WildsecondLife

clanlogo
Rütbe: Er
Katıldı: 31/01/2026

Genel istatistik

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar18592224162
Ortalama Seviye7,4210,008,258,80
Galibiyetler910648,98%2100,00%1562,50%8250,62%
Yenilgiler924349,71%00,00%937,50%7646,91%
Berabere2431,31%00,00%00,00%42,47%
Hayatta Kalınan Savaşlar491026,41%2100,00%625,00%4427,16%
İmha edilen Tanklar136910,7410,50140,581140,70
Yoketme Oranı1,000,000,780,97
Tespit edilen Tanklar174610,9431,50110,461070,66
Verilen Hasar977,101.780,50821,171.431,32
Düşman üssü işgal puanı202331,0900,0000,00950,59
Üs savunma Puanı74590,4000,0000,0000,00
Deneyim576,591.127,50641,13763,19
WN7955,831121,36827,68928,36
WN81173,921215,08761,371137,98
Toplam
Savaşlar18592
Ortalama Seviye7,42
Galibiyetler910648,98%
Yenilgiler924349,71%
Berabere2431,31%
Hayatta Kalınan Savaşlar491026,41%
İmha edilen Tanklar136910,74
Yoketme Oranı1,00
Tespit edilen Tanklar174610,94
Verilen Hasar977,10
Düşman üssü işgal puanı202331,09
Üs savunma Puanı74590,40
Deneyim576,59
WN7955,83
WN81173,92
Son 24 saat
Savaşlar2
Ortalama Seviye10,00
Galibiyetler2100,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar2100,00%
İmha edilen Tanklar10,50
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar31,50
Verilen Hasar1.780,50
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim1.127,50
WN71121,36
WN81215,08
Son 7 gün
Savaşlar24
Ortalama Seviye8,25
Galibiyetler1562,50%
Yenilgiler937,50%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar625,00%
İmha edilen Tanklar140,58
Yoketme Oranı0,78
Tespit edilen Tanklar110,46
Verilen Hasar821,17
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim641,13
WN7827,68
WN8761,37
Son 30 gün
Savaşlar162
Ortalama Seviye8,80
Galibiyetler8250,62%
Yenilgiler7646,91%
Berabere42,47%
Hayatta Kalınan Savaşlar4427,16%
İmha edilen Tanklar1140,70
Yoketme Oranı0,97
Tespit edilen Tanklar1070,66
Verilen Hasar1.431,32
Düşman üssü işgal puanı950,59
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim763,19
WN7928,36
WN81137,98
Oluşturulduğu tarih:
Son Savaş:
Son Güncelleme:

Dünya Haritası Mutlak X

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar151000
Galibiyetler7449,01%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler7449,01%00,00%00,00%00,00%
Berabere31,99%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar6241,06%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar680,4500,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,760,000,000,00
Tespit edilen Tanklar1180,7800,0000,0000,00
Verilen Hasar1.566,950,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı2421,6000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı1340,8900,0000,0000,00
Deneyim714,300,000,000,00
Toplam
Savaşlar151
Galibiyetler7449,01%
Yenilgiler7449,01%
Berabere31,99%
Hayatta Kalınan Savaşlar6241,06%
İmha edilen Tanklar680,45
Yoketme Oranı0,76
Tespit edilen Tanklar1180,78
Verilen Hasar1.566,95
Düşman üssü işgal puanı2421,60
Üs savunma Puanı1340,89
Deneyim714,30
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Şampiyon VIII

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar79000
Galibiyetler3341,77%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler4354,43%00,00%00,00%00,00%
Berabere33,80%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar2227,85%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar280,3500,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,490,000,000,00
Tespit edilen Tanklar400,5100,0000,0000,00
Verilen Hasar789,390,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı420,5300,0000,0000,00
Üs savunma Puanı120,1500,0000,0000,00
Deneyim480,620,000,000,00
Toplam
Savaşlar79
Galibiyetler3341,77%
Yenilgiler4354,43%
Berabere33,80%
Hayatta Kalınan Savaşlar2227,85%
İmha edilen Tanklar280,35
Yoketme Oranı0,49
Tespit edilen Tanklar400,51
Verilen Hasar789,39
Düşman üssü işgal puanı420,53
Üs savunma Puanı120,15
Deneyim480,62
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Orta VI

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar3000
Galibiyetler133,33%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler266,67%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar10,3300,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,330,000,000,00
Tespit edilen Tanklar20,6700,0000,0000,00
Verilen Hasar535,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim209,670,000,000,00
Toplam
Savaşlar3
Galibiyetler133,33%
Yenilgiler266,67%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar10,33
Yoketme Oranı0,33
Tespit edilen Tanklar20,67
Verilen Hasar535,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim209,67
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Tank Bölüğü İstatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar58000
Galibiyetler712,07%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler5086,21%00,00%00,00%00,00%
Berabere11,72%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar610,34%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar120,2100,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,230,000,000,00
Tespit edilen Tanklar631,0900,0000,0000,00
Verilen Hasar651,220,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı130,2200,0000,0000,00
Üs savunma Puanı30,0500,0000,0000,00
Deneyim227,570,000,000,00
Toplam
Savaşlar58
Galibiyetler712,07%
Yenilgiler5086,21%
Berabere11,72%
Hayatta Kalınan Savaşlar610,34%
İmha edilen Tanklar120,21
Yoketme Oranı0,23
Tespit edilen Tanklar631,09
Verilen Hasar651,22
Düşman üssü işgal puanı130,22
Üs savunma Puanı30,05
Deneyim227,57
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Ekip istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar42000
Galibiyetler2354,76%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler1945,24%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar1535,71%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar200,4800,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,740,000,000,00
Tespit edilen Tanklar481,1400,0000,0000,00
Verilen Hasar751,480,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı1052,5000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı2626,2400,0000,0000,00
Deneyim590,520,000,000,00
Toplam
Savaşlar42
Galibiyetler2354,76%
Yenilgiler1945,24%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar1535,71%
İmha edilen Tanklar200,48
Yoketme Oranı0,74
Tespit edilen Tanklar481,14
Verilen Hasar751,48
Düşman üssü işgal puanı1052,50
Üs savunma Puanı2626,24
Deneyim590,52
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Çatışma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar1415000
Galibiyetler72851,45%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler65346,15%00,00%00,00%00,00%
Berabere342,40%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar52637,17%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar9180,6500,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,030,000,000,00
Tespit edilen Tanklar13680,9700,0000,0000,00
Verilen Hasar871,670,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı17471,2300,0000,0000,00
Üs savunma Puanı22941,6200,0000,0000,00
Deneyim562,670,000,000,00
Toplam
Savaşlar1415
Galibiyetler72851,45%
Yenilgiler65346,15%
Berabere342,40%
Hayatta Kalınan Savaşlar52637,17%
İmha edilen Tanklar9180,65
Yoketme Oranı1,03
Tespit edilen Tanklar13680,97
Verilen Hasar871,67
Düşman üssü işgal puanı17471,23
Üs savunma Puanı22941,62
Deneyim562,67
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Kale savunma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar130000
Galibiyetler5844,62%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler7255,38%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar3426,15%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar530,4100,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,550,000,000,00
Tespit edilen Tanklar1561,2000,0000,0000,00
Verilen Hasar1.248,510,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı1771,3600,0000,0000,00
Üs savunma Puanı670,5200,0000,0000,00
Deneyim512,820,000,000,00
Toplam
Savaşlar130
Galibiyetler5844,62%
Yenilgiler7255,38%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar3426,15%
İmha edilen Tanklar530,41
Yoketme Oranı0,55
Tespit edilen Tanklar1561,20
Verilen Hasar1.248,51
Düşman üssü işgal puanı1771,36
Üs savunma Puanı670,52
Deneyim512,82
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Anzeigen

Tanklar (221)

Tank AdıMTipUlusSeviyeOrtalama HasarOrtalama DeneyimSavaşlarGalibiyetlerWN8
T34 81331,8973088552,43%1643,65
IS-38971,4156247243,64%951,90
Bat.-Châtillon 25 t101693,2166039647,98%1378,69
KV-15423,0036636352,62%814,48
IS-7101664,4867436049,17%1293,91
8,8 cm Pak 43 Jagdtiger 81346,1377135750,98%1702,21
T26E4 SuperPershing 8769,4750934244,74%804,07
AMX 13 909750,5068031050,65%1043,58
WZ-12091125,6867030243,05%984,80
T-109990,6853430245,36%745,49
M10391317,1965029845,30%1112,65
KV-856437,1835129047,93%558,74
Waffenträger auf Pz. IV91852,5971928048,93%1672,30
Rheinmetall Skorpion G 81176,3158327348,35%1192,00
Bat.-Châtillon 25 t AP91296,9870227147,23%1234,09
T328992,9063125352,57%1106,82
AMX Chasseur de chars 81122,0169625058,00%1566,37
Object 70492146,4976424053,33%2010,85
Rhm.-Borsig Waffenträger81573,4473622551,56%1748,63
T-34-28805,4657521752,07%991,07
AMX 50 12091727,1270021747,47%1671,32
T-54 ltwt.9927,8959621550,70%1331,01
Cromwell B 6736,8960021546,05%1373,52
AMX 50 10081429,6873221049,05%1636,89
UDES 0381238,6761320947,85%1264,53
E 5091673,4769620955,98%1687,60
IS7514,4849420744,93%482,44
T499795,9663119850,00%1118,28
ELC EVEN 90 8599,2447619545,64%1031,15
T376539,9358919351,81%1588,33
T54E191630,1863219048,42%1565,32
T-34-17674,1662818850,53%997,67
50TP Tyszkiewicza91350,8073118843,62%1061,27
Strv 103-091594,3065317546,29%1297,98
TNH T Vz. 5191149,2561617245,93%840,93
T297997,1868317048,24%1290,80
ISU-15281661,8477716953,25%2027,55
StuG III Ausf. G5354,6825016848,81%711,10
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4304,6121616448,78%767,42
O-Ho81194,8078615754,14%1403,31
T110E5101540,7866015746,50%1059,68
M41 Walker Bulldog8694,7267415650,64%1226,74
M66583,8840215547,10%782,50
T-4481147,6864415246,71%1631,43
O-Ni71090,4667715156,29%1413,19
AMX M4 mle. 49 Liberté 8858,9262414641,78%761,09
Progetto M35 mod. 46 81024,6060414542,07%908,19
Pz.Kpfw. III/IV5183,0622412846,09%302,58
SU-1018863,1358212643,65%773,93
T1 Heavy5406,7831012551,20%719,33
SU-15271014,8866212156,20%1539,45
Ares 8591101,4875512150,41%889,97
SU-855408,0037711847,46%900,75
Object 26391254,1965011551,30%960,22
121101444,1158011346,90%1041,52
Pz.Kpfw. III Ausf. E3137,5918910660,38%397,34
Type 586546,1958410554,29%1076,67
Škoda T 256684,0145710343,69%1150,12
T-54 first prototype 8874,4555810051,00%1109,27
SU-1006720,545779956,57%1357,37
Panther7914,856249741,24%1326,08
VK 36.01 (H)6475,094829748,45%703,42
Sturer Emil7848,725399642,71%1119,40
T-34-85M 6759,135899655,21%1297,00
AMX 13 757354,415709254,35%627,51
VK 30.02 (M)6796,935849239,13%1514,62
T-437864,825829148,35%1496,50
TNH 105/10008964,416599042,22%1006,63
Pz.Kpfw. III Ausf. J494,801609045,56%52,56
T-1506680,346179060,00%1234,90
Churchill I5516,175158859,09%1191,07
O-I6741,734118850,00%1284,05
AMX 12 t6358,984788844,32%716,21
Panther II81183,927148847,73%1527,17
Versuchspanzer 5791445,517488839,77%1023,85
Ikv 65 Alt II6712,225918755,17%1417,18
Type T-345288,463728742,53%620,45
Dicker Max 6736,595308747,13%1280,13
Waffenträger auf E 100101965,946158540,00%1273,31
Nashorn6790,425448444,05%1387,09
AMX 50 B101664,895918143,21%1179,39
Marder II3180,951818159,26%534,44
Type 4 Heavy91202,337038053,75%1008,74
Ares 7581224,396418053,75%1424,05
Prototipo 6 81306,907567956,96%1158,16
M10 Wolverine5410,513537848,72%845,40
Ikv 90 Typ B7823,585527742,86%1032,51
Pz.Kpfw. 5581413,957897741,56%1044,76
KV-37874,325867648,68%994,86
AMX M4 mle. 457929,846867657,89%1296,58
Škoda T 27 8912,805087542,67%936,13
M18 Hellcat6514,274437445,95%751,11
Type 64 6528,184487350,68%1284,51
LTTB8861,287497255,56%1735,85
ARL 446813,076357054,29%1488,43
53TP Markowskiego8923,346337044,29%794,30
Grille5482,163667055,71%1003,00
VK 100.01 (P)81043,807047048,57%1086,19
SU-100M17757,735976450,00%891,32
Tiger (P)7872,806606150,82%1098,89
Cromwell6917,035916058,33%2191,25
Churchill III 5290,443415949,15%415,06
P.43 bis6629,004495641,07%1037,47
Vz. 44-17783,876915558,18%930,97
Grille 15101808,155635558,18%1347,77
Tiger I71165,066715435,19%1223,93
AMX ELC bis5251,742855040,00%618,51
Pz.Sfl. IVc5488,264515056,00%1123,83
60TP Lewandowskiego101536,436434940,82%844,82
T-549727,125184944,90%526,88
Alecto4184,222464938,78%256,33
Škoda T 245377,983344847,92%890,27
M3 Lee4230,872634759,57%802,77
Ares 90101371,786274639,13%815,88
Manticore10806,205644634,78%592,06
T-463127,961604546,67%363,22
T404271,752474443,18%489,29
Vz. 55101480,744434327,91%790,59
Leichttraktor195,561514330,23%238,46
Wespe3299,372384337,21%989,07
SU-85B4374,624014245,24%885,72
VK 30.01 (P)6778,416014170,73%1498,51
M24 Chaffee5393,025604143,90%1528,19
Caliban 8788,085213930,77%523,49
Churchill VII6533,954903844,74%781,69
Pz.Kpfw. II2101,032203666,67%426,75
45TP Habicha7834,366383650,00%980,33
Type 5 Heavy101303,256603647,22%700,58
Matilda4368,033423250,00%1062,74
DS PZInż5546,374033036,67%977,93
Kampfpanzer 67101556,937322948,28%957,50
TS-54 81030,767912951,72%1055,27
Leopard 1101321,046932864,29%1005,47
VK 30.01 (H)5824,526882762,96%2587,26
M5A1 Stuart4174,333332762,96%557,88
Matilda LVT 4682,376122762,96%1915,39
Marder 38T4354,813262642,31%855,67
BDR G1 B5428,964642572,00%889,80
Valentine AT4105,721592536,00%21,25
Type 3 Chi-Nu5260,092402347,83%546,75
Sturmpanzer I Bison3120,481042334,78%189,62
KV-1 shielded 5500,964702347,83%788,76
ST vz. 394358,053902268,18%1192,59
TOG II* 6845,526572166,67%1501,21
KV-137645,206862065,00%1097,33
O-I Experimental5539,054051957,89%1066,57
SU-122A5518,113141838,89%985,57
T-28474,121141741,18%16,63
40TP Habicha6740,186861776,47%1421,01
AT 25289,183171729,41%436,03
M4A3E8 Fury 6500,415311747,06%939,44
M2 Light283,561841675,00%340,83
AMX 40483,002471656,25%191,82
M2 Medium Tank374,691761631,25%7,21
T56 GMC3133,311601656,25%356,35
M3 Stuart369,201191526,67%1,88
Panzerjäger I2116,671031540,00%202,83
MTLS-1G14 3278,935331573,33%1211,68
Ikv 1035271,433301442,86%422,74
Universal Carrier 2-pdr288,711001435,71%118,32
T1 Cunningham151,001121346,15%83,08
Sav m/434193,462331353,85%421,41
D23105,731741163,64%334,46
B14163,002891145,45%248,09
Comet7624,005411154,55%895,96
Pz.Kpfw. IV Ausf. D4215,821891145,45%427,93
Panhard AMD 178B6207,002811118,18%311,31
T28 Concept 7684,824571136,36%749,10
Type 2597 Chi-Ha3253,803371070,00%974,86
T-26268,101121050,00%157,43
14TP4150,33282955,56%449,27
Bat.-Châtillon 12 t8259,00558977,78%419,43
StuG IV 5518,11293933,33%1152,32
Hummel6331,88326850,00%345,48
AMX 38344,75226862,50%203,88
SU-76M4272,88363850,00%653,13
MT-256260,88470862,50%666,02
25TP KSUST II5651,86624785,71%1799,83
D1256,50151683,33%261,00
Pvlvv fm/42242,6792616,67%0,00
LTP 3103,33175650,00%325,01
L6/402172,80371560,00%577,18
Type 97 Chi-Ha3148,80199560,00%420,92
T3 HMC267,20102540,00%34,85
Vickers Medium Mk. I125,754440,00%0,00
LT vz. 352132,502744100,00%664,51
Cruiser Mk. IV4122,25223475,00%382,64
Type 3 Ju-Nu6305,75266450,00%248,24
Chi-Go 71171,00858450,00%1687,66
Chi-Ni2104,00196366,67%493,93
Renault Otsu169,676930,00%56,22
LT vz. 38361,33155333,33%0,00
Type 95 Ha-Go219,6785366,67%236,02
Lago4539,67356366,67%1918,20
7TP2267,33297333,33%856,03
AT-12158,67229366,67%655,34
Durchbruchswagen 24137,00275366,67%350,08
Pz.Kpfw. IV Ausf. F2 5239,333353100,00%519,15
Super Hellcat 7909,67673366,67%1497,93
Fantôme 9906,33644366,67%809,76
Renault FT143,0089250,00%83,60
Hotchkiss H35263,50109250,00%99,11
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6194,00242250,00%274,41
Convert. Medium Tank T3 3389,50375250,00%1232,66
ISU-122-2 8437,5025320,00%119,22
KV-1SA 5310,0019320,00%311,94
Kolohousenka10,001271100,00%261,00
Strv fm/211373,005281100,00%2396,47
BT-2287,0012010,00%162,87
Strv m/425146,0019510,00%102,83
4TP1531,005691100,00%2641,65
Type 97 Te-Ke 246,005410,00%0,00
AMX 13 F3 AM610,005910,00%0,00
Panzerwagen 39 363,002641100,00%261,00
SDP 44 Burza6472,003941100,00%712,64
T-29 30,001810,00%0,00
M24E2 Super Chaffee 6242,0019210,00%328,74
Light Mk. VIC 276,002531100,00%384,53
T7 Combat Car 29,00410,00%0,00
AMX ELC 901 60,0014710,00%0,00
GSOR 3301 AVR FS9236,005931100,00%302,26

Grafikler

WN8

Anzeigen

Klan Geçmişi

Rütbe: Er
Katıldı: 31/01/2026
Rütbe: Er
Katıldı: 25/12/2021
Ayrıldı: 27/08/2025
Rütbe: Er
Katıldı: 25/12/2021
Ayrıldı: 24/12/2024
Rütbe: Yedek Subay
Katıldı: 20/09/2014
Ayrıldı: 13/10/2024
Rütbe: Acemi
Katıldı: 29/05/2017
Ayrıldı: 21/12/2017
Rütbe: İhtiyat
Katıldı: 29/12/2014
Ayrıldı: 12/07/2015
Rütbe: Er
Katıldı: 21/08/2015
Ayrıldı: 27/11/2015
Rütbe: Acemi
Katıldı: 19/07/2015
Ayrıldı: 18/08/2015
Rütbe: Yedek Subay
Katıldı: 10/02/2018
Ayrıldı: 25/06/2018
Rütbe: İhtiyat
Katıldı: 29/12/2014
Ayrıldı: 12/07/2015
Rütbe: Yedek Subay
Katıldı: 30/05/2014
Ayrıldı: 27/12/2014