Vsrn

clanlogo
Rütbe: Komutan
Katıldı: 07/12/2023

Genel istatistik

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar21488041205
Ortalama Seviye8,360,009,329,62
Galibiyetler1061449,40%00,00%2765,85%11355,12%
Yenilgiler1061449,40%00,00%1434,15%9043,90%
Berabere2601,21%00,00%00,00%20,98%
Hayatta Kalınan Savaşlar443620,64%00,00%819,51%4622,44%
İmha edilen Tanklar173010,8100,00421,022051,00
Yoketme Oranı1,010,001,271,29
Tespit edilen Tanklar280821,3100,00521,272391,17
Verilen Hasar1.475,920,001.986,072.340,90
Düşman üssü işgal puanı96380,4500,0000,00450,22
Üs savunma Puanı37200,1700,0000,0000,00
Deneyim691,730,00982,05929,33
WN71115,740,001425,701361,65
WN81582,900,002022,302126,08
Toplam
Savaşlar21488
Ortalama Seviye8,36
Galibiyetler1061449,40%
Yenilgiler1061449,40%
Berabere2601,21%
Hayatta Kalınan Savaşlar443620,64%
İmha edilen Tanklar173010,81
Yoketme Oranı1,01
Tespit edilen Tanklar280821,31
Verilen Hasar1.475,92
Düşman üssü işgal puanı96380,45
Üs savunma Puanı37200,17
Deneyim691,73
WN71115,74
WN81582,90
Son 24 saat
Savaşlar0
Ortalama Seviye0,00
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
WN70,00
WN80,00
Son 7 gün
Savaşlar41
Ortalama Seviye9,32
Galibiyetler2765,85%
Yenilgiler1434,15%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar819,51%
İmha edilen Tanklar421,02
Yoketme Oranı1,27
Tespit edilen Tanklar521,27
Verilen Hasar1.986,07
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim982,05
WN71425,70
WN82022,30
Son 30 gün
Savaşlar205
Ortalama Seviye9,62
Galibiyetler11355,12%
Yenilgiler9043,90%
Berabere20,98%
Hayatta Kalınan Savaşlar4622,44%
İmha edilen Tanklar2051,00
Yoketme Oranı1,29
Tespit edilen Tanklar2391,17
Verilen Hasar2.340,90
Düşman üssü işgal puanı450,22
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim929,33
WN71361,65
WN82126,08
Oluşturulduğu tarih:
Son Savaş:
Son Güncelleme:

Dünya Haritası Mutlak X

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar0000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler00,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar0,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim0,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Şampiyon VIII

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar0000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler00,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar0,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim0,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Orta VI

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar0000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler00,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar0,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim0,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Tank Bölüğü İstatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar0000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler00,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar0,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim0,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Ekip istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar14000
Galibiyetler321,43%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler1178,57%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar171,2100,0000,0000,00
Verilen Hasar374,070,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim287,070,000,000,00
Toplam
Savaşlar14
Galibiyetler321,43%
Yenilgiler1178,57%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar171,21
Verilen Hasar374,07
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim287,07
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Çatışma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar62000
Galibiyetler2743,55%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler3353,23%00,00%00,00%00,00%
Berabere23,23%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar2133,87%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar520,8400,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,270,000,000,00
Tespit edilen Tanklar210,3400,0000,0000,00
Verilen Hasar1.469,970,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı130,2100,0000,0000,00
Üs savunma Puanı1061,7100,0000,0000,00
Deneyim697,340,000,000,00
Toplam
Savaşlar62
Galibiyetler2743,55%
Yenilgiler3353,23%
Berabere23,23%
Hayatta Kalınan Savaşlar2133,87%
İmha edilen Tanklar520,84
Yoketme Oranı1,27
Tespit edilen Tanklar210,34
Verilen Hasar1.469,97
Düşman üssü işgal puanı130,21
Üs savunma Puanı1061,71
Deneyim697,34
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Kale savunma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar12000
Galibiyetler216,67%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler1083,33%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar433,33%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar70,5800,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,880,000,000,00
Tespit edilen Tanklar70,5800,0000,0000,00
Verilen Hasar1.748,080,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı10,0800,0000,0000,00
Deneyim402,170,000,000,00
Toplam
Savaşlar12
Galibiyetler216,67%
Yenilgiler1083,33%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar433,33%
İmha edilen Tanklar70,58
Yoketme Oranı0,88
Tespit edilen Tanklar70,58
Verilen Hasar1.748,08
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı10,08
Deneyim402,17
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Anzeigen

Tanklar (239)

Tank AdıMTipUlusSeviyeOrtalama HasarOrtalama DeneyimSavaşlarGalibiyetlerWN8
TVP T 50/51102259,58836120950,79%1982,02
Leopard 1102176,9177879950,94%1765,55
IS-7102277,1485677347,48%1881,79
Object 140102250,5287870652,41%1941,48
Rheinmetall Panzerwagen101632,6881262849,68%1965,76
Manticore101177,3576552350,10%1426,54
CS-63102340,6989547054,47%2069,25
ELC EVEN 90 8632,7968240945,48%1123,11
T-1506647,4841639449,49%1030,30
Char Futur 4 92078,0788438852,84%2021,12
Strv 103B102387,7077935652,25%1768,86
STB-1102215,3887333554,03%1944,33
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6576,5253632447,22%1389,91
AMX 50 B102803,8390931552,38%2415,14
E 100102567,7292131155,95%2237,38
P.44 Pantera81378,3176127046,67%1763,23
Vz. 55102503,8290726754,31%2052,70
Škoda T 5091602,3476125749,03%1434,37
KV-48897,6553123744,73%849,26
Centurion Action X102129,7279523351,50%1742,82
Kunze Panzer 91641,7577523148,92%1571,59
Object 25791396,4369722046,82%1207,42
Škoda T 256615,1641321746,54%1126,75
121B 101963,0477021446,26%1603,56
BZ-75102714,2491621349,77%2194,31
IS7797,4944021149,76%996,74
Grille 15102101,0468821148,34%1476,75
LPT-67 Šelma91002,2869420946,41%1355,53
FV1066 Senlac 8456,9859519743,65%614,46
Leopard Prototyp A91415,6169418944,44%1185,39
KV-856589,9535918852,13%883,32
M18 Hellcat6503,3033618050,56%718,14
KV-37781,6641416948,52%883,28
Vz. 71 Tesák101547,1182516850,60%1812,35
IS-4102482,5890916350,31%1987,68
T25/27748,8051116149,69%905,73
Cromwell6446,7332915345,75%718,87
TVP VTU Koncept8643,4451715247,37%671,48
T-5491412,3975114841,89%1319,48
Strv 103-091713,0473614752,38%1458,85
UDES 15/16102422,4580014344,76%1965,31
Škoda T 245321,9430413953,96%829,88
AMX 50 Foch B102664,2895313761,31%2296,66
Type 6191474,4374213647,79%1257,41
IS-38979,5863813645,59%940,56
Churchill I5333,1327913548,15%556,46
Emil I81071,6071912948,06%1074,16
STA-181043,4166112941,86%1224,67
LHMTV8438,9266512952,71%659,53
leKpz Borkenkäfer111800,8091112754,33%2229,98
CS-5991683,4678712542,40%1590,49
Concept 1B 92179,1198412352,85%1849,03
Prototipo Standard B91897,5382512046,67%1811,50
KV-15440,5830012048,33%825,15
E 50 Ausf. M102285,2485411951,26%1937,80
TNH T Vz. 5191802,2489511758,97%1810,41
Progetto M40 mod. 65101870,6467011438,60%1319,61
Spähpanzer Ru 25191074,3679911352,21%1654,85
T-4481156,2175511247,32%1473,21
E 5091777,6284210752,34%1845,99
UDES 0381011,5263210451,92%994,46
GSOR 3301 AVR FS9593,7669810350,49%787,10
Waffenträger auf Pz. IV91960,447229942,42%1672,24
TNH 105/100081129,016879842,86%1255,11
Churchill VII6441,883249749,48%643,88
StuG III Ausf. G5416,272749146,15%839,90
Indien-Panzer8934,755849132,97%948,19
T-284149,041728944,94%236,81
T3091655,817568853,41%1439,56
Rhm.-Borsig Waffenträger81610,397248847,73%1638,38
Crusader6329,633748749,43%836,58
M415381,072788650,00%512,06
Vz. 60S Dravec 102907,979708648,84%1989,92
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5321,733168651,16%786,38
AMX 13 909905,627108545,88%1322,95
Ikv 65 Alt II6532,933778346,99%782,24
T-34-3 81448,368198143,21%1817,18
Bat.-Châtillon 12 t8815,647428043,75%1554,79
E 7591621,618047951,90%1414,74
Ikv 90 Typ B7886,855967848,72%1190,24
CS-5381121,827107847,44%1503,35
M40/M438868,456177855,13%866,99
Matilda4258,162227749,35%549,80
UDES 14 Alt 581425,057667744,16%1776,75
GSR 3301 Setter7435,686007541,33%810,74
UDES 1691748,608517254,17%1822,83
WZ-111 model 5A102511,199117251,39%2123,30
Leo7807,566177149,30%1141,96
KV-1S6479,043136946,38%726,05
AMX 50 Foch91986,068666749,25%1825,14
AMX 50 12092276,509286648,48%2413,36
Vz. 64 Blesk8747,676626653,03%1231,25
Centurion Mk. 7/191322,637986558,46%1272,89
T110E4102685,668506544,62%1968,59
Object 43092173,069996550,77%2373,78
M446459,844226450,00%591,79
P.43 ter71019,867236341,27%1521,97
WZ-111 model 1-492077,028666344,44%1887,20
AMX 13 105101163,036886347,62%1251,79
Covenanter5182,842186256,45%504,22
T675366,762966246,77%677,05
M127748,026616159,02%882,34
BZ-79113429,709956147,54%2289,10
Ikv 1035331,572836046,67%666,90
Pz.Kpfw. IV Ausf. D4138,201756045,00%208,88
Bat.-Châtillon 25 t AP91920,738245945,76%2046,88
Sav m/434214,832185850,00%462,44
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4244,422435550,91%513,06
T28 Prototype8856,045765547,27%789,51
Bat.-Châtillon 25 t102349,199195360,38%2030,56
VK 30.02 (D)7933,927345352,83%1429,48
Centurion Mk. I81104,576455333,96%1330,53
T3 HMC2199,232985362,26%951,46
AMX 12 t6688,535005145,10%1962,76
Object 430U102021,689025064,00%1759,55
M374242,022364951,02%725,86
Sturer Emil7768,675034841,67%853,73
IS-6 B 81286,086754831,25%1290,73
HWK 128859,457244746,81%1435,82
T-437984,727774656,52%1678,08
AMX AC mle. 4881592,268544652,17%1871,49
Spähpanzer SP I C7918,516864339,53%2000,01
T-463109,291774252,38%324,55
Nashorn6810,505394254,76%1395,20
Comet7807,715593828,95%1032,41
Lago4212,572093735,14%432,67
Strv 746665,975763751,35%1170,72
AMX 50 10081388,037413745,95%1535,38
Panther7763,616223644,44%1103,43
Škoda T 177934,787863661,11%2164,72
ShPTK-TVP 100 81237,866703636,11%1154,96
T1 Cunningham1125,273193360,61%782,17
LT vz. 383123,731403339,39%232,83
T-34-856859,857063357,58%1896,02
FV215b (183) 101794,337073351,52%1251,19
SU-130PM 81629,888253357,58%1666,21
ST vz. 394231,282443234,38%521,09
11081661,569343253,13%2151,64
M8A14301,032773237,50%657,36
Tiger II81132,657263145,16%1168,04
Ashbringer 102409,067993145,16%1465,48
MS-11116,271773053,33%505,28
VK 30.02 (M)6728,536523060,00%1380,45
Vz. 44-17987,047262850,00%1251,41
Konštrukta T-34/1007415,784502733,33%341,97
T56 GMC3124,921492650,00%248,86
Type 91 Heavy3107,841232536,00%93,45
Black Rock 112511,5610222556,00%1774,43
P26/404462,524392347,83%1328,14
Type 4 Chi-To6741,916322356,52%1369,72
VK 30.01 (H)5435,224472343,48%850,55
Vickers Medium Mk. III3142,241742152,38%416,13
AMX 13 757705,956552152,38%1463,01
KV-1SA 5582,866272147,62%1239,50
Ikv 723201,152632035,00%390,96
M7 Priest3156,751822055,00%366,72
ST-I91624,708332055,00%1506,09
M3 Stuart397,161441936,84%120,66
M4A1 Sherman5487,743611952,63%1268,35
AMX 404197,262441963,16%720,80
Marder II3167,422331957,89%452,96
Tiger I71398,618641861,11%2037,08
Panther II8694,445171838,89%562,74
CS-52 LIS 81374,568321844,44%1751,19
T-54 first prototype 81389,508711844,44%1661,60
Progetto CC55 mod. 5481982,949881747,06%2415,95
VK 28.016459,245671752,94%1360,89
Pz.Kpfw. IV Ausf. A3213,652201758,82%693,39
Staghound Mk. III6670,355181729,41%1092,77
Strv m/425443,884021650,00%1040,54
CS-4471117,067791656,25%1690,92
Cruiser Mk. IV473,441141650,00%89,05
M5 Stuart4153,202221560,00%355,69
Leichttraktor189,141431464,29%390,07
B.U.G.I.6733,646091457,14%1345,10
SU-26384,861411442,86%44,14
D1289,621161323,08%151,26
AMX AC mle. 467671,235491353,85%855,40
Vickers Medium Mk. I188,501311241,67%237,51
M2 Light2164,583101258,33%680,24
Cruiser Mk. III3147,501951258,33%623,94
Strv m/40L3209,002631172,73%835,05
10TP3242,182681154,55%820,41
DS PZInż5605,455141145,45%1261,54
Type 95 Heavy4173,272131181,82%529,89
T-262146,451511154,55%618,71
M2 Medium Tank3179,182001145,45%523,93
VK 100.01 (P)81458,009441050,00%1885,55
Carro da Combattimento 45 t 101816,707051040,00%1113,35
Super Hellcat 71120,007061050,00%1744,51
M3 Lee4137,67117911,11%201,18
T-345457,50409837,50%935,48
P.43 bis6658,00607862,50%1222,08
14TP439,38202837,50%0,00
Pz.Kpfw. II2110,14281771,43%479,48
Panzerjäger I2118,57226728,57%221,17
IS-271278,29977771,43%2007,76
Pz.Kpfw. III Ausf. E3105,00213742,86%106,76
AT-1283,71124742,86%90,26
AMX 383227,29242742,86%658,88
T18 HMC370,33104650,00%145,92
M15/423577,80430520,00%2100,65
T1 HMC216,40140580,00%261,70
SU-182193,60161540,00%1074,28
Cruiser Mk. I1164,60176540,00%608,44
KV-261485,20815560,00%2470,93
Cobra 9957,20895580,00%822,28
D2327,00136425,00%0,00
Vickers Medium Mk. II253,501804100,00%261,00
Renault FT113,7594475,00%261,00
T2 Medium Tank251,5092425,00%0,00
Type 89 I-Go/Chi-Ro2179,00262450,00%708,83
Pz.Kpfw. I257,50220475,00%262,34
Fiat 3000124,3360333,33%0,00
L6/402267,67315366,67%1065,98
7TP2257,00261366,67%939,18
M16/43 Sahariano 3452,33459333,33%1179,30
LT vz. 352279,503332100,00%1622,48
M14/412595,5035720,00%2783,73
4TP1167,50306250,00%704,25
P.435808,00443250,00%2032,05
Panzerwagen 39 3265,0021520,00%1109,13
FCM 362120,00164250,00%422,86
T-6020,00126250,00%71,62
T-29 3396,50348250,00%1471,09
StuG IV 554,50196250,00%120,29
Straussler V–4/40 3244,5023020,00%577,61
Kolohousenka148,001201100,00%261,00
Strv fm/211158,005191100,00%969,91
Strv m/382624,007061100,00%4298,08
Renault Otsu128,001451100,00%261,00
Renault NC-3110,001010,00%0,00
Pvlvv fm/422395,007401100,00%2089,11
G.Pz. Mk. VI (e)20,00410,00%0,00
M53/M559988,007291100,00%861,94
Pz.Kpfw. IV Ausf. F2 50,006910,00%0,00
Rheinmetall Skorpion G 8530,0018610,00%217,85
L-60 2279,008751100,00%1999,22
M3 Light 385,0010210,00%105,72

Grafikler

WN8

Anzeigen

Klan Geçmişi

Rütbe: Komutan
Katıldı: 07/12/2023
Rütbe: Komutan
Katıldı: 07/12/2023
Ayrıldı: 24/12/2024
Rütbe: Er
Katıldı: 13/03/2022
Ayrıldı: 29/03/2024
Rütbe: Acemi
Katıldı: 24/11/2023
Ayrıldı: 06/12/2023
Rütbe: İkinci Komutan
Katıldı: 25/01/2017
Ayrıldı: 27/03/2020
Rütbe: Acemi
Katıldı: 20/02/2022
Ayrıldı: 27/02/2022
Rütbe: Er
Katıldı: 30/12/2022
Ayrıldı: 26/02/2023
Rütbe: Acemi
Katıldı: 28/02/2023
Ayrıldı: 17/03/2023
Rütbe: Yedek Subay
Katıldı: 26/03/2023
Ayrıldı: 03/11/2023
Rütbe: Acemi
Katıldı: 05/11/2023
Ayrıldı: 23/11/2023