U41G1985

clanlogo
Rütbe: Er
Katıldı: 02/03/2025

Genel istatistik

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar194691582
Ortalama Seviye7,468,008,008,00
Galibiyetler933347,94%00,00%360,00%3947,56%
Yenilgiler994151,06%1100,00%240,00%4150,00%
Berabere1951,00%00,00%00,00%22,44%
Hayatta Kalınan Savaşlar535527,51%00,00%120,00%2024,39%
İmha edilen Tanklar127400,6522,00122,40680,83
Yoketme Oranı0,902,003,001,10
Tespit edilen Tanklar166230,8533,0061,20790,96
Verilen Hasar924,891.573,001.192,801.289,00
Düşman üssü işgal puanı117290,6000,0000,00810,99
Üs savunma Puanı60580,3100,0000,0080,10
Deneyim545,29869,00992,40768,10
WN7855,151682,271902,871017,86
WN81029,502301,991744,261567,65
Toplam
Savaşlar19469
Ortalama Seviye7,46
Galibiyetler933347,94%
Yenilgiler994151,06%
Berabere1951,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar535527,51%
İmha edilen Tanklar127400,65
Yoketme Oranı0,90
Tespit edilen Tanklar166230,85
Verilen Hasar924,89
Düşman üssü işgal puanı117290,60
Üs savunma Puanı60580,31
Deneyim545,29
WN7855,15
WN81029,50
Son 24 saat
Savaşlar1
Ortalama Seviye8,00
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler1100,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar22,00
Yoketme Oranı2,00
Tespit edilen Tanklar33,00
Verilen Hasar1.573,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim869,00
WN71682,27
WN82301,99
Son 7 gün
Savaşlar5
Ortalama Seviye8,00
Galibiyetler360,00%
Yenilgiler240,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar120,00%
İmha edilen Tanklar122,40
Yoketme Oranı3,00
Tespit edilen Tanklar61,20
Verilen Hasar1.192,80
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim992,40
WN71902,87
WN81744,26
Son 30 gün
Savaşlar82
Ortalama Seviye8,00
Galibiyetler3947,56%
Yenilgiler4150,00%
Berabere22,44%
Hayatta Kalınan Savaşlar2024,39%
İmha edilen Tanklar680,83
Yoketme Oranı1,10
Tespit edilen Tanklar790,96
Verilen Hasar1.289,00
Düşman üssü işgal puanı810,99
Üs savunma Puanı80,10
Deneyim768,10
WN71017,86
WN81567,65
Oluşturulduğu tarih:
Son Savaş:
Son Güncelleme:

Dünya Haritası Mutlak X

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar23000
Galibiyetler521,74%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler1669,57%00,00%00,00%00,00%
Berabere28,70%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar834,78%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar50,2200,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,330,000,000,00
Tespit edilen Tanklar180,7800,0000,0000,00
Verilen Hasar877,390,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı1004,3500,0000,0000,00
Üs savunma Puanı321,3900,0000,0000,00
Deneyim357,960,000,000,00
Toplam
Savaşlar23
Galibiyetler521,74%
Yenilgiler1669,57%
Berabere28,70%
Hayatta Kalınan Savaşlar834,78%
İmha edilen Tanklar50,22
Yoketme Oranı0,33
Tespit edilen Tanklar180,78
Verilen Hasar877,39
Düşman üssü işgal puanı1004,35
Üs savunma Puanı321,39
Deneyim357,96
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Şampiyon VIII

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar0000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler00,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar0,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim0,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Orta VI

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar0000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler00,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar0,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim0,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Tank Bölüğü İstatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar0000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler00,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar0,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim0,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Ekip istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar0000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler00,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar0,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim0,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Çatışma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar230000
Galibiyetler11047,83%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler11650,43%00,00%00,00%00,00%
Berabere41,74%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar8235,65%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar1330,5800,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,900,000,000,00
Tespit edilen Tanklar1390,6000,0000,0000,00
Verilen Hasar1.273,450,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı4091,7800,0000,0000,00
Üs savunma Puanı710,3100,0000,0000,00
Deneyim548,920,000,000,00
Toplam
Savaşlar230
Galibiyetler11047,83%
Yenilgiler11650,43%
Berabere41,74%
Hayatta Kalınan Savaşlar8235,65%
İmha edilen Tanklar1330,58
Yoketme Oranı0,90
Tespit edilen Tanklar1390,60
Verilen Hasar1.273,45
Düşman üssü işgal puanı4091,78
Üs savunma Puanı710,31
Deneyim548,92
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Kale savunma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar172000
Galibiyetler8147,09%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler8951,74%00,00%00,00%00,00%
Berabere21,16%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar5531,98%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar900,5200,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,770,000,000,00
Tespit edilen Tanklar740,4300,0000,0000,00
Verilen Hasar1.281,600,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı2491,4500,0000,0000,00
Üs savunma Puanı250,1500,0000,0000,00
Deneyim564,620,000,000,00
Toplam
Savaşlar172
Galibiyetler8147,09%
Yenilgiler8951,74%
Berabere21,16%
Hayatta Kalınan Savaşlar5531,98%
İmha edilen Tanklar900,52
Yoketme Oranı0,77
Tespit edilen Tanklar740,43
Verilen Hasar1.281,60
Düşman üssü işgal puanı2491,45
Üs savunma Puanı250,15
Deneyim564,62
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Anzeigen

Tanklar (177)

Tank AdıMTipUlusSeviyeOrtalama HasarOrtalama DeneyimSavaşlarGalibiyetlerWN8
T26E5 8901,69552147249,73%980,57
KV-1S6334,4229695651,15%471,29
AMX M4 mle. 49 81010,6457176747,07%1104,84
Panzer 58 Mutz 81119,4069858747,02%1340,80
Stridsyxa 81400,2481552753,32%1358,88
IS-38796,8343851448,44%740,17
IS7474,7833749648,39%456,25
CS-52 LIS 81132,8871044049,32%1224,75
T675317,2827243947,38%555,82
KV-856306,6125441743,88%291,15
T28 Prototype8926,1443440543,21%827,65
KV-15267,6024739245,41%350,87
T-1091139,0751638647,93%978,97
T3091264,4253038142,26%942,59
T-44-100 81385,1280236749,86%1685,17
Char Futur 4 91672,2781634549,86%1404,82
Lansen C 81238,8175433244,58%1357,81
AltProto AMX 30 81408,5882532149,53%1694,66
Chrysler K GF 81326,5582429754,55%1575,09
Pz.Kpfw. II2136,4130026741,57%404,97
IS-7101432,8063426642,11%927,59
Conqueror91604,5467225254,37%1522,68
M18 Hellcat6450,6330325250,40%635,96
Progetto M35 mod. 46 81352,0374225153,39%1551,75
Strv 81 8990,7974324250,41%1174,82
Hummel6586,3541123541,28%672,76
T25/27606,7034223443,59%694,08
ELC EVEN 90 8564,9760023450,00%1038,63
Object 430U101228,6863122839,47%694,04
TS-5 81248,3256921649,07%1239,12
AMBT 81335,0474120846,15%1357,99
T71 CMCD7537,0648020351,23%1170,52
Object 277101370,9552519341,97%947,45
Object 25791345,7857618854,79%1221,83
T54E191398,3060518447,83%1187,16
T376361,3735217749,15%909,70
Bat.-Châtillon Bourrasque 81509,7977717445,98%1592,76
M2 Light2136,5525517054,12%498,63
Vz. 64 Blesk8816,7479316653,01%1462,28
G.W. Tiger91201,5257316547,88%1107,23
Leopard Prototyp A91579,4070516140,99%1275,76
T698983,9861416055,63%1171,95
Leopard 1101621,6172615749,04%1198,90
M41 Walker Bulldog8401,8437615448,70%539,58
T499850,5258214248,59%1144,77
Object 43091549,3877111850,00%1376,46
P.44 Pantera81096,9767510944,95%1254,10
M24 Chaffee5239,4228810850,93%676,47
T9591628,1068310246,08%1287,32
SU-130PM 81125,676949854,08%1018,63
AMX 50 12091058,386509242,39%742,18
T71 DA7569,666099250,00%1181,25
Lorraine 40 t 81116,705939251,09%1193,86
T-28499,931629149,45%119,71
T2881182,205199145,05%1211,79
T-5491212,766539043,33%1035,57
Grille5436,103098656,98%907,71
TBT 91489,657238638,37%1018,50
AMX 50 1008964,336238141,98%820,97
122 TM 81239,817177745,45%1220,26
KV-220-2 5367,504187651,32%512,10
H3 91297,477147548,00%918,54
Super Conqueror101911,217577244,44%1296,15
Buryan 91752,618517252,78%1271,62
Leox 91726,037317140,85%1461,68
IS-6 8611,513867051,43%517,89
Stitch 81111,677057045,71%1009,51
Projet Louis 9753,337027050,00%896,50
GSOR 1010 FB 81415,517967054,29%1616,45
Cruiser Mk. I176,732016349,21%216,27
T216393,924916248,39%1071,92
STA-181017,676686147,54%1200,46
Rheinmetall Skorpion 81424,027736152,46%1507,52
T-448804,686355742,11%888,34
Sturmpanzer II4256,162155754,39%790,40
Škoda T 27 81194,046665738,60%1308,25
L-60 233,652165552,73%129,63
Object 140101304,376425437,04%763,91
B14173,652205253,85%357,24
Type 5 Chi-Ri7716,776175242,31%939,07
121B 101621,986894940,82%1040,51
T-437761,805964553,33%1170,50
Object 274a 81200,207494452,27%1388,49
Progetto M40 mod. 65101045,695964240,48%524,09
Vickers Medium Mk. I187,412214141,46%247,52
Sturmpanzer I Bison3193,151914158,54%663,55
T57 Heavy101699,635594141,46%1088,41
Object 703 Version II 81240,227774141,46%1095,83
VK 30.02 (D)7832,386614047,50%1084,83
G.W. Panther7629,004393941,03%539,14
TS-54 81278,088443941,03%1224,49
Carro da Combattimento 45 t 101793,876833935,90%1049,23
BDR G1 B5301,842983842,11%355,82
STB-1101489,817203655,56%1067,62
Caernarvon81392,428073647,22%1610,48
AMX M4 mle. 4571032,637423562,86%1469,45
T110E4101579,665243542,86%957,90
Covenanter5122,531973441,18%151,96
T-127 359,591563441,18%16,03
Turán III prototípus 5400,093543450,00%865,70
Type 6191054,974903321,21%655,84
T-34-856484,815613253,13%823,52
Black Prince7928,507013250,00%1153,56
Kunze Panzer 91318,447393253,13%1055,93
T-29 3252,162383240,63%799,10
Grille 15101328,386692951,72%817,27
VK 30.02 (M)6555,715712864,29%1020,61
Churchill VII6491,114992755,56%772,48
Pz.Kpfw. II Luchs415,002172740,74%13,36
M75168,003262544,00%393,14
AC 1 Sentinel 4165,921782433,33%279,65
Leichttraktor137,261702343,48%25,72
Pz.Kpfw. II Ausf. G386,772962227,27%75,42
Marder II3329,762692171,43%1229,34
M56 Scorpion 7987,436142152,38%1325,19
G.W. E 10010926,205182040,00%526,12
Vz. 68 Squall 8607,705672045,00%837,72
KR-1111209,156182030,00%419,81
ARL 446583,534701952,63%860,47
Object 432U111527,476431926,32%836,74
Vickers Medium Mk. III356,112071861,11%178,26
Type 4 Chi-To6642,184981735,29%996,22
T-46350,531121729,41%0,00
Pz.Kpfw. III Ausf. E3161,762971747,06%349,68
Cruiser Mk. IV464,331191533,33%0,93
G.Pz. Mk. VI (e)232,93581435,71%0,64
T-345433,923921353,85%1057,04
M10 RBFM 5487,623321346,15%920,20
Churchill I5258,754631275,00%510,21
T-26253,251731241,67%12,32
Valentine II 4216,452251145,45%559,66
Vz. 60S Dravec 102101,109181060,00%1480,12
T92 8505,506461070,00%964,09
Somua SM 81228,107421050,00%1229,68
LT vz. 35229,00158955,56%137,51
VK 30.01 (H)5554,78502944,44%1162,57
Panther/M10 7750,56447933,33%868,24
Renault Otsu143,38262850,00%74,72
Pz.Kpfw. III Ausf. J4478,13354825,00%1402,17
Vickers Medium Mk. II259,43150757,14%174,18
MKA 298,71157728,57%98,59
StuG IV 5336,29184728,57%556,38
Strv fm/21137,00141666,67%221,70
Matilda4237,83395666,67%650,51
TVP T 50/51101629,83911666,67%1334,42
KV-26127,00212650,00%117,14
SMV CC-64 Vipera 81043,8342160,00%828,35
T1 Cunningham131,20120540,00%0,00
Cruiser Mk. III384,00217580,00%403,11
Pz.Kpfw. I253,20314580,00%261,00
T110E310913,60634540,00%330,73
Rheinmetall Skorpion G 82067,20649560,00%2556,47
Tetrarch 227,40186560,00%177,86
VK 75.01 (K) 8879,80673540,00%810,12
4TP156,50126450,00%85,87
Type 89 I-Go/Chi-Ro272,75180450,00%107,54
Super Hellcat 7956,25642450,00%1208,11
Panzerjäger I219,67149366,67%220,71
T3 HMC211,0081333,33%0,00
T-1506302,003673100,00%455,55
XM551 Sheridan10275,67450333,33%3,10
IS-M8746,33347333,33%568,71
T28 Concept 7660,00548333,33%622,05
Cobra 9715,33449333,33%306,14
Kolohousenka129,008720,00%3,10
Fiat 3000163,509820,00%56,65
Renault FT11,001922100,00%261,00
TVP VTU Koncept82142,0064820,00%4059,52
MS-110,0075250,00%77,53
Type 5 Ka-Ri 8958,509022100,00%869,11
T14 5402,0023910,00%582,79
M8A14101,0011310,00%0,00
Windhund 8819,008481100,00%819,22
TS-6 9741,0064110,00%325,19
Excelsior 5292,003641100,00%572,19
Bretagne Panther 6800,0046410,00%1000,91
Pz.Kpfw. III Ausf. K 5502,0036010,00%1251,83

Grafikler

WN8

Anzeigen

Klan Geçmişi

Rütbe: Er
Katıldı: 02/03/2025
Rütbe: Er
Katıldı: 06/02/2020
Ayrıldı: 29/02/2020
Rütbe: Er
Katıldı: 29/11/2019
Ayrıldı: 05/02/2020
Rütbe: Er
Katıldı: 26/01/2019
Ayrıldı: 01/04/2019
Rütbe: Er
Katıldı: 08/10/2019
Ayrıldı: 25/10/2019
Rütbe: Er
Katıldı: 23/05/2018
Ayrıldı: 19/06/2018
Rütbe: Er
Katıldı: 23/11/2019
Ayrıldı: 28/11/2019
Rütbe: Acemi
Katıldı: 22/01/2019
Ayrıldı: 22/01/2019
Rütbe: Er
Katıldı: 01/10/2019
Ayrıldı: 07/10/2019
Rütbe: Er
Katıldı: 26/10/2019
Ayrıldı: 04/11/2019
Rütbe: Acemi
Katıldı: 12/02/2017
Ayrıldı: 07/03/2017