YeGe_warrior

clanlogo
Rütbe: Er
Katıldı: 14/10/2026

Genel istatistik

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar313820011
Ortalama Seviye7,970,000,0010,00
Galibiyetler1606351,19%00,00%00,00%654,55%
Yenilgiler1494347,62%00,00%00,00%545,45%
Berabere3761,20%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar1072734,18%00,00%00,00%654,55%
İmha edilen Tanklar284400,9100,0000,00222,00
Yoketme Oranı1,380,000,004,40
Tespit edilen Tanklar351141,1200,0000,00111,00
Verilen Hasar1.309,800,000,002.717,09
Düşman üssü işgal puanı101580,3200,0000,0000,00
Üs savunma Puanı196090,6200,0000,0050,45
Deneyim539,060,000,001.109,55
WN71196,250,000,001885,05
WN81705,300,000,003672,82
Toplam
Savaşlar31382
Ortalama Seviye7,97
Galibiyetler1606351,19%
Yenilgiler1494347,62%
Berabere3761,20%
Hayatta Kalınan Savaşlar1072734,18%
İmha edilen Tanklar284400,91
Yoketme Oranı1,38
Tespit edilen Tanklar351141,12
Verilen Hasar1.309,80
Düşman üssü işgal puanı101580,32
Üs savunma Puanı196090,62
Deneyim539,06
WN71196,25
WN81705,30
Son 24 saat
Savaşlar0
Ortalama Seviye0,00
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
WN70,00
WN80,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Ortalama Seviye0,00
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
WN70,00
WN80,00
Son 30 gün
Savaşlar11
Ortalama Seviye10,00
Galibiyetler654,55%
Yenilgiler545,45%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar654,55%
İmha edilen Tanklar222,00
Yoketme Oranı4,40
Tespit edilen Tanklar111,00
Verilen Hasar2.717,09
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı50,45
Deneyim1.109,55
WN71885,05
WN83672,82
Oluşturulduğu tarih:
Son Savaş:
Son Güncelleme:

Dünya Haritası Mutlak X

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar742000
Galibiyetler26035,04%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler45361,05%00,00%00,00%00,00%
Berabere293,91%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar16922,78%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar3300,4400,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,580,000,000,00
Tespit edilen Tanklar8671,1700,0000,0000,00
Verilen Hasar1.237,920,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı5070,6800,0000,0000,00
Üs savunma Puanı4370,5900,0000,0000,00
Deneyim424,080,000,000,00
Toplam
Savaşlar742
Galibiyetler26035,04%
Yenilgiler45361,05%
Berabere293,91%
Hayatta Kalınan Savaşlar16922,78%
İmha edilen Tanklar3300,44
Yoketme Oranı0,58
Tespit edilen Tanklar8671,17
Verilen Hasar1.237,92
Düşman üssü işgal puanı5070,68
Üs savunma Puanı4370,59
Deneyim424,08
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Şampiyon VIII

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar219000
Galibiyetler9041,10%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler12054,79%00,00%00,00%00,00%
Berabere94,11%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar3716,89%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar870,4000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,480,000,000,00
Tespit edilen Tanklar4742,1600,0000,0000,00
Verilen Hasar829,510,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı2201,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı970,4400,0000,0000,00
Deneyim418,950,000,000,00
Toplam
Savaşlar219
Galibiyetler9041,10%
Yenilgiler12054,79%
Berabere94,11%
Hayatta Kalınan Savaşlar3716,89%
İmha edilen Tanklar870,40
Yoketme Oranı0,48
Tespit edilen Tanklar4742,16
Verilen Hasar829,51
Düşman üssü işgal puanı2201,00
Üs savunma Puanı970,44
Deneyim418,95
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Orta VI

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar0000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler00,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar0,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim0,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Tank Bölüğü İstatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar19000
Galibiyetler1052,63%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler842,11%00,00%00,00%00,00%
Berabere15,26%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar736,84%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar150,7900,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,250,000,000,00
Tespit edilen Tanklar130,6800,0000,0000,00
Verilen Hasar544,210,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim327,420,000,000,00
Toplam
Savaşlar19
Galibiyetler1052,63%
Yenilgiler842,11%
Berabere15,26%
Hayatta Kalınan Savaşlar736,84%
İmha edilen Tanklar150,79
Yoketme Oranı1,25
Tespit edilen Tanklar130,68
Verilen Hasar544,21
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim327,42
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Ekip istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar252000
Galibiyetler13352,78%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler11947,22%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar7529,76%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar1680,6700,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,950,000,000,00
Tespit edilen Tanklar4201,6700,0000,0000,00
Verilen Hasar979,850,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı4131,6400,0000,0000,00
Üs savunma Puanı12284,8700,0000,0000,00
Deneyim556,540,000,000,00
Toplam
Savaşlar252
Galibiyetler13352,78%
Yenilgiler11947,22%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar7529,76%
İmha edilen Tanklar1680,67
Yoketme Oranı0,95
Tespit edilen Tanklar4201,67
Verilen Hasar979,85
Düşman üssü işgal puanı4131,64
Üs savunma Puanı12284,87
Deneyim556,54
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Çatışma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar67750024
Galibiyetler309045,61%00,00%00,00%416,67%
Yenilgiler354652,34%00,00%00,00%2083,33%
Berabere1392,05%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar197429,14%00,00%00,00%312,50%
İmha edilen Tanklar33740,5000,0000,00110,46
Yoketme Oranı0,700,000,000,52
Tespit edilen Tanklar77431,1400,0000,00522,17
Verilen Hasar1.087,140,000,001.252,54
Düşman üssü işgal puanı77721,1500,0000,0000,00
Üs savunma Puanı108991,6100,0000,00723,00
Deneyim501,280,000,00386,38
Toplam
Savaşlar6775
Galibiyetler309045,61%
Yenilgiler354652,34%
Berabere1392,05%
Hayatta Kalınan Savaşlar197429,14%
İmha edilen Tanklar33740,50
Yoketme Oranı0,70
Tespit edilen Tanklar77431,14
Verilen Hasar1.087,14
Düşman üssü işgal puanı77721,15
Üs savunma Puanı108991,61
Deneyim501,28
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar24
Galibiyetler416,67%
Yenilgiler2083,33%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar312,50%
İmha edilen Tanklar110,46
Yoketme Oranı0,52
Tespit edilen Tanklar522,17
Verilen Hasar1.252,54
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı723,00
Deneyim386,38

Kale savunma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar3377000
Galibiyetler175752,03%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler159847,32%00,00%00,00%00,00%
Berabere220,65%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar107131,71%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar19010,5600,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,820,000,000,00
Tespit edilen Tanklar34011,0100,0000,0000,00
Verilen Hasar1.390,090,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı25320,7500,0000,0000,00
Üs savunma Puanı23410,6900,0000,0000,00
Deneyim593,530,000,000,00
Toplam
Savaşlar3377
Galibiyetler175752,03%
Yenilgiler159847,32%
Berabere220,65%
Hayatta Kalınan Savaşlar107131,71%
İmha edilen Tanklar19010,56
Yoketme Oranı0,82
Tespit edilen Tanklar34011,01
Verilen Hasar1.390,09
Düşman üssü işgal puanı25320,75
Üs savunma Puanı23410,69
Deneyim593,53
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Anzeigen

Tanklar (134)

Tank AdıMTipUlusSeviyeOrtalama HasarOrtalama DeneyimSavaşlarGalibiyetlerWN8
leKpz M 41 90 mm GF 81095,12541242650,99%2311,19
WZ-13281119,44562192153,57%2323,65
Object 261101736,56657157952,25%1492,82
Panhard EBR 105101144,10593153047,97%1358,45
Bat.-Châtillon 25 t101973,24676143547,94%1787,42
G.W. E 100101734,6260585754,61%1574,13
M40/M4381411,2754582149,82%1560,91
WZ-111 model 1-491967,7256570152,21%2102,34
S-517964,2642464852,47%1177,83
T92 HMC101704,1355653153,67%1618,27
M53/M5591526,3153952852,08%1681,44
KV-15603,3439552353,15%1426,49
Bishop5676,2041650954,81%1756,59
Leopard Prototyp A91975,8875646746,68%2093,95
WZ-111 model 5A102040,8353045851,09%1779,00
Grille5711,3641145552,97%1862,62
59-166372,3338042150,83%1036,60
Type 4 Heavy91471,9651439948,62%1331,67
Type 5 Heavy102348,3059438248,43%1815,99
Conqueror Gun Carriage101810,0563035851,68%1613,90
TS-5 81506,7668535448,31%1598,07
T2971195,5459535055,71%1676,59
T110E3102053,9967134352,48%1557,34
11081181,6348433650,00%1358,67
O-Ni71265,2254233348,05%1869,62
Conqueror91858,8859632151,40%1882,10
ELC EVEN 90 81019,3353931550,48%2153,52
WZ-1317545,7542231044,84%1013,66
Strv 103-091743,7653130452,30%1663,40
SU-14-281508,4456728754,70%1756,14
KV-26905,7549728756,10%1838,46
Bat.-Châtillon 25 t AP91638,4758528651,75%1926,36
113102071,8653228449,30%1898,14
UDES 0381483,6346827050,37%1713,68
M446907,8146726756,55%1649,48
Super Conqueror102106,8558525747,08%1675,17
G.W. Tiger (P)81333,3150725652,73%1743,97
Cruiser Mk. III3225,8926725347,04%1148,83
TVP T 50/51102038,3170624243,39%1693,27
T3091817,0864824246,69%1684,36
G.W. Tiger91724,0055524051,25%1759,65
STB-1101841,0755723843,70%1482,75
T2881502,6060522459,82%1955,91
T-34-85M 6958,3453622256,76%1890,48
AMX ELC bis5438,8237321850,92%1647,61
O-Ho81501,4258020954,07%1817,99
T9591920,9857519947,74%1604,20
T28 Prototype81445,1153219954,77%1783,50
O-I6966,0649819755,33%1937,81
AMX M4 mle. 54102400,1663519446,39%1855,16
Ikv 65 Alt II6898,2343019153,93%1831,21
AMX 13 757920,4553119162,30%2551,92
Type T-345331,8626718542,16%707,97
Type 6191612,1261318448,91%1628,00
T25/271118,5445618448,91%1906,17
212A91858,8467518057,78%1906,26
AMX 12 t6646,8540717648,86%2061,72
IS-27889,4642417546,29%1027,50
Caernarvon81509,3454817248,84%1874,36
E 100102032,4981016249,38%1582,43
BZ-75102130,0881716051,25%1554,27
Ikv 90 Typ B7971,4142515848,10%1408,44
Bat.-Châtillon 12 t8877,4245914949,66%1710,36
Hotchkiss EBR7813,8343513852,90%2005,31
M127994,4953213447,76%1176,91
Panhard AMD 178B6458,3934613345,86%1271,04
Pz.Kpfw. II2177,2224512747,24%642,90
Leichttraktor1110,0422112047,50%405,87
Pz.Kpfw. I Ausf. C3220,8736112060,83%1285,12
Vickers Medium Mk. I1140,0017111248,21%696,94
Black Prince71075,4351111155,86%1650,52
T110E4102069,4855511147,75%1577,80
Strv 103B101972,5051311050,91%1502,00
T1 Cunningham1134,1319210441,35%690,04
T-262156,3817210353,40%726,35
T82 HMC4344,4126610352,43%1239,93
Hummel6909,9747010256,86%1593,55
T-284273,7023310251,96%743,70
M66654,674489655,21%1012,89
IS-7102228,817499658,33%2001,44
Sexton II3251,882839344,09%1138,55
VK 100.01 (P)81526,598329149,45%2001,23
Indien-Panzer81391,947869058,89%2086,69
Type 586594,403528951,69%1030,78
T-1091447,087858557,65%1463,25
AMX 404177,792058444,05%493,18
Pz.Kpfw. III Ausf. E3137,751728444,05%234,52
M18 Hellcat6958,414638151,85%2045,47
FV20781148,546378149,38%1302,24
M5A1 Stuart4323,813167842,31%1190,51
O-I Experimental5539,013757651,32%963,02
T3281404,316097463,51%1784,07
IS-381502,708187357,53%1882,39
Vz. 55102549,758197145,07%1897,91
T92 8789,884736848,53%1584,70
Ikv 1035455,934106764,18%1242,14
T1 Heavy5556,025486643,94%1117,98
M415526,483166543,08%760,93
T675625,793786352,38%1505,49
Churchill VII6789,136485350,94%1621,43
G.W. Panther71297,745785362,26%1821,73
KV-856839,964235248,08%1419,98
Churchill I5410,733185162,75%799,44
Birch Gun4260,642934555,56%938,93
Wespe3250,952354461,36%1008,82
Pz.Sfl. IVb4327,142734456,82%1176,75
T-50-2 6589,984744456,82%1798,82
AMX 13 F3 AM6995,245883855,26%1736,14
MS-11129,861523540,00%536,86
Pz.Kpfw. II Ausf. D 234,471463447,06%62,38
AMX M4 mle. 49 81512,008443369,70%2201,02
Sav m/434407,592692955,17%1151,47
T-463179,822132850,00%683,74
AMX 383136,552102240,91%225,56
Pz.Kpfw. II Luchs4289,843101952,63%1116,50
HWK 30 81254,249861770,59%2777,45
IS-4102566,189301154,55%2157,93
T3 HMC2107,551151118,18%226,06
IS-2 shielded 71214,455461163,64%1855,50
T26E5 81295,705761040,00%1451,79
AE Phase I 92498,109451060,00%2733,09
121B 102981,671072966,67%3261,71
CS-52 LIS 82013,8011815100,00%2780,89
Strv fm/211337,004354100,00%2295,93
CS-63102728,33712333,33%2182,84
Object 268 Version 4103053,67510333,33%2448,64
E 50 Ausf. M101070,00810250,00%711,67
L-60 281,00117250,00%268,39
Kranvagn103574,0041310,00%2958,98
AMX 50 10082375,0011751100,00%2951,59
TNH 105/100082101,0012451100,00%2179,10
T-4482164,0012111100,00%3825,65
Caliban 81238,009481100,00%1218,80
Nergal 81015,0057010,00%907,91

Grafikler

WN8

Anzeigen

Klan Geçmişi

Rütbe: Er
Katıldı: 14/10/2026
Rütbe: Acemi
Katıldı: 02/09/2026
Rütbe: Acemi
Katıldı: 18/06/2026
Ayrıldı: 29/08/2026
Rütbe: Er
Katıldı: 29/05/2026
Ayrıldı: 15/06/2026
Rütbe: Acemi
Katıldı: 22/04/2026
Ayrıldı: 25/05/2026
Rütbe: Er
Katıldı: 02/11/2025
Ayrıldı: 27/03/2026
Rütbe: Acemi
Katıldı: 26/10/2025
Ayrıldı: 31/10/2025
Rütbe: Er
Katıldı: 20/07/2025
Ayrıldı: 07/09/2025
Rütbe: İhtiyat
Katıldı: 01/06/2025
Ayrıldı: 06/07/2025
Rütbe: Yedek Subay
Katıldı: 24/04/2022
Ayrıldı: 31/05/2025
Rütbe: Savaş Komutanı
Katıldı: 24/04/2022
Ayrıldı: 24/12/2024
Rütbe: Savaş Komutanı
Katıldı: 31/12/2020
Ayrıldı: 13/10/2024
Rütbe: Acemi
Katıldı: 02/03/2022
Ayrıldı: 29/03/2024
Rütbe: Acemi
Katıldı: 01/05/2020
Ayrıldı: 04/05/2020
Rütbe: Acemi
Katıldı: 26/03/2021
Ayrıldı: 28/03/2021
Rütbe: Acemi
Katıldı: 08/02/2020
Ayrıldı: 21/03/2020
Rütbe: Acemi
Katıldı: 23/03/2020
Ayrıldı: 30/04/2020
Rütbe: Savaş Komutanı
Katıldı: 05/05/2020
Ayrıldı: 04/09/2020
Rütbe: Savaş Komutanı
Katıldı: 06/09/2020
Ayrıldı: 08/12/2020
Rütbe: Er
Katıldı: 16/12/2020
Ayrıldı: 30/12/2020
Rütbe: Er
Katıldı: 29/03/2021
Ayrıldı: 25/02/2022
Rütbe: Er
Katıldı: 21/06/2019
Ayrıldı: 19/01/2020
Rütbe: Er
Katıldı: 21/01/2020
Ayrıldı: 07/02/2020
Rütbe: Acemi
Katıldı: 14/06/2019
Ayrıldı: 15/06/2019
Rütbe: Acemi
Katıldı: 01/04/2019
Ayrıldı: 24/05/2019
Rütbe: Er
Katıldı: 20/01/2019
Ayrıldı: 31/03/2019
Rütbe: Acemi
Katıldı: 18/01/2019
Ayrıldı: 19/01/2019
Rütbe: Acemi
Katıldı: 16/01/2019
Ayrıldı: 17/01/2019
Rütbe: Acemi
Katıldı: 15/01/2019
Ayrıldı: 16/01/2019
Rütbe: Er
Katıldı: 31/12/2018
Ayrıldı: 14/01/2019
Rütbe: Er
Katıldı: 08/11/2018
Ayrıldı: 30/12/2018
Rütbe: Er
Katıldı: 14/10/2018
Ayrıldı: 07/11/2018
Rütbe: Acemi
Katıldı: 06/10/2018
Ayrıldı: 14/10/2018
Rütbe: Er
Katıldı: 03/09/2018
Ayrıldı: 04/10/2018
Rütbe: Er
Katıldı: 20/06/2018
Ayrıldı: 01/09/2018
Rütbe: Acemi
Katıldı: 30/05/2018
Ayrıldı: 18/06/2018
Rütbe: Acemi
Katıldı: 01/05/2018
Ayrıldı: 28/05/2018
Rütbe: Savaş Komutanı
Katıldı: 18/02/2018
Ayrıldı: 29/04/2018
Rütbe: Er
Katıldı: 19/12/2017
Ayrıldı: 16/02/2018
Rütbe: Acemi
Katıldı: 16/12/2017
Ayrıldı: 17/12/2017
Rütbe: Acemi
Katıldı: 14/12/2017
Ayrıldı: 14/12/2017
Rütbe: Acemi
Katıldı: 11/12/2017
Ayrıldı: 12/12/2017
Rütbe: Üye Alım Subayı
Katıldı: 22/05/2017
Ayrıldı: 07/12/2017
Rütbe: Yedek Subay
Katıldı: 22/01/2017
Ayrıldı: 16/05/2017