Xensation

clanlogo
Rütbe: Yedek Subay
Katıldı: 01/09/2025

Genel istatistik

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar20722000
Ortalama Seviye8,820,000,000,00
Galibiyetler1446769,81%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler604729,18%00,00%00,00%00,00%
Berabere2081,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar908443,84%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar296041,4300,0000,0000,00
Yoketme Oranı2,540,000,000,00
Tespit edilen Tanklar323191,5600,0000,0000,00
Verilen Hasar2.150,060,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı289581,4000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı233161,1300,0000,0000,00
Deneyim960,290,000,000,00
WN71897,520,000,000,00
WN82987,320,000,000,00
Toplam
Savaşlar20722
Ortalama Seviye8,82
Galibiyetler1446769,81%
Yenilgiler604729,18%
Berabere2081,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar908443,84%
İmha edilen Tanklar296041,43
Yoketme Oranı2,54
Tespit edilen Tanklar323191,56
Verilen Hasar2.150,06
Düşman üssü işgal puanı289581,40
Üs savunma Puanı233161,13
Deneyim960,29
WN71897,52
WN82987,32
Son 24 saat
Savaşlar0
Ortalama Seviye0,00
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
WN70,00
WN80,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Ortalama Seviye0,00
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
WN70,00
WN80,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Ortalama Seviye0,00
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
WN70,00
WN80,00
Oluşturulduğu tarih:
Son Savaş:
Son Güncelleme:

Dünya Haritası Mutlak X

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar280000
Galibiyetler21576,79%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler5921,07%00,00%00,00%00,00%
Berabere62,14%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar14250,71%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar2170,7800,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,570,000,000,00
Tespit edilen Tanklar2710,9700,0000,0000,00
Verilen Hasar1.608,180,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı4231,5100,0000,0000,00
Üs savunma Puanı2050,7300,0000,0000,00
Deneyim951,280,000,000,00
Toplam
Savaşlar280
Galibiyetler21576,79%
Yenilgiler5921,07%
Berabere62,14%
Hayatta Kalınan Savaşlar14250,71%
İmha edilen Tanklar2170,78
Yoketme Oranı1,57
Tespit edilen Tanklar2710,97
Verilen Hasar1.608,18
Düşman üssü işgal puanı4231,51
Üs savunma Puanı2050,73
Deneyim951,28
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Şampiyon VIII

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar61000
Galibiyetler4573,77%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler1321,31%00,00%00,00%00,00%
Berabere34,92%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar2947,54%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar310,5100,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,970,000,000,00
Tespit edilen Tanklar1262,0700,0000,0000,00
Verilen Hasar815,480,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı1472,4100,0000,0000,00
Üs savunma Puanı1001,6400,0000,0000,00
Deneyim717,330,000,000,00
Toplam
Savaşlar61
Galibiyetler4573,77%
Yenilgiler1321,31%
Berabere34,92%
Hayatta Kalınan Savaşlar2947,54%
İmha edilen Tanklar310,51
Yoketme Oranı0,97
Tespit edilen Tanklar1262,07
Verilen Hasar815,48
Düşman üssü işgal puanı1472,41
Üs savunma Puanı1001,64
Deneyim717,33
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Orta VI

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar0000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler00,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar0,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim0,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Tank Bölüğü İstatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar1686000
Galibiyetler143985,35%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler23914,18%00,00%00,00%00,00%
Berabere80,47%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar89553,08%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar15440,9200,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,950,000,000,00
Tespit edilen Tanklar22431,3300,0000,0000,00
Verilen Hasar1.128,250,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı32821,9500,0000,0000,00
Üs savunma Puanı23871,4200,0000,0000,00
Deneyim892,740,000,000,00
Toplam
Savaşlar1686
Galibiyetler143985,35%
Yenilgiler23914,18%
Berabere80,47%
Hayatta Kalınan Savaşlar89553,08%
İmha edilen Tanklar15440,92
Yoketme Oranı1,95
Tespit edilen Tanklar22431,33
Verilen Hasar1.128,25
Düşman üssü işgal puanı32821,95
Üs savunma Puanı23871,42
Deneyim892,74
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Ekip istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar390000
Galibiyetler29776,15%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler9023,08%00,00%00,00%00,00%
Berabere30,77%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar19850,77%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar3480,8900,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,810,000,000,00
Tespit edilen Tanklar5031,2900,0000,0000,00
Verilen Hasar1.210,290,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı4031,0300,0000,0000,00
Üs savunma Puanı10952,8100,0000,0000,00
Deneyim895,590,000,000,00
Toplam
Savaşlar390
Galibiyetler29776,15%
Yenilgiler9023,08%
Berabere30,77%
Hayatta Kalınan Savaşlar19850,77%
İmha edilen Tanklar3480,89
Yoketme Oranı1,81
Tespit edilen Tanklar5031,29
Verilen Hasar1.210,29
Düşman üssü işgal puanı4031,03
Üs savunma Puanı10952,81
Deneyim895,59
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Çatışma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar1298000
Galibiyetler103980,05%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler24819,11%00,00%00,00%00,00%
Berabere110,85%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar56243,30%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar9770,7500,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,330,000,000,00
Tespit edilen Tanklar22761,7500,0000,0000,00
Verilen Hasar1.156,800,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı13791,0600,0000,0000,00
Üs savunma Puanı13651,0500,0000,0000,00
Deneyim778,800,000,000,00
Toplam
Savaşlar1298
Galibiyetler103980,05%
Yenilgiler24819,11%
Berabere110,85%
Hayatta Kalınan Savaşlar56243,30%
İmha edilen Tanklar9770,75
Yoketme Oranı1,33
Tespit edilen Tanklar22761,75
Verilen Hasar1.156,80
Düşman üssü işgal puanı13791,06
Üs savunma Puanı13651,05
Deneyim778,80
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Kale savunma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar113000
Galibiyetler5851,33%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler5548,67%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar2824,78%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar740,6500,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,870,000,000,00
Tespit edilen Tanklar1241,1000,0000,0000,00
Verilen Hasar1.442,120,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı340,3000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı530,4700,0000,0000,00
Deneyim467,110,000,000,00
Toplam
Savaşlar113
Galibiyetler5851,33%
Yenilgiler5548,67%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar2824,78%
İmha edilen Tanklar740,65
Yoketme Oranı0,87
Tespit edilen Tanklar1241,10
Verilen Hasar1.442,12
Düşman üssü işgal puanı340,30
Üs savunma Puanı530,47
Deneyim467,11
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Anzeigen

Tanklar (126)

Tank AdıMTipUlusSeviyeOrtalama HasarOrtalama DeneyimSavaşlarGalibiyetlerWN8
Type 59 81658,861008209472,73%3006,84
T-5492291,721088103775,31%3480,66
Centurion Mk. 7/192601,43108991177,28%3651,39
T-62A102702,2799790871,48%3173,52
Bat.-Châtillon 25 t102701,57100576767,80%3287,67
T71 DA7830,1194657082,11%2085,12
AMX 50 10081631,9992455778,82%2388,29
Centurion Action X102624,3393952767,36%2932,60
AMX 50 Foch (155) 103819,53104646370,84%4587,54
E 7592637,51112845279,42%3186,97
Conqueror Gun Carriage101968,6263644059,32%2102,39
WZ-13281403,4292941771,46%3387,05
Panhard EBR 75 (FL 10) 81404,7398138964,52%3502,50
E 50 Ausf. M103171,18105537973,61%3550,74
Object 70492939,21101737672,61%3403,42
FV215b (183) 103084,3692734566,67%3317,12
E 100102912,0495732166,04%3083,69
Object 907 102666,3796429967,56%2862,34
T95/FV4201 Chieftain 102570,8092529959,87%2035,41
AMX 13 9091296,9095728473,24%2587,11
T54E192611,06109427478,10%3367,33
AMX 50 12092259,2573226369,58%2930,64
IS-7102683,95100026365,78%2748,71
Panhard EBR 9091351,0394324758,30%2653,88
Lorraine 155 mle. 5071428,8278023783,97%2300,80
WZ-12092851,18115422779,74%4116,52
AMX 50 Foch92283,4593122773,57%2764,91
M60 102387,8986621860,09%2410,48
Waffenträger auf Pz. IV92861,58104221872,48%3346,06
IS-381793,26103219781,22%2501,62
AMX 50 B102907,1690819668,88%2962,00
AMX AC mle. 4882092,8190319373,58%3236,83
FV380592060,5682319068,42%2322,57
121102589,6895817769,49%2715,12
Rhm.-Borsig Waffenträger82433,39108617478,74%3527,03
ISU-15282179,9587116673,49%3258,58
WZ-132A91299,4088016168,32%2349,22
VK 72.01 (K) 102606,4678115864,56%2108,28
FV217 Badger102578,3196315565,16%2285,22
FV20781669,4286115375,16%2396,57
T4991357,5879515354,90%2249,82
Object 268103708,4897514065,71%3902,62
Centurion Mk. I82070,91108713971,94%4219,99
T-4481236,9982113455,97%1917,16
Lorraine 155 mle. 5181735,8477013265,91%2420,57
T-1092056,9282413065,38%2416,75
M46 Patton91905,1188812953,49%2082,49
Manticore101529,0286312560,00%2136,27
SU-100M171274,1281611565,22%2158,11
Object 43092018,9698911566,09%2516,19
Concept No. 5102570,1187611357,52%2506,20
Type 64 6856,7883211260,71%2761,81
E 5092953,15112710766,36%4068,60
ELC EVEN 90 8881,5895010666,04%2166,18
Panther II81714,229959972,73%2879,89
Object 140102540,419529966,67%2822,51
STA-181787,2710849871,43%3255,46
Type 6192180,529399765,98%2710,50
T6981611,1410319587,37%2384,26
HWK 30 81382,369108955,06%3161,34
M48A5 Patton102072,229068560,00%1903,61
T3281636,968577973,42%2512,79
FV3046889,906787871,79%2117,47
AMX 50 Foch B102497,557017762,34%2231,02
Leopard Prototyp A92636,0810497661,84%3501,01
UDES 15/16102443,317817451,35%1970,38
LHMTV8999,229357463,51%2429,55
Panther71522,4710637284,72%3493,90
T2071314,969476861,76%2567,18
Type 4 Chi-To61038,008176869,12%2794,36
STB-1102533,939096759,70%2585,96
SU-1006990,297186665,15%2192,35
VK 30.02 (M)61332,919546567,69%3763,14
Carro da Combattimento 45 t 102645,209266462,50%2238,32
T2971911,2911926287,10%3826,55
Panhard AML Lynx 6x681231,989306157,38%3175,78
XM69 Hacker113052,8810576056,67%2445,49
UDES 1691943,618775955,93%2295,26
Type 71102524,349585858,62%2086,21
Hotchkiss EBR7697,667085653,57%1749,26
SU-10181838,368545556,36%2398,44
E 65 Zwilling 82348,4611515462,96%2683,15
Ashigaru 102595,547265238,46%1818,40
Type 5 Chi-Ri71230,728425054,00%2285,45
M41 Walker Bulldog81253,8111174772,34%3273,32
T 55A 92585,4910824761,70%3340,87
M56 Scorpion 71542,379934163,41%3062,74
Waffenträger auf E 100103460,239853964,10%3474,53
M4A3E8 Sherman6939,747663855,26%2504,00
M10391943,169623865,79%1978,59
VK 30.01 (H)5919,817903775,68%3062,20
T110E5102584,5610543666,67%2094,47
Type 3 Chi-Nu5783,706553360,61%2693,17
GSR 3301 Setter7694,337773357,58%1913,53
Leo71299,939443066,67%2822,61
Type 6892353,7711233073,33%2475,27
Type 5781884,769562955,17%2257,95
Type 59 G 81873,4611142867,86%2979,23
Panhard AMD 178B6954,717982857,14%4045,55
Panhard EBR 105101507,678162751,85%2162,87
Controcarro 3 Minotauro102354,278392653,85%1760,33
M4A1 Sherman5703,646562548,00%2288,65
AMX ELC bis5591,216452462,50%2995,64
M24 Chaffee5863,708572352,17%2987,89
Concept 1B 92308,3510502365,22%2201,38
Strv 7461311,719712161,90%3429,19
Lago4324,374141947,37%1025,76
Crusader6777,449021877,78%3333,92
UDES 14 Alt 581297,597411741,18%1521,18
M26 Pershing81381,818591662,50%1886,05
Bat.-Châtillon Bourrasque 81392,007081650,00%1418,88
T-34-85M 61226,938611553,33%2471,70
ISU-152K 82098,698531353,85%2483,26
Strv m/425915,838351258,33%3663,29
T23E3 7992,275991118,18%1738,50
Predatore 92425,89761922,22%2038,93
Strv m/382427,00377771,43%2435,39
Type 3 Ju-Nu61360,71896742,86%1807,49
Strv m/40L3394,00592560,00%1790,97
Sav m/434100,50198450,00%101,20
Excalibur 61031,75608425,00%1725,12
Progetto M35 mod. 46 82172,00500333,33%2355,27
MS-11571,00200250,00%3306,88
Windhund 81274,0035920,00%1086,87
TS-54 82004,50906250,00%2448,14
Strv fm/211178,005121100,00%1080,38

Grafikler

WN8

Anzeigen

Klan Geçmişi

Rütbe: Yedek Subay
Katıldı: 01/09/2025
Rütbe: Yedek Subay
Katıldı: 13/12/2020
Ayrıldı: 29/03/2024
Rütbe: Komutan
Katıldı: 05/01/2015
Ayrıldı: 19/03/2015
Rütbe: Yedek Subay
Katıldı: 04/09/2015
Ayrıldı: 09/04/2016
Rütbe: İstihbarat Subayı
Katıldı: 23/02/2017
Ayrıldı: 04/12/2017
Rütbe: İstihbarat Subayı
Katıldı: 31/12/2017
Ayrıldı: 21/05/2018
Rütbe: İstihbarat Subayı
Katıldı: 12/01/2019
Ayrıldı: 08/01/2020
Rütbe: Acemi
Katıldı: 23/03/2015
Ayrıldı: 21/04/2015
Rütbe: Yedek Subay
Katıldı: 04/09/2015
Rütbe: Komutan
Katıldı: 24/12/2013
Ayrıldı: 03/01/2015