VIPzombi

clanlogo
Rütbe: İhtiyat
Katıldı: 05/09/2026

Genel istatistik

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar351770026
Ortalama Seviye7,880,000,0010,00
Galibiyetler1728649,14%00,00%00,00%1453,85%
Yenilgiler1737649,40%00,00%00,00%1246,15%
Berabere5151,46%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar936226,61%00,00%00,00%830,77%
İmha edilen Tanklar276310,7900,0000,00150,58
Yoketme Oranı1,070,000,000,83
Tespit edilen Tanklar303450,8600,0000,00210,81
Verilen Hasar1.102,400,000,001.984,58
Düşman üssü işgal puanı348690,9900,0000,00582,23
Üs savunma Puanı160760,4600,0000,0000,00
Deneyim472,480,000,00497,35
WN7986,540,000,00964,42
WN81213,460,000,001512,11
Toplam
Savaşlar35177
Ortalama Seviye7,88
Galibiyetler1728649,14%
Yenilgiler1737649,40%
Berabere5151,46%
Hayatta Kalınan Savaşlar936226,61%
İmha edilen Tanklar276310,79
Yoketme Oranı1,07
Tespit edilen Tanklar303450,86
Verilen Hasar1.102,40
Düşman üssü işgal puanı348690,99
Üs savunma Puanı160760,46
Deneyim472,48
WN7986,54
WN81213,46
Son 24 saat
Savaşlar0
Ortalama Seviye0,00
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
WN70,00
WN80,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Ortalama Seviye0,00
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
WN70,00
WN80,00
Son 30 gün
Savaşlar26
Ortalama Seviye10,00
Galibiyetler1453,85%
Yenilgiler1246,15%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar830,77%
İmha edilen Tanklar150,58
Yoketme Oranı0,83
Tespit edilen Tanklar210,81
Verilen Hasar1.984,58
Düşman üssü işgal puanı582,23
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim497,35
WN7964,42
WN81512,11
Oluşturulduğu tarih:
Son Savaş:
Son Güncelleme:

Dünya Haritası Mutlak X

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar22000
Galibiyetler1254,55%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler940,91%00,00%00,00%00,00%
Berabere14,55%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar1359,09%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar110,5000,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,220,000,000,00
Tespit edilen Tanklar130,5900,0000,0000,00
Verilen Hasar992,640,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı632,8600,0000,0000,00
Üs savunma Puanı20,0900,0000,0000,00
Deneyim332,140,000,000,00
Toplam
Savaşlar22
Galibiyetler1254,55%
Yenilgiler940,91%
Berabere14,55%
Hayatta Kalınan Savaşlar1359,09%
İmha edilen Tanklar110,50
Yoketme Oranı1,22
Tespit edilen Tanklar130,59
Verilen Hasar992,64
Düşman üssü işgal puanı632,86
Üs savunma Puanı20,09
Deneyim332,14
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Şampiyon VIII

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar1000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler1100,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar0,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim9,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar1
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler1100,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim9,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Orta VI

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar2000
Galibiyetler150,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler150,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar150,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar42,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı4,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar31,5000,0000,0000,00
Verilen Hasar485,500,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim309,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar2
Galibiyetler150,00%
Yenilgiler150,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar150,00%
İmha edilen Tanklar42,00
Yoketme Oranı4,00
Tespit edilen Tanklar31,50
Verilen Hasar485,50
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim309,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Tank Bölüğü İstatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar701000
Galibiyetler42059,91%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler26838,23%00,00%00,00%00,00%
Berabere131,85%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar29341,80%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar4720,6700,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,160,000,000,00
Tespit edilen Tanklar3610,5100,0000,0000,00
Verilen Hasar762,850,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı10401,4800,0000,0000,00
Üs savunma Puanı5310,7600,0000,0000,00
Deneyim413,900,000,000,00
Toplam
Savaşlar701
Galibiyetler42059,91%
Yenilgiler26838,23%
Berabere131,85%
Hayatta Kalınan Savaşlar29341,80%
İmha edilen Tanklar4720,67
Yoketme Oranı1,16
Tespit edilen Tanklar3610,51
Verilen Hasar762,85
Düşman üssü işgal puanı10401,48
Üs savunma Puanı5310,76
Deneyim413,90
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Ekip istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar375000
Galibiyetler19953,07%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler16844,80%00,00%00,00%00,00%
Berabere82,13%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar15842,13%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar2960,7900,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,360,000,000,00
Tespit edilen Tanklar2070,5500,0000,0000,00
Verilen Hasar1.153,590,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı9842,6200,0000,0000,00
Üs savunma Puanı14583,8900,0000,0000,00
Deneyim494,720,000,000,00
Toplam
Savaşlar375
Galibiyetler19953,07%
Yenilgiler16844,80%
Berabere82,13%
Hayatta Kalınan Savaşlar15842,13%
İmha edilen Tanklar2960,79
Yoketme Oranı1,36
Tespit edilen Tanklar2070,55
Verilen Hasar1.153,59
Düşman üssü işgal puanı9842,62
Üs savunma Puanı14583,89
Deneyim494,72
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Çatışma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar0000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler00,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar0,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim0,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Kale savunma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar6000
Galibiyetler466,67%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler233,33%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar350,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar61,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı2,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar10,1700,0000,0000,00
Verilen Hasar2.628,330,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim382,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar6
Galibiyetler466,67%
Yenilgiler233,33%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar350,00%
İmha edilen Tanklar61,00
Yoketme Oranı2,00
Tespit edilen Tanklar10,17
Verilen Hasar2.628,33
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim382,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Anzeigen

Tanklar (155)

Tank AdıMTipUlusSeviyeOrtalama HasarOrtalama DeneyimSavaşlarGalibiyetlerWN8
T26E4 SuperPershing 81050,84572404351,13%1384,78
Grille 15101632,75452246747,51%1162,01
T110E4101813,32488133049,32%1345,85
IS-381066,3049790847,69%1160,28
AMX 50 B101694,6748885746,79%1271,08
T-34-856324,2025885343,49%396,23
SU-263545,7936379067,09%2117,47
T110E5101785,9258072245,43%1367,46
KV-856815,1947656658,83%1523,72
Waffenträger auf E 100101983,4048556450,18%1429,45
WZ-111 model 1-491458,7655053153,48%1402,35
Bat.-Châtillon 25 t101688,7154353145,39%1371,91
AMX 50 12091558,8149452847,16%1472,53
KV-48895,7540752142,99%898,15
T-1091169,5546351044,71%1017,75
T3091626,4646650446,03%1431,39
KV-15436,5930350147,31%798,70
T-5491134,4764550047,00%1059,10
M10391684,2762149251,63%1783,92
SU-122-5491112,3345447841,42%882,22
Waffenträger auf Pz. IV91597,9347347350,74%1389,79
Hummel6754,8828643342,96%1071,07
IS-7101766,1458743050,23%1352,84
Bat.-Châtillon 155 559894,4539840746,44%754,04
G.W. Tiger91350,8853240249,75%1325,20
Lorraine 155 mle. 507729,9233339347,33%848,20
ST-I91346,7853638946,27%1202,24
T-448537,6042838445,57%509,88
T6981280,1856738157,48%1932,23
Rhm.-Borsig Waffenträger81453,6748137446,79%1573,28
Emil I81207,4050136749,32%1401,09
11081180,8250436251,10%1401,19
Lorraine 155 mle. 518929,7437336048,06%934,31
G.W. Panther71172,0441035746,78%1488,84
T54E191571,9454534853,45%1609,68
Bat.-Châtillon 25 t AP91353,2768833651,79%1393,42
T28 Prototype81396,9771433546,87%1614,77
Indien-Panzer81116,2450733053,03%1480,32
AMX 50 10081253,5348232947,42%1436,11
T-50599,2526032745,57%116,33
AMX 13 909740,1756532346,13%980,70
T57 Heavy101676,4550931249,36%1260,73
IS7500,3634630346,20%489,68
T-437537,2632329943,81%673,65
SU-1018945,4749429245,89%1018,04
T-345210,1320128848,26%366,42
KV-37886,7545327646,01%1143,83
Type 586635,7843826252,29%1286,10
T3281301,6672124658,94%1641,63
T-62A101586,4964624149,38%1382,15
T2971165,9265222559,56%1641,48
T-1506611,4834822248,20%904,20
Sturer Emil7834,3948521346,95%1137,10
A-20568,2220220843,27%47,18
Leo7745,5843320248,02%1139,97
SU-100M17901,5042719649,49%1247,83
AMX 13 757489,0658419048,42%867,21
KV-137302,1627018241,76%229,92
VK 30.02 (D)7870,3652017852,25%1375,57
T25/271026,8068617650,00%1557,63
Pz.Kpfw. I Ausf. C3251,8441517357,23%1437,15
AMX M4 mle. 457984,7645016953,85%1283,10
ARL 446782,9940815860,13%1542,44
T71 DA7631,0044815744,59%1153,59
Churchill III 5361,7141315752,23%671,98
113101211,2853615644,87%816,53
Grille5537,6030814944,30%1191,38
IS-271212,0157714154,61%1909,87
AMX 13 F3 AM6661,1033113655,88%998,66
M66613,4841713247,73%873,52
BDR G1 B5616,2036313251,52%1335,66
WZ-111 model 5A101524,9569411853,39%1093,17
SU-855393,4134111448,25%813,55
AMX 12 t6288,5038111348,67%628,41
Nashorn6756,7538811054,55%1425,48
SU-1006588,7830710939,45%800,83
AMX ELC bis5172,6033610545,71%364,41
Strv 746593,4441910153,47%1116,27
VK 30.01 (D)6646,8842510151,49%1285,38
Emil II91380,527119943,43%1087,45
T1 Cunningham1151,212359856,12%964,44
M18 Hellcat6661,815799750,52%1152,89
T1 Heavy5569,764329553,68%1224,93
FV215b 101474,386109537,89%907,82
Pz.Sfl. IVc5544,953309551,58%1420,88
Type T-345301,153759255,43%756,96
T216296,193608951,69%667,36
BT-7460,721177644,74%55,67
Wespe3201,501677650,00%647,45
T675562,254957358,90%1565,38
Kranvagn101697,415817042,86%1170,56
Pz.Kpfw. III/IV5318,473676850,00%753,58
M75272,172676048,33%847,12
Pz.Kpfw. VII101599,375886036,67%878,42
Leopard Prototyp A9743,264275839,66%431,41
AMX 13 105 AM mle. 505343,042285554,55%618,35
AMX 105 AM mle. 474331,062505459,26%1235,19
MT-256146,354245451,85%270,96
M2 Light269,151414746,81%79,80
Object 268 Version V 101723,954944454,55%1133,26
Patton the Tank 91162,384633941,03%988,50
BT-2236,47943644,44%35,55
Marder 38T4328,912733444,12%721,95
M5A1 Stuart4250,782983246,88%806,17
Bat.-Châtillon 155 5810899,595802955,17%707,55
Pz.Kpfw. II2166,362312250,00%621,36
VK 30.02 (M)6585,686002254,55%1124,43
AMX 50 Foch (155) 10785,003992142,86%311,38
M5 Stuart4157,952391942,11%230,99
Super Hellcat 7412,263031942,11%361,74
Type 95 Heavy4178,241811741,18%368,55
Panther II8594,595421747,06%555,08
MS-1164,881221643,75%121,98
T-46357,871011526,67%0,00
Pz.Kpfw. III Ausf. E343,531121540,00%8,64
Sturmpanzer I Bison3133,931251457,14%365,23
StuG IV 5399,792621442,86%867,03
T2 Medium Tank251,69841323,08%0,00
FV230 Canopener101314,546301353,85%725,97
T3E2 Medium Tank 3398,086911275,00%2260,89
E 509483,105821060,00%355,77
T-29 3212,78199955,56%703,36
Pz.Kpfw. III Ausf. J427,13151837,50%0,00
T3 HMC269,1372812,50%44,79
M3 Stuart30,0025728,57%0,00
T-28466,17170666,67%249,78
Sturmpanzer II4135,67172683,33%434,64
AMX 13 10510575,67655683,33%591,83
T1E6 288,00154650,00%263,33
Vickers Medium Mk. I1143,40215580,00%863,41
Panther7491,80456520,00%538,54
Löwe 81165,80416540,00%1132,18
Kolohousenka175,50100450,00%188,74
IS-6 81131,506554100,00%1290,56
Pz.Kpfw. II Ausf. D 2104,25452475,00%500,50
Renault NC-31119,672730,00%0,00
T-45 282,00153366,67%357,76
L-60 278,33229366,67%418,82
Strv fm/21153,00136250,00%95,94
Leichttraktor136,0084250,00%82,83
M8A14221,002582100,00%595,59
Bat.-Châtillon 12 t8943,006092100,00%1691,12
T-50-2 688,50201250,00%114,92
Light Mk. VIC 246,006520,00%0,00
Fiat 30001114,002871100,00%636,16
Renault FT188,002510,00%242,36
4TP1110,0020210,00%303,24
T1 HMC20,00010,00%0,00
SU-182239,005910,00%1133,07
Cruiser Mk. I10,002110,00%0,00
AMX 383169,003611100,00%592,21
SU-76M4220,002021100,00%599,97
M24E2 Super Chaffee 6167,004801100,00%425,56
T7 Combat Car 2110,0010610,00%320,69
43 M. Toldi III 387,008010,00%124,09

Grafikler

WN8

Anzeigen

Klan Geçmişi

Rütbe: İhtiyat
Katıldı: 05/09/2026
Rütbe: İhtiyat
Katıldı: 04/01/2024
Ayrıldı: 17/02/2025
Rütbe: Üye Alım Subayı
Katıldı: 04/01/2024
Ayrıldı: 24/12/2024
Rütbe: Acemi
Katıldı: 06/12/2023
Ayrıldı: 03/01/2024