| Tank Adı | M | Tip | Ulus | Seviye | Ortalama Hasar | Ortalama Deneyim | Savaşlar | Galibiyetler | WN8 | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| E 75 | 9 | 1969,39 | 709 | 858 | 57,23% | 2050,56 | |||||
| T-10 | 9 | 1790,03 | 611 | 728 | 54,81% | 1931,03 | |||||
| IS-3 | 8 | 1322,24 | 518 | 575 | 50,78% | 1566,87 | |||||
| M18 Hellcat | 6 | 802,61 | 434 | 546 | 51,28% | 1506,21 | |||||
| Type 62 | 7 | 586,53 | 514 | 513 | 50,10% | 1225,46 | |||||
| T69 | 8 | 1020,49 | 508 | 502 | 52,79% | 1313,70 | |||||
| T-44 | 8 | 1093,81 | 543 | 499 | 52,51% | 1557,96 | |||||
| KV-1 | 5 | 473,05 | 345 | 484 | 48,97% | 961,39 | |||||
| TVP T 50/51 | 10 | 2443,82 | 811 | 433 | 47,58% | 2149,93 | |||||
| T54E1 | 9 | 1894,59 | 609 | 414 | 53,62% | 1978,54 | |||||
| Tiger I | 7 | 1322,96 | 680 | 405 | 57,78% | 2083,81 | |||||
| KV-85 | 6 | 616,31 | 381 | 384 | 51,30% | 985,15 | |||||
| ISU-152 | 8 | 1297,22 | 464 | 369 | 50,14% | 1327,15 | |||||
| Obsidian | 8 | 1462,84 | 909 | 359 | 53,76% | 1995,14 | |||||
| IS | 7 | 843,52 | 424 | 349 | 45,27% | 1035,08 | |||||
| IS-7 | 10 | 2227,84 | 732 | 327 | 48,32% | 1803,17 | |||||
| Predatore | 9 | 2406,27 | 981 | 317 | 56,15% | 2281,90 | |||||
| DBV-152 | 10 | 3220,31 | 895 | 316 | 56,01% | 2499,35 | |||||
| FV304 | 6 | 720,11 | 380 | 312 | 52,56% | 1438,02 | |||||
| IS-4 | 10 | 2383,17 | 837 | 309 | 56,63% | 1987,92 | |||||
| ELC EVEN 90 | 8 | 708,76 | 804 | 309 | 58,58% | 1641,38 | |||||
| Strv 103B | 10 | 2724,21 | 843 | 305 | 50,49% | 2244,57 | |||||
| Škoda T 50 | 9 | 2152,50 | 877 | 302 | 57,62% | 2184,08 | |||||
| FV4005 Stage II | 10 | 2088,00 | 726 | 290 | 59,66% | 1737,73 | |||||
| ST-I | 9 | 1883,77 | 589 | 276 | 52,54% | 1840,38 | |||||
| Tiger II | 8 | 1365,08 | 590 | 275 | 53,09% | 1730,62 | |||||
| T-43 | 7 | 797,99 | 483 | 264 | 53,41% | 1324,06 | |||||
| T110E5 | 10 | 2752,36 | 929 | 262 | 53,05% | 2407,73 | |||||
| KV-4 | 8 | 1301,61 | 602 | 262 | 54,20% | 1652,77 | |||||
| E 65 Zwilling | 8 | 2307,15 | 1105 | 259 | 50,97% | 2412,91 | |||||
| T-54 | 9 | 1273,08 | 564 | 258 | 47,29% | 1204,41 | |||||
| SDP wz 66 Grom | 8 | 1598,03 | 769 | 250 | 45,20% | 1615,06 | |||||
| E 100 | 10 | 2740,07 | 880 | 246 | 52,85% | 2392,81 | |||||
| Taschenratte | 11 | 4095,88 | 1264 | 246 | 58,54% | 3103,79 | |||||
| FV230 Canopener | 10 | 3319,77 | 1083 | 244 | 60,25% | 2840,13 | |||||
| Strv 103-0 | 9 | 2101,10 | 798 | 229 | 55,02% | 1930,16 | |||||
| Bat.-Châtillon 12 t | 8 | 765,05 | 821 | 224 | 55,80% | 1691,18 | |||||
| SU-100 | 6 | 850,06 | 440 | 222 | 52,25% | 1557,69 | |||||
| T71 DA | 7 | 700,36 | 567 | 215 | 50,70% | 1360,67 | |||||
| KV-13 | 7 | 862,84 | 510 | 211 | 53,55% | 1550,10 | |||||
| Škoda T 25 | 6 | 892,34 | 560 | 210 | 51,90% | 1883,34 | |||||
| DZT-159 | 9 | 2329,36 | 993 | 209 | 55,02% | 2393,49 | |||||
| Turtle Mk. I | 8 | 2012,63 | 1019 | 203 | 52,22% | 2214,14 | |||||
| T57 Heavy | 10 | 2262,98 | 669 | 196 | 45,92% | 1757,96 | |||||
| Object 430U | 10 | 3235,77 | 1020 | 192 | 53,13% | 3319,63 | |||||
| Lorraine 40 t | 8 | 1606,29 | 797 | 185 | 50,81% | 2032,61 | |||||
| T25/2 | 7 | 1040,03 | 474 | 183 | 56,28% | 1651,37 | |||||
| Type 61 | 9 | 1736,19 | 809 | 181 | 47,51% | 1661,77 | |||||
| SU-130PM | 8 | 1761,73 | 809 | 179 | 49,72% | 1763,04 | |||||
| M48A5 Patton | 10 | 3222,90 | 1028 | 163 | 57,06% | 3371,00 | |||||
| Kampfpanzer 07 RH | 8 | 1902,04 | 972 | 162 | 55,56% | 2860,61 | |||||
| STB-1 | 10 | 2153,99 | 772 | 160 | 43,75% | 1680,65 | |||||
| Vz. 60S Dravec | 10 | 3277,09 | 1046 | 156 | 57,05% | 2427,74 | |||||
| Churchill III | 5 | 602,88 | 634 | 156 | 50,64% | 1268,54 | |||||
| Jagdtiger | 9 | 2115,81 | 835 | 155 | 54,19% | 1816,61 | |||||
| M24 Chaffee | 5 | 367,36 | 411 | 146 | 52,05% | 1357,92 | |||||
| KV-3 | 7 | 978,19 | 431 | 145 | 44,83% | 1205,54 | |||||
| G.W. Panther | 7 | 789,68 | 476 | 142 | 49,30% | 841,04 | |||||
| G.W. Tiger (P) | 8 | 921,80 | 625 | 142 | 50,00% | 955,24 | |||||
| SU-152 | 7 | 1142,71 | 498 | 141 | 45,39% | 1761,37 | |||||
| Manticore | 10 | 1416,26 | 923 | 138 | 50,00% | 2090,72 | |||||
| T26E5 Patriot | 8 | 1446,85 | 869 | 138 | 51,45% | 1842,26 | |||||
| T32 | 8 | 1438,99 | 648 | 136 | 52,94% | 1649,19 | |||||
| Ferdinand | 8 | 1334,89 | 594 | 135 | 47,41% | 1292,06 | |||||
| Chrysler K GF | 8 | 1591,82 | 921 | 132 | 59,09% | 2057,93 | |||||
| T-150 | 6 | 629,41 | 362 | 130 | 46,92% | 1020,24 | |||||
| STA-1 | 8 | 1359,35 | 641 | 127 | 51,18% | 1890,32 | |||||
| Conqueror | 9 | 2053,64 | 933 | 124 | 60,48% | 2084,27 | |||||
| Churchill VII | 6 | 554,16 | 383 | 122 | 52,46% | 945,51 | |||||
| Object 261 | 10 | 1618,63 | 732 | 120 | 46,67% | 1361,39 | |||||
| Concept No. 5 | 10 | 2802,27 | 892 | 119 | 55,46% | 2320,79 | |||||
| Type T-34 | 5 | 595,77 | 418 | 117 | 62,39% | 2008,82 | |||||
| T37 | 6 | 550,05 | 479 | 116 | 56,90% | 1666,28 | |||||
| T67 | 5 | 441,12 | 321 | 113 | 49,56% | 932,05 | |||||
| Ares 90 | 10 | 2480,64 | 933 | 113 | 54,87% | 2199,19 | |||||
| Löwe | 8 | 1527,08 | 641 | 112 | 61,61% | 1956,31 | |||||
| T29 | 7 | 1320,94 | 589 | 111 | 54,95% | 1739,68 | |||||
| IS-2 | 7 | 1198,31 | 590 | 110 | 49,09% | 1692,69 | |||||
| M46 Patton | 9 | 2526,98 | 993 | 108 | 54,63% | 2641,83 | |||||
| Object 430 | 9 | 2221,24 | 1045 | 103 | 61,17% | 2541,04 | |||||
| Churchill I | 5 | 411,55 | 320 | 102 | 59,80% | 842,96 | |||||
| Kpz. 3 GST Turm | 8 | 1980,48 | 861 | 102 | 46,08% | 2128,17 | |||||
| IS-6 | 8 | 1490,92 | 709 | 101 | 60,40% | 1908,80 | |||||
| Leopard 1 | 10 | 3045,93 | 829 | 101 | 40,59% | 2561,54 | |||||
| GSOR 3301 AVR FS | 9 | 1056,50 | 880 | 101 | 48,51% | 1880,14 | |||||
| Grille | 5 | 535,27 | 338 | 100 | 49,00% | 1167,40 | |||||
| Hummel | 6 | 737,66 | 353 | 99 | 47,47% | 1143,93 | |||||
| Object 252U | 8 | 1495,99 | 821 | 99 | 53,54% | 1562,21 | |||||
| Spähpanzer Ru 251 | 9 | 1071,60 | 938 | 96 | 60,42% | 1978,91 | |||||
| GSOR 1006 Scheme 7 | 9 | 2538,69 | 1053 | 95 | 61,05% | 2807,43 | |||||
| KV-2 | 6 | 1046,25 | 591 | 93 | 55,91% | 2011,78 | |||||
| FV4004 Conway | 9 | 1490,69 | 630 | 93 | 47,31% | 1254,83 | |||||
| Rhm.-Borsig Waffenträger | 8 | 1943,58 | 849 | 93 | 56,99% | 2105,66 | |||||
| Bat.-Châtillon 25 t AP | 9 | 2080,87 | 894 | 92 | 46,74% | 2523,47 | |||||
| VK 36.01 (H) | 6 | 732,52 | 472 | 91 | 58,24% | 1443,68 | |||||
| Super Conqueror | 10 | 2388,30 | 857 | 91 | 53,85% | 1884,01 | |||||
| KR-1 | 11 | 3119,21 | 1051 | 91 | 58,24% | 2173,98 | |||||
| AMX 50 120 | 9 | 2673,09 | 1072 | 89 | 65,17% | 3245,06 | |||||
| Crusader 5.5-in. SP | 7 | 734,06 | 616 | 89 | 48,31% | 936,37 | |||||
| Pz.Kpfw. IV Ausf. H | 5 | 429,18 | 338 | 89 | 53,93% | 1103,30 | |||||
| FV229 Contender | 9 | 2464,71 | 1054 | 86 | 52,33% | 2519,40 | |||||
| Caernarvon | 8 | 1285,31 | 650 | 83 | 45,78% | 1364,03 | |||||
| 110 | 8 | 1212,93 | 785 | 81 | 53,09% | 1298,91 | |||||
| Nashorn | 6 | 632,89 | 352 | 81 | 45,68% | 956,96 | |||||
| Charioteer | 8 | 1073,33 | 565 | 81 | 49,38% | 1040,83 | |||||
| T-28 | 4 | 129,76 | 173 | 80 | 47,50% | 198,44 | |||||
| Type 5 Heavy | 10 | 3344,63 | 1100 | 80 | 61,25% | 2801,29 | |||||
| Leopard Prototyp A | 9 | 2445,85 | 909 | 80 | 50,00% | 2347,91 | |||||
| T21 | 6 | 276,49 | 369 | 80 | 56,25% | 734,71 | |||||
| Object 705 | 9 | 1971,16 | 837 | 79 | 54,43% | 1975,02 | |||||
| LHMTV | 8 | 730,44 | 836 | 78 | 51,28% | 1437,72 | |||||
| AMX AC mle. 48 | 8 | 1413,94 | 727 | 77 | 49,35% | 1491,56 | |||||
| SU-26 | 3 | 286,28 | 168 | 76 | 47,37% | 702,82 | |||||
| SU-101 | 8 | 1142,46 | 609 | 76 | 38,16% | 1106,07 | |||||
| Challenger | 7 | 1186,09 | 645 | 76 | 50,00% | 1691,01 | |||||
| Panhard EBR 90 | 9 | 915,75 | 799 | 76 | 50,00% | 1442,22 | |||||
| AMX AC mle. 46 | 7 | 1199,90 | 673 | 71 | 52,11% | 1742,43 | |||||
| T1 Heavy | 5 | 481,43 | 356 | 70 | 58,57% | 908,77 | |||||
| SU-5 | 4 | 525,26 | 271 | 70 | 52,86% | 1400,25 | |||||
| WZ-111G FT | 9 | 2414,26 | 903 | 69 | 50,72% | 2028,33 | |||||
| Rheinmetall Panzerwagen | 10 | 1797,78 | 987 | 69 | 63,77% | 2606,30 | |||||
| Matilda | 4 | 326,33 | 266 | 67 | 56,72% | 875,53 | |||||
| Maus | 10 | 2847,37 | 1009 | 67 | 52,24% | 2433,38 | |||||
| Pz.Sfl. IVc | 5 | 437,48 | 281 | 67 | 52,24% | 1008,61 | |||||
| SU-85 | 5 | 492,29 | 345 | 65 | 49,23% | 1235,86 | |||||
| Type 5 Chi-Ri | 7 | 1148,83 | 802 | 65 | 58,46% | 2029,40 | |||||
| Jagdpanzer 38(t) Hetzer | 4 | 150,34 | 175 | 65 | 60,00% | 314,78 | |||||
| WZ-111-1G FT | 8 | 1756,25 | 860 | 65 | 56,92% | 2112,29 | |||||
| BZ-79 | 11 | 3424,97 | 1029 | 65 | 49,23% | 2123,22 | |||||
| Marder II | 3 | 171,55 | 178 | 64 | 60,94% | 500,42 | |||||
| T30 | 9 | 1750,29 | 844 | 62 | 59,68% | 1661,93 | |||||
| Type 4 Heavy | 9 | 2494,08 | 1125 | 62 | 74,19% | 2953,15 | |||||
| BZ-75 | 10 | 2662,08 | 879 | 61 | 49,18% | 1874,81 | |||||
| Škoda T 24 | 5 | 503,08 | 334 | 60 | 43,33% | 1458,47 | |||||
| FV601 Saladin | 8 | 1810,12 | 938 | 60 | 55,00% | 2756,99 | |||||
| HWK 12 | 8 | 1038,66 | 842 | 58 | 44,83% | 1962,90 | |||||
| FV224 Chopper | 7 | 1519,89 | 813 | 57 | 50,88% | 1906,78 | |||||
| Pz.Kpfw. 55 | 8 | 2430,02 | 1314 | 57 | 64,91% | 2916,82 | |||||
| SU-8 | 6 | 737,82 | 389 | 56 | 42,86% | 878,17 | |||||
| BZ-166 | 8 | 1673,87 | 870 | 55 | 50,91% | 2025,45 | |||||
| Coccodrillo | 10 | 2322,26 | 866 | 54 | 55,56% | 1887,30 | |||||
| Pz.Kpfw. 38 (t) n.A. | 4 | 129,41 | 222 | 54 | 50,00% | 264,90 | |||||
| T28 Prototype | 8 | 1482,59 | 778 | 54 | 51,85% | 1673,01 | |||||
| Birch Gun | 4 | 189,60 | 202 | 53 | 47,17% | 549,54 | |||||
| AMX M4 mle. 51 | 9 | 2322,00 | 1011 | 53 | 58,49% | 2152,78 | |||||
| M7 | 5 | 328,17 | 312 | 52 | 55,77% | 1237,03 | |||||
| Waffenträger auf Pz. IV | 9 | 2214,90 | 828 | 52 | 50,00% | 1874,23 | |||||
| FV227 Conceiver | 8 | 2009,79 | 1132 | 52 | 61,54% | 2850,11 | |||||
| Jagdpanzer E 100 | 10 | 2907,12 | 838 | 51 | 54,90% | 2163,58 | |||||
| AMX 13 75 | 7 | 750,08 | 749 | 50 | 52,00% | 1926,89 | |||||
| AMX 50 100 | 8 | 1726,80 | 856 | 49 | 53,06% | 2007,15 | |||||
| Achilles | 6 | 641,37 | 416 | 49 | 44,90% | 981,17 | |||||
| SU-122A | 5 | 369,08 | 218 | 49 | 36,73% | 676,63 | |||||
| M5A1 Stuart | 4 | 177,08 | 241 | 48 | 54,17% | 527,17 | |||||
| M5 Stuart | 4 | 112,79 | 234 | 48 | 45,83% | 107,31 | |||||
| M3 Lee | 4 | 189,34 | 191 | 47 | 53,19% | 559,53 | |||||
| T20 | 7 | 1081,13 | 667 | 46 | 52,17% | 1676,73 | |||||
| Bat.-Châtillon 25 t | 10 | 2410,04 | 796 | 46 | 34,78% | 1911,66 | |||||
| AT 15 | 8 | 1664,13 | 704 | 46 | 47,83% | 1797,79 | |||||
| Ikv 90 Typ B | 7 | 1121,42 | 618 | 45 | 44,44% | 1593,28 | |||||
| Indien-Panzer | 8 | 1619,22 | 884 | 45 | 57,78% | 2488,24 | |||||
| M-VII-Y | 9 | 2606,93 | 1143 | 45 | 57,78% | 2374,34 | |||||
| Ares 75 | 8 | 2104,23 | 1176 | 44 | 63,64% | 3311,57 | |||||
| O-Ho | 8 | 2282,86 | 1113 | 43 | 55,81% | 3117,77 | |||||
| Sturer Emil | 7 | 1247,55 | 760 | 42 | 61,90% | 1964,63 | |||||
| Vz. 44-1 | 7 | 1472,98 | 947 | 40 | 57,50% | 2170,84 | |||||
| SU-85B | 4 | 465,70 | 327 | 40 | 67,50% | 1492,33 | |||||
| Mäuschen | 9 | 1979,65 | 893 | 40 | 47,50% | 1806,88 | |||||
| AT 7 | 7 | 1130,03 | 588 | 39 | 58,97% | 1484,18 | |||||
| GSR 3301 Setter | 7 | 335,08 | 709 | 38 | 60,53% | 717,19 | |||||
| AMX 50 B | 10 | 3336,97 | 1092 | 37 | 67,57% | 3032,05 | |||||
| BZ-68 | 9 | 2141,08 | 892 | 37 | 45,95% | 1864,90 | |||||
| FSV Scheme A | 7 | 1497,30 | 1066 | 37 | 64,86% | 3405,45 | |||||
| AE Phase I | 9 | 2039,70 | 935 | 37 | 59,46% | 1979,30 | |||||
| 45TP Habicha | 7 | 1050,50 | 621 | 36 | 47,22% | 1357,32 | |||||
| AMX 12 t | 6 | 598,25 | 592 | 36 | 50,00% | 1710,79 | |||||
| Object 704 | 9 | 2078,89 | 721 | 36 | 44,44% | 1555,82 | |||||
| AT 2 | 5 | 504,11 | 376 | 36 | 55,56% | 1180,23 | |||||
| Object 277 | 10 | 2445,54 | 728 | 35 | 28,57% | 1903,93 | |||||
| BT-7 artillery | 3 | 223,60 | 303 | 35 | 57,14% | 880,69 | |||||
| Tiger (P) | 7 | 1681,00 | 946 | 34 | 44,12% | 2353,29 | |||||
| 40TP Habicha | 6 | 505,70 | 337 | 33 | 39,39% | 724,96 | |||||
| AMX M4 mle. 54 | 10 | 2515,55 | 1000 | 33 | 60,61% | 2263,53 | |||||
| Object 257 | 9 | 1173,45 | 546 | 33 | 48,48% | 1024,10 | |||||
| Black Rock | 11 | 3505,73 | 1202 | 33 | 63,64% | 2732,39 | |||||
| Jagdpanther | 7 | 1182,13 | 621 | 32 | 50,00% | 1699,36 | |||||
| AT 8 | 6 | 1034,97 | 633 | 32 | 56,25% | 2157,26 | |||||
| M8A1 | 4 | 271,75 | 260 | 32 | 53,13% | 646,43 | |||||
| T110E3 | 10 | 2837,00 | 807 | 32 | 46,88% | 1902,84 | |||||
| TS-6 | 9 | 2286,32 | 929 | 31 | 48,39% | 2020,02 | |||||
| Cromwell | 6 | 1112,60 | 820 | 30 | 60,00% | 2482,90 | |||||
| IS-5 (Object 730) | 8 | 1042,30 | 622 | 30 | 40,00% | 990,10 | |||||
| Type 58 | 6 | 834,90 | 578 | 29 | 48,28% | 1719,33 | |||||
| Type 57 | 8 | 1879,86 | 1023 | 29 | 62,07% | 2221,12 | |||||
| Bishop | 5 | 306,00 | 253 | 29 | 48,28% | 542,36 | |||||
| VK 30.02 (M) | 6 | 965,59 | 732 | 29 | 55,17% | 2060,38 | |||||
| Spähpanzer SP I C | 7 | 1060,14 | 942 | 29 | 68,97% | 2665,58 | |||||
| Staghound Mk. III | 6 | 1298,55 | 891 | 29 | 37,93% | 3193,09 | |||||
| TVP VTU Koncept | 8 | 746,29 | 416 | 28 | 35,71% | 711,43 | |||||
| Ikv 65 Alt II | 6 | 1123,96 | 586 | 28 | 32,14% | 2059,24 | |||||
| M41 | 5 | 590,14 | 468 | 28 | 50,00% | 828,73 | |||||
| M103 | 9 | 1787,21 | 726 | 28 | 42,86% | 1477,29 | |||||
| Concept 1B | 9 | 2736,71 | 1232 | 28 | 64,29% | 2555,83 | |||||
| StuG III Ausf. G | 5 | 369,00 | 316 | 27 | 55,56% | 749,56 | |||||
| Konštrukta T-34/100 | 7 | 665,93 | 450 | 27 | 62,96% | 1068,62 | |||||
| T-46 | 3 | 110,56 | 167 | 27 | 55,56% | 367,45 | |||||
| O-I | 6 | 1369,33 | 721 | 27 | 37,04% | 2154,10 | |||||
| Type 4 Chi-To | 6 | 688,96 | 575 | 26 | 53,85% | 1243,86 | |||||
| AMX 13 105 AM mle. 50 | 5 | 412,62 | 397 | 26 | 61,54% | 862,91 | |||||
| AMX 13 F3 AM | 6 | 749,31 | 626 | 26 | 76,92% | 1200,64 | |||||
| AMX 13 90 | 9 | 1030,73 | 788 | 26 | 38,46% | 1754,99 | |||||
| Panhard AML Lynx 6x6 | 8 | 633,46 | 679 | 26 | 50,00% | 1080,16 | |||||
| Sexton II | 3 | 138,76 | 131 | 25 | 28,00% | 346,27 | |||||
| O-Ni | 7 | 1682,32 | 998 | 25 | 60,00% | 2347,58 | |||||
| VK 100.01 (P) | 8 | 1599,56 | 848 | 25 | 40,00% | 1642,17 | |||||
| 25TP KSUST II | 5 | 543,33 | 485 | 24 | 58,33% | 1449,74 | |||||
| SU-18 | 2 | 193,08 | 138 | 24 | 54,17% | 1135,79 | |||||
| Marder 38T | 4 | 431,92 | 370 | 24 | 75,00% | 1338,68 | |||||
| Waffenträger auf E 100 | 10 | 2587,92 | 789 | 24 | 50,00% | 1708,48 | |||||
| Jagdpanzer IV | 6 | 889,78 | 606 | 23 | 60,87% | 1710,34 | |||||
| TNH 105/1000 | 8 | 1528,04 | 915 | 23 | 60,87% | 1989,54 | |||||
| AMX 65 t | 8 | 1747,26 | 921 | 23 | 56,52% | 2443,40 | |||||
| BT-7 | 4 | 95,14 | 177 | 22 | 68,18% | 317,59 | |||||
| P.43 | 5 | 726,95 | 658 | 22 | 68,18% | 2256,87 | |||||
| Crusader | 6 | 631,68 | 819 | 22 | 63,64% | 2235,68 | |||||
| M26 Pershing | 8 | 1694,23 | 1098 | 22 | 68,18% | 2571,55 | |||||
| XM69 Hacker | 11 | 2702,91 | 742 | 22 | 31,82% | 1634,50 | |||||
| Tortoise | 9 | 2200,55 | 909 | 22 | 45,45% | 1912,24 | |||||
| Object 705A | 10 | 2449,62 | 757 | 21 | 33,33% | 1772,05 | |||||
| T803 | 11 | 2467,33 | 902 | 21 | 47,62% | 1485,95 | |||||
| AMX M4 mle. 45 | 7 | 2132,15 | 1243 | 20 | 75,00% | 3804,07 | |||||
| Type 3 Ju-Nu | 6 | 1202,50 | 906 | 20 | 65,00% | 1989,55 | |||||
| Pz.Kpfw. 38 (t) | 3 | 96,53 | 154 | 19 | 42,11% | 101,02 | |||||
| Type 2597 Chi-Ha | 3 | 99,58 | 105 | 19 | 26,32% | 90,99 | |||||
| Valentine | 3 | 253,58 | 248 | 19 | 47,37% | 810,20 | |||||
| SU-76M | 4 | 181,00 | 149 | 19 | 42,11% | 299,28 | |||||
| Type 3 Chi-Nu | 5 | 792,17 | 625 | 18 | 66,67% | 2528,70 | |||||
| 14TP | 4 | 181,61 | 271 | 18 | 72,22% | 632,74 | |||||
| A-20 | 5 | 64,39 | 161 | 18 | 38,89% | 6,11 | |||||
| VK 28.01 | 6 | 782,78 | 818 | 18 | 72,22% | 3179,85 | |||||
| Panzerjäger I | 2 | 156,29 | 114 | 17 | 35,29% | 366,81 | |||||
| VK 16.02 Leopard | 5 | 1034,59 | 840 | 17 | 58,82% | 5804,23 | |||||
| Covenanter | 5 | 352,35 | 422 | 17 | 58,82% | 1249,06 | |||||
| WZ-113G FT | 10 | 2985,88 | 994 | 17 | 64,71% | 2578,30 | |||||
| Cobra | 9 | 2041,29 | 857 | 17 | 41,18% | 1782,34 | |||||
| BT-2 | 2 | 73,88 | 98 | 16 | 18,75% | 101,04 | |||||
| AEC Armoured Car | 5 | 916,75 | 688 | 16 | 62,50% | 2574,36 | |||||
| Carro da Combattimento 45 t | 10 | 2168,19 | 768 | 16 | 50,00% | 1465,02 | |||||
| Pz.Kpfw. 35 (t) | 2 | 74,00 | 114 | 15 | 46,67% | 176,64 | |||||
| Vickers Medium Mk. III | 3 | 36,93 | 133 | 15 | 40,00% | 2,02 | |||||
| VK 30.02 (D) | 7 | 1251,40 | 996 | 15 | 60,00% | 2345,10 | |||||
| M2 Medium Tank | 3 | 95,33 | 154 | 15 | 53,33% | 209,93 | |||||
| IS-M | 8 | 914,93 | 577 | 15 | 40,00% | 799,61 | |||||
| Sturmpanzer I Bison | 3 | 71,64 | 115 | 14 | 57,14% | 153,39 | |||||
| Ikv 103 | 5 | 734,57 | 480 | 14 | 42,86% | 1858,27 | |||||
| VK 30.01 (P) | 6 | 1495,00 | 1000 | 14 | 57,14% | 3064,96 | |||||
| Tiger-Maus | 9 | 1795,21 | 871 | 14 | 50,00% | 1455,49 | |||||
| M4A3(76)W Sherman | 6 | 1080,79 | 686 | 14 | 35,71% | 1742,00 | |||||
| WZ-111 Alpine Tiger | 8 | 1160,50 | 804 | 14 | 57,14% | 1421,49 | |||||
| FV207 | 8 | 1171,23 | 721 | 13 | 38,46% | 1256,78 | |||||
| Panhard AMD 178B | 6 | 517,00 | 557 | 13 | 61,54% | 1705,53 | |||||
| 8,8 cm Pak 43 Jagdtiger | 8 | 1079,77 | 443 | 13 | 38,46% | 987,65 | |||||
| M6 | 6 | 356,33 | 397 | 12 | 50,00% | 376,48 | |||||
| Type 1 Chi-He | 4 | 403,33 | 389 | 12 | 66,67% | 1523,26 | |||||
| WZ-111 model 1-4 | 9 | 1454,83 | 776 | 12 | 41,67% | 1195,94 | |||||
| VK 30.01 (H) | 5 | 850,33 | 492 | 12 | 25,00% | 1877,23 | |||||
| AT-1 | 2 | 53,67 | 75 | 12 | 41,67% | 2,96 | |||||
| AMX 38 | 3 | 170,67 | 234 | 12 | 58,33% | 537,16 | |||||
| Pz.Kpfw. I Ausf. C | 3 | 193,08 | 276 | 12 | 41,67% | 791,05 | |||||
| T-26 | 2 | 119,73 | 131 | 11 | 45,45% | 422,34 | |||||
| Cavalier | 5 | 737,55 | 574 | 11 | 63,64% | 2053,30 | |||||
| TS-54 | 8 | 1215,45 | 906 | 11 | 63,64% | 1301,18 | |||||
| AMX 40 | 4 | 97,00 | 244 | 10 | 60,00% | 274,25 | |||||
| UDES 03 | 8 | 825,50 | 535 | 10 | 50,00% | 733,18 | |||||
| T56 GMC | 3 | 157,50 | 151 | 10 | 30,00% | 316,93 | |||||
| SU-100M1 | 7 | 856,70 | 456 | 10 | 60,00% | 1179,38 | |||||
| T-62A | 10 | 1100,40 | 621 | 10 | 60,00% | 847,75 | |||||
| TKS z n.k.m. 20 mm | 2 | 359,33 | 475 | 9 | 44,44% | 2328,36 | |||||
| Strv m/42 | 5 | 958,33 | 715 | 9 | 66,67% | 3007,13 | |||||
| M2 Light | 2 | 134,00 | 192 | 9 | 44,44% | 364,88 | |||||
| Ikv 72 | 3 | 147,78 | 288 | 9 | 77,78% | 451,83 | |||||
| Sav m/43 | 4 | 738,33 | 415 | 9 | 33,33% | 2025,00 | |||||
| BZ-58 | 7 | 1592,00 | 1113 | 9 | 77,78% | 2461,41 | |||||
| Ares 90 C | 11 | 2310,00 | 831 | 9 | 33,33% | 1535,13 | |||||
| Mitsu 108 | 5 | 740,50 | 532 | 8 | 50,00% | 1200,08 | |||||
| LTP | 3 | 78,75 | 99 | 8 | 37,50% | 92,84 | |||||
| VCS 6x6 TS 90 | 9 | 1240,13 | 699 | 8 | 37,50% | 1757,52 | |||||
| Durendal | 10 | 2024,88 | 722 | 8 | 37,50% | 1328,44 | |||||
| Hotchkiss H35 | 2 | 94,86 | 130 | 7 | 42,86% | 199,61 | |||||
| Cruiser Mk. II | 2 | 382,14 | 261 | 7 | 42,86% | 1877,12 | |||||
| T110E4 | 10 | 3147,43 | 919 | 7 | 71,43% | 2679,97 | |||||
| Hotchkiss EBR | 7 | 69,14 | 284 | 7 | 28,57% | 1,33 | |||||
| Ashbringer | 10 | 3129,00 | 884 | 7 | 42,86% | 2566,12 | |||||
| M3 Stuart | 3 | 196,83 | 306 | 6 | 66,67% | 827,12 | |||||
| Type 97 Chi-Ha | 3 | 49,17 | 175 | 6 | 33,33% | 0,00 | |||||
| Loyd Gun Carriage | 2 | 84,67 | 102 | 6 | 33,33% | 346,98 | |||||
| M-IV-Y | 8 | 1300,83 | 458 | 6 | 0,00% | 1063,41 | |||||
| Vickers Medium Mk. I | 1 | 13,40 | 70 | 5 | 40,00% | 0,00 | |||||
| Vickers Medium Mk. II | 2 | 82,20 | 107 | 5 | 40,00% | 141,74 | |||||
| Pz.Kpfw. II | 2 | 33,40 | 144 | 5 | 40,00% | 0,00 | |||||
| MS-1 | 1 | 61,60 | 82 | 5 | 20,00% | 64,37 | |||||
| AMX ELC bis | 5 | 526,60 | 373 | 5 | 80,00% | 1815,72 | |||||
| Object 140 | 10 | 1834,60 | 276 | 5 | 0,00% | 1056,31 | |||||
| Panhard EBR 105 | 10 | 1655,20 | 1101 | 5 | 80,00% | 2547,34 | |||||
| T-50-2 | 6 | 273,20 | 398 | 5 | 60,00% | 711,41 | |||||
| Fantôme | 9 | 2177,00 | 978 | 5 | 60,00% | 2151,78 | |||||
| T1 Cunningham | 1 | 67,50 | 95 | 4 | 25,00% | 148,15 | |||||
| Leichttraktor | 1 | 189,25 | 198 | 4 | 25,00% | 800,45 | |||||
| Black Prince | 7 | 415,00 | 251 | 4 | 25,00% | 292,11 | |||||
| Sturmpanzer II | 4 | 322,75 | 151 | 4 | 25,00% | 903,80 | |||||
| StuG IV | 5 | 317,75 | 218 | 4 | 50,00% | 691,67 | |||||
| Panther | 7 | 1040,67 | 713 | 3 | 100,00% | 1891,71 | |||||
| 10TP | 3 | 402,00 | 446 | 3 | 66,67% | 2075,78 | |||||
| T3 HMC | 2 | 57,33 | 82 | 3 | 33,33% | 0,00 | |||||
| Pawlack Tank | 6 | 697,00 | 543 | 3 | 66,67% | 1063,35 | |||||
| M24E2 Super Chaffee | 6 | 839,33 | 411 | 3 | 66,67% | 2616,20 | |||||
| L-60 | 2 | 156,00 | 347 | 3 | 33,33% | 694,14 | |||||
| Nergal | 8 | 678,33 | 792 | 3 | 100,00% | 618,49 | |||||
| P26/40 | 4 | 801,00 | 580 | 2 | 50,00% | 2301,22 | |||||
| TNH T Vz. 51 | 9 | 1369,00 | 702 | 2 | 0,00% | 1109,62 | |||||
| T2 Medium Tank | 2 | 192,00 | 284 | 2 | 50,00% | 822,11 | |||||
| VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 | 6 | 747,50 | 228 | 2 | 0,00% | 1616,49 | |||||
| KV-1SA | 5 | 1128,50 | 904 | 2 | 50,00% | 3082,53 | |||||
| SMV CC-64 Vipera | 8 | 1232,50 | 423 | 2 | 0,00% | 900,86 | |||||
| Patton the Tank | 9 | 1356,00 | 750 | 2 | 50,00% | 1079,40 | |||||
| Lansen C | 8 | 330,50 | 320 | 2 | 50,00% | 205,64 | |||||
| T7 Combat Car | 2 | 139,00 | 347 | 2 | 100,00% | 780,81 | |||||
| T92 | 8 | 413,50 | 861 | 2 | 100,00% | 788,01 | |||||
| Valiant | 5 | 258,00 | 547 | 2 | 50,00% | 353,82 | |||||
| Super Hellcat | 7 | 935,50 | 267 | 2 | 0,00% | 1065,37 | |||||
| AMX M4 mle. 49 | 8 | 1659,50 | 556 | 2 | 0,00% | 1462,49 | |||||
| B1 | 4 | 1129,00 | 999 | 1 | 100,00% | 4837,08 | |||||
| Strv 74 | 6 | 1168,00 | 1073 | 1 | 100,00% | 2992,37 | |||||
| Comet | 7 | 1309,00 | 1088 | 1 | 100,00% | 1899,97 | |||||
| Versuchspanzer 57 | 9 | 2190,00 | 1428 | 1 | 100,00% | 2087,85 | |||||
| MKA | 2 | 449,00 | 478 | 1 | 100,00% | 2118,88 | |||||
| M4A3E8 Thunderbolt VII | 6 | 1487,00 | 1049 | 1 | 100,00% | 3582,19 | |||||
| Pz.Kpfw. II Ausf. D | 2 | 131,00 | 82 | 1 | 0,00% | 351,27 | |||||
| Brennos | 8 | 1370,00 | 1149 | 1 | 100,00% | 1648,74 |
TonicShot
Genel istatistik
| Toplam | Son 24 saat | Son 7 gün | Son 30 gün | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Savaşlar | 28769 | 22 | 179 | 248 | ||||
| Ortalama Seviye | 7,84 | 8,91 | 9,48 | 9,54 | ||||
| Galibiyetler | 15162 | 52,70% | 12 | 54,55% | 103 | 57,54% | 144 | 58,06% |
| Yenilgiler | 13234 | 46,00% | 10 | 45,45% | 75 | 41,90% | 102 | 41,13% |
| Berabere | 373 | 1,30% | 0 | 0,00% | 1 | 0,56% | 2 | 0,81% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 9244 | 32,13% | 11 | 50,00% | 74 | 41,34% | 100 | 40,32% |
| İmha edilen Tanklar | 28474 | 0,99 | 28 | 1,27 | 219 | 1,22 | 282 | 1,14 |
| Yoketme Oranı | 1,46 | 2,55 | 2,09 | 1,91 | ||||
| Tespit edilen Tanklar | 25576 | 0,89 | 8 | 0,36 | 283 | 1,58 | 357 | 1,44 |
| Verilen Hasar | 1.519,94 | 2.445,09 | 2.330,10 | 2.303,47 | ||||
| Düşman üssü işgal puanı | 32235 | 1,12 | 0 | 0,00 | 98 | 0,55 | 148 | 0,60 |
| Üs savunma Puanı | 15801 | 0,55 | 0 | 0,00 | 67 | 0,37 | 102 | 0,41 |
| Deneyim | 677,48 | 953,14 | 992,43 | 971,06 | ||||
| WN7 | 1319,34 | 1521,11 | 1602,29 | 1538,74 | ||||
| WN8 | 1859,64 | 2468,73 | 2690,14 | 2593,57 | ||||
| Toplam | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 28769 | |
| Ortalama Seviye | 7,84 | |
| Galibiyetler | 15162 | 52,70% |
| Yenilgiler | 13234 | 46,00% |
| Berabere | 373 | 1,30% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 9244 | 32,13% |
| İmha edilen Tanklar | 28474 | 0,99 |
| Yoketme Oranı | 1,46 | |
| Tespit edilen Tanklar | 25576 | 0,89 |
| Verilen Hasar | 1.519,94 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 32235 | 1,12 |
| Üs savunma Puanı | 15801 | 0,55 |
| Deneyim | 677,48 | |
| WN7 | 1319,34 | |
| WN8 | 1859,64 | |
| Son 24 saat | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 22 | |
| Ortalama Seviye | 8,91 | |
| Galibiyetler | 12 | 54,55% |
| Yenilgiler | 10 | 45,45% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 11 | 50,00% |
| İmha edilen Tanklar | 28 | 1,27 |
| Yoketme Oranı | 2,55 | |
| Tespit edilen Tanklar | 8 | 0,36 |
| Verilen Hasar | 2.445,09 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 953,14 | |
| WN7 | 1521,11 | |
| WN8 | 2468,73 | |
| Son 7 gün | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 179 | |
| Ortalama Seviye | 9,48 | |
| Galibiyetler | 103 | 57,54% |
| Yenilgiler | 75 | 41,90% |
| Berabere | 1 | 0,56% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 74 | 41,34% |
| İmha edilen Tanklar | 219 | 1,22 |
| Yoketme Oranı | 2,09 | |
| Tespit edilen Tanklar | 283 | 1,58 |
| Verilen Hasar | 2.330,10 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 98 | 0,55 |
| Üs savunma Puanı | 67 | 0,37 |
| Deneyim | 992,43 | |
| WN7 | 1602,29 | |
| WN8 | 2690,14 | |
| Son 30 gün | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 248 | |
| Ortalama Seviye | 9,54 | |
| Galibiyetler | 144 | 58,06% |
| Yenilgiler | 102 | 41,13% |
| Berabere | 2 | 0,81% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 100 | 40,32% |
| İmha edilen Tanklar | 282 | 1,14 |
| Yoketme Oranı | 1,91 | |
| Tespit edilen Tanklar | 357 | 1,44 |
| Verilen Hasar | 2.303,47 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 148 | 0,60 |
| Üs savunma Puanı | 102 | 0,41 |
| Deneyim | 971,06 | |
| WN7 | 1538,74 | |
| WN8 | 2593,57 | |
Oluşturulduğu tarih:
Son Savaş:
Son Güncelleme:
Dünya Haritası Mutlak X
| Toplam | Son 24 saat | Son 7 gün | Son 30 gün | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Galibiyetler | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Toplam | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 24 saat | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 7 gün | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 30 gün | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
Dünya Haritası Şampiyon VIII
| Toplam | Son 24 saat | Son 7 gün | Son 30 gün | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Galibiyetler | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Toplam | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 24 saat | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 7 gün | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 30 gün | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
Dünya Haritası Orta VI
| Toplam | Son 24 saat | Son 7 gün | Son 30 gün | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Galibiyetler | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Toplam | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 24 saat | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 7 gün | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 30 gün | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
Tank Bölüğü İstatistikleri
| Toplam | Son 24 saat | Son 7 gün | Son 30 gün | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Savaşlar | 7 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Galibiyetler | 2 | 28,57% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 5 | 71,43% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 1 | 14,29% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 2 | 0,29 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,33 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Tespit edilen Tanklar | 2 | 0,29 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 464,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 8 | 1,14 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 191,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Toplam | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 7 | |
| Galibiyetler | 2 | 28,57% |
| Yenilgiler | 5 | 71,43% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 1 | 14,29% |
| İmha edilen Tanklar | 2 | 0,29 |
| Yoketme Oranı | 0,33 | |
| Tespit edilen Tanklar | 2 | 0,29 |
| Verilen Hasar | 464,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 8 | 1,14 |
| Deneyim | 191,00 | |
| Son 24 saat | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 7 gün | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 30 gün | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
Ekip istatistikleri
| Toplam | Son 24 saat | Son 7 gün | Son 30 gün | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Savaşlar | 115 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Galibiyetler | 47 | 40,87% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 64 | 55,65% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Berabere | 4 | 3,48% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 50 | 43,48% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 92 | 0,80 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 1,42 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Tespit edilen Tanklar | 108 | 0,94 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 1.309,50 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Düşman üssü işgal puanı | 33 | 0,29 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 368 | 3,20 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 472,53 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Toplam | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 115 | |
| Galibiyetler | 47 | 40,87% |
| Yenilgiler | 64 | 55,65% |
| Berabere | 4 | 3,48% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 50 | 43,48% |
| İmha edilen Tanklar | 92 | 0,80 |
| Yoketme Oranı | 1,42 | |
| Tespit edilen Tanklar | 108 | 0,94 |
| Verilen Hasar | 1.309,50 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 33 | 0,29 |
| Üs savunma Puanı | 368 | 3,20 |
| Deneyim | 472,53 | |
| Son 24 saat | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 7 gün | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 30 gün | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
Çatışma istatistikleri
| Toplam | Son 24 saat | Son 7 gün | Son 30 gün | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Savaşlar | 55 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Galibiyetler | 21 | 38,18% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 33 | 60,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Berabere | 1 | 1,82% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 17 | 30,91% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 26 | 0,47 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,68 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Tespit edilen Tanklar | 25 | 0,45 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 1.126,07 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 182 | 3,31 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 345,35 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Toplam | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 55 | |
| Galibiyetler | 21 | 38,18% |
| Yenilgiler | 33 | 60,00% |
| Berabere | 1 | 1,82% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 17 | 30,91% |
| İmha edilen Tanklar | 26 | 0,47 |
| Yoketme Oranı | 0,68 | |
| Tespit edilen Tanklar | 25 | 0,45 |
| Verilen Hasar | 1.126,07 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 182 | 3,31 |
| Deneyim | 345,35 | |
| Son 24 saat | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 7 gün | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 30 gün | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
Kale savunma istatistikleri
| Toplam | Son 24 saat | Son 7 gün | Son 30 gün | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Galibiyetler | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Toplam | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 24 saat | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 7 gün | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 30 gün | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
Anzeigen
Anzeigen