Wiesel2828

clanlogo
Rütbe: Er
Katıldı: 16/08/2020

Genel istatistik

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar14097000
Ortalama Seviye8,350,000,000,00
Galibiyetler689048,88%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler702549,83%00,00%00,00%00,00%
Berabere1821,29%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar413229,31%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar129900,9200,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,300,000,000,00
Tespit edilen Tanklar108280,7700,0000,0000,00
Verilen Hasar1.399,020,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı188001,3300,0000,0000,00
Üs savunma Puanı85890,6100,0000,0000,00
Deneyim623,850,000,000,00
WN71111,980,000,000,00
WN81516,210,000,000,00
Toplam
Savaşlar14097
Ortalama Seviye8,35
Galibiyetler689048,88%
Yenilgiler702549,83%
Berabere1821,29%
Hayatta Kalınan Savaşlar413229,31%
İmha edilen Tanklar129900,92
Yoketme Oranı1,30
Tespit edilen Tanklar108280,77
Verilen Hasar1.399,02
Düşman üssü işgal puanı188001,33
Üs savunma Puanı85890,61
Deneyim623,85
WN71111,98
WN81516,21
Son 24 saat
Savaşlar0
Ortalama Seviye0,00
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
WN70,00
WN80,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Ortalama Seviye0,00
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
WN70,00
WN80,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Ortalama Seviye0,00
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
WN70,00
WN80,00
Oluşturulduğu tarih:
Son Savaş:
Son Güncelleme:

Dünya Haritası Mutlak X

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar0000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler00,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar0,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim0,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Şampiyon VIII

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar0000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler00,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar0,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim0,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Orta VI

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar0000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler00,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar0,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim0,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Tank Bölüğü İstatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar12000
Galibiyetler758,33%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler433,33%00,00%00,00%00,00%
Berabere18,33%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar650,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar100,8300,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,670,000,000,00
Tespit edilen Tanklar110,9200,0000,0000,00
Verilen Hasar172,830,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı383,1700,0000,0000,00
Deneyim355,830,000,000,00
Toplam
Savaşlar12
Galibiyetler758,33%
Yenilgiler433,33%
Berabere18,33%
Hayatta Kalınan Savaşlar650,00%
İmha edilen Tanklar100,83
Yoketme Oranı1,67
Tespit edilen Tanklar110,92
Verilen Hasar172,83
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı383,17
Deneyim355,83
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Ekip istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar6000
Galibiyetler116,67%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler583,33%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar233,33%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar81,3300,0000,0000,00
Verilen Hasar891,830,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı162,6700,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim289,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar6
Galibiyetler116,67%
Yenilgiler583,33%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar233,33%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar81,33
Verilen Hasar891,83
Düşman üssü işgal puanı162,67
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim289,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Çatışma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar116000
Galibiyetler6253,45%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler5244,83%00,00%00,00%00,00%
Berabere21,72%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar4538,79%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar660,5700,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,930,000,000,00
Tespit edilen Tanklar840,7200,0000,0000,00
Verilen Hasar604,400,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı720,6200,0000,0000,00
Üs savunma Puanı1211,0400,0000,0000,00
Deneyim465,580,000,000,00
Toplam
Savaşlar116
Galibiyetler6253,45%
Yenilgiler5244,83%
Berabere21,72%
Hayatta Kalınan Savaşlar4538,79%
İmha edilen Tanklar660,57
Yoketme Oranı0,93
Tespit edilen Tanklar840,72
Verilen Hasar604,40
Düşman üssü işgal puanı720,62
Üs savunma Puanı1211,04
Deneyim465,58
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Kale savunma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar11000
Galibiyetler545,45%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler545,45%00,00%00,00%00,00%
Berabere19,09%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar545,45%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar111,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,830,000,000,00
Tespit edilen Tanklar10,0900,0000,0000,00
Verilen Hasar1.404,180,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı524,7300,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim467,360,000,000,00
Toplam
Savaşlar11
Galibiyetler545,45%
Yenilgiler545,45%
Berabere19,09%
Hayatta Kalınan Savaşlar545,45%
İmha edilen Tanklar111,00
Yoketme Oranı1,83
Tespit edilen Tanklar10,09
Verilen Hasar1.404,18
Düşman üssü işgal puanı524,73
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim467,36
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Anzeigen

Tanklar (107)

Tank AdıMTipUlusSeviyeOrtalama HasarOrtalama DeneyimSavaşlarGalibiyetlerWN8
G.W. E 100101784,41556191845,52%1759,73
IS-6 81364,5878979253,28%1722,30
ISU-15281403,7666678050,64%1552,86
E 100102157,7774069650,00%1993,15
FV215b (183) 101769,4358153643,10%1240,32
SU-122-44 71146,3366252854,55%1747,35
E 7591686,1676050149,30%1764,25
Jagdpanzer E 100101866,3364846446,98%1401,35
T34 81270,2571044652,02%1658,02
G.W. Tiger91530,7261943650,23%1741,60
T110E4102134,5565343445,39%1605,28
IS-2 71246,9677639954,64%1808,16
Tiger II81135,3967637848,41%1350,02
T3091790,6867736044,44%1692,07
E 5091246,3271835853,35%1214,07
Tiger I7745,0759634848,56%892,80
E 50 Ausf. M101419,3560631742,90%1024,60
T57 Heavy102040,1867429145,36%1547,10
Pz.Kpfw. III/IV5325,5937128757,14%927,04
T110E3102085,2570123847,48%1563,51
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4594,1353223359,23%2135,20
Löwe 81222,0170722746,26%1490,84
Pz.Kpfw. IV Schmalturm 6746,7360320352,22%1564,04
Bat.-Châtillon 25 t101525,1964918346,45%1181,96
Cromwell B 6631,4957118053,33%1159,29
VK 36.01 (H)6513,1846417150,29%786,25
T-1091508,8672616850,60%1542,23
M53/M5591495,5958716446,34%1468,30
G.W. Panther71095,9753716150,31%1564,83
IS-7101610,0561615433,77%1194,44
T-34-85 Rudy 6741,3058314148,23%1285,84
Object 70491854,0766713248,48%1600,02
Pz.Kpfw. III Ausf. J4111,2826412150,41%127,68
Hummel6973,1647910441,35%1371,72
Cruiser Mk. IV4263,2846610064,00%985,56
M40/M4381344,266309946,46%1422,89
Object 268101758,415919045,56%1102,45
Pz.Kpfw. III Ausf. E3103,851866848,53%156,35
Škoda T 256502,444996448,44%884,25
IS-6 B 81103,416786457,81%1318,56
Panther II8756,855915453,70%960,31
Leichttraktor1100,961375046,00%294,64
T92 HMC101320,085105050,00%1035,07
Sturmpanzer II4188,071814546,67%464,47
T6981147,656704040,00%1456,94
T499406,444593941,03%309,94
Pz.Kpfw. II2149,391693839,47%434,92
Covenanter5231,784203770,27%844,80
T1E6 2109,392442850,00%381,29
O-Ho8575,684572528,00%311,30
SU-1006743,614792347,83%1325,99
Strv 103-091550,787022347,83%1240,12
8,8 cm Pak 43 Jagdtiger 8856,144592227,27%647,88
Pz.Kpfw. I Ausf. C390,242792133,33%173,00
T26E4 SuperPershing 8917,716831741,18%1066,20
T28 Concept 71205,596391747,06%1708,90
Vickers Medium Mk. III3247,003321540,00%893,88
T71 DA7238,274531546,67%256,93
Sturmpanzer I Bison3160,212391464,29%556,31
SU-1527860,384921346,15%1142,24
T54E19842,005621338,46%454,17
M127737,735641154,55%980,04
Dicker Max 6437,453821145,45%574,63
T25/27510,00455850,00%598,01
SU-855289,29322757,14%614,38
StuG III Ausf. G5250,71254757,14%452,43
Crusader6190,86240714,29%257,98
KV-15432,29501771,43%931,21
Panther7354,50525666,67%508,16
M75153,17314650,00%392,01
Matilda4158,20269540,00%170,76
Panzerjäger I286,20135520,00%70,63
Strv 103B10834,20548560,00%479,33
Marder II3333,60393560,00%1144,70
Tiger (P)71319,40642560,00%2121,05
M18 Hellcat6846,00476540,00%1239,31
T216164,2019950,00%138,75
G.W. Tiger (P)81535,20528540,00%1589,89
BT-7 artillery 3520,60697580,00%2652,88
SU-85B4325,75319450,00%752,96
T6 Medium4452,00253450,00%991,69
M3 Stuart3200,00282366,67%840,07
Renault FT124,6779333,33%0,00
LTP 30,0087333,33%0,00
Vickers Medium Mk. I1133,509320,00%465,65
T1 Cunningham175,001432100,00%448,91
MS-1160,00232250,00%143,12
M5 Stuart441,502672100,00%261,00
AT 25321,50226250,00%589,85
T-116 3311,5017620,00%984,21
T-29 3398,50361250,00%1326,44
T2 Light Tank 2249,50413250,00%1103,29
Super Hellcat 71056,50506250,00%1447,25
Strv fm/21189,002041100,00%481,13
Vickers Medium Mk. II280,001991100,00%384,90
Cromwell60,009010,00%0,00
M2 Light2257,005881100,00%1255,85
VK 30.01 (H)50,002521100,00%261,00
KV-856286,0042610,00%170,24
Cruiser Mk. III30,005410,00%0,00
T675358,004171100,00%746,09
Sturer Emil7598,0014410,00%470,28
M41 Walker Bulldog8227,005981100,00%358,01
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 60,003310,00%0,00
Object 703 Version II 8805,0058710,00%608,00
Tetrarch 2272,003911100,00%1556,43
StuG IV 5234,002901100,00%520,19

Grafikler

WN8

Anzeigen

Klan Geçmişi

Rütbe: Er
Katıldı: 16/08/2020
Rütbe: Er
Katıldı: 16/08/2020
Ayrıldı: 24/12/2024
Rütbe: İhtiyat
Katıldı: 16/04/2015
Ayrıldı: 25/08/2017
Rütbe: Er
Katıldı: 30/08/2011
Ayrıldı: 12/04/2015