Velbuzd

clanlogo
Rütbe: Acemi
Katıldı: 07/06/2023

Genel istatistik

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar22575000
Ortalama Seviye6,680,000,000,00
Galibiyetler1152851,07%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler1084848,05%00,00%00,00%00,00%
Berabere1990,88%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar644028,53%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar190330,8400,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,180,000,000,00
Tespit edilen Tanklar194320,8600,0000,0000,00
Verilen Hasar828,100,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı381091,6900,0000,0000,00
Üs savunma Puanı195690,8700,0000,0000,00
Deneyim435,340,000,000,00
WN71072,030,000,000,00
WN81269,690,000,000,00
Toplam
Savaşlar22575
Ortalama Seviye6,68
Galibiyetler1152851,07%
Yenilgiler1084848,05%
Berabere1990,88%
Hayatta Kalınan Savaşlar644028,53%
İmha edilen Tanklar190330,84
Yoketme Oranı1,18
Tespit edilen Tanklar194320,86
Verilen Hasar828,10
Düşman üssü işgal puanı381091,69
Üs savunma Puanı195690,87
Deneyim435,34
WN71072,03
WN81269,69
Son 24 saat
Savaşlar0
Ortalama Seviye0,00
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
WN70,00
WN80,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Ortalama Seviye0,00
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
WN70,00
WN80,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Ortalama Seviye0,00
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
WN70,00
WN80,00
Oluşturulduğu tarih:
Son Savaş:
Son Güncelleme:

Dünya Haritası Mutlak X

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar28000
Galibiyetler1242,86%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler1450,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere27,14%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar828,57%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar90,3200,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,450,000,000,00
Tespit edilen Tanklar230,8200,0000,0000,00
Verilen Hasar1.069,570,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı230,8200,0000,0000,00
Üs savunma Puanı411,4600,0000,0000,00
Deneyim400,750,000,000,00
Toplam
Savaşlar28
Galibiyetler1242,86%
Yenilgiler1450,00%
Berabere27,14%
Hayatta Kalınan Savaşlar828,57%
İmha edilen Tanklar90,32
Yoketme Oranı0,45
Tespit edilen Tanklar230,82
Verilen Hasar1.069,57
Düşman üssü işgal puanı230,82
Üs savunma Puanı411,46
Deneyim400,75
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Şampiyon VIII

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar5000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler5100,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar120,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar81,6000,0000,0000,00
Verilen Hasar286,600,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim46,200,000,000,00
Toplam
Savaşlar5
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler5100,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar120,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar81,60
Verilen Hasar286,60
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim46,20
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Orta VI

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar31000
Galibiyetler1341,94%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler1858,06%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar1445,16%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar280,9000,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,650,000,000,00
Tespit edilen Tanklar210,6800,0000,0000,00
Verilen Hasar632,130,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı862,7700,0000,0000,00
Üs savunma Puanı300,9700,0000,0000,00
Deneyim335,940,000,000,00
Toplam
Savaşlar31
Galibiyetler1341,94%
Yenilgiler1858,06%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar1445,16%
İmha edilen Tanklar280,90
Yoketme Oranı1,65
Tespit edilen Tanklar210,68
Verilen Hasar632,13
Düşman üssü işgal puanı862,77
Üs savunma Puanı300,97
Deneyim335,94
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Tank Bölüğü İstatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar58000
Galibiyetler1220,69%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler4679,31%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar915,52%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar140,2400,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,290,000,000,00
Tespit edilen Tanklar721,2400,0000,0000,00
Verilen Hasar465,930,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı791,3600,0000,0000,00
Üs savunma Puanı90,1600,0000,0000,00
Deneyim149,860,000,000,00
Toplam
Savaşlar58
Galibiyetler1220,69%
Yenilgiler4679,31%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar915,52%
İmha edilen Tanklar140,24
Yoketme Oranı0,29
Tespit edilen Tanklar721,24
Verilen Hasar465,93
Düşman üssü işgal puanı791,36
Üs savunma Puanı90,16
Deneyim149,86
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Ekip istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar26000
Galibiyetler1350,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler1350,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar726,92%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar80,3100,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,420,000,000,00
Tespit edilen Tanklar311,1900,0000,0000,00
Verilen Hasar349,460,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı140,5400,0000,0000,00
Üs savunma Puanı391,5000,0000,0000,00
Deneyim401,190,000,000,00
Toplam
Savaşlar26
Galibiyetler1350,00%
Yenilgiler1350,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar726,92%
İmha edilen Tanklar80,31
Yoketme Oranı0,42
Tespit edilen Tanklar311,19
Verilen Hasar349,46
Düşman üssü işgal puanı140,54
Üs savunma Puanı391,50
Deneyim401,19
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Çatışma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar246000
Galibiyetler11446,34%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler12450,41%00,00%00,00%00,00%
Berabere83,25%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar8233,33%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar1500,6100,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,910,000,000,00
Tespit edilen Tanklar1220,5000,0000,0000,00
Verilen Hasar690,800,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı790,3200,0000,0000,00
Üs savunma Puanı1890,7700,0000,0000,00
Deneyim338,810,000,000,00
Toplam
Savaşlar246
Galibiyetler11446,34%
Yenilgiler12450,41%
Berabere83,25%
Hayatta Kalınan Savaşlar8233,33%
İmha edilen Tanklar1500,61
Yoketme Oranı0,91
Tespit edilen Tanklar1220,50
Verilen Hasar690,80
Düşman üssü işgal puanı790,32
Üs savunma Puanı1890,77
Deneyim338,81
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Kale savunma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar0000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler00,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar0,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim0,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Anzeigen

Tanklar (153)

Tank AdıMTipUlusSeviyeOrtalama HasarOrtalama DeneyimSavaşlarGalibiyetlerWN8
Pz.Kpfw. T 25 5640,64488252556,99%2009,53
T-34-856802,41471247355,68%1787,72
Leopard Prototyp A91379,53498131949,13%1226,49
M18 Hellcat6797,65407113453,70%1508,68
T-448824,5942461347,47%1013,23
Indien-Panzer81034,7246149349,29%1316,52
T-5491204,3967442549,41%1179,34
Jagdpanther II81134,6842941848,80%1084,81
TVP VTU Koncept8988,1747536549,32%1239,22
Rhm.-Borsig Waffenträger81234,3443836151,25%1174,56
Škoda T 256679,6643535944,85%1261,62
Waffenträger auf Pz. IV91407,7743435843,85%1016,34
T-62A101428,3050535046,86%1136,74
Panther II8945,6344032050,00%1134,14
M26 Pershing8936,6346231248,08%1085,74
Centurion Mk. I8985,1548830951,78%1228,34
E 5091287,6062030450,99%1150,89
Cromwell6583,7438029248,63%1103,67
T-1506773,5342228649,65%1402,98
Strv 746685,1541127955,20%1341,55
Jagdtiger91406,0948526046,54%1047,03
IS-381123,0348225949,03%1203,29
T207769,1243125748,25%1077,30
Konštrukta T-34/1007934,1644525348,62%1526,61
M4A3E2 Sherman Jumbo6627,1439524650,00%1217,57
VK 30.02 (D)7777,7944224148,55%1200,83
M46 Patton9936,4844123045,22%701,73
Sturer Emil7837,6536122740,09%920,87
ARL 446588,0032421344,60%862,21
T-34-17850,0842921147,87%1236,15
Panther7719,4345720548,29%1004,94
Škoda T 5091105,3343920448,53%877,33
IS7966,0445819553,85%1356,95
T2971079,3049519353,89%1424,55
Comet7725,1641519146,07%1048,39
StuG III Ausf. G5574,2627818751,34%1487,41
Type 586698,2142418752,94%1388,87
T25/27832,4040918650,00%1103,72
T-437727,7842118548,65%1093,87
VK 30.01 (D)6613,6537118350,82%1154,33
KV-856719,5540516359,51%1310,89
Leopard 1101602,1545316337,42%1079,23
M24 Chaffee5304,6833915853,80%1031,80
KV-37889,8842215645,51%1098,21
VK 16.02 Leopard5264,5930315555,48%832,68
T376553,6443415253,29%1610,17
M4A1 Sherman5459,2333914557,24%1259,69
Leo7710,5647613658,09%1051,16
Pz.Kpfw. III/IV5375,7627713549,63%994,86
T-345404,5229313050,77%1061,99
VK 30.01 (H)5566,5836912848,44%1414,11
Nashorn6624,9531212748,82%985,62
Jagdpanzer IV6574,7631612548,00%909,95
Jagdpanther7803,1938312552,80%1040,69
M41 Walker Bulldog8488,3946911346,90%709,40
T675417,8626510556,19%913,34
Type T-345394,972839943,43%986,20
M8A14394,052669247,83%1053,88
BDR G1 B5511,793608641,86%837,59
KV-1S6626,853808151,85%1184,92
VK 30.02 (M)6682,793988048,75%1250,05
AMX M4 mle. 49 Liberté 81167,566917858,97%1347,04
Strv m/425384,472737650,00%941,02
Crusader6323,473277463,51%1022,31
M415314,852287347,95%368,92
StuG IV 5356,822337146,48%722,11
M446570,963546953,62%888,88
KV-15491,283526756,72%1086,04
M3 Light 3240,082696662,12%1314,71
T26E3 Eagle 7 71113,527626650,00%1689,60
AMX 65 t8848,685766550,77%785,07
Ikv 65 Alt II6449,422636440,63%557,67
Centurion Mk. 7/191028,615846442,19%745,58
Škoda T 245413,283086160,66%1214,00
Grille 15101675,295515940,68%992,58
AMX 105 AM mle. 474299,121945736,84%855,94
Ikv 1035265,112195543,64%415,17
KV-137522,585285046,00%676,01
Pz.Kpfw. III Ausf. J4259,362634761,70%694,73
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4204,942134742,55%495,84
T-284279,702584658,70%909,68
E 50 Ausf. M101198,334664339,53%717,58
AMX 13 105 AM mle. 505511,123114261,90%1179,79
M5A1 Stuart4232,293014151,22%657,83
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4451,372433844,74%1221,52
Marder II3282,492053751,35%846,49
Pz.Sfl. IVc5462,003483748,65%961,17
Sav m/434288,721803630,56%570,28
Covenanter5250,312473557,14%777,57
A-205174,262093452,94%479,26
IS-27714,213353333,33%630,93
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5439,273063348,48%1194,19
M5 Stuart4121,132163240,63%90,64
Pz.Kpfw. II Luchs4224,502253250,00%716,67
AMX M4 mle. 457850,775483151,61%980,27
P26/404297,142522934,48%587,41
T-463270,642332864,29%1274,13
T71 DA7647,424202657,69%1375,65
M3 Lee4305,642462548,00%1046,76
P.43 bis6762,886222462,50%1506,44
ST vz. 394262,862592259,09%878,75
Marder 38T4357,182932245,45%769,66
Pz.Kpfw. 38 (t)3204,552172060,00%708,09
Sturmpanzer II4229,651442050,00%590,74
LTP 3242,212621952,63%1150,81
M3 Stuart3116,881611741,18%223,69
Jagdpanzer E 100101438,005951758,82%947,19
Type 2597 Chi-Ha3195,442021643,75%529,10
Sturmpanzer I Bison3153,471241540,00%345,88
Ikv 723142,071531533,33%156,94
T56 GMC3174,432211464,29%593,77
Strv m/40L377,081681275,00%261,00
P.435618,924601225,00%1867,28
Lago4194,702211050,00%456,83
Panzerjäger I2331,802181060,00%1366,44
Pz.Kpfw. III Ausf. E3171,801951050,00%395,04
M15/423257,67217944,44%653,04
Pz.Kpfw. II2223,33320988,89%1088,00
Cruiser Mk. IV4187,89153933,33%353,92
T-116 3423,89488933,33%1846,91
T1 HMC2164,13102825,00%871,19
T-262142,00140850,00%555,24
LT vz. 383133,43162757,14%445,26
Type 97 Chi-Ha381,86180757,14%163,50
T-50-2 6337,14408757,14%915,45
Valiant 5839,86730757,14%2756,21
BT-74212,17313683,33%835,77
Pvlvv fm/422105,33120633,33%156,17
Lorraine 39L AM3140,50151650,00%321,25
T3 HMC2260,17225683,33%1217,95
TS-5 81336,671015666,67%1416,42
Super Hellcat 71483,33831650,00%2459,34
Cruiser Mk. III3242,00191520,00%1091,15
T1E6 2168,0011550,00%605,90
T1 Cunningham1138,50199450,00%770,93
MS-11152,252364100,00%1027,67
M2 Medium Tank361,25168450,00%86,70
Chi-Ni2163,0015730,00%585,87
Strv m/382167,00198333,33%514,38
Pz.Kpfw. 35 (t)2189,00265366,67%1107,89
BT-22271,67283366,67%1699,27
Leichttraktor197,332163100,00%491,87
Somua SM 81944,0012693100,00%2229,17
M2 Light292,50183250,00%210,88
T2 Medium Tank293,50124250,00%301,10
M24E2 Super Chaffee 6457,50467250,00%984,79
T7 Combat Car 25,0083250,00%111,42
BT-7 artillery 3174,0012520,00%399,02
Vickers Medium Mk. I1329,0022610,00%2139,12
LT vz. 35279,006810,00%103,29
Renault NC-311164,004101100,00%1108,22
SU-18211,001510,00%0,00
MKA 2142,002821100,00%543,09

Grafikler

WN8

Anzeigen

Klan Geçmişi

Rütbe: Acemi
Katıldı: 07/06/2023
Rütbe: Acemi
Katıldı: 07/06/2023
Ayrıldı: 24/12/2024
Rütbe: Er
Katıldı: 10/10/2013
Ayrıldı: 27/10/2016
Rütbe: Üye Alım Subayı
Katıldı: 21/12/2022
Ayrıldı: 10/02/2023
Rütbe: Acemi
Katıldı: 05/03/2023
Ayrıldı: 29/05/2023