633980,66
Üs savunma Puanı1501721,1300,002742,128611,44
Deneyim1.109,310,001.199,831.153,36
WN72285,340,002505,592334,36
WN84044,280,004775,914251,82
Toplam
Savaşlar133141
Ortalama Seviye8,40
Galibiyetler8806566,14%
Yenilgiler4332532,54%
Berabere17511,32%
Hayatta Kalınan Savaşlar6247246,92%
İmha edilen Tanklar2395341,80
Yoketme Oranı3,39
Tespit edilen Tanklar2273411,71
Verilen Hasar2.562,73
Düşman üssü işgal puanı912580,69
Üs savunma Puanı1501721,13
Deneyim1.109,31
WN72285,34
WN84044,28
Son 24 saat
Savaşlar0
Ortalama Seviye0,00
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
WN70,00
WN80,00
Son 7 gün
Savaşlar129
Ortalama Seviye9,48
Galibiyetler8465,12%
Yenilgiler4434,11%
Berabere10,78%
Hayatta Kalınan Savaşlar6651,16%
İmha edilen Tanklar2612,02
Yoketme Oranı4,14
Tespit edilen Tanklar2031,57
Verilen Hasar3.397,22
Düşman üssü işgal puanı810,63
Üs savunma Puanı2742,12
Deneyim1.199,83
WN72505,59
WN84775,91
Son 30 gün
Savaşlar599
Ortalama Seviye9,11
Galibiyetler35959,93%
Yenilgiler23238,73%
Berabere81,34%
Hayatta Kalınan Savaşlar28146,91%
İmha edilen Tanklar11851,98
Yoketme Oranı3,73
Tespit edilen Tanklar8761,46
Verilen Hasar3.026,01
Düşman üssü işgal puanı3980,66
Üs savunma Puanı8611,44
Deneyim1.153,36
WN72334,36
WN84251,82
Oluşturulduğu tarih:
Son Savaş:
Son Güncelleme:

Dünya Haritası Mutlak X

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar1576000
Galibiyetler123578,36%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler29618,78%00,00%00,00%00,00%
Berabere452,86%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar93159,07%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar15100,9600,0000,0000,00
Yoketme Oranı2,340,000,000,00
Tespit edilen Tanklar26171,6600,0000,0000,00
Verilen Hasar1.961,510,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı22101,4000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı17911,1400,0000,0000,00
Deneyim1.043,800,000,000,00
Toplam
Savaşlar1576
Galibiyetler123578,36%
Yenilgiler29618,78%
Berabere452,86%
Hayatta Kalınan Savaşlar93159,07%
İmha edilen Tanklar15100,96
Yoketme Oranı2,34
Tespit edilen Tanklar26171,66
Verilen Hasar1.961,51
Düşman üssü işgal puanı22101,40
Üs savunma Puanı17911,14
Deneyim1.043,80
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Şampiyon VIII

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar258000
Galibiyetler21181,78%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler4216,28%00,00%00,00%00,00%
Berabere51,94%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar13251,16%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar2530,9800,0000,0000,00
Yoketme Oranı2,010,000,000,00
Tespit edilen Tanklar5472,1200,0000,0000,00
Verilen Hasar1.349,120,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı3341,2900,0000,0000,00
Üs savunma Puanı3021,1700,0000,0000,00
Deneyim1.062,620,000,000,00
Toplam
Savaşlar258
Galibiyetler21181,78%
Yenilgiler4216,28%
Berabere51,94%
Hayatta Kalınan Savaşlar13251,16%
İmha edilen Tanklar2530,98
Yoketme Oranı2,01
Tespit edilen Tanklar5472,12
Verilen Hasar1.349,12
Düşman üssü işgal puanı3341,29
Üs savunma Puanı3021,17
Deneyim1.062,62
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Orta VI

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar101000
Galibiyetler8180,20%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler1514,85%00,00%00,00%00,00%
Berabere54,95%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar6867,33%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar990,9800,0000,0000,00
Yoketme Oranı3,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar1181,1700,0000,0000,00
Verilen Hasar659,540,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı1011,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı130,1300,0000,0000,00
Deneyim762,550,000,000,00
Toplam
Savaşlar101
Galibiyetler8180,20%
Yenilgiler1514,85%
Berabere54,95%
Hayatta Kalınan Savaşlar6867,33%
İmha edilen Tanklar990,98
Yoketme Oranı3,00
Tespit edilen Tanklar1181,17
Verilen Hasar659,54
Düşman üssü işgal puanı1011,00
Üs savunma Puanı130,13
Deneyim762,55
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Tank Bölüğü İstatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar1492000
Galibiyetler117979,02%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler29219,57%00,00%00,00%00,00%
Berabere211,41%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar86557,98%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar15491,0400,0000,0000,00
Yoketme Oranı2,470,000,000,00
Tespit edilen Tanklar16471,1000,0000,0000,00
Verilen Hasar1.627,720,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı12310,8300,0000,0000,00
Üs savunma Puanı18741,2600,0000,0000,00
Deneyim963,210,000,000,00
Toplam
Savaşlar1492
Galibiyetler117979,02%
Yenilgiler29219,57%
Berabere211,41%
Hayatta Kalınan Savaşlar86557,98%
İmha edilen Tanklar15491,04
Yoketme Oranı2,47
Tespit edilen Tanklar16471,10
Verilen Hasar1.627,72
Düşman üssü işgal puanı12310,83
Üs savunma Puanı18741,26
Deneyim963,21
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Ekip istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar1484000
Galibiyetler129387,13%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler18212,26%00,00%00,00%00,00%
Berabere90,61%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar103769,88%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar16861,1400,0000,0000,00
Yoketme Oranı3,770,000,000,00
Tespit edilen Tanklar17271,1600,0000,0000,00
Verilen Hasar1.351,430,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı16881,1400,0000,0000,00
Üs savunma Puanı48363,2600,0000,0000,00
Deneyim1.103,040,000,000,00
Toplam
Savaşlar1484
Galibiyetler129387,13%
Yenilgiler18212,26%
Berabere90,61%
Hayatta Kalınan Savaşlar103769,88%
İmha edilen Tanklar16861,14
Yoketme Oranı3,77
Tespit edilen Tanklar17271,16
Verilen Hasar1.351,43
Düşman üssü işgal puanı16881,14
Üs savunma Puanı48363,26
Deneyim1.103,04
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Çatışma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar2587000
Galibiyetler223286,28%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler34913,49%00,00%00,00%00,00%
Berabere60,23%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar167364,67%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar27961,0800,0000,0000,00
Yoketme Oranı3,060,000,000,00
Tespit edilen Tanklar32621,2600,0000,0000,00
Verilen Hasar1.586,090,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı31781,2300,0000,0000,00
Üs savunma Puanı27031,0400,0000,0000,00
Deneyim1.068,950,000,000,00
Toplam
Savaşlar2587
Galibiyetler223286,28%
Yenilgiler34913,49%
Berabere60,23%
Hayatta Kalınan Savaşlar167364,67%
İmha edilen Tanklar27961,08
Yoketme Oranı3,06
Tespit edilen Tanklar32621,26
Verilen Hasar1.586,09
Düşman üssü işgal puanı31781,23
Üs savunma Puanı27031,04
Deneyim1.068,95
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Kale savunma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar523000
Galibiyetler36770,17%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler15629,83%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar24045,89%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar3830,7300,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,350,000,000,00
Tespit edilen Tanklar6551,2500,0000,0000,00
Verilen Hasar1.828,940,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı8021,5300,0000,0000,00
Üs savunma Puanı1660,3200,0000,0000,00
Deneyim855,020,000,000,00
Toplam
Savaşlar523
Galibiyetler36770,17%
Yenilgiler15629,83%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar24045,89%
İmha edilen Tanklar3830,73
Yoketme Oranı1,35
Tespit edilen Tanklar6551,25
Verilen Hasar1.828,94
Düşman üssü işgal puanı8021,53
Üs savunma Puanı1660,32
Deneyim855,02
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Anzeigen

Tanklar (662)

Tank AdıMTipUlusSeviyeOrtalama HasarOrtalama DeneyimSavaşlarGalibiyetlerWN8
Bat.-Châtillon 25 t103098,861102218670,27%3944,81
T110E5103127,201082148370,53%3630,10
Type 59 82069,061172125670,86%4178,24
T95E6 103947,781180114864,20%4492,47
E 50 Ausf. M103186,401104111070,54%3854,92
AMX 13 9091830,851170106469,45%4188,24
Object 907 103744,151275100968,68%4267,96
STB-1103463,83115199468,81%4308,16
Object 140103267,54116298670,18%3925,70
T-62A103067,96113891273,25%3730,91
TVP T 50/51103695,93118085970,43%4818,42
T3281759,7691885769,08%2764,67
M48A5 Patton103456,71111685668,11%4359,05
IS-7102919,95105985569,71%3453,75
KV-5 81956,4793684362,99%3351,92
Carro da Combattimento 45 t 104128,97127584269,24%4540,48
Conqueror Gun Carriage102723,1176377761,78%3599,40
IS-4103209,98111876271,13%3573,19
AMX 50 B103467,72104374664,34%4005,47
121B 103546,69113372662,95%4194,87
VK 72.01 (K) 104119,27117672369,16%4040,65
T57 Heavy Tank103523,46107971565,45%3941,06
Centurion Action X103206,91107070467,61%3773,91
FV215b 103298,32108567467,21%3818,48
Leopard 1103335,50106667165,42%4076,66
Object 261102544,2977867063,13%3305,48
ELC EVEN 90 81383,95105065661,43%3907,34
T4991932,80111465564,12%4225,88
M10392332,5283464858,64%3203,51
Spähpanzer Ru 25191940,56116664867,75%4335,66
113103286,81111963869,12%4014,19
FV4005 Stage II103363,5694962763,16%3811,98
AMX 13 105102857,39103462361,00%5187,99
T-100 LT102608,47113160767,55%4759,49
Object 260 103341,04112560271,26%3561,42
E 7592739,70114959671,14%3819,14
Bat.-Châtillon 155 58102191,0872358957,22%2531,22
AMX 30 B103336,41112457970,12%4093,83
T92 HMC102612,8878357861,76%3299,53
T34 82050,8399256167,20%3420,53
IS-382293,55116655971,56%3837,66
Grille 15103715,38100655970,13%4205,27
WZ-13281514,10106754665,75%3737,51
Cromwell61200,12104654272,69%3545,39
Strv 103B103661,49110354266,61%4075,76
M46 Patton92733,44113653963,08%4067,54
T-5492500,82120953671,27%3952,42
T110E4103498,0398253466,48%4103,60
T9592696,1997752962,76%3287,61
E 5093006,94123752862,69%4558,93
Object 279 early 104220,72130652272,22%3880,02
Centurion Mk. 7/192816,54114852167,56%3985,81
T3093253,30111651571,46%4473,83
Bat.-Châtillon 25 t AP92280,73105451364,33%3515,85
M26 Pershing81872,2898950966,60%3632,54
AMX 50 Foch (155) 103529,0998150867,32%3995,33
T2971304,6864750256,97%2034,55
Super Conqueror103858,64121549865,46%4329,38
E 100103286,97106748471,07%3730,60
Rheinmetall Panzerwagen102506,43100747363,00%4509,20
114 SP2 104326,06109946862,18%4257,77
Maus103169,60110746668,88%3793,90
WZ-111 model 1-492841,82117446366,95%4005,72
Kranvagn103605,39113846265,37%4012,77
Object 430U103944,93121046066,30%5010,10
121103219,17109145870,96%3767,00
T95/FV4201 Chieftain 104218,08128545570,99%4162,43
M40/M4382288,2583744860,49%3666,52
WZ-111 model 5A103921,95115844263,80%4440,88
T-1092784,83111444265,84%4175,07
Object 41682270,37119544270,81%4661,32
M60 103652,49115944168,48%4576,05
Conqueror93075,40105243964,92%4398,13
T2881971,2678343957,18%2803,61
T-54 ltwt.91968,03117343869,18%4073,61
AMX 50 Foch92921,70114043773,68%3838,41
Type 6192814,44116243565,75%3893,41
Object 430103128,89111642767,45%3653,31
T6982065,80112642469,34%3719,86
M41 Walker Bulldog81517,64118741966,83%4209,90
T54E192927,4693941869,14%4228,67
Panhard EBR 105102458,48105141465,94%4306,80
Leopard Prototyp A92975,94114641165,21%4094,07
MT-256548,0187941163,50%2182,66
M4A3E8 Sherman6966,6071341061,95%2472,85
Waffenträger auf Pz. IV93559,94119440866,91%4823,75
AMX 50 10082399,89120440372,95%3888,99
E 25 71854,35115039669,95%4045,15
Progetto M40 mod. 65103608,89114138563,38%4448,98
T25 AT71358,1259338161,42%2331,32
Concept 1B 93949,49151537669,95%4982,60
T2071235,6066737261,83%2338,34
Tortoise93314,59131837269,89%4193,26
T110E3103454,23103137170,62%3676,33
Object 430 Version II92788,63129636876,90%4147,28
WZ-132-1102655,7699436661,20%4571,37
FV215b (183) 103336,69100336366,67%3454,68
Object 268 Version 4103730,88112536067,22%4155,62
60TP Lewandowskiego103858,94114135967,13%4200,38
T71 DA71598,92121235967,69%5121,26
T 55A 93189,36135435873,18%4691,69
Object 70493275,92111835669,66%3882,95
AMX 50 12092907,97111635566,20%4179,49
ST-I92736,14110135565,07%3815,88
K-91103632,99119235566,48%4614,54
Škoda T 5093117,25123334165,98%4286,90
M53/M5592343,1282333960,77%3466,66
Kampfpanzer 50 t 93744,24149133871,01%5025,35
STA-182057,07113733565,37%3982,03
Rinoceronte103577,54107133462,28%3993,50
Jagdtiger93174,70118633267,17%4181,74
VK 45.02 (P) Ausf. B92435,40104033166,77%3376,30
Type 4 Heavy92470,38105633066,97%3500,56
Jagdpanzer E 100103338,4695733063,03%3307,88
AMX AC mle. 4882244,4398433066,06%3653,81
Rhm.-Borsig Waffenträger82709,93116532568,31%4380,02
Object 705A103606,72110232064,38%4016,62
M24 Chaffee5836,3093931962,07%4210,85
AMX M4 mle. 54103800,58113531862,89%3938,12
LTTB81587,72121231372,20%4562,80
FV4004 Conway92713,01107031164,95%3642,94
AMX 50 Foch B103563,03112930968,28%3976,78
IS-6 82374,44125430772,31%4078,40
Charioteer82361,34115130670,26%4016,66
ST-II103812,42120630568,85%4592,67
KV-481925,65105830468,75%3356,86
ISU-15282673,90105530163,12%3733,08
Object 268103718,14103830069,67%4082,34
Type 5 Heavy103308,97112429265,41%3475,10
212A92697,4987428860,42%3859,27
Waffenträger auf E 100103814,69105028767,94%3924,95
M66851,2951528451,06%1494,54
Progetto M35 mod. 46 82537,05128528461,97%4587,51
WZ-12092844,26116128061,07%4513,62
CS-63103563,72111728061,07%4186,80
Chieftain/T95 82012,34119027662,32%3956,30
LT-432 81747,06118827265,81%4846,96
Lorraine 155 mle. 5182370,7581527159,04%4263,72
AMX Chasseur de chars 82061,33124027170,48%4114,15
Indien-Panzer82177,86119227067,78%4339,98
T-4481889,45112126967,66%4034,32
XM551 Sheridan102839,11103526562,64%4675,00
Object 277103735,19114926562,64%4232,36
M41 HMC51312,6243926359,70%2783,09
UDES 15/16104128,26123226266,41%5276,79
Panhard EBR 75 (FL 10) 81891,80123826070,00%5043,02
Tiger II82205,44111525964,48%3514,26
VK 45.02 (P) Ausf. A82116,97109725964,86%3558,44
Manticore102690,77105025965,64%4554,46
KV-8561413,39100625873,26%3654,21
Vz. 55104257,39121125663,28%4638,07
leKpz M 41 90 mm GF 81549,32105025663,28%4066,21
AT 1582115,34116625570,20%3251,29
T-505608,2964425561,18%3026,24
M36 Jackson61189,0365025459,45%2706,09
Jagdpanther II82581,57118725371,94%4312,38
T-22 medium 103477,24124125367,19%4327,88
M54 Renegade 82880,94135625366,01%4710,22
Object 252U Defender 82234,56115925066,80%3483,79
KV-2 (R) 61594,99111424969,48%3838,37
11082308,00123024272,73%3932,65
BZ-75103808,24109324159,75%3974,28
Bat.-Châtillon Bourrasque 82678,43131623961,51%4900,41
KV-151121,0893123666,53%3349,03
STA-2 82121,38124323664,41%4129,98
T-44-100 82303,62129823667,80%4429,25
Controcarro 3 Minotauro104082,46124423571,06%3996,84
BZ-176 82961,06140723565,11%3969,34
Caernarvon82588,33123523372,10%4657,32
AT 771457,09100723161,90%2655,86
Char Futur 4 93628,83138923065,22%5151,89
FV217 Badger103583,68107322859,21%3636,77
Chimera 82863,06146522876,32%4366,16
Kunze Panzer 93491,08134622667,70%5272,35
Pz.Kpfw. VII103690,14114822467,86%4660,62
M75680,5766122359,19%3446,82
Comet71412,83104322261,71%3089,27
Centurion Mk. I82203,94118322170,59%4678,61
Tiger I71948,56118822065,91%4044,06
FV380592207,2682321967,58%2958,49
SU-15271720,7490021762,21%3428,36
GSOR3301 AVR FS91913,59108521761,75%4012,39
Bisonte C45 82784,96142221568,37%4225,29
8,8 cm Pak 43 Jagdtiger 82031,46113921565,12%3267,29
FV1066 Senlac 81886,16112121556,74%5287,16
Prototipo Standard B93269,62128121467,76%4919,55
Lion 103771,16118321468,22%4478,88
M1271850,7861721353,99%3286,60
M-V-Y103808,74117421361,50%4465,59
Type 5861369,95114721273,11%4527,68
UDES 1693309,79130121264,62%4948,08
FV30461066,2168121258,02%2605,20
Škoda T 56 83189,56145821169,19%4740,38
M18 Hellcat61568,82107221073,33%4353,47
M4A1 Revalorisé 82086,22111021062,38%3843,16
TNH T Vz. 5193517,31132820964,11%4847,33
Object 268 Version V 103827,03105820863,46%4086,58
WZ-132A92310,54107720760,87%5072,40
AE Phase I 93317,63129420667,96%4798,76
Ho-Ri 3104024,85113520569,27%3947,17
Kampfpanzer 07 RH 82387,29129420368,47%4763,99
AMX 30 1er prototype93374,00130320165,17%5142,42
Object 274a 82411,21126420160,70%4142,67
Panther II82211,06111620059,00%4254,96
Object 703 Version II 82740,87140520067,50%4367,77
HWK 30 81703,58113420063,50%4599,72
IS-272007,62117619967,84%4232,22
FV20781832,6183519966,83%3047,64
G.W. Tiger (P)82304,7891319961,81%3685,05
GSOR 1008 82689,72128419971,36%4238,86
T-34-282051,39116719765,99%4416,53
G.W. Tiger92525,3789619565,64%3301,51
ISU-152K 82514,41114319565,13%3979,46
Rheinmetall Skorpion G 82701,70121019566,15%4463,09
AMX 13 57 GF 71506,17121419563,59%4476,61
ARL 4461553,46104919470,62%4218,22
SU-10182501,68119919469,07%4489,83
AMX AC mle. 4671822,8892919464,43%4064,84
AMX 13 57 71942,24143719463,40%5891,35
Lansen C 82591,18140919367,88%4818,37
IS-5 (Object 730) 82241,35122219371,50%3953,28
Concept No. 5103481,60106819265,10%3670,08
Kirovets-1 82587,46137419259,38%4392,43
KV-261436,97107919168,59%3475,82
Type 62 71460,79120218962,43%4617,40
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5949,8089018971,43%3779,69
ShPTK-TVP 100 82726,36133318969,31%4470,85
T1 Heavy Tank5805,7655618853,19%1907,04
IS71552,9696818755,61%2986,83
SU-122-5492595,28107318765,78%3614,36
Object 43093161,16134218772,19%4179,62
Škoda T 27 82276,47117118764,17%3989,43
CS-5993289,26125218560,54%4805,34
AMX 13 7571349,33110418473,37%4318,52
AMX M4 mle. 5193536,31138418369,95%4633,00
GSOR 1010 FB 82495,14120618361,75%4215,73
SU-100M171855,16107318265,38%3785,19
Caliban 82402,77117418260,99%3628,11
AMX 12 t6797,2881818060,56%2902,79
Tiger (P)71749,37108018061,67%3503,40
FCM 50 t 81989,44117018063,33%3468,78
Sturer Emil71757,4391517861,80%3371,54
Panzer 58 Mutz 82028,95119017862,92%3605,88
122 TM 82607,40128617865,17%4520,49
Type 5 Chi-Ri71722,94117917775,71%4353,70
VK 28.0161012,8385117756,50%4585,93
Object 70592873,66120617768,93%3623,78
Strv 103-092909,73109417565,14%3695,02
Object 777 Version II 93098,63126117569,71%4163,79
CS-52 LIS 82709,96133017566,29%4868,67
116-F3 103461,94106817560,00%3351,32
Jagdpanther71908,99109817373,99%3896,25
Emil II93102,82124417165,50%4034,83
Progetto C50 mod. 6693197,40131717167,84%4526,79
IS-3-II93428,88137217170,76%5311,41
Black Prince71767,12116317067,06%3664,94
Kampfpanzer 07 P(E) 103853,88118316861,31%4253,87
AMBT 82880,71133316860,12%4727,14
Lorraine 40 t 82566,11125216863,10%4411,77
WZ-120G FT 93135,38115716863,69%4365,46
O-Ho82190,31112016759,88%3842,12
T-15061486,8098516761,08%3614,03
Object 26393288,32124816767,07%4479,75
S-5171970,3780716664,46%3006,56
ARL V3961361,3378616658,43%3764,01
VK 100.01 (P)82624,85133716674,10%4908,64
T77 82624,75122016664,46%4292,93
Panther71743,05116816461,59%4255,83
WZ-120-1G FT 82651,11131516465,24%4287,06
SU-10061647,8199416165,22%4604,97
IS-3A 82632,77135716065,63%4374,15
Nashorn61589,1198815967,30%4309,57
WZ-111G FT93260,32118215870,89%4148,35
K-2 82500,77125115861,39%3924,18
FV4201 Chieftain Proto 93131,79129315867,09%4252,67
T25/271938,11102915768,15%4574,86
Object 780 104143,10115615756,69%4031,40
VK 75.01 (K) 82489,15124615766,24%3865,75
Pz.Kpfw. V/IV 51475,09139615673,08%3810,53
M41D 81745,17109815660,26%5039,66
T26E4 SuperPershing 81916,94120415567,10%3663,00
Caernarvon Action X 82151,04125515561,94%3644,13
50TP Tyszkiewicza93044,01119615462,34%4331,22
M7 Priest3717,5027615450,00%2298,73
Chrysler K GF 82241,78123515464,29%3970,24
Rheinmetall Skorpion 82801,92122315462,34%4508,48
T23E3 71930,23129115372,55%5331,62
Panhard EBR 9092053,48118115367,32%4651,97
IS-3A Peregrine 82821,73149815376,47%4147,10
KV-4 Kreslavskiy 82344,93119915366,01%3791,12
T-34-171764,55121415271,71%4143,30
T-4371697,93114615264,47%4681,63
Monkey King 103848,58121715269,08%4334,45
Gonsalo 82985,10144415267,76%4960,80
KV-371914,67110315158,28%4021,79
Strv S1 82422,15107615162,91%3702,60
SU-130PM 82873,50124215066,00%4462,22
VK 16.02 Leopard5686,5684214967,79%3585,94
T54 Heavy Tank 92927,64115714862,16%3847,00
E 75 TS 82580,03128714866,22%4222,77
M6A2E1 82442,97124314864,19%3948,07
Centurion Mk. 5/1 RAAC 82234,40136614868,92%4491,83
50TP prototyp 82457,05123814766,67%3887,58
TVP VTU Koncept81864,80108814768,71%3878,93
Bat.-Châtillon 12 t81421,41103014760,54%3413,88
WZ-13171248,51106414660,96%3501,73
T92 81458,61111414560,00%3773,29
Type T-345890,6981814465,97%3853,98
KJPZ TIII Jäger 92861,96105714457,64%3372,57
AltProto AMX 30 82718,48147114370,63%5181,22
Pz.Kpfw. KW I (r) 51589,87134414367,83%4051,81
59-166911,1599314266,20%3735,62
AMX Canon d'assaut 105 82479,27116714260,56%4015,85
TS-5 82883,13138914166,67%4592,10
Cobra 93568,80127614165,25%4628,24
Type 64 61139,7296014155,32%3916,32
AMX M4 mle. 4572080,35117214064,29%4649,68
Type 71103626,82115214062,86%3882,51
BZ-16682447,25116314060,71%4344,79
Char Mle. 75 92464,82112414059,29%4755,74
T42 82500,64123014065,00%4870,91
KV-4 KTTS 82487,87119014058,57%3874,76
Obsidian 82325,99134813964,03%4024,29
UDES 14 Alt 582695,29126613860,14%4738,09
M5 Stuart4180,9635613845,65%657,63
Somua SM 82815,22145713871,74%4645,83
M47 Iron Arnie 82597,27129513762,04%4487,67
Type 4 Chi-To61457,30114913670,59%4637,42
M46 Patton KR 82146,86117313654,41%4304,26
Jagdtiger Prototype 82969,38141013566,67%4377,30
TOG II* 61244,1398813470,15%2952,71
Bofors Tornvagn 82682,69131113464,93%4409,71
AT 861574,69109613364,66%4267,16
T-832 82923,05150513372,18%4560,54
SU-8551177,4065613266,67%4106,57
Löwe 82288,36126513265,15%3863,44
T-34-3 82741,62143413266,67%4681,95
A-4471505,99109013170,23%3694,65
T-103 82779,40128813165,65%4472,39
Type 5 Ka-Ri 83354,98141113168,70%5038,10
VK 30.01 (P)61285,4296813066,92%3569,45
WZ-113G FT103523,0998413060,00%3394,39
Pz.Sfl. IVc51378,7090513067,69%4973,95
K-91-PT 93125,49123012961,24%4280,21
WZ-114 92871,88113112961,24%3702,03
112 82288,33126612968,99%3919,71
Škoda T 2561529,13112112860,16%4631,83
Lorraine 155 mle. 5072013,2482912865,63%3444,48
BZ-58-2 93381,02126612864,06%4072,84
T3761137,03102212861,72%4396,48
Pz.Kpfw. IV hydrostat. 51100,16101812774,02%4393,55
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 61517,34118312673,81%5750,98
IS-2M 72209,92133912672,22%4368,11
Forest Spirit 82934,31127812563,20%4041,94
LHMTV81907,78120312562,40%5141,50
Type 3 Chi-Nu Kai 5889,3785912458,87%3371,17
P.44 Pantera82293,79122312361,79%4871,66
53TP Markowskiego82705,84130312371,54%4629,76
SMV CC-6782509,69119812357,72%4211,56
O-Ni71881,95116812361,79%3656,13
Strv K 93105,45123912361,79%3997,68
S35 CA51265,1188912270,49%4403,64
SMV CC-64 Vipera 82672,00135512268,03%4513,73
EMIL 1951 82818,81138012264,75%4734,89
Lorraine 50 t 93377,50133012169,42%5348,82
Kanonenjagdpanzer 105 82554,29122512166,94%4322,14
M4A3E8 Thunderbolt VII 61572,64124112159,50%4506,88
WZ-111 82418,54126212069,17%4281,25
Progetto CC55 mod. 5482769,73139012068,33%4789,56
Excalibur 61711,58121912071,67%4194,33
SU-263877,5555311974,79%3466,51
AMX 65 t81995,15102111957,14%3402,20
M-VI-Y93119,53132711967,23%4836,84
Tiger 131 61434,61104111963,03%3612,22
56TP 83006,88141711869,49%4851,81
Mäuschen92955,21116811765,81%3709,11
SU-100Y 61509,1893611764,10%3734,96
T34 B 82253,21112011760,68%3747,09
Turtle Mk. I 82611,61139211768,38%3892,74
SU-14-171714,6392211675,00%2753,38
HWK 1281771,65121611670,69%5141,16
FV4202 82182,37128511662,07%4193,59
Cromwell B 61595,22127011664,66%4143,80
Challenger71742,73104811562,61%3454,63
SU-85I 51565,44120111562,61%5562,08
T28 Concept 71828,75112011568,70%3869,23
G.W. E 100102560,7772011457,02%3077,69
Leo71843,69125111369,03%4774,71
AT 251102,9886911361,06%3708,97
Panhard AML Lynx 6x682067,81126611370,80%6373,84
Panther/M10 71626,01115011362,83%3958,63
Pz.Kpfw. III Ausf. K 5882,1489711367,26%3294,98
IS-2 72211,55130811271,43%4186,96
ISU-122S 72047,38110511264,29%4440,45
TL-1 LPC 82579,76131611264,29%5197,39
T-34-85 Rudy 61914,96134611163,96%5576,16
Ho-Ri 193368,45125911074,55%3869,60
VK 30.01 (D)61411,05109211063,64%4171,38
KPz 3 Projekt 07 HK 92750,23102611052,73%3785,74
TL-7 92882,79124311063,64%3906,45
M48A2 Räumpanzer 82155,83125911062,73%3961,68
T6751175,5099510964,22%4419,83
AT 15A 71948,28125510966,97%4118,36
SU-122-44 72087,03118410973,39%4139,58
T78 61776,46115610959,63%3894,13
BZ-6893608,26136910867,59%5287,15
AMX ELC bis5606,2771010863,89%3223,60
M4-85 51265,43112810862,04%4415,57
T-34-85M 61645,27126010868,52%4404,33
O-I61586,24116810774,77%4042,98
M-III-Y82549,81143310771,96%4851,14
KV-220-2 51254,07123710771,96%3775,97
King Tiger (Captured) 72116,65135910769,16%4357,50
Controcarro 1 Mk. 293310,35134010664,15%4899,05
IS-2-II82757,65135310666,04%5433,16
Škoda T 40 61528,79108110658,49%4239,44
Ram II 5984,03102610672,64%4317,95
Pz.Kpfw. IV Schmalturm 61428,25108110662,26%3763,86
59-Patton 81844,62117610665,09%3583,39
Emil I82579,71125510465,38%4710,84
BDR G1 B51537,18107310467,31%5029,67
KV-1 shielded 51411,06128310458,65%4305,39
VK 168.01 (P) 82442,19121210469,23%4155,15
AMX 13 F3 AM61606,1872110358,25%3353,56
Aufklärungspanzer Panther 71004,2086810257,84%2860,77
A46 61068,7598710262,75%4993,55
GSR 3301 Setter71482,41112710261,76%5348,47
CS-5382167,71106710157,43%3913,30
50TP Resilient 82779,21136810171,29%4152,50
leKpz M 41 90 mm 81924,72113110154,46%5679,13
T-34-2G FT71813,26106710068,00%3760,91
A-4361338,11113010065,00%4328,53
GSOR 1006 Scheme 793105,20118910059,00%4126,23
SU-2-122 51277,6097010068,00%4657,13
IS-6 B 82594,11132810068,00%4422,13
TNH 105/100082422,8511819952,53%4012,45
M-IV-Y 82982,2313359956,57%4639,95
Škoda T 45 71974,0812559958,59%3895,13
Hotchkiss EBR71453,9211279866,33%4902,68
Object 25793285,7112719865,31%4647,93
M56 Scorpion 71870,9112119872,45%4325,43
113 Beijing Opera 103687,3810409850,00%3382,13
WZ-111-1G FT82511,1310889765,98%3865,46
VK 30.02 (M)61620,6212179769,07%4745,47
ASTRON Rex 105 mm 83091,7715279768,04%4971,38
T26E5 82594,4114279763,92%5141,89
T-54 first prototype 82373,2013829768,04%4980,55
VK 36.01 (H)62138,7514459672,92%6646,25
Strv 81 82058,4112239664,58%3788,04
Dicker Max 61617,1610139661,46%4822,79
T25 Pilot Number 1 82310,1113009663,54%4454,37
Pudel 61389,1211209473,40%3811,97
M4A1 Sherman51053,6010079477,66%4168,82
B.U.G.I.61851,9711619468,09%5010,81
Strv m/42-57 Alt A.2 61635,9612259470,21%4459,81
FV201 (A45) 71844,1912059460,64%4027,14
M10 RBFM 51123,149829471,28%3586,87
UDES 0382547,9010969362,37%4032,10
Ferdinand82897,0012519372,04%4262,23
M4A3E2 Sherman Jumbo61248,5410189362,37%3473,60
T28 Prototype82797,2513499373,12%5048,95
VK 45.03 71957,6811859366,67%3880,40
Pz.Kpfw. IV Ausf. H Ankou 51337,0711959261,96%3851,59
Charlemagne 82984,2714319273,91%3919,48
WZ-111 Alpine Tiger 82361,5813919272,83%4337,85
LTG71688,8812689170,33%5795,46
IS-2 shielded 72242,2612229160,44%4622,32
XM66F 82541,6012289159,34%3583,51
Object 244 61757,4013229176,92%3878,36
AMX M4 mle. 49 Liberté 82430,2112929163,74%4472,39
KV-1371530,8211119060,00%3939,98
Object 252U 82971,6913859064,44%4929,65
FV601 Saladin82487,7312448957,30%4681,28
FSV Scheme A71833,1912828965,17%4424,11
Panther mit 8,8 cm L/71 82621,5413028952,81%5063,79
CS-4471882,8313158875,00%4652,49
G.W. Panther71748,617898861,36%2506,57
VK 168.01 Mauerbrecher 82537,1111818861,36%4006,77
Bretagne Panther 61552,2412388864,77%4362,47
Sherman Firefly61308,2510438766,67%3586,50
Turán III prototípus 51118,8310398770,11%4497,64
Type 95 Ji-Ro61695,069388660,47%4338,29
M4 Improved 5905,199718667,44%3607,49
ISU-122-2 82787,0112278656,98%3908,09
Loza's M4-A2 Sherman 61721,1113408565,88%5894,08
Ikv 1035926,987678464,29%3426,46
BZ-5872353,2714508477,38%5059,18
TS-54 83176,1715568464,29%5248,79
KV-122 71851,1411288466,67%4017,78
Chrysler K 82699,3613468464,29%4582,90
Krupp-Steyr Waffenträger 72063,0511498459,52%4801,47
Strv 7461716,9612348361,45%5996,31
IS-M82486,5812398365,06%4688,67
StuG IV 5853,057158362,65%3160,87
AMX M4 mle. 49 82445,2013358365,06%4551,40
StuG III Ausf. G51313,788768259,76%4743,69
Jagdpanzer IV61751,7811318270,73%6020,43
M3 Lee4221,382418253,66%693,11
Churchill Gun Carrier61381,608678263,41%3639,07
T1 Cunningham1142,435638177,78%1004,91
Ho-Ri 282461,5311648162,96%4245,92
Primo Victoria 82206,8513318159,26%4784,07
T-3451182,2610248061,25%5622,18
SMV CC-5672153,0812868063,75%4886,15
T-50-2 61205,7010458065,00%5015,76
Hummel61865,227887965,82%3615,74
Schwarzpanzer 58 82431,7713957968,35%5555,66
Churchill I51138,299187861,54%3352,62
Carro d'assalto P.8872213,0414007871,79%5135,92
Chi-To SP72857,6715197875,64%5450,21
STG Guard 82514,3812837869,23%5138,32
STG 82592,1812407869,23%4729,06
A-2050,005917762,34%214,81
M374307,221727746,75%1045,97
Achilles61669,7410607764,94%4542,56
M4A1 FL 10 62036,0013537753,25%5789,21
T14 51200,7912927672,37%4565,18
Semovente M43 Bassotto61858,3311427673,68%4684,82
Vz. 44-172524,3314487569,33%5824,82
SU-861137,257037564,00%1973,51
T71 CMCD71374,2010967562,67%4283,26
AC 4 Experimental 61699,2312307568,00%4745,53
O-I Experimental51754,1511437463,51%5214,05
WZ-131G FT61619,1411007467,57%4675,53
M2 Medium Tank3209,252377358,90%871,46
Object 263102918,7710547376,71%2673,56
Heavy Tank No. VI 61805,4513387379,45%5012,55
45TP Habicha72329,3113437256,94%5027,11
T26E5 Patriot 82721,7815767275,00%5406,12
Ikv 90 Typ B71817,7510257157,75%4314,11
Sherman III51539,3510967170,42%6783,03
Sherman VC Firefly 61889,5513387169,01%5923,44
T26E3 Eagle 7 72462,7914547176,06%5986,93
AMX 404338,604037038,57%1531,43
Spähpanzer SP I C71518,4911557052,86%5099,93
Churchill III 51226,7914337068,57%4407,45
P.43 ter71889,1312266957,97%4340,13
Pz.Kpfw. III/IV51294,3010596966,67%6071,69
Staghound Mk. III61394,3511246968,12%3990,23
Matilda IV 51510,2514456976,81%6606,83
AMX 13 (FL 11) 5822,689286965,22%3401,57
P.43 bis61672,5311526860,29%4824,02
M-II-Y72248,4714196872,06%4967,39
Excelsior 51298,0312606872,06%4716,10
Pz.Kpfw. T 25 51098,3111426768,66%5115,34
Konštrukta T-34/10072043,6912806564,62%5206,91
40TP Habicha61411,529766561,54%4084,73
Archer51326,828586564,62%5119,45
Tiger-Maus 92839,8011206555,38%3103,86
25TP KSUST II5876,209306457,81%3716,38
M10 Wolverine51452,8310426470,31%5568,65
T404384,413346457,81%1047,47
Pawlack Tank61972,0913246471,88%5278,97
BZ-72-1 103383,2811086468,75%3591,67
T-34 shielded 51163,4011076365,08%5543,03
Matilda Black Prince 51470,2412666361,90%6195,03
Super Hellcat 72030,5711676360,32%4512,24
Object 283 92831,7911456256,45%4080,64
KV-1SA 51386,7612306264,52%4211,85
Ikv 65 Alt II61514,629946170,49%4517,49
60G FT51595,399946168,85%5866,81
KV-1S61502,2611876165,57%5097,00
VK 30.02 (D)72140,3514026078,33%5300,22
Churchill VII61809,0513056075,00%5653,27
M24E2 Super Chaffee 61501,4312696061,67%7578,96
T-34-8561596,5311535964,41%4934,53
DS PZInż51338,5410145954,24%5075,77
P.4351348,409595846,55%5538,77
Covenanter51362,6711695872,41%9684,98
T2161578,9712895867,24%8210,44
Renault G151655,6011175775,44%7766,75
Type 5782751,9613485768,42%3946,73
Cavalier51220,829855666,07%4835,43
Panhard AMD 178B61382,3911165657,14%6474,30
Semovente M4151424,1610365580,00%5473,02
Type 3 Ho-Ni III51424,159265356,60%4979,11
Patton the Tank 92962,5512885371,70%4742,74
AEC Armoured Car51236,989165259,62%4063,29
Valiant 51430,8512875278,85%5011,06
Grille51095,405834862,50%3297,73
Mittlerer Kpz. Pr. 68 (P) 82354,5811374860,42%3184,10
Object 590 92446,8911904669,57%3051,88
WZ-111 Qilin 103782,5910974656,52%4517,16
Charioteer Nomad 82517,2411454669,57%3363,93
Škoda T 2451286,0210934575,56%5861,70
Strv m/4251229,0010734568,89%5423,48
Pz.Kpfw. I Ausf. C3491,987124566,67%3748,90
Type 3 Chi-Nu51461,8010814463,64%6776,20
VK 30.01 (H)51678,8410864463,64%5328,42
SU-122A5850,985874247,62%2020,38
BT-22244,924843958,97%1671,16
Bishop51015,456563855,26%3097,56
Pz.Kpfw. III Ausf. J4575,738143781,08%2983,24
Object 752 93652,7813843762,16%3761,18
T2 Medium Tank2137,541743545,71%555,12
Type 63 82249,6911583557,14%2638,83
Pz.Kpfw. II Luchs4527,628693476,47%3076,29
Type 6893468,1513733467,65%4158,08
M3 Stuart3112,152153366,67%472,11
Tetrarch 2344,214503366,67%2684,54
M8A14517,305123063,33%1709,26
Cruiser Mk. III3334,255842864,29%2278,26
Miel 82474,0010852839,29%3018,04
T1 HMC2169,671342740,74%757,11
SU-54561,314672650,00%1517,32
Wespe3512,383062466,67%2387,43
Crusader61315,6110632365,22%6029,65
Type 4 Ju-To72079,0512422268,18%3386,38
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4698,656832070,00%2470,30
Valentine3581,266571963,16%2936,46
M4461259,538781978,95%2886,58
AMX 383141,781831827,78%378,53
T56 GMC3256,673031855,56%921,10
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4300,945611861,11%1133,48
T-804630,899571888,89%4447,46
Pz.Kpfw. IV Ausf. F2 51376,0013651776,47%5095,20
T-463136,202121553,33%441,41
Type 3 Ju-Nu62243,7914661471,43%5810,20
Pz.Kpfw. 38 (t)3174,383591338,46%387,30
Light Mk. VIC 2178,234991384,62%996,93
T-284308,334471258,33%1036,02
LTP 3344,645041136,36%2128,31
SU-182142,402861080,00%910,00
Pz.Kpfw. II2273,11595988,89%1621,91
105 leFH18B2 51064,38806875,00%2673,96
Pz.Kpfw. II Ausf. J 3365,13572837,50%881,76
D23263,86449757,14%1226,61
Vickers Mk. E Type B2349,29590785,71%2113,54
Renault FT AC2267,00341742,86%1082,78
T2 Light Tank 2266,71727771,43%1708,34
Hotchkiss H352166,00233666,67%802,95
Pz.Kpfw. III Ausf. E3266,83521683,33%1063,94
D1282,40184560,00%297,51
Type 2597 Chi-Ha3547,80490520,00%2744,45
Cruiser Mk. I1322,80482560,00%2184,49
Renault UE 573137,20140520,00%209,32
Matilda4863,00517425,00%2324,66
Renault NC-311111,25283475,00%627,66
FCM 36 Pak 40 3564,25675425,00%1718,18
Leichttraktor11083,509694100,00%10124,83
Mitsu 10851235,00747475,00%1907,05
Renault FT157,00151333,33%61,56
Sav m/4341213,338543100,00%5395,69
MS-1196,67154333,33%273,33
Marder II3824,676023100,00%3374,48
Marder 38T41782,0012583100,00%9174,66
Ikv 7231298,50895250,00%5532,79
AT-12589,5031320,00%2802,75
ARMT 51676,001372250,00%6309,80
M24 Chaffee No. 594 5604,00674250,00%1637,06
Pz.Kpfw. B2 740 (f) 4599,5010242100,00%2017,76
T-127 3110,50254250,00%227,35
T1E6 2196,00490250,00%1107,31
Vickers Medium Mk. I1449,005591100,00%3648,60
Renault Otsu10,001931100,00%261,00
M2 Light Tank2173,004601100,00%812,13
Type 5 Ke-Ho4985,0048210,00%3068,65
M5A1 Stuart41089,0012001100,00%6797,73
Valentine II 4428,007051100,00%2001,37
Pz.Kpfw. T 15 3197,0016310,00%554,82
BT-7 artillery 3275,0026010,00%969,68
A25 Harry Hopkins I 41022,0013621100,00%4088,60

Grafikler

WN8

Anzeigen

Klan Geçmişi

Rütbe: Er
Katıldı: 11/03/2023
Rütbe: Er
Katıldı: 24/02/2018
Ayrıldı: 25/09/2018
Rütbe: Er
Katıldı: 01/07/2019
Ayrıldı: 19/07/2019
Rütbe: Personel Subayı
Katıldı: 23/09/2016
Ayrıldı: 13/11/2016
Rütbe: Er
Katıldı: 04/06/2020
Ayrıldı: 28/01/2023
Rütbe: Er
Katıldı: 30/07/2019
Ayrıldı: 11/01/2020
Rütbe: Er
Katıldı: 05/01/2019
Ayrıldı: 28/06/2019
Rütbe: Acemi
Katıldı: 30/01/2023
Ayrıldı: 09/03/2023
Rütbe: Yedek Subay
Katıldı: 09/02/2017
Ayrıldı: 24/02/2018
Rütbe: Er
Katıldı: 15/11/2016
Ayrıldı: 09/02/2017
Rütbe: Er
Katıldı: 13/01/2020
Ayrıldı: 03/06/2020
Rütbe: Yedek Subay
Katıldı: 30/01/2016
Ayrıldı: 15/03/2016
Rütbe: İstihbarat Subayı
Katıldı: 23/03/2016
Ayrıldı: 21/09/2016
Rütbe: Er
Katıldı: 03/03/2015
Ayrıldı: 05/10/2015
Rütbe: Yedek Subay
Katıldı: 23/02/2015
Ayrıldı: 25/02/2015
Rütbe: Üye Alım Subayı
Katıldı: 24/04/2014
Ayrıldı: 20/02/2015
Rütbe: Er
Katıldı: 27/02/2014