Vevang138

clanlogo
Rütbe: Er
Katıldı: 04/05/2021

Genel istatistik

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar83230886508
Ortalama Seviye7,7210,009,579,37
Galibiyetler4068348,88%562,50%4855,81%26552,17%
Yenilgiler4140549,75%337,50%3540,70%23446,06%
Berabere11421,37%00,00%33,49%91,77%
Hayatta Kalınan Savaşlar3034136,45%337,50%4046,51%21141,54%
İmha edilen Tanklar713540,86101,251001,164690,92
Yoketme Oranı1,352,002,171,58
Tespit edilen Tanklar582410,7091,13630,733340,66
Verilen Hasar1.088,291.617,251.792,791.741,65
Düşman üssü işgal puanı877891,0500,0080,092760,54
Üs savunma Puanı503000,6000,0050,061900,37
Deneyim606,42846,50799,42801,48
WN71019,621320,471257,451124,41
WN81207,311420,961457,131446,25
Toplam
Savaşlar83230
Ortalama Seviye7,72
Galibiyetler4068348,88%
Yenilgiler4140549,75%
Berabere11421,37%
Hayatta Kalınan Savaşlar3034136,45%
İmha edilen Tanklar713540,86
Yoketme Oranı1,35
Tespit edilen Tanklar582410,70
Verilen Hasar1.088,29
Düşman üssü işgal puanı877891,05
Üs savunma Puanı503000,60
Deneyim606,42
WN71019,62
WN81207,31
Son 24 saat
Savaşlar8
Ortalama Seviye10,00
Galibiyetler562,50%
Yenilgiler337,50%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar337,50%
İmha edilen Tanklar101,25
Yoketme Oranı2,00
Tespit edilen Tanklar91,13
Verilen Hasar1.617,25
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim846,50
WN71320,47
WN81420,96
Son 7 gün
Savaşlar86
Ortalama Seviye9,57
Galibiyetler4855,81%
Yenilgiler3540,70%
Berabere33,49%
Hayatta Kalınan Savaşlar4046,51%
İmha edilen Tanklar1001,16
Yoketme Oranı2,17
Tespit edilen Tanklar630,73
Verilen Hasar1.792,79
Düşman üssü işgal puanı80,09
Üs savunma Puanı50,06
Deneyim799,42
WN71257,45
WN81457,13
Son 30 gün
Savaşlar508
Ortalama Seviye9,37
Galibiyetler26552,17%
Yenilgiler23446,06%
Berabere91,77%
Hayatta Kalınan Savaşlar21141,54%
İmha edilen Tanklar4690,92
Yoketme Oranı1,58
Tespit edilen Tanklar3340,66
Verilen Hasar1.741,65
Düşman üssü işgal puanı2760,54
Üs savunma Puanı1900,37
Deneyim801,48
WN71124,41
WN81446,25
Oluşturulduğu tarih:
Son Savaş:
Son Güncelleme:

Dünya Haritası Mutlak X

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar62000
Galibiyetler1219,35%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler4674,19%00,00%00,00%00,00%
Berabere46,45%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar1219,35%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar270,4400,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,540,000,000,00
Tespit edilen Tanklar230,3700,0000,0000,00
Verilen Hasar1.338,320,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı70,1100,0000,0000,00
Deneyim410,080,000,000,00
Toplam
Savaşlar62
Galibiyetler1219,35%
Yenilgiler4674,19%
Berabere46,45%
Hayatta Kalınan Savaşlar1219,35%
İmha edilen Tanklar270,44
Yoketme Oranı0,54
Tespit edilen Tanklar230,37
Verilen Hasar1.338,32
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı70,11
Deneyim410,08
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Şampiyon VIII

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar48000
Galibiyetler1531,25%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler3266,67%00,00%00,00%00,00%
Berabere12,08%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar1939,58%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar270,5600,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,930,000,000,00
Tespit edilen Tanklar190,4000,0000,0000,00
Verilen Hasar764,920,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı681,4200,0000,0000,00
Üs savunma Puanı1062,2100,0000,0000,00
Deneyim456,080,000,000,00
Toplam
Savaşlar48
Galibiyetler1531,25%
Yenilgiler3266,67%
Berabere12,08%
Hayatta Kalınan Savaşlar1939,58%
İmha edilen Tanklar270,56
Yoketme Oranı0,93
Tespit edilen Tanklar190,40
Verilen Hasar764,92
Düşman üssü işgal puanı681,42
Üs savunma Puanı1062,21
Deneyim456,08
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Orta VI

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar11000
Galibiyetler436,36%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler763,64%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar436,36%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar50,4500,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,710,000,000,00
Tespit edilen Tanklar10,0900,0000,0000,00
Verilen Hasar333,550,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim344,820,000,000,00
Toplam
Savaşlar11
Galibiyetler436,36%
Yenilgiler763,64%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar436,36%
İmha edilen Tanklar50,45
Yoketme Oranı0,71
Tespit edilen Tanklar10,09
Verilen Hasar333,55
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim344,82
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Tank Bölüğü İstatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar49000
Galibiyetler2653,06%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler2244,90%00,00%00,00%00,00%
Berabere12,04%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar2244,90%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar280,5700,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,040,000,000,00
Tespit edilen Tanklar400,8200,0000,0000,00
Verilen Hasar544,570,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı851,7300,0000,0000,00
Üs savunma Puanı190,3900,0000,0000,00
Deneyim513,980,000,000,00
Toplam
Savaşlar49
Galibiyetler2653,06%
Yenilgiler2244,90%
Berabere12,04%
Hayatta Kalınan Savaşlar2244,90%
İmha edilen Tanklar280,57
Yoketme Oranı1,04
Tespit edilen Tanklar400,82
Verilen Hasar544,57
Düşman üssü işgal puanı851,73
Üs savunma Puanı190,39
Deneyim513,98
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Ekip istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar38000
Galibiyetler1642,11%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler2257,89%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar1334,21%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar180,4700,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,720,000,000,00
Tespit edilen Tanklar280,7400,0000,0000,00
Verilen Hasar709,240,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı170,4500,0000,0000,00
Üs savunma Puanı1453,8200,0000,0000,00
Deneyim607,530,000,000,00
Toplam
Savaşlar38
Galibiyetler1642,11%
Yenilgiler2257,89%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar1334,21%
İmha edilen Tanklar180,47
Yoketme Oranı0,72
Tespit edilen Tanklar280,74
Verilen Hasar709,24
Düşman üssü işgal puanı170,45
Üs savunma Puanı1453,82
Deneyim607,53
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Çatışma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar2675000
Galibiyetler125847,03%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler136250,92%00,00%00,00%00,00%
Berabere552,06%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar100037,38%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar13490,5000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,810,000,000,00
Tespit edilen Tanklar14780,5500,0000,0000,00
Verilen Hasar761,410,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı33491,2500,0000,0000,00
Üs savunma Puanı35371,3200,0000,0000,00
Deneyim529,520,000,000,00
Toplam
Savaşlar2675
Galibiyetler125847,03%
Yenilgiler136250,92%
Berabere552,06%
Hayatta Kalınan Savaşlar100037,38%
İmha edilen Tanklar13490,50
Yoketme Oranı0,81
Tespit edilen Tanklar14780,55
Verilen Hasar761,41
Düşman üssü işgal puanı33491,25
Üs savunma Puanı35371,32
Deneyim529,52
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Kale savunma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar197000
Galibiyetler8844,67%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler10653,81%00,00%00,00%00,00%
Berabere31,52%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar6030,46%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar800,4100,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,580,000,000,00
Tespit edilen Tanklar1310,6600,0000,0000,00
Verilen Hasar1.274,270,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı2271,1500,0000,0000,00
Üs savunma Puanı1330,6800,0000,0000,00
Deneyim654,510,000,000,00
Toplam
Savaşlar197
Galibiyetler8844,67%
Yenilgiler10653,81%
Berabere31,52%
Hayatta Kalınan Savaşlar6030,46%
İmha edilen Tanklar800,41
Yoketme Oranı0,58
Tespit edilen Tanklar1310,66
Verilen Hasar1.274,27
Düşman üssü işgal puanı2271,15
Üs savunma Puanı1330,68
Deneyim654,51
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Anzeigen

Tanklar (370)

Tank AdıMTipUlusSeviyeOrtalama HasarOrtalama DeneyimSavaşlarGalibiyetlerWN8
SU-130PM 81416,40745443950,62%1476,27
Rheinmetall Skorpion G 81290,10712349849,23%1385,94
T110E4101484,51578293044,23%935,19
E 25 7759,26444277146,84%1025,37
T-34-856661,84389238553,33%1370,78
Leopard Prototyp A91565,93732228948,41%1451,43
VK 30.02 (D)7570,72372223147,96%757,02
Grille 15101772,16650214047,20%1268,06
Leopard 1101644,21653207844,90%1190,99
Progetto M35 mod. 46 81282,35762179948,97%1486,66
Pz.Kpfw. III/IV5194,67202160344,35%305,58
T3091359,05593157050,32%1142,67
IS-381088,79676146847,28%1199,43
M18 Hellcat6679,38363121349,22%1172,66
Indien-Panzer8747,36410111943,97%825,26
IS-6 81093,28680109247,99%1166,13
Bat.-Châtillon Bourrasque 81353,78789104649,81%1618,59
E 50 Ausf. M101525,5468199946,85%1156,95
M8A14721,5450592156,35%2311,73
M53/M5591187,0567780949,94%1147,07
FV4004 Conway91424,4468079048,86%1255,82
M10 Wolverine5485,0432570255,27%1147,03
KV-26740,7960368951,09%1281,83
AMX 50 B101761,2171568746,72%1254,46
VK 30.01 (D)6297,2426766248,49%380,33
Centurion Mk. 7/191271,8867763248,26%1163,25
T-1091265,1467563146,28%1114,46
E 5091356,2869562747,21%1226,63
Lorraine 40 t 81178,5070961847,90%1375,96
T25/27733,1840461750,41%992,95
M46 Patton91400,1771159447,31%1300,30
Pz.Kpfw. III Ausf. J476,8517158546,15%58,71
Panzer 58 Mutz 8908,5668756550,62%1146,26
T-284495,7249554557,06%1860,74
T28 Prototype8933,0739748846,11%858,80
Cromwell6504,8250847249,58%957,89
M48A5 Patton101595,1269647245,55%1172,87
Object 140101542,6570846546,02%1169,30
T-100 LT10907,2962846041,96%997,09
IS-7101639,7277945051,56%1307,04
T-1506808,2866243756,29%1521,02
O-I6777,5964143453,92%1376,74
Strv S1 81244,5062942243,36%1203,72
AMX AC mle. 488715,5350638742,38%593,37
Škoda T 256692,2260234653,18%1401,58
FV4202 8862,9264134346,36%988,85
leKpz M 41 90 mm GF 8618,3858534145,16%1021,08
T-54 ltwt.9886,6964133945,72%1297,42
Type 5 Ke-Ho4316,3826933048,18%1105,38
Jagdpanzer E 100101869,7867732845,43%1249,95
AMX AC mle. 467623,6648832545,85%729,80
Pz.Kpfw. S35 739 (f) 3635,4788031975,86%2174,35
T78 6940,7568231953,29%1481,15
T-345370,4832831648,10%880,76
IS7759,0758530850,97%909,12
Centurion Action X101625,9168229544,75%1167,71
VK 100.01 (P)81123,9177329555,25%1257,26
O-I Experimental5623,6957729153,95%1320,33
Matilda Black Prince 5476,7947429050,34%1170,70
Vz. 55102076,1382728353,00%1617,77
T376433,7657828351,59%1237,92
ShPTK-TVP 100 81090,3668828150,18%1121,00
105 leFH18B2 5512,2445027851,44%920,34
AMX 12 t6677,2063727552,36%2239,28
TNH T Vz. 5191683,8280026949,44%1564,01
T26E5 Patriot 8885,8268626946,47%954,28
Char Futur 4 91588,8476426847,76%1312,12
T2971094,9679726760,30%1433,14
Škoda T 40 6638,6353626445,45%1138,82
Bat.-Châtillon 12 t8728,0563826145,21%1277,99
M46 Patton KR 8883,7365925646,09%1040,33
Bat.-Châtillon 25 t101967,5979725450,39%1646,08
XM57 81595,1183424956,22%1463,70
S-517551,9645524753,85%589,73
T-34-85M 6864,9871224454,92%1415,03
Škoda T 5091448,3068924343,21%1218,23
KV-15637,0759324255,37%1460,52
UDES 15/16101593,2373223447,86%1186,18
M47 Iron Arnie 81227,1876623453,42%1392,90
T-34-85 Rudy 6640,0656523149,78%1098,14
StuG IV 5656,7654423054,35%1768,12
M5A1 Stuart4581,9156322860,53%2650,98
STB-1101448,0566622842,98%1027,49
B.U.G.I.6814,0361522854,82%1432,70
Concept No. 5102031,7075422650,88%1537,24
AMX 50 Foch B101887,9069321942,92%1186,35
VK 30.01 (H)5570,6653021851,38%1466,45
GSOR 1008 81316,2671521547,91%1261,67
Jagdpanzer IV6908,6263521452,80%1781,88
Super Hellcat 7827,9458421353,52%1172,77
Maus101795,7782321251,89%1279,23
212A91304,7569721149,76%1103,55
LT-432 8740,9567121150,24%1366,36
Charioteer81260,9666721050,00%1357,34
Strv 103B101676,7165520747,83%1038,34
G.W. Panther7693,6759520350,74%758,75
Controcarro 1 Mk. 291337,7265719943,72%967,16
KV-481063,2271819955,28%1243,36
E 7591728,3084819554,36%1661,30
Kunze Panzer 91389,4373319548,21%1337,51
Emil II91473,9376619446,91%1269,27
Ho-Ri 191595,6075319453,09%1304,84
AMX 50 12091519,5467719042,11%1262,39
Executor112009,9681218955,56%1361,12
M446512,1549118453,26%815,01
Strv m/42-57 Alt A.2 6692,4859618457,61%1189,56
VK 30.02 (M)6759,3558218242,31%1336,64
Cromwell B 6688,7467018155,25%1446,42
O-Ni7965,8471218048,89%1232,60
K-91101529,3969017750,28%1120,48
Prototipo Standard B91462,5071617544,57%1283,15
CS-52 LIS 81104,4469217548,00%1239,36
KV-137539,7650916843,45%692,42
Valentine II 4414,8655316658,43%1691,65
T675643,2549316448,17%1410,57
AMX M4 mle. 54101807,7371916443,29%1208,83
T207908,5967416250,62%1296,50
Cobra 91492,2872616149,07%1264,58
Crusader6309,7640815747,13%809,24
SU-1006819,1257315651,28%1383,07
Jagdtiger91503,0667415648,08%1213,68
Kampfpanzer 07 RH 81003,2466915642,95%1140,32
KV-37926,1066715552,26%1168,29
Pz.Kpfw. 5581477,5283415448,05%1348,59
ELC EVEN 90 8434,2962315444,16%675,01
FCM 50 t 8924,7767915248,03%1018,45
TNH 105/100081029,6467815048,00%1087,50
Chi-To SP71278,9877915054,67%1562,96
Škoda T 56 81567,4080114947,65%1433,69
Dicker Max 6643,2850914951,01%1039,37
UDES 0381158,9366614851,35%1209,89
Object 430U101457,7667914841,89%945,86
SMV CC-678855,3254414642,47%709,58
Type 71101921,9779514645,89%1307,29
M661163,6881514557,24%2124,10
Progetto C50 mod. 6691273,8174714553,10%1125,81
Somua SAu 404269,7033914548,97%641,70
XM69 Hacker112002,3869714335,66%1120,62
T-4481099,2570213948,92%1431,44
T803111972,8681413743,80%1207,42
Lansen C 81027,1964013441,79%992,95
M4A1 Sherman5509,9554813250,76%1436,15
WZ-120-1G FT 81228,0969513247,73%1230,29
Tiger I71057,6473113150,38%1340,26
T110E5101814,2381913152,67%1320,78
FV230 Canopener101747,6975513142,75%1113,05
AMX 13 F3 AM6703,9358112951,16%1004,51
Super Conqueror101482,6370612944,96%929,00
Pz.Kpfw. III Ausf. E319,6410412846,88%71,14
HWK 30 8644,7958012741,73%1100,02
E 100102068,7279412348,78%1448,93
AMX M4 mle. 5191400,8968612342,28%988,55
Pz.Kpfw. II233,6411612244,26%34,80
Object 268 Version 4101690,6571112247,54%1107,09
Taschenratte112142,5387412248,36%1252,99
MT-256191,9341112044,17%335,08
ISU-122S 7844,5954512040,83%1000,90
Bat.-Châtillon 25 t AP91179,7870411644,83%1168,42
Object 703 Version II 81106,2577111648,28%1071,93
Comet7674,1960111546,96%1033,19
Tiger (P)71086,3076511554,78%1512,60
Vz. 60S Dravec 102070,2581911447,37%1361,37
Tortoise91632,7581411253,57%1357,32
LTTB8443,9055311143,24%656,66
M40/M438886,8453911040,00%728,43
Pawlack Tank6871,6163510943,12%1366,02
ARL 446679,0554610852,78%1227,70
Challenger71022,2565110756,07%1417,22
M127735,4659810551,43%816,41
M4A3E8 Sherman6501,8851210449,04%826,14
ARL V396373,1136110140,59%450,46
KR-1111786,8584710052,00%1103,22
Concept 1B 91651,928009848,98%1147,68
AMX 67 Imbattable112435,928509251,09%1750,40
AMX ELC bis5463,115469157,14%1989,55
T6 Medium4712,085449160,44%1945,78
Panther mit 8,8 cm L/71 8817,366789151,65%985,36
T92 HMC101026,035489045,56%693,72
Jagdpanther II81001,815989050,00%919,44
Panther7652,345558956,18%941,94
59-166482,305388950,56%1449,92
WZ-111-1G FT81077,876888951,69%1104,30
FV229 Contender91214,086948943,82%851,43
Excelsior 5888,238018852,27%1935,54
Matilda4467,114728749,43%1484,03
53TP Markowskiego81184,596838745,98%1256,22
Wespe3240,283028656,98%982,46
Type 5 Heavy101927,698438457,14%1332,44
T9591922,577878348,19%1492,57
Rhm.-Borsig Waffenträger81052,765728342,17%938,11
Object 261101149,455508235,37%773,16
G.Pz. Mk. VI (e)265,591598250,00%242,71
Tiger II81313,748298162,96%1530,59
T110E3101591,106498042,50%928,02
M10 RBFM 5717,396588055,00%1463,17
AMX M4 mle. 4571320,478777954,43%2091,97
T92 8530,415787941,77%784,11
M4A3E8 Thunderbolt VII 6660,896157949,37%1103,34
Object 252U 81355,777707850,00%1343,16
TS-54 8964,286837544,00%833,87
Type 63 81202,637957553,33%1244,61
Jagdpanther7837,425667347,95%1052,27
Panther II8794,896197353,42%921,33
Type 5781519,857967243,06%1541,84
Spähpanzer Ru 2519788,216787143,66%1103,98
STA-2 8731,806527052,86%850,14
Pz.Kpfw. I Ausf. C3219,384346855,88%1116,25
Semovente M43 Bassotto61010,996386743,28%1931,65
Bretagne Panther 6745,306306753,73%1292,56
AMX 30 1er prototype91359,666546538,46%1178,82
Object 752 91524,658056549,23%1169,56
SDP 58 Kilana81327,227326451,56%1365,20
Pz.Kpfw. II Luchs4275,434146352,38%1050,36
DBV-152 102054,717916355,56%1438,53
Achilles6927,026466352,38%2027,09
Leichttraktor116,50786245,16%40,46
FV4005 Stage II101271,525976248,39%802,16
XM66F 81396,958246254,84%1508,42
Covenanter5474,115476155,74%1836,81
Object 25791782,138746159,02%1789,02
Type 64 6621,145415938,98%1524,64
Kampfpanzer 50 t 91694,247935850,00%1339,73
T-44-100 81063,226665843,10%1131,10
Birch Gun4138,712145641,07%273,69
Mäuschen91344,167735650,00%1161,76
Object 277101660,796925642,86%1146,55
AE Phase I 91219,577905657,14%1097,42
LHMTV8870,518425552,73%1896,20
P26/404515,414135448,15%1438,17
SMV CC-567857,137215366,04%1245,02
WZ-1317579,136115253,85%1189,74
M4A1 FL 10 6871,317205160,78%1491,23
Vz. 64 Blesk8588,195754839,58%773,40
Churchill I5498,235134755,32%1100,34
Churchill VII6709,945304734,04%1079,76
T1 Cunningham1113,981994660,87%656,38
50TP Tyszkiewicza91290,496764540,00%940,95
Sherman VC Firefly 6899,896054540,00%1432,10
Pz.Kpfw. VII101602,096264339,53%871,69
AMX 13 57 GF 7760,917264353,49%1626,57
Type 95 Ha-Go2100,221274141,46%203,86
Grille5306,783124146,34%465,41
BZ-75101665,547534151,22%1029,32
Pz.Sfl. IVc5506,273784139,02%960,58
T-437950,306804045,00%1559,05
Pz.Sfl. IVb4262,703104045,00%706,11
60TP Lewandowskiego101725,006433834,21%994,08
Progetto CC55 mod. 5481335,748333557,14%1520,74
T57 Heavy101817,178173557,14%1306,32
T-50-2 6630,206303551,43%1769,39
M16/43 Sahariano 3522,036463562,86%1683,78
Durchbruchswagen 24347,624073447,06%940,50
VK 16.02 Leopard5653,825703342,42%2763,03
Cruiser Mk. II2298,584353360,61%1621,50
Crusader 5.5-in. SP7508,915233351,52%585,08
T499718,125653339,39%800,40
M24E2 Super Chaffee 6574,507023275,00%1764,21
SDP 44 Burza6663,195043151,61%1050,05
BZ-5871091,717403148,39%1417,39
A-205611,705423056,67%2580,09
Caernarvon81299,677283033,33%1394,74
Semovente M415568,334433050,00%1205,45
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4552,283652951,72%1418,47
14TP4316,173462958,62%1136,64
Strv 746709,685662846,43%1299,89
Type 3 Chi-Nu Kai 5427,573762825,00%918,18
AT 25460,594012751,85%1014,66
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6663,156572755,56%1760,24
AMX 13 57 7631,816352748,15%1182,33
AMX 13 (FL 11) 5456,855992653,85%1824,79
Kranvagn101644,165962532,00%1021,57
Manticore101267,808632556,00%1514,70
Renault UE 573497,583512445,83%1652,62
10TP3151,132622339,13%362,29
Type 586893,617042360,87%1918,45
Saryuda 91715,138642356,52%1486,92
IS-4101816,367162236,36%1285,45
SMV CC-64 Vipera 81064,956352138,10%870,06
Sexton II3174,652152035,00%528,12
O-Ho8768,855862040,00%658,00
K-91-PT 91295,456862055,00%1130,24
M5 Stuart4618,115231947,37%2080,48
TS-60 91149,426501942,11%821,58
Somua SM 81733,848081936,84%1869,76
SU-100M17871,285851855,56%1118,00
T-262157,351541741,18%660,88
KV-1SA 5518,715541741,18%867,30
43 M. Toldi III 3150,473201770,59%752,75
Strv 103-091448,697721662,50%1228,44
T-34-3 8903,196261643,75%890,25
Object 274a 81072,338591580,00%1375,07
AC 1 Sentinel 4451,736121573,33%1671,15
Light Mk. VIC 255,471661546,67%95,81
T7 Combat Car 292,001391540,00%222,72
A25 Harry Hopkins I 4535,806761566,67%1866,26
Panhard EBR 75 (FL 10) 8447,145041450,00%627,88
Type 1 Chi-He4671,384911353,85%2724,03
T-463159,462441369,23%738,68
Type 2597 Chi-Ha3117,922541369,23%410,88
Leox 91389,006391330,77%887,89
FV215b 101125,75457128,33%531,89
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4241,502901225,00%748,32
Staghound Mk. III6781,755471233,33%1310,33
KPz 3 Projekt 07 HK 9671,425871250,00%446,88
Object 777 Version II 91128,007141258,33%901,31
T-29 3188,503091258,33%586,17
Heavy Tank No. VI 6949,427761266,67%1839,46
M2 Light256,182251181,82%261,00
Ikv 65 Alt II6471,554151145,45%725,94
FSV Scheme A7926,457461163,64%1479,71
Vickers Mk. E Type B267,301171020,00%26,25
T-50558,901601030,00%3,10
Pz.Kpfw. KW I (r) 5851,608131070,00%1600,70
FV226 Contradictious 81243,105781030,00%899,14
BT-7 artillery 397,89253944,44%147,50
25TP KSUST II5689,13544825,00%1882,76
Controcarro 3 Minotauro101502,50632837,50%889,30
Panhard AML Lynx 6x68407,88529862,50%668,29
T-832 81190,50514812,50%958,80
Bishop5682,43407742,86%1413,55
AM 39 Gendron-Somua 264,71143728,57%3,10
T-45 2335,71434728,57%1686,42
T28 Concept 71159,43691757,14%1789,22
T-28E with F-30 4335,71397742,86%559,16
Lago4250,83388666,67%806,36
VK 36.01 (H)6886,33537616,67%1339,22
AMX 13 757733,50780650,00%1899,28
Pz.Kpfw. II Ausf. G3123,00281633,33%230,70
ARMT 5641,83567650,00%1457,27
Char de transition 6768,33639633,33%1000,03
Pz.Kpfw. III Ausf. K 5446,17396616,67%975,43
MS-1134,4074540,00%0,00
SDP 40 Zadymka5496,20367540,00%744,51
Pz.Kpfw. IV Ausf. F2 5598,80534540,00%1185,30
Pz.Kpfw. 38 (K) 5609,00574580,00%1231,00
Lago M38 3664,60761560,00%2079,06
Valiant 5630,20534520,00%1323,13
Char Mle. 75 9895,50518425,00%916,48
Brennos 81407,751019475,00%1943,50
Strv fm/211126,67296366,67%708,27
Renault Otsu1123,67158333,33%340,47
Panhard AMD 178B6348,00434366,67%947,46
M4A3(76)W Sherman 6738,00540333,33%981,33
A7E3 3599,67581333,33%2967,60
AMX M4 mle. 49 81170,33636333,33%1270,45
Chi-Go 71452,33603333,33%1696,81
Type 59 8731,00675250,00%848,84
Fiat 3000148,507520,00%0,00
Renault FT10,00902100,00%261,00
Panzerjäger I20,0073250,00%77,53
Type 1 Ho-Ni II 4592,50516250,00%1119,65
Object 452K 101465,5012762100,00%1051,69
King Tiger (Captured) 7119,00473250,00%107,96
Churchill Crocodile 6703,50531250,00%889,36
Fantôme 91119,00472250,00%799,07
Vickers Medium Mk. I1106,002471100,00%606,88
Kolohousenka178,002271100,00%385,05
BT-74255,003861100,00%854,76
Renault NC-311202,0017310,00%942,84
Type 97 Te-Ke 2259,004141100,00%1652,21
T-62A101288,0028210,00%665,50
T-116 3405,0041710,00%2202,40
Pz.Sfl. IC 4399,0022710,00%1076,20
M24 Chaffee No. 594 5288,0036810,00%432,91
Carro da Combattimento 45 t 10873,0024010,00%300,01
Toro 92563,0044710,00%2283,47
Vz. 68 Squall 811,0021610,00%0,00
AMX ELC 901 60,0011701100,00%261,00
Pz.Kpfw. II Ausf. D 211,002210,00%0,00
Black Rock 11846,0061110,00%207,55

Grafikler

WN8

Anzeigen

Klan Geçmişi

Rütbe: Er
Katıldı: 04/05/2021
Rütbe: Acemi
Katıldı: 04/05/2021
Ayrıldı: 24/12/2024
Rütbe: Er
Katıldı: 19/04/2020
Ayrıldı: 18/10/2020
Rütbe: Yedek Subay
Katıldı: 11/10/2015
Ayrıldı: 03/12/2018
Rütbe: Er
Katıldı: 10/06/2019
Ayrıldı: 11/12/2019
Rütbe: Acemi
Katıldı: 12/12/2019
Ayrıldı: 18/04/2020
Rütbe: Acemi
Katıldı: 04/12/2018
Ayrıldı: 29/12/2018
Rütbe: Er
Katıldı: 08/02/2019
Ayrıldı: 09/06/2019
Rütbe: Er
Katıldı: 31/12/2018
Ayrıldı: 07/02/2019
Rütbe: İkinci Komutan
Katıldı: 19/10/2020
Ayrıldı: 03/05/2021