Wandas_357

clanlogo
Rütbe: Acemi
Katıldı: 06/04/2020

Genel istatistik

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar8307000
Ortalama Seviye6,000,000,000,00
Galibiyetler388346,74%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler433652,20%00,00%00,00%00,00%
Berabere881,06%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar205224,70%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar50480,6100,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,810,000,000,00
Tespit edilen Tanklar55760,6700,0000,0000,00
Verilen Hasar534,810,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı86011,0400,0000,0000,00
Üs savunma Puanı50350,6100,0000,0000,00
Deneyim359,010,000,000,00
WN7735,060,000,000,00
WN8751,320,000,000,00
Toplam
Savaşlar8307
Ortalama Seviye6,00
Galibiyetler388346,74%
Yenilgiler433652,20%
Berabere881,06%
Hayatta Kalınan Savaşlar205224,70%
İmha edilen Tanklar50480,61
Yoketme Oranı0,81
Tespit edilen Tanklar55760,67
Verilen Hasar534,81
Düşman üssü işgal puanı86011,04
Üs savunma Puanı50350,61
Deneyim359,01
WN7735,06
WN8751,32
Son 24 saat
Savaşlar0
Ortalama Seviye0,00
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
WN70,00
WN80,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Ortalama Seviye0,00
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
WN70,00
WN80,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Ortalama Seviye0,00
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
WN70,00
WN80,00
Oluşturulduğu tarih:
Son Savaş:
Son Güncelleme:

Dünya Haritası Mutlak X

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar6000
Galibiyetler233,33%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler466,67%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar116,67%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar50,8300,0000,0000,00
Verilen Hasar803,330,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim276,830,000,000,00
Toplam
Savaşlar6
Galibiyetler233,33%
Yenilgiler466,67%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar116,67%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar50,83
Verilen Hasar803,33
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim276,83
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Şampiyon VIII

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar14000
Galibiyetler428,57%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler964,29%00,00%00,00%00,00%
Berabere17,14%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar321,43%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar60,4300,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,550,000,000,00
Tespit edilen Tanklar100,7100,0000,0000,00
Verilen Hasar1.174,070,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı251,7900,0000,0000,00
Deneyim469,710,000,000,00
Toplam
Savaşlar14
Galibiyetler428,57%
Yenilgiler964,29%
Berabere17,14%
Hayatta Kalınan Savaşlar321,43%
İmha edilen Tanklar60,43
Yoketme Oranı0,55
Tespit edilen Tanklar100,71
Verilen Hasar1.174,07
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı251,79
Deneyim469,71
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Orta VI

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar2000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler2100,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar10,5000,0000,0000,00
Verilen Hasar495,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim80,500,000,000,00
Toplam
Savaşlar2
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler2100,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar10,50
Verilen Hasar495,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim80,50
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Tank Bölüğü İstatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar201000
Galibiyetler7939,30%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler11858,71%00,00%00,00%00,00%
Berabere41,99%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar5828,86%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar1020,5100,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,710,000,000,00
Tespit edilen Tanklar1010,5000,0000,0000,00
Verilen Hasar421,130,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı2081,0300,0000,0000,00
Üs savunma Puanı1880,9400,0000,0000,00
Deneyim239,990,000,000,00
Toplam
Savaşlar201
Galibiyetler7939,30%
Yenilgiler11858,71%
Berabere41,99%
Hayatta Kalınan Savaşlar5828,86%
İmha edilen Tanklar1020,51
Yoketme Oranı0,71
Tespit edilen Tanklar1010,50
Verilen Hasar421,13
Düşman üssü işgal puanı2081,03
Üs savunma Puanı1880,94
Deneyim239,99
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Ekip istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar138000
Galibiyetler6748,55%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler6748,55%00,00%00,00%00,00%
Berabere42,90%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar6043,48%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar810,5900,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,040,000,000,00
Tespit edilen Tanklar1090,7900,0000,0000,00
Verilen Hasar958,920,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı2751,9900,0000,0000,00
Üs savunma Puanı3312,4000,0000,0000,00
Deneyim516,260,000,000,00
Toplam
Savaşlar138
Galibiyetler6748,55%
Yenilgiler6748,55%
Berabere42,90%
Hayatta Kalınan Savaşlar6043,48%
İmha edilen Tanklar810,59
Yoketme Oranı1,04
Tespit edilen Tanklar1090,79
Verilen Hasar958,92
Düşman üssü işgal puanı2751,99
Üs savunma Puanı3312,40
Deneyim516,26
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Çatışma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar87000
Galibiyetler3641,38%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler4956,32%00,00%00,00%00,00%
Berabere22,30%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar3034,48%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar520,6000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,910,000,000,00
Tespit edilen Tanklar490,5600,0000,0000,00
Verilen Hasar852,700,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı500,5700,0000,0000,00
Üs savunma Puanı720,8300,0000,0000,00
Deneyim475,620,000,000,00
Toplam
Savaşlar87
Galibiyetler3641,38%
Yenilgiler4956,32%
Berabere22,30%
Hayatta Kalınan Savaşlar3034,48%
İmha edilen Tanklar520,60
Yoketme Oranı0,91
Tespit edilen Tanklar490,56
Verilen Hasar852,70
Düşman üssü işgal puanı500,57
Üs savunma Puanı720,83
Deneyim475,62
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Kale savunma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar0000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler00,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar0,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim0,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Anzeigen

Tanklar (117)

Tank AdıMTipUlusSeviyeOrtalama HasarOrtalama DeneyimSavaşlarGalibiyetlerWN8
VK 36.01 (H)6562,8137875545,83%840,88
Tiger II8920,8344054845,44%927,88
M18 Hellcat6607,2337742545,65%1000,85
Tiger I7803,2540238145,67%878,55
SU-1527722,9940126949,81%919,90
Grille5414,0020626440,15%696,43
SU-122-44 7726,4950524547,35%839,85
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5274,2925422947,60%591,73
ISU-1528609,5738622441,52%359,59
E 759876,3644922442,86%559,61
KV-856526,1638422243,69%727,24
VK 30.01 (P)6482,1332821546,98%647,80
IS7650,5539418748,66%769,54
SU-1006663,0438317652,84%1205,34
Strv S1 81016,7256016549,70%997,26
Super Hellcat 7579,1145114942,28%644,98
Jagdpanzer IV6609,5338913946,04%1106,42
SU-855450,7230313457,46%1026,48
AMX ELC bis5150,1924413351,13%334,40
AMX 12 t6303,8040013046,15%653,26
T675268,0924612844,53%400,12
Hummel6706,0240312147,11%1006,41
Jagdpanther7615,9938512044,17%627,79
AMX 13 757432,3051311155,86%855,21
M415391,8024911042,73%478,20
Löwe 8884,6962210848,15%858,02
G.W. Panther7743,0353110153,47%880,17
StuG III Ausf. G5424,052839844,90%954,63
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4131,081918742,53%227,89
Sturmpanzer II4246,451548645,35%715,45
Pz.Kpfw. 38 (t)3146,021788149,38%382,56
Pz.Sfl. IVc5348,642008043,75%559,74
T25/27501,013816845,59%470,07
Ikv 1035303,422966646,97%545,94
M374214,832216659,09%679,80
M24 Chaffee5233,623296546,15%645,97
Škoda T 40 6391,143606544,62%548,84
IS-38865,665686446,88%739,20
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4197,871926256,45%410,88
KV-15382,153756152,46%687,80
Tiger (P)7784,725515841,38%947,53
SU-85B4311,252605644,64%630,39
T-284200,261835341,51%380,92
Škoda T 245294,283645048,00%643,48
Ferdinand8516,004265046,00%317,63
Sav m/434279,312584953,06%761,69
Type 1 Chi-He4174,202344652,17%402,67
T56 GMC3128,701304628,26%202,64
Churchill VII6347,173834146,34%379,80
Marder II3193,801644040,00%372,65
M8A14131,082894052,50%179,62
Rheinmetall Skorpion G 8963,565713943,59%853,90
T3 HMC2139,842063756,76%548,74
Marder 38T4310,972973652,78%741,17
Matilda4252,232803154,84%581,37
AMX 404167,482853154,84%534,09
ST vz. 394131,792422962,07%358,00
Pz.Kpfw. 35 (t)261,291462857,14%199,93
M446301,642262839,29%250,26
Object 277101150,007452552,00%759,79
SU-76M4191,382202470,83%584,99
M5 Stuart4196,353822360,87%528,88
Sturmpanzer I Bison3187,271352236,36%494,42
StuG IV 5476,773752236,36%994,29
M7 Priest3163,101682157,14%395,92
LT vz. 383140,751692035,00%329,52
Churchill I5364,454452060,00%744,08
T-463133,802022055,00%436,73
T1 Cunningham180,581551936,84%254,67
Cromwell6337,742491936,84%376,18
Type 97 Chi-Ha3168,002411855,56%486,23
Vickers Medium Mk. III3111,061551827,78%178,99
Ikv 723252,061871838,89%550,68
T376209,942651833,33%236,82
Škoda T 256322,243811758,82%533,69
Covenanter5212,002611650,00%576,10
AMX 383118,671801546,67%217,89
SU-182160,861191442,86%897,06
D23139,582201241,67%323,38
MS-1153,171181241,67%30,33
VK 45.02 (P) Ausf. A8633,255911241,67%472,84
Pz.Kpfw. III Ausf. E3104,642111145,45%128,48
LTP 3131,451301127,27%352,36
Object 252U 8727,44729966,67%702,31
M3 Stuart3191,75377887,50%835,26
Pz.Kpfw. II292,75208862,50%333,84
T-26250,63142862,50%191,33
T7 Combat Car 266,13150825,00%57,96
Leichttraktor162,86150742,86%61,37
Panzerjäger I283,83120650,00%134,06
Cruiser Mk. IV4221,004156100,00%746,02
T-50513,83211633,33%0,00
T6 Medium4407,83324616,67%819,92
Hotchkiss H352110,80131520,00%267,94
M2 Medium Tank347,20102540,00%0,00
AT-12144,80146560,00%524,44
Cruiser Mk. I150,8070520,00%0,00
Pvlvv fm/42213,5058450,00%141,03
T1E6 283,50133450,00%229,09
Renault FT179,33158366,67%437,40
T2 Medium Tank2120,00200333,33%442,26
Cruiser Mk. III3123,009230,00%332,59
T-29 3242,673963100,00%923,91
Vickers Medium Mk. I1126,006520,00%423,67
BT-220,005120,00%0,00
Universal Carrier 2-pdr224,5061250,00%78,28
Pz.Kpfw. II Ausf. D 232,00161250,00%88,26
Kolohousenka10,005110,00%0,00
Vickers Medium Mk. II2150,003031100,00%736,35
LT vz. 35276,009810,00%90,11
D12241,001911100,00%1105,42
T1 HMC20,00971100,00%261,00
Type 97 Te-Ke 277,001821100,00%364,39
Loyd Gun Carriage225,002691100,00%264,10
T-109467,008331100,00%378,69
M24E2 Super Chaffee 60,0010510,00%0,00
43 M. Toldi III 30,004110,00%0,00

Grafikler

WN8

Anzeigen

Klan Geçmişi

Rütbe: Acemi
Katıldı: 06/04/2020
Rütbe: Acemi
Katıldı: 06/04/2020
Ayrıldı: 24/12/2024
Rütbe: Acemi
Katıldı: 01/10/2018
Ayrıldı: 02/12/2018
Rütbe: Acemi
Katıldı: 14/10/2015
Ayrıldı: 13/01/2016
Rütbe: Acemi
Katıldı: 26/01/2016
Ayrıldı: 13/12/2016
Rütbe: Yedek Subay
Katıldı: 04/03/2017
Ayrıldı: 06/09/2018
Rütbe: Er
Katıldı: 27/04/2014
Ayrıldı: 25/10/2018
Rütbe: Er
Katıldı: 06/08/2014
Ayrıldı: 11/08/2015