WhiteScar

clanlogo
Rütbe: Yedek Subay
Katıldı: 26/10/2013

Genel istatistik

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar4768212144348
Ortalama Seviye7,126,586,827,06
Galibiyetler2931761,48%650,00%8256,94%19355,46%
Yenilgiler1789137,52%650,00%6041,67%15043,10%
Berabere4740,99%00,00%21,39%51,44%
Hayatta Kalınan Savaşlar1973041,38%541,67%5538,19%13338,22%
İmha edilen Tanklar696971,46110,921410,983491,00
Yoketme Oranı2,491,571,581,62
Tespit edilen Tanklar847531,78161,331741,214121,18
Verilen Hasar1.695,771.441,671.327,511.478,12
Düşman üssü işgal puanı800221,681068,832882,004211,21
Üs savunma Puanı548831,1500,00120,081020,29
Deneyim715,29579,92568,90641,69
WN71994,291388,261417,331465,75
WN83114,382205,912026,582071,04
Toplam
Savaşlar47682
Ortalama Seviye7,12
Galibiyetler2931761,48%
Yenilgiler1789137,52%
Berabere4740,99%
Hayatta Kalınan Savaşlar1973041,38%
İmha edilen Tanklar696971,46
Yoketme Oranı2,49
Tespit edilen Tanklar847531,78
Verilen Hasar1.695,77
Düşman üssü işgal puanı800221,68
Üs savunma Puanı548831,15
Deneyim715,29
WN71994,29
WN83114,38
Son 24 saat
Savaşlar12
Ortalama Seviye6,58
Galibiyetler650,00%
Yenilgiler650,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar541,67%
İmha edilen Tanklar110,92
Yoketme Oranı1,57
Tespit edilen Tanklar161,33
Verilen Hasar1.441,67
Düşman üssü işgal puanı1068,83
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim579,92
WN71388,26
WN82205,91
Son 7 gün
Savaşlar144
Ortalama Seviye6,82
Galibiyetler8256,94%
Yenilgiler6041,67%
Berabere21,39%
Hayatta Kalınan Savaşlar5538,19%
İmha edilen Tanklar1410,98
Yoketme Oranı1,58
Tespit edilen Tanklar1741,21
Verilen Hasar1.327,51
Düşman üssü işgal puanı2882,00
Üs savunma Puanı120,08
Deneyim568,90
WN71417,33
WN82026,58
Son 30 gün
Savaşlar348
Ortalama Seviye7,06
Galibiyetler19355,46%
Yenilgiler15043,10%
Berabere51,44%
Hayatta Kalınan Savaşlar13338,22%
İmha edilen Tanklar3491,00
Yoketme Oranı1,62
Tespit edilen Tanklar4121,18
Verilen Hasar1.478,12
Düşman üssü işgal puanı4211,21
Üs savunma Puanı1020,29
Deneyim641,69
WN71465,75
WN82071,04
Oluşturulduğu tarih:
Son Savaş:
Son Güncelleme:

Dünya Haritası Mutlak X

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar0000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler00,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar0,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim0,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Şampiyon VIII

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar0000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler00,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar0,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim0,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Orta VI

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar20000
Galibiyetler1365,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler630,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere15,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar1365,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar261,3000,0000,0000,00
Yoketme Oranı3,710,000,000,00
Tespit edilen Tanklar301,5000,0000,0000,00
Verilen Hasar1.112,100,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı974,8500,0000,0000,00
Üs savunma Puanı140,7000,0000,0000,00
Deneyim631,250,000,000,00
Toplam
Savaşlar20
Galibiyetler1365,00%
Yenilgiler630,00%
Berabere15,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar1365,00%
İmha edilen Tanklar261,30
Yoketme Oranı3,71
Tespit edilen Tanklar301,50
Verilen Hasar1.112,10
Düşman üssü işgal puanı974,85
Üs savunma Puanı140,70
Deneyim631,25
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Tank Bölüğü İstatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar7000
Galibiyetler571,43%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler228,57%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar342,86%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar60,8600,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,500,000,000,00
Tespit edilen Tanklar152,1400,0000,0000,00
Verilen Hasar1.498,860,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim620,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar7
Galibiyetler571,43%
Yenilgiler228,57%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar342,86%
İmha edilen Tanklar60,86
Yoketme Oranı1,50
Tespit edilen Tanklar152,14
Verilen Hasar1.498,86
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim620,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Ekip istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar74000
Galibiyetler5777,03%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler1621,62%00,00%00,00%00,00%
Berabere11,35%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar4966,22%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar781,0500,0000,0000,00
Yoketme Oranı3,120,000,000,00
Tespit edilen Tanklar871,1800,0000,0000,00
Verilen Hasar1.619,610,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı1071,4500,0000,0000,00
Üs savunma Puanı2253,0400,0000,0000,00
Deneyim879,920,000,000,00
Toplam
Savaşlar74
Galibiyetler5777,03%
Yenilgiler1621,62%
Berabere11,35%
Hayatta Kalınan Savaşlar4966,22%
İmha edilen Tanklar781,05
Yoketme Oranı3,12
Tespit edilen Tanklar871,18
Verilen Hasar1.619,61
Düşman üssü işgal puanı1071,45
Üs savunma Puanı2253,04
Deneyim879,92
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Çatışma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar197000
Galibiyetler15578,68%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler3819,29%00,00%00,00%00,00%
Berabere42,03%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar13267,01%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar2161,1000,0000,0000,00
Yoketme Oranı3,320,000,000,00
Tespit edilen Tanklar1730,8800,0000,0000,00
Verilen Hasar937,280,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı1840,9300,0000,0000,00
Üs savunma Puanı3891,9700,0000,0000,00
Deneyim575,880,000,000,00
Toplam
Savaşlar197
Galibiyetler15578,68%
Yenilgiler3819,29%
Berabere42,03%
Hayatta Kalınan Savaşlar13267,01%
İmha edilen Tanklar2161,10
Yoketme Oranı3,32
Tespit edilen Tanklar1730,88
Verilen Hasar937,28
Düşman üssü işgal puanı1840,93
Üs savunma Puanı3891,97
Deneyim575,88
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Kale savunma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar0000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler00,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar0,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim0,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Anzeigen

Tanklar (261)

Tank AdıMTipUlusSeviyeOrtalama HasarOrtalama DeneyimSavaşlarGalibiyetlerWN8
IS-7102900,37826237560,46%3447,05
T34 81958,23739177959,70%3133,45
Tiger II81836,08802144161,69%2933,69
E 7592646,75861124765,60%3631,31
M18 Hellcat61465,07786110167,39%4183,97
Object 140102689,15706107657,81%2917,06
IS-382203,36864106164,18%3820,12
E 50 Ausf. M103046,10801105558,29%3434,39
T6751062,57650104865,36%3749,04
AMX ELC bis5659,6558298863,16%3379,47
T2972010,2989695268,17%4037,43
ST-I92994,28104190369,21%4321,41
VK 36.01 (H)61057,2869476258,53%2438,78
KV-151047,9771073864,91%3231,65
T-5492514,2288573464,58%3632,31
Cromwell61121,4471171762,48%3181,18
E 100103237,0673771361,99%3735,89
Pz.Kpfw. II2424,2757570769,59%2926,77
Pz.Kpfw. S35 739 (f) 3751,0377264170,83%3229,65
IS-6 82241,7985163762,64%3659,36
T-34-8561249,1570762960,73%3494,24
FV30461126,6150760459,27%2680,03
KV-8561268,0277154764,35%3180,39
Tiger I71268,1166354258,12%1975,67
FV380592065,6256154259,41%2871,56
T110E5102779,4872539659,09%2995,24
T-1092256,2277539459,39%2968,47
G.W. Panther71832,0459639258,42%3140,31
T-34-171532,5281239061,28%3601,46
STB-1102684,1567638358,75%2950,89
Lorraine 155 mle. 5181512,4153638155,64%2013,62
Object 70492927,0576137465,51%3272,33
SU-122-44 71775,4080236764,85%3526,78
IS-4103174,5996936066,11%3487,57
Pz.Kpfw. III/IV5456,0247636056,11%1421,13
Matilda4839,2756235867,04%3559,92
Hummel61392,6745334951,58%2625,55
Tiger (P)71636,3787634262,87%3104,13
T3 HMC2420,9957033471,26%2973,33
Indien-Panzer81991,7692032967,17%3922,10
Ferdinand82351,6381832161,37%3505,00
IS71255,6258831057,74%2103,44
T71 DA71173,2887729660,81%3279,17
Pz.Kpfw. III Ausf. J4520,0149027956,27%1710,25
T-4481531,2381326958,74%2650,95
M36 Jackson61418,7571726268,32%3827,31
FV20781541,9149125957,92%2175,63
M10392341,0578424565,31%3346,67
IS-271753,4181324163,90%3359,01
Conqueror Gun Carriage102257,5847224053,75%2538,92
T376966,6864223854,20%3516,19
LTP 3464,3163023863,87%3592,39
T2071330,0068123663,14%2562,17
M26 Pershing81878,8478723458,55%3405,11
T-505245,3939123353,65%834,60
AMX 50 10082228,2798523168,83%3824,96
Churchill III 5834,0279422959,39%2409,87
E 5092520,9482222262,61%3622,82
Type 6192477,4883821563,26%3305,30
Bat.-Châtillon 25 t AP92133,1376021460,28%2770,70
AMX 50 Foch (155) 103743,0593421362,91%4213,58
Centurion Mk. 7/192089,4466920457,84%2728,93
Crusader 5.5-in. SP71307,7354520464,71%2762,45
AMX AC mle. 4882039,1092320356,65%3064,23
T57 Heavy103138,9172120156,72%3332,93
AMX 13 9091118,2774119755,33%2050,22
AMX 50 Foch92580,8499019664,29%2933,71
Panther II81614,1872618162,43%3045,12
KV-481752,1580918161,33%2756,37
Bat.-Châtillon 25 t102865,1869018058,89%3297,33
Centurion Mk. I81665,4671118060,56%2827,74
T3281804,9271817856,18%2811,56
T54E192576,4489517668,18%3371,91
VK 45.02 (P) Ausf. A82022,8577817160,82%3289,84
Object 43091927,1770616957,40%2046,00
Type 586949,4872716561,21%2320,74
VK 16.02 Leopard5255,3041616555,76%842,75
M661095,2953716462,20%2268,70
Cruiser Mk. IV4621,2061616470,12%3448,96
AMX AC mle. 4671476,3064516258,64%2956,20
T3091974,5767216055,00%2012,63
M10 RBFM 5983,8662016055,00%2363,04
T-284478,6342915461,69%1980,55
Object 430U102116,5863215152,32%1754,45
WZ-13281303,6664914955,03%2757,84
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4685,0948814864,86%2360,45
AMX 12 t6667,4659014759,86%2160,30
T404790,2963514759,18%3172,53
VK 30.01 (P)6977,0357114656,85%2201,77
T6981820,6788014248,59%3000,48
STA-181944,6782314167,38%3854,50
StuG III Ausf. G5698,1939614059,29%1954,67
T28 Prototype82034,7675014059,29%3106,91
M5 Stuart4820,0958913852,17%3243,17
ARL V3961249,9546613856,52%3565,16
Lorraine 155 mle. 5071251,4450213449,25%1956,64
Object 703 Version II 81816,9588513456,72%2160,08
M4A1 Sherman5520,2643512759,06%1571,42
SU-130PM 81564,1365612649,21%1643,56
Tetrarch 2351,8140912566,40%2762,80
E 65 Zwilling 81931,4886312356,10%2083,76
T-345952,5066011875,42%4377,86
WZ-13171138,2173411865,25%3201,36
MT-256642,1156311758,97%2606,44
Type T-345677,5951211666,38%2750,81
Comet71442,3171911566,09%3258,51
Object 252U 81714,0576210860,19%2219,62
Ikv 90 Typ B7996,0847210656,60%1541,90
AMX 13 757762,7867310661,32%2103,43
Type 4 Chi-To61319,78102410464,42%3714,31
ISU-15282745,0099910366,99%4634,53
T-4371261,8877410165,35%2733,80
G.W. Tiger91794,5968010153,47%2268,88
11081845,517459956,57%2929,96
T25/271653,149329869,39%3351,60
Pz.Kpfw. II Luchs4383,133119454,26%1621,56
LTG71335,636839361,29%4372,33
P.43 bis61083,466269260,87%2537,48
M8A14729,476309259,78%2821,65
Panther71176,405928855,68%2329,46
Jagdpanther72074,398068762,07%4542,87
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5569,243688355,42%1838,10
ARL 4461321,409028262,20%3311,61
T1 Heavy5755,465448254,88%1846,41
VK 30.01 (H)5893,065188145,68%2569,84
Pz.Kpfw. 5581936,858768150,62%1809,18
Type 5 Chi-Ri71693,938878060,00%3816,72
BDR G1 B51061,118158065,00%3143,79
T28 Concept 71635,557398075,00%3515,49
B14783,865377951,90%2742,34
Vz. 44-171138,526097948,10%1511,37
Ikv 65 Alt II61058,414717949,37%2326,66
T-34-281530,747047861,54%2720,37
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6619,855537869,23%1830,38
O-I61018,645087755,84%2185,37
T1 Cunningham1259,365187653,95%2232,10
SU-15271585,699267566,67%3168,03
Wespe3459,573137561,33%2039,23
M10 Wolverine5862,365277564,00%2970,02
SU-10061241,197807367,12%3196,51
T56 GMC3383,513647356,16%1710,27
Crusader6501,014177153,52%1606,11
T216632,006197150,70%1959,51
Škoda T 256849,635257050,00%1793,50
VK 30.02 (D)71650,8610477051,43%3606,10
T-15061044,455866963,77%2462,08
Ares 7581439,587596758,21%1794,13
T 55A 92315,147156662,12%3123,54
Type 97 Te-Ke 2309,784006366,67%2364,64
BT-7 artillery 3437,264436254,84%2072,39
Pz.Kpfw. III Ausf. E3221,932956155,74%712,23
M4A3E2 Sherman Jumbo61050,666846159,02%2740,33
Pz.Kpfw. 38H 735 (f) 2279,253346145,90%888,91
SU-855871,236956061,67%2997,62
M3 Lee4376,753826045,00%1631,86
59-166553,055566070,00%1949,37
M4A3(76)W Sherman 61312,159196076,67%2796,48
AMX M4 mle. 4571758,1010195966,10%3546,05
Sherman Firefly61318,257055650,00%3174,98
S35 CA5958,444765451,85%2919,92
AMX 13 F3 AM6956,096625367,92%1900,46
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4229,963035253,85%735,98
Type 3 Chi-Nu Kai 5921,506575257,69%3720,01
Char Mle. 75 91036,226125147,06%1480,41
T110E4102115,466514856,25%1563,48
KV-371646,307144755,32%3147,05
BT-74237,722444650,00%832,11
Bishop5785,005894665,22%2178,95
P.435797,694894555,56%2789,78
Sherman III5840,576694477,27%3189,60
Pz.Kpfw. 35 (t)2159,862064358,14%844,48
Bat.-Châtillon 12 t81203,766054247,62%2724,13
M3 Light 3165,782664153,66%783,07
Škoda T 245794,805614062,50%2932,28
Pz.Kpfw. 38 (t)3309,603424062,50%1465,99
M41 Walker Bulldog8971,584944052,50%1851,82
Carro d'assalto P.8871280,797933974,36%2123,69
Heavy Tank No. VI 61360,367003969,23%3357,07
Jagdpanzer IV61256,227863775,68%3434,01
M75378,704333759,46%1683,55
Leichttraktor1175,422633666,67%1069,52
T-50-2 6654,445583650,00%2068,35
Type 3 Chi-Nu5861,718743485,29%3610,73
Valentine3527,006133450,00%2589,45
Covenanter5306,563243444,12%995,96
Pz.Sfl. IVb4615,973903458,82%2793,80
M5A1 Stuart4438,365443363,64%2034,62
StuG IV 5978,095843360,61%3465,94
AE Phase I 91837,126703360,61%1911,19
T7 Combat Car 2239,135143268,75%1605,79
AMX 404310,292883158,06%1389,69
T-463242,553363154,84%1082,72
O-I Experimental51074,377243060,00%3052,87
FV230 Canopener102107,979072951,72%1641,17
KV-1SA 5855,286542975,86%2069,59
T1E6 2180,762292941,38%800,08
Light Mk. VIC 2157,003312948,28%811,92
Super Hellcat 71104,556122955,17%1864,13
Type 95 Heavy4422,303982762,96%1883,61
AT 25921,077752751,85%3142,13
AMX ELC 901 6707,486502751,85%2198,30
Tiger II Kuromorimine 71641,776642661,54%2284,90
Cruiser Mk. III3344,584042466,67%2388,80
T-34 with L-11 4663,466062458,33%3066,93
Chi-Go 71330,336642466,67%1942,20
LT vz. 383623,503282240,91%2895,14
KV-1371308,919202254,55%3020,83
M15/423716,954002166,67%2871,82
Semovente M43 Bassotto61232,905732070,00%2501,17
Somua SAu 404434,104462070,00%1454,23
M24E2 Super Chaffee 6384,603452045,00%868,77
ST vz. 394302,722561850,00%950,42
T2 Light Tank 270,222981866,67%294,72
Ikv 1035582,353771764,71%1900,16
Renault UE 573307,944121770,59%1254,77
P26/404927,066001675,00%3337,09
T-262266,503211650,00%1730,32
AMX 383137,562221650,00%313,08
Pz.Kpfw. IV Ausf. F2 5813,566761662,50%2475,11
Vickers Medium Mk. III3309,872951560,00%1429,67
M2 Medium Tank3189,002221450,00%597,15
UDES 038988,234851346,15%886,78
Sav m/434422,833731258,33%1353,60
D23323,274831172,73%1739,27
Ikv 723257,002071145,45%616,27
M3 Stuart3192,404601070,00%876,90
Stuart I-IV3416,503921070,00%2144,79
TNH 105/100081129,56657966,67%1424,04
Type 91 Heavy3410,11327955,56%1533,35
Renault FT149,2579812,50%17,39
Vickers Mk. E Type B2152,75228862,50%675,10
MS-11168,50350862,50%1027,51
Type 2597 Chi-Ha3491,13696887,50%2773,98
Semovente M415669,25317850,00%1408,52
Cruiser Mk. II2369,25455875,00%2090,51
Pz.Kpfw. T 15 3540,25631875,00%3031,15
Pz.Kpfw. II Ausf. D 2290,13643862,50%1883,85
BT-22154,43227742,86%572,93
Pvlvv fm/422112,86119728,57%188,41
Panzerjäger I2451,71374771,43%2728,80
Cruiser Mk. I1287,43345742,86%1584,97
Strv m/40L3433,17188616,67%1289,49
Type 89 I-Go/Chi-Ro2345,333836100,00%1780,12
Char de transition 6996,83578666,67%1748,44
LT vz. 352160,20142560,00%670,10
M2 Light2145,80287540,00%386,82
T2 Medium Tank2192,80228540,00%881,74
Renault FT AC2372,00386540,00%2081,10
Black Prince II 71269,60601520,00%1308,32
FCM 2C 3616,20451560,00%2326,87
Renault NC-31181,50122450,00%263,79
D12203,75328450,00%907,43
Vickers Medium Mk. I1209,67246366,67%1317,05
Fiat 30001480,67229333,33%2461,54
Hotchkiss H352166,00447366,67%850,36
ELC EVEN 90 81220,671005366,67%3151,67
Strv fm/211195,003611100,00%1070,96
Vickers Medium Mk. II2427,005621100,00%3207,83
M22821,009361100,00%9550,63
FV229 Contender9247,0024910,00%0,00
M4A3E8 Thunderbolt VII 6661,009721100,00%1450,72

Grafikler

WN8

Anzeigen

Klan Geçmişi

Rütbe: Yedek Subay
Katıldı: 26/10/2013
Rütbe: Yedek Subay
Katıldı: 26/10/2013
Ayrıldı: 24/12/2024