Vevang138

clanlogo
Rütbe: Er
Katıldı: 04/05/2021

Genel istatistik

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar83222078537
Ortalama Seviye7,720,009,539,20
Galibiyetler4067848,88%00,00%4355,13%27751,58%
Yenilgiler4140249,75%00,00%3241,03%24946,37%
Berabere11421,37%00,00%33,85%112,05%
Hayatta Kalınan Savaşlar3033836,45%00,00%3747,44%22642,09%
İmha edilen Tanklar713440,8600,00901,155030,94
Yoketme Oranı1,350,002,201,62
Tespit edilen Tanklar582320,7000,00540,693830,71
Verilen Hasar1.088,240,001.810,791.706,97
Düşman üssü işgal puanı877891,0500,0080,104310,80
Üs savunma Puanı503000,6000,0050,062280,42
Deneyim606,390,00794,59795,02
WN71019,590,001249,631142,20
WN81207,270,001424,851468,90
Toplam
Savaşlar83222
Ortalama Seviye7,72
Galibiyetler4067848,88%
Yenilgiler4140249,75%
Berabere11421,37%
Hayatta Kalınan Savaşlar3033836,45%
İmha edilen Tanklar713440,86
Yoketme Oranı1,35
Tespit edilen Tanklar582320,70
Verilen Hasar1.088,24
Düşman üssü işgal puanı877891,05
Üs savunma Puanı503000,60
Deneyim606,39
WN71019,59
WN81207,27
Son 24 saat
Savaşlar0
Ortalama Seviye0,00
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
WN70,00
WN80,00
Son 7 gün
Savaşlar78
Ortalama Seviye9,53
Galibiyetler4355,13%
Yenilgiler3241,03%
Berabere33,85%
Hayatta Kalınan Savaşlar3747,44%
İmha edilen Tanklar901,15
Yoketme Oranı2,20
Tespit edilen Tanklar540,69
Verilen Hasar1.810,79
Düşman üssü işgal puanı80,10
Üs savunma Puanı50,06
Deneyim794,59
WN71249,63
WN81424,85
Son 30 gün
Savaşlar537
Ortalama Seviye9,20
Galibiyetler27751,58%
Yenilgiler24946,37%
Berabere112,05%
Hayatta Kalınan Savaşlar22642,09%
İmha edilen Tanklar5030,94
Yoketme Oranı1,62
Tespit edilen Tanklar3830,71
Verilen Hasar1.706,97
Düşman üssü işgal puanı4310,80
Üs savunma Puanı2280,42
Deneyim795,02
WN71142,20
WN81468,90
Oluşturulduğu tarih:
Son Savaş:
Son Güncelleme:

Dünya Haritası Mutlak X

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar62000
Galibiyetler1219,35%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler4674,19%00,00%00,00%00,00%
Berabere46,45%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar1219,35%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar270,4400,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,540,000,000,00
Tespit edilen Tanklar230,3700,0000,0000,00
Verilen Hasar1.338,320,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı70,1100,0000,0000,00
Deneyim410,080,000,000,00
Toplam
Savaşlar62
Galibiyetler1219,35%
Yenilgiler4674,19%
Berabere46,45%
Hayatta Kalınan Savaşlar1219,35%
İmha edilen Tanklar270,44
Yoketme Oranı0,54
Tespit edilen Tanklar230,37
Verilen Hasar1.338,32
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı70,11
Deneyim410,08
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Şampiyon VIII

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar48000
Galibiyetler1531,25%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler3266,67%00,00%00,00%00,00%
Berabere12,08%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar1939,58%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar270,5600,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,930,000,000,00
Tespit edilen Tanklar190,4000,0000,0000,00
Verilen Hasar764,920,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı681,4200,0000,0000,00
Üs savunma Puanı1062,2100,0000,0000,00
Deneyim456,080,000,000,00
Toplam
Savaşlar48
Galibiyetler1531,25%
Yenilgiler3266,67%
Berabere12,08%
Hayatta Kalınan Savaşlar1939,58%
İmha edilen Tanklar270,56
Yoketme Oranı0,93
Tespit edilen Tanklar190,40
Verilen Hasar764,92
Düşman üssü işgal puanı681,42
Üs savunma Puanı1062,21
Deneyim456,08
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Orta VI

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar11000
Galibiyetler436,36%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler763,64%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar436,36%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar50,4500,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,710,000,000,00
Tespit edilen Tanklar10,0900,0000,0000,00
Verilen Hasar333,550,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim344,820,000,000,00
Toplam
Savaşlar11
Galibiyetler436,36%
Yenilgiler763,64%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar436,36%
İmha edilen Tanklar50,45
Yoketme Oranı0,71
Tespit edilen Tanklar10,09
Verilen Hasar333,55
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim344,82
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Tank Bölüğü İstatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar49000
Galibiyetler2653,06%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler2244,90%00,00%00,00%00,00%
Berabere12,04%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar2244,90%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar280,5700,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,040,000,000,00
Tespit edilen Tanklar400,8200,0000,0000,00
Verilen Hasar544,570,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı851,7300,0000,0000,00
Üs savunma Puanı190,3900,0000,0000,00
Deneyim513,980,000,000,00
Toplam
Savaşlar49
Galibiyetler2653,06%
Yenilgiler2244,90%
Berabere12,04%
Hayatta Kalınan Savaşlar2244,90%
İmha edilen Tanklar280,57
Yoketme Oranı1,04
Tespit edilen Tanklar400,82
Verilen Hasar544,57
Düşman üssü işgal puanı851,73
Üs savunma Puanı190,39
Deneyim513,98
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Ekip istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar38000
Galibiyetler1642,11%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler2257,89%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar1334,21%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar180,4700,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,720,000,000,00
Tespit edilen Tanklar280,7400,0000,0000,00
Verilen Hasar709,240,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı170,4500,0000,0000,00
Üs savunma Puanı1453,8200,0000,0000,00
Deneyim607,530,000,000,00
Toplam
Savaşlar38
Galibiyetler1642,11%
Yenilgiler2257,89%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar1334,21%
İmha edilen Tanklar180,47
Yoketme Oranı0,72
Tespit edilen Tanklar280,74
Verilen Hasar709,24
Düşman üssü işgal puanı170,45
Üs savunma Puanı1453,82
Deneyim607,53
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Çatışma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar2675000
Galibiyetler125847,03%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler136250,92%00,00%00,00%00,00%
Berabere552,06%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar100037,38%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar13490,5000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,810,000,000,00
Tespit edilen Tanklar14780,5500,0000,0000,00
Verilen Hasar761,410,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı33491,2500,0000,0000,00
Üs savunma Puanı35371,3200,0000,0000,00
Deneyim529,520,000,000,00
Toplam
Savaşlar2675
Galibiyetler125847,03%
Yenilgiler136250,92%
Berabere552,06%
Hayatta Kalınan Savaşlar100037,38%
İmha edilen Tanklar13490,50
Yoketme Oranı0,81
Tespit edilen Tanklar14780,55
Verilen Hasar761,41
Düşman üssü işgal puanı33491,25
Üs savunma Puanı35371,32
Deneyim529,52
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Kale savunma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar197000
Galibiyetler8844,67%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler10653,81%00,00%00,00%00,00%
Berabere31,52%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar6030,46%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar800,4100,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,580,000,000,00
Tespit edilen Tanklar1310,6600,0000,0000,00
Verilen Hasar1.274,270,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı2271,1500,0000,0000,00
Üs savunma Puanı1330,6800,0000,0000,00
Deneyim654,510,000,000,00
Toplam
Savaşlar197
Galibiyetler8844,67%
Yenilgiler10653,81%
Berabere31,52%
Hayatta Kalınan Savaşlar6030,46%
İmha edilen Tanklar800,41
Yoketme Oranı0,58
Tespit edilen Tanklar1310,66
Verilen Hasar1.274,27
Düşman üssü işgal puanı2271,15
Üs savunma Puanı1330,68
Deneyim654,51
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Anzeigen

Tanklar (370)

Tank AdıMTipUlusSeviyeOrtalama HasarOrtalama DeneyimSavaşlarGalibiyetlerWN8
SU-130PM 81416,40745443950,62%1476,27
Rheinmetall Skorpion G 81290,10712349849,23%1385,92
T110E4101484,51578293044,23%935,18
E 25 7759,26444277146,84%1025,35
T-34-856661,84389238553,33%1370,73
Leopard Prototyp A91565,93732228948,41%1451,42
VK 30.02 (D)7570,72372223147,96%757,03
Grille 15101772,16650214047,20%1268,08
Leopard 1101644,21653207844,90%1190,98
Progetto M35 mod. 46 81282,35762179948,97%1486,67
Pz.Kpfw. III/IV5194,67202160344,35%304,74
T3091359,05593157050,32%1142,66
IS-381088,79676146847,28%1199,43
M18 Hellcat6679,38363121349,22%1172,61
Indien-Panzer8747,36410111943,97%825,24
IS-6 81093,28680109247,99%1166,13
Bat.-Châtillon Bourrasque 81353,78789104649,81%1618,57
E 50 Ausf. M101525,5468199946,85%1156,96
M8A14721,5450592156,35%2311,49
M53/M5591187,0567780949,94%1147,07
FV4004 Conway91424,4468079048,86%1255,80
M10 Wolverine5485,0432570255,27%1147,00
KV-26740,7960368951,09%1281,83
AMX 50 B101761,2171568746,72%1254,50
VK 30.01 (D)6297,2426766248,49%380,33
Centurion Mk. 7/191271,8867763248,26%1163,25
T-1091265,1467563146,28%1114,47
E 5091356,2869562747,21%1226,63
Lorraine 40 t 81178,5070961847,90%1375,96
T25/27733,1840461750,41%992,94
M46 Patton91400,1771159447,31%1300,31
Pz.Kpfw. III Ausf. J476,8517158546,15%58,71
Panzer 58 Mutz 8908,5668756550,62%1146,20
T-284495,7249554557,06%1860,59
T28 Prototype8933,0739748846,11%858,80
Cromwell6504,8250847249,58%957,87
M48A5 Patton101595,1269647245,55%1172,86
Object 140101542,6570846546,02%1169,31
T-100 LT10907,2962846041,96%997,06
IS-7101639,7277945051,56%1307,02
T-1506808,2866243756,29%1521,44
O-I6777,5964143453,92%1376,77
Strv S1 81244,5062942243,36%1203,79
AMX AC mle. 488715,5350638742,38%593,38
Škoda T 256692,2260234653,18%1401,58
FV4202 8862,9264134346,36%988,80
leKpz M 41 90 mm GF 8618,3858534145,16%1020,98
T-54 ltwt.9886,6964133945,72%1297,33
Type 5 Ke-Ho4316,3826933048,18%1105,41
Jagdpanzer E 100101869,7867732845,43%1249,96
AMX AC mle. 467623,6648832545,85%729,82
Pz.Kpfw. S35 739 (f) 3635,4788031975,86%2175,06
T78 6940,7568231953,29%1481,13
T-345370,4832831648,10%880,76
IS7759,0758530850,97%909,10
Centurion Action X101625,9168229544,75%1167,72
VK 100.01 (P)81123,9177329555,25%1257,29
O-I Experimental5623,6957729153,95%1320,30
Matilda Black Prince 5476,7947429050,34%1170,71
Vz. 55102076,1382728353,00%1617,22
T376433,7657828351,59%1237,91
ShPTK-TVP 100 81090,3668828150,18%1120,97
105 leFH18B2 5512,2445027851,44%921,59
AMX 12 t6677,2063727552,36%2239,28
TNH T Vz. 5191683,8280026949,44%1564,20
T26E5 Patriot 8885,8268626946,47%954,28
Char Futur 4 91588,8476426847,76%1312,13
T2971094,9679726760,30%1433,12
Škoda T 40 6638,6353626445,45%1138,76
Bat.-Châtillon 12 t8728,0563826145,21%1277,88
M46 Patton KR 8883,7365925646,09%1040,36
Bat.-Châtillon 25 t101967,5979725450,39%1646,08
XM57 81595,1183424956,22%1463,71
S-517551,9645524753,85%589,71
T-34-85M 6864,9871224454,92%1415,05
Škoda T 5091448,3068924343,21%1218,24
KV-15637,0759324255,37%1460,49
UDES 15/16101593,2373223447,86%1186,12
M47 Iron Arnie 81227,1876623453,42%1392,93
T-34-85 Rudy 6640,0656523149,78%1098,10
StuG IV 5656,7654423054,35%1768,08
M5A1 Stuart4581,9156322860,53%2651,17
STB-1101448,0566622842,98%1027,51
B.U.G.I.6814,0361522854,82%1432,59
Concept No. 5102031,7075422650,88%1536,77
AMX 50 Foch B101887,9069321942,92%1186,39
VK 30.01 (H)5570,6653021851,38%1466,44
GSOR 1008 81316,2671521547,91%1261,74
Jagdpanzer IV6908,6263521452,80%1781,77
Super Hellcat 7827,9458421353,52%1172,80
Maus101795,7782321251,89%1279,20
212A91304,7569721149,76%1103,75
LT-432 8740,9567121150,24%1366,22
Charioteer81260,9666721050,00%1357,34
Strv 103B101676,7165520747,83%1038,34
G.W. Panther7693,6759520350,74%758,72
Controcarro 1 Mk. 291337,7265719943,72%967,15
KV-481063,2271819955,28%1243,39
E 7591728,3084819554,36%1661,32
Kunze Panzer 91389,4373319548,21%1337,54
Emil II91473,9376619446,91%1269,28
Ho-Ri 191595,6075319453,09%1304,79
AMX 50 12091519,5467719042,11%1262,42
Executor112009,9681218955,56%1361,15
M446512,1549118453,26%814,95
Strv m/42-57 Alt A.2 6692,4859618457,61%1189,51
VK 30.02 (M)6759,3558218242,31%1336,62
Cromwell B 6688,7467018155,25%1446,40
O-Ni7965,8471218048,89%1232,61
K-91101529,3969017750,28%1120,53
Prototipo Standard B91462,5071617544,57%1283,16
CS-52 LIS 81104,4469217548,00%1239,33
KV-137539,7650916843,45%692,26
Valentine II 4414,8655316658,43%1691,55
T675643,2549316448,17%1410,51
AMX M4 mle. 54101807,7371916443,29%1208,75
T207908,5967416250,62%1296,49
Cobra 91492,2872616149,07%1264,47
Crusader6309,7640815747,13%809,20
SU-1006819,1257315651,28%1383,00
Jagdtiger91503,0667415648,08%1213,68
Kampfpanzer 07 RH 81003,2466915642,95%1140,28
KV-37926,1066715552,26%1168,31
Pz.Kpfw. 5581477,5283415448,05%1348,70
ELC EVEN 90 8434,2962315444,16%675,05
FCM 50 t 8924,7767915248,03%1018,48
TNH 105/100081029,6467815048,00%1087,50
Chi-To SP71278,9877915054,67%1562,83
Škoda T 56 81567,4080114947,65%1433,70
Dicker Max 6643,2850914951,01%1039,31
UDES 0381158,9366614851,35%1209,90
Object 430U101457,7667914841,89%945,87
SMV CC-678855,3254414642,47%709,57
Type 71101921,9779514645,89%1307,24
M661163,6881514557,24%2124,05
Progetto C50 mod. 6691273,8174714553,10%1125,82
Somua SAu 404269,7033914548,97%641,40
XM69 Hacker112002,3869714335,66%1120,46
T-4481099,2570213948,92%1431,44
T803111972,8681413743,80%1207,22
Lansen C 81027,1964013441,79%992,95
M4A1 Sherman5509,9554813250,76%1436,14
WZ-120-1G FT 81228,0969513247,73%1230,40
Tiger I71057,6473113150,38%1340,27
T110E5101814,2381913152,67%1320,75
FV230 Canopener101747,6975513142,75%1113,00
AMX 13 F3 AM6703,9358112951,16%1004,54
Super Conqueror101482,6370612944,96%929,00
Pz.Kpfw. III Ausf. E319,6410412846,88%71,14
HWK 30 8644,7958012741,73%1099,94
E 100102068,7279412348,78%1448,92
AMX M4 mle. 5191400,8968612342,28%988,52
Pz.Kpfw. II233,6411612244,26%34,80
Object 268 Version 4101690,6571112247,54%1107,10
Taschenratte112142,5387412248,36%1252,84
MT-256191,9341112044,17%335,09
ISU-122S 7844,5954512040,83%1000,85
Bat.-Châtillon 25 t AP91179,7870411644,83%1168,43
Object 703 Version II 81106,2577111648,28%1071,91
Comet7674,1960111546,96%1033,16
Tiger (P)71086,3076511554,78%1512,57
Vz. 60S Dravec 102070,2581911447,37%1361,15
Tortoise91632,7581411253,57%1357,29
LTTB8443,9055311143,24%656,62
M40/M438886,8453911040,00%728,42
Pawlack Tank6871,6163510943,12%1365,78
ARL 446679,0554610852,78%1227,71
Challenger71022,2565110756,07%1417,22
M127735,4659810551,43%816,35
M4A3E8 Sherman6501,8851210449,04%826,14
ARL V396373,1136110140,59%450,43
KR-1111786,8584710052,00%1103,17
Concept 1B 91651,928009848,98%1147,64
AMX 67 Imbattable112435,928509251,09%1750,45
AMX ELC bis5463,115469157,14%1989,48
T6 Medium4712,085449160,44%1945,76
Panther mit 8,8 cm L/71 8817,366789151,65%985,37
T92 HMC101026,035489045,56%693,67
Jagdpanther II81001,815989050,00%919,59
Panther7652,345558956,18%941,96
59-166482,305388950,56%1449,93
WZ-111-1G FT81077,876888951,69%1104,27
FV229 Contender91214,086948943,82%851,44
Excelsior 5888,238018852,27%1935,62
Matilda4467,114728749,43%1484,13
53TP Markowskiego81184,596838745,98%1256,24
Wespe3240,283028656,98%982,45
Type 5 Heavy101927,698438457,14%1332,45
T9591922,577878348,19%1492,22
Rhm.-Borsig Waffenträger81052,765728342,17%938,09
Object 261101149,455508235,37%773,16
G.Pz. Mk. VI (e)265,591598250,00%242,73
Tiger II81313,748298162,96%1530,53
T110E3101591,106498042,50%927,98
M10 RBFM 5717,396588055,00%1463,18
AMX M4 mle. 4571320,478777954,43%2091,94
T92 8530,415787941,77%784,35
M4A3E8 Thunderbolt VII 6660,896157949,37%1103,29
Object 252U 81355,777707850,00%1343,15
TS-54 8964,286837544,00%833,94
Type 63 81202,637957553,33%1244,62
Jagdpanther7837,425667347,95%1052,23
Panther II8794,896197353,42%921,34
Type 5781519,857967243,06%1541,31
Spähpanzer Ru 2519788,216787143,66%1104,03
STA-2 8731,806527052,86%850,23
Pz.Kpfw. I Ausf. C3219,384346855,88%1116,27
Semovente M43 Bassotto61010,996386743,28%1931,58
Bretagne Panther 6745,306306753,73%1292,49
AMX 30 1er prototype91359,666546538,46%1178,76
Object 752 91524,658056549,23%1169,52
SDP 58 Kilana81327,227326451,56%1365,23
Pz.Kpfw. II Luchs4275,434146352,38%1050,36
Achilles6927,026466352,38%2026,92
Leichttraktor116,50786245,16%40,46
FV4005 Stage II101271,525976248,39%801,90
XM66F 81396,958246254,84%1508,43
Covenanter5474,115476155,74%1836,92
Object 25791782,138746159,02%1789,00
Type 64 6621,145415938,98%1524,59
Kampfpanzer 50 t 91694,247935850,00%1339,77
T-44-100 81063,226665843,10%1131,08
DBV-152 102097,967815754,39%1460,80
Birch Gun4138,712145641,07%273,63
Mäuschen91344,167735650,00%1161,76
Object 277101660,796925642,86%1146,53
AE Phase I 91219,577905657,14%1097,40
LHMTV8870,518425552,73%1896,22
P26/404515,414135448,15%1438,33
SMV CC-567857,137215366,04%1245,01
WZ-1317579,136115253,85%1189,76
M4A1 FL 10 6871,317205160,78%1491,19
Vz. 64 Blesk8588,195754839,58%773,72
Churchill I5498,235134755,32%1100,60
Churchill VII6709,945304734,04%1079,75
T1 Cunningham1113,981994660,87%656,38
50TP Tyszkiewicza91290,496764540,00%940,97
Sherman VC Firefly 6899,896054540,00%1432,13
Pz.Kpfw. VII101602,096264339,53%871,71
AMX 13 57 GF 7760,917264353,49%1626,60
Type 95 Ha-Go2100,221274141,46%203,78
Grille5306,783124146,34%464,95
BZ-75101665,547534151,22%1029,29
Pz.Sfl. IVc5506,273784139,02%960,55
T-437950,306804045,00%1559,09
Pz.Sfl. IVb4262,703104045,00%705,89
60TP Lewandowskiego101725,006433834,21%994,07
Progetto CC55 mod. 5481335,748333557,14%1520,76
T57 Heavy101817,178173557,14%1306,30
T-50-2 6630,206303551,43%1769,26
M16/43 Sahariano 3522,036463562,86%1683,81
Durchbruchswagen 24347,624073447,06%940,32
VK 16.02 Leopard5653,825703342,42%2762,74
Cruiser Mk. II2298,584353360,61%1621,49
Crusader 5.5-in. SP7508,915233351,52%585,08
T499718,125653339,39%800,49
M24E2 Super Chaffee 6574,507023275,00%1764,26
SDP 44 Burza6663,195043151,61%1050,05
BZ-5871091,717403148,39%1417,37
A-205611,705423056,67%2580,48
Caernarvon81299,677283033,33%1395,24
Semovente M415568,334433050,00%1206,33
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4552,283652951,72%1418,53
14TP4316,173462958,62%1137,07
Strv 746709,685662846,43%1299,87
Type 3 Chi-Nu Kai 5427,573762825,00%918,17
AT 25460,594012751,85%1014,72
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6663,156572755,56%1760,21
AMX 13 57 7631,816352748,15%1182,36
AMX 13 (FL 11) 5456,855992653,85%1825,19
Kranvagn101644,165962532,00%1021,58
Renault UE 573497,583512445,83%1652,76
10TP3151,132622339,13%362,19
Type 586893,617042360,87%1918,38
Saryuda 91715,138642356,52%1486,56
Manticore101244,358752356,52%1491,02
IS-4101816,367162236,36%1285,46
SMV CC-64 Vipera 81064,956352138,10%870,05
Sexton II3174,652152035,00%528,17
O-Ho8768,855862040,00%658,01
K-91-PT 91295,456862055,00%1130,26
M5 Stuart4618,115231947,37%2081,35
TS-60 91149,426501942,11%821,71
Somua SM 81733,848081936,84%1869,77
SU-100M17871,285851855,56%1118,01
T-262157,351541741,18%660,66
KV-1SA 5518,715541741,18%867,34
43 M. Toldi III 3150,473201770,59%753,32
Strv 103-091448,697721662,50%1228,45
T-34-3 8903,196261643,75%890,26
Object 274a 81072,338591580,00%1375,10
AC 1 Sentinel 4451,736121573,33%1671,78
Light Mk. VIC 255,471661546,67%95,79
T7 Combat Car 292,001391540,00%222,59
A25 Harry Hopkins I 4535,806761566,67%1866,34
Panhard EBR 75 (FL 10) 8447,145041450,00%627,87
Type 1 Chi-He4671,384911353,85%2723,97
T-463159,462441369,23%738,68
Type 2597 Chi-Ha3117,922541369,23%410,91
Leox 91389,006391330,77%887,86
FV215b 101125,75457128,33%531,85
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4241,502901225,00%747,97
Staghound Mk. III6781,755471233,33%1310,40
KPz 3 Projekt 07 HK 9671,425871250,00%446,85
Object 777 Version II 91128,007141258,33%901,31
T-29 3188,503091258,33%586,15
Heavy Tank No. VI 6949,427761266,67%1839,40
M2 Light256,182251181,82%261,00
Ikv 65 Alt II6471,554151145,45%725,94
FSV Scheme A7926,457461163,64%1479,75
Vickers Mk. E Type B267,301171020,00%26,16
T-50558,901601030,00%3,10
Pz.Kpfw. KW I (r) 5851,608131070,00%1600,88
FV226 Contradictious 81243,105781030,00%899,11
BT-7 artillery 397,89253944,44%147,52
25TP KSUST II5689,13544825,00%1882,63
Controcarro 3 Minotauro101502,50632837,50%889,28
Panhard AML Lynx 6x68407,88529862,50%668,32
T-832 81190,50514812,50%958,81
Bishop5682,43407742,86%1413,54
AM 39 Gendron-Somua 264,71143728,57%3,10
T-45 2335,71434728,57%1686,75
T28 Concept 71159,43691757,14%1789,19
T-28E with F-30 4335,71397742,86%559,15
Lago4250,83388666,67%806,38
VK 36.01 (H)6886,33537616,67%1339,22
AMX 13 757733,50780650,00%1899,17
Pz.Kpfw. II Ausf. G3123,00281633,33%230,77
ARMT 5641,83567650,00%1457,37
Char de transition 6768,33639633,33%999,99
Pz.Kpfw. III Ausf. K 5446,17396616,67%975,68
MS-1134,4074540,00%0,00
SDP 40 Zadymka5496,20367540,00%744,50
Pz.Kpfw. IV Ausf. F2 5598,80534540,00%1185,26
Pz.Kpfw. 38 (K) 5609,00574580,00%1230,92
Lago M38 3664,60761560,00%2080,03
Valiant 5630,20534520,00%1322,52
Char Mle. 75 9895,50518425,00%916,40
Brennos 81407,751019475,00%1943,43
Strv fm/211126,67296366,67%708,53
Renault Otsu1123,67158333,33%340,74
Panhard AMD 178B6348,00434366,67%947,52
M4A3(76)W Sherman 6738,00540333,33%981,28
A7E3 3599,67581333,33%2966,70
AMX M4 mle. 49 81170,33636333,33%1270,51
Chi-Go 71452,33603333,33%1696,18
Type 59 8731,00675250,00%848,86
Fiat 3000148,507520,00%0,00
Renault FT10,00902100,00%261,00
Panzerjäger I20,0073250,00%77,53
Type 1 Ho-Ni II 4592,50516250,00%1119,71
Object 452K 101465,5012762100,00%1051,61
King Tiger (Captured) 7119,00473250,00%107,96
Churchill Crocodile 6703,50531250,00%889,31
Fantôme 91119,00472250,00%799,01
Vickers Medium Mk. I1106,002471100,00%606,90
Kolohousenka178,002271100,00%384,92
BT-74255,003861100,00%855,03
Renault NC-311202,0017310,00%942,83
Type 97 Te-Ke 2259,004141100,00%1652,18
T-62A101288,0028210,00%665,52
T-116 3405,0041710,00%2202,11
Pz.Sfl. IC 4399,0022710,00%1076,05
M24 Chaffee No. 594 5288,0036810,00%432,96
Carro da Combattimento 45 t 10873,0024010,00%299,97
Toro 92563,0044710,00%2283,49
Vz. 68 Squall 811,0021610,00%0,00
AMX ELC 901 60,0011701100,00%261,00
Pz.Kpfw. II Ausf. D 211,002210,00%0,00
Black Rock 11846,0061110,00%207,46

Grafikler

WN8

Anzeigen

Klan Geçmişi

Rütbe: Er
Katıldı: 04/05/2021
Rütbe: Acemi
Katıldı: 04/05/2021
Ayrıldı: 24/12/2024
Rütbe: Er
Katıldı: 19/04/2020
Ayrıldı: 18/10/2020
Rütbe: Yedek Subay
Katıldı: 11/10/2015
Ayrıldı: 03/12/2018
Rütbe: Er
Katıldı: 10/06/2019
Ayrıldı: 11/12/2019
Rütbe: Acemi
Katıldı: 12/12/2019
Ayrıldı: 18/04/2020
Rütbe: Acemi
Katıldı: 04/12/2018
Ayrıldı: 29/12/2018
Rütbe: Er
Katıldı: 08/02/2019
Ayrıldı: 09/06/2019
Rütbe: Er
Katıldı: 31/12/2018
Ayrıldı: 07/02/2019
Rütbe: İkinci Komutan
Katıldı: 19/10/2020
Ayrıldı: 03/05/2021