ToCiu_ToXiC_JuNioR

clanlogo
Rütbe: Üye Alım Subayı
Katıldı: 23/02/2024

Genel istatistik

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar3551200223
Ortalama Seviye7,090,000,009,39
Galibiyetler1991856,09%00,00%00,00%13359,64%
Yenilgiler1521442,84%00,00%00,00%8337,22%
Berabere3801,07%00,00%00,00%73,14%
Hayatta Kalınan Savaşlar1069130,11%00,00%00,00%8638,57%
İmha edilen Tanklar429761,2100,0000,004251,91
Yoketme Oranı1,730,000,003,10
Tespit edilen Tanklar451771,2700,0000,004642,08
Verilen Hasar1.566,910,000,003.335,64
Düşman üssü işgal puanı186820,5300,0000,0000,00
Üs savunma Puanı228370,6400,0000,001160,52
Deneyim694,650,000,001.157,67
WN71653,420,000,002315,73
WN82426,770,000,005084,45
Toplam
Savaşlar35512
Ortalama Seviye7,09
Galibiyetler1991856,09%
Yenilgiler1521442,84%
Berabere3801,07%
Hayatta Kalınan Savaşlar1069130,11%
İmha edilen Tanklar429761,21
Yoketme Oranı1,73
Tespit edilen Tanklar451771,27
Verilen Hasar1.566,91
Düşman üssü işgal puanı186820,53
Üs savunma Puanı228370,64
Deneyim694,65
WN71653,42
WN82426,77
Son 24 saat
Savaşlar0
Ortalama Seviye0,00
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
WN70,00
WN80,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Ortalama Seviye0,00
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
WN70,00
WN80,00
Son 30 gün
Savaşlar223
Ortalama Seviye9,39
Galibiyetler13359,64%
Yenilgiler8337,22%
Berabere73,14%
Hayatta Kalınan Savaşlar8638,57%
İmha edilen Tanklar4251,91
Yoketme Oranı3,10
Tespit edilen Tanklar4642,08
Verilen Hasar3.335,64
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı1160,52
Deneyim1.157,67
WN72315,73
WN85084,45
Oluşturulduğu tarih:
Son Savaş:
Son Güncelleme:

Dünya Haritası Mutlak X

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar1104000
Galibiyetler63557,52%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler44340,13%00,00%00,00%00,00%
Berabere262,36%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar42738,68%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar10930,9900,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,610,000,000,00
Tespit edilen Tanklar13991,2700,0000,0000,00
Verilen Hasar2.076,200,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı14181,2800,0000,0000,00
Üs savunma Puanı7840,7100,0000,0000,00
Deneyim885,240,000,000,00
Toplam
Savaşlar1104
Galibiyetler63557,52%
Yenilgiler44340,13%
Berabere262,36%
Hayatta Kalınan Savaşlar42738,68%
İmha edilen Tanklar10930,99
Yoketme Oranı1,61
Tespit edilen Tanklar13991,27
Verilen Hasar2.076,20
Düşman üssü işgal puanı14181,28
Üs savunma Puanı7840,71
Deneyim885,24
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Şampiyon VIII

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar37000
Galibiyetler1643,24%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler2054,05%00,00%00,00%00,00%
Berabere12,70%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar1540,54%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar350,9500,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,590,000,000,00
Tespit edilen Tanklar461,2400,0000,0000,00
Verilen Hasar1.181,270,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı1002,7000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı2566,9200,0000,0000,00
Deneyim477,540,000,000,00
Toplam
Savaşlar37
Galibiyetler1643,24%
Yenilgiler2054,05%
Berabere12,70%
Hayatta Kalınan Savaşlar1540,54%
İmha edilen Tanklar350,95
Yoketme Oranı1,59
Tespit edilen Tanklar461,24
Verilen Hasar1.181,27
Düşman üssü işgal puanı1002,70
Üs savunma Puanı2566,92
Deneyim477,54
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Orta VI

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar23000
Galibiyetler626,09%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler1669,57%00,00%00,00%00,00%
Berabere14,35%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar939,13%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar170,7400,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,210,000,000,00
Tespit edilen Tanklar80,3500,0000,0000,00
Verilen Hasar483,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı170,7400,0000,0000,00
Deneyim223,740,000,000,00
Toplam
Savaşlar23
Galibiyetler626,09%
Yenilgiler1669,57%
Berabere14,35%
Hayatta Kalınan Savaşlar939,13%
İmha edilen Tanklar170,74
Yoketme Oranı1,21
Tespit edilen Tanklar80,35
Verilen Hasar483,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı170,74
Deneyim223,74
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Tank Bölüğü İstatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar6000
Galibiyetler350,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler350,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar40,6700,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,670,000,000,00
Tespit edilen Tanklar91,5000,0000,0000,00
Verilen Hasar504,670,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim403,170,000,000,00
Toplam
Savaşlar6
Galibiyetler350,00%
Yenilgiler350,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar40,67
Yoketme Oranı0,67
Tespit edilen Tanklar91,50
Verilen Hasar504,67
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim403,17
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Ekip istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar363000
Galibiyetler21158,13%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler15241,87%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar13136,09%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar1950,5400,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,840,000,000,00
Tespit edilen Tanklar3570,9800,0000,0000,00
Verilen Hasar745,760,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı11383,1300,0000,0000,00
Üs savunma Puanı12893,5500,0000,0000,00
Deneyim506,050,000,000,00
Toplam
Savaşlar363
Galibiyetler21158,13%
Yenilgiler15241,87%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar13136,09%
İmha edilen Tanklar1950,54
Yoketme Oranı0,84
Tespit edilen Tanklar3570,98
Verilen Hasar745,76
Düşman üssü işgal puanı11383,13
Üs savunma Puanı12893,55
Deneyim506,05
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Çatışma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar3598000
Galibiyetler205857,20%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler148941,38%00,00%00,00%00,00%
Berabere511,42%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar137938,33%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar31800,8800,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,430,000,000,00
Tespit edilen Tanklar38001,0600,0000,0000,00
Verilen Hasar1.232,670,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı28420,7900,0000,0000,00
Üs savunma Puanı52261,4500,0000,0000,00
Deneyim689,120,000,000,00
Toplam
Savaşlar3598
Galibiyetler205857,20%
Yenilgiler148941,38%
Berabere511,42%
Hayatta Kalınan Savaşlar137938,33%
İmha edilen Tanklar31800,88
Yoketme Oranı1,43
Tespit edilen Tanklar38001,06
Verilen Hasar1.232,67
Düşman üssü işgal puanı28420,79
Üs savunma Puanı52261,45
Deneyim689,12
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Kale savunma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar927007
Galibiyetler50754,69%00,00%00,00%571,43%
Yenilgiler41044,23%00,00%00,00%228,57%
Berabere101,08%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar31333,76%00,00%00,00%228,57%
İmha edilen Tanklar8360,9000,0000,0030,43
Yoketme Oranı1,360,000,000,60
Tespit edilen Tanklar11741,2700,0000,0010,14
Verilen Hasar2.061,170,000,002.250,43
Düşman üssü işgal puanı6180,6700,0000,0000,00
Üs savunma Puanı9891,0700,0000,0000,00
Deneyim859,150,000,001.169,71
Toplam
Savaşlar927
Galibiyetler50754,69%
Yenilgiler41044,23%
Berabere101,08%
Hayatta Kalınan Savaşlar31333,76%
İmha edilen Tanklar8360,90
Yoketme Oranı1,36
Tespit edilen Tanklar11741,27
Verilen Hasar2.061,17
Düşman üssü işgal puanı6180,67
Üs savunma Puanı9891,07
Deneyim859,15
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar7
Galibiyetler571,43%
Yenilgiler228,57%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar228,57%
İmha edilen Tanklar30,43
Yoketme Oranı0,60
Tespit edilen Tanklar10,14
Verilen Hasar2.250,43
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim1.169,71
Anzeigen

Tanklar (413)

Tank AdıMTipUlusSeviyeOrtalama HasarOrtalama DeneyimSavaşlarGalibiyetlerWN8
KV-5 81646,6376383854,77%2237,93
Panhard EBR 105102003,9288471759,97%3194,69
AMX 13 57 GF 7856,0161862052,58%1925,32
AMX ELC bis5505,5940745549,67%2012,19
T25 Pilot Number 1 81576,0775543954,90%2535,02
Progetto M35 mod. 46 82029,23103142561,18%2973,91
Object 260 103760,16113242464,39%3845,21
VK 45.02 (P) Ausf. A81016,4246642348,23%1196,61
Spähpanzer Ru 25191082,5155740649,01%1757,12
ELC EVEN 90 81091,5190540460,64%2762,68
VK 45.02 (P) Ausf. B91588,6857540151,37%1577,40
T1 Cunningham1159,5626237553,07%1043,81
Maus102501,1578637158,22%2194,28
LT-432 81478,9488336256,63%3540,05
Object 268102993,1973734557,39%2710,84
Pz.Kpfw. T 25 5611,2049834357,43%2113,48
Bat.-Châtillon Bourrasque 82879,44132934067,06%4416,92
BT-7 artillery 3301,0734833854,44%1303,85
Vz. 55104082,74111433661,31%3706,87
Type 64 6865,1059133552,84%2562,82
KV-261186,4880633464,37%2565,55
Somua SM 82149,45104232661,35%2722,06
ISU-15281313,4446432353,87%1410,87
Object 70492115,5759331551,43%1841,92
Rheinmetall Panzerwagen102587,5495428359,36%4145,70
Tiger (P)7603,1640028252,13%682,68
SU-1527729,1437327047,78%939,85
TVP VTU Koncept81182,7553926947,96%1731,20
AMX 13 9091383,5658926756,93%2576,91
M60 103109,0492226758,05%3223,52
Object 277103224,2997926757,68%3341,53
FV4005 Stage II102728,6678425656,64%2423,63
Aufklärungspanzer Panther 7566,3448625654,30%1250,74
Rheinmetall Skorpion G 82209,7792824557,14%2676,42
Tortoise92838,4797124056,25%2911,05
Leopard 1103608,5993823762,03%3521,31
VK 36.01 (H)6880,4757523458,97%1788,98
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4441,8535323356,65%1360,64
T-34-85M 61329,0481423360,09%2704,06
BZ-176 82989,18144423371,24%4019,80
Pz.Kpfw. II Luchs4306,8735923253,02%1212,41
G.W. Panther7805,3133523250,86%923,95
G.W. Tiger (P)81145,2154623256,90%1290,42
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5181,4023822649,12%306,02
T2 Light Tank 2247,0035522354,71%1478,16
STB-1103485,77102722255,86%3469,70
Bat.-Châtillon 25 t102659,3185921156,40%2773,61
SU-130PM 82215,7197021162,56%2705,82
E 100103135,4496720863,94%2798,26
Pz.Kpfw. I Ausf. C3340,1243919956,28%2312,52
M54 Renegade 82541,02120819864,65%3511,46
Object 907 103396,90107119762,44%3272,68
Object 279 early 104645,44132419667,86%4076,32
Cromwell6622,7042519445,36%1172,17
Super Conqueror103584,35110019264,06%3857,71
Valentine II 4445,0144519157,59%2064,04
TVP T 50/51102856,0786119052,63%2785,43
AT 1581537,7262719057,89%1897,24
Crusader6405,8136518654,84%1294,38
FCM 36 Pak 40 3373,8535018357,92%1215,07
Konštrukta T-34/1007888,7347217745,76%1516,52
T-44-100 82697,03130317565,71%4719,53
SU-1006656,0539517352,02%1173,47
T-505284,3038317356,07%1006,81
VK 30.01 (P)6210,4129116937,87%95,66
T-345304,4427916849,40%752,96
Object 780 103944,05107815856,96%3879,30
Škoda T 5091982,4566315757,32%2074,91
Ikv 90 Typ B7984,2452415156,95%1694,82
AMX 13 757724,9949614758,50%1561,35
AT 86609,7935614744,22%955,51
AMX 13 105102205,7975414656,85%3106,75
IS-3A 82686,18125114567,59%4069,00
Pz.Kpfw. II2219,1534514358,74%1121,94
T95/FV4201 Chieftain 104268,28121814360,84%3710,86
T110E5103210,0395114160,28%3093,81
Hummel6619,5529414047,86%772,35
E 75 TS 81983,3999114056,43%2669,73
AMX 12 t6478,2843113949,64%1178,62
Bat.-Châtillon 12 t8854,3163913948,92%1571,32
M446822,6248113760,58%1605,20
Cruiser Mk. III3188,8423013651,47%1010,80
IS-7104145,66129113470,15%4684,32
ShPTK-TVP 100 82640,04116913461,94%3544,37
WZ-13171087,6557213354,89%3036,73
SU-855220,9219313243,94%283,66
UDES 0381533,8657013252,27%1750,39
Alecto4143,5318313254,55%266,63
VK 28.016187,0930313244,70%292,27
Churchill III 5869,5184513264,39%2549,23
KV-15386,7427912945,74%716,04
FV3046599,1131812747,24%1012,16
Ikv 65 Alt II6821,4740712649,21%1688,63
105 leFH18B2 5982,1370112562,40%2652,46
E 5093358,41128212567,20%4256,39
AMX M4 mle. 54104451,85124012469,35%4156,53
T-50-2 6893,5972312464,52%3389,78
T 55A 92451,53102812455,65%3058,54
CS-63103169,1795612356,91%3346,21
HWK 30 81583,1597812055,00%3630,11
Kranvagn103893,43119111875,42%3870,15
Object 703 Version II 82765,29136411865,25%4308,51
Škoda T 256829,8451811657,76%1872,43
IS-381692,8371011361,95%2184,90
AT 771252,1453111062,73%1946,84
O-I Experimental5765,4446910965,14%1807,90
AT 25245,8322310944,04%366,56
T95E6 103775,34111110761,68%4158,25
Type T-345782,4461210559,05%3023,81
O-Ni71175,0961210355,34%1642,30
Bat.-Châtillon 25 t AP92317,3393710349,51%2897,39
59-166631,0847910255,88%2192,61
VK 16.02 Leopard5167,9631810153,47%418,60
T-1092410,8610439862,24%3000,62
Type 5 Heavy103764,3510499761,86%3503,26
Schwarzpanzer 58 82004,849849754,64%3291,45
T3 HMC2143,941639645,83%483,43
Object 274a 82125,8310649655,21%3372,43
Object 43092666,0410319553,68%3183,68
Pz.Kpfw. B2 740 (f) 4557,335109564,21%1824,20
O-I6803,354089444,68%1402,63
G.W. E 100102111,017099351,61%1795,48
T675503,413299243,48%1117,66
AMX 404279,382739052,22%1408,73
60TP Lewandowskiego104018,7811009056,67%4077,79
M5 Stuart4202,982699055,56%866,93
M4A3E2 Sherman Jumbo6685,444418752,87%1444,07
Leichttraktor194,101878655,81%351,31
T2971986,4511518656,98%3554,80
Conqueror92438,999648652,33%2809,16
Controcarro 1 Mk. 292924,8511448554,12%3328,06
FV217 Badger103224,9410208568,24%3247,33
Marder 38T4299,612548450,00%721,35
KV-856735,834138357,83%1299,33
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4189,122298256,10%550,19
Grille5479,333078149,38%959,33
T1E6 274,381618150,62%220,36
T-54 first prototype 81719,2810238061,25%2652,22
M4A1 Sherman5490,534787948,10%1408,70
M10392873,4611517955,70%3843,68
M2 Light Tank2321,374237858,97%1832,95
M1271021,786577851,28%1288,36
E 7592180,509207855,13%2061,83
Pz.Sfl. IVc5271,001767830,77%348,05
M22 Locust 3299,273777855,13%1453,34
StuG IV 5515,193197750,65%1394,45
M24 Chaffee5525,224787669,74%2167,58
T-28E with F-30 4832,376947659,21%3121,28
Bishop5398,642567554,67%885,06
T-5492123,249177448,65%2520,08
Tiger II81681,4910137368,49%2370,15
G.W. Tiger91666,117367357,53%1853,36
IS71525,557597163,38%2508,77
StuG III Ausf. G5439,592807146,48%937,02
53TP Markowskiego81806,008387159,15%2430,24
FV215b (183) 103073,188497159,15%2895,01
Object 430U103313,3710937161,97%3384,89
45TP Habicha71332,635647055,71%2061,02
MS-1188,441387050,00%316,11
Leopard Prototyp A92563,239027044,29%2854,81
M41 HMC5383,232766956,52%564,50
Ikv 1035570,213716653,03%1678,42
Caernarvon81767,358886651,52%2187,68
T-34-856941,155536550,77%2093,83
Panhard AMD 178B6766,117156555,38%2597,34
FV601 Saladin82515,8311086546,15%3796,93
Pz.Kpfw. VII102770,677816448,44%2541,79
Monkey King 103781,1711016460,94%4496,06
Strv 103B102962,788666368,25%2450,64
M8A14167,102176344,44%220,36
Cavalier51078,527866352,38%3428,58
Strv m/42-57 Alt A.2 61160,148536352,38%2399,18
AMX 30 B103034,009466264,52%2941,20
T28 Concept 71406,036686258,06%2359,85
O-Ho82049,649556149,18%2842,66
Tetrarch 2215,772826155,74%1181,94
T-4481530,758276046,67%2311,69
BDR G1 B5684,834646056,67%1511,95
Birch Gun4231,071915952,54%791,80
TNH T Vz. 5193275,1212225862,07%3831,64
AMX M4 mle. 5193123,3811735867,24%3602,21
T110E4103649,328645754,39%2878,04
Panhard AML Lynx 6x681250,288125752,63%2578,22
Lansen C 82360,0011815752,63%3653,69
Pudel 61038,527585658,93%2521,97
T-46378,391675448,15%141,42
T71 CMCD71194,948695457,41%3244,46
M3 Lee4243,532775350,94%784,90
Strv 103-092369,477425352,83%2043,31
M40/M4381327,497585352,83%1465,49
40TP Habicha6815,134885255,77%1735,39
SU-14-281334,026125246,15%1335,51
Emil II93139,8212305162,75%3750,36
Tiger I72055,2211645070,00%3568,16
T-284223,722145048,00%542,73
AMX 50 B103738,0610855064,00%3838,99
Renault FT 75 BS2201,732264957,14%1252,89
TNH 105/100082178,6711524961,22%3621,62
AMX 50 12093054,0210314955,10%3425,49
Type 6192368,779724854,17%2568,35
AT-1272,961024847,92%92,93
25TP KSUST II5516,683674757,45%1568,40
T3282415,2812644770,21%3577,37
Hotchkiss EBR71159,538254753,19%3546,13
T7 Combat Car 277,341554746,81%189,83
Matilda4460,224014650,00%1529,59
STA-181762,228794645,65%2636,30
Sturmpanzer II4121,041704667,39%380,65
AMX 105 AM mle. 474420,542984652,17%1698,39
Object 140102712,228154652,17%2676,43
SU-263143,071484551,11%273,47
WZ-111 Alpine Tiger 82191,319144562,22%3135,37
Pz.Kpfw. 38 (t)357,661304440,91%0,00
Emil I82580,3310954358,14%3689,79
AMX 50 10082123,3711104369,77%2958,72
Vickers Medium Mk. I174,661364168,29%405,16
Covenanter5131,442854158,54%406,88
SU-85B4212,123394163,41%508,37
Object 25792972,7313074173,17%4086,50
Type 5 Ke-Ho4234,732194040,00%601,96
GSOR 1008 82823,6511864060,00%3363,65
Centurion Action X103532,4910593964,10%3492,10
M3 Stuart3149,162213857,89%610,04
T-60285,031553855,26%313,39
T54E193099,3411173857,89%3265,98
KV-1S6593,664073850,00%1274,16
IS-2-II82196,8210843863,16%3483,59
Bofors Tornvagn 82152,3710423860,53%2852,03
WZ-13281215,147623748,65%2570,92
T-4371316,088333748,65%2421,57
KV-220-2 5926,229513759,46%2141,02
122 TM 82456,1112553770,27%3623,01
T82 HMC4221,531873655,56%663,54
XM66F 82963,7812943666,67%4028,72
Dicker Max 61548,729793666,67%3653,04
A-20583,112413545,71%107,60
ARL 446991,695133548,57%1746,02
Sav m/434422,004633551,43%1290,01
Cruiser Mk. IV4448,313453551,43%1776,66
B14455,563773461,76%1658,13
M5A1 Stuart4355,533583458,82%1334,95
Charioteer82226,248683444,12%2821,26
Type 97 Te-Ke 2132,001823357,58%584,28
FV215b 103039,038813357,58%2749,10
Chieftain/T95 81940,0310643243,75%2918,98
Type 5 Chi-Ri71459,878663148,39%2578,79
Panther71411,9710843174,19%3054,80
IS-271455,658593158,06%2139,11
SMV CC-5671740,6510153151,61%2951,33
Cruiser Mk. II2463,104763148,39%3065,24
A-436574,554123148,39%1131,46
Type 3 Chi-Nu5575,603963066,67%1800,19
SMV CC-6782916,9713463066,67%4023,83
GSOR 1006 Scheme 792663,8710353063,33%3018,66
MTLS-1G14 3421,634333063,33%2099,55
AMX M4 mle. 49 81611,176933036,67%2230,31
Churchill I5564,593872955,17%1233,77
Sexton II3186,971692941,38%701,81
Churchill VII6781,974762948,28%1238,11
Pz.Kpfw. II Ausf. G3139,931932948,28%402,64
Pz.Kpfw. T 15 3428,174682951,72%2574,03
BT-2260,001082846,43%94,90
Lorraine 39L AM398,181292853,57%207,69
AMX 65 t81630,367202850,00%2034,35
Marder II3155,111642748,15%299,88
Valentine AT4111,781272737,04%91,49
Type 4 Chi-To61191,507122665,38%3012,93
Type 98 Ke-Ni3109,501352634,62%212,76
Centurion Mk. 7/193224,8511772661,54%4166,89
FSV Scheme A71566,659112653,85%3100,58
116-F3 103283,6510952669,23%2732,31
AMX 383105,881702548,00%270,43
S-517807,426642466,67%993,81
Pvlvv fm/422289,423262450,00%1479,49
T376814,837342458,33%2892,27
M56 Scorpion 71609,139112458,33%2632,80
SU-18296,171822365,22%556,71
CS-4471751,919472356,52%3735,44
Semovente M43 Bassotto61263,487622347,83%2313,65
Type 3 Ju-Nu61425,0910252360,87%3000,44
CS-5992236,229632356,52%2596,59
TOG II* 61183,526632360,87%2616,56
Type 95 Heavy4209,913602250,00%588,84
Churchill Gun Carrier61250,826872254,55%2810,16
8,8 cm Pak 43 Jagdtiger 82011,5010782254,55%2708,06
SU-10182048,1011452171,43%2842,59
Obsidian 81796,2411202157,14%2705,22
VK 75.01 (K) 82490,5213052171,43%3631,82
Pz.Kpfw. 35 (t)286,851372035,00%202,33
14TP4226,702422055,00%891,30
SU-76M4116,502162070,00%370,79
Renault UE 57384,65812025,00%7,65
M41 Walker Bulldog8644,956412045,00%1105,94
Concept 1B 93652,5512162065,00%3438,98
Renault FT AC2125,161331931,58%258,99
L-60 2167,163321947,37%847,56
CS-5381515,448011855,56%2304,79
M75336,392931850,00%1144,58
Super Hellcat 71403,507711850,00%2378,23
Type 62 71736,2413711770,59%6145,87
KV-371495,658621752,94%2083,77
Ho-Ri 282139,8811511764,71%3240,66
FV4004 Conway93024,6510111758,82%3450,85
G.Pz. Mk. VI (e)290,181351735,29%308,28
Sturmpanzer I Bison365,881331668,75%253,29
Panzerjäger I2207,942961668,75%944,74
T56 GMC392,191731650,00%130,01
WZ-131G FT61078,756611656,25%2022,59
Crusader 5.5-in. SP7763,133861643,75%1156,12
Sexton I 3364,503681662,50%1404,11
Pz.Kpfw. II Ausf. D 276,132391662,50%296,59
Hotchkiss H352104,531481526,67%243,70
Archer5541,933841580,00%1373,37
43 M. Toldi III 3265,203461546,67%1379,77
Chi-To SP72649,2112871471,43%3993,78
T-703248,713161478,57%1128,48
T-80444,571411442,86%29,71
T-34 shielded 51120,1412561485,71%4230,22
T-29 3433,574001471,43%2114,25
Excalibur 61169,005981464,29%2278,50
T78 61113,007681450,00%1602,08
WZ-120-1G FT 82214,4310841464,29%2440,21
Vickers Medium Mk. II253,23811330,77%1,35
Renault FT130,23831353,85%119,68
T1 HMC285,46901330,77%228,60
T-26293,381041323,08%233,57
Type 91 Heavy3195,082091338,46%479,60
SU-54164,921941361,54%375,59
SU-76G FT4621,543251353,85%1359,73
Strv K 93141,6215141384,62%4382,91
BT-74154,422161225,00%494,80
Black Prince71510,0010481275,00%2740,09
Pz.Kpfw. III Ausf. E3180,002681291,67%620,50
Type 5861573,6710151258,33%5331,82
MT-256542,926231275,00%1764,87
114 SP2 103748,837411266,67%2869,82
Turán III prototípus 5601,505271250,00%1500,72
4TP1168,273171154,55%762,76
B.U.G.I.61550,0010431163,64%3589,84
Spähpanzer SP I C7961,183821127,27%1570,35
Caliban 81639,649651163,64%1888,97
T26E5 82338,9111091172,73%4157,05
D23208,502341070,00%860,09
M2 Medium Tank3155,202431070,00%616,27
Wespe379,201101050,00%131,85
AMX M4 mle. 4571658,7010371060,00%2722,94
Loyd Gun Carriage212,40551040,00%0,00
SU-2-122 51361,607071060,00%3946,60
Škoda T 27 81909,9010991080,00%2307,20
Vickers Mk. E Type B255,44118922,22%3,10
Waffenträger auf E 100103110,44836955,56%2246,32
VK 100.01 (P)81851,00912955,56%2760,58
M10 RBFM 5969,44595966,67%2587,90
60G FT51197,75608837,50%3362,32
Durchbruchswagen 24171,00179850,00%330,19
Renault R352197,50335887,50%1147,13
T23E3 71340,86680728,57%2328,23
Achilles6786,007037100,00%1673,96
Pz.Kpfw. IV Ausf. A3345,14286742,86%1198,00
T18 HMC3283,43269757,14%1291,72
AEC Armoured Car51353,86790757,14%3848,12
VK 168.01 Mauerbrecher 81421,29830757,14%1688,97
T-127 3401,14645757,14%1968,03
Strv m/40L3355,83400666,67%1636,15
Renault NC-31146,3388633,33%0,00
Leo71441,00498650,00%2182,76
Pz.Kpfw. III Ausf. J4186,50154633,33%327,64
M4 Improved 5535,33552650,00%1507,41
Staghound Mk. III61358,831021650,00%3166,06
Type 3 Chi-Nu Kai 5682,67495616,67%1724,30
M22175,60453580,00%937,53
Type 95 Ha-Go2275,60303560,00%1398,70
Jagdpanzer IV6742,00502540,00%1370,89
Ikv 723321,80272520,00%891,90
Cruiser Mk. I1195,80191520,00%829,77
M3G FT3242,20211560,00%743,96
Universal Carrier 2-pdr2115,20233540,00%288,57
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 61193,60629540,00%3518,07
AM 39 Gendron-Somua 2376,60605560,00%2082,08
IS-6 B 82411,201438580,00%3641,17
LTP 3107,80148560,00%404,92
M4A1 FL 10 61102,80893580,00%1812,26
Lago4211,2517140,00%476,81
Type 2597 Chi-Ha3154,75208425,00%363,99
Type 89 I-Go/Chi-Ro2193,75229475,00%963,14
MKA 2297,25430450,00%1283,95
Sherman VC Firefly 61262,00878475,00%2886,00
Vickers Medium Mk. III321,67119333,33%2,94
T2 Medium Tank210,6779333,33%0,00
Convert. Medium Tank T3 3875,6711043100,00%2959,67
Pz.Sfl. IC 4821,00779366,67%3677,02
Matilda Black Prince 5854,009253100,00%2589,23
Kolohousenka1155,5025120,00%627,97
Strv fm/211248,00429250,00%1492,66
TKS z n.k.m. 20 mm 2411,006332100,00%3462,85
Renault Otsu1144,50213250,00%777,69
D1266,5099250,00%122,25
M7 Priest3196,00327250,00%420,65
Somua SAu 404284,0011120,00%573,98
VK 20.01 (D)40,001302100,00%261,00
FCM 362192,00336250,00%853,65
Pz.Kpfw. IV Ausf. D4565,50367250,00%2119,39
Light Mk. VIC 247,505720,00%0,00
Chimera 82457,001044250,00%2622,36
King Tiger (Captured) 71982,0015592100,00%3502,46
Valentine3234,002231100,00%785,93
Pz.Kpfw. I20,00710,00%0,00
TL-7 94295,00133410,00%4776,57
AMR 35 2395,008301100,00%2644,39
Excelsior 5710,0046710,00%1461,97
ISU-122S 71873,0074310,00%3707,66
Char Futur 4 96704,0025081100,00%10007,36
Pz.Kpfw. III Ausf. K 5470,006981100,00%1315,39

Grafikler

WN8

Anzeigen

Klan Geçmişi

Rütbe: Üye Alım Subayı
Katıldı: 23/02/2024
Rütbe: Er
Katıldı: 24/01/2024
Ayrıldı: 21/02/2024
Rütbe: İstihbarat Subayı
Katıldı: 21/09/2023
Ayrıldı: 23/01/2024
Rütbe: Savaş Komutanı
Katıldı: 13/05/2023
Ayrıldı: 13/06/2023
Rütbe: Yedek Subay
Katıldı: 19/09/2022
Ayrıldı: 27/11/2022
Rütbe: Yedek Subay
Katıldı: 03/06/2022
Ayrıldı: 14/08/2022
Rütbe: İhtiyat
Katıldı: 05/07/2021
Ayrıldı: 21/05/2022
Rütbe: Savaş Komutanı
Katıldı: 22/05/2022
Ayrıldı: 02/06/2022
Rütbe: Yedek Subay
Katıldı: 01/12/2022
Ayrıldı: 11/03/2023
Rütbe: Yedek Subay
Katıldı: 16/06/2023
Ayrıldı: 09/08/2023
Rütbe: Er
Katıldı: 21/08/2023
Ayrıldı: 17/09/2023
Rütbe: Savaş Komutanı
Katıldı: 15/08/2022
Ayrıldı: 18/09/2022
Rütbe: İhtiyat
Katıldı: 12/03/2023
Ayrıldı: 12/05/2023
Rütbe: Er
Katıldı: 14/12/2019
Ayrıldı: 16/01/2020
Rütbe: Acemi
Katıldı: 22/03/2019
Ayrıldı: 22/03/2019
Rütbe: Yedek Subay
Katıldı: 22/02/2019
Ayrıldı: 15/03/2019
Rütbe: Üye Alım Subayı
Katıldı: 21/12/2018
Ayrıldı: 12/01/2019
Rütbe: Acemi
Katıldı: 24/03/2019
Ayrıldı: 05/04/2019
Rütbe: İhtiyat
Katıldı: 13/01/2019
Ayrıldı: 21/02/2019
Rütbe: İhtiyat
Katıldı: 21/04/2020
Ayrıldı: 09/06/2020
Rütbe: İhtiyat
Katıldı: 26/01/2020
Ayrıldı: 19/04/2020
Rütbe: İhtiyat
Katıldı: 02/06/2019
Ayrıldı: 11/12/2019
Rütbe: Yedek Subay
Katıldı: 25/11/2020
Ayrıldı: 27/05/2021
Rütbe: Yedek Subay
Katıldı: 03/12/2018
Ayrıldı: 20/12/2018
Rütbe: Er
Katıldı: 02/11/2018
Ayrıldı: 01/12/2018
Rütbe: Acemi
Katıldı: 24/10/2018
Ayrıldı: 01/11/2018
Rütbe: Er
Katıldı: 24/02/2018
Rütbe: Er
Katıldı: 07/10/2017
Ayrıldı: 19/01/2018
Rütbe: Personel Subayı
Katıldı: 07/04/2017
Ayrıldı: 18/07/2017
Rütbe: İhtiyat
Katıldı: 12/02/2017
Ayrıldı: 31/03/2017
Rütbe: Er
Katıldı: 22/12/2016
Ayrıldı: 09/02/2017
Rütbe: Yedek Subay
Katıldı: 07/06/2016
Ayrıldı: 24/09/2016
Rütbe: Yedek Subay
Katıldı: 12/04/2016
Ayrıldı: 06/06/2016
Rütbe: Er
Katıldı: 05/12/2015
Ayrıldı: 11/04/2016
Rütbe: Er
Katıldı: 26/10/2015
Ayrıldı: 20/11/2015
Rütbe: Er
Katıldı: 15/08/2015
Ayrıldı: 24/10/2015
Rütbe: Acemi
Katıldı: 27/05/2015
Ayrıldı: 13/08/2015
Rütbe: Er
Katıldı: 25/08/2013
Ayrıldı: 15/02/2015