Tindal_

clanlogo
Rütbe: Personel Subayı
Katıldı: 14/09/2026

Genel istatistik

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar5482201059
Ortalama Seviye8,540,009,209,31
Galibiyetler3115256,82%00,00%770,00%4067,80%
Yenilgiler2287341,72%00,00%330,00%1932,20%
Berabere7971,45%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar1685130,74%00,00%220,00%2135,59%
İmha edilen Tanklar666291,2200,0060,60591,00
Yoketme Oranı1,750,000,751,55
Tespit edilen Tanklar745881,3600,0050,50641,08
Verilen Hasar2.094,230,002.284,502.747,17
Düşman üssü işgal puanı449340,8200,0000,00110,19
Üs savunma Puanı440850,8000,0000,0000,00
Deneyim816,810,00963,201.143,10
WN71674,970,001252,171620,38
WN82600,850,002998,673054,07
Toplam
Savaşlar54822
Ortalama Seviye8,54
Galibiyetler3115256,82%
Yenilgiler2287341,72%
Berabere7971,45%
Hayatta Kalınan Savaşlar1685130,74%
İmha edilen Tanklar666291,22
Yoketme Oranı1,75
Tespit edilen Tanklar745881,36
Verilen Hasar2.094,23
Düşman üssü işgal puanı449340,82
Üs savunma Puanı440850,80
Deneyim816,81
WN71674,97
WN82600,85
Son 24 saat
Savaşlar0
Ortalama Seviye0,00
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
WN70,00
WN80,00
Son 7 gün
Savaşlar10
Ortalama Seviye9,20
Galibiyetler770,00%
Yenilgiler330,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar220,00%
İmha edilen Tanklar60,60
Yoketme Oranı0,75
Tespit edilen Tanklar50,50
Verilen Hasar2.284,50
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim963,20
WN71252,17
WN82998,67
Son 30 gün
Savaşlar59
Ortalama Seviye9,31
Galibiyetler4067,80%
Yenilgiler1932,20%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar2135,59%
İmha edilen Tanklar591,00
Yoketme Oranı1,55
Tespit edilen Tanklar641,08
Verilen Hasar2.747,17
Düşman üssü işgal puanı110,19
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim1.143,10
WN71620,38
WN83054,07
Oluşturulduğu tarih:
Son Savaş:
Son Güncelleme:

Dünya Haritası Mutlak X

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar887000
Galibiyetler53660,43%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler33137,32%00,00%00,00%00,00%
Berabere202,25%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar37141,83%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar7910,8900,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,530,000,000,00
Tespit edilen Tanklar7390,8300,0000,0000,00
Verilen Hasar2.233,680,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı10661,2000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı8420,9500,0000,0000,00
Deneyim898,720,000,000,00
Toplam
Savaşlar887
Galibiyetler53660,43%
Yenilgiler33137,32%
Berabere202,25%
Hayatta Kalınan Savaşlar37141,83%
İmha edilen Tanklar7910,89
Yoketme Oranı1,53
Tespit edilen Tanklar7390,83
Verilen Hasar2.233,68
Düşman üssü işgal puanı10661,20
Üs savunma Puanı8420,95
Deneyim898,72
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Şampiyon VIII

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar19000
Galibiyetler947,37%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler947,37%00,00%00,00%00,00%
Berabere15,26%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar736,84%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar180,9500,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,500,000,000,00
Tespit edilen Tanklar201,0500,0000,0000,00
Verilen Hasar1.314,050,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı221,1600,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim705,370,000,000,00
Toplam
Savaşlar19
Galibiyetler947,37%
Yenilgiler947,37%
Berabere15,26%
Hayatta Kalınan Savaşlar736,84%
İmha edilen Tanklar180,95
Yoketme Oranı1,50
Tespit edilen Tanklar201,05
Verilen Hasar1.314,05
Düşman üssü işgal puanı221,16
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim705,37
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Orta VI

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar1000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler1100,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar33,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar405,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim121,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar1
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler1100,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar33,00
Verilen Hasar405,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim121,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Tank Bölüğü İstatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar765000
Galibiyetler35446,27%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler38750,59%00,00%00,00%00,00%
Berabere243,14%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar22329,15%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar7320,9600,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,350,000,000,00
Tespit edilen Tanklar8191,0700,0000,0000,00
Verilen Hasar1.626,920,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı6320,8300,0000,0000,00
Üs savunma Puanı13291,7400,0000,0000,00
Deneyim604,760,000,000,00
Toplam
Savaşlar765
Galibiyetler35446,27%
Yenilgiler38750,59%
Berabere243,14%
Hayatta Kalınan Savaşlar22329,15%
İmha edilen Tanklar7320,96
Yoketme Oranı1,35
Tespit edilen Tanklar8191,07
Verilen Hasar1.626,92
Düşman üssü işgal puanı6320,83
Üs savunma Puanı13291,74
Deneyim604,76
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Ekip istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar122000
Galibiyetler7158,20%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler5141,80%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar5242,62%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar1160,9500,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,660,000,000,00
Tespit edilen Tanklar1050,8600,0000,0000,00
Verilen Hasar1.534,980,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı2812,3000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı6435,2700,0000,0000,00
Deneyim896,460,000,000,00
Toplam
Savaşlar122
Galibiyetler7158,20%
Yenilgiler5141,80%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar5242,62%
İmha edilen Tanklar1160,95
Yoketme Oranı1,66
Tespit edilen Tanklar1050,86
Verilen Hasar1.534,98
Düşman üssü işgal puanı2812,30
Üs savunma Puanı6435,27
Deneyim896,46
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Çatışma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar2737000
Galibiyetler164460,07%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler106338,84%00,00%00,00%00,00%
Berabere301,10%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar120544,03%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar19330,7100,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,260,000,000,00
Tespit edilen Tanklar23200,8500,0000,0000,00
Verilen Hasar1.891,470,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı55912,0400,0000,0000,00
Üs savunma Puanı88713,2400,0000,0000,00
Deneyim853,470,000,000,00
Toplam
Savaşlar2737
Galibiyetler164460,07%
Yenilgiler106338,84%
Berabere301,10%
Hayatta Kalınan Savaşlar120544,03%
İmha edilen Tanklar19330,71
Yoketme Oranı1,26
Tespit edilen Tanklar23200,85
Verilen Hasar1.891,47
Düşman üssü işgal puanı55912,04
Üs savunma Puanı88713,24
Deneyim853,47
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Kale savunma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar265000
Galibiyetler12647,55%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler13952,45%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar7427,92%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar1930,7300,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,010,000,000,00
Tespit edilen Tanklar1600,6000,0000,0000,00
Verilen Hasar2.016,530,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı1580,6000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı3371,2700,0000,0000,00
Deneyim644,760,000,000,00
Toplam
Savaşlar265
Galibiyetler12647,55%
Yenilgiler13952,45%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar7427,92%
İmha edilen Tanklar1930,73
Yoketme Oranı1,01
Tespit edilen Tanklar1600,60
Verilen Hasar2.016,53
Düşman üssü işgal puanı1580,60
Üs savunma Puanı3371,27
Deneyim644,76
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Anzeigen

Tanklar (326)

Tank AdıMTipUlusSeviyeOrtalama HasarOrtalama DeneyimSavaşlarGalibiyetlerWN8
Type 59 81656,28894366359,62%2934,18
Panhard EBR 105101372,94812143653,06%1793,35
Bat.-Châtillon 25 t102426,80790131155,61%2543,31
KV-15508,70326110148,50%972,04
T-5492079,46874109456,76%2840,98
Bat.-Châtillon Bourrasque 81999,481045101558,42%2702,08
AMX 13 9091179,8274095754,75%2228,94
IS-6 81874,5988886761,13%2738,65
T110E5102766,5080179251,77%2620,75
M-V-Y103188,44107366657,96%3221,57
T-1092180,8367964754,71%2658,67
IS-4103175,39102363058,10%3058,62
Object 752 92817,21117862263,18%2968,68
S-5171208,0035159645,81%1690,76
Object 277103088,1799059154,99%2834,08
60TP Lewandowskiego103284,5799258060,17%2906,07
212A91738,3147857247,90%2042,83
T57 Heavy102938,8384756854,93%2888,02
SU-130PM 82177,1596054757,40%2561,68
IS-7102524,9570854456,25%2445,40
Object 140102713,5083754358,38%2961,38
AMX 50 B103038,5083154257,56%2960,85
IS-381104,2642753544,49%1233,59
E 7592459,6087350859,65%3101,98
T110E4103155,3492550363,42%2846,17
T95/FV4201 Chieftain 103649,96108149659,48%3167,52
FV215b 102960,7585649161,71%3053,35
Škoda T 56 82592,66124048266,18%3192,85
Ho-Ri 3103006,1287546556,13%2508,86
Object 261101917,6450146148,37%2108,20
T-4481170,6959245855,68%1867,64
AMX 50 Foch (155) 102986,2879244959,24%2888,88
Leopard Prototyp A92621,42100144257,24%3071,10
E 100102697,7582243156,84%2584,42
VK 45.02 (P) Ausf. B92184,4780542455,66%2763,24
T-62A102563,8079542353,43%2750,13
M54 Renegade 82546,75122341464,98%3619,88
E 5092542,1090339962,66%3344,54
MT-256337,6055539055,38%1032,78
Grille 15102677,4671737852,38%2342,87
Object 263103015,5980536058,33%2821,03
Bat.-Châtillon 25 t AP91682,8670635261,65%2232,05
Somua SM 82679,92133034367,64%3795,22
VK 72.01 (K) 103176,2896634154,55%2382,46
M10392168,4389732856,10%2654,59
SU-1006523,5233432649,08%789,47
M48A5 Patton103061,6087232656,44%3187,76
Object 703 Version II 82698,28136132167,91%4075,33
Super Conqueror103207,9791931855,35%3340,93
IS7432,2934530452,96%448,49
STB-1102951,2593230457,89%3030,39
T71 DA7950,5774430455,26%2212,97
Tiger II81767,1466928956,40%2871,71
G.W. Panther71509,4150728852,43%2432,99
M18 Hellcat61053,6462728862,15%2503,23
Leopard 1103322,2797928460,92%3582,50
Object 907 102420,0480128055,00%2098,21
AMX M4 mle. 54103825,8694427756,32%3796,42
Object 260 103213,5293427757,04%2878,34
T54E192124,6689127656,52%2629,39
E 50 Ausf. M102656,5988227462,04%2665,35
Object 430U102832,4397525762,65%2659,87
Object 780 104194,02112625260,32%4327,89
Maus102637,9284525160,16%2693,87
T3281628,8777724257,85%2470,63
T-437755,9343524250,00%1189,90
SU-1527911,2545924151,04%1342,26
T-1506499,7531523843,28%671,16
Progetto M40 mod. 65103357,9599723560,00%3447,63
SU-122-5492450,1393523460,68%2844,47
TVP T 50/51102689,2683323356,22%2751,94
FV217 Badger103118,1297822759,03%2809,13
G.W. Tiger91821,6158922654,42%2260,73
Object 268 Version 4102948,8186822653,10%2537,14
AMX 50 12092417,2592322558,67%3067,55
T-34-856417,7333622454,46%676,32
Object 268102836,7875222352,91%2581,15
Strv 103B103037,4582922157,92%2914,53
Turtle Mk. I 82294,35117521757,14%2910,47
SDP wz 66 Grom 82060,7194721250,00%2463,40
AMX AC mle. 4881823,1782820952,63%2466,73
Waffenträger auf Pz. IV92259,0976320955,02%2216,65
Škoda T 5092668,26109720764,73%3456,30
Tiger I71308,1359220657,28%2177,88
E 75 TS 82156,10110920361,58%2980,68
VK 45.02 (P) Ausf. A81902,0887420057,00%3176,35
Rhm.-Borsig Waffenträger81952,6471919957,29%2654,80
Tiger (P)71449,8191019856,06%2551,13
Bat.-Châtillon 155 58101889,4853919654,08%2201,80
T26E4 SuperPershing 81455,2091019359,07%2283,56
WZ-111 model 5A103299,6194419261,98%3369,45
Hummel61233,7143618556,76%2708,83
AMX 50 10082016,9492018555,14%3067,46
Caernarvon81538,8682118552,97%1950,73
Jagdtiger92373,4680518558,38%2606,72
M46 Patton92309,54104418563,24%2861,56
T2971377,6173218354,64%2071,85
T9592259,6992017956,98%2126,35
Object 279 early 103686,90111017962,57%2955,55
Jagdpanzer E 100102483,6164717450,00%2041,43
SU-855420,8623916953,25%939,82
Conqueror92659,22102516659,64%3196,04
Löwe 82080,95112316459,76%3060,64
T25/271113,9068316355,21%2005,28
T6981846,6999116159,63%3101,68
Object 252U Defender 82303,42117515966,04%3056,66
Controcarro 3 Minotauro103878,35114315865,82%3988,51
T110E3102995,0674115858,86%2738,60
Lorraine 40 t 82102,23102915859,49%3024,21
Strv 103-092564,8596515762,42%2836,83
T-345195,9519115641,03%271,76
UDES 0381955,7079915556,13%2635,91
T28 Prototype82123,9289014963,09%3013,53
T-284149,8718214740,14%216,94
AE Phase I 92818,35112414463,89%3415,09
AMX 30 1er prototype92342,7766413663,24%2743,88
TVP VTU Koncept81636,5377813464,93%2935,81
AMX 12 t6349,9042813453,73%840,43
Vz. 60S Dravec 103683,20114713461,94%2965,53
T-505185,8734313354,14%567,59
T2881754,1269513253,03%2087,92
AMX 13 757657,0342013151,91%1384,67
Centurion Action X104185,99119112963,57%4650,34
Type 6192186,0689512857,03%2570,41
WZ-111 model 1-492513,66101312759,84%2978,37
Waffenträger auf E 100103004,7474012751,97%2303,90
Object 70492219,4571812650,00%2066,88
Panther II81442,5278912658,73%2155,01
Manticore101613,7692912654,76%2284,74
Lorraine 155 mle. 5071343,7063812552,00%2016,03
Object 43092735,56113012462,90%3139,76
Pz.Kpfw. III/IV5286,0129411950,42%683,04
Concept No. 5102730,4789211857,63%2598,34
Lorraine 155 mle. 5181701,4266011747,01%2326,66
M26 Pershing81875,86106911460,53%3042,00
STA-181713,0488311350,44%2424,85
ISU-15281847,8774911354,87%2208,33
AMX M4 mle. 49 81902,23104511354,87%2612,95
121B 103745,91113811361,06%4055,48
AMX 30 B102135,8356711248,21%1818,42
AMX 50 Foch B102824,8281011058,18%2751,99
Vz. 55104061,82118610567,62%4015,71
BT-74102,001739847,96%167,57
AMX 50 Foch92283,259159753,61%2340,38
Progetto C50 mod. 6692821,6711689662,50%3990,95
Ferdinand81979,717819553,68%2528,71
Type 5 Chi-Ri71206,747629455,32%2078,31
T92 HMC101740,166929451,06%1434,78
StuG III Ausf. G5338,382559345,16%617,08
VK 36.01 (H)6745,765089359,14%1426,05
Black Prince71614,1910579162,64%3134,80
WZ-111G FT93041,5210679161,54%3137,36
WZ-120-1G FT 81961,729278854,55%2226,33
Konštrukta T-34/10071242,757718750,57%2075,36
11081656,998968752,87%2100,93
SU-263235,311938752,87%637,30
T-463132,381868651,16%433,56
Hotchkiss EBR7946,228768661,63%2789,69
UDES 15/16102510,358778457,14%2193,23
GSOR 1006 Scheme 792946,6311038457,14%3415,87
T3092267,717798354,22%2476,47
Sturer Emil71272,847108350,60%2044,26
VK 30.01 (P)6808,606938061,25%1662,60
Prototipo Standard B92946,5611157960,76%3541,41
Ikv 90 Typ B71206,917187950,63%1946,38
SU-100M171485,558947458,11%2669,46
SU-85B4177,421617147,89%269,22
Ikv 65 Alt II6990,216227054,29%2039,02
SMV CC-6782276,0311227062,86%3339,96
FV230 Canopener102838,099927058,57%2307,33
Emil II92602,2611026968,12%2795,80
G.W. E 100101851,006256753,73%1991,57
AMX M4 mle. 4571375,238686659,09%2232,26
Panther71098,947076457,81%1931,54
M4A3E8 Sherman6855,166556464,06%2121,13
Kranvagn103544,249816253,23%3381,58
IS-3-II92793,1311166254,84%3153,67
Centurion Mk. 7/193469,4813046070,00%4360,56
M-IV-Y 82479,7212255862,07%3655,43
Škoda T 2561046,458345563,64%2490,86
AMX 404180,352265451,85%585,96
Grille5682,462965457,41%1645,12
FV601 Saladin82024,4910585350,94%3014,27
Rinoceronte103573,5610165259,62%3289,87
M10 Wolverine5662,505095265,38%1965,65
Ikv 1035711,785535154,90%2277,50
Pz.Kpfw. III Ausf. J4109,332305152,94%138,56
M661013,547985062,00%1876,62
50TP Tyszkiewicza92859,6610975064,00%3314,13
AMX M4 mle. 5193144,4712654967,35%4040,34
Škoda T 245501,274894856,25%1508,09
IS-271872,6910914870,83%2870,92
T404431,943024856,25%1297,74
T 55A 92022,678554858,33%2038,72
Emil I82442,6211904770,21%3673,67
Controcarro 1 Mk. 293140,0911994765,96%3524,01
Panhard AML Lynx 6x681029,857584757,45%2083,80
T2071752,7611474663,04%3657,41
VK 30.01 (H)5769,916094452,27%1986,54
SU-54593,393144468,18%1610,38
Gryphon 102560,527464440,91%1733,40
A-205126,352464360,47%362,18
Lätt Stridsfordon 120 92236,918624365,12%2085,66
Leo71500,0710634269,05%3452,55
M40/M4381511,217774247,62%1546,49
Tortoise92960,6011264264,29%3395,05
T1 Heavy5776,057304160,98%1952,39
WZ-111-1G FT81910,519594160,98%2756,89
Type 4 Chi-To6864,287474062,50%1938,84
Churchill I5557,536134052,50%1200,06
ARL V396719,554954060,00%1368,74
Panhard AMD 178B6526,534284050,00%1820,26
Object 452K 102522,438824060,00%2064,17
P.44 Pantera81965,7210343958,97%3234,52
MS-1174,001653951,28%231,77
T-34-2G FT71754,2310433971,79%3218,02
BZ-72-1 102083,418703961,54%1770,53
Type 3 Chi-Nu5787,377393871,05%3005,45
SMV CC-5671697,3410933868,42%3177,74
T-262129,661563839,47%458,67
Bofors Tornvagn 82067,1110973860,53%2620,53
XM57 82623,6012103571,43%3234,11
T95E6 102708,038653551,43%2083,89
Pz.Sfl. IVc5573,744243438,24%1209,73
FV1066 Senlac 81021,767903447,06%1997,15
TNH T Vz. 5193474,3613883375,76%4452,17
Sturmpanzer II4498,122373339,39%1663,26
Panhard EBR 9091459,949393354,55%2956,85
ST-62 Version 2 102429,249373363,64%1901,79
Churchill VII6648,314843237,50%1020,58
WZ-113G FT103210,329633161,29%2391,62
Progetto CC55 mod. 5482419,6312753070,00%3552,81
T28 Concept 71503,408463056,67%2870,86
M4A1 Sherman5665,936212850,00%2065,74
SU-182106,571302850,00%501,95
UDES 14 Alt 582210,969932850,00%3500,41
KV-26945,325312860,71%1595,28
M446869,467442871,43%1618,10
53TP Markowskiego82259,5210352748,15%3464,84
Indien-Panzer82260,3011322766,67%4188,42
T1 Cunningham1177,123272642,31%1062,52
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4364,353712676,92%1038,07
T-54 first prototype 82191,4612312665,38%3660,31
45TP Habicha71860,4010512560,00%3730,41
Sav m/434444,206022580,00%1618,27
Taschenratte112909,849992548,00%1738,35
Strv 81 81497,089752564,00%2367,84
M2 Light2130,133012360,87%485,92
VK 100.01 (P)81677,269152360,87%2051,24
8,8 cm Pak 43 Jagdtiger 81774,266432356,52%2379,47
BZ-75102889,599322259,09%2530,40
S35 CA5605,574632138,10%1361,12
Pz.Kpfw. I Ausf. C3234,624302147,62%1102,94
M53/M5591379,718092171,43%1387,88
B14236,103302045,00%513,67
Marder II3189,002622060,00%517,51
Pz.Kpfw. III Ausf. E386,001311947,37%76,52
Marder 38T4662,586051952,63%2098,38
AMX ELC bis5393,164021942,11%1468,39
Object 705A103133,7410501963,16%2658,63
T26E5 Patriot 81897,3211881963,16%2999,51
IS-3A 82798,7414501984,21%3760,11
FSV Scheme A71687,1110781861,11%3513,11
IS-2-II82757,6112971861,11%5283,36
50TP prototyp 82154,1211781782,35%2665,18
BT-22100,711891764,71%473,29
KV-856884,715891747,06%1652,86
Type 5861060,947181741,18%2260,67
M1271098,768251758,82%1462,72
Strv 7461195,008251662,50%3025,19
Type 1 Chi-He4515,505101650,00%1879,52
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4176,692491656,25%535,36
Tetrarch 2183,003781668,75%1100,80
25TP KSUST II5482,803011540,00%1108,20
M75597,536811573,33%2641,69
Staghound Mk. III61374,299871464,29%3180,43
TS-60 92315,3810081361,54%2258,22
D2374,921411233,33%19,97
Sturmpanzer I Bison3311,831951233,33%916,22
SU-76M4121,551451154,55%211,58
M41D 81492,4511381190,91%3872,00
M3 Lee4152,101641030,00%255,33
T3 HMC2343,804891050,00%1970,18
Renault FT 75 BS2140,56168933,33%680,21
Type T-345171,78170933,33%185,61
AMX 383253,00278944,44%713,78
Tiger-Maus 92631,881099862,50%2824,66
Leichttraktor160,00101757,14%169,76
M2 Medium Tank3150,86186742,86%351,86
Pz.Kpfw. II282,83121616,67%88,59
Panzerjäger I276,00255650,00%104,22
Versuchspanzer 5792717,501281683,33%2914,27
L-60 2270,83597666,67%2107,58
FV4202 81209,17930666,67%1970,83
AT-12159,75178475,00%713,09
Cruiser Mk. III3165,002964100,00%773,71
M56 Scorpion 71571,50755425,00%2771,10
StuG IV 5478,00355475,00%1231,54
Stinger 102665,25682425,00%1310,40
4TP1353,676803100,00%2697,94
Lorraine 39L AM3763,674663100,00%2913,18
BDR G1 B5519,006133100,00%1085,49
T-103 81436,67741333,33%1478,91
Kampfpanzer 6710841,5019920,00%270,08
T2 Light Tank 2135,50249250,00%479,56
KV-220-2 5223,50181250,00%197,18
Object 168 German 81413,50652250,00%1692,53
BT-7 artillery 3109,502162100,00%382,39
T-44-100 8780,0032320,00%564,72
Churchill Crocodile 61389,0013312100,00%2534,06
43 M. Toldi III 30,004120,00%0,00
Kolohousenka176,001381100,00%374,73
M3 Stuart320,009110,00%0,00
Hotchkiss H3520,0011100,00%261,00
Pvlvv fm/422140,0013810,00%296,58
Ikv 723101,009510,00%24,08
Type 97 Te-Ke 2149,002791100,00%718,20
Bat.-Châtillon 12 t8712,005301100,00%1454,41
Char Mle. 75 9844,008011100,00%979,41
Char Murat 91771,0012051100,00%1843,21
T-50-2 6180,0011510,00%170,53
M4A3(76)W Sherman 60,0015510,00%0,00
Rheinmetall Skorpion G 81556,0036010,00%1174,74
Toro 91098,0022510,00%588,35
Pz.Kpfw. II Ausf. D 2228,008161100,00%1308,82
Charioteer Nomad 81597,007731100,00%1431,50

Grafikler

WN8

Anzeigen

Klan Geçmişi

Rütbe: Personel Subayı
Katıldı: 14/09/2026
Rütbe: Personel Subayı
Katıldı: 10/11/2025
Ayrıldı: 01/06/2026
Rütbe: Personel Subayı
Katıldı: 14/07/2025
Ayrıldı: 05/10/2025
Rütbe: Personel Subayı
Katıldı: 01/11/2024
Ayrıldı: 12/07/2025
Rütbe: Savaş Komutanı
Katıldı: 01/11/2024
Ayrıldı: 24/12/2024
Rütbe: Savaş Komutanı
Katıldı: 02/09/2024
Ayrıldı: 31/10/2024
Rütbe: Acemi
Katıldı: 05/08/2024
Ayrıldı: 06/08/2024
Rütbe: Acemi
Katıldı: 31/07/2024
Ayrıldı: 01/08/2024
Rütbe: Acemi
Katıldı: 04/07/2024
Ayrıldı: 12/07/2024
Rütbe: Acemi
Katıldı: 22/06/2024
Ayrıldı: 23/06/2024
Rütbe: Savaş Komutanı
Katıldı: 19/06/2024
Ayrıldı: 21/06/2024
Rütbe: Yedek Subay
Katıldı: 01/12/2023
Ayrıldı: 16/06/2024
Rütbe: Er
Katıldı: 31/10/2022
Ayrıldı: 09/02/2023
Rütbe: Acemi
Katıldı: 10/02/2023
Ayrıldı: 11/02/2023
Rütbe: Yedek Subay
Katıldı: 12/02/2023
Ayrıldı: 13/03/2023
Rütbe: İkinci Komutan
Katıldı: 14/03/2023
Ayrıldı: 22/11/2023
Rütbe: Acemi
Katıldı: 10/02/2023
Ayrıldı: 11/02/2023