Turk_Relouded_zerohour

Genel istatistik

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar69817074150
Ortalama Seviye7,930,008,038,19
Galibiyetler3545050,78%00,00%3851,35%7248,00%
Yenilgiler3331447,72%00,00%3648,65%7550,00%
Berabere10531,51%00,00%00,00%32,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar2203031,55%00,00%2939,19%5436,00%
İmha edilen Tanklar651740,9300,00801,081360,91
Yoketme Oranı1,360,001,781,42
Tespit edilen Tanklar501620,7200,00160,22530,35
Verilen Hasar1.394,590,001.418,091.336,16
Düşman üssü işgal puanı717901,0300,00390,53390,26
Üs savunma Puanı181620,2600,0010,01320,21
Deneyim708,460,00746,96711,77
WN71152,360,001140,75994,01
WN81563,670,001685,961590,97
Toplam
Savaşlar69817
Ortalama Seviye7,93
Galibiyetler3545050,78%
Yenilgiler3331447,72%
Berabere10531,51%
Hayatta Kalınan Savaşlar2203031,55%
İmha edilen Tanklar651740,93
Yoketme Oranı1,36
Tespit edilen Tanklar501620,72
Verilen Hasar1.394,59
Düşman üssü işgal puanı717901,03
Üs savunma Puanı181620,26
Deneyim708,46
WN71152,36
WN81563,67
Son 24 saat
Savaşlar0
Ortalama Seviye0,00
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
WN70,00
WN80,00
Son 7 gün
Savaşlar74
Ortalama Seviye8,03
Galibiyetler3851,35%
Yenilgiler3648,65%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar2939,19%
İmha edilen Tanklar801,08
Yoketme Oranı1,78
Tespit edilen Tanklar160,22
Verilen Hasar1.418,09
Düşman üssü işgal puanı390,53
Üs savunma Puanı10,01
Deneyim746,96
WN71140,75
WN81685,96
Son 30 gün
Savaşlar150
Ortalama Seviye8,19
Galibiyetler7248,00%
Yenilgiler7550,00%
Berabere32,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar5436,00%
İmha edilen Tanklar1360,91
Yoketme Oranı1,42
Tespit edilen Tanklar530,35
Verilen Hasar1.336,16
Düşman üssü işgal puanı390,26
Üs savunma Puanı320,21
Deneyim711,77
WN7994,01
WN81590,97
Oluşturulduğu tarih:
Son Savaş:
Son Güncelleme:

Dünya Haritası Mutlak X

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar0000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler00,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar0,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim0,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Şampiyon VIII

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar0000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler00,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar0,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim0,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Orta VI

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar0000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler00,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar0,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim0,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Tank Bölüğü İstatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar0000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler00,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar0,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim0,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Ekip istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar2866000
Galibiyetler142749,79%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler143950,21%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar92332,21%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar14820,5200,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,760,000,000,00
Tespit edilen Tanklar30151,0500,0000,0000,00
Verilen Hasar1.042,860,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı54961,9200,0000,0000,00
Üs savunma Puanı104703,6500,0000,0000,00
Deneyim763,780,000,000,00
Toplam
Savaşlar2866
Galibiyetler142749,79%
Yenilgiler143950,21%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar92332,21%
İmha edilen Tanklar14820,52
Yoketme Oranı0,76
Tespit edilen Tanklar30151,05
Verilen Hasar1.042,86
Düşman üssü işgal puanı54961,92
Üs savunma Puanı104703,65
Deneyim763,78
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Çatışma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar2171000
Galibiyetler107649,56%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler100746,38%00,00%00,00%00,00%
Berabere884,05%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar70532,47%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar14160,6500,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,970,000,000,00
Tespit edilen Tanklar21580,9900,0000,0000,00
Verilen Hasar1.188,110,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı26001,2000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı25471,1700,0000,0000,00
Deneyim670,870,000,000,00
Toplam
Savaşlar2171
Galibiyetler107649,56%
Yenilgiler100746,38%
Berabere884,05%
Hayatta Kalınan Savaşlar70532,47%
İmha edilen Tanklar14160,65
Yoketme Oranı0,97
Tespit edilen Tanklar21580,99
Verilen Hasar1.188,11
Düşman üssü işgal puanı26001,20
Üs savunma Puanı25471,17
Deneyim670,87
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Kale savunma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar32000
Galibiyetler1546,88%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler1650,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere13,13%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar1340,63%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar310,9700,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,630,000,000,00
Tespit edilen Tanklar110,3400,0000,0000,00
Verilen Hasar2.812,500,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim686,810,000,000,00
Toplam
Savaşlar32
Galibiyetler1546,88%
Yenilgiler1650,00%
Berabere13,13%
Hayatta Kalınan Savaşlar1340,63%
İmha edilen Tanklar310,97
Yoketme Oranı1,63
Tespit edilen Tanklar110,34
Verilen Hasar2.812,50
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim686,81
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Anzeigen

Tanklar (237)

Tank AdıMTipUlusSeviyeOrtalama HasarOrtalama DeneyimSavaşlarGalibiyetlerWN8
Strv S1 81784,09765880653,60%1998,87
Strv 103B102354,74721394052,06%1741,57
SU-130PM 81657,73759346052,60%1692,70
Rheinmetall Skorpion G 81640,35777286552,11%1910,63
GSOR 1008 81663,91789256651,33%1733,23
Rheinmetall Skorpion 81604,22724233249,87%1670,62
ShPTK-TVP 100 81527,98759194649,64%1627,79
Löwe 8991,79648161345,82%977,27
8,8 cm Pak 43 Jagdtiger 81248,22723157750,29%1434,82
Kanonenjagdpanzer 105 81495,24758136352,90%1699,73
T34 8902,32599126345,84%901,54
Lorraine 40 t 81490,82777122153,40%1952,76
FCM 50 t 8983,43655114149,08%1100,61
TS-5 81523,16844111654,66%1686,23
KV-5 81300,06800111453,68%1572,06
112 81078,7469598847,17%1193,50
Panther mit 8,8 cm L/71 8957,6465698547,61%1137,93
ISU-122-2 81574,7277695051,16%1589,46
DBV-152 102143,1870990449,89%1364,60
IS-3A 81030,1670182847,10%962,62
FV4202 8988,8266980744,61%1169,33
Dicker Max 6872,7359876346,92%1613,02
Object 252U 81541,9085270957,40%1856,45
Progetto M40 mod. 65101960,5572769250,43%1560,11
T110E4101926,6070168650,00%1398,60
T26E4 SuperPershing 81066,6072668052,65%1301,25
Progetto M35 mod. 46 81237,4073167050,00%1442,76
AMX 13 57 GF 7544,8069866353,85%985,78
Excelsior 5443,7049765648,78%777,05
Type 64 6500,1456065249,69%1234,57
T-103 81370,5970265049,23%1456,36
Jagdpanzer E 90 91687,0271564146,65%1275,46
AMX M4 mle. 49 Liberté 81215,1277162548,64%1438,61
AMX Canon d'assaut 105 81607,9976361249,02%1707,66
SFAC 105 81611,7475657252,45%1556,42
AMX 50 Foch (155) 101842,4864156946,75%1198,44
T92 8591,6365254550,46%1012,30
Strv m/42-57 Alt A.2 6797,7259954457,17%1469,03
Charioteer Nomad 81571,8071853347,28%1572,93
Churchill III 5490,2464752550,10%951,79
Heavy Tank No. VI 6823,7364151951,25%1476,36
WZ-120-1G FT 81465,1775650449,01%1572,44
SDP wz 66 Grom 81228,1767746247,40%1123,57
LT-432 8768,6372740754,30%1454,17
Type 5 Ka-Ri 81564,8676040352,85%1457,81
ELC EVEN 90 8499,3563040244,28%782,11
G.W. Tiger (P)8584,6742539942,61%455,70
M10 RBFM 5920,7072339656,57%2116,38
Škoda T 40 6500,3946738444,79%790,65
G.W. Panther7516,0843532442,90%428,61
VK 75.01 (K) 81496,6385231755,21%1899,82
WZ-111 81222,6477930252,98%1420,86
Hummel6274,2332729642,91%186,70
G.W. Tiger9864,1250429542,03%624,58
Object 268 Version V 101759,0066329248,97%1171,00
T3091494,2270729052,41%1268,13
Grille 15102078,0463328142,35%1319,39
WZ-111 model 1-491628,0572827746,93%1493,92
T26E5 Patriot 81215,4780927753,79%1497,23
Object 703 Version II 81544,5888427153,87%1782,43
Panhard EBR 75 (FL 10) 8592,0757026946,47%800,12
M4A1 Revalorisé 81228,4473325450,00%1548,40
T-44-100 81179,3076324853,63%1474,71
VK 45.03 71295,3277524453,69%1961,35
T78 61186,3175423955,23%1954,09
Grille5288,8234023551,06%480,00
Kampfpanzer 07 RH 81037,8766822742,73%1174,65
Pz.Kpfw. T 25 5441,5954321054,29%1229,66
Matilda Black Prince 5553,0853120358,13%1546,25
FV215b (183) 101552,6460718246,70%1103,97
Type 3 Chi-Nu Kai 5536,7355517455,17%1482,13
M6A2E1 81491,2784116556,36%1902,95
Strv 103-092044,5176116449,39%1850,67
G.W. E 100101222,9260814845,27%914,06
HWK 30 8635,5361814747,62%1012,42
Panhard EBR 10510627,3158013943,88%483,13
Caernarvon Action X 81305,5681213949,64%1538,43
122 TM 81286,7865813943,88%1330,17
M56 Scorpion 71043,3762213647,06%1362,73
Cromwell B 6559,3262213056,92%1041,01
AMX 13 10510734,9568012953,49%748,01
113101515,2869212247,54%1048,37
Bat.-Châtillon Bourrasque 8983,9064011943,70%987,42
AMX 50 Foch B101971,4172411751,28%1362,68
StuG IV 5467,4047911757,26%1192,23
Ashigaru 101775,4872011151,35%1111,61
T28 Prototype81303,3371010651,89%1466,69
WZ-111 model 5A101885,4371710445,19%1367,27
T25 Pilot Number 1 81025,9274810451,92%1355,73
E 75 TS 81289,797329753,61%1417,43
ISU-122S 71288,426539647,92%1808,01
Centurion Action X101543,326779448,94%1114,94
Jagdpanther II81096,835799247,83%958,21
Bisonte C45 81217,697599150,55%1192,71
M22 Locust 3269,013888265,85%1243,37
Yong Bing 91313,587698158,02%1010,94
AMX ELC bis5187,423797848,72%483,89
ASTRON Rex 105 mm 81318,017967554,67%1354,15
DZT-159 91652,618477561,33%1538,21
Pz.Kpfw. IV Schmalturm 6854,665207456,76%1619,79
AMX 12 t6469,635827349,32%1272,40
Matilda IV 5507,256147360,27%1392,33
M4A1 FL 10 6970,366887241,67%1624,24
Sturmpanzer II4342,622826848,53%986,89
Bofors Tornvagn 81080,126746750,75%1017,53
AT 15A 71092,268076665,15%1774,92
Pz.Kpfw. III Ausf. K 5494,925066640,91%1154,28
Sherman VC Firefly 6853,485796538,46%1312,85
T28 Concept 7963,485706336,51%1183,13
T34 B 81183,817046352,38%1418,03
Nergal 81442,317806254,84%1652,43
Sexton I 3388,623596041,67%1221,84
Tiger-Maus 91515,716365933,90%1136,97
WZ-111 Alpine Tiger 81048,447115947,46%1225,52
SU-122V 91779,227175837,93%1457,53
Brennos 81183,656975750,88%1195,40
M4A3E8 Thunderbolt VII 6818,957285655,36%1709,45
Pz.Sfl. IVc5974,315115545,45%2321,30
TOG II* 61058,987055345,28%1964,86
Light Mk. VIC 2114,582515343,40%449,10
SU-100I 5867,906515154,90%1605,72
EMIL 1951 81366,127125046,00%1438,06
M54 Renegade 81320,047444652,17%1463,58
Super Hellcat 71028,746704658,70%1561,62
Char Futur 4 91804,527844450,00%1502,14
Controcarro 3 Minotauro101803,357334346,51%1103,16
T-34-85M 6700,356544360,47%1190,31
Caliban 81167,157754156,10%1301,46
T675762,684613740,54%1649,17
AE Phase I 91444,927163745,95%1238,99
Bat.-Châtillon 25 t101754,646923644,44%1244,23
Bretagne Panther 6901,817083663,89%1706,64
Valentine II 4250,804333568,57%857,68
A46 6330,634703557,14%949,93
MTLS-1G14 3235,382913455,88%890,41
Type 1 Ho-Ni II 4495,124923342,42%935,84
Pz.Sfl. IC 4383,164443253,13%1211,89
L-60 2108,032923256,25%540,44
Pz.Kpfw. IV hydrostat. 5858,787643253,13%2285,47
Pz.Kpfw. II2187,774333161,29%887,77
T-45 2172,873163148,39%822,27
Valiant 5769,067273161,29%2087,59
Pz.Kpfw. KW I (r) 5839,637053053,33%1580,58
AMX 13 757628,905782951,72%1351,40
SU-2-122 5722,005972958,62%1913,90
Obsidian 81115,577182850,00%1282,93
T2 Light Tank 2128,142602860,71%581,10
BT-7 artillery 3183,502992853,57%610,42
XM57 81487,197882661,54%1479,91
Object 274a 81175,807842556,00%1572,94
T-29 3278,083032544,00%949,92
Sturmpanzer I Bison360,961262433,33%0,00
T-127 3315,544252462,50%1346,78
AMX 50 B101483,916212339,13%857,76
KV-1 shielded 5673,136242339,13%1100,35
BZ-176 81271,397272343,48%985,94
43 M. Toldi III 3192,132772334,78%664,03
Somua SM 81172,646282227,27%1013,22
TKS z n.k.m. 20 mm 2140,242542133,33%557,36
Lago M38 3635,717052176,19%2136,85
M4A3(76)W Sherman 6804,657262060,00%1339,20
M24E2 Super Chaffee 6412,654262040,00%1016,77
M3 Light 3188,752762040,00%684,49
FV201 (A45) 7965,357362055,00%1500,60
Excalibur 6887,806572060,00%1387,74
T-115 5981,507782050,00%1541,37
KV-1SA 5735,896821947,37%1472,63
A25 Harry Hopkins I 4587,056341957,89%1754,78
TVP T 50/51101476,117191855,56%1090,10
Covenanter5154,173351855,56%395,35
Char de transition 6605,334761844,44%719,02
Churchill Crocodile 61006,618611866,67%1668,42
Cruiser Mk. III3142,442821650,00%512,64
MKA 2252,444031662,50%1070,92
Großtraktor - Krupp 3249,804091553,33%909,04
AMX 30 B101467,216621450,00%1060,65
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6272,794151450,00%524,05
K-91-PT 91804,216671435,71%1581,22
Carro da Combattimento 45 t 101206,866571442,86%680,11
Pz.Kpfw. T 15 3201,003701450,00%885,76
Lago4211,922831330,77%445,12
Type T-345373,153991353,85%907,20
ARMT 5616,085171346,15%1271,32
T-50-2 6535,384921338,46%1222,57
Type 59 G 81174,757601250,00%1485,30
AMX 13 (FL 11) 5254,005081275,00%804,28
Vickers Medium Mk. I1112,733251163,64%647,15
Cruiser Mk. IV4176,183441163,64%522,34
Jagdpanzer E 100101725,915701136,36%899,56
Windhund 81100,735981145,45%1039,39
WZ-113G FT101693,006751040,00%856,02
Churchill Gun Carrier6395,003461030,00%415,30
T9591378,89771966,67%1128,76
Pz.Kpfw. 38 (K) 5938,44713944,44%1905,88
T-34 shielded 5623,78565933,33%1414,29
Type 586595,63410825,00%857,94
A7E3 3619,75568862,50%2320,59
Rinoceronte101983,86823771,43%1554,95
Tetrarch 2498,719907100,00%4529,27
Pz.Kpfw. II Ausf. D 2126,29279742,86%444,94
Panzerwagen 39 3424,00444616,67%1914,70
M4-85 5390,00607666,67%879,84
Tiger 131 6976,67758650,00%1905,15
FCM 362105,20260580,00%474,41
Pz.Kpfw. IV Ausf. F2 5529,60465540,00%924,74
AMBT 8431,80278520,00%139,22
M24 Chaffee No. 594 5318,80351540,00%603,91
Leichttraktor1492,009824100,00%3890,44
WZ-1328105,00347425,00%0,00
T57 Heavy101083,25504425,00%536,53
G.Pz. Mk. VI (e)20,0093450,00%113,16
Stone Sentinel 81609,50856450,00%1751,36
Renault Otsu1200,67257366,67%899,54
Renault NC-311161,00232366,67%859,87
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4907,67529366,67%3267,01
Vickers Mk. E Type B2141,33274366,67%583,45
M4 Improved 5411,67495333,33%717,28
VK 30.01 (D)6510,33499366,67%896,32
Convert. Medium Tank T3 3210,67399366,67%598,20
Škoda T 56 8640,0033230,00%307,83
BZ-7510831,50799250,00%416,25
IT-3 457,50247250,00%137,13
T-116 3315,505922100,00%1740,66
Stridsyxa 81418,00767250,00%1452,55
AMX ELC 901 60,00338250,00%107,96
T14 51240,0012831100,00%3486,33
Strv fm/21169,0011610,00%108,44
T1 Cunningham175,003571100,00%478,01
Strv m/40L3191,004261100,00%747,05
Sav m/434119,0020310,00%43,01
T110E5102447,0039510,00%1354,68
T110E310774,008731100,00%467,10
Pz.Sfl. IVb4317,0017110,00%842,11
Pz.Kpfw. M 15 3367,003821100,00%1688,54
M16/43 Sahariano 3794,009241100,00%2923,65
Pz.Kpfw. 38H 735 (f) 2290,005371100,00%903,64
T-22 medium 10970,0033010,00%489,64

Grafikler

WN8

Anzeigen

Klan Geçmişi

Rütbe: Komutan
Katıldı: 01/04/2017
Ayrıldı: 24/12/2024